Új privát üzeneted érkezett!

Na jelentem olvastam,majd megyek a blogba is!Ma áramszünet lesz...remlem nem tart sokáig!Hivatalosan 8-12ig.... :(

annus11
 
 


Mai napról máris hírek: Apa kezére visszakerült a gipsz.De nem bánja,mert fájt neki nagyon gipsz nélkül.Mert nem is bírta mozgatni a csuklóját kézfejét.És reggel a viziten azt mondták a dokik a lábára,hogy már nagyon szép/szerintem csúnya.../és ha nem nyílt törése lett volna akkor a jövőhéten már hónaljmankóval lábra állhatna!!De mivel nyílt törések voltak,így marad a fekvés továbbra is.

Kép

Kép
mezsó
 
 


hát ez jó hír meg nem is, jó, h nem fáj legalább Neki, rossz, h megint gipsz, és h nem mászkálhat...

Annus: remélem nem tart sokáig az áramszünet. milyen sokszor van Nálatok. Merre is laksz?

Nálunk meg elkezdődött az egy évvel ezelőtti nosztalgia, :) egy évvel ezelőtt volt meg a terhességem előtti mensim. Balázs időszámítás innen kezdődött. eszméletlen, h rohan az idő... még van kb 2-3 hét a tényleges fogantatásig, de borzalmasan rohan...

megvolt az első balesetünk :) vagyis Bazsié. Történt, h visítva kel. Ez a legújabb :) mint akit nyúznak. Belibbenek a szobába, erre látom a feje alatt véres a lepedő. Gyerek kikap az ágyból, kézmos, szájban túrkál: muti fiam mi fáj hol fáj mi történt. De Ő csak röhög :D Felhívtam anyát azonnal jöjjön át, de persze semmi baj nem volt, össze vissza röhögött, sikongatott. :)

Tudom ennél sokkal komolyabb sebei, sérülései, betegségei lesznek, de túl vagyunk elsőn :)

szerintem csak ahogy emelgeti a fejét és visszazuhant összeharapta a száját.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

 
 

Beo: tyű első baleset...hát igen. :wink: Fő hogy csak ilyen kis picike baleset volt!!! :)Nosztalgia?? :? :? Ma hajnal 5kor volt 1hónapja apa balesete. :cry: :cry: :cry: Már 1 kerek hónapja...


Előbb beszéltünk tesómmal telcsin,őszintén a dolgokról.Kiderült hogy maximálisan megérti anyuékat,de engem is.Mondta hogy teljesen természetes dolog szerinte,hogy nem hagyom magára Petit,kiállok mellette mégis csak a férjem,a gyermekem apja,ez nem így megy hogy hagyjuk el,még ha tele is van adóssággal.Mondta hogy hasonló helyzetben ő is kiállna a férje mellett...De anyuékat is megérti,mert nekik meg a lányuk vagyok,féltenek.Ennyi.Meg hogy tesóm szerint ők most egyfajta gyászreakción mennek keresztül,és ezen végig kell haladniuk.Most tartanak a tagadás,tiltakozás körül és ugye a vége az elfogadás,megbékélés.Remélem hogy egyszer eljön az is.Tesóm szerint majd megenyhülnek tuti,de lehet 2-3 hónapnak is el kell hozzá telnie,hogy arra képesek legyenek,hogy meglátogassák Petit...Jajjj...nehéz a lelkem rettenet. :cry: Egy az fix, hogy én SZERETEM A FÉRJEM!!!!Ezen senki nem változtathat!SENKI!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Viki nagyon szép Alex mégegyszer gratula:)

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri: magatokról nem is mesélsz hogy mi újság veletek? :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szia Krisz!
Jól el vagy tűnve tényleg!!!!Képet képet!!!!!

Mezsó!
Vhogy csak lesz...olyan nincs h sehogy se legyen :wink:

Beo :lol: :lol:
Ja vmi karbantartás van,felújítás.Nem szokott lenni amúgy áramszünet!Ez ilyen előre bejelentett.Holnap is lesz 11-15ig ha jól emlékszem!
Amúgy 9.ker,Viola utca!

Én is sokat gondolok arra h lassan 1 éve h megfogant Izus!Nekem27én jött meg utoljára :wink:
Ja és Iza Karcagon fogant,és valószínű h pont akkor megint ott leszünk!De jó lesz!!!!Ha csak rágondolok sírnom kell 8)

annus11
 
 


Mezsó: sajnálom, ez rossz nosztalgia :(

Krissz irgumburgum, h nem mesélsz nekünk, és még képet sem hozol :(

Annus: mi egy kicsit később megyünk idén :) de biztos megpuszilgatom azon a héten amikor szerintem megfogant :)

csak azért kérdeztem, h merre laksz mert az ELMŰnél dolgozom(tam) én is és apa is :)

holnap Dévényes csajszi. Másik. Mert az előző az messze lakik tőlünk, és cseréltek babát, az új csajszi babája a régi csajszihoz lakik közel, mi meg ehhez :) remélem érthető :D na szóval új csajszi nem egy órára hanem a szomszéd utcában :) 5 re :) szupcsi.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Viki:nagyon édes Alex :lol: :lol:

Mezso: nosztaligia :cry: :cry: de már sok mindenen túl vagytok vigyáztak rájuk az angyalkák.

Nekünk kijött a 3. fogacskánk ezért volt olyan nyügös Kevin,remélem mostmár jobb lesz neki.

000kata
 
 


Balázs arcai:) (egyébként le akartam kapni milyen az amikor extra görbe a szája sírás előtt, de hangot ad a telcsim fotózás közben, és rögtön elhallgatott és figyelt, ezért lett sok arc egyforma) :)

http://bogyokank.blogspot.com/

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Hát ti se kerestetek bennünket :? :D

Na szoval képekkel amai napig szenvedek már mindent megprobáltam de még ügyködök!!

Másik: a gyerek fullad állitolag 3honapos korára kinövi de nagyon ijesztő voltam vele az ügyeleten eddig csak éjszaka de már nappal is csinálja!
Nem zárodnak bent a dolgok még neki rendesen és ahogy öklendezik rosszul veszi a levegőt most épp légzésfigyelőt körözünk neki!
2 napja rászokott a cumira is nem örültem!!

Kép
kriszpiri
 
 


Van valakinek borostyán lánca???
Vélemények róla?

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata
, köszönöm a privit és hogy hiányolsz. Jól vagyunk, Noel is. 6900 gramm már, pörög-forog, félig kint van az alsó középső fogacskája és rettenetes aranyos, barátságos, mosolygós kisfiú.

Azért nem jelentkeztem, mert a decemberi topikba írogattam néha, de ott le sem sz.rtak, nem reagáltak, levegőnek néztek és úgy általánosságban nem volt kedvem a babanetre jönni.

Noli apukája manapság hetente jön, pénteken megint itt lesz.

Három friss fotó: Az elsőn strandolás van, Noli nővérem nyakában, elbújva másik nővérem férje és a kislányok az ő kislányai. Ő maga pedig a fotós:) Utolsó képen nagypapival.:)

Kép

Kép

Kép

Bocsi hogy nem reagáltam semmire, de most eléggé le vagyok maradva majd visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és természetesen szépen csücsül:)

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


jaj de ügyes nagy baba, bocsánat nagy legény már Noel :) milyen szépen ül :)

lassan 7 kiló. huhh akkor Balázst vissza kell fognom :D Ő most 6 kiló :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat!
A szülésznők foglalkoztak velem, csak amig a dokim, nem jött be ők nem csinálhattak semmit.. Legalábbis azt mondták nekem,....

KépKép

Viki
viki23
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Szegény kisfiú :( Te jóég!

Viki, fiad gyönyörű, ennivalóan édes a nagy hajával! Noelnek is ekkora volt, mára eltűnt és kivilágosodott.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


szegény kisfiú :( mitörténhetet?

Aida
akkor most megint van kapcsolat közted és párod között? noli nagyon helyes kispasi.
Vendég
 


én nem csak 10től fogok Rá gondolni... mielőbbi gyógyulást és kitartást kívánok a családnak!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Aida:Örülök,hogy jelentkeztél.Gyere gyakrabban ha tudsz.Noel apukája csak Noel miatt jön vagy jóba is vagytok?Nagyon aranyos Noel és milyen nagy már,nagyon ügyes és szép súllya van :lol:

Mielöbbi gyógyulást a kisfiúnak!!!!!És kitartást a családnak!!!!

000kata
 
 


Na most csak a Rolihoz szólok hozzá,hogy természetesen hogy imádkozom érte én is,igyekszem este 10kor mindig. :wink: Jobbulást neki!!!!Hihetetlen tényleg mik nem történnek!!! :shock: :shock: Fedi légyszi írj ha valami fejlemény van!

[/i]

Kép

Kép
mezsó
 
 


Majd jövök ma még... :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Mezsó, sajnálom, hogy újra visszakerült a gipsz, de ha nagyon fájt párodnak jobb így neki.
Remélem szüleid idővel elfogadják a párodat.

Kata, gratulálok a 3. fogacskához!! :D

Beo, nagyon édes Balázs a képeken!!! :D

Krisz, sajnálom a fulladást. Remélem minnél hamrabb kinövi.

Aida, neked is gratulálok a fogacskához!! Nagyon édes Noel!!! :D

Kitartást kívánok én is a kisfiú családjának!

anitapo20
 
 


Anita neeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szüleim ha egy ilyen baleset után így tudnak viselkedni Petivel ahogy teszik,nekem is lelkileg ennyi fájdalmat okoznak amit okoznak,ők már SOHA NEM FOGJÁK ELFOGADNI PETIT!!!SOHA!És itt már semmi sem lesz a régi ha hazakerül egyszer a kórházból.Ezt én sem,de Peti sem tudja elfelejteni nekik ahogyan viselkednek a baleset óta.És én sem tudom megbocsájtani,hogy olyat mondtak hogy Petit nem tekintik az én férjemnek,és Blanka apjának...Ez már sok...Az első tüske az volt,hogy terhességem első trimeszterében végig az abortuszt szajkózták,lelkileg ott is nyomatták a terrort,komolyan csoda hogy Blanka velem maradt.A többi tüske meg mind most a baleset után jött.ENNYI.Itt már semmi sem lesz a régi.Csak Peti és köztem nőtt a szerelem,és erősödött a kapcsolatunk ezzel a történéssel. :wink: És ezt a felerősödött szerelmet,ezeket a pozitív érzelmeket amit akkor érzek ha Petire gondolok,ezt nagyon élvezem. :) :) :) Én nélküle már nem tudok élni isten bizony.Ha ezt anyu nem tudja elfogadni,akkor sajnálatos.Engem veszít el vele,nem Petit túrja ki a saját életéből.Sajnos nem anyut,hanem a férjem választom...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Bocsi ez most így kiszaladt belőlem... :oops: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


beo: tök jó hogy ilyen közel van hozzátok az új Dévényes csajszi!!! :) Majd mesélj holnap mi volt a tornán!!

Kata: gratula Kevinnek a 3.fogacskához! :wink:

Kriszpiri: hogyan keressünk amikor telefonszámot sem tudunk ahol elérhetünk,hogy akár egy sms-t küldjünk?Sajnálom hogy nem kap időnként levegőt Milán,ez így eléggé félelmetes lehet!!!Remélem sikerül légzésfigyelőt szerezni!

aida: jó hogy jelentkeztél,édes Noli a képeken! :) Hogy hogy járogat az apukája?Csak nem kezd észhez térni? :wink:

Eszter: ???Mi volt a dokinál?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, igazad van. Belegondolva ... ha velem történne ugyan ez én sem tudnám nekik megbocsáttani.
Egy a fontos, hogy jobban szeretitek egymást mint valaha. Más nem számít!!! :D :D :D

anitapo20
 
 


Így igaz. :D :D :D Csak legyen egyszer itthon végre! :D

Anyuékra a haragvásom nem olyan ám,hogy soha többé szóba se állok velük.Szóba állok én,csak a sok tüske az bizony ott van,és a hozzájuk való viszonyulásomat ezek a tüskék alapjaiban változtatták meg.Egyáltalán nem veszik figyelembe az én érzéseimet...és ebből nekem elegem van.Ha ezután segíteni akarnak nekem én nem gátolom meg benne őket,sőt ha életük során én majd bármiben tudok nekik segíteni,örömmel megteszem,de a véleményük nem érdekel!!!!Leginkább hallani sem akarnám,de ha mégis akkor egyik fülemen be a másikon ki...És sajnos haragot is érzek már irántuk.Ez van.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Krisz!
Remélem tényleg kinövi a pici ezt a fulladást!!!Rosszué hangzik!Amúgy eszik szépen?Szopikázik?Hízik rendesen?Mennyit alszik!Mesélj tényleg,ne harapófogóval kelljen kihúzni belőled 8) :lol: :lol: :lol: És a képet is várjuk még mindig :wink:

Mezsó!
Megértelek...nekem se volt jó a viszonyom anyummal...

Beo!
Na tök jó!Legalább nem kell utazni!Bizti ő is nagyo jó szakember!!!!

annus11
 
 


Még a dokihoz nem jutottam el, köszi az érdeklődést mezsó, csak JÖVŐ KEDDRE kaptam időpontot. Vagy mehetek az előző dokimhoz, de sajnos (tényleg sajnálom :() arra nagyon nem lenne pénzünk, mert ő magán. Viszont voltunk a védőnőmél, és ő azt mondta, hogy ha a 6. hét előtt volt a röntgen (és előtte volt), akkor nagyon vaószínű, hogy semmi baja nem lesz. Ha ne adj isten mégis lenne, az a 12. hétig biztosan kiderül.
Úgyhogy imádkozom, hogy minden rendben legyen.

Jaj, mindenkinek annyira édes(ek) a babája (babái/gyerekei)! Csak mosolyogva tudom vévignézni a beszúrt képeket! Mindenkinek gratula :P
És mezsó, sajnálom, hogy ennyire nem tudják elfogadni a szüleid a párodat :( Remélem azért idővel mégis rendbejön a kapcsolatuk!
És imádkozom és is Roilért!
Na, reggelre ennyi, megyek dolgozni...

elrenor
 
 


Sziasztok!!

Milánom nagyon erős baba,meleg miatt eddig alig aludt mostanság viszont elég jol! éjszaka vele egy álom akkor tényleg eszik és rögtön alszik!
Csipni anyát szoptatás közbe rugdosni nagyon tudja ja és reggel ugy kelünk ha együtt alszunk h a lábait az arcomba nyomja mert már meg is fordult ugy alszik :) kerszteb alszik folyton ugy kell keresni a kiságyba sokszor!
Mosolyog is egyre többet engem rendszerint lepisil ha ovatlan vagyok az apjának meg az ölébe csinált :D

Most 4kg35 Hajunk még mindig lányokat megszégyenitően nagy:)
Amugy jo baba,ezeken kivül!!

Szopik szépen már van is még tejem!!

Kép
kriszpiri
 
 


Meg volta varrat szedés....
A doki pofátlanul tartotta a kezét, majd közöltem , hogy nem hoztam pénzt, de mégis mennyit vár a munkájáért.????? Erre ő: hát minimum az anyaságiát, és mivel császár volt, ezért plusz egy kis összeget... Majd amikor elindultam haza ezt mondta: jó 6hét múlva a kontrolon várja a boritékot és a kamatott el ne felejtsem fel számolni!!!!!!!
Ilyen esetben kinél kell panaszt tenni??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

KépKép

Viki
viki23
 
 


hűűű a mindenit neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


és ez a fogadott dokid?? lehet h felképeltem volna... de ideges lettem...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok, vagyunk csak alig van időm valamire.Dominak fáj a pocija meg egyedül vagyok.A cicin elalszik, fejnem kell a tejcsit, és cumisüvegből eszünk de azon is elszunnyadunk viszont legalább látom hogy hol tartunk és ébresztgetem.5 és fél kilósak vagyunk úgyhogy 120-akat kell megennünk.Majd még írok, puszi mindenkinek!
[/img]

Kép
eve3htv
 
 


Viki, ez nagyon durva! Sajnos nem tudom ilyenkor kihez lehetne fordulni. :(

Évi, szép súlya van Dominak! :D

anitapo20
 
 


(Lenne egy kicsit off kérdésem: Hogyan tudtok ti (vagyis akinek van) 2 vonalzót betenni az aláírásba? Nekem nem engedi, mert túl hosszú :()
Kép
(Apuval íjászkodás közben :))

(update: most már egy vonalzót is túl hosszúnak tart :( Úgyhogy marad a régi egyenlőre)

elrenor
 
 


Eszti
nekem kép nélkül engedte csak

Viki
én véleményem már tudod :)

de gyorsan nőnek itt a babák.most születtek aztán már Iza és Balázs is lassan 3hós.a többiek meg ott vannak a nyomukba.én is most szültem és már 14hos.a másik meg 38hós :)
tegnap voltunk mérésen.Tofi 10,56kg és 81cm.ő lassan hízík.Levim ilyenkor már :12kg volt és 80cm.kis husis volt :)
Vendég
 


Eszter: örülök,hogy a védőnőd is úgy ítéli nem lehet gáz! :) Akkor jövő keddre mennek az erőteljesebb drukkok...A lilypie.com-on mini tickert is lehet csinálni.Miért nem próbálsz 2 minit csinálni?Akkor tuti engedné szerintem.Vagy kép nélkül próbálni beszúrni...Na?

Viki: dokidtól bennem is felment a pumpa... :evil: :evil: Én a 6hetes kontrollra nem hozzá mennék.SOHA nem mennék már hozzá...Bassza meg az ilyen aljadék szülészorvos. :evil: :evil: :evil: Bocsi a kirohanásért.Menj el másik dokihoz a 6hetes kontrollra.Én így tennék...ehhez az undormányhoz be nem tenném a lábam többé... :x

Kép

Kép
mezsó
 
 


Képzeljétek a mai nagyviziten 13óra körül azt mondta a kh-ban a főorvos Petinek,hogy jövő szerdán "hazaengedik". :D :D :D :D :D Azért írom így mert hát nem haza fog jönni úgy gondolom,hanem megy Nagykőrösre a rehabilitációs intézménybe.Szegedre is fog menni a karja miatt,csak időpontos a dolog,és sokára lesz sajnos...Úgy néz ki.

Kép

Kép
mezsó
 
 


hát Viki amióta olvastalak folyamat agyalok, úgy felhúztam magam. Már azt is felháborítónak tartom, h van aki tarja a markát. az átlag magyar keres 100ezret (jobb esetben) főleg egy baba előtt vannak hatalmas kiadások. oké van aki tartja a markát, de azt illik megbeszélni az elején, és akkor tud gondolkodni az ember.

tartsa. na de h ilyet mondani h neki KELL az anyaságid... az a Tied mert Te lettél anya. és ha sima szülés akkor x ezer mert nem kell dolgozzon csak vág meg varr, ha csaszi és dolgoznia kell akkor több?!

minnyá' megörülök, h lehet valaki ilyen bunkó! már bocsánat...

Mezsó: naccerű!!! :)

Évi remélem múlik a pocak fájás. Infacol??

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezsó na végre valami tényleg nagyon jo hir!!! :D

Kép
kriszpiri
 
 


Tényleg durva ha valaki ennyire ... pénzéhes barom, már bocsi... Fogadott vagy ügyelete orvos volt?
Én tuti nem mennék vissza hozzá többet.

A vonalzók nem mennek. Próbáltam mamaneten, babafalván, lilypie-on kicsit is nagyot is, képeel is anélkül is, és nem veszi be nekem a kettőt :( Sőt, az egyet sem. A mamanetes elég rövid, de ha végre elfogadta, utána az aláírásnál a vonalzó helyett ennyi látszik: <a>[img]</a>. Hjajjh.

Mezsó, ez jó hír! :D

Egyébként minket is mértek tegnap, 8200 gramm, 76,5 cm-sek vagyunk, 10 foggal (bár ezt nem tegnap "mérték") :)

elrenor
 
 


Hát az tuti, hogy én se megyek vissza többet oda!!!!
Fogadott... De úgy képzeljétek el, hogy az elején azt mondta, hogy: Viktória, lesz magának elég kiadása, nem kérek semmit, a szülésnél pedig ha úgy gondolja hogy megérdemlek vmit, azt elfogadom......."
Hát én úgy gondolom hogy nem érdemel meg semmit, mert volt olyan hgoy bementem hozzá, és bent se volt a korházba, nem vette fel a telefont, és a szülésről ne is beszéljünk....... wááááá
Én is sík ideg lettem... Nem gondoltam volna hogy ilyen létezik....

KépKép

Viki
viki23
 
 


Hát az tuti, hogy én se megyek vissza többet oda!!!!
Fogadott... De úgy képzeljétek el, hogy az elején azt mondta, hogy: Viktória, lesz magának elég kiadása, nem kérek semmit, a szülésnél pedig ha úgy gondolja hogy megérdemlek vmit, azt elfogadom......."
Hát én úgy gondolom hogy nem érdemel meg semmit, mert volt olyan hgoy bementem hozzá, és bent se volt a korházba, nem vette fel a telefont, és a szülésről ne is beszéljünk....... wááááá
Én is sík ideg lettem... Nem gondoltam volna hogy ilyen létezik....

KépKép

Viki
viki23
 
 


Hát az tuti, hogy én se megyek vissza többet oda!!!!
Fogadott... De úgy képzeljétek el, hogy az elején azt mondta, hogy: Viktória, lesz magának elég kiadása, nem kérek semmit, a szülésnél pedig ha úgy gondolja hogy megérdemlek vmit, azt elfogadom......."
Hát én úgy gondolom hogy nem érdemel meg semmit, mert volt olyan hgoy bementem hozzá, és bent se volt a korházba, nem vette fel a telefont, és a szülésről ne is beszéljünk....... wááááá
Én is sík ideg lettem... Nem gondoltam volna hogy ilyen létezik....

KépKép

Viki
viki23
 
 


Viki triplázott :) :lol: :lol:
Vendég
 


Viki, azért ennyire ne mérgelődj! :lol: Elég egyszer is ;) - amúgy gondolom véletlen volt...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bogyo, hűha Balázsodnak van ám súlya! ;)

Lekri
, köztünk is van megint valami... nem csak Noel miatt jön. Talán még lehet is valami... Meglátjuk. Sok mindent ígér megint, de nem merem mondani, mert többször volt már, hogy fűt-fát ígért és nem lett semmi. Ha lesz valami komoly megírom. ;) Na igen.. gyorsan növő babák. Én is most szültem és 7 hónapos Noel :D

Kata, Neked is csak azt tudom mondani, mint Lekrinek. :) Amúgy igyekszem gyakrabban jönni. Legalább itt reagáltok arra amit írok. :D

Mezsó, szüleid viselkedése: :( Sajnálom. Örülök, hogy "haza kerül" Peti!! Remélem észhez tér Noli apja... Mindenestre a volt anyósom ahogy hallottam azóta is elhord mindennek, szid ahol tud. Fura mert én már nem teszek ellene semmit, nem lakok a lakásában, nem mondok rá rosszat. Dehát nem tud leállni! :D

Elrenor, képed édes és a rajta lévő csepp is :) Jó lett!

Viki, most olvasom, hogy várja a borítékját a doki.. Áá, grr. De gáz! :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?