Új privát üzeneted érkezett!

Lorca
Pedig én már nagyon drukkolok nektek!

Panka
Jaj ne idegesíts a nőgyógyival! Az még messze van! (Ráadásul én is utálom) Akkor már inkább a fogdoki.
Brigi haját fodrász vágta. Nemrég lett levágva hátul, ill. elöl a frufrujából is egy kicsit. Már majdnem a popójáig ért, ill. kihúzva el is érte. Utál fésülködni, ezért is lett levágva. Meg azért, mert ilyen melegben folyton beizzad, még így is. A képen ugyan nem látszik, de hátul egy kicsit rövidebb, mint elöl. Olyan szépen tűrte a fodrászt! Szerintem örült neki, hogy megszabadult a loboncától. Én mondjuk egy kicsit sajnáltam. Hátul most lett először levágva, el is tettem a levágott haját. :oops: :)
Emili hogy tűri/te? Neki is göndör a haja. Ő szeret fésülködni?

Többiek hogy/hol vagytok?
Pocakosok is írjatok! Bozótka, ez rád is vonatkozik! Meg nem pocakosok is! És mindenkinek kitartást ebben frontos időben!
(Helga, meddig tart ez még?)
lora7
 
 


Hihi, most nézem az oldalsó híreket! Azt a zuglói játszóteret már márciusban átadták. Még jó, hogy friss infóhoz is lehet itt jutni. :lol:
lora7
 
 


Sziasztok!


Eddig lustaságból halogattam az írást, de Lora kérdésére válaszolni kell :)

Lora,
A héten még biztosan ilyen idő lesz, aztán majd a jövő hétre várjuk, hogy kicsit megnyugodjon a légkör. Ez az időjárás nem zavar különösebben, a vég nélküli kánikula jobban zavarna :)
Az esővel kapcsolatban csak a gumicsizmázás és mégis nyakig vizes gyerkőc zavaró :)
Brigó köldökéből nekem az tűnt föl, hogy kisebb lett :)
Tényleg jó nagy haja van Briginek és tényleg nagyon szép Emiliével egyetemben :)
Nálunk nemrégiben volt hajnyírás, sokkal fiúsabb lett így (ígérem, hogy teszek fel képeket, csak szánjam rá magam :roll: )

Lorca,
Hű de izgi! Nemsoká babázol!!!!!!!!

Vannak régebbi témák is, amire reagálok:
Verekedés: nálunk még mindig a leghatásosabb verekedési mód a harapás :twisted:
Köpködés: nem is tud még Áron köpködni.... még fogmosáskor sem köpi ki a cuccost..... :roll:
Fogorvos: még inkább nem!
Rita,
Hogy döntöttél? Elvállalod a melót? Én valószínűleg elvállalnám, gondolom, úgyis csak szeptember közepétől tudsz majd kezdeni. Be kell szoktatni Petit a bölcsibe, addig Bernát is szokja a sulit, és addig van idő megszervezni a különórák rendjét. Ha a nagyszülők tudnak segíteni, lehet érdemes élni vele, aztán ha nem megy, még gondolkozhattok rajta.....

Kditke,
Mobil telefon: hát nem vagyunk egy súlycsoport :) 90ezer egy mobilért????
Köptető vs köhögés csillapító: hát engem is érdekelne, hogy mikor melyiket??????

Áron tegnap éjszaka hőemelkedésre és torokfájásra ébredt, szegénykémmel nem ment könnyen a mai nap :( Én most köptetőt (ambroxol) adok neki.

Babavárás: semmi különös, szépen növöget a pocak, egyenlőre minden okés, remélem, így is marad. Még jó messze a következő uh, csak be kellene jelentkezni 4d-re :wink:

Meli hogy vagy?????

Ja és a legfontosabb: Réka baba gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Lora!
Megvolt a fodri, nagyon jól viselkedett, szépen játszott közben az asztalon, meg söpörte le ahajakat a pamaccsal:D
A frufrunál kellett trükközni, meg beígérni neki a "picicsoki"-t :lol:
Szép lett neki is, fokozatosra lett levágva, olyan kis vagány csajos lett :wink:
Hú, akkor Briginek nagyon jól nőtt ahaja, ha a popójáig ért!Emilinek vizesen, kihúzva ért a lapockájáig!

Helga!
Jó hogy jöttél:)
Áronnak jobbulást!:(

Sno, Timi, Május, Ágiboldi...és a többiek?????
Tényleg eltünt mindenki, itt a nyár :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Én vagyok a jó hír hozó:

"Ma 07:08-kor megszületett Dániel. 3650 gr és 55 cm. Nem volt túl egyszerű, de viszonylag gyors!"


Sok szeretettel gratulálok Nektek Lorca! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Lorca, Dani, és az egész család,
Nagyon gratulálunk, és élvezzétek a nagycsaládoslétet!


Most aztán pláne felcsigázva várjuk a beszámolót!!!

Mi már Baján vagyunk, és nyaralunk. Sebi teljesen be volt sózva a nyaralásra, reméljük nem fog csalódni :D

Az előző héten torkgyulával itthon voltunk (én itthonról dolgoztam, mert a múltkori betegszabi ügyintézés az OEP-nél, meggyőzött róla, hogy csak a legvégső esetben, menjek betegszabira...tudják ezek, hogy csökkentsék a tb kiadásokat)

Sebi mintha egy kicsit lenyugodott volna, de azért még beleszaladunk néha egy pofonba :twisted:

Egy hete éber állapotban nem kap pelust, ha rendszeresen visszük pisilni nincs gond, de azért még messze vagyunk a szobatisztaságtól.

Nagyjából ennyi (ja, a Lora féle gólya nem járt sikerrel, de túléltem)

Jó nyározást mindenkinek!

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Lorca!
Szívből gratulálok!Jó egészséget kívánok Nektek!

Timi!
Köszi a jó hírt!:)

Sno!
Örülok, hogy te is jelentkeztél!:)
Sok sikert a szobatisztasághoz!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lorca!!!!Hatalmas gratulálció nektek!!!!!Irigykedem ám kicsit,én is szívesen itt tartanék már :oops: Üdv nálunk,Dani!!!!

Orsi,sajnálom,h elkerült a gólya...jó pihenést!!!

Helga,köszi kérdésed,jól vagyunk.Csak melegem van mindig :lol:

Panka,Lora,nagyon szépek a hajas lánykáitok :lol:

Timo,ne csak hírhozó legyél ám!!!!!Tessék írni is!!!

Mi stabilan tarjuk a nappali szobatisztaságot,olyan szinten,h pisis baleset már nincs,nappali alváshoz se adok rá pelust.Kaki még néha akövön landol,mert nem szól időben,vagy nem érzi elég korán(???)Mindegy,amúgy ügyes,nem hittem,h ilyen egyszerű lesz....

Kép Kép
meli1118
 
 


Lorca! Hatalmas gratula Dani babához! Aztán majd gyere születéstörténettel és képekkel is!


Timo,
Köszi szépen a jó hírt! :wink:

Meli,
Mi lesz Veled a jövőhéten, ha már most nagyon meleged van?


Sno,
Jót nevettem a "de azért még beleszaladunk néha egy pofonba" hsz-eden :)
Sajnos, nálunk Áron az őrjöngős hisztijeivel elég nehéz természet lett. Tör zúz, ha valami nem úgy történik, ha úgy akarja. :twisted:
Gratula a kezdeti szobatisztasághoz! Lassan mindenki eljut erre a szintre, Áron még sehol sem tart :(

Panka,
Annyira jó, hogy ilyen flottul mennek a lakással kapcsolatos dolgok, és a hitel is meg van. Milyen fajta hitelt vettetek fel? Csak ha nem vagyok túl indiszkrét?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Lorca,
Gratulálunk Dánielhez!

KépKép
bozotka
 
 


Lorca! Végre, végre! Nagy gratula Dani babához!

Többieknek írom, h a Várandósság/2009 júliusi babavárók/333. oldalán kép is van. :wink:

Nekem térdig lóg a nyelvem a fáradtságtól a két gyerkőc mellet, bár Réka továbbra is n rendes baba, de Gergő folyamatos hisztijeit iszonyú nehéz tolerálni, még akkor is, ha tudom, h azért ilyen, mert tesója született. :?
Ha kicsit összeszedem magam, megpróbálok visszarázódni, bevallom, most még az olvasásra sincs nagyon szabad kapacitásom. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy gratula Lorcának és Dani babának!

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Lorca!
Mi is szeretettel gratulálunk Nektek! ...Hát akkor Daninak is -mint Rékának pár hete-hosszú, boldog életet kívánok!

(Nálunk minden OK, élünk-nyaralunk 8) :lol:
Vendég
 


Lorca, nagyon gratulálok Danihoz!!! :)

Majd írok, csak most jöttünk nyaralásból...

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Tettem képet az esküvős mappába!!! Most készült egy hete, ez volt a nyaralás lényege :))

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Hű Ágiboldi! Nagyon gratulálok! :lol: Cseles vagy, azt hittem, voltatok egy esküvőn, és nem azt, hogy a Ti esküvőtöket ünnepeltétek! :lol: Nagyon csini voltál, szuperül állt a ruha! Majd mesélj!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ágiboldi!
Ez ám a meglepetés!:)Nem is tudtam, hogy nem vagytok házasok.
Szívből gratulálok, sok boldogságot kívánok Nektek!:)
Mindenre kíváncsiak vagyunk, várjuk a részletes beszámolót! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Megv
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:49-kor.
pankaa
 
 


Lorca, gratulálok a babához, minden jót nektek a nagycsaládos élethez!!! :)

Ágiboldi, gratulálok a gyűrűhöz, férjhez :), minden jót nektek a házas élethez (különírva):)!

Még valaki??? :) :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hali!!!!!

Ágiboldi,nagy gratula és további sok boldogsságot a közös életetetkhez!!!
Boldi szép kísérőfiúcska volt!!!!

Mindenkinek szép napot!!!Majd még jövök,csak ebédelünk!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Pár napig nem vagyok, és micsoda hírek fogadnak! :D

Lorca
Sok boldogságot kívánok nektek immáron 5-ösben! :D Dani, sok szeretettel üdvözlünk idekint végre! :lol:

Ágiboldi
Csak ismételni tudom magamat, sok boldogságot nektek!
És csak így titokban? És még azt írod, hogy nincs mit írni? Na szép! :lol:

Timi
Köszi a jó hírt! És veletek mi újság?

Sno
A hétvégén is láttam 3 gólyát. 2-t ide küldtem, a harmadikat máshoz. Remélem bejön, ha szeretnétek. Ha most sem jön be, akkor többet nem beszélek a gólyákkal! :twisted:
Ügyi Sebi a szobatisztasággal. Brigire is időnként rá kell kérdezni pisilés ügyben, főleg ha nagyon elmerül valamiben.

Meli
Dénes is ügyi a szobatisztaságban. Meg te is, hogy mered altatni pelus nélkül. :wink:
lora7
 
 


Immáron hátrányos helyzetű nagycsaládosként üdv mindenkinek. :D

Ma jöttünk haza a kórházból, próbálok valami rendet teremteni a fejemben és a lakásban és gyors bekukk, amíg Dani alszik, Robi meg pesztrálja anyóssal a két nagytesót. :wink:

A szülés még feldolgozás alatt áll, arról majd később. Nem volt semmi extra, de az nálam nem jött be, hogy az első a legnehezebb, onnantól meg csak könnyebb. Igaz, hogy Szabi elég pici volt, Dani sem lett akkora, mint annak idején Nati, de én inkább nehezedő tendenciát érzek. Vagy a koromat. :?

Ami háromgyerekesként feltűnt, hogy én voltam az egyetlen anyuka, aki fogta a saját újszülöttjét és kisétált a kórházból. Elég viccesen festettünk. Dani a kezemben, egy takaróba tekerve az 50 fokban. Robi megpróbálta leszedni rólam a két nagyobbat, nem sok sikerrel. Natit végül felvette, hogy lássa Danit, Szabi meg a kezemet fogta, így kacsáztunk ki a Klinikáról. Kint már hajlandó volt rá Szabi, hogy elengedjen, majd két utcányit lihegve, cipekedve elértük a kocsit és betömtük a két ordító és az egy alvó gyereket a kocsiba.

Eddig még az sem derült ki, hogy fogunk beférni rendesen az autóba. 8) Sikerült éppenséggel begyömöszölni a három gyerekülést, de Robi elfelejtette az adaptert betenni, meg azt, hogy a bébihordót menetiránnyal háttal kell rakni.

Még nem tudom, hogy fogjuk megoldani a dolgokat... majd szólok, ha rájöttünk. :lol:

Ágiboldi,
Gratulálok az esküvőhöz!!!

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Nagy gratula a hátrányos helyzetű nagycsaládos anyukának ;)
Na és Ágiboldiéknak az esküvőhöz! :P
Meg Pankáéknak a házhoz :)
... és most biztos kihagytam valakit :oops:

Nálunk sajnos nem ilyen egyszerű az élet... Kérnék sok-sok pozitív energiát, ugyanis úgy néz ki, hogy Emma tesója beköltözött a pocakomba, de egyenlőre nagyon izgulunk érte!!! Nem részletezem a 1,5 nap után meghiúsult nyaralásunkat meg a kórházi kálváriákat, a lényeg, hogy csütörtökön leszek 7 hetes (mensi és mostmár UH alapján is), de még mindig nincs szívhang, ámde barnázás és sajnos időnként vérezgetés igen :( Péntekig kaptunk haladékot dokibácsitól, addigra kell lennie szívhangnak - a "vagy"-ba bele se merek gondolni :cry: Szóval most minden drukk elkél...
Bocs, hogy így a jó hírek közepébe...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Jaj, jaj Barbi! Nagyon remélem, h meglesz az a szívhang péntekre! Szorítok nektek! Mindenféle vérzés nálunk is volt, úh az még belefér, csak az a kicsi szív álljon munkába!!!
Vendég
 


Barbus!
Nagyon drukkolok, kitartást!!!!!+++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Ágiboldi! Naaagy gratula nektek! Titokban, mint a sztárok, hm? :lol: :lol: :lol:


Írok gyors helyzetjelentést is: Gergő meg Réka felváltva dolgoznak ill. dolgoztatnak, ami gondolati szinten még jó is lehet, de a gyakorlatban megbukik. Reggeltől estig vkinek mindig kellek, és ha Gergő végre elalszik, Réka tuti, h akkor kezdi el a műsorát. :? Ma 5 percet sem tudtam pihenni, és éjszaka persze megy az éjszakai műszak, ami tegnapelőtt pl. 8 ébredést jelentett (Gergő is beszállt), úh most már nem bánnám, ha lenne néhány magányos órám. :lol:
Ami pozitív: Gergő végre "hazatalált", nem a Nagypapánál lógva tölti a napokat, hanem rajtam lógva. :lol: Ez most n jól jött, helyrebillentem lelkileg, főleg, h a hisztik zömét is sikerült ezzel egyidejűleg elhagyni. :D Vannak azért féltékenykedős jelenetek is, de ezeken egyelőre csak mosolyogni tudok. Pl. ma babakocsival mentünk viszonylag messzire, és Gergőt ültettem be (h haladjunk is), Rékát meg kendőben vittem. Hazafelé jövet Gergő már megunta a bkocsizást, úh ki akart szállni sétálni. Megálltunk, kicsatoltam, stb, majd mondtam neki, h akkor Rékát berakom a bkocsiba, ha ő sétál. Na, azt már nem, akkor ő inkább ül tovább a bkocsiban, de Réka nem fekhet bele, úh trónolt is egészen hazáig a bkocsiban, biztos, ami biztos. :lol: Érdekes módon azzal nincs baja, ha a mózessel együtt teszem be Rékát a bkocsiba. Hogy miért? Ki érti? :roll: Aztán persze elhangzanak a várható mondatok, h "Anya, tedd be Rékát a mózesbe!" ha épp x perce ölben van már Réka, meg "Réka kiskádban fürdik, én nagykádban!" - ez az "én vagyok a nagyfiú" mondat, aztán a tipikus figyelemfelkeltő magatartást is mutatja, ha vki jön hozzánk (dr-nő, védőnő) és mindent megtesz, amiről tudja, h nem szabad, stb.
Nagyjából így állunk. Most azt mondom, h ha ennyivel megúsztuk ezt a "Tesóm lett!" ügyet, akkor hurrá!

Más: tök vicces, Rékát el kell vinnem csípőszűrésre, hasi és koponya uh-ra és szemészetre. Ahogy a Gergőt is...mondta a dr-nő, én meg csak néztem nagyokat, h a csípőszűrés ok, azon voltunk Gergővel, de uh-on, meg szemészeten tuti h nem. Na erre elkezdett győzködni, h dehogynem. :shock: Végül is kiegyeztünk egy döntetlenben, és akkor most majd mindkét gyereket viszem (legalább) a szemészetre. :roll:

ja, nem emlékszik vki, h mivel lehet kezelni a tejkiütést? Tudom, h idővel elmúlik magától, de emlékszem, h Gergőre kentem vmit és attól hamar rendbejött. Mi lehetett az? :?:

Autó: amikor jöttünk haza a kórházból a két gyerekkel, hátranéztem, és megállapítottam, h most már biztos, h nem lesz 3. gyerekünk. Nincs az a gyerekülés, ami beférne a fennmaradó 20 cm-re. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Barbuss,nagyon örülök,h beköltözött a kistesó és minden rendben lesz remélem!!!!Péntekig még sok minden lehet,csak beindul az a szívecske,biztosan később fogant a középidőnél!!!!!!

Lorca,Pann,mosolyogva olvasom a beszámolókat,nagyon jó,h ilyen jók a tapasztalatok!!!!Persze,hullámvölgyek lesznek,de n tuti,h gördülékenyen megy minden.
Unokatesóm is most szült,Blanka ma 5 napos és Olivér is viszonylag könnyen fogadta,még a thomast is kölcsönadta neki :lol: (Olivér annyi,mit Dénes,13 nap van köztük D javára)
Van remény,h enyém fiam is jól viseli majd.Mostanában ő olyan hisztis...nem is taglalom,szörnyűűűűűűűűűű...


Panka,tuti a ház!!!!

Többiek????

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!
Köszi:)
Unokatesódéknak gratula.Te hgy vagy?
Tegnap a játszón volt a kezemben egy pici baba, Emili meglátta, odajött, és megsimogatta!Pedig már kezdtem védelmezni a babát, hogy majd jól rácsap, de nem, inkább megsimogatta!Örültem neki nagyon!:)

Pann!
Jó az élménybeszámoló:)
Aranyos Gergő viselkedése, meg szerintem tipikus is.Tényleg jó, ha csak ennyi lesz!
Na az éjszakákat nem irígylem el tőled! :lol: Gergő miért kel fel?Réka felébreszti?Nem emlékszem, 1 szobában alszanak?
Tejkiütés:én nem kentem, és nem is szokták kenni. :roll:
Autó:kell venni egy kisbuszt 8)
Jók az új vonalzók! :wink: Réka máris 1 hónapos???Őrület...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka,köszi,én jól vagyok!!!!Csak folyton melegem van :x de ez természetes,meleg is van,terhes is vagyok :lol: ma megyünk strandra,ot majd jót hűsölök....itthon már nincs hűvös pontja a lakásnak...D is hasonlóképpen bánik a picikkel,eleinte fenntarásokkal és gyanakodva közelít,aztán meg megszereti őket.És olyan boldogan közli,h kislány tesót szeretne(olyat,mint a Bogi=Bogisat)ő a kis barátnője...Na majd kiderül,egy hét múlva megyek genetikaira a klinikára,talán megmutatja magát....

Kép Kép
meli1118
 
 


Hahó,

Barbi, nagyon szorítok!!!

Pann, én egy óráig lapoztam vissza a várandósok júliusi babaváróját, de csak sikertelenül, csalódottan.. ide is kérünk képet :) jó az élménybeszámoló! tényleg már majdnem egy hónapos!

Köszönöm a gratulációkat, hát az esküvőnek semmi apropója amúgy nem volt, végülis terveztük, h majd lesz, csak lusták voltunk megszervezni eddig, de végülis csak a család volt ott és így nem volt olyan szervezés (és pénz) igényes. Debrecenben tartottuk, és aztán néhány napos nászutat kaptunk ajándékba a sógoroméktól Sopronba, szuper volt, bár Boldi is jött.... de külön szobája volt (egybenyithatós). Mondjuk rémesen viselkedett, páratlan hisztik, úttest közepén fetrengős, minden süteményt a tálcán összetapogatós majd pincér lába előtt földön ordítós stb. (ezért kell előbb házasodni, nászútra menni és csak aztán gyereket csinálni 8) ) Minenesetre nagyon jó volt :D

Rita, hogy döntöttél állásilag?

Kitartást a pocakosoknak a hőségben!

Daniról is úúúgy szeretnék képet látni :wink:

Kérdés: Boldi néhány napja éjszaka egyszer-kétszer zokogva "ébre" de nem lehet vigasztalni mert fel sem ébred igazán, a szeme is csukva van végig, és úgy sír mint kisbaba korában, fogalmunk sincs mi lehet. Álmodik? Másnál nincs ilyen újdonság?

Panka, irtó klassz a ház kezdemény!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Ágiboldi,erről a féligsem tudatos éjszakai sírásról olvastam egy cikket,ami szerint 2-3 éves korban egészen "normális"de utánakeresek és felrakom,ha lesz időm.Estefelé...nászút :lol: :lol: jajj,Déens is olyan hisztis.Múltkor elvertem egy kicsit a meztelen seggét és nagyon megdöbbent,mert ilyet még nem érzett :lol: abba is hagyta hirtelen...

Kép Kép
meli1118
 
 


Ágiboldi!
Köszi.
Emilit is hallom néha álmában nyöszörögni, szerintem biztosan álmodik!Megkérdeztem tőle reggel, hogy mit álmodott, és egyből azt mondta, hogy sírt! :shock: Kérdezem miért:anya.Elment anya?Ő:igen.Hová:dodó=dolgozó :? Bár szerintem a vége csak kitaláció volt.de szokott álmodni, az tuti, és általában mást mond reggelente. :roll: Vagy csak jó a fantáziája :lol:

Meli!
Nevek vannak már?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hali!

Na, Gergő kb. negyed órája utalt ki Rékának egy fejbevágást, ököllel. :evil: Ennyit az idillről, ráadásul minden előzmény nélkül, egyszercsak durr! :shock: Szegény Réka, ez már a második ilyen eset. :( Ilyenkor olyan dühös vagyok, Gergőt el is zavartam büntibe (2.5 perc a hálószobában), úh ő bent zokogott, Réka meg kint, szuper volt. :? Most hála az égnek mindketten alszanak. :D Kivételesen. :lol:

Ágiboldi! Én a Daniról írtam a képhelyet. :roll: ééés, megnéztem, ott is van. Júli. 10., 16:24.

....anyatejes lett a klaviatúra.... :lol:

Éjjeli felsírós: nálunk mostanában nem jellemző, de néhány hónapja volt, h Gergő úgy sírt fel éjjel, h gyakorlatilag kiugrottam mellé az ágyból, annyira megijedtem, h mi van. Nálatok is ilyen? Aztán megegyeztünk egy "rosszat álmodtam"-ban - bár sztem nem tudja, h ez mit jelent - aztán visszaaludt. Egyet nem szabad: kivenni az ágyból. Legalábbis nálunk ilyenkor hosszú sírás-rívás lett belőle, amúgy meg hipp-hopp visszaaludt.

Egyébként Gergő nem ébred fel Rékára éjszaka, bár Réka nem is szokott ordítani, csak ha hagyunk neki időt, h beprörögjön, úh ha hallom, h nyöszörög, akkor már veszem is ki a kiságyból, így nincs gond.
Amire fel szokott ébredni, az a pisilés, meg a "nem találom ezt meg ezt a cumimat!" és megnevezi, h konkrétan melyiket hiányolja (ált. hárommal alszik :oops: ) és azt bizony meg kell keresni, addig nincs alvás. :? Emiatt erősen gondolkozom, h h lehetne Rékánál elérni azt, h se ujjszopás ne legyen, se cumi. :roll:

Meli! Én a múltkor akkorát csaptam Gergő kezére, h mindketten meglepődtünk (sokadszor sikerült szórakozásból szétnyomkodnia a popsikrémet a szőnyegen, meg a ruháján). Aztán ő túltette magát rajta, én meg ültem a "rosszanya" érzésben egész este. Hát van ilyen. :?
Vendég
 


Igen, hirtelen úgy kezd bőgni, hogy ugrunk oda mind a ketten, és nem hagyja abba. Kivesszük, aminek még kevésbé örül, csukott szemmel szenved, és nem vigasztalható, és aztán ha visszatesszük akkor alszik tovább. De ha ki se vesszük az se jó :roll: eléggé tehetetlen érzés, mert én azt gondolnám, ha rosszat álmodott akkor jól jön egy kis babusgatás, de nem.

Meli, ha megtalálod könnyen azt a cikket akkor várom..

Én egyszer csaptam rá a lábára miután sokadszor rúgott belém, erre hüppögve ment az apjához és idézem: "Anya volt. Bántott."
Na??? Rosszanyaérzés? :lol: azóta tartózkodom a testi fenyítéstől...

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Most értem ide,Ági,ne haragudj,de ma már nem...holnap előkeresem!!!Puszi

Pann,én is ilyen rosszanya érzésekkel fekszem le néha,de aztán apával abban maradunk,h nem vagyok az,csak mert nem hagyom teljesen a fejemre nőni...

Panka,még nem konkrét...

Kép Kép
meli1118
 
 


Ma ideális napunk volt, eszik-alszik-hízik. 8) Döbbenten konstatáltam, hogy milyen nagy Szabi. :shock: Ugyan ez volt Natival is, amikor kijöttem a kórházból, számíthattam volna rá.

Kép még nincs, de hamarosan intézkedek. :oops: Amit feltettek a másik topicban, az egy telefonos MMS, nekem fogalmam sincs róla, hogy szedhetem le a telefonomról a képeket, de még a fényképezővel is megküzdök. :roll:

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Lora, az invitálásodnak én sem tudtam ellenállni, úgyhogy pocakosként én is bejelentkezem. :)

Először is Pann gratulálok Réka Babához, látom ügyesen veszitek az első akadályokat. Nagyon szépek az első képek, olyan meghatóak.

Lorca: Gratulálok neked is a nagycsaládhoz, sok erőt és nyugis perceket kívánok!

Ágiboldi: :D Gratulálok nektek is az esküvőtök alkalmából! Nagyon szépek vagytok a képken! :D

Barbus: szorítok nagyon! ++++++++++++++++++++++++++ Olvastalak a 2010 februári babás topicban, hogy akkor nem sikerült, de most örülök, hogy lett egy kis pöttyöd és szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!

Éjszakai felsírás: ismerős, nem lehet hozzányulni, hozzászolni, se betakrni, se kitakarni. Sőt, Linus még beszél is közben: Menj innen! Menj innen! (Ezt ébren akkor mondja nekünk, ha haragban vagyunk, pl nem kap meg valamit, hiszti és én vigasztalni próbálom), Pár másodperc, perc és újra alszik, mintha mi sem történt volna.

Rólunk:
Szóval jön a kistesó. Januárban jött meg a miku először és májusban már nem :D - még mindig a 2006-os tampon és betét készletemből fogok élni 2010ben is :D :?:
Ennek hatására a szopit is igencsak le kellett építenem, mert nagyon kellemetlen volt. Alvás már szopi nélkül megy, mese, összebújás, villanyoltás - de még ott kell maradnom mellette míg el nem alszik. Teljesen még nem tudtam leépíteni. 1 hajnali vagy reggeli fixen megmaradt, és a hétfői bölcsi napok délutánján rendszeresen kér többször is.
Pelus: Hasonlóan Sebihez, Linus is csak alváshoz kap pelenkát, a nap nagy részében bugyiban van, és nem is kéri a pelust. Van, hogy a bölcsibe menet reggel leszoktató pelsut adtam rá (Hecegnőset :D), de szólt a bölcsisnéni, hogy inkább csak bugyit adjak rá, mert megzavarja, így hamarabb át tud állni.

nanica
 
 


Hali!!!

Nanica,ez nagyon jó hír!!!Gratulálunk!!!!

Lorca,de jó,hogy jók a tapasztalatok!!!!Jó hízást,Dani!!!


Ági,éjjeli ébrenlétem alatt volt időm mélázni és eszembe jutott,h egy régi babapatika magazinban olvastam.Írtam egy mailt a szerkesztőségnek,h küldjék el a cikket nekem.Rem.sikerül.Várom...


Csajok,kész vagyok.Aratóbogár invázió van nálunk,nagyon durva...nem lehet nyitvatartani az ablakot,mert ezek a kis genyók a szúnyoghóló alatt bemásznak.1-4 cm hosszú,fekete,repül és iszony nagyot koppan(majd elhallgat)és rohan szerteszét.Este 10.kor elemlámpa után feltúrtam a lakást és belestem minden lukba,Dénes szobájában nem láttam,de nálunk egész éjjel zümmögött,motoszkált néhány,pedig este legalább 20-at likvidáltam....most vettünk rovarirtót és védekezünk.De éjjel a 30 fokban csukott ablaknál.Mondhatni semmit sem aludtam...

Kép Kép
meli1118
 
 


Nanica, ez szuper!!!
Mostmár azért bőven többségben vannak a pocakosok ill. már két/háromgyermekes anyukák + Rita (ide számítom a próbálkozókat is :D ) Már alig vagyunk páran akik a nagy korkülönbségre hajaznak? :wink:

Meli, húú, köszi, minden követ megmozgattál! Kíváncsi vagyok reagálnak-e. Nanica, az is megnyugtató, h nálatok is van ilyen.

Bogarakat úútálom. Bp belvárosában nekünk ez szerencsére kimarad (lehetne ugyan helyette mondjuk csótány, de nincs :D )

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Nanica!
Nahát,micsoda meglepetés!:)Gratulálok!
Szóval hozzátok odaért Lora gólyája :wink:
Aranyos Linusról a vonalzókép!(az avatarképet is frissítheted :lol: )
Ügyes Linus a szobatisztasággal, csak így tovább!És a szopi elhagyáshoz is sok sikert!
Milyen a bölcsi:És meddig fogsz dolgozni?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Szerdán délután elvesztettük a babánkat :cry: Elöntött a vér, már úton a kórházba tudtam, hogy vége... :cry: Csak tegnap délután jöhettem haza, megintcsak kritikán aluli volt ahogy a kórházban bántak velem :( Egyedül az orvosom volt normális :(
Emma nagyon sok erőt ad, de azért még nagyon ingadozik a hangulatom... Próbálunk előre nézni, de iszonyú nehéz... :cry:

Gratula az új pocakosoknak...

Én most biztos nem jövök egy darabig, bocs ha nem reagálok majd a nekem írtakra...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss :cry: :cry: :cry: :cry: annyira sajnálom!!!!!Sok erőt kívánok!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Barbi :cry: én is nagyon sajnálom
Majd gyere ha már jobb.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Barbi!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Barbi
Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:




Ágiboldi
Sekerült végül Danit megnézned? Pann írta az oldalszámot is!
Éjszakai felsírás nálunk is van. Nem mondom, hogy örülök, hogy másnál is van ilyen, mert ez azt jelenti, hogy még számíthatok rá többször is. Mostanság kezdett el sűrűsödni, ami heti 3-4 ilyen ébredést jelent. Brigi felül az ágyában és sír. Közben nincs magánál, alszik. Ilyenkor kiveszem az ágyból és egy picit magához térítem. Ilyenkor jön a "zsebkendő" (orrfújás) és alszik tovább, mintha mi sem történt volna. Ő sztem nem emlékszik a dologra, reggel ha rákérdezek, csak néz bambán. :)

Meli
Engem is érdekelne az a cikk, remélem elküldik. :wink:
Jaaaj, rovarundorom van! Nem irigyellek. Remélem hat az írtás!

Nanica
Gratulálok az újabb kismaminak! :D Örülök, hogy megbújó kismamira is hatott az invitálásom. :lol:
2009 januárban jött meg először? :shock: Akkor nálatok tényleg jó sok szopi lehetett még.

Pann
Örülök, hogy Gergő viszonylag jól viseli a nagyfiú szerepet, és Réka baba is jó kislány. És örülök, hogy téged sem törnek meg az akadályok, pedig biztos nagyon nehéz és fárasztó lehet.
Tejkiütésre emlékeim szerint semmit sem tettem. Egyébként ilyen picinek kizárólag a fürdető krémet kentem minden kiütésre, száraz foltra. (Sokszor még most is) Amúgy hogy viseli/k a meleget? Nem lehet, hogy meleg kiütései vannak?

Rólunk
Mi ingajáratban van vagyunk Gödöllő és Zugló között. Sajnos időnként fel kell jönni a betontengerbe is. Brigi élvezi a kertesházat, nagyokat alszik és enni is jobban eszik ott. Bár mostanában a gyümölcs és a joghurt a favorit.
Ezenkívül esik, kel. A térdein még látszott az előző sérülés, de már van új is, mindkettőn. Ma a szeme alá is szerzett egyet. Komolyan mondom, mikor járni tanult sem esett ennyit, mint mostanság. Nagyon kis szeleburdi, plusz feszegeti a határait.

Megyek, mert megint indulunk, csak most a változatosság kedvéért Gárdonyban hétvégézünk. Jó hétvégét!
lora7
 
 


Sziasztok!

Írtam egy levelet a közösre.
pankaa
 
 


Na, megvagyok pár képpel. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lorca 2009.07.22 18:01-kor.

Kép KépKép
lorca
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek



Kép

ayse
 
 


Itt még egy picit véresen. :wink: De már apával. 8)
Kép
Nagy volt a lelkesedés. :D
Kép
Nati pont az ijedt arcát mutatja. :lol:
Kép
Nem látszik, de eléggé életveszélyben volt Dani.
Kép
Próbáltam egy értelmes arckifejezést találni...
Kép
Csak a méretarány kedvéért.
Kép

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca!!!!

Fantasztikusak a fotók!!!!!Szasza hogy megszőkült!!!!!Nagyon szépek a gyerekeid!!!Beszámolót is!!!!Milyen a nagycsaládos lét???????Méretarány :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?