Új privát üzeneted érkezett!

kutyafüle: fixnek tekintem a legalább heti 100 gramm hízást egy hónapon keresztül :)
Vendég
 


Panndi értem már. :D Amúgy észrevetted, hogy a babáink sok mindenben hasonlítanak a fejlődési ütemüket tekintve?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, a legjobbkor kérdeztél! Ma hosszú és érdektelen indokokból kifolyólag rákényszerültem, hogy kettesben tegyük meg az utat Rákosszentmihályról Budára, kb. 25 perc. Én úgy, de úgy be voltam fosva, hogy az valami elképesztő. És mi történt??? SEMMI! Magyarul Csani halál békésen ült hátul hazáig, egy hangja nem volt, még be is szundított...Szóval én Pesten belül, ha kell, menni fogok vele. Csak még veszek egy visszapillantót, amiben lehet látni a bébit.

Mi szombat óta már csak 5ször eszünk. Vagy ezt már írtam?
Az érdekelne, hogy azt hogy intézitek el, hogy a gyereketek este 9-től reggel 7 ig aludjon? Mert nálunk, ha 10-től 6-ig alvás van, én már tapsikolok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Ja, Barbapapa, nem tudok menni a talira, mert jöv. csüt. elutazunk... :cry: :cry: :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus, küldöm a képeket!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza, én még fürcsike előtt elkészítem a tápit, és belecsavarom egy pelusba, és az melegen tartja amíg készen nem vagyunk.

Tényleg nem is tudom már, hogy ki mondta az ikeából a krokodilos tükröt, háááát, kívülről nagyon aranyos, de a tükör olyan szinten torzít, hogy inkább lemondtam róla. A kincsesláda tükre detto, plusz még szerintem csúnya is.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Petya még éjjel is 3 óránként eszik. Talán kétszer volt olyan, hogy 5 órát aludt egyhuzamban... :(
Napközben sem bír ki 2 és fél óránál többet. Most 6080gr,és 61 cm. :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


tapszer es a mikro

en detto ugy csinalom ahogy Eszto.
sztem ezzel nincs semmi gond..
viz mikro hozza tapszer es ennyi.
nalunk szopi utan jon, de semmi baja nem lesz attol a fel oratol a tapszernek! nyugodtan el lehet kesziteni elotte.
mondjuk en hutobe nem tennem meg semmi. de ezt se mondta senki h nem lehet.
nekem nem megerolteto kajalas elott par mp-re mikrozni a vizet es hozzatenni a tapit :lol:
de a melegben nem is mikroztam a vizet.
mert ugy nem kellett neki... es szobahomersekletu vizben siman feloldodik :roll:

Bobi,Boro ugyanugy eszik ahogy Iringo,de ezzel az idorendel nemtudome elkepzelni,h elhagyja az elso evest.. gondolom csak kesobbre csuszik es utana is tolodik az ido vagy ilyesmi :roll:

Eszto,nem valtoztal sokat :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


panndi, Fruzsinak tok szepen gyarapszik :roll:
sztem nem lesz gond az o sullyaval :lol:
tokre behozta magat.. nem?

Boroka 5600gramm korul van es 64-65 centi kozott jar :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza, vegyel egy visszapillantot es maszkalj Lilivel!!
neki is jot tenne sztem,kicsit had szokja... Boronak is tok jot tett.
Mostmar ugyis elmerek menni vele vasarolna ha ebren van vegig... elnezelodik,neha felveszem mert uvolteni akar.. :lol:
de utana talal maganak megint latnivalot.. es tokre lekoti!!!

Netti
Kép
maumau
 
 


semmi negativumot nem hallottam arról, hogy ne lehetne hűtőben tartani a tápit. Sőt a NAN-os tápira még rá is van írva, hogy hűtőben tartható egy 24 órát, a másik fajtára, amit otthon nem ismertek /Baby Semp/ arra viszont kifejezetten nagy betükkel az van írva, hogy nem szabad! Ezutóbbiból egy dobozzal ettünk, azt is azért, mert abban bíztam, hogy sűrűbb. Sűrűbb is, de Vilcsike még éhesebb volt tőle. A NAN-osból a HA-t használtuk, de most már abból is a sima 1-set, és bevált.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


"egyszerre csak egy uveg tapszert keszitsen el. hasznalja fel azonnal, es pontosan kovesse az utasitasokat! a megmaradt tapszert ne tarolja,hanem ontse ki!"

na en tulkepp igyis teszem. nem tarolom meg semmi.
annyi h van h nem forralom a vizet,olyan baba vizet teszek bele amit meg nem kell,max kicsit melegitem,de csak ha hideg van, Boro jobban eszi meg langyosan,vagy szobahomersekletuen.
egyebkent nem hiszem h ha kesz a tap es all fel orat az gond lenne :wink:
bar en szopizas utan,amig bufizget addig belekanalazom a cumisuvegbe es osszerazom, akkor tudom mindig csak h kb mennyit kell csinalnom..

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, illetve mindenki -

mit szóltok ehhez a zenéhez:

Valahol Európában: A zene az kell

Lehet egy dal, vagy ritmus, vagy zaj, egy árva hang, egy jel.
a zene az kell, hogy ne vesszünk el, hogy mégse adjuk fel!
Mert a jó, a rossz csak szó, olyan ami sokszor változó,
de egy ismerős hang, az megmarad, máris érzed, hogy védve vagy,
a dal egy biztos hely!

A zene az kell, mert körülölel, és nem veszünk majd el.
Ha van elég szív, az sokat segít, bár úgysem adjuk fel.
Köztünk minden ember más, különös és sokfajta szokás.
De hogy éjjel mindenki álmodik, nagy bajt nem csinál hajnalig,
ebben egyformák!

Itt van, aki csak néz, és van aki beszél,
és van aki segít, hogyha kimerültél.
mert mindenki erős, és életrevaló,
de van aki csak árva, és sose volt jó!
Ami fontos az, hogy úgy legyen,
az, hogy mindeki más milyen,
a zene is csak ettől igaz, a dal csak így lesz szép!

Itt mindenki tudós, mert mindenki figyel,
és van, aki majd játszik, és sose nő fel.
de van aki majd ír, és lesz, aki zenél,
és van aki majd bátran és okosan él.
Ami fontos az, hogy úgy legyen,
az, hogy mindenki más milyen,
a zene is csak ettől igaz, s a dal csak így lesz szép!

Itt van, aki csak néz, és van aki beszél,
és van aki segít, hogyha kimerültél.
mert mindenki erős, és életrevaló,
de van aki csak árva, és sose volt jó!
Ami fontos az, hogy úgy legyen,
az, hogy mindeki más milyen,
a zene is csak ettől igaz, a dal csak így lesz szép!

A zene az kell, mert nem adjuk fel,
egy ritmus vagy jel, csak ne vesszünk most el, a zene az kell, mert körülölel,
ha van elég szív, a dal az csak így lesz szép!


Én imádom ezt, sőt ezt éneklem Vilcsinek elég sokszor. Szereti ő is, de lehet, hogy csak azt szereti ha éneklek, pedig... :oops: :roll: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=Fr79whl18YM

itt meg is tudjátok hallgatni, IMÁDOM!!!! :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Esetleg....

Bon-bon: Gyermekeimnek

Olyan kicsi vagy még,
de tudom már rég,
hogy ez a perc majd véget ér.

Talán nem hiszem el,
de te hirtelen felnősz.
Egyszer csak elvisz a szél.

Bridge:
Apa maradok majd,
mert ez örökké tart,
akkor is hogyha nagy leszel.

Úgy fut az idő.
Tudom sokminden más lesz.
Van ami mégsem múlhat el.

Refr.:
Fogd a kezem, de lépj tovább!
Amíg tehetem én vigyázok rád,
és ha egyszer a sorsod
majd messze sodor,
veled leszek tudod jól.

Fogd a kezem, de lépj tovább!
Amíg tehetem én vigyázok rád,
de ha eljön a holnap és messze leszel,
szívem akkor is rád figyel.

Kell hogy szabadon élj,
de soha ne félj,
ott leszek mindig úgy mint rég.

Lépned egyedül kell,
de az álmaid örzöm.
Tudom hogy ennyi elég.

Bridge:
Apa maradok majd,
mert ez örökké tart,
akkor is hogyha nagy leszel.

Tied az út,
Tudom egzszer majd rálépsz,
Valami már sosem múlhat el.

Refr.:
Fogd a kezem, de lépj tovább!
Amíg tehetem én vigyázok rád,
és ha egyszer a sorsod
majd messze sodor,
veled leszek tudod jól.

Fogd a kezem, de lépj tovább!
Amíg tehetem én vigyázok rád,
de ha eljön a holnap és messze leszel,
szívem akkor is rád figyel.

Extra:
Soha nem érhet baj
amíg én vigyázok rád,
én vigyázok rád.
Hát soha ne félj,
te csak élj, ahogy jó!

Refr.

http://www.youtube.com/watch?v=Ho5QSoIZ ... PL&index=1

Hmm?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


eloszor azt talaljuk ki h magyar vagy ne magyar legyen?
egyebkent luis amstrong.. what a wonderful world ?!
somewhere over the rainbow ?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Imádom mindkettőt!És pont a rainbowt hallgattam!!!!

Nóri!
jaj ezeket is imádom.....

Szerintem az majdnem mindegy,de mondom lehet egy magyar és egy angol változat is!Nem telik sokba kicserélni alatta a zenét!!!

annus11
 
 


jolvan akkor nemtudom hogy de vhogy kene valasztani egy magyart es egy angolt :D
kepeket kuldom lassan,mar csak csaladi kep kell meg anyas :oops:
kene ilyen szavazos tablit csinalni,fogalmam sincs hogy kell mondjuk :lol:
mindenki felirhatna egy ket szamot es amit alegtobben irnak akkor az .. vagy vhogy.. mert igy sose lesz meg :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza ! A TÁPSZERT NEM SZABAD FRISSEN ADNI NEKEM AZ ORVOS AZT MONTA ESTE CSINÁLJAM MEG A MÁSNAPI ADAGOT TEGYEM BE A HÜTŐBE ÉS VISSZAMELEGÍTVE AGGYAM NEKI MERT AKKOR VÁLIK KIVÁLÓ MINŐSÉGŰVÉ ! Amúgy praktikusabb is mert nem kell folyton kapkodni ! :)

Ma felhívott délután egy barátnőm aki persze kismama ikrekkel ! Hogy aggyam már meg az én dokim számát mert az ő dokia balesetezett és kómába fekszik komába ! Erre este beszélek a férje apukájával és mondja hogy 10 perce megszülettek a csajszik ! :lol: :P

Jó éjszakát !

KépKép
anyettka
 
 


Ma egeszen erdekes dolog tortent velunk.
kimentem kenguruval setalni, gondoltam lestalunk anyum uzletebe.2km kb.. de nagyon sutott nap,igyhat gondoltam h megyek egy megallot busszal.
sofor kerdese:
"3 ev alatti?"
mondom : tessek???? 9 hetes......
"en honnan tudjam mondja?"
uristen..
amugy nem szoktam busszal jarni,de lehet azert kerdezte mert 3 ev felett kellett volna neki is fizetnem?
nemtudom.
de a pasi nem poenkodott. total komolyan....
nemtudtam sirjak ezen v nevessek.. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus még majd én is küldök családi képet csak apa érjen haza ! :lol: Ja nem szombaton hanem pénteken jön !!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
anyettka
 
 


anyettka
bocs a velemenyemert de sztem az orvosod erdekes :?
meg a tapszerekre is ra van irva...
es egyertelmu h jobb frissen minden..

Netti
Kép
maumau
 
 


Na vki esetleg összeírná h eddig mik voltak?Aztán amire a legtöbben mondják h ok,az lesz!a blogon lehet szavazást csinálni amúgy!

annus11
 
 


Sziasztok!

Nem tudom követni a tempót, nekem valahogy nincs ennyi időm.Nem tudom ti hogy csináljátok :?:

Képeket átfutottam.Minden babó gyönyörű és minden anyuka is nagyon csinos.Majd én is dobok képeket ha lesz időm.

Holnap védő, aztán szerdán nagytakarítás.Csütörtökön meg megyünk Balatonozni.Most lesz Gábris először a Balcsin.Kíváncsi leszek hogy tetszik majd neki a levegőváltozás.

Na megyek, szusszanok egyet, ma egésznap lekvárt főztünk.Rá se bírok nézni a barackra

:|

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!
Épp átfutottam amit írtatok!
Jók a képek,mindenki csini.A babák még mindig csoda szépek.
Trixi én 23 vok,de 6-án már 24 leszek!!
Én hulla vok.Apa rávett hogy bbiciklizzünk délután Bárándra.Nos kb 30km-t tekertem.Most nem érzeem a lábaim,combom.A fenekem meg elültem. :oops: :lol:
Megyek is alszom.A csajok anyuék voltak.
Papimat látogattam meg,meg kicsit nosztalgiáztunk Apával.Jó volt,de totál ki vok tőle,mivel rég mozogtam ennyit.
Holnap jövök.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus és Többiek!

Nem jövő hétre, hanem most csütörtökre gondoltam tali ügyben! :wink: :lol:

Szofi!
A most csütörtök jó??????

TALI!!!!!

Akkor kinek van kedve a héten csütörtökön bulizni egyet Nálunk? :D

Netti!
Én is vettem fa babatornáztatót, szerdán megyek el érte, köszi a linket! :wink:

Mozza!
A vezetést ki is próbálhatnád csütörtökön Hozzánk! :wink:

Én is vettem ma egy babybjörn kengurut, 4E Ft-ért. Tök jó, nagyon kényelmes sima sötétkék, de ennyi pénzért szerintem megérte.
Lénának is tetszett.

Meg voltunk ma a next boltban, tényleg alig volt már valami, persze azért így is sikerült egy csomó pénzt költeni. Magamnak is vettem övet, meg pólót, kulcstartót, Lénának őszre egy polár rucit, alvórugikat meg jövő nyárra egy farmer napozó együttest. Fiúknak egyforma star wars-os pólót. :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztopk!
Na ideértem én is...

Köszi az altatós hozzászólásokat mindenkinek!!

Pumukli, Böbi
köszi a bíztatást, remélem a másodikkal könnyebb lesz... bár férjem csak 1 gyereket akar, de majd meggyőzöm :)

Trixi,
én is 30 múltam... nagyon durva, de én sem érzem magam annyinak...

Szofi,
ügyi vagy :) Csani meg nagyon jó fiú!!! A 10-től 6 ig alvás is tök szupi már, én is erre gyúrok.

Amúgy Bogi még van, hogy 5-ször, van, hogy 6-szor eszik, változó, kb. 70%-ban még hatszor, és igazából össze-vissza, attól függően, hajnalban mikor eszik először - ez volt már az elmúlt 1 hétben 2.45 meg 6.15 is...

Csajok,
nagyoin szépek vagytok a képeken!

Esztó Neked tök jó az a fekete-fehér kép...

Barbi,
az nincs annyita messze tőlünk Csepelről, kb. 30 perc, azt még kenguruban bevállalnám én is :) A csepelei HÉV-en babakocsival közlekedni nem egy leányálom, a Chicco kengurut meg nagyon szeretni Bogi :)

Csajok,
holnap majd jön a hugom, gondoltam kimegyek vele meg a gyerekkel Tescoóba (bkv-val, 3 megálló) - szerintetek babkocsival vagy inkább kenguruval praktikusabb? Ez lesz az első hosszabb bevásárlós utunk...

emese1979
 
 


Ja, ami kimaradt...

Barbi, mi lenne, ha jövő héten hétfőn vagy kedden (koponyeg.hu szerint hétfőn 27 fok lesz csak...) lenne a tali? Csütörtökre 38 fokot mondanak, olyan melegben én nem vágnék neki a városnak...

emese1979
 
 


Emese!

Tőlem lehet jövő héten hétfőn is, szavazzatok Ti! :wink:

Ja és én 33 leszek októberben........ :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,
csak egy ötlet volt, ne rajtam múljon, ahpgy a többieknek a legjobb!!

Na jóccakát Csajok, úgy érzem, a lányom ma először csak reggel 9-kor kel, és én 10 órát tudok egyhuzamban aludni :) :)

emese1979
 
 


Helló!

Barbapapa, nekem jó a most csüt, és a jövő hét hétfő-kedd is! :wink: Nem megyünk messzire! :D

Emese, szerintem kengurut vigyél... Bent légkondi van, nem lesz melegetek, tudod tolni a bevásárló kocsit... Nekünk ugyanis nem engedték, hogy a babakocsi aljába pakoljunk, még jó, hogy ott volt az uram, így tudtunk egy-egy eszközt tolni... Mondjuk sztem elég felháborító, de mind1...

Nekem nagyon tetszik a valahol európában, amit Nóri linkelt, meg Koncz Zsuzsa Mama kérlek. Angol szám ügyében Netti ötletei szintén nagyon bejönnek!

Na jólvan, megyek aludni!Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szép jó reggelt!!!
Izám 6kor evett!!!Olyan okos!!Így elméletileg pont meg tudom etetni a fodrász előtt,és mire a köv etetés lesz már itthon is leszek!!!! :wink:

Csinosítottam a blogot!(meg az enyémet is) :lol:

annus11
 
 


Fruzsi megint nem hízik napok óta... viszont 65 centi :lol: Lehet, ő hosszra gyúr :roll:
Vendég
 


Ja, és szerintem kevés a tej, vagy nem tudom, este mértem, 100 grammot tudott két mellből másfél óra alatt kiszívni, igaz, utána aludt reggelig. Ááá, nem értem.
Vendég
 


Tali!

Lehet tényleg jövő hét eleje jobb lenne,most megint dög meleg lesz.....És akkor remélem h csatlakoznak "új" tagok is pl Emese,Mozza és sorolhatnám még!
Szóval Barbi!Akkor mondd h hétfő v kedd!!!És ott leszünk!!!!!!!


Emese!
Én tescoba babakocsival szoktam menni,szerintem attól függ h mit akarsz venni!!!ha leginkább csak nézelődsz akkor szerintem jobb a babakocsi.Én mondjuk simán pakolok a babakocsira,oda aggatom a dolgokat a karfára,max egy kis kosár van nálam.De ha Bogi meg jobban elvan a kenguruban akkor vidd abban,hiszen az se jó h sírdogál!Lehet én is kisétálok holnap,olyan rég nem voltam!
Amúgy ha apával megyek akkor ő tolja a bevásárlókocsit,ezzel nincs gond.Volt h kocsival mentünk egy haverunkkal,akkor csak a hordozó volt nálunk és azt tettük a kosárra fel.

annus11
 
 


Panndi!
Nem lehet h nem elég zsíros a tejed?Lehet azért nem hízok annyit.Az viszont érdekes h hosszra meg nő!1,5 óra szopi :shock: atyám....Én meg nem győzöm Izának mondani h lassabban...kis mohó :oops:

annus11
 
 


Szép jó reggelt! Nem tudom, hogy mi történt, de elszakadt a zsinór!!! Megint felkeltünk fél 1-kor!!!! Utána meg fél 4kor!!!!! :shock: :shock: :? Álmos vagyok, de szerintem mindjárt kel, és akkor még rosszabb lenne, ha most visszafeküdnék! :cry:
Ti szeretitek a kengurut? Én úgy félek tőle, hogy még egyszer sem volt benne. Arra tartogatom, hogy a repülőn majd jó lesz! Féltem a kis gerincét! Jól tartják a babók benne magukat? :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


annus - te nem hízol(?) vagy Fruzsi???? :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


erre mondaná a párom, hogy értsem jól!! :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri! :lol: :lol: :lol:
Igen,értsed jól :oops: 8)
Szóval Fruzsi nem hízik!No,korán van még :lol: :lol: :lol:

Milyen a kengurud?Lehet újszülöttet is beletenni?Szerintem kezd el hozzászoktatni,ne a repülőn derüljön ki h nem szereti!Amúgy a repülőn miben utazik?Hordozó van bekötve az ülésbe?Vagy hogy?Azért kell a kenguru?
Amúgy ha a kengurútól félsz,vagy nem szereti Vili,akkor próbálj ki kendőt!!Ott biztos h nem lesz baja a gerincének,és lehet h jobban bejön neki!

annus11
 
 


Anita!
Most én is kicsit nosztalgiáztam!Anno az én uram is több mint 10 kilóméterre vitt bicajjal pecázni,teljes menetfelszerelés....plusz ha éjszakára mentünk akkor sátor!Másnap én is haldokoltam mindig :lol: :lol: Mondjuk most is izomlázam van,de most mástól :oops: :wink:

annus11
 
 


Jó teggelt!

Szofi, most nagyon irigy vagyok ám rád, hogy jártál Mohácson :lol: Én mohácsi lyányka vagyok, de még nem mertem babukámmal nekivágni a hosszú útnak, pedig már nagyon mennék... Egyébként - csak ha megkérdezhetem - ismerősöknél jártatok vagy egyéb progi volt?

Ha a Barbis tali jövő héten lesz akkor mi is belevágunk, de ebben a kánikulában, amit a hétre mond, nem szívesen mászkálnék.

Az oltás dolog nem hagyott nyugodni, ezért felhívtam a dokkert, hogy nem szeretnék két hét csúszást. Az asszisztense egyből adott időpontot holnap reggelre. Baromira izgulok, mert a múltkori vérvételnél (elhúzódó sárgaság miatt) teljesen kikészültem :cry:

Ja, és megvan a keresztelő időpontja!!! Hurrráááááá!!! Szeptember 20-án lesz a nagy esemény :D (Most már kezdhetek agyalni, hogy majd milyen ruciba öltöztessem + a vendéglátáson)

Képeket én is küldök majd a héten, csak legyen időm összeszedni :roll:

KépKép
novygirl
 
 


Jó reggelt!
Na én hulla vok,alig tok mozogni. :lol:
Annus :D
Szép lett a blog.Múltkor én is akartam az enyém ,de nem sikerült.Béna vok. :oops:
Megyek iszom egy kv-t mert bezombulok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


szepjoreggelt

barbapapa
remeljuk Lenanak is bejon a tornaztato :wink:

Annus, akartam meg neked irni,h nem semmi a felujitasrol a kepek!!

panndi,Fruzsi nem jelzi h ehes lenne meg 100 utan?
csak mert pl Boro 120nal total kidol.. ha csak szopizik akkor 100nal is total fari mar.. es siman elvan vele 3 oraig is.
mondjuk ahoz kepest keves a 100 h 200 korul evett.


kenguruban en jobban szeretem mostanaban vinni bevasarolni vgy nezelodni. mindig felkel az autosulesben......... kenguruban viszont nem. es tok szepen tartja benne magat. nekem jobban tetszik mint a kendo.. sztem jobban is tartja.
babakocsival en neki se mernek vagni semminek. abban nem alszik :shock:
kepzeljetek. kengurut a legmagasabbra kellett allitanom :shock:
multheten tok jol elvolt a 63-66 centi kozotti reszben.
tegnap felvettem.. es total kilogott az egesz feje meg a nyaka :shock:
szoval most a 66 es a felettiben van. meg fogom merni este hany centi... ha meg no egy kicsit h fogom beletenni?!
oke h ha mar tartja folyamtosan a fejet akkor bele lehet... de akkoris :roll:
egyebkent elkepzelni nemtudom h fog elferni ebben 10kiloig :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, igen lehet beletenni újszülöttet, csak nem tudom, még nem próbáltam, hogy jól áll-e benne!
A repülőn is végig a kezemben lesz, mert repjegyet ugyan venni kellett neki is, de helyet nem biztosítanak! :? Így a kezemben, vagy a kenguruban lesz végig! Majd látjuk!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti-nem alszik Boró babakocsiban? Én meg ha már nagyon nem akar délután szundizni, akkor "Kocsiba be, ablakot le
könyököt ki, 2-esbe be", és lódulás, nem kell neki 10m és alszik, mint a bunda! Kenguruban jót alszanak?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nori, Boro utalja a babakocsit.. talan majd ha kilat belole megkedveli.
kengurut imadja.. nezelodik alszik..ha megebred nezelodik kicsit total komasan es egybol vissza :lol:
es olyan nyugodtan alszik benne.. persze o amugyis imad olben lenni :lol:
szoval lehet ezert jon be neki a dolog.

mozza,kengurut nem vettel meg?

Netti
Kép
maumau
 
 


Na most felvettem a kengurut, Vilcsi élvezi, vagy legalábbis nincs hiszti! Amúgy elhuzamba mennyit lehet benne?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Barbapapa: ti hol laktok? Lehet, hogy mi is mennénk talizni, épp Pesten leszünk.
(Nozavi: hello! :) Én sem szívesen teszem kenguruba Csongort, még sose volt benne, pedig újszülött kortól lehetne elvileg. Szerntem sem tesz jót a gerincüknek, mert nem támasztja úgy meg, mint pl. a hordozókendő. Ráadásul a lábtartása is más, bár én azt tartom a legkevesebbnek, annyit úgysincs benne, hogy igazán ártson. De azt nem tartom jónak, hogy órákat legyen nem túl jó gerinctámasszal a gyerek. Én próbáltam már mindkettőt, látom a különbséget, a kendőt szorosan meg lehet kötni és tartja a hátát, míg a kenguru nem simul rá a testére és nem támasztja meg rendesen. De ez az én véleményem. Amúgy biztos nem okoz végzetes bajt, hiszen akkor nem is lehetne használni őket, de az megint más kérdés, hogy mennyire egészséges.)

Kép
Kép
tinu
 
 


nem tudom csajok, de én olyan idétlen vagyok! Alig bírtam beletenni a gyereket, utána, mivel mégis csak lett hiszti, alig bírtam kivenni! Ehhez rutin kell, vagy tényleg idétlen vagyok! :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: