Új privát üzeneted érkezett!

Hű Panndi,egy jó koktélt én is meginnék!! Lehet estére elviszem emberkémet. Amúgy ezt leszámítva antialkesz leszek a májam miatt. Óvom és védem ezen túl.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én hármat ittam :wink:
Vendég
 


Én hármat ittam :wink:
Vendég
 

 
 

Hú, Kutyafüle,
télleg, Isten éltessen!!!

Panndi,
a koktél miatt nagyon irigy vagyok ám :) Bár mostanában ha hajnalig tartó koktélozás vagy alvás között kéne választanom, egyelőre még az alvást választanám, Bogi még nem olyan jó alvó, mint Fruzsi :) :) minden fél óra ajándék :)

Szofi,
örülök, h Csani jobban van!!
Mi pénteken megyünk oltásra, tiszta para vagyok már, férjem mondta, h ő a rendelőbe nem jön be, nem tudja végignézni, ahogy a gyereket megszúrják :(

emese1979
 
 


Netti-közben rájöttem, nekünk inkább árnyékoló kell, de richtig az sincs csak megrendelésre.. :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Mégé még képeket:)

Tali: Barbapapa, akkor legyen nálatok jövő hétfőn! Hányra lehet menni? :)

Eszter, remélem hamar kibékültök... nem jó összeveszve elaludni, pláne nem külön.,....

oltás, gyermekorvos:
Szofi, mit mondott neked a doki meddig lehet hőemelkedés a z oltás után? Marcinak én beadtam a kúpot, mert a dokinő azt mondta, hogy adjam, fájdalomcsillapító is. a múltkor pedig azt mondta, hogy akkro adjam, ha lázas... ki érti ezt... És ő ragaszkodott plusz vérvételhez, teljes vérképet kért, aztán időőt már nem talált, hogy kiértékelje az eredményt... tregnap is 45v percet kéestt, és még csak elnézést sem kért... tegnap telt be a pohár. Orvost váltunk.... aki helyettesítette, sokkal normálisabb....
vanni
 
 


Na, csajok körbenéztem és az kékpanda.hu online boltban tök szuper tükrök vannak!!!!!!!
Nekem a malackás nagyon bejön, plüss, jó nagy a pocakján gömbtükörrel!
Meg ott van egy olyan cucc, amivel a kádban lehet könnyen fürcsiztetni a manóka, kb. egy párna és egy takaró kombinációja csúszásgátlós...ezzel szemezem még.
Meg rájöttem hogy akarok falimatricát is a szopiszékhez....Lili sztem nagyon elnézegetné! :D
Na, megyek szopi!

Panndi!
3 koktél? Azta! Alkoholos? Az nem megy át a tejbe? :oops: :roll:
Vagy annyi még belefér? :roll:
Én még egy pohár bort sem ittem kb. 1 éve.....pedig ha elmegyünk vacsizni a férjemmel a héten nagyon jó lenne kicsit.... :roll:
Az még belefér????? :roll:

Kép
mozza
 
 


Vanni!
Hogy állsz az időmanagement-tel????
Nem sikerült még kialakítani a napirendet?
Én is elég sokat döcögtem az elején, de mostanra-koppkopp- nagyjából beállt.
Írj, hátha tudok ötleteket adni!!!

Kép
mozza
 
 


Na itt!
Visszaolvastam!!!Babók gyönyörűek!!!Ezek az alvós képek!Iza nem aludt soha hason,tehát nekem újdonság :lol:

8tól nem volt áram ugyebár...holnap se lesz 11 -15 között ha jól emlékszem....
Reggel kinyomtam a gépet,1 perc múlva el is ment az áram...aztán mondom elmegyünk Izussal vmerre,mert h se TV,rádió,gép,net,vasaló,mosógép,tűzhely és stb.Mi a fenét csináljak...na mondom elmegyek a tescobba.A folyosón esett le h lift sincs...így cipelhettem le a 2.ról a babakocsit.
Kifelé villamossal mentünk,egyedül fel és le szálltam a babakocsival!Tök ügyi vagyok 8)
Tescoban vettem prá DVDt,100 Ft volt darabja.Aztán Izusnak előkét,mert az fogyóeszköz,és imádom apatentosat.Muszáj mert cicizés és büfizés közben is képes magára bukni....
Aztán vettem magamnak alkoholmentes sört 8) meg perecet!Illetve 2 műanyag dobozt a pelenkázó szekrényre,nem szeretem h csak ott állnak a dolgok össze vissza...mindig sorbaállítom,de aztán az uram össze vissza kutyul mindent!

Mindjárt nézem az emaileket is!

Ja hazafelé meg sétáltunk,a gettón jöttem át.Van egy utca ahol nem sok új ház van...múltkor 2 felgyújtott kocsit is láttam...na itt árnyék volt,nem volt senki,elfértem a járdán is,szóval erre szoktam járni :wink: Legalább az idétlen öregeket elkerülöm :roll:

Nekünk is volt kis összezörrenés még a legelején,de szerencsére nem tartott sokáig!Én kerek perec megmondtam neki h mi hogy merre.Azóta minden oké,kialakult a rend!Gyorsan összeszoktunk 3an!

annus11
 
 


Annus,
jó az új kép a vonalzón :wink:
Csinálok én is újat :)

emese1979
 
 


Alkoholos volt, de utolsó etetés után ittam, és nálunk reggelig nincs evés, így azt gondoltam, belefér :)
Belefért ;)

Most meg lehet, hogy megvan, miért evett olyan lassan Fruzsi: mivel lassan hízott, ezért ötször etettem egy nap, de nem is volt éhes.. most evett reggel, meg evett most délben, és nagyon hamar kiszívta reggel a 300 grammot, most a 170-et :lol: Így ma már csak kétszer fog enni :roll:
Vendég
 


napirend:
Mozza,
köszi szépen! Írok, csak most rohannom kell:) :) :) :( :( :( hosszabb lesz leírni, de mint a messiást várom a felmentő ötleteket, tanácsot, tanácsod! :)
vanni
 
 


Barbi!
Képeket megkaptam!

annus11
 
 


Lányok!A baby björnt babástól kell felvenni vag baba nélkül és utólag beletenni.El akarok menni,de nem tom eldönteni.
Bocsi az ostoba kérdésért

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


panndi, mi 300grammot ket etetesre se eszunk kb :roll:
az is inkabb 280 :lol:
Fruzsi nem volt ehes es csak nyammogott mar tuti :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, melyik texoba lehet eljutni tőletek villamossal?????
zili
 
 


kutyaful
en utolag szoktam
egyik oldalt becsattolom,gyerek fel vallra, laba belecsusztat es johet a masik oldalt csatt, majd keznel. igy konnyuuu

Netti
Kép
maumau
 
 


lementem tornázni,de nincs jobb kedvem...
mi eddig nem veszekedtünk,ha volt is vmi elröhögtem,de most betelt a pohár.Álmos szobájában elaludtam olvasás közben, ő meg nem keltett fel hogy menjek át...

Szofi,
köhöööm , én is meg tudom szeezni pottert :)
akkor erre visszatérünk még. :D

na visszaolvasok.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Én is utólag teszem be Izust!Kicsatolok 1-2 csatot,aztán gyerek be és visszacsatolom,meg ráállítomőket!

Zili!
A soroksári úti tesco!Ott van a HÉV(ráckevei) végállomással szemben!3 villamosmegállóra van a Lurdy,4re a Tesco!Szóval nincs messze!10 percen belül elérhető!!!Sétálva picit több,de ráérünk :wink:

Nóri!
Jaj nekem is 2 vonalzóm volt,de a másik nem fér ki....így maradt 1!De igyekszem frissíteni!Nehogy már a 3 hónapos nagylányomról vmi "kisbaba" képet tegyek fel :lol: :lol:

annus11
 
 


Nóri!

Tettem volna fel tök jó képeket, (többek között ezt is) de nem tudom lekicsinyíteni őket, így nem megy. :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Köszönöm Annus, nem is tudtam, lehet, hogy elmegyünk, a város közepén vagyunk (nyugatinál)"bezárva"- nincs autónk, sok helyre metro+busz a lehetőség, a villamos bababarátabbnak tűnik...
zili
 
 


Na kimostam egy adagot Izusnak,megy a ventillátor is,isteni illlat van idebenn!!!!Imádom!!!

Ja és képzeljétek!Ugye Iza folyton keresztbe állt a kiságyban...mindig elmászott.De mindig csak jobbra(neki jobbra).Aztán pár napig nem nagyon állt keresztbe...szerintem nem is fér már el úgy...és 2 napja meg elindult a másik irányba...persze nem tud tovább menni,de éjjel is felkelt h elakadt....tehettem vissza egyenesbe.....Tehát most már mindkét irányba elkúszik.....

annus11
 
 


Annus, nalunk meg eddig balra ment, ket napja jobbra kuszik :lol:
amikor nyuglodes van ejjel alt 4korul akkor tudom h neki utkozott es nem tud tovabb menni.. visszahuzom aztan elvan megint :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


ja es kepzeljetek dokineni meg vedono nezte ma,total hasizombol nyomja ki magat.
szoval ugy ertem h nem konyokol meg semmi.. befesziti oldalra egyenes a ket kezet es ugy emelgeti magat :shock:
brutal. de mondtak h igy nagyon eros lesz a hata,hamarabb fogja csinalni a dolgokat. meglepodtek h mar tobbszor megfordult,de gondolom ezert.. nagyon edzi magat a kisasszony :lol: :lol:
mondja neki mindig az apja h hasizomra gyur biztos :roll:
meg tok ugyesen loki magat. talpijat beforditja a matracra.. ha ertitek :roll: es van h mostmar csak egyik oldalrol,kb oldalaig eltudja igy lediteni magat.. :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Zili!
Akkor 4-6os vili a mester utcáig,onnan meg 21es villamos!Ez mondjuk nem alacsony padlós,de én fel tudtam szállni rá!És a villamos pont a tescónál tesz le.Kb 10 percenként jár,de napközben 12 percenként.
A tescónál meg lépcső van hátul,de érdemes elöl bemenni,úgyis el kel lemenni legelőre,csak ott tudsz bemenni a tesco "részlegre"Van még 1-2 butik meg kajálda,nem egy nagy vmi,de nekem megfelel!
Amúgy ha egyedül megyek akkor bemegyek a kocsikihajtónál,ott van járda és rögtön ott a lift!De elöl a mozgólépcső meg ilyen mozgójárda,tehát azzal sincs gond!!

annus11
 
 


Netti!
Nálunk isez van,a talpija a matracon!És kifordítja magát!!!!De átfordulni nem szokott,mert annyira lesi a rácsvédőt.....
Ha hason van akkor meg tök sokszor csak az egyik keze van lenn,a másik neki is oldalt kifeszítve!Lábak fenn,feje fenn!Mint egy lipikóka :wink:

annus11
 
 


Na mégegy! :oops: Pelusozás közben meg azt csinálja h talpi lenn,és felemeli a fenekét!!!Megemeli az egész scípőt!Olyan cuki!!!Persze ezzel előre is löki magát,úgy kell visszahúzzam!!!

annus11
 
 


Na alszik mindkettő, jaj de jóóó :lol:

Fruzsi is vándorol a kiságyban, elmegy a szélére, kilógatja a kezét vagy a lábát, azrtán reklamál, mert nem tudja visszahúzni :lol:
Vendég
 


Jaj, egy hónap, és kell mennünk Zsófival koszorúslány ruhát venni :)
Vendég
 


nekem nagyon megjott a kedvem a sok babahoz :lol:
olyan edesek.. es boro is jo kislany mar.
alszik epp ,10p siras utan
de hat ebed utan aludni kell ..
reggel 10kor kaja utana van jatszas ido nalunk.
13kor ebed..... es most csendes piheno
16:30 korul van kaja ujra :lol:
de egesz jol megszokta mar.
ha apa megjon akkor vele beszelget majd :roll:
en meg szobabicajoztam mar!
meg este kell egy orat.
napi ket ora egsz jo
es olyan jol esik mozogni ujra :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kösazönöm Annus.21-esnél, ha NEM BOLDOGULOK, MAJDCSAK AKAd egy segítő kéz...
Esztó, párod dohányzik?
zili
 
 


Potter:
en is akarok pottert nezni, imadom..... :lol: :lol:
idejet se tudom mikor voltam pl moziban.
meg h mikor filmeztem utoljara :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Vanni, igaz Szofitól kérdezted, de én most kérdeztem rá konkrétan, hogy meddig lehet lázasodás. A doki azt mondta, hogy két nap.

Lekopogom, de eddig nagyon strammul viseli a kisfiam, most éppen a babatornáztatóval küzd és nagyokat vigyorog neki :D

Emese, engedelmeddel egy kis ízelítő a tegnapi randevúból :lol:

Kép

KépKép
novygirl
 
 


Zili,
nem dohányzik, utálja...
nagyon ritkán szívott egy cigit.

Netti,
akkor szólunk ha potterezünk.:)
kiváncsi vagyok hazajön e időben, négykor akarok indulni...ha nem akkor válok :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi!
Koszorúslány Zsófi? :D
Ajánlom az H&Met....cukibogyók vannak Zsófi méretű 'nagylányoknak'.
(én majdnem vettem egy cicafüles fejpántot Lilinek....de megakadályozta barátném...mondván ne csináljak már hülyét a gyerekből :roll: ....pedig olyan kis cuki lett volna rajta....cicafüli! :lol: )

És és és-dobpergés- 2ESBEN VEZETTEM LILIVEL!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Elmentünk a Kaisersbe bevásárolni.
Lánykámat fiúnak nézte egy pénztáros.... :x :x :x ....totál rózsaszín-virágos cuccban voltunk!!!!!!!
Viszont a korát jól belőtte! (sok babás mami járhat oda shoppingolni!)
2 gyerekes mamik!
Le a kalappal! Ti ezt 2 gyerkőccel hogy csináljátok???????
1. A hátam közepén is folyt a víz mire hazaértünk....autósülés kocsiba be-kocsból ki-bevásárlóra rá-arról le-kocsiba be, majd abból ki....hűűűűűűűűűűűűűűű......közben 2 szatyrot is cipelni.....előkotrom a súlyzóimat és kicsit karizmozok, mert bakker majd összeestem..... :shock: :roll:
2. Soha többet nem megyek délben :!: :?: :idea: ....tök idióta vagyok!!!!!!!40fokban.... :shock: :oops: :lol:
Jaj, de kezdő vagyok istenem.....
3. Be fogom Lilit szoktatni a babybjörn kenguruba, ha hüvibb lesz, mert elméletem szerint úgy sokkal könnyebb lehet!
4. Úgy billeg a babaülés a bevásárlókocsin, fél kézzel végig fogtam, nehogy lecsússzon! Nektek is? Ti hogy csináljátok??????????

Minden ötletet nagyon nagyon megköszönnék!

Ja, a legfontosabb kimaradt:
Lili 1 mukk nélkül végigcsinálta a mókát!!!!!!!!!
Amikor hazaértünk és beugrott az ágyikójába akkor sírt vagy 5 percet.....most jóízűen szunyókál takarót, zoknit lerugdosta magáról.... :lol:
Imádom! Ügyes kiscsaj!!!!!!!

Esztó!
Hívott azóta telin a párod???????? Sms???????

Kép
mozza
 
 


ééédesek :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


nekem is "császkált" Vili a kiságyba, de amióta kitalálta, hogy csak kispárnán hajlandó aludni, úgy ahogy a képen is láttátok, csak benne a kiságyban, azóta reggelre csak a fejét lógatja le róla! :lol:

hú, ezen a kékpanda.hu-n olyan édes kis zsiráf meg teknőcernő van! Párna. pléd, plüss jószág... tök ari!! KELL!! Nem tudjátok, hogy mennyi idő alatt szállítják? Már csak, hogy otthon legyünk még! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mozza,
dehogy...se sms se hívás...most vmi csúnyát akartam írni de nem teszem :)
Lili ügyes :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi,
ki házasodik? :) majd dobj képet :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


mozza, ha megnyugtat Vilikét meg flicka-nak /lány/nézték. Na bumm! Mondjuk én ezt bóknak veszem, mert ezek szerint olyan kis bájos, mint egy kislány. :oops: :wink:

novygirl-óóó, de édesek!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Esztó, meddig szokta tartani magát? Béküljetek ki, de azért legyél te az erősebb!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Eszto :lol:
ne idegesitsd magad... melyikotok birja tovabb? :roll:
(altalaban :roll: )

mozza
gratuuu :lol:
Lili ugyes kislany!!! egyebkent ha nagy bevasarlasra megyunk akkor en beleteszem az autosulest!
mert mindig fogni kell.. tokre csuszkal nekunk is.

ha pedig csak ide a kozelbe spar vagy ilyesmi kisebb dolgoknak akkor kenguru.
sokkal konnyebb.. nekem amugy az autosules baromi nehez a gyerekkel. en alig varom h letegyem mar..... mostanaban autosulesbol atpakolom kenguruban ha kiszallas van...

(H&Mes rucik tunderiek.. nah alig varom h mar ra lehessen mindent aggatni :lol: )

Netti
Kép
maumau
 
 


régen én voltam a haragtartóbb, most már nem, de ma az leszek.
bekaphatja, mr tökéletes... :evil:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gimis barátnőm megy férjhez :lol:

mozza: köszi a tippet ruha-ügyben :D
Mi általában kocsival megyünk vásárolni: Sparnal kiszállunk, hordozó a kocsira, Zsófi a kocsi gyerekülésébe, és indulhat a buli :lol:
Néha babakocsival megyünk, de kocsival több mindent el tudunk hozni :wink:
Kitartás, bele lehet rázódni :) Mi dokihoz is, boltba is, mindenhova hárman megyünk :lol:
Vendég
 


Helyes! Én nőpárti vagyok, bocsi, ha kicsit nagyon is! :oops: :roll: :lol: Persze kell a béke, meg a szeretet, meg minden rózsaszín lufi, de a pasik tudják már a helyüket! Ha kell kompromisszum kész vagyok, - sőt néha én is bújok - de azért inkább kivárom a dolgok végét! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti jó a vonalzód!! Édi Boró nagyon! Ma van vonalzó váltás?? Én most épp megelégszem ezekkel! De van tartalékban vagy 15 biztos :oops: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Esztó.....hogy fogsz reagálni ha hazamegy?
Én khmmmm....'Silent Killer' típus vagyok olyankor, ha úgy érzem nekem van igazam.....a szavaimba nem lehet belekötni....de a hangsúly az gyilkol....ettől férjem totál kikészül én meg pislogok nagy szemekkel....hiszen én nem mondtam semmit :roll: ....ezt addig játszom, ameddig meg nem akarja beszélni....Ő....és nem én! :roll:

Panndi!
Te is beleteszed az ülést a bev.kocsiba, vagy csak rá? Nektek nem billeg?

Netti!
Nekem is k. nehéz a babaülés gyerekkel! Leszakad a karom! (+ még 2 szatyornyi árut is cipeltem a kocsiig....mert persze nem tudtam csak távolabb megállni)

Kép
mozza
 
 


Én csak ráteszem, de nem billeg szerintem :roll:
Vendég
 


Mozza!
Nagyon ügyi Lili!!!Jó kislány volt akkor!Hát igen,célszerűbb kora reggel menni!Este már azért nem mert akkor sokan vannak,munka után mindenki megy vásárolni...pl a tescoban most alig voltak!!Összesen 3 kassza volt nyitva,kb 3-3an álltak mindenütt....

Mi 1szer voltunk autósüléssel,akkor rátettem a kosárra!Csak nem oda ahol a gyerkőcök is ülhetnek,hanem a másik végébe!Igaz alig tudtunk alá pakolni...na de ilyeneket vettünk h 2 karton tej,dinnye 8)


Nálam a sírás jön be!Mondjuk akkor már nagyon nagy veszekedésnek kell lennie!!!És akkor elvonulok sírni,nem szólok hozzá,de 2 perc múlva ott van és kibékülünk :lol: NA ilyen kb 3 éve nem volt.....mi általában mindenből poént csinálunk!

Amúgy én egyszer elkezdtem mondani h hogy is néz ki egy napom!Mert úgy néz ki minha folyton itt ülnék,pedig csak ideszaladok 2 percre,ekkor nem kell sokat visszaolvasni se stb.És írni is marad időm!Közben meg főzök,vagy mosok,takarítok,varrok.Izussal játszom.És elmondtam h 3 óránként eszik a gyerek,ebből 1 óra amíg eszik,büfi,pelenkázás,játszik kicsit.Aztán marad 2 órám...Majd megint köv kaja....És akkor a 2 órákat vagy vásárlással töltöm,vagy séta,vagy itthon művelek vmit ugye.Na többször nem kellett elmondanom hogy telik egy napom! :wink:

annus11
 
 


Mozza,
ha hazajön négyre egyáltalán, fogom magam és megyek moziba úgy ahogy ő távozott reggel, se puszi se pá...én már erről nem beszélgetek, a saját apám nem kötött belém soha pl a cigiért, ő minden f.szságért megteszi.
gondolkodjon el egyedül...én most nem leszek parner ebben...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: