Új privát üzeneted érkezett!

Eszti!
Iigy irigy h borozgatsz!!!É is lehúznék már egy jófajta pohár borocskát...de szerintem egy darabig még várnom kell.....

Én is szeretem Potter kölyköt,de én is inkább könyvben!Moziban is megnéztük az urammal,mert ő meg nem olvasta,de nekem a könyv jobb!

Tegnap nem is gratuláltam az oltásos manókhoz!!!Nagyon ügyik voltak!Pici sírás még belefér!!!

Szofi!
Csani hogy bírta az éjszakát?

Anita!
Ne kaptam meg,de majd arról a linkről mindjárt leszedem akkor!

annus11
 
 


Anita!
Nekem nem hozza be ott se a képeket....

annus11
 
 


Ja és tegnap kaptam apától rózsát :oops:
És még én is mindig szerelmes vagyok,pedig 7 éve ismerjük egymást :wink:

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is házas vagyok. Augusztus 11-én lesz 3 éve már. :shock: Hihetetlen,hogy repül az idő :D

Esztó!

Neked nincs is már pocid,tök lapos. Ez nem igazság :?
Én meg úgy nézek ki mint egy csüngőhasú malac :(

Szép menyasszony voltál!

Nagyon tündériek a picik:Álmos, Lara és Csongi is.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


jó reggelt,

külön szobában aludtunk, azóta se beszélünk...

Kutyafüle,
boldog szülinapot!

Susycat,
azért van még pici,de rajta vagyok az ügyön :)
de azért nem hiszem hogy úgy nézel ki :)

Annus,
akkor te is jössz potterezni? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kutyafüle, boldog szülinapot!!!

Esztó, nem túlzás ez egy kicsit? Kicsi bor, meg két szál cigi miatt? :roll: :? Nálunk is állhatna a balhé, mert én is el-elszívok egy-két szálat, sőt szombaton a grillsütéskor én is megittam két bacardi brezert, na és? Ennyi talán már járhat nekünk is, nem??? Persze a józan ész határain belül! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hát attól függ h mikor és hol 8) :lol:
Jaj nehogy már 2 cigi miatt veszekedjetek!(mondjuk én nem cigizek,de az uram régen cigizett,és néha most is rágyújt ha megkínálják....én azért szoktam mérges lenni mert utána Iza szagolja...mert hiába mos kezet,akkor is érezni....)

Susycat!
Mi is aug11én!De azt hiszem ezt már beszéltük!

Kutyafüle!
Boldog szülinapot!Hogy ünnepeltek??

annus11
 
 


Ja egyébként estétől fél 5kor keltünk először! Yessss!!! :lol:

Ti ilyen potteresek vagytok? Én inkább gyűrűk urás! Pottert inkább apánk nézné.... :roll:

Szofi- rem minden rendben van Csanival!

Annus-tök jó az új vonalzód! Nagyon édi Izus! Én vonalzó bolond lettem, imádom gyártani őket, még jó, hogy bevan szabályozva az aláírás hosszúsága, mert különben egy oldal lennék én! :oops: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


utálom az iwiwet!!!! :shock: :shock:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!!
Jujj,köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok!! Hát igazából este a dokinál, mert ma kell visszamennem kontrollra, hogy kitisztult-é végre a méhem. Nagy fagyizást terveztünk még tegnapra, de nem úgy jött ki a nap, szóval majd pénteken elmegyünk,és eszünk egy hatalmas adag,tejszínhabos, gyümis, csokiöntetes fagyit.Hmmmm.Már alig várom.De soká is van péntek!!!!!
Ma délelőtt igyekszem visszaolvasni, de ma,ahogy megígértem sürgős babáznivalóim vannak. :lol: :lol: Sok-sok móka.Már reggel kezdtük is, manó meg teliszájjal vigyorgott hozzá.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


De, túlzás...kicsit most elegem lett, mert próbálom itt megteremteni a nyugalmat ha hazajön a melóból, megteszek mindent, de mostanában minden baj amit csinálok...pénteken azért vesztünk össze nagyon, mert lementünk boltba, Álmossal, én vezettem mert ő lerugta a lábát, és 20 km/h-val belementem egy kisebb kátyuba (amit nem tudtam kikerülni mert későn vettem észre), na ebből kitört a balhé, hogy miért nem vettem észre, szegény gyerek, és különben is milyen szar úton megyek miért nem arra amerre ő szokott stb...nem hinném , hogy akkora baj lenne egy pohár bor mellé két cigi...de szerinte már visszaszoktam a "szerre"...
én se szólok bele hogy ő mennyit iszik ha buli van, sose kötekszek...mindegy, szarok rá, most már kezd elegem lenni, hogy rajtam vezeti le a stresszt...

Álmos átaludta megint az éjszakát, 6:50-kor arra keltem hogy beszélget a forgóval :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó-nálunk ez kezdetben volt, hogy én voltam az oka mindennek, és Ő jobban tudott szinte mindent. :? Na ja! Kint volt Anyukám nálunk 6 hétig, hát talán ő tudott mindent, mi semmit. Na jó talán én, mert egyszer már végig zongoráztam 2 éves korig!
De Sanyi? Gyereket se látott közelről! :D De egyszer kétszer sírva fakadtam, és megmondtam a magamét, most meg már az van, hogy "Anya jobban tudja" Nagyon helyes!!!! Mondjuk ő mindig arra hivatkozott, hogy új ország, új nyelv, stb... blablabla, én meg mondtam, hogy 24 órában figyelem, fegyelem, szóval hamarabb kidőlök ha még ő is b..zogat! Nekem bevált! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Annus!
1-1 pohárka nem árt meg! (a rövidet kivéve)
Nem véletlen, hogy a terhesség alatt is ajánlják a bort.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt!
Esztó ez kicsit tényleg durva.Sanyi is ilyen,ha ideges mindenért én vok a hibás.
Annus nem értem,mert nekem a link is működött.ÁÁ,majd este megkérem apát csináljon már valamit a képekkel.Nem akarok kimaradni a bénaságom miatt.
Mi jól aludtunk,Hanna fél 6kor kelt elöször.Most is ébredhetne,mert mennénk méretkőzni.Meg a védőnőnek beadom hogy Karcagra nem viszem vissza.
Na megyek,Apa nem leli a rövidgatyáját,most mi így is összekaptunk,mert mindent én teszek el. :twisted:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus!

A lilipye-s vonalzót nem tudom beírni az aláíráshoz, mert azt írja, hogy túl hosszú aláírás! Help!

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tárgytalan, köszi! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


trixi-óó, de édes!!!nem raknád ki nagyban is???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!

Esztó, ejnye, béküljetek ki :)

Na én már nem írok le semmit inkább.. tegnap írtam, hogy talán kevés a tejem. Hát erre megint annyi van, hogy csak na.. nem szívta ki teljesen, de 300 grammot reggelizett :shock:
Vendég
 


Panndi,
engem nem érdekel most. tényleg elegem van...

Húha, ennyit evett :) úgy látszik éhes volt :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, elhiszem, de kitartás! Most elment dolgozni?
Vendég
 


aha, nem is szóltunk egymáshoz, nem is köszönt. megpuszilta Álmost és elment...bekaphatja... :evil:
jó szar kedvem van. most már Potter se dob fel :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Fruzsinak nem semmi pocija van.Kis édes.
Apa elment,mi is indulhatnánk,de Hanna alszik.
Lenne egy munkahely Debrecenbe,de az ürge semmit nem fizetne a bejárásba.Erre mondta az uramnak hogy költözzön oda,max ha látni akar minket talán hétvégén 1 napot tud engedélyezni. :shock: Még ha olyan messze lenne,ok,de így,?,Kár hogy nem tudunk beköltözni,de nekünk szerintem sok lenne ott egy albérlet.Pedig lenne ovi és suli is normális.De az itteni lakásunkon havi szinten 20 otp-t fizetünk,annyiért meg itt nem vennék ki.Így mellé még nem tudnánk albit is fizetni.Ördögi kör.Pedig úgy elköltöznék bármerre,ahol jobb,meg munka is lenne Sanyinak.Van vagy 6 szakmája és sehol semmi.Én már beleőrülök lassan.Na bocsi hogy panaszkodtam..... :oops:
Nekem reggel csak 90et evett Hannika.Fruzsi baba adagjához ez csak egy kis falatka. :lol:
Megyek megnézem nem e kel fel.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Esztó-ha minden igaz szombaton IKEA! Mit kellene megnézzek? Már ha kell még? Na ez jó hülyén jött ki, de nem a balhéra gondoltam, hanem, hogy hátha sikerült beszerezni! :oops:

Vilcsikém kis kéjenc módjára, hasra kérte rakni magát, és addig nem maradt csendben amíg nem simiztem a hátát! Átölelte a kispárnáját, duruzsolt két eö-t és már alszik is, ismét!!!

Íme:
Kép Kis kéjenc...:D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri,
takta fa fogantyú, nyír szín, 126 mm.
http://images.google.hu/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1

ez pont nem nyír szinű, de ilyen. és ebből kéne 3db, vagyis egy csomagban kettő van asszem úgyhogy 4db.

köszi hogy megnézed :)
VIlcsi tünemény :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó-nem akarlak elkeseríteni, de a svéd honlapon csak ilyet találtam, egyáltalán semmi nincs ami fa! Nevetséges! :roll: De majd ot megnézem, mert azért a katalógusuk se egy 100%!!!

http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/70116931

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus!

Küldtem képeket, remélem átment!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Hanna is most éppen hason alszik már egy órája. Nagyon nyűgi léett kaja után,nem tetszett neki sehogy. Így letettem én is hasra és kis szenvedés után elaludt :D

Így fekszik most:
Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Múltkor meg apával számítógépeztek.
Halálian néztek ki:
:D
Kép Hanna bámulja a monitort

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nóri,
sejtettem.most ment ki a forgalomból :?
azért köszi :)

Hanna édes.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Léna tegnap este 9 előtt már aludt, egyszer kelt 3/4 6-kor kajálni, azóta is alszik....... :shock: :shock:
Én már tűkön ülök itt felöltözve :lol:

Nóri, Susy!
Édesek az alvós babák :D
Léna is csak hason alszik :wink:

Esztó!
Sajnálom a balhét, de megértelek teljesen. Az én férjem is képes sajna néha rajtam levezetni a feszkót, ettől én is a falra mászom :evil:
Mondd el neki, hogy mi bánt, ez nálunk is megoldás szokott lenni. Mert ő ugye pasi és nem érti, mi a bajom........Ha felvilágosítom, mi esett rosszul, azért kapcsolnak neki :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Esztó,
nyugi! Mindegyik pasi nem normális, amúgy ahogy látom, más férje is ilyen :)
Tegnap nálunk is volt balhé, hazajött éhesen,de nem volt kenyér, erre h arra sincs időm, h lemenjek boltba :shock: na ekkor gurult el nálam is a gyógyszer.
Amúgy többet vitatkozunk, mióta megvan a gyerek sajnos, de ez sztm ezzel az időszakkal együtt jár, majd túllesztek Ti is rajta!!!

A csajok nagyon édesek :)

Hát Bogi is még alszik...felkelt 5.15-kor, evett, azóta még mindig alszik....

emese1979
 
 


Köszönjük szépen a kedves szavakat!

Hannánkat már érdekli a körforgója, tegnap elég sokat nézegette: :D

Kép De szép állatok
Kép :

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Barbi,
az a baj hogy úgy indítottam du amikor hazajött, hogy nyugodjon le, pihenjen, itt van Álmos ő feldobja, ne agyaljon a melón. ne kezdjen el garázst takarítani, nem hajt a tatár, pihennie kéne.
ezek után nekem esett mikor cigiztem. akkor is normálisan próbáltam vele beszélni erről, hogy egyszer kétszer én is szeretnék leereszteni, meginni egy pohár bort, elszívni mellé egy cigit, de aztán durrant az agyam...mintha egy idióta 12 éves gyerek lennék, úgy viselkedik néha...

na befejezem a panaszkodást :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Emese,
jaja,pasik... :evil:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok,

Hát a az nálunk is vannak kis vitatkozások, pláne Jázminnál volt, de szerintem is ez normális egy bizonyos határon belül, hiszen mi egész nap itthon vagyunk a babával és hát néha vágyunk egy kis laztásra.

Anita, én megértelek minden szempontból, apa nálunk most ugyanigy van nem talál magának normális melót pedig, nagyon sok mindenhez ért, a cég ahol volt csődbe ment és 3 havi fiyuja maradt ott szóval gáz egy helyzet az tuti.
Szombaton megyünk Bújfalúba keresztlányomnak van a szülinapja.

Nagyon édesek a hason alvós babák, én imádom mikor igy alszanak.
Esztó, a terasz szuper lett na és az kilátás. :wink:

Tinu, én is örülök neked a gyerkőcők nagyon szépek.

Ja és én is házas vagyok már 5 éve lesz novemberben, de már 8 éve lassan együtt.

Ma egyedül vagyok megint Árminnal apa meg Jázmin kimentek segiteni a mamánál valamit vagyis anyoshoz, a tegnap mi is voltunk Árminnal de volt pűr beszólása igy ma hanyagoltam.

Megyek is picit rendbe hozom a lakást.Még akartam sok mindent de már nem tudom mit, kihagy az agyam is :shock: .

Szép napot nektek

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztiok, minden apukának ajánlom ezt a műsort, főleg olyan beszólások után, hogy miért nem volt időd lemenni kenyérért..

http://port.hu/a_mamit_akarom!_i_want_t ... where_tv=1

A kedvencem a férjemtől, amikor már alszanak a gyerekerk, este megnéznék vmi hülye filmet vagy ism. terjesztő vmit, vagy mindegy mit, Aszongya elég hülye hangnemben, hoigy ő most az Este-t nézbé, különben is egész nap itthon vagyok, azt nézhetek, amit akarok... :shock: :shock: :shock:
zili
 
 


Hali!

Kutyafüle!
Boldog szülinapot! Rikizz ma!!!!! :D

Annus!
Sztem nem vészes a hejed, kicsit hideg szőke lett a melír. Legközelebb szerintem egy mézbarnás-szőlét tetess még bele és akkor tökéletes lesz!!!!

Édua!
Nagyon komoly vagy, hogy annak ellenére, hogy Lara nem szopizik, te lefejed neki és megkapja cumiból! Le a kalappal, hogy ezt bírod. (én vsz. már feladtam volna :oops: )
Nekünk pont az a gond, hogy Lili sokat eszik....
600ig bírom cicivel, de ált. még 200tápi is befigyel. Szereti egyébként azt is, csak dokinéni szerint kicsit sokat eszik...de nem bukik és absz. normálisan hízik, most 4500 (a 2700-ről).... :roll:
Most mit tehetnék?
Ja, béna mamiság: Én egy doboz konakiont balekoltam el (pedig eddig csak 2szer kellett adni, a tápi miatt már nem kell), nem bírtam kinyitni, késsel balekoltam....naná, hogy a kezemben szétesett vagy 3 ampulla.... :x

Susy!
Hanna nagyon szééééép!!!!!!!
Lili is barnaszemű lesz! :D

Anita!
Boldog házassági évfordulót!!!!!

Tinu!
Nekem kimondottan tetszenek Tünci babaképei!!!!Olyan kis cuki manóci és nagyon szép nagylány lett, a napszemcsis képen szemetszúrt, hogy egyre szebb! :D

Esztó!
Na, dettó, uraink kezetfoghatnak. Én férjem reggelente elviselhetetlen....miért sír a gyerek stb....itthon is dolgozik hajnalban...1-2 mail....aztán iroda... Na ez a reggeli menet kiborító....hisztizik, mint a lánya..... :?
Ma is eljátszottuk..... :?
Cigi: Én az első héten amikor hazajöttünk és a 2. héten kiborultam elszívtam egy cigit! :oops:
Nem vagyok rá büszke, csak azért írom le, mert megértelek!
Én is dohányoztam és nem merem állítani, hogy soha többé nem fogok....és akkor az az 5 perc, amíg elszívtam nagyon kellett....kifújtam magam és lenyugodtam. :oops:
(férjem is látta és akkor nagyon jófej volt, mert absz. nem baszott le miatta...megértette, hogy a világgáfutok érzést valahogy ki kell engedni...)
Ráadásul te már nem is szoptatsz....akkor meg hébe-hóba miért ne???????
Külön is aludtatok?
Én elég hamar felkapom a vizet, de nem bírok hariban elaludni.....

Lili ma korán kelt 04:30kor, aztán 08:30-kor.....rengeteget szopizott (tejem kb. ennyi volt), megevett eddig 400g-ot!!!!! :shock:
A napi min. adagja 675 lenne.....
Most meg nem akar alukálni.....sírdogál kicsit, aztán visszaalszik, majd újra.... :? :cry:

Tegnap voltunk nézelődni Lilivel, tök jól viselte.....szereti az autót.
Vettünk talpat a kocsiba az autósüléshez....1 klikk és kész....nagyon megkönnyíti a bekötést!!!!!
Meg kapott nagyikájától egy babybjörn pihiszéket....kipróbált párat a brendonban....naná, hogy az egyik legdrágábbnál vigyorgott a legjobban....megkapta....btw, nagyon jó, egyszerű, saját magát ringatja be....kányelmsebb, mint az autósülésben ülni itthon is.....
Majd teszek képet!
HELP:
Hol lehet olyan baba csekkolós visszapillantós állatkás tükröt venni!!!!!!!!!!!!!!!!Mindenképp kellene.....kiborít, hogy nem látom a gyereket a hátsón.....

Na, megyek....rámszakadt egy rakat házimunka.... :?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Ma reggel mi is megkaptuk az oltásokat. Ákoskám nagyon sírt, amikor megszúrták, de aztán felvettem, a kezemben megnyugodott, majd beraktam a babakocsiba, és azóta édesen alszik. Remélem nem lázasodik be!!! Mindenesetre a doki azt mondta, hogy adjak neki 2x fél kúpot ma, mert azzal megelőzöm, illetve fájdalomcsillapító hatása is van. Felírt vmi homeós bigyót is, ha esetleg nagyon nyügiznénk, de én érzem, hogy nem lesz itt gond :)

Esztó, nyugi! Párocskád tuti lehiggad mire hazaér. Sajna ez ilyen feszült időszak, nálunk az első hetek voltak gázosak, párszor összevitáztunk. Azóta oldódtunk, magabiztosabbak lettünk, így nyugisabbak is :) Nem mondom, most is előfordulnak viták, de többnyire hamar túljutunk rajtuk.

Zili, ezt én is csípem, pár részt megnéztem, és nagyon tetszett :lol:

Ja, egyébként mi is házasok vagyunk, Ákoskám volt a 3. házassági évfordulónkra az ajándék :D

KépKép
novygirl
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nálunk én vagyok hárpia... :roll:

Csani szerencsésen elaludt az apja kezében, és reggel hétig tartott is ez az állapot, én már fél 6 óta tűkön ültem... Szerencsétlen totál ki volt merülve... Éjszaka óránkánt pusziltam a homlokát, de nem lett láza. Most jól van. Leszámítva, hogy 30 ml-t visszabukott a reggeliből :shock: Na mind1. Köszönöm, hogy aggódtatok, Anita neked külön is a puszit!

Rsztó, tényleg majd beszéld meg vele, ha lehiggadtatok. A cigi miatt nálunk is állandóan botrány volt. Most még nem gyújtottam rá, mióta Csani megvan...Potterre fel, tök jó lenne megnézni nálunk! Majd öhm megszerzem valahogy...És akkor a Te urad vigyázhat a kis firfikre, amíg mi 3an nézzük! :P

Na jó legyen mindenki!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza

pl brendonban :lol:
van tobb fele is!
en lattam egy tok jot, bar honlapon most nem talalom :(
http://brendon.hu/ProductSearch/browser ... lant%c3%b3
de azert van par!
Lili szepen hizik nincs ezzel semmi gond.. miert enne sokat?
mindenkinek mas az igenye.
az en lanyom meg kevesebbet eszik erre a heten hizott 280grammot kb :lol:
700ml vel naponta kb.
akkor hova tomjem ? :lol:

Eszto.. pasik :x
Engem is felidegesitett egyik nap.. mert szte megremult a gyerek a vizben.. furdes elott fel keltettem.. es jo nagyra nyitotta a szemeit.
nem is mert hozzanyulni furdetni mert h biztos mindjart rosszul lesz a gyerek a remultsegtol :x
semmi baja nem volt persze. ( elotte mar pelusozas kozben is fent volt.. meg merlegesnel is mosolygott..)
de Ő ugyis jobban tudja :wink:

cigi..
en is dohanyoztam, vmikor terhesseg elott mar nem szivtam par hete.de nem mas miatt..
es ha nemszoptatnek,akkor mar valoszinu legalabb hetvegenkent jol esne egy pohar ital melle..
nem mindig, de kikapcsolodasnak jo lenne ha nagyon kimerult vagyok es kicsit lazulnek..
nem ertem mi a gond ezzel.. :roll:
raadasul Eszter nem is szoptacc szoval..
irigyellek is amiatt a cigi miatt :lol:

ugy felidegesit a szomszed neni allandoan.
alig varom h kesz legyen akerites :x
minden nap megkerdezi eleg e a tejem. mindig elmondomh NEM.
"sok levest egyel"
"csak tapot ne adj"
meg h tegyem cicire minden nyikkanasra.......
hat nem..
rendszer van akkoris ha nem eleg a tej.
500ml-re futja mostanaban max.
ez van........

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, Brendonban lehet olyan visszapillantót kapni!

Novygirl, szorítunk Ákoskának!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 


én is elkezdtem bújni a brendont, hogy csini kis rucikát keressek Manónak a keresztelőre. Richtig amit kinéztem kis csokornyakkendős kis öltönyös cucc csak 68-tól van Szegeden! Aug. 30-án keresztelő, már gyártom a meghívókat, majd ha kész felrakom megmutatni.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ááááááááááááááááá, lelőttem a poént! Anyukám is szokta olvasni a topicot, és így megtudja, hogy gyártom a meghívókat. Idétlen.... :shock: :roll: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nem volt a brendonban.....azt mondták nem is lesz....csak egy olyan béna fém öntapadós, ami tuti leesne a kalaptartóról (oda kell felragasztani) :(

Kikapcsolódás kell! Mert egyébként megzakkannánk. Legalábbis én tuti! Én ha elmegyek néha bevásárolni, az autóban üvölt a zene és nyomom a gázt....ez kikapcsol!
És biztos, hogy ha nem fogok szoptatni már, akkor elmegyek a barátnőimmel bulizni egyet és megiszom 1-2 pohár pezsgőt! :shock: :oops: :roll:
Ettől nem hinném, hogy rosszabb anya lennék!

Szofi!Csani olyan kis ügyi fiú! De jó, hogy nem viselik meg ezek a szurik....én már rettegek a kövitől....Lili tuti belázasodik akkor is! :? :cry:

Ma megyek először 2esben Lilivel bevásárolni!!!!! Drukkoljatok nagyon! Kiváncsi vagyok mi lesz!

Kép
mozza
 
 


Netti, én ezt a visszapillantót nem értem!! Hol a tükre??

mozza, ez a klikkes talp nagyon jó, nekünk is olyan van, sőt még be sem kell kötni, mert az az isofix mizé fogja, ami még biztonságosabb tán, mint az öv :?: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nori, ott van az!!! nezd meg jobban :lol:
ahol ezustosebb szinu!!

mozza,ne mar h nincs :(
akkor nemtudom milyet akarok.. egyik ismerosomnek olyan van es tok szereti a kislanya.. mostmar tudja rugdosni is..
de innek pezsgot is..
meg mojitot :roll:
nem hiszem h ettol rosszabb lenne barki is.... de lehet kovezni :lol:
oltasnal meg sztem adj neki estere fel kupot,h hatha nem lesz olyan gaz ugy :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


most nezem, ezust = feher :lol:
a beka feje!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Mi szerda este anyuéknál lefektettük a lányokat, kézen fogtuk egymást a férjemmel, és a tesómékkal elmentünk koktélozni 8) Fél háromra értünk haza, és tök jó volt :wink:
Vendég
 


Mozza köszönöm!!!!!!
Esztó, nagyon sajnálom a balhét, biztos hamar kibékültök!
Nálunk is ez van.Ha fáradt vagy ideges,akkor ő is hajlamos odavágni, hogy bezzeg én egész nap itthon vagyok,pihenhetek.Na ja,kívánom neki. :evil:
Nóri!Én is hasonlóan vagyok,mint Te,csak fordítva.Na ezt jól megaszontam. :lol: Riki keresztelője jövő szombaton lesz, és én meg csak ilyen öltönyös cuccokat találok,nekem viszont azok nem tetszenek. Én fehér, himzett rugit keresnék kis kabátkával,olyasmit, mint amiben haza is hoztuk. De eddig egy helyen találtam, de az kicsi volt. :cry: Nekünk meg pont 68-as kell.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: