Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm, igyekszem én is lekötni magam! NNa, meg Zaránd sem hagy egy szusszanásnyi időt sem, úgyhogy csak esténként "tör" rám a félsz... Remélem ez is elmúlik. :)
Vendég
 


Adrienne
hidd el,ez is hamar el fog múlni,és élvezhetek a gondtalan,boldog kismamiságot!
Melyik nap mész dokihoz? Már alig várom a jó híreket!!!! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Adrienne: nagyon szuper hírek. Képzeld, én február 24-én születtem. Szerencsés csillagzat :wink:

Kép
wruska
 
 

 
 

Sziasztok!
Rég jártam erre :oops: De azt hiszem érthető egy pici babával nincs sok ideje az embernek! :wink:

Adriennek jöttem gratulálni!!!!!Biztos minden rendben lesz!!!Lehet h a végén valentin napi baba lesz! :wink:

annus11
 
 


Édesek vagytok! Köszönöm, hogy drukkoltok nekünk! :)
Lehet, hogy igazad lesz Annus, mert Zaránd is előbb jött kb. 2 héttel... :)
Pénteken megyek doktorbácsihoz, már nagyon izgulok... :)
Vendég
 


Adrienn
én is nagyon izgulok érted,és remélem,hogy ezúttal minden rendben lesz! Nem akarsz csatlakozni hozzánk a másik topicba?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Azt hiszem, Dy, még nem... Nem tudom, hogy mikor, szerintem a 13.hétig nem (addig tartott az előző terhességem is :( ) De majd meglátjuk, egyelőre nem merek oda is írni! :)
Vendég
 


igazából én is így voltam vele. Csak olvasgattam őket,és a 12 hét után mertem először oda írni.... :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Sajnos már egyszer írtam ide...és most ismét :( tavaly júliusban vetéltem egy, 8 hetes terhes voltam...majdnem egy év kellett ahhoz, hogy lelkileg készen álljunk egy újabb terhességre...és mit ad Isten??? Elsőre sikerült és tessék basszus ez lett a vége:

Ma voltam uh-n..11 hetes és 2 napos vagyok..nem akarom túl részletezni a lényeg, hogy hiába szép nagy a baba és már tök babaformája van..csak múlt időt mondhatok..ugyanis meghalt a baba..csak feküdt ott, nem mozgott, nem mocorgott..csak feküdt élettelenül és szívhangja sem volt..majd egy órát át nézték, plussz még egy dokit is behívtak..szóval szerintük kb 2 napja halhatott meg..semmi, de semmi tünetem, ami erre utalhatott volna, nem volt..2 nap múlva műtét..és szeptemberre beutalnak engem is férjemet is a Czeizel Endréhez..a doki sok mindent mondott..a lényeg örülhetünk annak, hogy egyáltan van nekünk a Bonita...
hát lányok..nem gondoltam volna hogy a 12, hét küszöbén érhet engem egy ilyen csapás és annyira, de annyira vigyáztam magamra és a rosszulléteim is brutálak voltak..nagyon el vagyok kenődve..most itt fekszem azzal a tudattal, hogy a kis magzatom meghalt bennem..megint..ráadásul már nem a terhesség elején, értitek...ja és holnap mentünk volna nyaralni...de az már kit érdekel...

Igazságtalan az élet..rohadtul...

Kép
dytt
 
 


Sziasztok régebben én is írtam ide és látom újra írogattok :D

Mi most állunk neki a babagyártásnak újra,a menzim elmúlt és apcival megbeszéltük akkor a héten neki állunk.
Félek azért mert az előző terhességem épp egy kromoszómarendellenesség miatt kellett megszakítani.Azt mondták ez nem ismétlődhet de akkor is félek :(

Dytt sajnálom hogy ismét át kellett élned ezt a borzalmat :cry: Sok erőt és kitartást kívánok neked hogy túléld ezt az egészet.Az élet sajnos néha igazságtalan és mindig fáj :(

Dy gratulálok a kiscsajhoz :D

Adri meg értelek hogy félsz,én már most félek pedig mi még csak most álunk neki a gyártásnak.Még várj és ha már megynyugodtál akkor csatlakozz a másik topikba :)

Kép
anyci
 
 


Dytt
sajnálom! :( de sajna ilyen sz élet... Én 10 hetesen vesztettem el az ikreimet.....
megértem a fájdalmadat.... sok erőt kívánok neked a túléléshez,és a mihamarabbi babásodáshoz!

Anyci
köszi a gratulációt!
hidd el minden rendben lesz! Valóban nem szokott ilyenből mégegyszer gond lenni...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dytt! Sajnálom. Nekem a 13.hétben szabályosan megszületett a babám anno. Nekem sem volt semmi előjele... Az első terhességemmel ellentétben még terhességi tüneteim is voltak...
Ne adjátok fel, tényleg szükség lesz mindkettőtöknek egy alapos kivizsgálásra!
Vendég
 


Dy,hát remélem is hogy nem lesz baj mert kétszer csak nem sujt minket a kisöreg ott fent :roll:

Kép
anyci
 
 


Hát pedig engem sújt..hiszen tavaly volt egy vetélésem 8 hetesen..most meg 11 és fél hetesen pedig egy magzatelhalásom..ez már 2 tragédia és veszteség...nem igazság..

Kép
dytt
 
 


Dytt
mindenki másként éli át,és dolgozza fel az ilyen tragédiákat, viszont egy közös itt mindenkiben,mégpedig az,hogy átéltük mindannyian gyermekünk elvesztését. ki egyszer,ki többször,egyet vagy kettőt.... :(
szóval fel a fejjel,és próbálj meg megnyugodni! Ide mindig jöhetsz,mi meghallgatunk....

Adri
mi volt tegnap a dokinál???????????? Már olyan,de olyan kiváncsi vagyok!!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dytt akkor neked rosszabb volt mint nekem,sajnos nincs igazság az életben :(

Adri dokinál mi volt?

Dy szia :D

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!
Háát, még "csak" egy 10mm-es petezsákot láttunk, de azt jó helyen! :)
A következő 2 hétben szabadságon lesz a dokim, de azt mondta, menjek hetente uh-ra. Én meg mondtam Neki, hogy inkább megvárom, míg visszajön! :)
Vendég
 


Adri
ez tök jó hír! Drukk,hogy minden rendben legyen!!!!

Anyci
neked is szia!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Adri,ez jó hír :D Akkor mennek a drukkok ezerrel :D :D

Kép
anyci
 
 


Adri
már megint úgy eltűntél! :twisted: Hogy vagytok??????????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, jól vagyunk! :)
Lassan telik az idő, hogy láthassam a Kicsi Kincsünket... 24.-én megyek legközelebb, ha kibírom addig... Egyelőre minden rendben.
Ti jól vagytok?
Vendég
 


Szia adri :D Akkor szorítok nagyon hogy addig minden oké legyen :D
Mi jól vagyunk most kezdjük a babaprojektet újra és majd meglátjuk mikor jön össze :wink: Csak most párom volt depis és eddig nem ment a dolog mert ő nagyon lelkizős és ha baja van akkor ott se működik :roll: :oops: ...de már okés és ugrunk neki a dolgoknak :D

Kép
anyci
 
 


anyci! Én meg Nektek drukkolok! :)
Képzeld, én a fiammal 2 évet vártam, mire teherbe estem (kezelésre szorult a dolog, de sikerült), a második terhességemnél a kezelés ellenére 9 hónapig "gyakorlatoztunk", mire sikerült. Sajnos Őt elvesztettem, viszont a vetélés után már a 2. ciklus sikeresnek bizonyult! :) Úgyhogy fel a fejjel, hamarosan Te is kismama leszel. :)
Vendég
 


Mármint a 2. éles (!!!) ciklus...
Vendég
 


Adri remélem nekünk is sikerül ha nem is ebben a hónapban de a következőben igen :D Köszönöm a drukkokat :D
Milyen kezelést kaptál hogy sikerüljön?

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Én is újra benéztem ide, és látom azért jöttök néha! Szia anyci!!! :wink:

Dytt nagyon sajnálom ami történt... :cry: És tényleg kemény kétszer is átélni ezt az biztos... Mondhatom, hogy de legalább ott van Bonita, de tudom, hogy ettől a fájdalom még ugyanakkora, mint akinek az első terhessége... Nálunk 19. héten kellett megszülni a beteg babát, és mindenki azzal vigasztalt, hogy de legalább már van egy Bettink... De ettől függetlenül nagyon fájt...

Mindenkinek szorítok aki itt újra babás, és a többieknek is hogy azok legyenek hamar! :lol:
melike30
Győr
 
 


Melike itt is szia :D

Kép
anyci
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Sziasztok!

Melinda és Adrienn!
Nagyon gratulálok nektek! Problémamentes terhességet kívánok mindkettőtöknek. :lol:

Dytt!
Nagyon sajnálom, hogy még egyszer át kellett élned azt az érzést. Itt sajnos mindenkinek meg van a saját tragédiája, de nézd, hogy hányan szültek utána egészséges babákat, és mennyi kismama lett azóta.
Tudom, hogy ez most nem biztos, hogy vigasztal téged, de mégis, ha enyhül a fájdalom, fogódzót keres az ember, hogy legyen ereje újra belevágni. Én is mindig arra gondolok, hogy érdemes úja és újra próbálkozni, mert akkor én is boldog kismama lehetek!

rodina74
 
 


Sziasztok!
Ma voltam uh-n, és sajnos nem nyugtatott meg, pedig nagyon igyekezett a doktorbácsi.... Megint úgy indul, mint az előző... Ahányszor megyek, mindig kisebbnek méri a terhességet. A számításaim és a hőmérsékleti görbém szerint is ma lennék 9 hetes, az uh szerint csak 7 hetes a terhesség... Ez csak azért szomorított el, mert ha tényleg ennyi lenne, akkor nem tudtam volna már múlt hónap 21.-én pozitívat tesztelni... Szóval nagyon elkeseredtem ma, a dokim meg kiakadt, hogy miért kesergek, hiszen él a baba, az meg, hogy én mit számolok, az egyáltalán nem biztos, hogy jó... NNa, ismét vitáztunk néhány percet, aztán mondta, hogy megnéz mégegyszer, ne öltözzek fel, de nem mentem bele... Nem akartam tovább vitatkozni, na meg hiába nézi meg 77x, ilyen rövid idő alatt nem fogja behozni a lemaradást... Hát jól kisírtam magam, Apa meg kiakadt, hogy miért adom fel, hiszen még él a baba... Tehát Ő sem ért meg... NNa, mindegy, már nem érdekel, lesz, ami lesz, én azt hiszem többet nem próbálkozom, elegem van.
Vendég
 


Adri
igaza van a párodnak,és a dokidnak is! a lényeg,hogy él a baba. Az,hogy te mit számolsz,az valóban nem sok mindent számít. Nekem is tudjuk napra pontosan,hogy mikor estem teherbe,de mégsem ahhoz számolnak heteket,hanem az uh-hoz... :shock: És képzeld el,ma volt az első alkalom,hogy a valódi megtermékenyítés napjával egyezik meg a terhességi hetek száma,mert Manócska nagyobb,mit kellene lennie.... :D
Szóval csak nyugi,és ne parázd magad!!!!!! :wink: A lényeg valóban az,és az a legfontosabb is,hogy él a baba,és hidd el,sec perc alatt be fogja hozni ezt a kis lemaradást!!!!!! :wink:
én nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!
Mikor kell menned legközelebb uh-ra?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Nagyon aranyos vagy, hogy meg akarsz nyugtatni, de az előző is ugyanígy volt... Pont így indult... Nem tesztelhettem volna pozitívat jún. 21.-én, ha most 7 hetes a terhességem.... Az a baj, hogy én már lemondtam erről a babáról. Nagyon durván hangzik, tudom, de sajnos ezt érzem... Hiába tudom, hogy nekem kellene legjobban bízni a babámban, de nem megy... Legközelebb 2 hét múlva kell mennem uh-ra, de most azt is úgy gondolom, hogy kihagyom... Minek??? Ha megmarad, akkor rendben, ha meg nem, akkor megint tárgytalan az uh... Csak idegesíteném magam megint... Az előző babával is ezt a tortúrát csináltuk végig a 13. hétig.... Ahányszor mentem, mindig "fiatalította" a terhességet, mikor utoljára voltam, akkor mondtam is neki, hogy ez már nagyon nem stimmel... erre ugyanez volt a válasza: ne izguljak, él a baba, és ez a fontos, a többi csak matematika...
Bocsánat, de most nagyon fel vagyok kavarodva, majd lenyugszom, lehet, hogy másként látom, most egyelőre csak nagyon elkeseredett vagyok...
Vendég
 


Adri
nagyon sok mindenben igazad van. de a legfontosabb most az,hogy ne veszítsd el a reményt,és bizz a babóban! :wink:
egyébként a barátnőm is igy volt,mint te. A doki mondta neki,hogy ez a terhesség 2 héttel fiatalabb,mit kellene.minden alkalommal csak kisebbnek mérték a babát,aztán meg úgy összeszedte magát a tökmag,hogy a kiírt időpont előtt született 2 héttel, és 4200 grammal! :shock: szóval nála is elvileg a baba 2 héttel fiatalabb volt,de mégis a jó időpontban szült amit a doki nem fogadott el... :roll:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Szia Dy!
Köszönöm, igyekszem megnyugodni. Ma már kicsit jobban vagyok. Igaz, még mindig nem hiszek a sikerben, de ma már legalább nem gondolok az esetleges sikertelenségre sem... Jó úton haladok! :)
Várom, hogy az idő megoldja a dolgokat... :)
Vendég
 


Adri ne legyél ideges azzal a picinek ártasz,és ha arra gondolsz hogy vele is úgy jársz akkor csak ezt a negatív dolgot vonzod be.Adj esélyt neki és mondogasd magadban hogy minden rendben van és nem hagyod hogy ő is elmenjen.Vigyázz magadra!
Puszi!

Kép
anyci
 
 


Anyci
ti hogy álltok a próbálkozással?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Adri!

Kérlek, ne add fel! Bízz benne, hogy minden rendben lesz.
Mikor olvastam, hogy terhes lettél, egyrészt annyira örültem, hogy lám, van akinek milyen hamar sikerül újra. Másrészt belém mart valami, hogy én még nem. Küzdj!!!
Küzdj! Küzdj magadért a babáért és értünk is, akik még csak nagyon vágyunk egy pozitív tesztre!
Ne add fel, Dynak igaza van, abban amit leír. Teljesen megértem az érzéseidet, de higgy a gyermekedben, hogy megcsinálja! Hogy életben marad és sokat fog nőni 2 hét alatt! Higgy a babádban, hisz ki lehet más, mint Te az anyja, akinek a legjobban kell hinnie a gyermekében.

Én nagyon drukkolok neked, és kívánok most nagyon sok lelki erőt!

rodina74
 
 


Dy
Most újra megy a babagyár mert a múltkor nem jött össze a dolog,mármint keksz téren és így lecsúsztunk róla.Épp piri van de utána megint megy a tesztelés és aztán esünk neki a dolognak,remélem most sikerül is :D
Te hogy vagy?Pici mocorog ezerrel?

Kép
anyci
 
 


Anyci
köszönöm,jól vagyunk mi is. Manócska pörög ezerrel,és szépen gyarapszik,már 72 dkg. akkorákat tud rúgni,hogy az csak na...

sajnálom az előző hónapot,de reméljük,hogy most sikerülni fog!

Adri
mi újság veletek? hogy vagytok?

Manócska:
Kép Kép Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Nagyon szép ez a lányzó :D Nevek még nincsenek?Szép kis súlya van már a csajszinak!
Hát remélem most sikerül,de nem akarok görcsölni rajta mert akkor tuti nem sikerül.

Kép
anyci
 
 


Anyci
a nevet még nem sikerült eldöntenünk... Eddig az Enikő vagy a Kata a befutó,de még lehet,hogy más lesz a nyertes... :lol:
megy a drukk ezerrel erre a hónapra! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Ezek jó nevek :D Majd még eldöntitek mi legyen a neve :D
Köszi a drukkot,rám fér :D :D :!: :!:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, most már egészen jól vagyok, nem is stresszeltem túl sokat szerintem, de most megint egyre nehezebb kibírni, ahogy közeledik a következő uh időpontja, ami pénteken lesz.... Nagyon félek elmenni, de Apának megígértem, hogy megyek! :)
Vendég
 


Adri
megy a drukk ezerrel péntekre!
és hidd el,minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Tündéri vagy, köszönöm! :) Mindenképpen jelentkezem, amint hazaértem pénteken! :)
Vendég
 


Adri
várunk nagyon a jó hírekkel! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Adri péntekre megy a drukk ezerrel!!!Nem lesz baj!!!
Veled leszek lelkiekben pénteken!!!

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Sajna csatalkozom ide ha megengeditek(megint :( )..

A legkisebb kisfiam előtt írtam ide és azóta átmentem a babás topicba,ott ismerek mindenkit :wink: innen már keveseket.Olika előtt volt egy műszeres befejezésem mert elkaptam egy vírust és 6 hetesen el kellett vetetni a babát..akkor az itteni csapat nekem nagyon sokat segített lelkileg....a következő hónapban meg is fogant a kisfiam.Most ismét elsőre babás lettem de sajna a 9 .hét elején kiderült az UH-n hogy nincs szívhang és egy nagy vérömleny van a petezsák mellett.Mivel a szervezetem "tartotta"a terhességet,a sárgatest hormonom nagyon jól működött,így műszeresen műtéttel vetett véget a doki a terhességnek.Ez volt múlt pénteken.Testileg már OK vok,de lelkileg nem igazán...A férjem szuper pozitív,mert csak azt hajtogajta hogy a köv.hónapban már babás leszek és nem adjuk fel...nem szereti ha sírok előtte mert nem érti h miért rágódom a múlton...szerinte csak előre szabad nézni...tudom én is de de egy férfi ezt sosem érti meg...szóval a srácaim miatt sem kesereghetek nagyon mert szegények nem értik.

Nagyon bízom hogy tényleg hamar sikerül a baba,eddig mindegyik fiam elsőre összejött.És most ráadásul Czeizel módszerrel kislányra gyúrtunk és valszeg az lett volna...most is ki fogom ezt próbálni de egyátalán nem érdekel ha netán megint fiúcska lesz :wink:

Adri!

Neked nagyon-nagyon szorítok péntekre!!!

Többieknek is drukk hegyek :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nagyon sajnálom! Biztosan hamarosan összejön a kishugi!
Én is nagy-nagy feszültséggel készülök a pénteki uh-ra. Annyira félek, hogy nehogy ne legyen rendben minden... Igyekszem elterelni a gondolataimat erről, így nem idegeskedem annyit.
Pénteken jelentkezem, Panni, Nektek pedig folyamatosan drukkolok (innen a szomszédból, mert isaszegi vagyok), egészen a jövő hónapig, mert akkor újra babás leszel! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Panny,sajnálom ami veled történt :( Mi is most babagyártáson vagyunk mert 3 hónapja kellett megszakítani a terhességem a 20. héten kromoszóma rendellenesség miatt.Az én párom is másként áll a dolgokhoz,bár néha inkább én vagyok a pozitívabb nem ő.
Sikerülni fog a bab hamar biztos,ha már a fiúk is gyorsan össze jöttek!Milyen az a módszer?
Ezerrel szorítok neked következő hónapra!!!

Adri,holnapra hatalmas drukk hegyeket küldök hogy csak jó híreket mondjanak!!!Aztán utána gyere ám a beszámolóval!

Kép
anyci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?