Új privát üzeneted érkezett!

Olivérnek jobbulást!

Szandra,ti is betegek vagytok?Vagy rosszul értelmeztem amit írtál?
Jobbulást,ha netán most kell.
Vendég
 


hanna30 írta:(gyerekszakos egészségügyistől mentse mentse meg a dokikat az isten)

akkor ne aggódj !

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyulasz, holnapra egy kalappal!

skrisz72
 
 

 
 

Farkasok,
Magatokról is írj már, léccilécciiiiiii!!!!!!!! :D :D :D

Hannamami,
láz-űző drukkok Olivérnek!!!!!!! :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Xandra,
Nálatok is? Csak neeem? :oops:
Gyógyulást!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulaszka,
gondolunk Rátok holnap! :P +++++++++++++++++++++++++++++

Angel :P
gyönyörű nagyok vagytok mááár!!!!! :) :) :) :) :)
/nem lapoztam most vissza táblát, télleg mi jövünk Nyulaszkáék után? :shock: (Skrisz, Katerina, Nyulasz - július-aug. után szünet? :roll: ) ojjéééé :roll: /

Holnap 4D, naon várom :D majd jövök a képekkel :D

tillidian
 
 


Megvan a Skrisz-tábla! :D

Van még Nikó is...ööö, de hol??? :roll:
Tudtok Róla valamit?

tillidian
 
 


Till, várjuk a képeket! Niko a júliusi babavárók között szokott feltűnni.

Nyulasz, drukk a mai kuksihoz!

Puszi mindenkinek, gyerekeknek jobbulást!

skrisz72
 
 


Lois, kicsi Zétény! Sok boldogságot, hosszú életet, jó egészséget kívánunk!

Nyulasz, pihenj még, ha tudsz, előre vagy 2 hetet! Minden tiszteletem a tiéd, mi csak a 34. hétig bírtuk. Mondjuk én már a 28-adikon kibuktam, de a prüntyők még szerencsére bennmaradtak vagy másfél hónapot.

Skrisz, gyors, problémamentes születést kívánok Eszternek!

Majd igyekszem figyelni!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!!

Skrisz nem semmi beléptéla 39. hétbe azta!!!!! :lol:
Gratulálok!!

Én most értem haza ééééééééééés van kiskönyvem!!!
Jipííííííííííííííííííííííííííííííííííí! :lol:
Nagyon aranyos a védőnéni ha minden igaz pénteken meg is látogat!
Voltam házidokinál is a Kaáliba szurin szóval egész jól haladtam ma.
Jól vagyunk nincs semmi extra amúgy azért nem írok nap mit nap, de azért olvasgatom a fórumot.
Várom a péntek UH-t nagyon!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, szuper! Akkor most már te is "rendes" kismami vagy kiskönyvvel. :lol:

skrisz72
 
 


Akinek van kedve és még bírja, babás, babavárós mamik!
Bp négykerben nálunk augusztusben (várom a dátumokat, kiv. 8-12 és 27) lesz baba és mamatali.Várok bárkit, csak egyezzetek meg az időpontban és aztán priviben küldöm a címet.Babásoknak játék, pancsivíz a teraszon, kiságy, nagyágy stb. , babavárósoknak meg szék vagy ágy.
Vendég
 


Rani: gratulálok a kiskönyvhöz! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uhu,Noi 1800 gramm körüli,Bazsi 2000 gramm.Kissebbek a koruknál,ennek ellenére úgy kezdte a szonográfus,hogy hű,jó nagy ez a kisfiú,micsoda méretek...de ezek alapján csak 32 és 33 hetesnek felelnek meg...szerinte ikreknél ez nagynak számít...én meg úgy tudom,hogy ugyanúgy kéne fejlődni,mint aki egyedül van :roll: ...na jó,abbahagyom,mert ilyenkor jön a nem adunk a méretekre,pici kereszt picit odébb már napokat számít...csak olyan könnyen mondja az ember másnak,aztán meg ugyanazon parázik...

...a lényeg,áramlás jó,grannum II-es,magzatvíz okés,és fejvégűek.Vasárnap megyek nst-re,addig itthon,és akkor megint felülvizsgálják a szabadságom :D

Rani,gratulálok a kiskönyvedhez :D

Lányok,Tobi hova tűnt?Nincs kedve velünk beszélgetni? :roll:

SKrisz,hűha,39.hét...és megkezded az utolsót :D

Szöcske,én is már rendesen "terhesnek" érzem magam...igyekszem még növeszteni őket.Cupp a piciknek :wink:

Hanna,Szandra gyerekek?

Till,jó mozizást :D
Vendég
 


Hunci,köszi,én már sehogyse bírom...pedig jó lenne talizni.
Vendég
 


Nyulaszkám, de jó! Élvezd a szabadlábat még egy darabig! Jó lenne vasárnap találkozni az alapítványi szobámban! :wink:

Hunci, asszem augusztusban a pár napos babámmal én is kihagyom még a talit.

skrisz72
 
 


Krisz,meglátogatlak :D
Vendég
 


Lois&Clark!

Itt is sok szeretettel gratulálunk, egészséget, boldogságot, minden szépet és jót kívánunk!

-ééés gratula a tankönyvi szüléshez :D
Remélem ma már otthon vagytok!
Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Nyuszikám :P Till :P
Köszönjük, meggyógyult tegnapra Márkóm 8) Milcsi nem is kapta el, szerencsére. Igaz, ma meg ő nyüszít egész nap és rágcsál, szegény fogacska :(

Nyuszi :P
Nekem 1 hét volt végig a gyerekek között. Egyik kb. korának megfelelő volt, másik meg 1 héttel mögötte. Aztán megszületett a két óriás gyerekem, teljesen egyformán, 2770 grammal. Kb. a 30. héttől "lesznek kisebbek" az ikrek, mint az egyes babák, mert nincs már helyük, de idekint behozzák ám :wink: :wink: No para, pihenj tényleg, amennyit csak tudsz, én hulla fáradtan mentem neki a szülésnek, igaz, nincs mit megbánjak, a fiaim a hibásak :lol: , totál kinyújtották a hasamat és az fájt, attól nem tudtam aludni, szinte semmit már a végén. Szóval örülj neki, hogy "kicsik"... a koruk szerint már nyugodtan jöhetnek, legalább kipihent Mamijuk lesz :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!!

Nyulasz nagyon szupi híreket hoztál a dokitól gartulálok!! :wink:
Köszönöm a kiskönyves gratulációkat!!


Lányok!

Történt egy szörnyűség a baráti körömbe.
Egy 3 éves kisfiúnak kérnék most hatalmas drukkokat, akit tegnap egy strandon baleset ért, és helikopterrel vittek korházba.
Kómába van és nem sok jót mondanak az orvosok! :cry:
Kérek mindenkit, hogy drukkoljon ennek a kisfiunak nagyon kell a lélekbeli segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:
Ő a család szeme fénye egy belevaló kiskölyök!!!!!!!
Mindenkinek nagyon köszönöm!!!!!
(anya régebben fórumtag volt!)

Kép

Kép
raniko
 
 


Xandra :P
örülök, hogy jól vagytok! :D (atyaég, ekkorák voltak a fiúk??? :shock: nem is tudtam...jó nehéz lehetett Neked :oops: de megérte!!! :wink: )

Raniko :P
gratula a kiskönyvhöz! :D
(Kisfiúnak itt is mennek a drukkok :oops: +++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++)

Nyulaszka,
ezek tényleg szép méretek!!! :D

Hunci,
köszönjük! :P ha tudok, megyek! :wink:

Nálunk is megvolt a 4D (csütörtökön tudok majd képet tenni), Lencsike gyönyörűűűű :D - bár egyenlőre nem tudtam kivenni, hasonlít-e a bátyjára :roll: remélem :wink:
1342 gr :D - de a magzatvíz megint több, így még szigorúbban kell tartanom az IR diétát, rámparancsoltak :roll:

(Lányok, szerdán jövök csak - kötelező rokon-látogatás :? - addig Babákra, Apákra vigyázni! :wink: )

tillidian
 
 


Lányok!
Itthon vagyunk, végigolvastam a termést, holnap (vagyis ma) érdemben reagálok, de most muszáj kicsit szundiznom :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Üdv otthon, hajrá babázás!

Mindenkinek pusza, le vagyok maradva, tegnap csavarogtunk...
vovanda
 
 


Lois: de jó, hogy már otthon vagytok! Gyere, ha tudsz és mesélj!

Rani: drukkolok a kisfiúnak!+++++++++++++++++++

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Lois,dejó,végre otthon :D Várjuk a fotókat,élményeket!!!

Till,Lencsibaba is szép nagy már :wink:

Szandra,örülök,hogy már jól vagytok...eddig ezt nem is hallottam,hogy a 30.héttől már nem olyan ütemben nőnek,de tegnap már az ikresen is írták a csajok.Néztem,heti 200 grammot kéne hízniuk,de csak 125 grammot híztak hetente az elmúlt hónapban.Pont fél kilóval "nyomtak" többet,mint 4 hete.

Rani,ó,ez nagyon szomorú,remélem nem lesz semmi baj :( drukkok mennek a kisfiúnak,és családjának!!!De mi történt?
Vendég
 


Ja,eldobható pelenka ügyben kérnék tanácsot...melyiket érdemes?Be kell vinnem a kórházba úgy 50 darabot...na meg utána itthon is dupla mennyiség :shock:
Vendég
 


Lois! :D
Isten áldja meg kis családodat!Nőjön nagyra Zétény!
Nagyon drukkoltam ám nektek!

Nem bírom ki, csak belesek hozzátok, ha tudok!
Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!
konak
 
 


nyulasz írta:Ja,eldobható pelenka ügyben kérnék tanácsot...melyiket érdemes?Be kell vinnem a kórházba úgy 50 darabot...na meg utána itthon is dupla mennyiség :shock:

babaüggő.
szerintem vegyél minden márkából egy csomaggal és majd kitapasztalod, nektek mi válik be.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rani! Én mindig elpityeredek, ha gyerekekről szól a rossz hír! Gyors felépülést neki, szurkolunk!

Nyulasz, nekünk olyan pici pelus kellett, hogy talán a Pampersnek volt 2-4 kg-ig, abból spájzoltunk be. Kezdetben jó is volt... Miért kell bevinni pelenkát a kórházba? Nálunk nem kellett.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok.

Nyulasz részleteket annyira nem tudok és nem is tudom, hogy anya szeretné e, hogy megírjam.
Annyit tudok, hogy valahogy a mélyvízbe került és későn vették észre. :cry:
Az orvosok azt mondták, hogy nincs sok esély, hogy visszatér. :cry: :cry:
Ahogy már írtam szerintem ha sokan drukkolunk neki akkor igen is menni fog és felgyógyul!!
Nem lehet máshogy!!!!!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,így lesz...felépül...a mi drukkjainknak már rengeteg kisbaba köszönheti az életét :wink:

Szöcske,a péterfyben csak napi 3 pelust adnak,ezért kell bevinni.Azt mondták,napi 8 pelus/gyerek amivel számoljak,tehát napi 5 pelusx2 kell.

Elmentem a pennybe,mert a szülésznő szerint nagyon jó minőségű,és sokkal olcsóbb a pelusuk...babytime a neve,de az hogy lehet 3-9 kg-ig van egy méret :shock: 47 ft-ra jön ki darabja,és valószínű el is vesznénk benne...aztán bementem a tescóba,és vettem még 5 csomag libero newborn-t,és csak 37 ft darabja :roll: meg vettem egy csomag huggiest is,az is ilyen árban van,majd meglátjuk melyik jobb.Tescósat sokan dícsérik,sokan szidják,azt végül nem vettem,de az sem volt olcsóbb,és abból nem is volt 2-4 kg-ig,csak 3-valameddig.
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:17-kor.
seszi
 
 


Seszi :D
sote IIn már nem adnak napi 4 pelust?? Lilivel még volt (ill. előtte a fiúkkal is)

Nyulasz :D
a 47Ft/db az elég drága.
A tesconak kétféle pelusa van az egyik a csíkos csomagolású - az ahsználhatatlan - és van a lila csomagos - az viszont teljesen jó -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyulasz! Így már értem. Azt hiszem, Libero Newbornunk is volt, most, hogy "nagyok vagyunk", dm-es babylove-ot használunk, kuponokkal fel vagyok vértezve és így ott olcsóbb. Ha megszületnek a picik és van közel dm, érdemes belépni a babaklubba. Pelenkafutár is jó, de mi vidékiek vagyunk, Miskolcon nem láttam kiszállítást, pedig az első 6 hónapban jó lett volna. Most már mozgolódok én is, egy-egy gyors bevásárlást megengedek magamnak prüntyők nélkül.

Seszi, aug. 15 vagy 16 lenne a baba-mama-tali. Lehet, hogy szavazni kellene?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem,de elég izgalmasak voltak az elmúlt napjaink. :roll:

Először is:
Lois tiszta szívből gratulálok Nektek,jó egészséget és sok boldogságot kívánok!Szusszanj,pihenj amikor csak tudsz! :D

Raniko!
Gratula a kiskönyvhöz! :D
Jajj,még a könnyem is kicsordult amikor olvastam azt a rossz hírt a kisfiúról! :cry: Nagyon szorítok Neki!

Nyulasz!
De ügyi vagy,hogy még bent vannak a skacok! :wink:

Bocsi a többiektől,de rohanásban is vagyok,meg felületesen is olvastam. :oops:

Rólunk röviden:Múlt szerdán bevéreztem :arrow: rohantunk a klinikára,szerencsére a babóval minden okés!Azóta barnázok,de lekopogom ma már nincs semmi...kopp-kopp.Akkor pici lányom pénteken belázasodott,nyűgi volt egész nap,Ábel drágám meg kiszaltózott a járókából,fejjel a kőre. :shock: :cry: (Ráállt valami összehalmozott játékkupacra! :shock: )Na,rohanás az ügyeletes kórházba,ugyebár ez este történt vacsi előtt fürcsi után. :? Megröntgenezték,de szerencsére minden okés Vele!Azóta Pannim is láztalan.... :D Csak persze nekem kímélő,nem emelgetős életmódot javasoltak,de ez elég nehéz az ikrek mellet. :? Ráadásul az állandó segítőmet is műtik gerincsérvvel,így Ő múlt héten volt utoljára. :cry: Így sos-ben kellett keresnem egy megbízható hölgyet,aki most vagy 2 hónapig jön mindennap reggel 9-től este 4-5-ig.
Ez a július vége nekem nem szerencsés a terhességek terén.Tavaly pont ilyenkor ítéltek fekvésre,2 hetet bírtam ki,mert aug. 1-jén megszülettek az ikrek.Ja,még a szülinapi bulit is szerveznem kellene....elvégre 1 évesek lesznek! :D El sem hiszem! :D

Bocsánat,hogy magunkról többet írtam,megyek vissza dögleni,amíg a gyerekek szunyálnak,azért nem merk virgonckodni....

Puszi mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


sziasztok!

Lois,
:D :D
na szundiznom nekem se ártana, de ha tudnék, lógok a neten :roll:

Nyulasz,
Liberót használunk, nekünk jó, eddig csak kétszer jött ki belőle cucc :wink: , de sztem én tettem rá rosszul.
többit nem is nagyon ismerem.
majd kitapasztalod :)

Pálgi,
júúj, ez a szaltó durva! :shock: szerencse, hogy nem történt nagy baj! kislányodnak is jobbulást! vérzés :? jó, hogy babó okés! :)

Rani,
kisfiúnak +++++++++++++++++++++++++++

bizony, az itteni drukkok sokat érnek!
angel37
 
 


Sezsi,ezen először én is meglepődtem,amikor mondta egy ismerős,babalátogatóba pelenkát és popsitörlőt kell vinni :shock: na,mostmár értem miért :lol: igen,azt tudom,hogy van még egy ennél kissebb libero is(premature),remélem arra nem lesz szükségünk.

Orsi,igen láttam,hogy van kétféle tescos,az egyik a tesco gazdaságos ultra gagyi,a másik a lila,de árban ugyanannyi mint a libero...illetve a libero 3-6 kg,az már drágább darabárban,lehet akkor már a tescos jön ki olcsóbban,most csak ezt a kissebb liberót hasonlítgattam,és ez olcsóbb.

Szöcske,van erre is dm,majd megnézem.

Ági,jajj,mi minden nem történik...progin nem emeltek?
Szaltó se semmi,nem irigyellek,így nehéz lesz pihenned.

Angel,remélem nekünk is jó lesz a libero,mert azt mindenhol kapni,apát is tudom ugrasztani érte.

Krisz,merre vagy?????
Vendég
 


Lois, üdv itthon! Képeket, beszámolót kérünk :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lányok,senki nem tud semmit Skriszről???Ma még nem jelentkezett,ez nem megengedett az utolsó napokban :roll:
Vendég
 


Most néztem a blogját,ma ment nst-re.Ja,meg a vonalzója alatt is ott van...lehet benntartották?Vagy csavarog valamerre?
Vendég
 


Nyulasz :D
a kisebb méretű pelus mindig olcsóbb.
A tescos akkor jön ki igazán jó árban - ikres körben nagyon kedvelt -, amikor akciós, kb. 2-3 havonta akciózzák.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,igen erre aztán rájöttem,hogy hiába hasonlítgatom a kissebb pelust a nagyobbal :roll: de nekünk biztos a kissebb fog kelleni,így nem is érdemes a drágább nagyobbat megvenni...mert a tescosból nincs 3 kg alatti ugye?
Na majd figyelem az akciókat,esetleg ha ti láttok szóljatok :wink:
Vendég
 


Nyulasz, még nem jön Esztike. Sms-eztem vele. (Biztos nem haragszik, ha megírom, hogy aggodalomra semmi ok.) :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, üdv itthon!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nyulasz írta:Orsi,igen erre aztán rájöttem,hogy hiába hasonlítgatom a kissebb pelust a nagyobbal :roll: de nekünk biztos a kissebb fog kelleni,így nem is érdemes a drágább nagyobbat megvenni...mert a tescosból nincs 3 kg alatti ugye?
Na majd figyelem az akciókat,esetleg ha ti láttok szóljatok :wink:

ezt nem tudom, mert újszülöttből én olyat nem használtam.

a legkisebb pelus fog valószínűleg kelleni, 2-4 kgs méret.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Baba,köszi az infót :D

Orsi,köszi,ezt vettem.
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
nálunk a Liberó jött be, ebből még soha nem ment ki semmi!
eleinte volt néha mindkét kisfickónál Pampers is de nem volt igazán jó.

Orsi
Lilinél még kaptatok pelust? :shock:
én Áronkánál már nem :cry:
pedig mindketten 2007-es babák :shock:
úgylátszik, hogy évvége felé már az is elfogyott, mint minden más is a klinikán :cry:

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Itt vagyok, bocsánat! :D
Anyunál voltam ma nst után. Végre hazajött a Balcsiról. Babácskával minden rendben, végre látszik némi méhtevékenység az nst-s papíromon. Naponta vannak pici összehúzódásaim meg hasfájásaim. Végre talán beindul valami. Jövő kedden kell mennem újra vizsgálatra. Most nem volt méhszájvizsgálat, nem tudom hogy állok.

Lois, jaj de jó, hogy máris itt vagy! Mesélj majd!

Rani, drukkolok szegény kissrácnak!

Babim, köszi, hogy benéztél ide! :wink:

skrisz72
 
 


Erike,köszi :D fiúk jól vannak?

Krisz,már azt hittem... :lol: így az utolsó napokban nem ér eltűnni :wink:
Vendég
 


Nyulasz, utolsó napok..... hol van az még..... :wink: :roll: :?:

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok,

Lois, üdv itthon

Pálgi - örülök, h minden rendben a babóval

Nyulasz - szerintem a Pampers newborn a legkisebb, Lea 2500 gr-mal született, neki az volt jó, és nem folyt ki semmi, ha meg igen, az bármiből kifolyt volna sztem :D

Kéne egy kis segítség, tesóm lombikozik, sajna az első nem sikerült és van egy enyhe véralvadás mutációja, MTHFR heterozigóta. Úgy emlékszem valaki, talán Lois szúrt heparint, úgy, h nem volt véralvadás parája....csak szeretnék konzultálni....köccci

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Krisz,már attól tartottam,hogy vasárnap mikor megyünk nst-re,te már mész haza Eszterrel :shock: mert ha tegnap szültél volna,már nem is talizhattunk volna :wink:

Leo,köszi neked is.Tesódnak drukk a következőhöz!...sajna segíteni nem tudok.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: