Új privát üzeneted érkezett!

És még ablakot is szerelnek... :wink:

kispiskóta
 
 


Zsú, képeimet küld majd át. Na ja most anyáéknál szerelnek ablakokat(panelprogram)

Kép
kata05
 
 


ZSUMARCINAK NAGYON BOLDOG 3.SZÜLINAPOT!Gratulálok hogy 2 éves lettél!!!! TEGNAP LEMARADT :cry:
Vendég
 

 
 

Hello!

Papp Márton Zétény Boldog Szülinapot!

Kata nyugodtan panaszkodj!

Már én is nagyon türelmetlen vagyok BABA mi van már?????????????? MErre vagy???????????????Mik a hírek????????????

Step már bizti nem látod, de jó nyaralást és jó hogy végre tényleg van rendes időpontod!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Bettike
Máté nagyon gyönyörű :) A legjobban az utolsó kép tetszik, a kis gengszteres nézéssel :) Kis huncut! :lol:

Zsu
Hol szültetetek? Bocs, ha nem emlékszem. Lehet lemaradtam... :oops:
Nagyon édesek együtt a fiúk a képen :) persze mindegyik kép nagyon jó!!!
Marcinak nagyon boldog szülinapot!!

Boni
Jó a csúzdás videó :)
Nagyon szép lett a kis ajándék!

Coca
Micsoda cuki kép a kis csajsziról! :lol:

Klarissza
Szép a ti kis nagy családotok! :)

Baba
+++++++++++++++


Kata
Szuper, hogy a lábad is javul! Szépek a méretek!
Lassan látom megint babaeső lesz :) Most az én környezetemben is mindenki július vége és szeptember eleje között megszül. Vannak vagy hárman. :twisted:

Robcsi
Gratulálok

Stephie
Végre, hogy kiderült az igazság! Remélem ez most már a tuti, hogy 10+5 vagytok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Most nincs időm visszaolvasni, mert nem voltunk itthon és gyorsan mindent kell csinálnom itthon, mert holnap jönnek haza a kisbabáim. 12-kor lesz a beültetés. Csak jöttem nektek is megírni és puszillak Titeket!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim!!! Ezer drukk!!4xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
szilbee
 
 


Drága Babim és babimádót imádó! naggyon naggyon koncentrálunk! és küldjük felétek a pozitív csííííííííííít!!!!!!! :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Baba!
csillióbillió +++++++++++++++++++++++++++++
sonjus
 
 


Édesek vagytok.Izgulok :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim mi is nagyon izgulunk és ezerszer ezerféle energiát küldünk feléd!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Van már fogunk!
Kép

A király fürdik!
Kép

Már lépcsőzök!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jaj, de édes :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Klara MAtyi nagyon édes!

Babim minnyá költöznek! teljes lázban égek!!!

:lol:
Vendég
 


Vendel manó nadrágot is kapott :o)

Kép
Vendég
 


Boni, Vendel manó nagyon ari!!

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Most már kismami vagy.

Mától a kisfiamé és a családomé a főszerep. Remélem egy pár évig nem fog kelleni dolgozni. Azért kemény volt ez a 8 hónap munka.

Kép
kata05
 
 


KAtám éljen a munkanélküliség :lol: :wink:

valamikor talizunk? :lol:
Vendég
 


Perszeeeee! :D

Kép
kata05
 
 


Nagy volt a csúszás, sokan voltunk. 2 órakor toltak a pihenőbe.
A lényeg:
3 blasztó a pocimba. Fagyis nem lesz, mert a többi kezd szétesni...
De ikrek mellé minek is fagyi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, hurráááá!!! És továbbra is ilyen pozitívan, nagyon sokat segít!!! :wink:

Klarissza, gyönyörű a fiad!!

Kép
kata05
 
 


Babaimi, drukkolok nagyon++++++++++ :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Köszi Szirom.Annyira rég láttunk! Mesélj, mi van Veletek?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, drukkkkk!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor derül ki, hogy sikerült-e?

kispiskóta
 
 


Baba!
Szuper hírek, szoríííííítok nagyon :)
sonjus
 
 


2 hét múlva. De ma reggel óta nagyon csíp a vizeletem, Főzök kamilla és zsurló teákat. Remélem, segít, mert más sírtam is elkeseredésemben.:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babim jajnemá! ezt nem hiszem el! remélem segít
ilyenkor tőzegáfonyát nem lehet enni? +++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Babi ikrek hajrá!!!!!!!!!! Esetleg egy kicsit megnyomorítottak ott is a dokik?, nekem szülés után volt ilyen 2 napig remélem a tied is csak átmeneti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Baba, hajrá! Igyál sokat, a doxycilin jót fog tenni!

Kép
kata05
 
 


Babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Szuroooooooooooook!

Kép
zölddisznó
 
 


Baba
Szurkolok! ++++++++++++

Klarissza!
Édes a piciny fiad a képen :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Csak sze-csü-pé-szo-vas.szedtem a doxit, akkor a punkció miatt kellett. Akkor még nem is volt semmi bajom!

Boni, vettem be 1 tőzegáfonya kapszulát már+3,5-4 liter víz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim jobbulást és babák tapadást! remélem ezzel a fránya pisidologgal lesznek elfoglalva a szervezeted védői :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

babacsaládnak küldöm energyt!

Tegnap elkészült barátaink kislányának csillagbabája Kép

és unokatesók!tegnap húgom küldte a képet Zoéról, én meg előkerestem Zsigi képét! Kép Kép
Vendég
 


2 tojás :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, tényleg 2 tojás! :D

Baba+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Ma reggel gyorsan összepakoltam a kórházi motyómat.... Történt ugyanis h reggel 5-kor elmentem wc-re és a bugyimon barnás akármi volt(nem nagy mennyiség). Gyorsan bugyi váltás tisztasági be, azóta semmi. Semelyik lyukamnál semmi nem található, baba mozog, csuklik. Most figyelem magam..........

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata: asszem én is bepakolok :roll: :-) (egyszer én is halálra rémültem, még jó pár hete, a 20-as heteimben, mert véres lett a WC papír. Szerencsére kívülről jött, kidörzsölt a WC papír :oops: de volt egy jó sz@r 5 percem, mire rájöttem...)

Boni: annyira jók ezek a babák :-D rendelésre is csinálsz?

Zsu: Marcinak utólag is boldog szülinapot! :-) jövőre ünnepelhetnek együtt Bendével :-)

Klarissza: jó az a karton sör a háttérben a lépcsős képen :lol: nemsokára azzal együtt fog felmenni a kicsifiad :-)

Babim, olvasom, hogy jobban vagy. Örülök. :-) Néha akkor is menj el, ha nem érzed, hogy nagyon kéne pisilned, és préselj ki mindent magadból, ne maradjon a hólyagban semmi. A kismamiság még jobban hajlamosít ilyenre, plusz neked most még minden meg van duzzadva odabent a lombik miatt, nyomás alatt van a hólyag meg a húgycső.

Nálunk épp ittvannak a klímaszerelők, vagy 2 órája dolgoznak :roll: én meg elígérkeztem délutánra, de lehet lemondom, mert nem kis koszt csináltak és össze kellene takarítanom :roll:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni! Randi este?

Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Kata-Szezsó! Ne legyen semmi sürgető ok, hogy szülhetnéketek támadjon, de nagyon megnyugtató érzés, ha be van pakolva! :)

Baba! Ma is hajrá!
Húgyuti bizbasz nekem is volt, sőt hüvelyfertőzés is Doxicyclin és Klion mellett/után.

Kép
zölddisznó
 
 


Na király, mert pont ezeket kaptam ugye (stimu alatt Klion, punkc.után Doxi). Ma írt egy antibiotikumot. Ma és tegnap meg egy-egy áfonyakapszulát is bekaptam. Napi 4 liter ásványvizet iszom. Hát ennél többet mit lehet még.
Köszi a drukkot. Nagyon ránk fér.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Cocikám, ez a lány egyszerűen gyönyörű! Nem tudok betelni vele.Jó lenne egyszer már élőben is látni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca:és végül hogy jöttél rendbe?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Összeszedtem már magam és írok, mert nagyon le vagyok maradva! :twisted:

Babim!!!!
Ezer meg 1 millió drukk a 3 kis vuknak! :wink: Nem tudom így írásban kifejezni a szurkolásom, de gondolhatod! :lol:

Kata és Szezso! Ügyik vagytok, hogy bepakoltatok, de ne legyen rá szükség még 1 jó darabig! :wink:
(Bár én is összepakoltam!)

ÁÁÁ ez így nem ér Zöldi és Boni! Földrajzi előnyben van Zsigi Mátéhoz! :twisted:

Már úgy látom, hogy Gaby Máté kivételével és persze én Mátém kivételével már mindenkinek fogak vannak! :roll: Szerintem gyűjthetek protkóra! :lol:

Szezso! Most már óvatosan a takarítgatással is! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kispiskóta! Volt séta? Hogy van azóta Marci féltékenysége?

Szilcsi? El vagy fáradva a fordítgatásba? :wink: :lol:

Jé Szirom! :lol: Hű de nagyok a fiúk!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Boni! Tudtuk ám, hogy nem semmi kézügyességed van!

Klarissza! Nagyon jó fotók, nekem is feltűnt a karton söröcske! :lol:

Gaby? Jól vagytok? Éjszakák?

Egyébként mindig olvasok, de sokszor nincs időm válaszolni, írni, mert ébredés van, vagy lejár a mosógép vagy én is inkább alszom egy gyorsat! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hahó!

Köszi Babaimi, jól vagyunk. Minden rendben nálunk, a fiúk nőnek, mint a bolondgomba. Miksa nagycsoportba megy, irtó okos, nemazér, mer én vagyok az anyja, de tényleg az :oops: :lol: És jövőre Edét is be kell íratni az oviba :wink: Ő is okos, mindent tud és nagy bohóc, mondjuk beszélni nem nagyon akar, de nemet bármire tud mondani :wink:

Ezer drukk nektek! :wink:

Látom, a többi gyerkőc is irtó nagy már, gratula mindenkinek, olyan szépek!

Nyaralós képek:

Kép
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok, főleg régebbiek, kérlek titeket olvassatok át a 2009. szeptemberiekhez, nézzétek meg a képet,amit "fedi" topiklakó írt! Teljesen le vagyok döbbenve, és nagyon imádkozok! :(
Ugye tudjátok kinek a kisfia, én igen.........

Kép
kata05
 
 


Én is le vagyok döbbenve...már láttam a képet korábban, de csak most esett le, hogy Kata írta... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata én is most néztem és egyből rájöttem hogy Csikkenről van szó!

teljesen készen vagyok! :cry: imádkozok!
Vendég
 


Hello!!!

Csajok, csajok ejnye-bejnye és az nem tünt fel, hogy az az én alkoholmentes SÖRÖM :lol:

Szirom mekkorák már a fiúk :shock:

Babaimi szorítok továbbra is :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Ez nagyon rossz, hogy én mindig olvasok-válaszolok és csak most jutottam el a végére nagyon-nagyon sajnálom és én is imátkozom!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?