Új privát üzeneted érkezett!

Ott elalszik, de nem vihetem naponta 3* le (mi emeletesben lakunk...) és ott is csak 1/2 óra a menő...
Kenguru szintén nagy király, ott azonnal elalszik, és nyomja órákig. Nade az sem megoldás örökre... (bevallom két napig sétáltam vele aludni, a 3-on már annyira megfájdult a derekam, hogy nem mehet tovább)

Akkor sajna muszáj nappal pihenned! Házimunkát sarokba vágni, aztán lepihenni, amikor Oli is... (vagy a babakocsit ringatni kell, hogy aludjon?)

Ja és a kenguruzás rossz hatással van drága gyermekem szépségére....

Kép

2,5 óra alvás után kihalászva a kenguruból.... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.07.22 14:30-kor.

ladmon
 
 


jaja, hát ezért vagyok oda, na meg a versace a kedvenc parfümöm is...szóval nagyon illene a képbe a teló, de hát apa szerint nagyon drága, és úgyis csak összetöröm :(:( de ere nagyon vigyáznék!!!! A kinyitósomra is vigyáztam, nem én szartam el a térerejét....
lassan nekem is új kell, mert a mostnai már töb mint másfél éve megvan, és ennyit nem szoktak nálam kibírni....

nila! sose add fel!!!ha minden megoldódik, lehet még tesó, akár kis korkülönbséggel is!!!!!!! fő az optimizmus, meg a nyugalom....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


én nem birom Vincit kenguruban cipelni, meg nem bírom hogy totál hozzám izzad, és mível nekem nem jó, ezt ő is érzi, és nem jó neki.....amúgy altatni nem kell, mert ha akar magától elaszik az ágyában, hason, vizszintben, csak legyen ágy, legyen kis nyugi, esetleg monoton zaj, és akarjon aludni.....ha nem akar aludni, akkor se kézben, se ágyban, se babakocsiban, sehogy se lehet nyugtatni, és jön a szenvedés, meg a szórakoztatás.... :):)
na, fel is ébredt! Nagyok meg nem akarnak mégse társasozni, mert inkább legóznak meg medencéznek...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

 
 

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11

Nekem ez teljesen bejön. Bár én is nyitós-csukós-csuszkálós párti vagyok, de ez franyó.

Na elléptem, mert oké, hogy pörgetem a fórumot, de ez már sok lesz belőlem! :)

ladmon
 
 


Ladmon marhajó ez a kép :D Imádom Esztikét, nem adjuk senkinek, Olival megyünk érte! :D :D
Hát a kenguru az tuti nem nyerő hosszú távon...a babakocsizást bent csinálom, csak addig kell ringatni amíg elalszik, szerencsére mondom nem tart sokáig, csak néhányat tolok rajta. Néha persze előfordul hogy tovább tart, nade...

Házimunka? :lol: Az mi??? Tegnap este mikor apa hazajött úgy káromkodott az absztrakt enteriőr láttán mint egy szódás :oops: :lol: :lol: :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Kép húúú azt a legót kérem!
Kép pofi
Kép életében először aludt el játék közben

Ja meg azt akartam még írni a babakocsizáshoz, hogy Zvel is így volt, aztán mikor hosszában kinőtte a babakocsit átszoktattam arra hogy a nagyágyba fekszünk le, összebújunk és úgy alszunk el. Ettől ő éjjel még a kiságyban aludt, csak nappal a nagyban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zetibebi 2009.07.22 15:34-kor.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Nilabali borzasztóan egyszerű a rakott tészta... Hosszú metélt tésztát megfőzöm és egy jénai aljára teszek szeletelt bacon szalonnát majd egy sor tésztát majd megkenem tejföllel és megint bacon szalonnát, tésztát tejfölt tetejére sajtot... majd bedobom a sütőbe és pirosra sütöm... gyors egyszerű és finom... :D

Ladmon szívesen segítenék... csak nem tudom, hogy hogy... :shock: :? cicin is sír? Vagy cicin nem alszik el? :roll: Mi az hogy elveszett a hüvelykujj? Hát ott van a kezén... :shock: :D

Julcsi-79 légy üdvözölve az éjszakai bagoly klubba :D

Zetibebi na nekem ilyen sürü kelésben akkor volt részem amikor elmentünk nyaralni... az első éjszakánk ilyen volt... :shock: Nagyon helyes Oli! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


na,én visszabírkóztam a Bazsaládét!nem értem én,ha egysze álmos,akkor minek kűzd ennyire!

ladmon:Esztike édipofa!lehet,hogy harcra kelunk érte Olival!milyen nagy már a haja!

millye:köszi!a rakott tésztának annyi variációja van,hogy csak na!ilyet még nem csináltam!

zetibebi:nagyon jók a képek!

zsuék biztos csavizni mentek4holnap mi is anyóshoz megyünk,ők kertes házban laknak,tőlünk nem messze.Bazsika fog egy kicsit pancsolni és játszani a mamával,én pedig csak lógatom a lábam!

közben felmostam,de most húst kellene klopfolni....remélem Balázs rendesen bealudt!

Kép
nilabali
 
 


topikpörgetés megy....
felporszívóztam, meg kiszedtem az újjabb adag mosást, meg gyorsfelmostam, és msot olyan jó a parkettán menni....:):):) Hát láccik, hogy rég takarítottam, persze ez se tökéletes...Vinci elvan még tesókkal, egész csenben van :) legóznak.....minden :):) és nem tok képet csinálni, mer apa elvitte a masinát :(

rakott tészta jól hangzik!!! nálunk mégse lett tökfőzi, mert a gyerkeke megették a tegnapi paprikáskrumpli maradékot, és gofrit persze, én meg gofriztam csak, gyúrunk az esküvőre :)

Oli nagyon édi! Tiszta Zétis, egyre jobban!
Ladmon!Szuper a teló, bár a rózsaszín változat naggyon rózsaszín....lehet élőben enyhébb....és minden van benne, ami kell, nem is drága, jó kis teló. Mégiscsak samsungos leszel?

belőlem is sok lett mára, de hát nem megyünk sehová ebben a melegben, úgyis olyan ritkán érek rá, hát most bepótoltam!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali Zsu-ék az OEP-hez mentek be mert valamit elszúrtak nála... gondolom papír intézni való... :? Lassan én is altatom a fiamat... :D

Lkverus felteszed a gofri receptet? Köszi :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na annyira nem hiányoztam, de előkerültem...banyával ma különösebb gond nem volt. Amikor szóba került hogy fürdőruha kéne, de nem vmi mamis arra mondta csak, hogy hát biztos nem nézek ki úgy mint ő - kis dundi - de azért csinit nem fogok kapni.. :twisted: amúgy elviselhető volt.

zsu: nekem meg kiderült hogy automatikus a gyes...végül semerre nem voltatok?

nilababa: salsa??? az is tök jó, sőt még jobb lehet mint a torna. jaja ma volt a banyatali,de nem volt olyan vészes.Ari vagy hogy gondoltál rám

ikverus: nem semmi mennyiség! nálunk a gyümi egy üveg,főzelék meg idáig még csak kb. 100ml és kapott tápszert de mostmár átfogok állni arra hogy több főzi és nincs tápszer, de annyit tuti nem eszünk meg mint vince.

elif: nekem nagyon tetszik a nagyon sötét igazi "bogárszem". Tuti az összeállítás.

ladmon:király az összefoglaló! Kenguruban nálunk is szeret Füge aludni. Telcsi: én nokia függő vagyok, és volt egy nagyon tuti rózsaszínem, imádtam de én hülye jobbat akartam,lecseréltem, rájöttem francnak sem kell, úgyhogy apa tavaly nagyon nagyon elrontotta a házassági évfordulót, így lett új telóm ami nem olyan okos mint az volt, azt meg apa megörökölte, ez fekete-piros, mert a régi rózsaszínt már nem lehet csak használtan kapni.
A piros homloktól eltekintve nagoyn édes kép!!
ezt imádtam: http://www.telefonguru.hu/keszulekek/ke ... a_7390.asp
ilyen van most:http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Nokia_5610.asp

zetibebi: használd ki az időt és pihenj!!

millye: 10napra illetve amíg bírjuk, de anyumék is jönnek le vasárnap és akkor gondoltuk kimegyünk hozzájuk a szoboszlói starndra, tehát egy hetet minimum maradni kéne. aztán haza jövünk lesz megint medencés buli, de oda már Fügét vinni kell, mert anyuék nem lesznek itthon.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

OEP: :twisted: :twisted: :twisted: Egy órát álltam sorba, leadtam a papírt, persze méltatlankodva! Tegnap felhívtam őket, hogy befaxolnám a papírt, azt nem lehet, csak személyesen, jött a válasz! Ma bemegyek, erre a nő, elég lett volna, ha befaxolja! :shock: :twisted: Na majdnem nagyon csúnyát mondtam! Ahány ügyintéző annyiféle válasz! Szegény Bencusom nagyon nehezen bírta a várakozást, Apa elvitte már a végén sétálni!
Aztán mentünk a Brendonba, mert amit tegnap vettünk napernyőt el volt repedve, ki kellett cserélni! :evil:
És elegem van a melegből! :twisted:

Nilabali, sajnálom a tegnapi rosszullétet, remélem azóta semmi gond! :roll:
Ne aggódj, hogy Bazsának nem jön be az alma, lehet hogy Bencusnak meg az őszibari nem fog ízleni!

Vinci is nagyon ügyin forog! :D

Millye, sajnálom Apukádat! ++++++++++++++++++++++++++

Ladmon, ma nálunk az altatás dettó ugyanaz mint nálatok! Leteszem az ágyba, és csak kúszik- mászik, közbe üvölt! :? Apa most bírkózta le egy kis alvásra! :roll:

Julcsi, bizti a meleg kavar be Marci napirendjébe! :roll:

Elif, nagyon jó az összeállítás! :D

Esztike képe király! :D

Zétivera, nagyon jók a képek, nagyon helyes Oli! :D

Bogi, hüle anyós, ne törődj a beszólásával! :evil:
OEP-en és Brendonon kívül nem voltunk sehol, mert nagyon meleg van!
zsu83
 
 


Budabo na ezt ne írd, hogy nem hiányoztál.. nekem igen :lol: Ennek örülök,hogy egy kicsit kikapcsolódsz! :D 10 napra mentek? Anyáááááááááám.... remélem azért tudsz majd írni! :roll: Anyósod: :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 na csupa idióta.... várakoztatnak benneteket és elég lett volna a fax... áááááááá :evil: Brendon :evil: én csalódtam abban az üzletben...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


fedi: ez nagyon szomorú, remélem azért van még remény és javuni fog Roli állapota

zsu: hülye ügyintézők

millye: :lol: :lol: elvileg fogok tudni írni, meg persze jövünk megyünk, remélem Amyvel és Julcsival is talizunk. Vmi fürdőrucit kéne szerezni. Ja egyébként onnan jött a fürdőruci hogy ő kapott egyet és gondolta hogy úgyis jó rám próbáljam meg, mert neki nem tetszik. - lehet hogy nagyon rossz a szemem, de azért anyósóm kb. 15 kg-val nehezebb nálam :lol: én már ezeken csak rötyögök. - Brendon...nekem volt ami bejött onnan, de szerintem elég drága, Kenguru dettó. Fügém ma tök jól viselkedett, két órát babakocsiztam vele a végére el is aludt. Nem értem én gyermekemet, mással nem kocsizik velem meg bírja. :shock:

Kép
budabo
 
 


Millye, Bogi, én mindig megszívom a hivatalokat! :evil:

Rolit nagyon-nagyon sajnálom, :cry: bízzunk benne, hogy javulni fog az állapota!

Bogi, remélem sokszor tudsz jönni, mert hiányozni fogsz! :(

Bencus is bekapja a nagylábujját, és először Apa látta, mert akkor csinálta először amikor az OEP-nél szívtam! Azóta csinálta itthon is, de mióta ittvan a gép a kezemügyébe nem csinálta! :?
zsu83
 
 


Bogi nekem is voltál eszemben!

Zsu ez a tipikus bürokrácia... :evil:

Szurkolunk neked Roli!!! (Zéti holnap strandra megy és én nem leszek ott...)

Nila a salsát én is kipróbálnám!

Pandus uh?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


jól van na csak úgy jól esett megjegyezni, köszi Zsu és Zetibebi. :lol:

Kép
budabo
 
 


Hazaértünk, majd írok, de hulla vagyok. :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám még én is, de most átköltözött az agyam a zombi világba. :evil:

Barbi nappal ált. 3x egy órát alszik. De odáig fejlesztette, hogy csak és kizárólag cicin hajlandó elaludni..........ezért cicin alszik el :?
utána beteszem az ágyába és ott alszik. Egyébként, ha csak meglátja a kiságyat sikítófrászt kap, hát még ha beleteszem :shock:
Éjjel minimum kétszer kel, de van hogy háromszor és akkor is csak cici.........
Próbálgatom kóstoltatni mindenféle földi jóval, alma, barack, gyömölcslé, tea.........semmi, de semmi, ismét csak cici....viszont ma lemértem. Keményen 100 g-t hízott három hét alatt. Fogalmam sincs mit csináljak. :?

Berni a másik..nem bírom egész nap lekötni, hisztizik, akaratos HP :) (lehet tiszta anyja)

Jövő héten nyaralás, már amiatt is kezdek idegbeteg lenni, hogy fér el egy egész háztartás az autóban?! Még a tankinim sem érkezett meg :(

Medencét kiszakította a vihar, a hozzá való javítókészlettel nem tudtuk megcsinálni, most kell valamit keresni amivel meg tudjuk csinálni.

Amúgy jól vagyok ám :)
Holnapra esküszöm normális leszek, ennek leginkább férj fog örülni, már őt is cseszegetem mindenért. :shock:

Reagálni már nem fussa az erőmből...

Ja és a mai menü: sárgabarackos gombóc a lá szomszédasszony :) Délelőtt 10-kor már kopogtatott vele, tizenegynehány darabbal :D

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
hel29
 
 


gjéti: :lol:

helga: remélem nyaraláson kicsit jobb lesz ahelyzet és tudsz majd pihenni :cry: Én is tankinit akarok, de próbálni..és nem tudom Debrecenben hol lehet :cry:

pancsi közben gyakorolunk:
http://www.youtube.com/watch?v=rJREScrIwzc
végülis nem rossz hogy 5 hónapos korára Füge már nem csak "elviseli" a fürcsit hanem szereti is :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=HplXp1MMj0k

Kép
budabo
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a jókívánságokat! Tegnap megjártam a nőgyógyászt. Csinált UH-t, meglévő cisztát nem látott, de folyadékot igen, ami lehet, hogy azért van, mert kidurrant ott egy ciszta. Ami ügye lehet olyan, ami hormonális, ezért mindig megnő, aztán kidurran és ezért van peteérésnél a fájdalom. A másik, hogy azon az oldalon a petefészkem hozzá van tapadva a méhfalhoz, ami lehet egy korábbi gyulladás következménye. Kicsit be van szorulva és lehet, hogy peteéréskor vérbőség van és ezért fáj, mert ilyenkor megduzzadt, de beszorult állapotban ez fájdalmas tud lenni. Ezzel nincs semmi teendő. Legközelebb, amikor nagyon erős a fájdalom, akkor kell uh-ra mennem, mert ez már két napja volt. Akkor fogja tudni megmondani, hogy ez most ciszta vagy sem. Szóval egyelőre nem lettünk okosabbak.
Hát úgy látszik a ciszták végigkísérik az életem... :( Kétszer műtötték a számat és még tizenéves koromban volt egyszer a petevezetékemben is... :(

Julcsi: Hanna szerencsére jól alszik mostanában napközben. De ha valami miatt felborul a napirend, akkor elképesztő hisztit csinál este. Tegnap is ez volt. Két órámba került, amire elaltattam. De ez nálunk nem ringatást jelent, hanem ott kell ülnöm a közelében, mert attól megnyugszik.

Millye: még nem próbáltam hoemosat. Van valami javaslatod?

Tegnap egyébként mi is vettünk utazóágyat, egész jó áron. A matraccal együtt került 50 €-ba. Remélem beválik nekünk is. Már most rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy mennyi cuccunk lesz... :shock:

Próbálok visszaolvasni...

Panna
pandusika
 
 


panna: ha okosabb nem is lettél, de legalább most nincs ciszta.

Kép
budabo
 
 


millye: Füge puszilja az 5 hónapos Andris babatársát!

Kép
budabo
 
 


jó reggelt!

millye:Andisnak mi is boldog hófordulót kívánunk!

bogi:Füge nagyon cuki a pancsizós videókon4én ma fogom először megpancsiztatni a Bazsalikomot!kiváncsi leszek,tetszik-e majd neki?!
örülök,hogy nem volt olyan nagyon gáz a banya találkozó!

hel:jó,hogy jöttél4kívánok jobb napokat nektek4és szuper nyaralást!

zsu:hú,nem lehetett könnyű napotok tegnap,de már túl vagytok rajta!lábad hogy van?

panna:legalább nem kaptál rossz hírt!amikor legutóbb kórházba voltam,nekem is azt mondták,hogy van víz a petefészkemnél,de az peteéréskor előfordul és azért fáj annyira!remélejük a legközelebb sem találnak cisztát!

képzeljétek,mi ilyen lakótelep szerűségen lakunk,nincs sok ház és közte rengeteg zöld,és velünk szemben már kertesházak,egyik háznál a kutyák egész éjjel nyüszítettek,vonyítottak,ugattak......nem tudtunk aludni,még az erkélyajtót is be kellett csukni,mert egyszer Bazsikát is felugatták4miután becsuktuk az erkélyajtót,akkor meg megdöglöttünk a melegtől.....nagyon szar éjszakánk volt!szerintetek lehet valahol panaszt tenni a kutyák miatt?egy egész lakótelep nem tud pihenni!

na,jól kidühöngtem magam!jön kávézni valaki?
ja,hozok képeket-tudom,a héten már hoztam,de tegnap csináltam aranyosakat-legalábbis nekem azok!

Kép hintázik a fiam Kép tetszik is neki a hinta,de a legnagyobb vigyort mégsem sikerült lekapnom Kép tegnap ismerkedett a kanállal Kép kis maszatkám Kép így találtam ma reggel

Kép
nilabali
 
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is), jó minőségű anyagokból!

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!
:D :D :D
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Zsufi, épp gondoltam rátok valamelyik nap, hogy milyen ritkán hallunk rólad mostanság! Hozzátáplálós kép nagyon jóóóó :lol:

Julcsi, de nem unatkozom ám... főleg, hogy most Adri azt a tréfát űzi velem, hogy nem hajlandó egyedül játszani. Ha odaülök mellé, ahol épp ő van, akkor minden OK, néha odamászik, kicsit megcsócsálja a ruhámat, kicsit belemászik az ölembe, aztán megy tovább, hajkurássza a játékait. De ha fel merek állni mellőle, egy perc múlva jön a nyüszmüsz. Na nem egyszerű a habtapi mellett ülve főzni :roll:
Tegnap megint felült, ezúttal a combomra kapaszkodott fel, és onnan csücsült ki oldalra. Nem lett valami szuper a kép, de nagy hirtelen csak ezt tudtam csinálni:
Kép

Millye, babajóga 6200 HUF/4 alkalom. Q drága, de úgyis lemondtuk a TV-t, annak az árából kijön 8)

Ladmon, telcsi-ügyben én is Samsung-elfogult vagyok, volt egy ilyenem, amit egyszerűen imádtam:
http://telefonguru.hu/keszulekek/keszul ... g_E760.asp
Most (egy hónapja) ha nem az Omniát vettük volna végül ( http://www.samsung.com/hu/consumer/deta ... I900XKBXEH ),
akkor ilyet vettem volna:
http://www.samsung.com/hu/consumer/deta ... U900OAAXEH
Szerintem gyönyörű, és nagyon-nagyon sokat tud.

Hintázó Bazsaládé továbbra is imádnivaló :D

Vince nagyon ügyes a forgással! Verus meg, hogy le is kapta :wink:

Rolinak megy a drukk +++++ (mióta elolvastam ezt, a hideg futkározik a hátamon, totál kikészülök, ha arra gondolok, hogy Adrival történhet bármi rossz, mióta megvan, a híreket is elkapcsolom, ha olyan balesetről van szó, amiben gyerek is volt. Valamelyik nap néztem egy filmet, amiben olyan szülők voltak, akiknek meghalt a gyereke, egész éjszaka rémálmok gyötörtek.)

Aztán később, mikor már kéznél volt a rendes fényképezőm, már csak eddig csüccsent fel a kisasszony:
Kép
Az új kedvenc tornamutatvány a jógás kutyapóz, most folyton ezt csinálja (a jógán neki ezt persze nem kellett, de ő csakazértis :lol:):
Kép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly: szépek-szépek, de sajna nem rózsaszínűek! :lol: Na, nekem semmilyen okos telefon nem kell, arra ott van a Lacié. Az enyém legyen szép oszt jóvan...
Hallod Verus, tegnap megnéztem élőben (sőt, igazából félre is tetettük), hát keményebben rózsaszín, mint a képen, úgyhogy kezdek boldog lenni tőle! :)

Adri meg Bazsalikom csudihelyespofik. Adrin már meg sem lepődök, hogy miket csinál... Erőbajnok..
Füge sem elhanyagolandó pacsálás közben! :D

Helga:
először is nem pánikol a kevés hízás miatt, egyelőre túléli, sokat mozog-kevesebbet hízik. Illetve kanállal adagolod a földi jókat? Mert akkor valószínű azzal nincsen kibékülve, de szépen megszokja majd -remélhetőleg... Utána már nem kell majd hízáson paráznod....
Cicin alvás meg.... Jóvan, nálunk dettó, azzal a különbséggel, hogy éjszaka azért még nem kel fel, de, ha így folytatjuk, az is meglesz...

Most megyek, mert össze kell balhéznom anyummal, aki kikészít. Komolyan mondom, mindig csámcsog valamin a családom... (Most az a sztori, hogy én "betegesen féltem" a gyereket. Jesszusom! És még én magyarázkodom..)

ladmon
 
 


ladmon:hát,az anyukák már csak ilyenek!enyémnek az a gáza,hogy a Bazsaládé mért nem eszik krumplit meg főzeléket....mondom neki,hogy fokozatosan adogatom neki az új ízeket,ráérünk,ha 6hós korára szokja meg a szilárdabb kaját...szerinte ökörség könyvből etetni a gyereket,meg jön a duma,hogy amikor mi voltunk picik már ilyenkorra rendesen főzelékeztünk,stb...elég fárasztó,és nehéz neki megmagyarázni,hogy én döntöm el,én fiam és nem lesz semmi baja,hogy 3hósan még kajált főzeléket!
egyébként nálunk inkább apa az aki túlfélti a gyereket:szerinte ő még pici a hintázáshoz, a kertibulikhoz,a pancsizáshoz,mert meg fog fázni(40fokban),és állandóan sapit húz a fejére,ha a fújdogál a szél-még most is kánikulában-mert huzatot kap szegény gyerek-de lehet,hogy nem tudja a különbséget a szél és huzat között-de azért én viszem hintázni is és ma pacsálni is a gyereket,hadd lássa,hogy nem lesz semmi baj,túl fogja élni!

stelly:Adibaba továbbra is elképesztő!!!!!!!!!mindjárt feláll neked ez a lány!
hát,habtapi mellett ülve,tényleg nehéz főzni...Bazsinak is vannak olyan napjai,hogy csak akkor játszik el nyugodtan,ha néha felnéz és ott vagyok,akkor rámmosolyog és játszik tovább,de ha utána nem talál a szemével gáz van...de az nem mindennapos nála,szerencsére!

Kisfiam kidőlte magát,majd délben kell elzarándokolnunk az anyósékig...tök szuper lesz!

mai menü:zöldbabfőzi és sült virsli,leves az,amit anyós főz :lol:

Kép
nilabali
 
 


Fedi :( mennek a ++++++++++++++++++++ energiák Rolinak! :roll:

Budabo biztos jól fogjátok magatokat érezni, ha jöttök mentek! :D Nálunk meg kitalálta a férjem, hogy menjünk Aqua parkba Mogyoródra... :? én meg most ezen dilemmázok... ők majd pancsolnak meg jól érzik magukat én meg majd ülök egész nap a víz mellett és nézem őket... fürdőruha nálam szóba sem jöhet főleg nem egy ilyen helyen ahol sok csini lány van én meg belibbenek a tonnáimmal... :oops: :( Anyósodnak vegyetek egy tükröt mert lehet otthon nincs neki :lol: De éde Füge ahogy pancsizik! Látszik, hogy már élvezi! Köszönjük a köszöntést!

Zsu83 az a lényeg, hogy sikerült elintézni a papírokat... :roll: a fiam is eszi a lábát :D MAjd egyre többször fogja csinálni Bencus is :D

Zetibebi kivel megy Zéti strandra? Remélem a lelkükre kötötted, hogy a két szemük rajta legyen... :roll:

Hel29 na végre, hogy adtál magatokról életjelet :D látom nálatok is zajlik az élet... de így szép... :D remélem ma már pihentebb vagy... ciciügyről ne is beszélj... nálunk dettó... :roll:

Pandusika gyulladásra Belladonna 15CH. A cisztára Calcium-carbonicum 15CH napi 2x5 bogyó vagy PHOSPHORUS 15CH 2x5 bogyó. Vagy a Magnezium sulfuricum/Ovaria komplex speciálisan ciszták ellen való homeopátiás szer napi 2-3x5 bogyó! :roll:

Nilabali köszönjük a köszöntést! :D Nagyon sajnálom a rossz éjszakát... a polgármesteri hivatalban lehet bejelenteni, ha a kutyák ugatnak... :roll: de édesek a képek Bazsáról! A hintázós tök jó! :D

Stelly köszi! Adri nagyon ügyes! :D

Ladmon ez így szokott lenni nálunk is... a család kavar és még én kérek elnézést... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


De jó képek! Jesszus mekkorák már a babák :shock: :D

Hel, a szívemből szóltál mikor Berniről írtál...mármint úgy értem, hogy Zéti is dettó, annyira akarja hogy csak vele és csak körülötte és csak neki és csak-csak-csak...egyszerűen nem tudom lekötni én sem, ezért is adtam le anyóspajtinál, az utóbbi pár nap totál brutál volt, sosem veszekedtem vele, eddig mindig sikerült diplomáciázni, de most volt hogy elszakadt a húr és leszidtam, és rohadtul érzem magam :oops: most viszont mindenki boldog, Zéti kihasználja a nagyszülei minden energiáját, én meg havajozok itthon egy gyerekkel :wink: Ezért lehet hogy megköveznek az egygyerekesek, de most úgy érzem, hogy annyira könnyű volt egy gyerekkel. (persze akkor nem így gondoltam mikor még csak egy volt :D ) Úgy érzem kinyílt a világ, újra vannak lehetőségeim mint hajmosás, porszívózás, boltban vásárlás... még az is lehet, de ehhez nagyanyánk is kell, hogy elmegyek (dobpergés) kozmetikushoz :D Az milyen zsír lenne :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Millye, Zéti anyóssal megy strandra, lelkére van kötve hogy kalap, naptej, árnyék, sok tea és szoros felügyelet. Mit gondolsz mi volt a reakció? Persze hogy hülyének nézett, hogy mit aggódok, meg hogy jobban vigyáznak rá mint az életükre, meg satöbbi. Kábé mint Ladmonéknál. Veled vagyok Ladmon.

Oli alszik, hátradőlök és megnézek egy filmet, sz.rok a vacsorára :wink: vettem virslit, aki éhes megfőzi magának! :D :D :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi na végre egy kicsit kikapcsolódsz! Mész koznihoz? Ki vigyáz Olira? Apa? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zetibebi koznihoz=kozmetikushoz :D na ezt a szöveget ismerem... volt anyós is ezt mondta... aztán egy biciklis elütötte a lányomat :evil: na többet sem vigyázott rá... :twisted:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt!

Mindenekelőtt Léna babának tegnapra, Andriskának mára boldog 5. hófordulót!!!

Mi már voltunk kint vásárolni, sétálni, még a nagy meleg előtt. Marci kidőlt. Remélem ma sikerült a két altatás, tegnap még aludt egyet 6 körül, és 9-kor úgy kellett lebirkózni. :?

Adri csillag zseniális! :D Hihetetlen, ahogy fejlődik a mozgása. Mindemellett nem lehet könnyű... Eljöhetünk egyszer augusztusban megszemlélni? :wink:
Ja, jövő héten nyaralunk, de aztán még átgondolom a jógát. Ha jönnénk, jelzek Neked időben.

Helga, örülünk, hogy jöttél! Barbi biztosan vékony alkat lesz, mint Te, ezért van a lassú hízás...
Tesóm mondta, hogy van valami gabonapép, amit már el lehet nekik kezdeni. (Olyan kontextusban mondta, hogy Marcira ráférne egy kis husi, úgyhogy adhatnék neki... Szerintetek is sovány a fiam? :oops: :roll: ) Ezt nem próbáltad? Vagy tejpépet? Semmi nem kell neki?
Huhh, 2-3 kelés, drukkolok, hogy jobb legyen, az túlontúl sok! :shock:

Rolinak mi is nagyon drukkolunk!!!

Ladmon, és szerintük miben féltegeted túl?

Bogi, én is gondoltam ám Rád, de tudtam, hogy merre jársz. :wink:

Nila: A sapi szerintem nem hülyeség, nem a szél, hanem a nap miatt. Én mindig adok Marcira egy könnyű kis sapit, hogy ne süsse meg a nap.
Ja, és köszi a szex hozzászólásokat, Neked és Ladmonnak is teljesen igaza van. Tegnap nálunk is nagyon jól alakult az este, végrevégre, talán alakulok. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Huhh, ne ijesztgesd Zétit Millye! :shock:
Igazad van, nézz egy filmet, Apa majd megfőzi a virslit. :wink: Rádfér a pihenés. Olicska hogyan aludt?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi-79 köszönjük a köszöntést! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zetibebi:ezaz!!!!!tessék pihizni!és én,mint egygyerekes nem sértődök meg!még mindig csak leborulni tudnék előtted,nem tudom,hogy hogyan vagy még életben!szép napot!

azt hiszem felébresztem a drágámat,mert sose indulunk neki!szerintem ma óhajtja bepótolni a tegnapi nem alvást....de ma meg program van!szörnyű anya vagyok,nem hagyom békében a gyerkőcöt!

ja,a legjobb!kitaláltam a legkímélőbb vasalást:anyós jön Bazsira vigyázni szombatom-mert apával bicózni megyünk édes kettesben-addig szépen gyűjtögetem a vasalnivalót,ő pedig amikor Bazsi alszik mindig keres valami melót magának-hozzáteszem:talál is-tehát ki fog vasalni! majd szem elé helyezem a kupacot és imádkozom,hogy kicsi fiam sokat aludjon,mert addigra lesz egy jó kis hegy! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

na,megiszom a kávémat egyedül,ha már senki nem tart velem és elindulunk lubickolni!
estefelé még lehet benézek,mindenkinek szép napot!

Kép
nilabali
 
 


julcsi:persze,hogy kell a sapi,de a babakocsiban minek,amikor kint van a gyerkőc,és napon van én is adok rá!kicsit nem jól fogalmaztam,asszem....

örülök a jó iccakának,mi is rákaptunk és a héten már3x.....ajajj,talán még a végén kezdeményezni is fogok!akkor aztán jajj lesz apának!

na,tényleg megyek,pápá!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok,
apa vagyok a Babanet csapatából és érdeklődni szeretnék, hogy jöttök-e a szombati találkozóra a Millenárisra? Tökéletes helyszín topiktalira, pocakosoknak, babásoknak egyaránt.
Bővebben itt olvashattok:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0907161

Mindenkit szeretettel várunk!

apa :)
apa
 
 


óóóóó, sziasztok!

Na hazaértünk Orosházáról, hát mit mondjak, messzebb van ez, mint Helsinki, az tutti! Hazafelé már csak 6 órát tartott az út :roll: , Léna kecskemétig (2,5 órát) durmolt, ott 10 percet állta busz, (Ladmon nem csuklottál?) szopizott, aztán hazáig még egyszer, de egyébként nagyon jól elvolt, megint kellemesen csalódtam a kicsilányomban, hogy milyen ügyes! Ja, és a :shock: :shock: :shock: :shock: , hogy Orosházán fél 3kor pisilt, aztán 7kor a népligetben még száraz pelus volt, próbáltunk a csapba, de nem jött, mentünk tovább, és itthon láss csodát, még mindig száraz pelus, futottunk pisilni, hát csurizott a drágám legalább 1 decit! Én annyira megdicsértem!!!!!!!!
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

...szóval a tali szuper volt, Eszter gyönyörű(még ha meg is gyötri a kenguruban alvás, akkor is, de élőben méginkább), Móni csúcs aranyos, segítőkész volt, kaptunk tőle egy tetra pelust, mert Léna a buszban úgy becart, hogy mozdulni sem mertem, nehogy letegyen minket a nép, és a hordozó is olyan lett, a rusijából folyt, szóval szép és jó voltKecskeméten. Móni, csak semmi para, azon gondolkodtam, hogy a legközelebbi pesti talira elmegyek érted korán reggel, és isten bizony felhozlak a busszal...!
Elküldöm, nehogy letiltsa.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


julcsi:szerintem nem sovány a fiad,csak ilyen alkat!Bazsi sem kövér gyerek,de hát az apja sem az,de én viszem orvoshoz holnap,mert agaasztóan keveset eszik és szerintem fogyott is!

tényleg léptem!

Kép
nilabali
 
 


[quote] írta:s a héten már3x


Akkor neked ezért nincs izomlázad!!! :lol:

Zetivera:
naná, hogy filmnézés!! :D

Julcsi: Huhh, inkább nem is elemzem (de pl. ilyen sztori, hogy a kenguruban beszunyált én meg rádobtam a tetejére egy pelust, hogy ne tűzze a nap...).
Anyum kapott emilt, mert ha beszélünk, azt esküszöm nem fogja fel, így meg tuti megsértődik, de elég volt. És még most veszem elejét a dolognak...

Ugye nem tőlem kérdezed, hogy sovány-e Marcid? Hihihi, az én szememben egy gyerek sem sovány... :wink:

ladmon
 
 


Ááá, Zsuzsi! :)
Pont kb. 10 perce tettem fel a közösbe még 3 képet, mondom nemsokára tuti megjelensz a színen, aztán én meg trehányul annyiban hagytam a képfeltöltést!

Decuki a sapis Léna!! :)

Gondoltam rád, hogy vajon miként érkeztetek meg, de akkor ezek szerint simán!! :D

Fúú, lépek, mert a drága már szedi a rácsvédőt!

ladmon
 
 


Szóval nagyon jól éreztük magunkat, a képeken barátnőm kisfia, Ákos, aki totál belezúgott Lénába, vagy úgy egyáltalán egy kistestvérbe, és érdekődéssel figyelte a nemiség csodálatos jellegzetességeit (És mikor nő ki a nunija? Mát kinőtt, ott van. De nem nőtt még ki, mert anyának ott szőrös, és az a nuni! Nem a nuni a szőr alatt van, és Léna még kislány, majd ha néni lesz, kinő a nuniján a szőr! :lol: :lol: :lol: )

Na ma meg visszakaptam elveszettnek hitt mormotámat, 12 órai alvás után fél 9 kor ébredt, negyed tíztől újra alszik :shock: :shock: :shock: , nem sokat aludt az utóbbi napokban, nem szokta meg, hogy egy csemete folyamatosan zajong mellette, majd a kistesó megszokja. Foga jön, 2 éjjel is gyakran felsírt, nappal max 3x háromnegyed órát aludt. mindig forog, nem tudom letenni aludni, ha nem pontosan jókor viszem, mert átdobja megát, nyomom vissza, de hiába. mikor ezt írtátok, olyan hihetetlennek hangzott, most meg itt van, éljük a problémát rendesen! De sabaj, ez is lecseng, ugye, nyugtassatok meg, hogy amint nem újdonság már a forgás, hajlandó lesz hason maradni alváshoz!

Na, úgytűnik, nekünk meg sajtkukac bújt a fenekünkbe, mert holnap megint megyünk, mosr Döbröntére, Édesapával, és csak 3 napra. Azt is várom már!

Na próbálok visszaolvasni, mert van vagy 8 oldal lemaradásom, és kizárt, hogy Lénám még bírja 2 órán keresztül :lol:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


hali!
rohanós nap, tegnapi nyugihoz képest, de Vinci rendes időben szunyál!!!:):) Azóta is forog folyton, álmában is, és éjjel 3x is sírásra keltünk, mert ugye vissza nem megy a forgás :):)
szóval nem is tom, örüljek e, hogy forog....lekapni könnyű volt, mert tegnap délelőtt ezzel szórakoztatott mindenkit,. és élvezte, hogy a tesók tapsolnak neki, milyen ügyes! :)

kávét még nem ittam...majd talán ebédnél. Mai menü: LECSÓ, ELŐTTE PoRGYÜMILEVES gyerekeim megvetették velem a boltban nagy könyörögve :lol: úgyhogy ők eszik!

Adri mint mindig rettentő ügyi! asszem betúrbózott minden baba, nehogy lemaradjon :)

na és a hintás Bazsalikom! Ennivaló!

huh, bocsi, nemigen tok most olvasni, regálok majd később....

gofri:
8dkg vaj
6dkg cukor
1cs van.cukor
3 tojás
4dl tej
1/2cs sütőpor
1/2 citrom héja
30dkg liszt
porcukkor a tetejére
készítés: vaj+cukrok+ tojássárgák habosra, majd bele a lisztes sütőpor és tej apránként felváltva, végül a felvert tojásfehérjehab óvatosan.( én tegnap egybe nyomtam be a tojásokat, nem vertem külön fel a habot, úgy ís fini lett, de könnyebb, finibb a tészta, ha a tojásfehérjét felverem)
sütni előmelegített gofrisütőben.(pici vajjal minden sütés előtt bekenem, jobb lesz)

nah, megyek csinálok kis rendet, meg ebédet, mert máris éhes a banda, meg Vincinek is főzni kell valamit...valahogy ez a tökfőzi nem akar összejönni :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Adri, Bazsalikom, Léna és Esztike nagyon édesek!

Nilabali: PowerPointtal csináltam :oops: :D, és nekem ez volt az első. Millye és Bogi szoktak hasonlókat, én csak most próbálkoztam egyet.

Roliért imádkozunk mi is és megy a +++++++++++++! Szegény apróság. :(

Majd még jövök, de be kell számolnom, hogy Efémet hogy imádjuk most, mert tegnap elkezdett beszélni :lol: :lol: :lol: . Az apja nem hitte el mikor mondtam neki. Tegnap óta folyton mondogatja, hogy BABA, néha sikerül egy-egy BÖBÖ, BÜBÜ, BOBO és MAMA is. Hát eszméletlen édes.
És ha mondom neki hogy baba ő is ismétli utánam és együtt örülünk. :D
Az apja meg persze odáig van, mert a baba törökül apát jelent, nálunk apóca babának van szólítva, szóval hurrá. :D

Lénának, Andrásnak boldog hófordulót!

Kép
Kép
elif
 
 


[quote]E írta:zért lehet hogy megköveznek az egygyerekesek, de most úgy érzem, hogy annyira könnyű volt egy gyerekkel


Ezért lehet, hogy megköveznek a kétgyerekesek, de most úgy érzem, hogy annyira könnyű volt két gyerekkel :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
kangu
 
 


Kangu: :lol: :lol: :lol:

Oh, Efécske milyen robbanásszerűen fejlődik! Ő nemsokára beszélni fog? :D

Nila: 3x? :shock: És még csak csütörtök van! :lol: (Ladmonnak igaza van, ezért nincs Neked izomlázad. :lol:)
Amúgy pedig miért ne lehetne Bazsának tesója? Legközelebb megbízható orvoshoz fogsz menni, aki mindent jól fog csinálni és lesz még egy egészséges Gyereked! Kétszer nem történhet ilyen! :!:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?