Új privát üzeneted érkezett!

Jó sokat írtatok, eltartott egy darabig visszaolvasni. :lol:

Mi már Balcsin vagyunk tegnap óta, szóval sokat nem fogok netezni mostanság.

Annus, sajna férjem gépe van nálunk csak, így nem tudok fotókat küldeni. :evil: Pedig kiválogattam egy párat. Ez van.

Iszonyat, mennyi cuccal indultunk el... durván felpakoltunk. Útközben beugrottunk gyerekkori barátnőmhöz Szfvárra, Blanki megéhezett ui. Meg hát megnéztük barátném kislányát, aki pár órával idősebb Blankinál- kórházba ő is uakkor ment be, csak nem kínlódott annyit. :D

Na, majd később, ha tudok. Férjem követel magának...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus!
Pokróc :lol: :lol:
Nem, az egy türcsi, mert annyira ficánkolt rajtam...mint egy kis csúszós halacska....így aláríktam egy türcsit....az kevésbé csúszott mint a combom... :roll:
A pockóján imádja a melegvizes türcsit! Még mindig! :lol:

Netti!
Imádta! Próbáljátok ki! Isteni! Beleülsz, félig teleengeded vízzel, a lábadat kinyújtod, rá egy türcsi, hogy ne csúszkáljon, rá a gyerek- a feje a pocidon és indulhat a pancsi! :lol: Lili úszkált a vízben!

Kép
mozza
 
 


Szizasztok!

Barbi,
ok a hétfői tali :)
az omsz csak 25 fokot mond :)

Susycat,
mi Chiccot kwngurut vettünk, amilyet Annus is. Bogi imádja, elnézelődik benne, utána ha elférad, bekummant. És jól tartja a hátát, fejét is, meg nekem is kényelmes.
Az Elefániban most akciós, 5390 ft.

Tinu,
szépek a gyerekeid! Le sem tagadhatnák, hogy testvérek :)

Lili nagyon szép, biztos barna szemei lesznek!!!

Esztó, Nóri
a kilátás miatt meg csak irigykedni tudok :) :)

Voltunk a védőnőnél, Bogi 4700 gr és 58 cm. Megmérte, azt mondja nekem, azt hitte, már 5 kiló felett van a gyerek... 900 gr-ot hízott 4 hét alatt, sztm az bőven jó :shock:
Na meg kérdezem, fürödhetünk-e vele egy kádban. Azt mondja, h kicsi, még ne, mert rajtunk vannak gombák, ami nekünk nem ártalmas, de neki lehet... majd megkérdeztema babaúszást, oda mehetünk.. elég furi, ott klóos víz, meg a sok ember a gombájával nem kéros? :shock: :?

Nekem kb 1 liter tej van a fagyóban, vagy a hajnali fejésből (mikor csak 1 ből eszik és nem vagyok lusta lefejni a másikat), vagy az esti szaportíásból (amikor nem vagyok hozzá lusta...). Igazából inkább lefagyaztom, minthogy kiöntsem. :) de napközben nem fejek én sem.
Amúgy nem tudom, nekem ez az avent furi, van, h hajnalban csak 35-40 ml-t tudok kiszipolyozni a teli ciciből :roll:

na sül a gyorsfagyasztott pizzám, tegnap főztem, de ahhoz nincs kedvem most :(

emese1979
 
 

 
 

Pumukli,
biztos jó lesz a lagzi!!!

Adri,
Bogi is most egy szó nélkül elaludt!!! Juhéj!! mondjuk ma sem aludt még, csak kb. 30 percet a védőnőnél, míg várakoztunk.

emese1979
 
 


Mozza!
Ja értem! :lol: Csodálkoztam is h pokróc lenne?!

Emese!
Érdekes...amúgy kádban is úgy kell h elötte mi lefürdünk,aztán a tiszta kádba megy a víz!Nehogy már baja legyen tőle!!!A babaúszásnál szerintem sokkal elöbb elkap vmit...én picit emiatt tartok is tőle,de majd meglátjuk!

Iza talán elaludt...csak h 10 perc múlva lehet h éhes lesz....én 4re megyek fodráshoz,remélem h alszik legalább fél órát,így elötte tudom etetni!

annus11
 
 


Anikó!
Mikor jöttök haza?Vagy 2 hétig maradtok?27ig ha tudod még küldheted!

annus11
 
 


Remélem én is, hogy jó lesz. Maja már gyakorol rá, táncol csomót :-)

Én se fejek, nem is fejtem csak 1-2x, amikor nagyon feszített. Fagyóban semmi tej nincs.

Mozza
én se értettem a képet, de már minden világos. Lassan mi is fürdünk vele.

Elkezdtem egy könyvet olvasni :-) Jó rég volt már ilyen, még terhesen, megyek is mert nagyon izgi.
pumuklii
 
 


Emese, akkor örüljünk! :lol: Nekem se aludt ma még csak a kocsiban, az is kb. fél óra volt!

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri,
nálunk ennyi volt az alvás :) Tornáztató alatt elvan most, remélem még Nálatok még alszik :)

emese1979
 
 


Én éjszaka 1-szer és napközben 2-szer szoktam fejni. Nekem para miatt jó. Máté 1 hós korától pátlást kapott a tejci mellé, és most szeretném, ha Samu 6 hós koráig csak tejet kapna. Félek, hogy megint nem lesz elég, ezért fejek szakadatlanul. De csak kb. negyed órát, amíg spriccel, tovább nem. Így 60-140 ml között szokott összejönni egy fejéssel, de nem közvetlenül szopi után, hanem kb. 1 órával utána, vagy amikor nagyon feszít.
Most elszántabb vagyok tejci ügyben , mint Máténál. persze akkor sem volt tragédia ...

Lili nagyon helyes!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Érdekes nekem, hogy vannak olyan babák, akik ilyen sokat fent vannak napközben. anno Máté sem aludt ilyen sokat, mint Samu. Ő jobban hasonlít anyára. Csak amikor én bírnék aludni, és Samu is alszik,akkor Máté tuti ébred, du. pedig nem alszik.
Samu nyugisabb és egy kis álomszuszék ..

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!
Tinu,nagyon szépek a manók.Hasonlítanak.
Incike ti is szépek vagytok.
Annus,nekem a küldött levelek között van,de küldöm újra.
Mennem kell,ezer a dolgom.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese, még alszik. Márpedig neki ez az 1 alvása van nap közben, ezért ez olyan 2-3 órás.

Fürdés: tudjátok mi már rég fürdünk együtt Marcival, és már csak így fürdik este -igaz nem kértünk erre senkitől engedélyt :D - említettük a védőnőnek és azt mondta, hogy a szülők flóráját szokja csak nyugodtan.

Eddig nem rajongtam a babaúszás gondolatáért, főként higiéniai okok miatt, de most látva, hogy mennyire élvezi az apával való pancsizást én befizetem őket egy babaúszásra. Legalább nyerek magamnak egy kis időt :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


hoztam pár képet én is Álmosról:

alvás:
Kép

anya hagyjááál máár még alszok:
Kép

azért se vigyorgok:
Kép

nagy kópé lesz belőle :)
Kép

ennyi volt, elfáradt a nagy pózolásban :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu,

Csongi és Tünci le se tagadhatják egymást :) nagyon szépek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


hat en teljesen kesz vagyok Almostol :lol: :lol:

pumukli,Kolosrol szeretnek meg kepet latni!
olyan edesen vigyorgott o is azon amit legutobb mutattal :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Álmi! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Még kék a szeme?

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri,
igen sötét kék. sőt most nézem szürkés kék.

igen igen Pumukli Kolosról is képet kérünk :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu, de örülök Neked!!!!!!! Szépek a gyerkőcök!

Mozza, én már nem sterilizálok, csak kb hetente egyszer. Mosogatógépben mosom el a cumisüvegeket, az 70 fok, szerintem elég. És naponta kétszer forralok, van vízforralóm, abban áll a víz. Szóvaezen se parázz! :-)

Esztó! Álmi a kópé képen tiszta apja.

Pumukli, jó szórakozást! Örülök, hogy belevágtok, jól teszitek!

NIki, nagyon jók a lányokról a képek!! Főleg a babakocsis!

Mi is fürdünk már Iringóval, hárman fürdenek a kádban, én még nem ültem be, szerintem majd ha már a karikában tudjuk ültetni, majd onnan már négyesben fürdünk.
Vendég
 


Netti
megy a kép :-)

Kép

Nem is tudom mit adjak rá az esküvőn, Majának annyi szép ruhája van/volt. Egy fiút , ilyen picit, olyan nehéz felöltöztetni csinosan.
Ja meg azt is fel kell próbálnom hogy rám jön-e vmi. Nehogy a végén venni kelljen valamit :-))))))
pumuklii
 
 


Nagyon szép Kolos! mennyit változott :)
én vettem csini rucit Álmosnak az esküvőre :) és persze magamnak is mert ugye "egy göncöm se volt amit felvehettem volna"

Böbi,
Zoli is úgy gondolja, hogy Álmos tiszta apja és rám max abban hasonlít hogy állandóan alszik :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


pumukli,
Kolos nagyon kis helyes :wink:
sztem tok hasonlit Majara. en tok latom benne :lol:
H&M be szoktak nagyon kis csinos kisfiu rucik lenni :roll:
de hat kerdeses milyen ido lesz akkor :)
meg egy alkalomra.. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Télleg nagyon édes Kolos!
Én megőrülök a kis kockás ingekért, mellénnyel. :lol: Kaptunk pár ilyet és idén 4 esküvőre megyünk...

Esztó, te mit adtál rá?

Kép

Kép
adraci
 
 


Esztó
dobsz képet Álmiról?
Valamit csak kéne vennem, napozóba nem lenne jó.

Netti
az tuti, hogy több réteg kell. Templom pl hideg.
pumuklii
 
 


Na :arrow: Marci nagymamájékhoz, mert holnap jön a hőség.

Este jövök megnézni az esküvői kollekciót! :lol:

puszi

Kép

Kép
adraci
 
 


kék nacit és hozzá bocis felsőt :) kék kocsicipővel. Fehér simlis satyi, édes volt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Most jutott eszembe, h van egy jó szerkó, ing meg vagány zsebes gatya. Hugommal hozattam Dublinból barátnőmnek, csak megtartottam annyira tetszett.
De most nézem, hogy 6-12hósra van (74-es). Remélem tavasszal rámegy még.
pumuklii
 
 


Pumukli,
ez a legjobb kép, mert utána kenguruban volt és csak a keze meg a lába látszódott :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Köszi Emese a tippet kenguru ügyben. Majd megnézem. :)

Netti! Azért nem szerettük volna kivenni az utcán,mert nem akarjuk,hogy megszokja és ne legyen el a kocsiban később.

Nagyon édesek a babák. :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Annus!

Csináltam képet Hannáról játék közben. Átküldöm még azt is, jó? :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Annus nem küldi át.Ide felraktam a képeket amit a videóba szántam,de azért még próbálkozok.Bocsi.Én olyan béna vok. :oops: :oops:
http://picasaweb.google.com/home

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


KOlos milyen sokat nőtt!!!!! Helyes kiskrapek!

Pumukli, az legyen a legnagyobb bajod, hogy vásárolnod kell magadra! :lol:
Vendég
 


Húúú, Esztó, jó lenne egyet mozizni!

Túl vagyunk az oltáson. Az elsőt még egy hangos kiabálással tűrte volna, de a másodiknál elszakadt a cérna, negyed órát vigasztalgattam. Rém es volt. De legalább nem sírtam...

Én sem fejek. Van egy kis vésztartalék kb. 1 l a fagyóban...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na Szofi,
elmegyünk a kispasik nélkül? :wink:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


susycat, igy mar ertem :lol:

pumukli,Kolos mekkora mar??

Eszto, sztem Almi nagyon vegyes gyerek :roll:
tenyleg hasonlit apukajara,de en latok benne olyan vonasokat is mint a tied ,foleg mikor megszuletett!

Netti
Kép
maumau
 
 


Vanni!

Lehet Nálad is a tali jövő hét hétfőn! Tényleg Te vetetted fel előbb, mi szívesen megyünk Hozzátok :wink:

Mozza!
A Párizsi utcai next sokkal jobb, mint a westend!
Most voltunk, húúúúú megint elvertem egy rakás pénzt, már jövő nyárra vásároltam Lénának :P
Lili nagyon cuki :D

Eszter!
Álmos milyen szép a szemecskéje :D

Pumukli!
Kolos is mekkora már :shock:
Azért a fiúknak is lehet jó cuccokat venni, irány a next bolt, tuti kis együttesek vannak most jó áron :wink:
Én a fiúkat is imádom öltöztetni...... :P

Annus!
Kivi vagyok, milyen lett a hajad :D

Jelentem, Léna 3!!! órát aludt a kenguruban. Voltunk a városban busszal vásárolgatni, végigaludta az egészet. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Álmi és Kolos édesek nagyon.Jöhetnek udvarolni. :lol:
Fú,totál kifáradtam.Ma már annyi mindent csináltam.Jó lenne pihizni,de Hannika mindjárt kel.
Én míg volt tejem Avent kézivel fejtem.Most eladó,de eddig senkinek nem kellett.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pumukli: háát, most a tali is elég kérdéses. Tüci belázasodott. :? De ugyanúgy pörög, mintha semmi baja sem lenne. A Nurofen gyorsan hatott. Nincs más tünete. Remélem, nem valami súlyosabb (fülgyuszi, vagy húgyuti fertőzés - ilyen még nem volt szerencsére). Ha beteg, lehet, hogy nem gyógyul meg hétfőig. Ha gyógyult lesz, akkor szerintem vinném hétfőn, ha lehet. Bár nem tudom, tudnék-e mellette bárkivel is beszélgetni, de hátha lefoglalnák egymást a nagyobb gyerekek. Nem tudom, a férjem hogy lesz hétfőn. Most is bezuhant egy munka péntekre neki. Na majd meglátjuk, mi lesz még.

Babák ééédesek! Lili, Álmos, Kolos kifejezetten szépek! (Az enyimek nem szépek. Tüci manós volt kicsinek, Csongi meg csúcsfej. :lol: )

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

Ne mondj már ilyeneket, hogy nem szépek! :shock:
Tüci kimondottan szép a nagy szemeivel meg a szép hosszú hajával és szerintem Csongi is helyes! :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


tinu,dehogyisnem szepek!
tuncinek olyan szep szeme van.
Csongit en idosebbnek mondanam a koranal :lol:
Tok ertelmes feje van.
Boroka is tud ertelmesen nezni,aztan van h nem jon neki ossze :lol:
Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu ne viccelj mááár. Szép mind a két gyerkőc!!! Tünci és Csongi is gyönyörű!!! :)
csúcsfej :lol: :lol: :lol: dilis vagy :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Boro is rengeteget változott. Nagyon szép.
úgy sajnálom, hogy nem csináltunk róluk képet együtt a kórházban :) vicces lenne visszanézni :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, az biztos :lol:
tok sokat valtoznak,hihetetlen.....
csomoszor csak nezem h uristen mennyit nott mar.... :shock:
na mindegy, vmikor csinalhatunk kozos kepeket.
mennek talira en is,de a belvaros olyan messzinek tunik mar :lol: :lol:

mindig azt hiszem Boroka kelt fel es sikit... kozben a szomszed gyerek sikitozik...
kicsit szarul erzem magam,mert ma pl egesznap azt csinaltam h kaja utan jatszottunk egy - masfel orat es letettem utana aludni. mozartra elalszik 10 perc siras utan.....
de mar elkezd hisztizni es jobbnak latom letenni.
eddig nem csinaltam ezt es csak reggel aludt.. utana max 17h korul.. remelem nem utal :roll:
(a korforgo forgo reszet kb akkor hasznalom amikor felkel es alateszem,elvan vele 15 percet,de napkozben a zenelojere alszik el kb vegig parnapja :roll: )

Netti
Kép
maumau
 
 


Félreértitek. :) Az én szememben a gyerekeim a legédesebb gyerekek a világon. De most a szépségről beszéltem. Tüci piciként volt manócskás, most szép szerintem is. :wink:
Csongi meg azért csúcsfej, mert magas a homloka. A vonásai amúgy helyesek, szabályosabbak, mint Tücié voltak.
Íme:
Kép Tüci 2 és fél hósan
Kép Tüci 3 hósan
Kép Csongi csúcsfeje

Kép
Kép
tinu
 
 


aztamindenit!
nagyon durvan hasonlitanak egymasra a gyerkocok tinu :shock:
aki meg ennyire hasonlit egymasra kicsinak az zsofi es fruzsi nekem.

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbapapa,
én jól eltűntem, még jó, hogy te felajánlottad... de lehet nálunk, persze... ide kocsival lehet csak feljönni, vagy segítség kell azoknak, akik babakocsival jönnek a buszmegállótól van egy pár lépcsőfok ide... de tudunk segíteni.. te mikor gondolotad a talit? én koradélelőttő, hogy ki lehessen élvezni a kertet, ha másoknak is jó, olyan 9.30tól lehetne... a Margit hídtól 5 percre lakunk.. vagy ha a többségnek jobb a délután, akkor legyen nálad:)
vanni
 
 


ja, mert a kertben iszonyú meleg van délután, délig viszont árnyas...
vanni
 
 


Akkor is szépek Tinu :)

hoztam még képet :) tipikusak :)

Kép Kép Kép

apa műve:
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Megvolt ma a szuri, mindkét gyerek nagyon ügyes volt, egy nyikjuk nem volt :), büszke vagyok rájuk, és Édua egyedül volt benn, mert férjem kinn mászkált a folyosón, én meg öltöztettem Larát, csak a szuri végére értem be Éduánál, agyondícsérték :)

Lara 60 cm és 5200 g, szóval nem éhezik, csak ennyi az adagja 4-500 g naponta :)

Lányom persze hétközben éjszaka is kell, hétvégén hagy aludni :)

Gyönyörűek a babucik :)

tinu csodás gyerekeid vannak, jó hogy jöttél újra :)

panndi nekem is feltűnően kevesebb estére a tejem, még jó hogy nem szoptatok :)

fejés: nem unaloműzésnek csinálom, a fagyóba sem azért rakom , hogy majd legyen mit ennie, hanem mert nincs szívem kiönteni, de sajnos véges a hely, így lassan napok kérdése és ki kell dobnom a májusiakat :(, de legalább mindig frisset kap a kicsikém :)

Szép napot!

Ildi

béna anyuka: ráborítottam a gyerekre a konakiont, lehet majd receptet felíratni, mert így az utolsót bontottam fel :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: