Új privát üzeneted érkezett!

eszter az tuti, hogy jól betaláltatok a nevével :), kis angyalka, olyan édi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,
igen, jól betaláltunk a névvel :)

figyu, nekem nem kell adnom a konakiont mert Álmos tápszeres, elküldjem postán neked?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


eszter ha nem gond, akkor elfogadom :)

petrus annyira cukik az ikrek, pelussal Lara is szeret bíbelődni, és most már a ruháját is eszi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

oltás:
mi is megkaptuk az oltást... egyenlőre semmi jele annak, hogy rosszul lenne, lábacskái járnak mint a motolla, közben rajta a borogatás....

napi adag:
Marci 550-600grammot eszik egy nap amikor (mérem) és átlépte a 6kilót:) talán most már lassabban fog gyarapodni, mert ha így folytatja, 1 éves korára 14 kiló lenne, és az sok ugye...

Én fejek, hajnalban, azaz éjjel, ha nem ébred Marci enni... és azt odaadom másnap dlután, mikor szinte semmi tejem... a fagyó üres.... :( ű

Mozza, jó ötlet a türcsi a combra, kipróbálom, mert mi is fürödtünk együtt, de fázhatott, hiába lötyköltem rá a vizet, a mellkasomon nem volt víz ugye...
vanni
 
 


Esztó, én bírnám! Milyen hosszú a film? Mert igaziból éjszaka férne bele. Mondjuk a férjem megöl, ha nélküle nézem meg! :wink:

Csani iszonyú nyűgös... Láza nincs, de minden előjel nélkül egyzsercsak iszonyú hangosan felsír... Hulla fáradt, de nem tudjuk elaltatni... Olyan szomorú vagyok. És mintha a hasikája fájna - addig kérdezgettem, amíg beütött a diszpepszia...

Nem tudom, szerintem ne variáljunk mostmár a talival... Miért nem jó, hogy jövő hét Barbapapa, a jövő hét után Vanni? Mert szerintem vannak olyanok, akiknek az egyik helyszín jó, a másik nem. Még annyi, hogy a jövő hét utáni héten nekünk a hétfő nem jó, ha ezt esetleg figyelembe tudja venni, aki végül rendezi! :) de befejeztem az okoskodást.

Tüncinek jobbulást. Hihetetlen, hogy Csongi mennyire hasonlít Tüncire, mégis azonnal ordít róléa, hogy kisfiú!

Álmit megzabálom!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
154 perc :)
szólj ha menjünk, jó?:) férjed is szereti?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 



Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi,
akkor dobj egy címet priviben :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


vanni, de a védőnő nem hagyta ki, hogy én aggódós anyuka vagyok, nem a mi dokinőnk volt ma :), de ez is nagyon ari :), csak nézett mikor kérdezte, hogy szopik a kicsi, mondom nem, akkor tápszer mondom nem, akkor nézett rám kérdőn :), persze az asszisztens meg megint elkezdte, hogy mennyire könnyű szoptatni :( :)
már nem akadok ki rajta :), ez van így alakultunk :)

szofi nyugi pancsi sem nyugtatja meg, és utána be az ágyikójába egy kis szopi után?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


eh, megtaláltam az esküvős képeinket :)

Kép Kép Kép

jesus, így néztem ki 2003-ban :lol: :lol: :lol:
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na itt vagyok!Iza evett,aztán lementem a fodrászhoz.Szerencsére elaludt.Mikorra hazaértem már fürdethettük is.
Viszont a hajam borzalmas...szerintem elbaszta a melírt...vagy az én hajam reagált érdekesen rá...nem tudom.De sose volt még ilyen...olyan kékes szürke,vagy őszes vagy nem tom...de nem ilyen szokott lenni...na mindegy,ez van!Amúgy annyira nem gáz,vagy nem érdekel,csak nem így szokott kinézni!Majd dobok képet azért.....

annus11
 
 


Annus
sztem a szoptatastol.
en akartam egyenesitettni (szoktam) tartossal.. de nem marad benne. igy vasalom itthon a hajam :roll:
meg ugye csak szinezot hasznalok mert amig szoptatas van nem lehet festeket.
gaz..

Netti
Kép
maumau
 
 


vagyis a hormonoktol :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszter nagyon szép mennyasszony voltál :)

mai képek: Kép Kép nem lehet elég korán kezdeni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép

Nem tudom mennyi látszik belőle....

annus11
 
 


Annus,
nekem tetszik, sztemjó. legalábbis ezen a képen nem rossz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Álmi nagyon nagy!!!!!Én hiszek abban h ha előbb választunk a babának nevet,akkor ahhoz fog a gyerkőc passzolni!Ha értitek mire gondolok!!!

Eszter!
Nagyon szép menyasszony voltál!!!Az utolsó kép meg brutál!!!Jó göndör volt a hajad!!!!

Edua!
Lara nagyon édes!!!!Ő is idősebbnek néz ki!

Netti!
Igen,én is erre gondoltam!Már terhesség alatt is gond volt...akkor alig akarta kiszívni...búra alá kellett ülnöm!!!

annus11
 
 


Eszter,tenyleg nagyon szep menyasszony voltal :wink:

Lara olyan kis helyes, tiszta husii :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus
azert igy a kep alapjan nem gaz
egyben is csinalj kepet :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszi :oops:

Annus,
még mindíg ilyen göndör, csak egyenesítem minden nap :)

Lara nagyon szép :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti
van olyan , hogy tartós egyenesítés? Hogy mükszik?
Miért ne lehetne festetni szoptatás alatt? Ilyet aztán még végképp nem hallottam.

Annus
lehet tovább rajtamaradt és jobban kiszívta?

Esztó
vagány volt Álmi rucija a lagzin, már amennyire látszik :-)
Te meg szép menyasszony voltál! 2003-ban meg még Nicole Kidmanként nyomtad?

Ildi
Lara szép nagylány, látom pont 3 hónapos ma.

Vanni
hú de jó ötlet a délelőtt, így mi is tudnánk menni szerintem, Majástól.
pumuklii
 
 


Kép

Iza huncutkodott,de a nagy mosolyt nem tudtam lekapni csak ezt!

Hát mindegy,most ez lesz 3 hónapig...legalább nincs lenőve! :lol:

annus11
 
 


változott már valakinek a babájának a szeme színe? Larának még mindig szép kék :)

Köszi lányok :)

annus lehet több melírt rakott csak bele :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pumukli!
Nem az h nem lehet,hanem a hormonok miatt másképp reagál a hajam rá!Mondom,terhesség alatt is volt ilyen!Nem hiszem h ennyire elbaszta volna,mindig nézte közben,meg eddig sose volt gond,nem is először csinálja ugye...

annus11
 
 


Hát ez a legjobb kép...uram fotózott...2 homályos,1 en csak az arcom látszott :shock: direkt mondtam h a hajam...aztán van egy másik de az se jó...mert h ő nem állt fel a kanapéról,alulról meg nem lehet hajat fotózni.Holnap csinálok magamról.....

annus11
 
 


Annus,
tényleg olyan kicsit őszesnek tűnik, de sztm nem vészes!

Trixi,
tényleg nem lehet festeni dszoptatás alatt? Én is megvettem már a festéket :shock:

Tali,
egyeket én is Szofival, hogy most hétfőn legyen Barbinál, majd utána Vanninál. Nekünk közelebb van a Móricz, így le tudnám tesztelni Bogit, hogy reagál az utazásra.

Ildi,
Lara nagyon szép!!!

emese1979
 
 


Pumukli,
na Nicole Kidman még nem voltam, mindenki más már igen :)
Sajna nincs jobb kép Álmi rucijáról, bár végül is lefotózhatom Álmi nélkül a ruhát :)

Annus,
lehet tényleg a hormonok.
nekem hormonok nélkül egyszer libafoszöldszinűen reagált a szemöldököm a festésre, pedig a kozmetikus csaj mindíg ugyanazt kente :) na az igazán viccesen nézett ki :) aztán inkább tetováltattam :D

Izus is gyönyörű :)
ja név: ha a következő lány lesz, akkor ő is Álmos lesz :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,
nagyon szép menyasszony voltál!!!!

Izu cuki :D :D

emese1979
 
 


annus nagyon ari Izus :)

Esztó Álmika :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Eszter :lol: :lol: :lol: Álmi 2 :wink:

annus11
 
 


Pumukli,
nekem egyszer próbáltak csinálni vmi vegyszerrel tartós egyenesítést, elvileg egy hónapig tartania kellett volna. Biztos tart is vkinek, de mire én hazaértem, visszagöndörödött birkába a hajam :) pöttyedt voltam csak ideges :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Igen, már mindenféle verziót próbálgatok :) Álmoska meg ilyenek :D :D :D
aztán lehet Sátánka lesz :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Lányok!
A szoptatás alatt nyugodtan lehet festeni!!! A mai anyagok már annyira korszerűek, hogy nagyon elenyésző mennyiség szívódik fel a bőrön keresztül, és annak is csak töredéke megy át elvileg,ami azt jelenti a gyakorlatban. hogy semmi!!! Tehát festésre fel! :D
(Azt csak zárójelben írom, hogy bár nem szívódik fel, a hormonok miatt azonban más lehet a hatás, mint "normál" esetben. Bár én még nem találkoztam vele,/nekem mindig jól reagáltak a vendégeim hajai. :) / de ugyanez előfordulhat a mensi alatt is)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja az egyenesítés!
Létezik kifejezetten erre való készítmény, de sok fodrász ezt nem tudja használni. Vannak akik dauervízzel egyenesítenek. A lehető legrosszabb megoldás. Kényes eljárás, drága, (mert nem szabad kispórolni az anyagot)és ha rosszul csinálják, sz...rt sem ér!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Úgy látszik akkor én vagyok a kivétel...ez van!Pedig köv alkalommal vörös csíkokat is akarok bele......na akkor fogok majd durván kinézni! :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Tiszta nyűgi vagyok Vilikével együtt. A Drágám úgy nyáladzik, mintha muszáj volna, dúrja a kezét a szájába, nyugtalan, nem alszik!!! :shock: Nem korai még ez??? :?

Annus, szerintem egész jó a séród!

Szoptatás alatt nem festeni??? Erről még nem hallottam, sőt, én alig vártam, hogy megszüljek, és utána Vilike nem tudom kb. 2 hetes volt, és még bőven szopott amikor anyukámmal befestettük! :roll:

Gyönyörű babókákat sorakoztatunk itt fel!!! :wink:

mozza-megkaptad a püt? Mert azt írja, illetve nem ír semmit, hogy lenne kimenő, vagy elküldött üzim :?: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Olyan nekem is volt! :D
Tök jó, csak mivel a Párom exneje is olyat hordott, rámfogta, hogy én utánozom őt, így maradt a sima szőke melír! Ő meg dögöljön meg! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Még valami!
A tartós egyenesítésnek nem egy hónapig kell tartania, hanem úgy kell lenőnie, mint a dauernek. Tehát valóban TARTÓS!

Más!
Mindenki házas itt rajtam kívül?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi :lol: :lol: Hát nem tudom,én az vagyok! :oops: :lol:

annus11
 
 


Trixi és sem tudom, de én már duplán is. Pontosabban voltam elvált is! :shock: :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


trixi,mi csak hamarosan leszunk hazasok.
terhesen en mar nem akartam eskuvot :lol:

hajfestes.. hat nekem nem ajanlottak.
amonia miatt.
ezert amooonia menteset hasznalok.
se az orvos se a fodrasz ne javasolta.
egyik se, mindkettobol van ketto :lol:
de biztos nem lehet gaz,de nem esik nehezemre betartani tulkepp.

pumukli,a tartos hajegyenesites nekem annyiban segitett,hogy ki kellett ugyanugy vasalni ahajam de eleg volt egyszer vegig huzni a vasalot es szog egyenes lett! ja es csak hajmosas utan.
most meg akkor all total egyenesen ha mindennap ravasalok kicsit plusz egy nagy vasalas mosas utan.
szoval en ereztem a kulonbseget.
most is jo lenne.. de nem hat igy :roll:

Annus,Izus nagyon szep :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Igen, van benne ammónia, de igazán nem sok!

Már nem olyanok,mint régen. Az orvosok akik nem ajánlották, lefogadom, hogy pasik voltak!? :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tali!

Akkor legyen Nálam hétfőn?
Vanni, neked jó így? Jönnétek Ti is?
Mert nekem mindegy :wink:

Lehet nekem is itthon lesznek a fiúk, úgyhogy hozzátok csak a nagyobb gyerkőcöket! :D

Esztó!
De szép menyasszony voltál! :D

Ildi!
Lara is milyen nagy már, olyan széééép :D

Annus!
Szerintem nem gáz a hajad!
Iza meg nagyon huncut! :wink:

Én melíroztattam terhesség alatt is, meg most is fogom :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lassan nekem is kéne a melír... :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hali csajok!
Annyira übeh vagyok!!! :lol: :lol: :lol: Mai teljesítmény:
1. szakdoga kész!!!58 oldal tömény baromság :lol:
2. Kutya kifürdetve, lekezelve, féregtelenítve, cuccai, fésűi fertőtlenítve, fürdőszoba fertőtlenítve, lakás feltakarítva
3. Konyhaszekrény kész. Tiszta fal,meg por lett minden, ráadásul ki kellett pakolni az egészet,aztán vissza. De minden ragyog. Igaz szegény névnapos férjem segített végül.Fel is csak este köszöntöttem egy puszival, mert nyomtató a közös ajándokunk egymásnak. :cry:
De a lényeg, minden kész!!!!!!
A picúrra a szopin kívül egy percem sem volt ma.Fél napig elfelejtettem tisztába tenni. :cry: :cry: Úgy szégyelltem magam. :cry:
Daninak meg ki kell venni a cuccot, reméljük csak zsírcsomó tényleg.Majd a szövettan kideríti.
De holnaptól....................... Szabad vagyok!!!!!!!Csak babázni fogok!!! :lol: :lol: :lol:
Lányok!Mázsás súly esett most le a vállamról.
Na most megyek visszaolvasni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Csani fürcsi, szopi után is nagyon ébren van és nyűgös... 37,3 a hőemelkedés, erre még nem adok semmit... DE honnan tudom meg, ha éjszaka felmegy??? Most az apja próbálkozik vele altatás ügyileg... Én már totál ki vagyok borulva, annyira sajnálom...! Az én kis nyugodt, vidám manócskám...

Esztó, jaja, Andris is nagy HP fan. A Te párod?

Annus, nekem tetszik!

Jajajaj szegény szegény kis Csanikám... :cry: :cry: :cry: :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na ma esélytelen vagyok.De a képeket megnézegettem.A babák gyönyörűek!!!!!
Esztó igazán szépséges menyasszony voltál!!!!!!!
A kilátás a teraszról meg....Irigy-irigy.Nekünk az egész lakás alig nagyobb. :lol: :lol: :lol:
Na megyek fekszem. Mindenkinek jó éjt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Annus,szerintem jó a hajad.Izus nagyon kis ari.Megkaptad a képeket?
Lara nagyon szép és milyen nagy a haja.Akkor Édua ügyes volt a szurin.Hannának még kék a szeme.
Álmos édes.Olyan jó kisfiú.Esztó,nagyon szép menyasszony voltál.
Netti,mikor lesz esküvő???
Én házas vok,csütörtökön lesz 4 éve!!!!Hihetetlen.És még mindig szerelmes vok,de nagyon!!!!!
Tinu,gyönyörű kisfiad és kislányod van és egyformák!!!Olyan szépek.
Szofi,sajnálom Csanit,adj egy puszit neki a nevemben.
Hanna ma nagyon jó baba volt.Gréti is kis ügyes volt ma.Én haladtam a dolgaimmal,még sétálni is tudtunk.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle jó babázást!!!Holnapra pedig jó ünneplést!Boldog szülinapot!!
Jó éjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi,
Zoli nem az, nagyon nem :) egy pottert ha sikerült megnézetnem vele... :) viszont én szoktam potter napot tartani, olyankor mind az 5 részt végig nézem :)

Remélem nem megy fel Csani láza. Álmosnak is volt hőemelkedése, de ő még álmosabb volt az oltás után :D


Kutyafüle,
örülök, hogy sikerült a doga, ügyi vagy :)

Anita,
boldog házassági évfordulót :)

mi most fasirtban vagyunk...borozgattunk kint és elszívtam két cigit. na ettől égi háború lett...de nem érdekel... mr tökéletes... :twisted: :twisted: :evil: ilyenkor olyan idegbeteg tudok lenni...na mindegy.

megyek fürödni, hátha az lehűti az agyamat.
jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: