Új privát üzeneted érkezett!

Erika,
nem baj az, egyáltalán!! Ez mindenkinek személyes érzése, hogyan akarja.
Sőt, lehet, h neked akkor így könnyebb, mert engem lelkileg még külön megviselne, ha nem lenne ott, neked így nem lenne olyan nehéz akkor.

floranan
 
 


[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan,én vettem tescos lilát,mikor még akciós volt,így darabja olyan 25 forintra jött ki,meg most volt olcsóbban pampers,az olyan 36 ft/db,Én arra mentem hogy darabja minnél olcsóbb legyen.A dm-es babylove elég drága ha jól emlékszem 60 ft/db körül van,és nem biztos hogy neked is az fog bejönni.


Nem arra írta itt vki, hogy a gyerek vmi gombát v bőrfertőzést kapott? :oops: Vagy az más volt? De tuti vmi tescos lila.

Jó mozizást!! :D


Sziasztok!

De igen, a TESCO-sra írták !!! ... én az elején huggiest, pamperst és liberot próbáltam... pampersből rendszeresen minden kifolyt :shock: :shock: ... lányos anyukáktól szintén ezt hallom, fiús anyuknak a pampers is jó volt ... nekünk a 3 közül a libero volt messze a legjobb, jobb mint a huggies, pedig az drágább ... de akkor még nem ismertem a babylove-ot (dm) .... azt kb 6 kilótól használjuk, azóta is csak azt ! ... én most újszülött kortól már abba fogom csomagolni a kicsit, mert prémium minőség, még a libero-nál is jobbnak találjuk ... viszont ha nincs ez, akkor liberot veszek :) .... de ki kell próbálni, és ki kell kisérletezni, kinek mi jön be! .... én mondjuk TESCO-sat nem vennék újszülöttnek ... lehet DMeset sem, ha nem ismerném és használnám már évek óta :lol: :lol:

Flora: Mei-tai : nem ismerem, de ha ilyet szeretnék, megnézném élőben ezt a társaságot, miért is ne? :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="t-pk"] írta:t-pkn pampers-t vettem, két fajtát, az egyik 2-5 kg-ig jó, a másik meg 3-6 kg-ig. A nővérem és a barátnőm is erre a márkára mondta, hogy jó.
Az elején én nem akarok kisérletezni tescos vagy dm-es vagy akármilyen pelussal. Én is kezdő vagyok, a gyerekek is :lol: Majd ha belejövük, akkor próbálgatom - és ha akkor kifolyik belőle valami, akkor már tudni fogom, hogy a pelus volt rossz és nem én bénáztam.
De hogy ez mennyi idő után fog eljönni .... :roll: :lol:


Kata: mindet ugyan úgy kell ráadni ;) ... a DMes nem gagyi ,sőt! :) ... és a pampers. libero, huggies ugyan úgy lutri, csak jobb a marketingjük ... :wink:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

Családban fiúknál volt gond a Pampers-sel... nekem a Libero-t, Huggies-t, DM-t javasolták...
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, megint pelus a téma: tényleg próbálgatni kell, és az ember előbb-utóbb rátalál a megfelelőre. És ahogy Bibi is írta, fiúk és lányok között is lehet különbség. Mi kezdetektől Libero-t használunk, az minden méretben bevált. Próbáltuk a Tescosat (nekem nem tetszett az anyaga, nem is bírta addig, mint a Libero), a DMeset (ha akcióban vettem a Libero-t egy árban voltak, így maradt a Libero) és a Pamperst (kifolyt rendszeresen). Most is Liberozunk majd.

Bibi és Andi: Nagyon csinik vagytok!

Petra: Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és részvétem Apósod miatt!

Zsófi: Örülök, hogy gyarapodnak a gyerkőcök és hogy összességében jól vagytok! Drukkolok továbbra is! A sok simi és anyatejci biztos sokat segít majd a csöppségeknek.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Nekem lányos anyuka ajánlotta a tescosat.
A lila csomagosról mondjuk,azt hallottam hogy olyan minőség mint a libero,meg a többi márkás,csak a tesco sajátjaként csomagolja és ezért olcsóbb.

sutimano76
 
 



Kép
v.andi
 
 



Kép
lipót beatrix
 
 


Ezt el kell olvasnotok, mivel GYÖNYÖRŰ!!!


Mama miért sírsz? - kérdezi a kisfiú az édesanyját:
Mert én nő vagyok - válaszolta az asszony.
Ezt nem értem! - mondja a kisfiú
És ezt soha nem is fogod megérteni ..........-válaszolta gyermekét
átölelve az anya.

Később megkérdezte a fiúcska az édesapját is Papa, miért sír a
mama látszólag minden ok nélkül? Minden nő ok nélkül sír. - Ez volt
minden amit az apa válaszolt.

A fiúcska felnőtt férfi lett, és még mindig kereste a választ, vajon
miért sírnak időközönként a nők. Egyszer megkérdezte a

Legfelsőbb Hatalmat:
- Mondd Atyám, miért sírnak a nők olyan könnyen? Az Atya
elgondolkozva
válaszolt:

Amikor a nőt teremtettem, valami különlegeset alkottam.

Oly erőssé tettem a vállát, hogy a világ terheit elbírja, mégis oly
gyengéddé, hogy vigasztalást is tudjon adni.

Oly belső erőt adtam neki, ami lehetővé teszi, hogy akkor
is tovább menjen, amikor már mindenki más feladja, hogy a betegségek és a
bánat idején is ellássa családját panaszkodás nélkül.

Oly mély érzéseket adtam neki, amelyekkel gyermekeit mindig és
minden körülmények között szereti, még akkor is, ha a gyermek őt mélyen
megbántotta.

Oly erőt adtam neki, mellyel a férjét minden hibájával együtt
szereti és elviseli, és azért alkottam a férfi oldalbordájából, hogy vigyázzon férje szívére.

Oly bölcsességet adtam neki, hogy tudja egy jó férj soha nem sérti
meg a feleségét, mégis néha próbára tesz a nő érzéseit, határozottságát és kitartását, hogy szikla szilárdan férje mellett áll-e?

És végezetül könnyeket is adtam neki, hogy sírhasson. A könnyek
kizárólag
csak az övéi, és annyit használ belőlük, amennyire csak
szüksége van.

Látod: Egy nő szépsége tehát, nem a ruhájától függ amit éppen
visel, vagy
az alakjától amilyen az ő formássága, de még nem is attól ahogyan
a haját
viseli.

Egy nő szépségét a szemeiben ismered fel, mert ez a szíve kapuja,
ahol a szeretet lakozik.

Add tovább ezeket a goldolatokat minden nőnek, akit csak ismersz.
Ha ezt megteszed, valami csodálatos dolog fog történni.
Segíted a nők önbecsülését!

HISZ MINDEN Nő SZÉP AKI SZERET!

Kép
lipót beatrix
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap mászkáltunk, hulla vagyok. :)
Süti, hétalvók??? 6 óta fent vagyok, nem tudtam visszaaludni. Előtte meg... 1,5-2,5 óránként kelés. Nem tudtam mit csinálni amivel páromat nem ébresztettem volna fel. Itt voltam és végigolvastam a tegnapi termést. Vedd ki az elemet a kutyából! :D
Párod, hogy bírja, vagy nem is hallja, mert durmol? Az ismerős!
Jégkorszak milyen volt?
Csajok, pelus témához nem tudok mit mondani. Nekem unokatesóm a tescósat használta meg a Bippában vásárolt ki tudja mit. Neki mindkettő bevállt.
Én barátnőmtől kaptam egy fél csomaggal, most néztem meg pampers 3-6kg, mini. Neki nagyon hamar kinőtte a pici, de nem panaszkodott rá. Majd meglássuk. Kaptam még Tenás hálós bugyit, wc ülőkére vádőfóliát, csupa hasznos dolgot.
Megrendeltük ma a kiságyat. Jövő héten meglesz. :lol: :lol: :lol:
Voltunk piacon, vettem melltartót, mert a sajátjaimba már nem fértem. 500 Ft volt és nagyon kényelmes. Meg vettünk egy világoskék macis törölközőt a picinek. Ágyneműt kerestünk a csajnál, nála szoktuk venni és akkor láttuk. Eljöttünk és párom kérdezte, hogy nem vesszük meg? Nagyon megtetszett neki is. :D Visszamentünk érte.
Vettem papucsot is, mert a magas sarkú szandiban már fájt a lábam és másom nem volt. A piacon már abban mászkáltam, de fel is törte a lábam. :(
Voltunk az Rs-ben is, mert a Faktumban pelenkázó rátétet szerettem volna komódhoz. Az külön nincs, csak komóddal együtt. Azt meg nem veszek mert van. De már néztünk fenyő polcanyagot és abból megoldjuk, jól fog kinézni.... És mégse 14 ezer, mert közben a neten találtunk.
Lassacskán mi is haladunk. :D
Merre jártok?
Zsófinak és babócáknak nagyon örülök. :D :D
bex13
 
 


Andi! Aranyos és csini a pocakod!

Bibi! Csini ez a fürdőruci és Te is !

Pelus: Nekem nővérem a Liberot ajánlotta, azzal nem volt gondja!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.07.19 20:40-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Nagyon kiváncsi vagyok holnap mit mondanak uh-n. Mert pár napja úgy éreztem, hogy megfordult. De ma.....
Reggel kidugta magát bal oldalt teljesen ferde voltam :lol: :lol:
Aztán egész nap hol itt nyomott, hol ott. Volt bal oldalon függőlegesen, aztán kifli alakban, aztán meg u alakban a köldökömnél. Este meg a jobb oldali bordámat célozta meg. :D
bex13
 
 


Bex,párom is arra kelt de ő már csak reggel, éjjel nem hallotta ,mélyen aludt.Tudod ő nem várandós!!!!
Jégkorszak ari volt,de Berni vagy kétszer megfordult a hanghatásoktól.én meg majdnem bealudtam,na nem azért mert uncsi volt,hanem valamikor pótolni kéne az éjszakai nem alvást.

sutimano76
 
 


Madar,merre jársz?????Reméltem este túlélést jelentesz!!!Vagy még mindig a balcsin lennél????

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Jelentem, megvagyok, vihart is túléltük. :) Csak annyi minden történt. Már 1 órája ébren vagyok, nem tudok aludni :roll: visszaolvasok ... van mit :wink: talán napközben írni és élménybeszámolni is tudok.

Szép és könnyű napot Mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kép
Vendég
 


A héten elutazunk. Nem nagyon leszek. Mindenki vigyázzon magára, a babájára!
Vendég
 


Szép jó reggelt!!!

Ma azért vagyok ébren ilyen korán,mert az álmom vége rémálom lett.
Az elejét azért elmesélem,mert az tök jó volt.Megszültem szept.5-én a párom és apósom névnapján.A párom örömében rágyújtott,amit alapból sose tenne.Nagyon szép kicsibaba volt!!!Aztán egyedül bementem a kórházba,jelenteni,hogy megszültem,Babót meg otthon hagytam,na abból lett a rémálom,úgyhogy itt be is fejezem a mesélést!!!!
Megyek megpróbálok visszaaludni!!!!

Madar,jó hogy újból itt vagy,kiváncsi vagyok mit mesélsz!!!!!!Itt se volt semmi a vihar,de a balcsin még forgószelet is mutattak,gondolom ott sokkal félelmetesebb volt!!

sutimano76
 
 


Mabe,jó utat és kellemes időt!!Ti is vigyázzatok magatokra!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Mabe, jó nyaralást, szép időt, vigyázz magatokra!

Madár! Üdv újra itthon! Mozgalmas volt a nyaralás? :wink:

Süti! Ilyenkor ez természetes, hogy álmodik össze-vissza az ember, remélem mikor visszaaludtál már nem tért vissza a rossz álom! [/b]

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jó reggelt!


Mabe,jó pihenést,és érezzétek jól magatokat.

Bex,lassan Ti is megvesztek mindent. :) Drukk az UH-hoz.Nekem fogalmam sincs hogy fekszik Junior,csak sejtésem van.Holnap megtudom én is.Jó lenne,ha irányba feküdne.

Madar,hát megvagytok! Szuper.Várjuk a "viharos" élménybeszámolót. :lol:

Süti,ez az álom :shock:Tesódék megjöttek?

Pelus,nekem anno a libero jött be,a huggis akkor még nem volt,de szívesen kipróbálom,sokan dicsérik,

Alvás,nákunk is 3 napja egész éjjel ugatnak a szomszéd kutyák. :twisted: utálom,hogy nem lehet aludni.
és akkor egy igazán hülye kérdés Kép Kép Kép : ti hoa teszitek a kezeiteket alvás közben? Ugya a pocak miatt csak oldalt tudok aludni,és soha nem tudom hova tenni a kezeimet.Állandóan elzsibbadnak,és oldalt a combcsontom,a forgóim már fájnak.Valami praktika?Nekem a szopi páran még nem az igazi,próbálom kitapasztalni.

Kép
v.andi
 
 


Eszembe jutott még valami:
Lassan 2 hete nyomom ezt a hülye diétát.Már nem vagyok éhes,és tudom mit hogy szabad.De,a súlyom picit csökkent.Normális ez ilyenkor?Persze nem kórosan,csak most nem híztam,hanem fogytam picit.

Ja,és mint sereghajtó,betöltöttem a 30. hetet Kép Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Petra sok boldogságot kívánok Nektek :!: :!: :!: (és őszinte részvétem.... :? :? :? )

Zsófi örülök, hogy jól vagytok! :) Babákok nagyon ügyesek!!!!

Babák méretei nagyon szépek.... :)

Ne haragudjatok nem tudok másra reagálni, mert nem ülhetek sokat gép előtt, mert akkor "fionásodom".... :? :?
Szombaton mindenfelé mászkáltunk a férjemmel... nagyon jó volt.... :) Vasárnap pedig barátokkal voltunk Kaposváron fürödni... az is nagyon jó volt...
A lábam dagad.... sokszor kell feküdjek... és akkor elég jól leapad... (a felpocolás jót tesz neki... :wink: )
Nincs nagyon már különbség hideg és meleg idő.... egyaránt dagad.... :? :?

Puszi Nektek! Vigyázzatok a babákra és magatokra!!!! :)
vikiviktor
 
 


Na, most szakítok egy kis időt reagálni.

Petra!

Gratulálok a házasságkötésekhez!! :):)

Bibi!

csinos poci, van is mit nézni rajta! :)
Összeszedett? Nem vagyok ám olyan rendes, de ennyi gyerek mellet, ha valamennyire jól is akarja csinálni az ember, nem is megy másképp, különben káosz lesz az élet. Van, amit kényszer szült az évek alatt, akarom, nem akarom. Pl. ilyen a vasalás, az ételtervezés. Ez egyike sem lenne amúgy az én életemben első, csak nagyon-nagyon hátul, vasalni nem szeretek, de az ételeknél is inkább úgy szeretek főzni, ha azt csinálok, amihez kedvem van aznap. Na ez így szünidőben nem megy, enni kell mindennap a gyerekeknek, nagyjából időben, és nem is mindennap ugyanazt, ráadásul az se gond, ha nem mindennap csirke van, hanem tészta, főzelék (fogynak a mennyiségek rendesen, a nacink rámenne a mindennap pl. rántott csirke verzióra).
Neked is azt tudom mondani, mint Sütinek, hátha vigasztal :D:D, hogy nekem sincs segítségem. Semmi. Időnként pár órára rá tudjuk bízni a gyerekeket ismerősökre, de ennyi. Párom sokat segít, de anyum még dolgozik, anyósom már ugyan nyugdíjas, de nem tud segíteni (mindketten messze laknak (120 km)). És ha épp mi tudnánk elvinni a gyerekeket hozzájuk, 4-et már egyikük sem vállal be (amit azért nem csodállok), ha akarok egy hét gyerekmentességet, akkor meg kell oldanom, hogy egyidőben kétfelé le tudjam adni őket (ami meg azért nem egyszerű, mert nekünk kell vinni, és ellenkező irányban laknak, szóval jó sok benzinpénz kell hozzá, ami meg szintén nem gyakran bevállalható).
Szülésnél még nem tudom, mi lesz. Anyósomat meg lehetne kérni, hogy jöjjön, de ugye a szülés annyira kiszámíthatalan, nem tudom, mikorra hívjam, azt meg tudom, hogy nem tud sok időt elszabadulni otthonról, állatai vannak, meg látom, hogy megszokta másképp, máshogy (ez megérthető, az az ő élete). Szóval ez nem megoldás. Valószínű ismerősi körben fogjuk megbeszélni, hogy a szülés közvetlen idejére valaki vállalja el a 4 gyereket, aztán meg apjuk lesz velük, itthonról próbál dolgozni, ha meg iskolaidő lesz már, akkor azt is kell bonyolítania. Nem lesz egyszerű, és itt is látszik, hogy bizony már komoly előszervezés kell ehhez is, hogy legyen mit enniük, ruci, ha kell, akkor iskolafelszerelés.
Szóval fel a fejjel, ha anyud nem lesz, akkor is megoldjátok! :):) Ne légy ezért mérges rá, neki is most gondjai vannak, rossz lehet ennyi idő után először feleslegesnek éreznie magát, aztán meg most bizonyítania kell.

Süti!

Hétalvók? Amikor írtál, mi már régen úton voltunk anyukám felé családilag. :D

Erika!

De ugye két méhlepénye nem lehet az embernek egy gyerekkel? :D:D

Floranan!

A pelus kérdében úgyis többet ki kell próbálni valószínűleg.
Nálunk anno csak a Pampers jött be sokfajta kipróbálása után. A legkisebbnél mindenből kifolyt a dolog az elején,nem is szerettem azt az időszakot pelus szempontból, mert mindegy volt, milyen olcsó-drága, folyt bármerre, és ez ugye itthon még ahgyján, de ha az ember elmegy valamerre, akkor télidőben nem szeretne full ruhacserét csinálni...
Viszont már régóta elégedett vagyok a Babylove-val, és azt eddig kedvező áron is tudtam venni (korábban a 15 %-os levásárolós pontjaimmal, olyankor mindig nagyon bevásároltam pelusból, óriáscsomagosat (úgy mindig a legkedvezőbb áru, 15 %-kal meg méginkább), legutóbb viszont 20 %-os nyitási akciós volt a közeli DM, ott vettem, igaz a babának nem Babylove-ot, mert nem volt a piciből nagy csomag, és a Liberó mini darabára jobb volt emiatt.).
Most egyenlőre 2 csomag newborn Liberóm, és egy nagycsomagos mini Liberóm van a babának. Meglátjuk.
DM-es Babylove egyébként szerintem az olcsó pelusok közé tartozik, nem tudom, Süti hol látott 60 Ft/db áran, mert én elég régóta veszem, figyelem az áraikat, és nem szokott másra esni a választásom. A maxi 84 db-os korábban (Áfa emelés előtt) 3699 Ft volt, ez 44 Ft/db árra jön ki kedvezmények nélkül is.
Pedig nem csak a DM-ben nézem az árakat, hanem a bevásárlóközpontokban is, de ott is csak a saját márkás lehet olcsóbb, de én arra még nem vetemedtem, hogY Tesco-s pelust vegyek, nekem az ő saját márkás termékeik nagyon nem jöttek be eddig. Csak a ruhák, de pl. élelmiszerek nem...
A DM-es egyébként nem a gagyi kategória. És nem csak a pelusban, nekem a többi babaápolási cuccuk is bejön, melltartóbetétben sem használok majd mást. Folyamatosan próbálkozom más saját márkás termékükkel is (tisztálkodószerek, takarítószerek) és eddig egyikre se mondtam, hogy soha többet. Pl. Tescos termékekkel már odáig jutottam (pedig csak egy-két dolgukat próbáltam), hogy már meg se nézem őket, nem érdekel, mennyivel olcsóbb.

Mabe!

Jó utat! :):)

Rita!

A Rayher Kreatív Centrumban vannak jó tanfolyamok (nem voltam még másikon, csak a tanfolyam címek alapján), ez elég sokakat érdekelt, 10 fő volt a max., és 7 jelentkező össze is jött. Eredetileg 2 órásra írták, de végül majd 5 órát voltunk ott, 2500 Ft-ot kellett fizetni, de ebben az anyagár benne volt.
Mindketten nagyon jól éreztük magunkat a párommal (bár a hölgy, aki tartotta, először azt hitte, csak dísznek viszem a páromat, de mondtam, hogy ez mindkettőnket érdekli (ciki, ha egy férfi szeret kreatívoskodni? Bár időm inkább nekem van rá, de én örülök, hogy van olyan dolog, ami mindkettőnket érdekel, ez is a jó házasság alapja és összetartója). Tanultunk több technikát (pl. aranyfüsttel bánni).
Egyébként hívő emberként istentiszteletre járunk minden héten szombaton, és ott a gyerekek külön vannak (szülők tudjanak figyelni), és az ő felügyeletük megszervezése és elfoglalásuk kitalálása az én dolgom. Ezért ilyen különböző korosztályú a csoport.

Tara!

A scrapbook csak saját szórakoztatásra van... Bár ötletek innen is jönnek a gyerekekhez.
Egyébként igen, nagyon húzósak az árak, ezt úgy próbáljuk áthidalni, hogy netről rendelünk, külföldről. Jóval-jóval olcsóbb, még Amerikából postaköltséggel együtt is.
Egyébként nagyon sokmindent csináltunk már (össze kéne írnom, mit, mert lenne egy csomó, amit lehetne újra), bizonyos dolgok viszont nem kivitelezhetők (szárítós, sütős dologok, nagy maszatolással járók (agyag, festék), költségesek (pl. tetszenek a mozaikolt dolgok, gyöngyözés, de mindkettőnek olyan költsége lenne, ami már sok)). Ha sikerült összeírnom, akkor leírom, mi volt már, hátha van még öteleted.

Egyébként Bibi a nagy netről rendelős, de én mindenkinek ajánlom, mert ez az, amin tényleg nagyon lehet spórolni, legyen az hobbihoz valami, műszaki cikk vagy ruha, használati dolgok. Pl. szoktam keresztszemesezni, és fonalat itthon 230 Ft/db árért tudok venni, Angliából postadíjjal együtt (!) 45 Ft/db-ért, de vettünk már fényképezőgépet, a teljes öntözőrendszerünket (szivattyút is, Néemtországból, márkásat (Gardena)), gyereküléseket (azon nagyon sokat spóroltam az itthoni árakhoz képest, és az is márkás, Römer isofix ülések), most az épp iskolába készülő fiam táskáját. És mint írtam a scrapbook dolgok még a mai USD ár mellett is 1/4 árra jönnek ki (a postadíjat is beleszámolva).
És eddig minden mindenhonnan megjött.
Tényleg figyelek az árakra, egyáltalán nem mindegy mi mennyibe kerül (más kérdés, ha csak belefér, igyekszem minőségi dolgokat venni, mert az olcsó sokszor többe kerül a végén), szóval nem azért írom, mert annyi pénzünk lenne, hogy minden mindegy és összevissza vásárolgatunk, amit meglátunk vagy megkívánunk. (Vannak dolgok, ami olyan, amire nem lenne szükségünk a mindennapokhoz (pl. scrapbook, keresztszemes), ugyanakkor én nem nagyon járok el itthonról, ne vásárolgatok össze-vissza rucikat, nincsenek káros szenvedélyeink, spórolok azért a dolgokon, ha tudok, de valami kell, ami azért a hétköznapokat feldobja, és ez Istennek hála belefér)

Astrid

Kép
astrid
 
 


NA, sziasztok.
Szombaton elmentünk a keresztanyám szülinapjára Nyíregyházán túlra (430 km egy irányba) aztán délután vissza. Azt hittem kidurranok, úgy bedagadt kezem, lábam. Gondoltam rátok útközben (Kriszti, Mónika, Tünde). Tegnap egész nap aludtam - kivéve az istentiszteletet :wink: . Végül úgy döntöttünk, nem érdekes a kert, lemegyünk ma a Balatonra és kész. Már csak össze kell pakolni :shock: :oops: :P .

Szép napot, hetet mindenkinek!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


[quote="v.andi"]E írta:v.andiszembe jutott még valami:
Lassan 2 hete nyomom ezt a hülye diétát.Már nem vagyok éhes,és tudom mit hogy szabad.De,a súlyom picit csökkent.Normális ez ilyenkor?Persze nem kórosan,csak most nem híztam,hanem fogytam picit.

Ja,és mint sereghajtó,betöltöttem a 30. hetet Kép Kép Kép


Sziasztok!

Andi: 4 hete kezdtem a diétát, akkor fogytam egy hét alatt egy kilót, és azóta tartom a súlyom ... pont ma reggel mértem, ugyan annyi vagyok, mint 3 hete ilyenkor ... én sem, és te sem "zabáltunk" előtte, de azért a szénhidrát-csökkentést megérzi a szervezetünk ... ez normális, a dokim szerint is :) ... de ha megnyugtat, kérdezz rá a tiednél !!! (nekem mondjuk lili 6-7 kilós fogyása elképesztő volt, attól bizony kicsit megijedtem volna ... :shock:

Holnap reggel megyek a védőnőhöz: zsemle és tejcsi után megméri a vércukromat, remélem, minden okés lesz, most ellenőrzik először, mióta diétázom ... :)

Sereghajtó: gratula, üdv a 30 x hetes klubban !!! :)

Bocsi, rohanok vasalni tovább: végre elkezdtem mosni-vasalni Lotti rucikáit, és össze akarom készíteni a héten a kórházi pakkunkat :)

Később jövök ... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibiesbrumi 2009.07.20 11:55-kor.

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak még visszaolvasok, a hétvégén nem voltunk itthon, van mit bepótolnom, jó sokat írtatok hál Istennek :)

Petra, párod apukája miatt részvétem nektek :cry:

Az esküvőhöz pedig nagyon gratulálok, sok boldogságot kívánok nektek.

Zsófi, puszi a két kis lurkónak, és persze neked is, nagyon ügyesek a gyermekeid, hogy ennyit kajcsiznak már :)

Én nagyon örültem a hétvégi viharnak, vidéken voltunk, és húsz fokkal lett hirtelen hűvösebb, annyira jó volt, ha tehetném ilyen hőmérsékletet rendelnék szeptemberig :lol:

Floranan, 28-án a madarász utcai gyermekkórháznál találkozunk, az, ha jól tudom, a duna plaza környékén van, csak a plaza a bal oldalon van, a kórház meg a jobb oldalon egy utcával bentebb (ha jól tudom).
Pelusból én az elejére a libero newbornt vettem, törlőkendőből meg neorganormont.

Móka, a kettesre kell majd vinnünk mindent a picinek, kivéve ruhát (abból majd csak a hazahozós kell), kellenek krémek, pelusok, törlőkendő stb.

Na megyek, folytatom a visszaolvasást :)
Vendég
 


Átléptük a 30-at :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A nagy bódogságban kétszer küldtem el 8)
Vendég
 


Gratula,hogy a sereghajtók is átlépték a 30.-at!!!!!!

sutimano76
 
 


Móka, én is gratula az utolsó munkanaphoz :lol: (igaz kicsit megkésve :oops: )

Bibi, sajnálom, hogy anyukád így el van havazva mostanában, de hidd el, mire Brumika jön, addigra tuti ott lesz nálatok, és örömmel várja majd az unokáját.
Biztos nem lehetett könnyű neki a váltás, neki is szüksége van egy kis "hiszti" szerűségre, de szeptemberben már te / ti lesztek neki a legfontosabbak :wink: úgyhogy nem elkenődni, ok? :wink:

Nagyon csini a strandszerkód:):)

Floranan, gratula a szép méretekhez :)

Ja, igen, szept 17 :):):) programozódjunk csak szépen :):):) (bár az nekem még csak a 38 hét 4. nap lesz - ugye dokikám 39. hetet mondta :))

Andi, szépen gömbölödik a pocid :)

Mabe, jó utat, jó pihenést nektek!

Süti, most már fogunk egy pár ilyen furát álmodni szülésig, végül is csak ezzel kel-fekszik az ember, hogy milyen lesz a szülés, milyen lesz a baba.

De egy egy ilyen fura álom után alig tudja magát összeszedni az ember.

Andi, én a "sima" kispárnám alá teszem a kezem, a másik kezem meg behajlítva rajta van.

A két combom közé is szoktam tenni egy közepes méretű párnát, ettől nem fáj a combcsontom, forgóm.

Nekem a szopi párna egyáltalán nem jött be az alváshoz, lehet, hogy túl nagy, nem tudom, de engem egyszerűen idegesít. TV nézéshez viszont tökéletes :lol: :lol:

Viki, sajnálom, hogy a hidegben sem lett jobb a lábad :cry:

Andi, én is örülök, hogy végre 30-asok lettünk, olyan jóóóóó :) :) :)

Anna, nagyon jó pihenést kívánok nektek :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a gratulációkat és a részvétnyílvánítást.
Lelkileg még nem vagyunk a top-on,de talán Soma megszületése kicsit enyhíti a fájdalmat....


Most el kell mennem ügyeket intézni,de utána próbálok időt szakítani arra ,hogy mindenkinek írjak én is!

Ja, csatlakozom a lábdagadók táborához........... :wink:

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="astrid"]N írta:astrida, most szakítok egy kis időt reagálni.

Petra!

Gratulálok a házasságkötésekhez!! :):)

Bibi!

csinos poci, van is mit nézni rajta! :)
Összeszedett? Nem vagyok ám olyan rendes, de ennyi gyerek mellet, ha valamennyire jól is akarja csinálni az ember, nem is megy másképp, különben káosz lesz az élet. Van, amit kényszer szült az évek alatt, akarom, nem akarom. Pl. ilyen a vasalás, az ételtervezés. Ez egyike sem lenne amúgy az én életemben első, csak nagyon-nagyon hátul, vasalni nem szeretek, de az ételeknél is inkább úgy szeretek főzni, ha azt csinálok, amihez kedvem van aznap. Na ez így szünidőben nem megy, enni kell mindennap a gyerekeknek, nagyjából időben, és nem is mindennap ugyanazt, ráadásul az se gond, ha nem mindennap csirke van, hanem tészta, főzelék (fogynak a mennyiségek rendesen, a nacink rámenne a mindennap pl. rántott csirke verzióra).
Neked is azt tudom mondani, mint Sütinek, hátha vigasztal :D:D, hogy nekem sincs segítségem. Semmi. Időnként pár órára rá tudjuk bízni a gyerekeket ismerősökre, de ennyi. Párom sokat segít, de anyum még dolgozik, anyósom már ugyan nyugdíjas, de nem tud segíteni (mindketten messze laknak (120 km)). És ha épp mi tudnánk elvinni a gyerekeket hozzájuk, 4-et már egyikük sem vállal be (amit azért nem csodállok), ha akarok egy hét gyerekmentességet, akkor meg kell oldanom, hogy egyidőben kétfelé le tudjam adni őket (ami meg azért nem egyszerű, mert nekünk kell vinni, és ellenkező irányban laknak, szóval jó sok benzinpénz kell hozzá, ami meg szintén nem gyakran bevállalható).
Szülésnél még nem tudom, mi lesz. Anyósomat meg lehetne kérni, hogy jöjjön, de ugye a szülés annyira kiszámíthatalan, nem tudom, mikorra hívjam, azt meg tudom, hogy nem tud sok időt elszabadulni otthonról, állatai vannak, meg látom, hogy megszokta másképp, máshogy (ez megérthető, az az ő élete). Szóval ez nem megoldás. Valószínű ismerősi körben fogjuk megbeszélni, hogy a szülés közvetlen idejére valaki vállalja el a 4 gyereket, aztán meg apjuk lesz velük, itthonról próbál dolgozni, ha meg iskolaidő lesz már, akkor azt is kell bonyolítania. Nem lesz egyszerű, és itt is látszik, hogy bizony már komoly előszervezés kell ehhez is, hogy legyen mit enniük, ruci, ha kell, akkor iskolafelszerelés.
Szóval fel a fejjel, ha anyud nem lesz, akkor is megoldjátok! :):) Ne légy ezért mérges rá, neki is most gondjai vannak, rossz lehet ennyi idő után először feleslegesnek éreznie magát, aztán meg most bizonyítania kell.

Süti!

Hétalvók? Amikor írtál, mi már régen úton voltunk anyukám felé családilag. :D

Erika!

De ugye két méhlepénye nem lehet az embernek egy gyerekkel? :D:D

Floranan!

A pelus kérdében úgyis többet ki kell próbálni valószínűleg.
Nálunk anno csak a Pampers jött be sokfajta kipróbálása után. A legkisebbnél mindenből kifolyt a dolog az elején,nem is szerettem azt az időszakot pelus szempontból, mert mindegy volt, milyen olcsó-drága, folyt bármerre, és ez ugye itthon még ahgyján, de ha az ember elmegy valamerre, akkor télidőben nem szeretne full ruhacserét csinálni...
Viszont már régóta elégedett vagyok a Babylove-val, és azt eddig kedvező áron is tudtam venni (korábban a 15 %-os levásárolós pontjaimmal, olyankor mindig nagyon bevásároltam pelusból, óriáscsomagosat (úgy mindig a legkedvezőbb áru, 15 %-kal meg méginkább), legutóbb viszont 20 %-os nyitási akciós volt a közeli DM, ott vettem, igaz a babának nem Babylove-ot, mert nem volt a piciből nagy csomag, és a Liberó mini darabára jobb volt emiatt.).
Most egyenlőre 2 csomag newborn Liberóm, és egy nagycsomagos mini Liberóm van a babának. Meglátjuk.
DM-es Babylove egyébként szerintem az olcsó pelusok közé tartozik, nem tudom, Süti hol látott 60 Ft/db áran, mert én elég régóta veszem, figyelem az áraikat, és nem szokott másra esni a választásom. A maxi 84 db-os korábban (Áfa emelés előtt) 3699 Ft volt, ez 44 Ft/db árra jön ki kedvezmények nélkül is.
Pedig nem csak a DM-ben nézem az árakat, hanem a bevásárlóközpontokban is, de ott is csak a saját márkás lehet olcsóbb, de én arra még nem vetemedtem, hogY Tesco-s pelust vegyek, nekem az ő saját márkás termékeik nagyon nem jöttek be eddig. Csak a ruhák, de pl. élelmiszerek nem...
A DM-es egyébként nem a gagyi kategória. És nem csak a pelusban, nekem a többi babaápolási cuccuk is bejön, melltartóbetétben sem használok majd mást. Folyamatosan próbálkozom más saját márkás termékükkel is (tisztálkodószerek, takarítószerek) és eddig egyikre se mondtam, hogy soha többet. Pl. Tescos termékekkel már odáig jutottam (pedig csak egy-két dolgukat próbáltam), hogy már meg se nézem őket, nem érdekel, mennyivel olcsóbb.

Mabe!

Jó utat! :):)

Rita!

A Rayher Kreatív Centrumban vannak jó tanfolyamok (nem voltam még másikon, csak a tanfolyam címek alapján), ez elég sokakat érdekelt, 10 fő volt a max., és 7 jelentkező össze is jött. Eredetileg 2 órásra írták, de végül majd 5 órát voltunk ott, 2500 Ft-ot kellett fizetni, de ebben az anyagár benne volt.
Mindketten nagyon jól éreztük magunkat a párommal (bár a hölgy, aki tartotta, először azt hitte, csak dísznek viszem a páromat, de mondtam, hogy ez mindkettőnket érdekli (ciki, ha egy férfi szeret kreatívoskodni? Bár időm inkább nekem van rá, de én örülök, hogy van olyan dolog, ami mindkettőnket érdekel, ez is a jó házasság alapja és összetartója). Tanultunk több technikát (pl. aranyfüsttel bánni).
Egyébként hívő emberként istentiszteletre járunk minden héten szombaton, és ott a gyerekek külön vannak (szülők tudjanak figyelni), és az ő felügyeletük megszervezése és elfoglalásuk kitalálása az én dolgom. Ezért ilyen különböző korosztályú a csoport.

Tara!

A scrapbook csak saját szórakoztatásra van... Bár ötletek innen is jönnek a gyerekekhez.
Egyébként igen, nagyon húzósak az árak, ezt úgy próbáljuk áthidalni, hogy netről rendelünk, külföldről. Jóval-jóval olcsóbb, még Amerikából postaköltséggel együtt is.
Egyébként nagyon sokmindent csináltunk már (össze kéne írnom, mit, mert lenne egy csomó, amit lehetne újra), bizonyos dolgok viszont nem kivitelezhetők (szárítós, sütős dologok, nagy maszatolással járók (agyag, festék), költségesek (pl. tetszenek a mozaikolt dolgok, gyöngyözés, de mindkettőnek olyan költsége lenne, ami már sok)). Ha sikerült összeírnom, akkor leírom, mi volt már, hátha van még öteleted.

Egyébként Bibi a nagy netről rendelős, de én mindenkinek ajánlom, mert ez az, amin tényleg nagyon lehet spórolni, legyen az hobbihoz valami, műszaki cikk vagy ruha, használati dolgok. Pl. szoktam keresztszemesezni, és fonalat itthon 230 Ft/db árért tudok venni, Angliából postadíjjal együtt (!) 45 Ft/db-ért, de vettünk már fényképezőgépet, a teljes öntözőrendszerünket (szivattyút is, Néemtországból, márkásat (Gardena)), gyereküléseket (azon nagyon sokat spóroltam az itthoni árakhoz képest, és az is márkás, Römer isofix ülések), most az épp iskolába készülő fiam táskáját. És mint írtam a scrapbook dolgok még a mai USD ár mellett is 1/4 árra jönnek ki (a postadíjat is beleszámolva).
És eddig minden mindenhonnan megjött.
Tényleg figyelek az árakra, egyáltalán nem mindegy mi mennyibe kerül (más kérdés, ha csak belefér, igyekszem minőségi dolgokat venni, mert az olcsó sokszor többe kerül a végén), szóval nem azért írom, mert annyi pénzünk lenne, hogy minden mindegy és összevissza vásárolgatunk, amit meglátunk vagy megkívánunk. (Vannak dolgok, ami olyan, amire nem lenne szükségünk a mindennapokhoz (pl. scrapbook, keresztszemes), ugyanakkor én nem nagyon járok el itthonról, ne vásárolgatok össze-vissza rucikat, nincsenek káros szenvedélyeink, spórolok azért a dolgokon, ha tudok, de valami kell, ami azért a hétköznapokat feldobja, és ez Istennek hála belefér)


Astrid: annyira köszönöm a biztatást !!! Meg fognak oldódni a dolgok, a férjem legfeljebb táppénzre jön egy ideig, ha más nem lesz :) ... és igen: valóban mi vállaltuk, hogy ilyen távolságra költözünk tőlük, és nem nekik szülöm a gyerekeket, ez is igaz ....

Vasalás: régebben szerettem vasalni, amióta gyerekem van, és ilyen mennyiségben kell, frászt kapok tőle ... azt hiszem, ez lesz az a dolog, amit éjjel fogok csinálni :shock:

Egyetértek: az ételen (ha főzöd, és nem készen veszed) rengetedet lehet spórolni ... és hát igen: a netes vásárlás nekünk már a hétköznapjainkhoz tartozik ...a két dologgal együtt egy havi minimálbéres fizetést biztosan megspórolok átlagosan :lol:

Anyukám ma vizsgázik: fél5kor kelt, hogy fél9re Szegeden legyen (ott van a vizsga) ... 8 !!! órási írásbeli, szünet nélkül ... ez még huszonévesen is nem semmi teljesítmény lenne, hát még közel a 60hoz ... nagyon büszke vagyok rá !!! :) ... remélem, sikerül neki a vizsga, és végre egy kicsit megnyugszik, meg bízni kezd újra magában ... akkor talán hozzám is közel úgy fog állni, mint régebben :roll:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Boboka,bizony jó,hogy átléptük már mi is.

Viki,inkább pihikézz.Az a lényeg,hogy a lábad ne dagadjon.

Anna,Te sem keveset autóztál a hétvégén,nem csodálom,hogy tele lett a hócipőd a végére.Jó Balatonozást.

Brumi,köszi,holnap pont megyek,és meg is kérdezem dottorét.
Ma lehet lesz egy maszek potya UH-m :oops: Hamarosan kiderül.
Anyudnak egy kalappal, Kép Kép Kép Miből vizsgázik ilyen hosszan? :shock:

Petra,lábdagadás :(

Lehet bekattantam,de fekszem a hálóban,ablak nyitva,és kelt tészta illatot érzek időnként,amikor van egy kis szél :oops: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Andi, drukk a potya uh-hoz :wink:

Kelt tészta illat:) Reggel óta én is egyfolytában édességre vágyom:)

Bibi, anyudnak mennek a drukkok :wink:
Vendég
 


Befejeztem a munkáttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!! Yepppppppppeeeeeeeee!! :D :D

Kép
kata05
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andioboka,bizony jó,hogy átléptük már mi is.

Viki,inkább pihikézz.Az a lényeg,hogy a lábad ne dagadjon.

Anna,Te sem keveset autóztál a hétvégén,nem csodálom,hogy tele lett a hócipőd a végére.Jó Balatonozást.

Brumi,köszi,holnap pont megyek,és meg is kérdezem dottorét.
Ma lehet lesz egy maszek potya UH-m :oops: Hamarosan kiderül.
Anyudnak egy kalappal, Kép Kép Kép Miből vizsgázik ilyen hosszan? :shock:

Petra,lábdagadás :(

Lehet bekattantam,de fekszem a hálóban,ablak nyitva,és kelt tészta illatot érzek időnként,amikor van egy kis szél :oops: :roll: :lol: :lol: :lol:


Andi: irigykedem az UH miatt :) ... én meg palacsintát ennék egész nap :shock: :shock: :shock: ... az a baj, hogy abból nem tudom megállni, hogy 1-2t egyek, abból muszáj megennem legalább 5öt, annyi meg tutira nem fér bele a 160 gr CHba ... ezért nem sütök egyáltalán inkább ... :oops: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kata, végreeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tök jó, mostantól csak pihi legyen, ok? :wink:
Vendég
 


[quote="boboka"]A írta:bobokandi, drukk a potya uh-hoz :wink:

Kelt tészta illat:) Reggel óta én is egyfolytában édességre vágyom:)

Bibi, anyudnak mennek a drukkok :wink:


Köszi a nevében is :) ... Andi kérdésedre válaszolva: MÁV pénztáros lesz, miután 30 évig fogászati asszisztens volt ... :shock: :shock: :shock: ... a MÁVnál sok minden nem működik, de az az egy biztos: a készpénzzel kapcsolatos dolgoknak nagyon szigorú rendje van ... nem irigylem anyukámat: ez egy zárt szakma, merőben más, mint amivel egész életében foglalkozott ... miközben munka nélkül volt, elvégzett egy alap számítógépes tanfolyamot, meg egy netes tanfolyamot is ... úúúúgy belejött a wordbe, meg az excelbe, hogy csak néztem, és simán interenetezik, msn-ezünk tb :) :shock: ... de azért egy hó végi zárást lekönyvelni, meg a kilóméter-számítást megtanulni az 1000 kedvezménnyel, nagyon nehéz feladat lehetett neki ... és hogy egy vizsga 8 órán keresztül tartson :shock: ... ezt én elég embertelennek tartom ... de ez a magánvéleményem ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Ezek a mai szerzeményeim, most érkeztek Angliából (3 eladótól, összesen kb 8000 ft-ba kerültek, postaköltséggel, mindennel együtt:

-felső sor: rózsaszín bundás téli kezeslábas (NEXT), fehér bolyhos kabátka (BabyGAP) .... mindkettő kapucniján macifül, nagyon cukik :)

-középső sor: rózsaszín őszi kezeslábas, puha pamut béléssel (Ladybird), virágos nacika (NEXT), rózsaszín termo pulcsi (Marks & Spencer; lila virágos 2 részes: a kabátka is és a naci is kifordítható, egyik oldal lila, másik virágos (BabyGAP)

alsó sor: 4 db újszülött méretű pamutharisnya


Kép

olyan isteni anyagból van minden, el vagyok ájulva, élőben még sokkal szebbek, mint a képen (a Brendonban nincsenek ilyen minőségű, anyagú ruhák!) ... szóval, ezért szeretem az Ebay-t ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Ki tudja, lehet Canestent használni terhesség alatt?
Lehet, kéne, mert valami nem stimmel odalent. Lehet a tanga okozza, sajna más bugyit nehezen viselek el....vagy valami gombicsek :cry:

Anna!

Jó nyaralást!

Astrid!

Talán nincs két lepényem, de beletrafáltál, mert mikor Balázs született, a nagyobb lepény mellett volt egy kisebb, mindenkinek mutogatták a szülőszobán....

A sereghajtóknak üdv a 3-assal kezdődőek táborában!

Kép
arvaerika
 
 


Bibi!

Gyönyörű rucik és ilyen jó áron.... :D

Kép
arvaerika
 
 


Bibi!

Nagyon szupi szerzemények! :):) Ha nem mondtam volna magamnak, hogy állj, mert elég rucink van, most tuti nekiállnék még nézelődni! :D:D

Erika!

De akkor ott lehetett valami babakezdemény is, nem? :shock: :(
Na de azért működő lepénynek csak egynek kéne lennie, magyarán ha van is másik, csak az egyikből jöhet ki olyan köldökzsinór, amin áramlás mérhető...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Szép jó napot mindenkinek!

Itt újra kuka meleg van. :S

Azt néztem még 3 nap és mindenki a 30-asok táborába tartozik!!! :shock: Hétvégén én is belegondoltam, hogy már csak 7-8 hét van vissza! :shock: :lol: Jesszus, néha már kezd elérni a para, hogy lesz mint lesz... de majd csak megoldjuk. Nekem párom 2 hétig lesz itthon velünk... azt ennyi. Más segítségem nem lesz, mivel vagy dolgoznak vagy mint anyum az ükivel van otthon. De nem aggódom, mert Míránál se kaptam sehonnan segítséget és mégis mindent megoldottunk. Meg az az igazság, hogy nem is kérek senkitől se semmit, nekem kell majd belejönni, beletanulni a két gyerekes anyuci létbe. ;(

Kata, gratula az uccsó naphoz. Jó sokáig bírtad cérnával. Van még valaki aki dolgozik?

Bibi, anyudnak mennek a drukkok. Nagyon kis ügyes, hogy ennyi idősen nem adta fel és bele mert vágni valami teljesen másba.
A ruhák meg nagyon szépek!! Én is épp a napokban néztem át a kínálatot Mírának is meg Ákosnak is.. nem akarok mindent az uccsó pillanatra hagyni.

Erika, mehet a Canesten... sajna jó pár hete nekem is kellett használni és akkor a dokim mondta, hogy ez mehet. És hála az égnek hamar rendbe is jöttek a dolgok.

Én ma du. megyek babázni!!! :p Itt vannak német rokonaink a 2 hós kis Paulával. Jaj már úgy várom, hogy a kezembe tarthassak egy ilyen kis csöppöt.

Kép Kép
manósziget
 
 


Astrid!

nem tudom, mi lehetett, gondolom két baba, viszont uh-n soha nem látszott semmi....
Egyik barátnőmnek meg kétszarvú améhe, és hol az egyikben lesz terhes, hol a másikban. Eddig van 3 gyereke, de csak az egyik szarvból, mert ha a másikba ágyazódik be, akkor rendszerint elvetél...

Kép
arvaerika
 
 


Manó, mindig elfelejtem írni neked, hogy köszi a múlt heti táblát, nagyon ügyi voltál vele :wink:

Jó babázást délutánra.

Én is ma gondolkoztam rajta, hogy össze kéne pakolni a leleteimet, eredményeket, jövő héten meg a hálóingeket stb. De annyira nem akarok még hozzákezdeni. Végül is még Niki babának minnnyimum két hónapot bent kellene lennie:):)

Erika, canestent nem tudom, de szerintem is lehet használni.

Bibi, nagyon aranyosak a rucik.

Hányas méreteket veszel? Én leginkább méret ügyileg vagyok elbizonytalanodva, annyira nem lehet tudni, hogy mekkora lesz Nikim.
Én úgy szeretném, hogy legyen egy kezdő pakkunk, aztán majd elmegyünk vásárolgatni (vagy anyukámat megkérjük, hogy szerezzen be pár cuccot) ha esetleg nagyobb lenne a kisasszony:)
Vendég
 


Most megpróbálom a lehetetlent, szépen, sorjában újraolvasni és reagálni mindenre. :roll: :)

Előszöris köszönöm mindenkinek a jókívánságokat. :) Eseménydús hétvége volt, de erről majd később. :wink:

Boboka: apa igyekszik úgy alakítani, hogy a jövő hónapban már egyáltalán ne kelljen utaznia, sőt most lemondta Horvátországot is, így tegnap hazajött velünk, és ma még biztosan marad. Hogy holnap utazik-e Olaszországba az ma dől majd el. :roll: Aztán szeptemberben-októberben kénytelen lesz sokat menni, mert akkor van a versenyszezon egyik fele, így biztos, hogy 4-5 napokra el kell majd utaznia :( de lesz segítségem. :)
Meglestem a pocakfotóid, olyan szépen növöget Tessék büszkén viselni. :)

Móka, Kata: végre Ti is letudtátok az utolsó munkanapot. Most már tessék sokat-sokat pihenni. 8)

Scooper: szép méretek, Noncsi tényleg nagy babának ígérkezik. :roll: :) Ehhez a béltágulat problémához nem tudok hozzá szólni, de küldök sok-sok drukkot, hogy minden jól alakuljon.

Bibi: ez a virágos ruhácska csodaszép, nagyon csinos vagy benne és a fürdőruhás is ... igenis jó, nagyon jó ... :)
Anyukád, segítség :( Nem lesz egyszerű, ha nem tud segíteni, de remélem, jól alakulnak a dolgok.

Erika: Lotti baba visszatornázta már magát? Én nem tudom mi van, de nálam is olyan komoly tornamutatványok vannak, már fogalmam sincs hogy helyezkedhet el. De pénteken megtudjuk. :)

Taranee: azt hittem Tőled tanulta a lányod? :) :wink:


Andi, Bibi: szerzemények nagyon szépek. Ügyesek vagytok. Én lenni irigy :oops: Bibi, asszem lassan rá fogok állni én is erre az eBay dologra. :wink:

Andi: egyáltalán nem is nagy a pocid. Csinos vagy. :)

Anna: nagyon jó pihenést Nektek. Én pénteken megyek Zánka felé. Ott leszel még?

Rita: gratula a méretes Mátéhoz :) Sikerült meggyőzni a helyváltoztatásról? :wink:

Petra: sok minden történt Veletek mostanában. Nagyon sok boldogságot kívánok a házassághoz meg az új lakáshoz, és nagyon sajnálom, hogy nem élhetitek ezt meg most teljes boldogságban. Semmi értelmes nem jut eszembe, csak közhelyek. :( Vigyázz magatokra!

Kriszti: jó képet tettél fel. Próbáltam fotózni a vihart, de valahogy semmilyenek nem lettek. :( Majd másfajta képeket teszek fel. :) Remélem, a lehűlés jót tett és jobban vagy.

Manó: tart még a lakásfelújítás, vagy letudták a hétvégén? Részvétem. :)
Vitorláztunk szombaton, de időben visszamentünk a kikötőbe, de erről majd később. :)

t-pk: szörf a viharban? Tisztelni kell a természetet. De látom, ezt azért apa is tudja. :)

Zsófi: mióta én vagyok ezen a topicon, azóta sajnos Te keveset vagy, de persze ez abszolút érthető. Az írásokból azonban tudom mi történt, történik. Nagyon erősek vagytok, minden tiszteletem a Tietek és a babáké.

Floranan: na, végre! :) Már hiányoltalak. Nem volt, akik a pozitív gondolatokat ömlessze ránk.
Nem vállaljátok kicsit túl magatokat. Én is hasonló dolgokba vágtam, de ha újra kezdeném, biztosan, nem most tenném. Mindenesetre csak szép nyugiban.

Még egyáltalán nem értem a végére, de muszáj szünetet tartanom, mert duplájára dagad a lábam. :oops: :) Nem sokára folyt. köv. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="arvaerika"]K írta:arvaerikai tudja, lehet Canestent használni terhesség alatt?
Lehet, kéne, mert valami nem stimmel odalent. Lehet a tanga okozza, sajna más bugyit nehezen viselek el....vagy valami gombicsek :cry:

Anna!

Jó nyaralást!

Astrid!

Talán nincs két lepényem, de beletrafáltál, mert mikor Balázs született, a nagyobb lepény mellett volt egy kisebb, mindenkinek mutogatták a szülőszobán....

A sereghajtóknak üdv a 3-assal kezdődőek táborában!


Erika: biztosan lehet, nekem is kell időnként :oops: ...Canesten kombit érdemes venni: 3 kúp és krém rendbeszed ... nekem legtöbbször a krém is elég

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan helyzetjelentést adok!!

De előbb: (bocs, a teljesség igénye nélkül írok, mint mindíg):

Zsófi!!! Ügyesek vagytok mindennyian,

Petra, sajnálom, és ugyanakkor nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!

Andi!! Te pontosan mivel is foglalkozol, én lemaradtam valamiről most meg csak pillázok!! :oops:

Mindenkinek gratulálok a szép eredményekhez!!!

A mi eredményeink:

31+6, lepény jó helyen, magzatvíz átlagos, fejvégű,

BPD: 84mm
AC:288mm
FE: 64mm
Becsült súly: 2140gramm, hát lesz mire nézni azt hiszem :D

Ja és meg vagyunk hülyülve, most vertük szét a konyhát és az étkezőt, már rosszul vagyok, és még hol a vége ??

Imola! Jó utat!!!

A mi eredményeink, ma voltunk uh-on. ( Ké

Kép
babcika
 
 


[quote="arvaerika"]B írta:arvaerikaibi!

Gyönyörű rucik és ilyen jó áron.... :D


Köszi;) ... biztosan lehet olcsóbban új babaruhát venni itthon, (pl ázsia center, kínai piac, magyar gyártók termékei stb) DE: az nagyon nem mindegy, hogy az Xedik mosás után hogyan, milyen állapotban veszed ki a mosógépből !!! ... nem tudom, hogy és miből készülnek ezek a babaruhák, de én azért vagyok az angol márkák szerelmese, mert vasalni csak azért vasalom, hogy meglegyen az a jóérzésem: fél éves koráig mindent vasaltam:):):) ... használtam veszem, mégsem nyúlik,fakul, bolyhosodik stb ... nagyon nagy kedvencem a Next márka, ezt már itthon is lehet kapni, BP-en a WE-ben van üzletük, horror áruk van újonnan, még leértékelve is :( ... és hát annyira gyönyörűek !!! :) ... ezeket még vasalni is élvezet :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?