Új privát üzeneted érkezett!

Petitpois :P
Szívből gratulálok!

Donika :P
Gratulálok a kislányoz!

Véda :P
De jó lehetett! Nagyon szépségesek vagytok!

Fendike, Donika
Nektek is köszönjük a köszöntést!

MI VAN HARCIKÁVAL, DOBJON MÁR VALAKI EGY PRIVIT, NE NÉZZEK MÁR BUTÁN! KÖSZI!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


És ha lehetek telhetetlen: mikor készítesz vonalzót a Mütyürkéről?
(Nekem valamiért nem enged már régóta vonalzót feltenni :( )

Akkor most 6-8 hetes vagy kb.?
Vendég
 


Orsi!
Sajnálom...
Illetve most mi is a tényállás nálatok? Úgy emlékszem ősszel a 4. babáért mentek vissza. De miképp is? Van lefagyasztva embrike vagy lesz újabb ICSI?

Hát, igen...
nálunk sem spontán jött Csabicim, de jött és ez a lényeg!!!
(Valamiért úgy érzem legbelül, hogy egyszer valamikor még lesz egy 3. babánk... De hogy hogyan azt nem tudom, mert a lombikból mi már rég túl vagyunk a TB-s ciklusokon, és az öribabás listáról is lekértük már magunkat...)
Vendég
 

 
 

[quote="véda d."]D írta:véda d.e miképp is?

ezt még mi sem tudjuk :wink:
a mikort sem annyira... majd kiderül :)
van 4 db fagyis embriónk

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois,
gratulálok! :) :)

én le vagyok maradva, tényleg ennyi spontán a lombikok után?? :oops:

Véda :D
aranyosak a fürdőzős képek! :D

Maki jól van, ügyesen szopókázik, 50-100között, kedve szerint :D
tegnap este mértük, 1790g.
fejni még szoktam azért, jó ha van egy kicsi készenlétben.
angel37
 
 


Fanni és mindenki, aki odaát már nem nagyon olvas... (Én sem sajnos, csak most rákerestem.)
Ezt írta Harcika a Kaális párok fórumára kb.1 hete:

"Sziasztok!
Lányok!
tudjátok jól, hogy én nem lombikos vagyok, de még csak nem is babát szeretnék. Én itt csak segítek, tudásomnak és időmnek megfelelően, ahogy tudok.
Mostani írományom nem a topik témájához kapcsolódik, ezért nevezhetjük offnak is., hiszen a kérdéseket más formában válaszolom meg általában, ritkán itt topikon.
Most rólam van szó, és bátorkodok tőletek drukkot kérni, nektek ez nagyon megy. /Kókusz-Diókát is visszahoztuk a reménytelen helyzetből./

van , aki már tudja, miről van szó.

Ne haragudjatok, hogy részleteket nem fogok írni, nem idevaló, és elég durva is.

Férjem nagyon súlyos állapotban van, nagy műtéten van túl 2 napja. Állapota válságos, bár látszatra "jól" van. De én nagyon félek, mert az orvosok pesszimisták.
Egy szem pozitív gondolat is elég bármelyikőtöktől.
Mi hazavárjuk őt nagyon. Én és a frissen érettségizett nagylányom.

Köszönöm."
Vendég
 


Sziasztok! :P

Ha mar a spontan babasodasrol van szo gondoltam hamar megirom nektek, hogy tiz hetes spontan baba nödögel a pocakomban.. :P :D Igaz nem irok mar ide de most beleolvastam es muszaj volt hozzaszolnom.

Szivböl gratulalok Petitkem es Donika neked is! :P
Nagy boldogsag ez tudom. A többi csodababarol nem tudom kinek gratulaljak igy hirtelen ez a ket nev volt egyertelmü. Mindenesetre mindenkinek gratula aki pocakos lett!! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Orsi,
fene :?
angel37
 
 


Jucmuc!
Hip-hip-hurrá Nektek is!!! :D :D :D

Lányok!
Most már tényleg magyarázza el nekem valaki, hogy mi van itt??? :shock: :lol:
Vendég
 


Veda,Orsi,Fanni,Angel,

koszonom :lol: :lol: :lol:

Veda,
nalunk a ferjemmel voltak gondok nem is kicsik,igy mi rogton ICSI-vel kezdtunk,mert kb 5% ot adtak a spontan teherbeesesre :cry:
De hat eljen az az 5% :lol: :lol: :lol:
Es igen most 7 hetes Uh alapjan, pontosan nem tudom mert en annyira nem szamoltam mar ezeket,nem is vedekeztunk soha fenti okok miatt...Vonalzot hamarosan keszitek...

Orsi,
nem is tudtam hogy szeretnetek meg egy babat :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Jucmuc, :lol: :lol: :lol:

szuper hirek ezek!Davide hogy van?ha van kis idod teszel fel par kepet?

Igaz en nem ismerem Harcikat de azert szoritok nekik nagyon!


Angel,
mennyivel vittetek haza Diokat?50-100 az nagyon jo,Laura mindig csak 30-akat evett az elejen

Kép
petitpois
 
 


Petitpois!
Na akkor valóban erre mondják pestiesen, hogy ez a nem semmi! :lol:
(Akkor akár az én uramnak is lehetne... :roll: )
Vendég
 


Köszi Véda, már én is nyomoztam :wink:

Judit :P
Neked is nagy gratula!

Felém ne küldjetek mostanában ilyesféle áldást :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Petit,
2330-cal!
ja, mi is csak fél milivel kezdtük! :wink:

Xandra,
vajon miért? :wink:
angel37
 
 


[quote="petitpois"]
írta:
petitpois
Orsi,
nem is tudtam hogy szeretnetek meg egy babat :lol: :lol:

még mi sem tudjuk :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Veda,

Köszönöm szepen! :P

Petit,

Köszike, Davide jol van. Most gyogyulgat ki a betegsegeböl mandulagyulladasa volt szegenykemet nagyon megviselte. Teszek majd kepeket is amint lesz egy kis idöm. Nagyon ügyes Laura, hogy mar egyedül iszik. Davide csak segitseggel tud poharbol inni de majd belejön.. :D

Fanni,

Köszike neked is! :P Jot nevettem azon, hogy feled most ne repkedjenek a golyak... :lol: :lol: vajon miert is ne? :lol: 8) Most latom, hogy kilenc naja volt szülinapjuk utolag is nagyon sok boldogsagot a szepseges fiaidnak! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok!
Köszönöm a gratulációkat! :D

PETITPOIS, JUCMUC!!!!
ÉLJEN!!!!!!!!!! HIPP-HIPP-HURRRRRRRRRRRRRRÁ!!!!!!!!!!! :D :D
Szívből gratulálok, ez csodálatos!

Fendike!
Te leszel a következő babás!!! :lol: :lol:

Orsi!
Ó, 4.? Bevállalós vagy, ez igen, akkor hajrá spontán babuci! :D

Petitpois!
Laura nagyon ügyes, én is már szeretném, ha kanállal egyedül enne.

Véda!
Nagyon jók a képek, Lilla milyen nagylány! Neveken persze gondolkodtunk már, de még nincs eldöntve!

Rólunk:
Én meglepően jól bírom a 2.terhességet (kopp-kopp), össze se lehet hasonlítani az előzővel. A tünetek rosszulét, stb, ismét elkerültek szerencsére, a fáradékonyságom a 14. hét körül úgymond megszünt. Zsombit annyit emelgetem, amennyit a legszükségesebb, 10,5 kg körül van, a 80-as méretek már sokszor szűkek. :wink:
Egyébként ő is nagyon ügyes, egyre több mindent mond, ismétli, amit elmondok, legalábbis néha :wink: . Ha megkérdezzük tőle, hol a kistestvéred, a pocimra mutat, és megsimogatja, illetve megütögeti, neki ez a simi. Na de ő is vérbeli fiú, kutya rossz tud lenni időnként.
Mi tegnap jöttünk haza a Balcsiról 12 nap után, eszméletlen jó volt, már holnap indulnék leszívesebben vissza, de még várni kell pár hetet a köv. alkalomra! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois! Jucmuc ez ám a hír! ilyen híreket szeretnék olvasni nap mint nap! ez tényleg hihetetlen, hogy ennyi spontán babás gólya repked a levegőbe! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ez egy áldás! ami remélem előbb utóbb utolér mindenkit aki szeretné!

Véda :lol: jó lehetett nyaralás!

Jucmuc szegény Davide

Orsi ami késik nem múlik! remélem mire megtudjátok, hogy akarjátok négyeskét! már spontán babás leszel :lol:

csajok el sem hiszem hogy még 3 hét és Zsiga is 1 éves lesz!

jövő héten megyünk nyaralni Siófokra! :lol:
Vendég
 


Hát csajok, ez nem semmi!
Bekukkantottam abban a kis szabadidőmben, ami van és akkor olvasom, hogy újból kismamás-várandós topic lettünk! (Kivéve Szandrát és engem :lol: :lol: :lol: ).
Őszintén örülök, gratulálok nektek!

Nyaralásért irigykedek, mi nem merünk még az idén elindulni velük, mert amikor lemegyünk apósomhoz 1 éjszakára, akkor is 8 bőrönddel indulunk útnak, amiből a felnőtt ruhák mindössze fél szatyornyit tesznek ki, a többi a prüntyőké.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


[quote="boniko"]
írta:
bonikoOrsi ami késik nem múlik! remélem mire megtudjátok, hogy akarjátok négyeskét! már spontán babás leszel :lol:

8 év után én ebben már nem tudok hinni
de majd lesz valahogy

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois,Donika,Jucmuc,
SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!!

Andi
Kép
aanda
 
 


Lányok,
ez hihetetlen, tombol a nyár és a hormonok!!!! :D
Petitpois, Jucmuc én is szívből gratulálok!!! :D

Orsi,
még1 baba?? :D
ja, nekem is most jött meg, pedig pont ilyenkor 'estem teherbe' 2éve :?

persze spontán babának én is örülnék, de hogy fagyiért mikor menjünk azt még nem döntöttem el
egyik pillanatban úgy érzem, hogy dejólenne, (még nem olyan sűrűn) máskor meg a hajam tépem és azt gondolom, hogy évek kellenek.. :D

Kép
fendike
 
 


Donika, Boni, Szöcske, Anda, Fendike nagyon szepen köszönöm a gratulaciokat! :P :D

Fendike,

Neha en is tartok töle, hogy kettövel sokkal nehezebb lesz söt az elejen biztos az lesz de szerintem ugyanugy bele lehet jönni mint az elsövel. Tiszta szivemböl kivanok neked is egy spontan csoda-babat! :P

Szöcske,

Jot nevettem a böröndökön... :lol: kb. nalunk is ez a helyzet amikor utazunk..

Boni,

Jo nyaralast nektek! Biztos elvezni fogja Zsigiked! Az enyemet ki sem lehetett könyörögni a vizböl az iden.. :lol:

Donika,

Orülök, hogy jol viseled ezt a terhesseget, nekem is mas egy picit ez most. En me'g nagyon faradekony vagyok, bar meg csak holnap töltöm a 11. hetet. Nagyon varom mar a kombinalt tesztet, juli 28.-an megyünk.

Puszi mindenkinek megyek mert anyos vigyaz a gyerekre nekem pedig me'g rengeteg dolgom van penteken jönnek barataink otthonrol par napra.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Hy lányok, most értünk haza a balcsiról. Petitpoisnak nagyon örültem aztán Jucmucnál már olyan jólesően lúdbőröztem! :lol: :lol: :lol: GRATULÁLOK NEKTEK! Fantasztikus hírek!

(én is úgy csatlakoznék, kivizsgáltattam magam és eddig minden negatív)

Orsi
+++++ ha ennyit gondoltok RÁ, így vagy úgy biztos újra eljön a Ti időtök is. :)

Angel
sztem elírtad a súlyát Diócskának :wink: ha ilyen ügyin eszik tuti hízik és nem fogy. Hogy viselkedik amúgy a nagylány?

Véda
esős idő :evil: mi tavaly fogtuk ki a balcsin, szerencse h. volt medencétek is. Olyan csini vagy, a pasaik jóképűek, Lilla meg kész nőci.

Kisfóka
sajnálom h. nem tudtunk találkozni, talán majd máskor sikerül összehozni! Idén szuper időt fogtunk ki, igaz!? :wink:

Hunci
akkor jóóóó!!! :)

Lénát bevittük a Balcsiba, mosolygott de különösebben még nem élvezte,inkább csak úgy elvolt vele, meg nélküle is. A kis medencéjében vagánykodott inkább. jó volt az időnk, nagy családi nyaralás volt :) .Annyira élvezte a nyüzsgést ami körülvette.Már indulnánk is vissza. :)

Lányok
találkozóhoz nem lenne kedvetek?

Kép
katica_75
 
 


Katica!
Nekünk lenne kedvünk, de szóljatok előtte 1 hónappal, mert apával tudunk csak menni, ő meg igazán elfoglalt ember, rágni kell a fülét hetekig.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske, Katica én örülnék :lol:

sztem vagy játszóház vagy lakás lenne ideális a gyerekek miatt, pl nálunk? :lol:
Vendég
 


Katica,
ezek szerint ti is már rajta vagytok a kistesón? :)

találkozó jó ötlet! de olyan nehezen mozdulunk... :?
bár ahogy Szöcske kérését nézem, addigra talán könnyebben :wink:

tökjó lehetett a fürdőzés! :D

nem írtam el :wink: vagy mire gondolsz? gyorsan visszanéztem itt a hszeket, a hazahozós súlya annyi volt (2330)
tegnap 2970 :)

jól viselkedik a kis Maki, tul.képp csak akkor sír, ha éhes, de ez nem ritkaság :lol:
szokott azért nyafogni, főleg hason, mert utál már úgy lenni, csak sajnos kötelezően hason kell tartani :roll:

Hunci,
a múltkor akartam írni, marha jó a tevés kép! :lol:
angel37
 
 


Szöcske,Hunci,Angel és aki még szívesen jönne
akkor nézzünk ki egy dátumot,akkor gondolom egy 7végi nap lenne az alkalmasabb, valamikor augusztus végén?

Hunci
keconak tuti annyi! :lol: merre amúgy?

Angel
"tegnap este mértük, 1790g." csak erre írtam, de látom szépen hízik a kis éhenkolbász. Hasazás nálunk is kötelező volt, úgy is altattam, mert hason felkalimpálta magát, de megérte.
Tesón még nem vagyunk rajta, most is vizes vagyok, vagy maradtam :x próbálom kideríteni h. miért de minden lelet negatív.Ha majd nem szopizik már Léna le szeretném dobni a +10kg-ot és utána, reméljük minden ok lesz. :)

Kép
katica_75
 
 


Katica,
jaa, hogy olyat is írtam :lol: csak még előbb!
igen, azt télleg elírtam! :wink:
mire megszokom, hogy 2-essel kezdünk, jön a 3... 8)

ja, bocs, a másik dolgot (is) félreértettem :? vizesség :( hogy lehet attól megszabadulni?
akkor hajrá majd, ha itt az idő -10, és utána start! :wink:
angel37
 
 


Katica, még mindig vizesedsz?Sajnálom.

Angel, köszi a tevés bókot :lol: nekem is tecccett az a kép :lol: pláne élőben :lol: Diókád szépen hízik, ügyi nagyon :lol:

Lakás kibírja, persze :lol: mi négykerben vagyunk...

ki jönne?és mikor????szeptemberig mindegy, szept 1-től bölcsi, pontosabban szept 7-től van beszoktatás.Onnantól csak hétvége....

játék van, alvó hely van, etetőszék van...kinek mi az igénye.
Vendég
 


augusztus jó, tegnap beadtam apának, hogy készüljön. hunci, nekem nincs különösebb igényem, de ahogy katica írta, a lakásnak annyi. Kertetek van? Merte nekünk jó a füvön egy takarón.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


hát kert az nincs, panelban lakunk :cry: viszont pancsizni az erkélyen lehet, játékok vannak.de persze lehet máshol is, csak H miatt nekem mindenféleképp olyan hely kell ahol játszhat, ő már unatkozna egy kávézóban pl.
amúgy miért ne bírná a lakás?volt már itt néhány gyerek... :lol:

aug 8-12 között Balcsizunk de előtte vagy utána jó egy nap kivéve de azt nem tudom 20onakárhanyadika csütörtök, 27-re esik talán???

mások?
Vendég
 


Hali lanyok!

Mindekinek nagyon koszonom a gratulaciot,aranyosak vagytok :lol:

Sajnos a para mami szerepet nem sikerult elhagyni most is allandoan izgulok vmin,most epp nem emelygek ez jo vagy nem, itt szur ott szur stb...Mar nagyon varom a kov UH-t ami augusztus 6-an lesz majd...
Probalom Laurat nem sokat emelgetni de hat ez nem megy hiszen etetoszekbe ki be furdokadba ki be autoba ki be es meg sorolhatnam...

Angel,

Dioka tenyleg nagyon szepen hizik ugyes kislany.Szop jol megy neki?

Kép
petitpois
 
 


hunci, nekünk jó lesz a panel is!

petitpois! ne aggodalmaskodj, minden rendben lesz. laura is gyönyörűséges.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Petit, minden rendben lesz, nem ez az 1. terhességet, van már benne rutinod :wink:

Szöcsi,oksi.Akkor beszéljetek meg egy időpontot és felőlem jöhet bárki.Megírom a babavárós topikba is, mert sokan vannak akik már babások és oda írnak inkább ill babavárós mamiknak is szólok, meg a "régi"kaális babásoknak is.
Vendég
 


Hunci!
Neked melyik lenne jó, aug. 15, 16 vagy 22, 23. Tartok tőle, hogy aug 22-23 hosszú hétvége, sokan elutaznak, az előző hétvége pedig nem túl sűrű nektek a Balaton után? Gondolom, halom mosnivaló lesz a nyaralás után!

Többiek?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


nekem teljesen jó az a hétvége, annyira nem lesz halom mosás, kicsi a kocsi, 5 napra megyünk, így alig viszünk rucit.Nem mellesleg én pont azt az ip-ot néztem volna ki :oops: de amúgy mindegy.De legyen feldobva a 15, vagy 16.
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:16-kor.
seszi
 
 


Seszi :P
Könnyebb és nehezebb is. Nehezebb, mert többet megyünk társaságba és már 2x is voltak betegek. Nehezebb, mert Milcsim egy örök mozgó és egy pillanat alatt, ha nem figyel rá az ember csinál valami vakmerőt. Persze ha figyel, akkor is :lol: És hát van egy tesója :lol: Én nem vettem észre, hogy sokkal jobban kommunikálnának, vagy ezt hogy érted? Nem túl önállóak, de pontosan ezt sem igazán értem :roll:
Könnyebb viszont, hogy most már többnyire egyszerre alszanak nap közben, s kiszámíthatóbban. És a napirendünk is egész stabil, ettől is könnyebb. Az etetés egy tragédia, még egyedül egyáltalán nem megy nekik, nem is erőltetem, viszont szeretik a virslit, meg a párizsit, kis kiflivel, paradicsommal, de ezt úgy kb. 1,5 óra alatt :shock: eszik meg... Nem baj, csak rém fárasztó. Viszont már nem akarok mindig pépeset adni és nem is akarom mindig kanállal. Szóval végülis önszántamból kínlódom :D
Pelenkázni őket vetekszik a lehetetlennel, az öltöztetés pedig egy rámálom.
Amúgy viszont édes kis csibészek, imádnivalóak :lol: Anya meg estére kb. ugyanolyan kifacsart citrom, mint az elején volt a sok nem alvás miatt :roll: De azért ez most már sokkkkkkkkkkkkkkkal jobb :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


]Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek[/b]


Kép
Vendég
 


Hunci
nekem is jónak tűnik akkor a tali.
TÖBBIEK??

Xandra
Láttam Márkót (?) a teszveszen olyan cuki ahogy feszít!!! :lol:

Angel
:lol: én is össze vissza hordok itt mindent, persze hanyatt kalimpálta fel magát, ezért aludt hason.
Amúgy babamasszázst szoktál?-ismered?nem okoskodásból csak L. annyira szerette picinek.

annyira sajnálom ezt a kisfiút :cry: mindjárt 10óra.

Kép
katica_75
 
 


Seszi,
kicsike volt ám Bálintod is :wink:
régen iszonyú kicsinek tünt még egy 4-5 kilós baba is! na mára ez megváltozott, megszoktam nagyon kicsik látványát :oops:
Maki korához képest jó súllyal született (26+1 a 850 nem volt rossz) - ez nagy szerencséje volt - 4 kiló fölöttinek mondták, ha bennmaradt volna végig! még születése napja du. és 700gr-nak várták.
szerintem nagy lesz, magas, hosszúak a végtagjai, apa alkata!
tegnap este 3145 :D

Katica,
:lol: sebaj! :lol:
védőnő nyomatta nagyon a masszázs témát, de nem volt időm vele foglalkozni az első napokban itthon :oops:
voltunk Petős konduktornál, nagy dolgokat nem látott ( :D ), de kaptunk egy kis tornát és masszázst, ezt csináljuk naponta.
hogy szereti, azt nem mondanám :roll: mire mellkashoz, karhoz érünk, menetrendszerű a sírás :?
nehezen tudom belőni az alkalmas időpontot, hogy kaja után se legyünk, ne aludjon, és éhes se legyen... :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!

Donika, Petitpois!
Nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálok Nektek! Csupa jó hír, ahogy röviden beleolvastam jó hosszú idő után a topic-ba.

Nálunk is kislány várható, egyelőre minden rendben, még a méhszáj sincs nyitva, ami nagy csoda, mert egész nap rohangálok a fiacskám után, és emelgetem őt.
És terhességi vércukor problémám sincs, ami Petinél volt.

Napi 2 órát segít baby-sitter. A férjem minden nap későn jön haza, de jövő héttől szabin van. Azért minden nap számolom a heteket, annyira jó lenne a 36. hétig kihúzni.

Jöttök holnap a Babanet-Kölöknet találkozóra?

Az 1 éves csemetéknek is boldog szülinapot kívánok!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske,
de jó hírek, örülök h jól viseled!!!
és gratula a kislányhoz.. :D
Peti jól elvan a babysitterrel??
én most keresek, de máté mostanság annyira anyás, el sem tudom képzelni, hogy ellenne egy idegennel.. :oops:

Petitpois,
Laura hogy viselte a beszoktatást??
és te? nem voltak szívszaggató sírások?
én most ezen filózom, hogy sitter vagy bölcsi legyen majd lassan... :roll:

Kép
fendike
 
 


Katica :P
Mindkettőt láthattad :P De ha "feszített", akkor Márkó, igen, ő ül a maciban, Milcsi meg a fürdető karikában :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:15-kor.
seszi
 
 


Seszi, sajnálom.De amúgy bármikor átjöhetnétek...nem lakunk messze :lol: és amúgyis egyáltalán :lol: .

Katica, Hanna, Szöcsi, valszeg Wish és tán Till.Eddig.Más?Ez nem sok eddig :cry:
Vendég
 


Szandra!
Írtam pü-t.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:12-kor.
seszi
 
 


Sziasztok!

Próbáltam viszakeresni, mikor írtam utoljára, hát nem gondoltam, hogy ilyen régen volt. Most próbálok visszaolvasni, és írok pár sort, ha nem baj. :roll:

Olyan gyönyörű gyerekeket látok ezeken a képeken! Mindenkinek gratulálok a saját csemetéjéhez, nagyon ennivalók! :)

Donika!
Szívből gratulálok a lányodhoz! (Nem sokat késtem vele, már a félidőn is túl vagy.) :oops:

Minden szülinaposnak (akik az elmúlt egy - két hónapban ünnepeltek), utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Véda! Xandra!
Megnéztem a videókat, és ... nagyon sírtam. Olyan szépek!

Petitpois! Jucmuc!
Nektek is szívből gratulálok a spontán babához!
Kiket hagytam ki? Bocsi, és természetesen nekik is gratulálok!
Valaki készíthetne egy táblázatot a jelenlegi tényállásról??! :oops: :)

Angel!
Gratulálok a "pici" lányodhoz!


Topiktali!
Mi is szívesen mennénk, annak ellenére, hogy valószínűleg már csak mi nem voltunk még talin.
Én felajánlom a mi házunkat. Kerítésünk még nincs, de füves udvar igen, és csend, meg jó levegő is. Tudom, őrült ötlet, hogy leutazzatok vidékre, de én akkor is komolyan gondolom. A gyerekeknek mindenki hoz hamit, a szülőket pedig szívesen látom vajas kenyérre meg üdítőre. :lol:
Augusztus második fele nekünk is jó, egyenlőre. Pestre is szívesen elmennék, de az ajánlatomat fontoljátok meg! :wink:

Gömböcske!
Gratulálok!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?