Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilvi!
Én most váltottam dokit, a szülészorvosom nem nyerte el a bizalmamat. :( Én a Kútvölgyibe megyek dokihoz, de ott meg most megint minden bizonytalan, mert magán kórházzá akarják tenni és akkor fizetős lesz... :? Mindig ez a bizonytalanság. Ez volt Luca születésénél is.
Kitartás a rosszullétekhez! Lehet, hogy tényleg lányod lesz, ha ennyire más most ez a terhesség? :wink:

Benita! Köszi! délelőttönként nem túl kellemes az émelygés, de legalább én nem hányok. A fáradtság erős még nálam, meg néha feszülget az alhasam.
Benita! Drukk, a babához! Mi a helyzet?
Reméljük, nem kell beavatkozás kevinnél!

Moti! Jó, hogy visszamentek a Balcsira csütörtökre már megint iszonyú kánikulát mondanak. Irigyellek titeket...
Hű, ez a kupakos történet! Szegények! Jól megijedhettetek.

Boniko! Nagyon jópofa a baba! Ügyes vagy!

Panndi! Nektek is milyen jó, hogy van családi nyaraló Balatonon. Én is úúúgy szeretnék!
Honnan rendeltek? Az jó? Ügyes vagy nagyon nekem, 6 hónappal a szülés után sem jutott volna még eszembe a kistesó, nemhogy ilyen hamar! :O
Nekünk is egyelőre 2 a limit... Én korábban többet akartam, de lehet, nem bírnám. És férjnek is van már gyereke. Neki is elég a 3.

Elrenor! Gratula és drukk, hogy ne jelentsen problémát a röntgen.

Lillaanyuci! Átérzem az apahiányt. Férjem nekem is kb. 16 órát van minden nap távol, heti 6 nap, egész nap magunkra vagyunk.
Papás-mamás... az elég ritka dolog. :(
Miért nem jártok játszótérre? Én pl. ott kezdek egész jól összebarátkozni az anyukkal. Már tervezzük a közös strandolásokat is. :)

Danyuczi! Sajnálom, hogy rosszul vagy a rókáktól. :(
Jó Balatonozást!

Jaj, nekünk is jó lenne már vhova nyaralni menni!!!

biribon
 
 


Ahogy titeket olvaslak, sorra égetem el a palacsintákat!!! :? :?
Moti
Gondolom megijedtél a kórháztól, szent ég! De a vége vicces lehetett!!! :lol: Többgyermekes családdal kapcs. nekem is vannak kételyeim, de biztos az élet megoldaná.... lásd: panndy-t :wink:
A hatgyermekes barátnő nem semmi... Ott hogy zajlik az élet? Úristen! Én azt nem is tudom, vállalnám-e... :roll: , ott aztán jó nagy étkezőasztal lehet..... :D :D ha belegondolok, az egy kész vagyon!!! De a nagycsalád varázsáért biztos megéri!

Danyu
:( :( :( meglásd: hamar tél lesz....

Nálam vonalzócsere lesz! Piroska megtámadott nagyon!!!

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita, :( :( :( :roll: már megint MIÉRT???????????????

Gondold el 6 gyereknek hány palacsintát kéne sütni...én csak a férjemnek 60-at szoktam, alatta nem is érdemes nekiállni, de ilyen melegben nincs kedvem semmihez...

Délelőtt kicsit szunyókáltunk...ezek az éjszakák...én értem, hogy nyaral az ember, de akkor miért kell állattá változni? :roll: :roll: :roll:
danyuci
 
 

 
 

Biribon, köszi...
danyuci
 
 


Nincs ám nyaralónk, csak én ott nőttem fel (Siófokon), és anyuék még ott élnek.

Na most pl szoptatok épp, Zsfi játszik, de előtte összetört egy poharat, szóval itt ülök a szilánkok között :? :D
Vendég
 


Danyu
Miért? Miért? Mert megérdemeltem! Aki ennyi parázott, + depizett, annak jön a bünti! :lol: Mikulás nem várt vendég nálunk! Főleg nyáron. :lol: :lol: :lol: Gyorsan rohannom is kellett o.b-ért :roll: :roll: , mert én ilyenből már nem spájzoltam be magamnak :wink: .
Én kb. 50 palacsintát sütöttem...... talán elég lesz. :lol:

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita, ne butáskodj...bünti, dehogy is...
Drukkolok a következő hónaphoz :shock:
danyuci
 
 


Biribon:Nem is hallottam róla,hogy magán kórház lesz a Kútvölgyiből.
Levente születésénél is pont ez ment,hogy ha nem abba a kórházba szülsz ahova tartozol akkor fizetsz.
Mi a Sote I.II. kórházhoz tartozunk,én az I-re jártam,de oda soha többet be nem teszem a lábam.Katasztrófa az a kórház.
Nem akartunk még a kórháznak is fizetni.
Ma megyünk dokihoz,Kútvölgyibe majd megkérdezem a doki ő mit mondd erről.
Ma már sajnos hánytam is.
A szagoktól rosszul vagyok,anyum épp segít főzni mert nem bírom.
Ő is csak néz rám(nem vagyok egy nyávogós fajta),hogy mi lett velem.
Ő azt mondta lányom lesz,mert ő is rosszul volt velem a bátyámnál meg nem.Majd meglátjuk.

Szorítsatok nekünk légyszives,remélem minden rendben lesz a dokinál.

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi, üdv a hányók táborában...szegénykém...bár, ha ez kislányt jelent, akkor hősiesen viselem, csakhogy éna fiammal is hánytam...úgyhogy erre nem fogok alapozni...

A dokinál minden rendben lesz, ne aggódj...
danyuci
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Roli drágám imádkozom érted! :cry:
Vendég
 


Roli:Imádkoztunk érted!!!!!!!!!!

Sziasztok:Voltunk a dokinál,szimpi volt,kedves is.
Csak sajnos amikor szülök akkor ő nem lesz itthon.Minden évben 1 hónapra márciusba elmegy síelni.Nem örültem.
Megvizsgált,de nem csinált se hüvelyi uh-t se rendes uh-t.
Annyit mondott,igen itt lakik valaki.
Ajánlott két orvos barátját,elkérte a számom azt mondta beszél a dokikkal és jövő héten felhív.Kíváncsi leszek,valóba állja e a szavát.
Szóval nem jutottunk előre igazán,de 2 hét múlva megyek a dokihoz akihez amúgy is mentem volna.Ő is ebben a kórházban van.
Mindenesetre itthon biztos nem fogok majd szülni,majd lesz valahogy! :D

Na megyek ledőlök mert megint hányingerem van.

Jó éjt

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Rolinak jobbulást!!! :(

Benita! Valahogy el kell űzni azt a Piroskát! Esetleg egy farkassal? :wink:

Szilvi! Akkor most te is Kútvölgyis vagy? Melyik orvoshoz mentél? Szerintem az én dokim is kb. akkor síel. Nem tudom, mi lesz... Még nem beszéltük meg. Most pl. 3 hétre elmegy megint nyaralni. Szóval azért tud élni a pasi. 8)

A gyerekem alvása teljesen felborult. :( 3 felé alszik el, majd este 11-12 felé. :o :shock: :? Én meg nehezen bírom... Semmiféle altatás nem jön be. Csak pörög-forog, dumál, lefekszik , felül, feláll... Elég fárasztó a kincsem...

biribon
 
 


Hali!

Csak benéztem egy pillanatra, hogy mi újság felétetk! :lol: (Van a szálloda aulájában számítógép, de apa letiltott róla jó előre!)
Látom sehol egy pozitív teszt! :evil: :twisted: :evil:
Benita: Sajnálom piroskát!!!

Amúgy itt minden szuper, sokat fürdünk, Szabolcsot alig lehet kiszedni a vízből! Majd hétfőn megyünk haza!

Atizka, Rózsa meg mindenki, drukkolok nagyon nektek!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Sziasztok!

Benita sajnálom pirit. A drukkok mennek továbbra is +++++++++++++

Szilvi, sajnálom róka komát, kitartás.

Biribon, Zsomborom ugyanezt csinálja alvás helyett. Este 8-kor szépen elalszik, majd 11-től kukorékol és játszani, és állandóan felállni akar. Tegnapi éjszakánk úgy nézett ki hogy 11-től hajnali 4-ig fent volt. Mindent bevetettünk már. Ma este egyszál pelusban altattam el, így is fel-fel ébredt, de 11 után már csak szopizni.
Szerintem lehet lucának is melege van.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Biribon!
Ezzel az alvással tegnap mi is szenvedtünk, pedig olyan jó kis napirendünk volt...talán hamar visszaállnak-remélem :roll:

Zita, szerintem is kapcsolj ki egy kicsit, de aggódj, mi megvárunk... :lol:

Roliért szorítunk...reméljük jó kezekben van :!:

Ma nagyon meleg lesz, délutánra apa strandot ígért nekünk :lol:
danyuci
 
 


Bocsánat a kisbetüért :wink: Lucának.

Kép
Kép
kri29
 
 


Na...én ma nem írok többet, az tuti :oops: :oops: :oops:

Szóval Zita, NE aggódj, megvárunk :roll:
Még, jó, hogy néha elolvasom,amit írok... :oops:
danyuci
 
 


Danyu
Lubickolj helyettem is! Jaj, de belecsobbannék egyet a balcsiba :D :D , de azért ott nem laknék... :o Asszem nekem ma csak egy jó hideg zuhany jut a fürdőben, mert ma is és holnap is melózok. Ugyan csak dél-fél egyig, mert így könnyebb ebben a forróságban emeletes házban pucc-ra vágni mindent. De lehet du. beugrok az anyuhoz fürcsizni Kevinnel, ott van nagy medence!!! :)

Szilvi
Hát hozzád is bekopogott róka koma? Sajnálom. :( Gyakran ne nyiss neki ajtót :lol: :lol:

Zita
Jó időt fogtatok ki nagyon 8) , érezd jól magad, és így igaz: kapcsolódj ki!

Biribon, Kri
Az én gyermekem egy csúcs: amíg ti kínlódtok az éjszakákkal, az én fiam - aki aztán nem alussza végig sosem az éjszakát - tegnap este fél 11-kor elaludt és reggel hétig aludt :shock: :shock: :shock: én sem értem. De örültem nagyon... Előtte napokban viszont fél éjszakákat fent voltunk.....

Benita

Kép
benita76
 
 


Jaj, képzeljétek: két barátnőm, akikkel együtt kezdtük el úgymond a kistesóra vállalkozás gondolatát, hát ők úgy néz ki, pocakosok!!! Ilyen is csak a mesében van!!! :twisted: :twisted: :twisted: Áááááá, nem voltam ideges! Most aztán kulloghatok utánuk majd.

ATIZKA????? MERRE VAGY???? Mik a hírek?

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita! Jelentkezem, itt vagyok! Hírekkel majd később :wink:
Ne idegeskedj, majd jön a baba hozzátok is. Nézd a jó oldalát, pl. ha valamelyiknek lánya lesz, meg majd neked is, biztos kaptok majd egy csomó csini ruhácskát. :D

Szilvi, Biribon, sok sikert az orvosokhoz. Hát ezek a dokik tényleg össze-vissza mennek szabadságra, aztán izgulhat az ember, hogy "jaj, csak akkor ne szüljek", mikor nincsenek.

Zita, jó nyaralást nektek, és köszi a drukkokat. Én meg "viszontdrukkolok" neked :D Meg persze a többieknek is.

Alvás: nálunk napközeben oké minden, csak éjszaka van ébresztő :(
(De éppen hallgattuk éjjel, hogy máshonnan is jött gyereksírás a nyitott ablakok miatt. Gondolom ez a meleg nem tesz jót az alvókájuknak... Kivéve Kevinnek :lol:

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atiz
Felpörgetted bennem az ideget!!! Mi az, h "hírekkel majd később"??? Remélem Piri anyó kettőnk közül engem választott, és téged nagy ívben elkerül!!! :D :wink: :wink:
Akkor legalább csak annyit mondj, mennyi napot kell még izgulni?????Vagy mi van???????? Te már tudsz vmit, ugye?

Kép
benita76
 
 


Biribon:Dr.Sándor Gyulánál voltunk.
Tegnap azt mondta felhív ha beszélt a két szülészorvos barátjával.
És ma délelőtt fel is hívott,meglepődtem.
Dr.Kozár(ha jól hallottam a telefonba) Tamást ajánlotta.
De ő azt mondta,hogy valószínű megcsászároznak mert a Levi is császáros volt meg az aranyeremmel szenvedek sokat.

Neked ki most az orvosod?

Zita:Jó nyaralást nektek!!!!!!!!!!!!

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Atizka, nagyon titokzatos vagy :wink: Csak nem beálltál te is a pocakosok sorába ?! :wink: :wink: :wink:

Benita, ne legyél ideges jönni fog az a baba.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


atizkaaaaa, nem ér minket izgulni hagyni!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Atizka! Ez tényleg titokzatos! :D

Szilvi! Küldtem privit.

Benita! Tényleg jönni fog az a baba. Lehet, az én barátnőmnek is frusztráló volt, amikor ők már majdnem 1 éve próbálkoztak és nekünk 1 próbálkozós hónapban összejött, náluk még semmi. Aztán 2,5 hónapra rá nekik is összejött. :) Most próbálom rávenni, hogy lassan elkezdhetnének dolgozni a kistesón, hogy megint hasonlóan babázzunk. :wink:

Meg vagyok nyugodva, hogy nem csak Luca ilyen problémásan alvó. Akkor annyira csak nem abnormális dolog.
Én ma úgy döntöttem, hogy napközben nem alszik! És akkor este végre időben le tudom rakni. Bár, most elhevert a nappaliban a földön lévő kis szivacson. Nehéz lesz este 8-ig kihúzni. De ez így már nem normális.
Este 1/4 12-kor aludt el, aztán 3/4 10-ig aludtunk. (Persze éjjel közben átköltözött az ágyunkba...) Nagyon el van csúszva vmiért. A mai délutáni alvása már nagyon későn lenne. Így várom, hogy 5 körül ki tudjunk menni a játszóra, aztán jól lefárad és hátha visszaállunk a normális időbeosztásunkra.

Gondoltam, hátha vki megkérdezi, hogy mi volt a dokinál kedden és akkor majd jól elmondom, de akkor kérdés nélkül. Kedden 1cm-es dobogószívű kistesó volt a pocakomban az UH szerint! :D
Kép

biribon
 
 


biribon: gratulálok :lol: Jajdebunkóvagyok, pedig érdekelt ám!
Vendég
 


Sziasztok!

biribon:
GRATULÁLOK!!!Éljen a legújabb kismamánk!!!

benita:
fogadjunk, hogy együtt fogunk irogatni a 2010 áprilisi babavárók fórumába? Kitartás, és éljenek a tesóproject kellemes részei... :oops:

atizka:
csak nem???? Megvan a következő pocakosunk?

Zita:
kellemes pihenést, jó nyaralást!

danyuci:
kitartás, reméljük róka koma nem sokáig fog üldözni! Nyaralók meg menjenek haza!

Szilvi:
többször hallottam már, hogy császár után nem biztos, hogy a második is az lesz. Vagy az aranyér miatt mondta?

panndi:
van egy ismerősöm, ő is siófoki. Már Fehérváron lakik, Tabi Anettnek hívják. Nem ismered véletlenül?

Mi rendben vagyunk. Éppen pár perccel ezelőtt verte be a fejét kislányom az asztal sarkába, de nagyon. Úgy megijedtem! Picit bepirult meg felpúposodott. Most bealudt.
Szombaton lesz az első este, hogy nem mi altatjuk hanem a nagyszülők. Megyünk Varnus Xavér koncertre, hát kíváncsi leszek...
Próbáljuk elviselni a meleget. Ablakok csukva, redőnyök félig leengedve, klíma lassan üzemel. Én ma ki se dugom az orromat.

Éljenek a strandolók!

Üdv. Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


elmentünk balcsira

biribon éljen +++++++++

Athizka nagyon drukkolok! :wink:
Vendég
 


Boniko, jó nyaralást.

biribon gratulálok +++++++++++++++++++++++++++++++++

Athizka, jelentkezz, mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szörnyű viharos szél van itt nálunk. Éjszakánk szintén vacak volt, és még finoman fejeztem ki magam.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Biribon! Gratulálok az 1 cm-es Pocaklakóhoz. (És sok-sok :oops: , mert tényleg elmaradt az érdeklődés...)

Köszönöm a sok drukkot. Szerdán jött volna piri, de nem jött. Már előtte teszteltem halványat, a mai viszont szép erős II-os!
:D
Nem akartam addig írni, amíg orvosnál nem járok (meg ugye a család sem tudja, és csak remélem, hogy nem innen tudják meg...), de orvoshoz csak agusztus 11-én megyek.
(Kri, légyszi még ne is tegyél be a táblába, majd ha látom, hogy dobog a szive, mehet.)

Remélem mehetünk innen sokan majd az áprilisi topikba, ahogy Lillanyuci is írta.

Hogy van Lillus púpja? Xavér biztos jó lesz, bár érdekes egy ember, de a koncertjei biztos szuper jók!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka, ez nagyon szupi. Tábliba majd akkor teszlek ha mondod, hogy mehet. :D:D:D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


atizka: +++++++ :wink:

lillanyuci, nem ismerem :(
Vendég
 


Sziasztok!

atizka:
éljen! Juj de jó, megvan a következő kismamink!
Lillus púpja "csudaszép". Ráadásul be is kékült.
Varnus Xavier tényleg érdekes ember, viszont a műfajában nincs párja - szerintem. Jó pár éve már, hogy ha új előadása van, akkor megyünk, a balatonkenesei templomkoncertje pedig már hagyomány nálunk.

Mi már megjártuk a Tesco-t. Millióan voltak. Ma megint punnyadás lesz itthon...

Még jövök.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Elírtam. Xavér. Bocs.

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Minden Új pocakosnak Nagy-nagy gratula! :D

Lillanyuci!Jó szórakozást! :D

Mi agustusban megyünk koncertre a férjemmel,csak teljesen más stilusura!Tankcsapda :D Már nagyon várom!

Múlthéten szombaton voltunk a Tropicariumba!Vivi nagyon élvezte,+próbálok majd képet is rakni!

Kép
aniko...
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

HATALMAS GRATULÁCIÓT FOGADJON MINDEN ÚJ ÉS KICSIT RÉGEBBI KISMAMÁNK!!!!JÓ EGÉSZSÉGET A POCAKOSODÁSHOZ!!!!

BIRIBON:Éljen hurrá a kis 1 cm dobogó szívű magzatodhoz!!! Bocsánat, hogy elfelejtkeztem rólad!!!!

A gyerkőcök csodaszépek!

A nyaralás előtt állóknak szupi időt, nagyon jó utat és sok-sok élményt kívánok!

Koncertekhez nagyon jó hangulatot mindenkinek!!!

Lillus púpja gyógyuljon meg mihamarabb.

Vivike csodaszép kicsi lány!!!
Rólam:Terhességi teszt negatív, várom, hogy megjöjjön
:cry:

Kép
rozsa1979
 
 


Atizka
EZ SZUPER!!!!!! :P :P :P :P :P Temiattad kapcsoltam be a gépet!!!!! GRATULÁLOK! Ez tényleg jó hír! Na megállj csak, h ilyen titokzatos voltál!!! Nagyon örülök, tényleg! Ez óriási!!!! Nagyon-nagyon-nagyon boldog pocakosodást!!!!

Biribon
Elnézést, h megfeledkeztünk, de sztem mindenki nagyon-nagyon örül a szívdobbanós pici manónak, és én is szívből gratulálok! :P :P Már biztos régebben írtad h mész uh-ra, ezért nem emlékszünk.

MINDENKINEK!Engem nem idegesít, h másnak lesz/van pocaklakója, nekem pedig nem jött össze, félre ne értsétek, hiszen valahol tudtam, hogy ugrok egy hónapot. Csak reményt adtam arra, h tán mégis idő előtt kopogtat valaki….. És amúgy eddig még nem álltunk neki teljes bedobással ám, ami azt jelenti, h nem hónapok óta próbálkozunk sikertelenül, hanem csak úgy élvezzük apával a dolgokat, aztán ha pont akkor nincs kedv, akkor baba sem költözik be…, de remélem mihamarabb kedv és pé is egy időszakra esik :)(Ez volt a tabu rész)

Lillanyu
Jó ötlet az áprilisi topic! Kövessük hamar Atizkát!!! :wink: Jó koncertezést!!! Majd számolj ám be. És arról is h kiscsajszi hogy bírta nélküled!

Szilvi
Ha én még egyet szülök, én is tuti császáros leszek, mivel nekem 4,62 volt Kevin (azt mondják a második nagyobb lesz), ráadásul több m.vizem volt + ki sem fért a medencecsonton……. ezért gondolom.

Rózsa
Sajnálom :( , új hónap: új remény és esély!!!! :wink:

Na mennem kell a cukimért, mert ma uncsitesóm vigyázott rá délelőtt!

Benita

Kép
benita76
 
 


Örülök Atizka, Biribon!

Most szorítsatok nekünk egy kicsit, hogy megússzuk a kórházat...tegnap este óta a víz sem maradt meg bennem, éjjel ügyelet...ma háziorvos...valahogy bírjam, erőltessem, az evést, ivást, gyógyszert nem adtak...közben láz ma délutánra...

Muszáj volt bevennem egy algopyrint, hát...nem írnak jókat...remélem, azért erősek leszünk és kitartunk...biztos valami vírust kaptunk be...pedig én nem szoktam beteg lenni :oops:

Gondoljatok rám néha...köszönöm: Danyuci :(
danyuci
 
 


Danyuci, akkor nem néha, hanem sokat gondolok rád. Drukkolok, hogy tudjál enni, inni, és elkerüljétek a kórházat!!!! Próbáld magad hűteni, éppen most ebben a kánikulában a láz is nehezebben megy le.

Benita, köszi. Tetszik a hozzáállásod, és akkor reméljük, hogy a kedv és a pé is hamarosan egybeesik :wink:

Rózsa, sajnálom, új ciklus, új remény.

Vivike nagyon édes kislány, aranyos ezekkel a copfokkal!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Danyuci:Szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gyógyulj meg mihamarabb!

Aniko:Viki nagyon édes kislány,és vagány is a motoron. :D

Nekem sajnos nagyon fáj a hasam a kedvem sem jó.
Nincs jó érzésem.Alig várom a keddet,megyek egy magánrendelőbe és csináltatok hüvelyi ultrahangot,remélem nincs baj.
Azt mondták addig nincs baj,míg nem pecsételek.Hát én nem így gondolom mert amikor elvetéltem pár éve,nem volt semmi jele,és mégis megtörtént a baj,Nem akarok negatívan programozni,csak nagyon fáj.

Jó hétvégét nektek

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Danyuci, szorítok hogy hamar rendbe jöjj,és kórházat elkerüljétek.++++++++++++++

Aniko, Vivi nagyon édes, a motoros kép a kedvencem :lol: :lol: :lol:

Benita, Rózsa én ma teszteltem negatívat. Majd a kövi hónapban talán lesz valaki odabent. :wink:

Szilvi, szorítok nagyon. Próbálj nyugodt maradni.++++++++++++++++++

Jó hétvégét mindenkinek.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szép estét, csatlakozhatok a csapathoz?
kisbogacs
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszi a "rámgondolást"...azt hiszem, sokkal jobban vagyok, minden tünetem elmúlt, éjjel aludtam egy hatalmasat...kicsit tudtam enni reggel. :oops:

Szilvi, most már érted szorít a "banda" :!: :!: :!: De mi ez a hozzáállás-irgum-burgum :shock: Nem lehet baj, én is ezt mondogattam a napokban...Remélem jó híreket kapsz a keddi UH-on :wink:
Ezt mind Neked küldöm ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ és nagyon szorítok :!:

Kisbogacs, üdv köztünk :!:

Kri, talán a következő hónapba már Te is beleférsz, drukkolok :D

Benita, Kevin majdnem 5 kiló volt :?: Nem semmi...hogy bírtad :?:

Hajnalban nagyon jó kis felhőszakadás volt, teljesen felfrissült a levegő...ez most pont jól jött nekem :lol:

Jó hétvégét! Danyuci :D
danyuci
 
 


Danyuci!

Klassz hogy jobban vagy!!!+++++
Azért én írigyellek hogy a Balcsi közelében vagytok mindig:)Gondolom azért a nyári vandálkodás nem lehet egyszerű...

Szilvi!

Ne gondolj rosszra!!(bár néha én is így vok..alig várom a szerdát hogy menjek UH-ra :oops: )

Benita!

Hát no comment a csajról a márciusi topicban.....nem vok érzékeny típus de ő egy kicsit a lelkembe mászott az otthon levő"csak"anyákkal kapcsoltban tett fejtegetéseivel....nem is az a baj hogy más a véleménye bármiről is...főleg az a baj hogy olyanról alkotott elég erőszakos véleményt amit még ő nem is próbált(csak mi:)).......de el is tűnt...
Drukk neked is a köv.hónapban!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kismamik:Hányadikára vagytok kiírva(márciusiak)?

További szép hétvégét

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi!

Én március 8,Nő Napra :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Danyu
Bocs, még csak ma tudtam jönni…… jaj, szegénykém! :( :( :( Mi történt veled? Remélem ezt mire olvasod, sokkal jobban vagy. Sajnálom. Jobbulást!!!
Jaj, látom (szombati írásod) már jól vagy! Örülök. :D :D Remélem ez volt az „utolsó nagy löket”, és abbamarad a rosszullét….. :wink: Hogy hogyan bírtam az 5 kilót??? :roll: Elég jól, bár mindig volt valami, hol a forgóim fájtak, hol a keresztcsontom, 7. hónaptól vizesedtem is, és a végén már csak úgy mentem, h mindkét kezemmel fogtam alul a pocakomat, mert azt hittem kiszakad!!! :lol: :lol:

Kri
Akkor ezek szerint most mi vagyunk a sorosak a nega teszttel. Hajrá köv. hónap(ok)!!! :P

Szilvi
Ne izgulj előre, nem hiszem, h probléma lenne nálatok. Nekem pl. mindvégig fájt a hasam Kevinnel, és az elején előforduló pocifájás a méh tágulása miatt lehet. Az elején kimondottan jellemző egyeseknél a hirtelen puffadás és az ezzel járó hasi fájdalom. Hidd el, minden rendben lesz! (Az én vetélésem is pocifájós tünet nélkül indult, úgyhogy sztem nem „az” az oka a hasfájásodnak) Pihenj, ha tudsz. :) :)

Panny
Szerdán uh? Szorítok nagyon! Ha tudsz, hozzál képet!!! (Jó h eltűnt az a csaj…..)

Mi tegnap elmentünk piknikezni barátnőmékhez, szupi volt nagyon, Ők egy lakóparkban laknak, ahol tuti jó játszótér is van. Mondanom sem kell, Kevin egyből letámadta. :wink: Ma viszont program hátán program: szülinapi köszöntő sógornőméknél, aztán nálunk búcsú van, ahol már délelőtt voltunk is. Dobok képet, ha tudok. Most rohanok, mert lemaradunk a tortáról + a szuperfinom tiramisuról!!!! :P :P :P
Puszi mindenkinek!
benita

Kép
benita76
 
 


néhány.....
Kép

Kép

Kép

(A csíkos polós az én cukim :) )

Mire a dodgem-hez értünk, lemerült a gépem :( , majd du.!

Benita

Kép
benita76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?