Új privát üzeneted érkezett!

DY
Természetesen! Dobj egy emilt!

MONIC
Hihetetlen jók a képek, itt kacarászok. Annyira aranyos és vicces Danci! Meg lehet zabálni! :)

Az első kép nagyon komoly! :P

dita75
 
 


Monic
nagyon tündéri Danika!

ja,és nagyon sok boldog névnapot Danikának!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


MONIC
Laptetű, mindjárt jön a kistesó! :wink: :lol:

RODINA
Már át is ment az emil. (legalábbis remélem)

dita75
 
 

 
 

Dita
elküldtem priviben!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Én meg emilben! :)

Szóljatok ha esetleg nem ment át!

dita75
 
 


Most pedig megyek felteszem a kaját. De nincs kedvem főzni, főleg hogy én nem is eszem belőle.
Mindig húsos kaját kell csinálnom és nekem herótom van a hústól.
Ráadásul most babgulyást csinálok ami duplán rossz egy kismamának úgyhogy felfalom a barackot a hűtőből, vagy magamnak csinálok lecsót!

dita75
 
 


Dita
megkaptam! köszi szépen!

nekem küldhetsz a babgulyásból,mert imádom! majd eszek helyetted is! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Monic, köszönjük Danika képeit! Nagyon édi:)) Ezek a pólók igazán találóak, pont olyan arcokat vág, amik rá vannak írva.))) Nagy színész a kissrác:) Zabálnivaló!

Ditus, Dy: én is imádom a babgulyást, hétvégén anyósom küldött, fincsi volt, csak utána egy napig szétdurrantam tőle majdnem. De én vagyok a hibás, mert rányomtam még chilis babot is :oops:
Vendég
 


Dy,

köszönjük a köszöntést. :lol:

Dita,

a kisketó egy kicsit korai lenne még, de szép álom spontán ágyban párnák közt készíteni. :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus!

Köszi szépen, most néztem meg, nekem is átjött. Én is főzésben vagyok. Én zöldséget grillezek, és csirkehúsit. Már tegnap bepácoltam!!
Nagyon fini lesz! Imádom a padlizsánt!

Monic!
Danika nagyon szép kisfiú! Az arca rettentően kifejező. Nagyon vicces pofákat tud vágni. Az első kép haláli, azon az arcon tényleg az van:Megmondlak anyunak! Ez a kép telitalálat!
Boldog névnapot Danikának!

Tényleg, lányok!
Nekem ma van a szülinapom!!!! :shock:

rodina74
 
 


Twist,

hát igen, nagy színész az én kisfiam.
Csak azt bánom, hogyha meglátja a fényképezőgépet minden vigyor lehervad az arcáról. Így vigyorgós képünk csak egy-kettő akad. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina,

grillezést én is nagyon szeretem akármikor akármiből akármennyit :lol: :lol:
Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk neked!
Kép
Sikeres inszemet kívánok neked a szülinapod alkalmából is :wink:

Danika keresztanyukájának is ma van a szülinapja. Nevettük is, hogy a keresztfiával együtt ünnepelnek. Pedig ne volt szándékos a névválasztás :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi a tortát. Nagy ünnepség majd szombaton lesz! De gondolom kitaláljátok, hogy mit kértem a sorstól szülinapomra! :lol:

Van nekem is egy kolléganőm, aki szintén ezen a napon született, csak 6 évvel korábban!

rodina74
 
 


RODINA
Kép

Hát még egy ideig fő a kaja, de lesz bőven.

Még jó hogy ennyit főztem, úgy néz ki hogy holnap jönnek le hozzánk anyukámék (tesóm + a lánya Vivien + anya) legalább lesz mivel megkínálni őket, mert kaja után egyből tűznénk le a Balatonra. Csütörtökön anya felvisz fél egyre a dokihoz és utána ha engedélyezve van én is pancsolhatok egy kicsit a vízben. Lehet hogy nem bírom ki a 40 fokba hogy legalább térdig ne menjek bele és mossam le magam. Pénteken meg már reggeltől, mert este már mennének haza, hisz jön a párom fia délután és úgy már nem akarnak itt maradni. Nem is férnénk nagyon el meg nem bírják kimondottan a búráját, főleg az unokahúgom! :roll:

dita75
 
 


Rodina drága, nagyon boldog szülinapot kívánok neked! És hogy teljesüljön a kívánságod!:) :wink:

Monic, nagyon boldog Dániel névnapot kívánok a kisfiadnak! Mit fog kapni? Ünnepi bébiétel lesz? :wink:
Vendég
 


Rodina
Kép

Dita
nem fogod elhinni,de én is fogok ma babgulyást enni,mert nemrég csörgött anyósom,hogy menjünk ki ebédelni... :lol: :lol:

Twist
én imádom a csilisbabot is!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!!!!

Monic Danikának Boldog névnapot!!!!!

Rodina neked pedig boldog születésnapot kivánok!!!!

Ha apa hazajött akkor csinálunk képet és dobok fel.
CSak most itt van nálam a barátnőm aztán beszélgetünk de gondoltam gyorsan felnézek.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


DY
Az enyém a vártnál is jobb lett. Azért egy fél tányérral bepakoltam.

VIUS
Várjuk a fotókat. Én ma csináltam fürdőruhásat, de rémes úgyhogy inkább nem teszem fel...... :oops:

dita75
 
 


Én felhúztam a bikini alsómat valamelyik nap és ha nem a hasam alá rakom hanem ráhúzom a hasamra akkor oldalról az nem tud benézni aki nem akar.

A felsőrész meg fel sem próbálom mert a bimbóra nem elég!!


Lányok mi van akkor ha úgy fáj a hasam mintha megjönne a mensim.de nem sokáig csak pár perc

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Twist,

Danikát délelőtt apukája etette meg paradicsomos burgonyás bébiétellel. Ez volt az ünnep, mert most etette először. Át is kellett öltöztetnem a babát mert tiszta kaja lett, de nem szóltam rájuk hagytam had csinálják. :wink: :lol:

Vius,

nem lehet, hogy keményedik a pocakod? Nekem még akkor volt ilyen amikor nagyon elfáradtam valami miatt. Ilyenkor a pihenés segített rajta vagy 2 szem MagneB6.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nem kiröhögni.
Kép
Apa és én összehasonlítva.kb 2 perce készült.



Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ma fél egyig aludtam és nem csináltam semmit és nem keményszik.

de pl most már nem is fáj

A párom meg a szüleim már csütörtök óta wct szerelnek de sehogy sem akar jó lenni.ma a kedvesem hozott nekik még egy újjat hátha a wc selejt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én megjövök akkor mindenki eltünik?
Most már vettem be nospat azt mondta a dokim azt szedhetek ha fáj a hasam.

A nyáralási témához hozzászólva mi megyünk aug 9.én Balatonra igaz nem fogok benne fürdeni csak térdig megyek be a többiek meg had élvezzék.de nekem is jó lesz egy kis eltáv itthonról.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!

Nagyon szépeket küldtetek nekem, köszönöm!

Sajnos én is csak a partról fogom nézni, hogy a családtagjaim hogyan fürdenek a Velencei tóba. De hát ez van, de remélem megéri! :lol:

Vius!
Nagyon tudsz te aktívkodni! Azért pihenj is, és vigyázz magadra, nagyon!
Szép nagy pocid van, nagyon irigylem! :oops: :D

Mi a párommal romantikusan meg vacsoráztunk. Kaptam egy gyönyörű vörös rózsa csokrot 11 szál rózsával. Egy nagy tortát, rajta a 35-ös gyertyával! Szóval, ahhoz képest, hogy szombaton ünneplünk, nagyon kitett magáért a kedvesem! Most még egy pohár bor esne jól, de azt most nem lehet! :cry:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Moncsi!
Tündéri a kisfiad, boldog névnapot kívánok neki én is. :wink:

Vius!
Gyönyörűséges a baba lakod, jujj de irigyellek érte.

Rodina!
Nagyon boldog szülinapot és sok szerencsét kívánok. Küldöm Neked a csoda malacomat, eddig még mindenkinek szerencsét hozott.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönöm szépen a javaslatokat, csütörtökön megyek tüszőkukucsra, akkor a dokim is meginterjúvolom, aztán majd közösen döntünk .

Elkeseredve nem vagyunk, hisz itt van Bencusunk, de azért nagyon várjuk a kistesót!!! (de hát ti tudjátok, milyen egy babó után vágyakozni, nem kell ecsetelnem)

Rodina,
nagyon sok boldogságot és legalább egy valóra vált álmot kívánok neked a MOSTANI szülinapodra!!!!

Ha valaki még próbálkozik, akkor mindenkinek egy kalappal, kívánom, hogy mielőbb babásak legyetek (ti is, meg én is :P )
Vendég
 


Rodinám!

Én simán benyelnék egy fél pohár bort. Nem hiszem, hogy azon múlik. Tudod, csak lazán. Sikerülni fog az. Szorítok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Tnati!

Ez nagyon elköszönős szagúra sikeredett. :cry: Ugye nem akarsz bennünket itt hagyni?
Neked csütörtökre, nekem péntekre kellenek a drukkok. Én is megyek tüsző kukucsra. Van valami spéci technikád amivel növeszted a tüsződet?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Köszönöm a szerencsehozó malacodat! HA lehetne úgy ölelgetném a malacot, mint a képen a smile. Hát nem merek inni most egy korty bort sem, nehogy bármi rossz történjen. Szívesen lemondok most a borról.

Nati!
Köszönöm neked is a jókívánságodat, és én is minél hamarabbi babásodást kívánok neked!

rodina74
 
 


Tüszőnövesztésre igyatok málnalevél teát. Én vagyok az élő bizonyíték, hogy tényleg hatásos. Eddig 1 illetve 2 tüszőm volt,most amikor meg ittam 4 is lett. Igaz lassabban nőttek, és az inszemet is 1 nappal elhalasztották. De 4x nagyobb esély! Bár négyes ikreket nem szeretnék! :oops:

rodina74
 
 


Bikfy,
aranyos vagy nagyon!!! Nem hagylak itt benneteket, viszont azért itt már kialakult egy társaság és az időm is kevés, tehát túl gyakran nem tudok jönni és személyre szólót se tudok mindig írni. És tudom, hogy az valakinek meg rosszul is eshet.. pl őszíntén bevallom, bár valamenynire visszaolvastam, csak Rodinát jegyeztem meg, hogy inszemezik :shock:

hát, spéci technikám nincs, szerencsére nagyon jól reagálok a clostilra (most napi egyet eszek, előzőben 3/4-et ettem, attól 4 tüszőm lett). sokat iszok. No meg e vitamin, folsav, multi maca, most kipróbálom a femibion terhesvitamint.

Ti mióta próbálkoztok? Miket kapsz és szedsz???
Drukkolok Neked is nagyon péntekre!!!!!!! Jó lenne, ha már sok ilyenre neked se kellene eljárnod!!! :wink:
Vendég
 


Rodina,
én most próbálom ki a málnalevelet. Apa megkérdezte, hogy nem túl korai még??? :lol: :lol: szülés előtt is azt ittam :P .
én is olvastam róla jókat, hogy erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Tapasztalatom még nincs. Viszont azt is olvastam, hogy előrehozza a peteérést, de akkor ezek szerint nálad inkább egy kicsit eltolta.

Megkérdezhetem, hogy mi történt januárban?? próbáltam akkortájt visszaolvasni, de rengeteget írtatok. Ti mióta próbálkoztok? Babaragacs drukkok neked!!! Mikor tesztelsz?
Vendég
 


Nati!

Hát ne csodáld, hogy csak Rodinát jegyezted meg, mert ez a büdös banda itt mind terhes lett. :lol: Pár hónapja nálunk zebraeső volt, 'oszt nem maradt rajtunk kívül senki baba nélkül.
Na de majd mi most!!!

Nekem PCOS-m van, erre kapok gyógyszert. Eddig nem volt peteérésem, de most a bogyira rendeződnek a dolgaim. Spontánkodunk. Tavaly december óta próbálkozunk, de csak az előző hónapban volt először peteérésem. Talán most is sikerülni fog. Pénteken kiderül.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!

Persze, hogy megkérdezheted!
Hát januárban az első inszem után terhes is lettem. Én is clostit szedtem, mint most is. Mint kiderült, iker babákat vártam. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, továbbdolgoztam. Egy kollégám influenzásan jött be dolgozni, a főnökök meg nem küldték haza, és kb 5 percet töltöttünk együtt - kénytelen voltam, mivel az egyik főnök helyettese - és az elég is volt hogy megbetegedjek. Négy napig 39 fok feletti lázam volt, amit semmivel nem tudtunk levinni. Ez úgy a 6-7 héten történt. A 8. héten kiderült, hogy el is haltak a babák! Úgyhogy március 8-án, nőnapon csinálták meg a műtétet.
Májusban volt a 2. inszemem, de az nem sikerült.
És most csütörtökön volt a 3., és remélem, hogy egy darabig az utolsó.
Szóval röviden azt hiszem ennyi. Ha még bármi érdekel, kérdezz nyugodtan, már képes vagyok beszélni róla.

Egyébként én úgy tudom, hogy a málnalevél teát a peteérésig kell inni, utána a cickafarkfüvet vagy a palástfüvet. És igen a málnalevél még szülés előtt nagyon jó. Rád is jó hatással volt szülés előtt a tea?

rodina74
 
 


Rodina,
elolvastam a blogod... :cry: :cry: rettenetesen sajnálom a babszijaid!!!! Erre nincsenek szavak, tiszta szívből kívánom, hogy még egyszer ilyet ne kelljen átélned!!!!!!!! boldog, gondmentes babavárás vár most már Rád!!!!!!!!!

Bikfy,
hű, az igen!!!! Gratulálok mindenkinek!!!!!!! akkor most már mi is záporozzunk!!! :lol: :lol:
szuper, hogy van péd!!!! Van ismerősöm pco-val, ő is nagyon küzd, de most 3 clostilra naponta szuperul reagált!!!! legalább most már te is tudod, hogy mi a gond és kezelitek! Ez a legfontosabb!!!
Vendég
 


Majd jövő csütörtökön tesztelek, akkor lesz 2 hét.

Mi maradtunk szinte valóban Bikfyvel. De azért még vannak olyan lányok, akik szintén ide tartoznak, csak most ők egy kicsit pihiznek. Mindenkinek van egy olyan pillanata - inkább hetei -, mikor nem jön nagy kedvvel a babanetre, mert lelkileg összecsuklik. De remélem egyszer kihal a babanet, mert az azt jelentené, hogy mindenki babásodott!

rodina74
 
 


Kösz Nati!
Majd kiderül, hogy mi lesz! De nagyon reménykedem, hogy most terhes leszek és minden rendben is lesz.

Már múltkor mi Bikfyvel azért szurkoltunk, hogy zebrapárok legyünk, de sajnos nem jött össze.

rodina74
 
 


Rodina,
igen, én is tüszőrepiig fogom inni a teát, utána még nem tudom, hogy fogok-e valamit :oops: . majd még kitaunlom ezt is a netről :lol: .
én azt hiszem nekem hatott a málnalevél szülésnél, meg a gátmasszázs. Gátmetszés nélkül szültem, igaz, Bence "csak" 3100 g volt, de azt hiszem, hogy a teának is köszönhető, puhította a méhszájamat.

hogy hogy május után csak most volt inszem? S miket érzel??? Görcsölsz? FEszül? mensis fájás??
Bencénél semmit sem érzetem, semmi premensis fájást. Az elmúlt két hónapban viszont fájdogált a pocim tüszőrepi után 2-4 nappal egészen addig amíg meg nem jött...
Vendég
 


babás álmokat mindenkinek!!! megyek aludni, holnap ismét aktív napunk lesz :lol:
Vendég
 


JAnuárban az első inszem után 3-4 napig feszült az alhasam, görcsöltem, mensi szerű fájásaim voltak. Ja, és nagyon fájt a derekam. Sőt a tesztelés előtti napon, olyan mensiszerű görcsölésem volt, hogy azt hittem kiszakad mindenem, és hogy meg fog jönni. Aztán terhes lettem, és annyira nem akartam elhinni, hogy még a pozitív tesztet is negatívnak néztem. Nagyon halvány volt a vonal, és itt mondták a többiek, hogy a halvány vonalka is vonal, úgyhogy érezzem magam terhesnek.

Aztán májusban az inszem után nem éreztem semmit. De szerintem a doki rontotta el. Januárban mikor átfektettek az egyik ágyról a másikra, semmi nem folyt ki. Májusban viszont minden a lepedőre ment, átfekvés közben. A méhszájam nagyon zárt, a doki szenvedett velem, a nővérke meg nyomta az alhasamat rohadtul, hogy kinyiljon, és szerintem nem ment fel az anyag a méhembe. NA mindegy, ma már nem számít.

Most a méhszájammal semmi baj nem volt, és nem is folyt ki semmi. Megvolt a görcsölés, a derékfájás meg minden, úgyhogy most egy kicsit reménykedem. Egyszer már ezek jó előjelek voltak, remélem most is azok lesznek.

rodina74
 
 


NA, ha szülni fogok, akkor majd iszom a málnalevél teát.

Bence természetes úton jött össze?

rodina74
 
 


Bikfy!
Legyünk MOST zebrapárok!

rodina74
 
 


Látom egyedül maradtam!
Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

rodina74
 
 


Rodinám!

Én benne vagyok, de most a jobb petefészekben kellene érjek és az eddig nem működött. De hátha pénteken jó hírekkel jövök. Hétfőn láttak benne domináns tüszőt.
Ha gondolod te babásodj most én meg a következő hónapban nyargalok utánad. Na? Jó lesz így? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Oké, megbeszéltük! :lol:
De azért higgy a csodákban, mert ha hiszel, megtörténik veled!

Nagyon szurkolok majd neked pénteken! ++++++++++++++++

rodina74
 
 


Bikfy nagyon cukker vagy, szoktál rám gondolni, és miket??? Köszi mi jól vagyunk, Olcsa hatalmas nagylegyén 9500 gramm és 72 cm. Nagyon massziv és erős gyerek, tiszta apja. Hatalmas boldogság hogy van nekem, pedig én is annyi szaron mentem keresztül. A cukrosság nagyon gáz, és nagyon utáltam, de hála Istennek vége. Teszek fel pár képet Olcsáról, és kivánok Neked nyugodalmas Jó éjszakát. :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Bikfy
most készült,teljesen friss kép! :lol:
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Lányok!

Annyira, de annyira aranyosak vagytok. Lehet hogy a hormonjaim dolgoznak, de úgy kell sírnom. Nagyon jól esik, hogy mikor magam alatt vagyok, azért csak előjön mindenki egy-két vigasztaló szóval. Köszönöm Nektek. :wink:

Dy!
Neked is millió puszi, mert te is olyan vagy, hogy mindig van valami kedves szavad hozzám. Szépséges a pocakod. De nem is látszanak rajta a likak. Pedig felnagyítottalak. :lol: :lol: :lol:

Suska!
Ti vagytok az én ős topicom, és ezért hiányoztok is nagyon, ha nem jöttök. Bár letettem a szent esküt, hogy a babásba nem nézek át, azért néha bekukkantok, hogy lássam, mi van veletek. Tényleg sokszor eszembe vagy. Hányszor eszembe jut, mit küzdöttél a cukorral? Ne tudd meg. Csak aki ebben nincs benne, az nem érti teljesen, hogy mi a szitu. Annak idején felfogtam, amiket írtál ezzel kapcsolatban, de most át is élem. Persze irigyellek is, hogy neked sikerült leszámolnod vele.
Olivér annyira édes!!! És már nagyon nagy fiú. Nagyon szép család lettetek, látszik, hogy csak úgy ragyogsz. Ígérd meg, hogy néha dobsz Bikfynek 1-1 képet a babóról. Ez ösztönöz. Puszillak benneteket!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
likak nincsenek,de hurkák már annál inkább... :shock: ezt értsd úgy,hogy már 3 napja a combomat szúrom,mert az utóbbi napokban ahova szúrtam a szurit,ott már rögtön lett egy nagy görcs,1-2 nap múlva meg hurka.úgy látszik megtelt a hasam,ami nem is csoda,mert120 db röppent be eddig... :shock: úgyhogy most egyelőre,míg a hasam rendbe nem jön,addig a combomat lyukasztom.. :lol:

Vius
szép pocak! :wink:

Zsuzska
Olivér nagyon tündéri!
és mennyire hasonlít az apukájára.... :lol: :lol:

Nati
üdv itt! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


A laptetűmet pedig felajánlom a babásodni vágyóknak!

várjuk a zebrapárokat!!!!!!!!!
:wink: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: