Új privát üzeneted érkezett!

Nálam nem akarnak bejönni a webkamerák képei,mármint az időkép.hu-n.szerintem mi is csak a szélét fogjuk kapni.De majd helyzetjelentek.

Andi,sokáig úgyse tart majd a harag vagy sértődés se.Mined vágya egy kislány volt,tehát,muszáj lesz velem jóban lennie!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.07.18 14:59-kor.

sutimano76
 
 


Nálunk vége - remélem - a viharnak. Ilyen durva esőt talán még nem is láttam + jég. A pincékben állt a víz, benne a járóka dobozban - a férjem meg elment szörfözni :x
Kicsit sem voltam ideges.

Na mindegy most legalább hűvös van :)

t-pk
 
 


Minek ment a férjed szörfözni,mikor mondták hogy vihar lesz?????

sutimano76
 
 

 
 

Andi már kóstolgatja Pestet, remélem a nappalid hője is lejjebb adja.
Nálunk már jó kis szél van /bár ez nem a vihar része, hisz az még Pesten van, de a virágokat már veri le nekem az erkélyen a polcról, a papagáj meg megint tiszta para :? /

t-pk a Ti környéketeket frankón elkapta.... A Párodat remélem nem engedték vízre, a Balcsiból kizavartak mindenkit... a járókának remélem nem lesz baja /meg a többi pincében tárolt holminak/

vicger
 
 


2. felvonás megkezdődött... és már csak 20 fok van kint. ;)

Andiiii, most nézünk majd minnyá téged dvd-n. Made in Hungaria!! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


IDEÉRT A VIHAR,KEGYETLEN,MINDENT VISZ,LEHET AZ ÁRAM IS ELMEGY NEMSOKÁRA!!!!!

sutimano76
 
 


Minek ment szörfözni?? Na én is ezt kérdeztem. Egyszerűen szörf buzi - már elnézést. És ha vihar van, akkor szél is. Mellényben nem zavarhatják ki őket a rendőrök, de szerencsére ott is olyan dúrva idő volt, hogy nem ment be.
De persze ezt én csak 1 óra múlva tudtam meg, mire halálra izgultam magam. Éppen hívtam a taxit, hogy vigyen el a kocsimért - ami persze ma este nem itthon aludt-, hogy le tudjak utána menni a Balcsira, hogy lássam, hogy semmi baja sincs. Ekkor telefonált - és persuóze megkérdezte, hogy miért vagyok ideges :twisted: :twisted:

t-pk
 
 


Ideért csömör citybe is.Óriás szél,gyerekem meg a buszon,lemegyek érte,mert elviszi a szél.K..va jó hideg van végreeeee!
Juj,már dörög is :oops:

Manó, én csak dolgoztam a filmben,illetve benne vagyok,de csak én tudom hol :wink:

TPk,párod ?? :shock:

Kép
v.andi
 
 


Már itt van, legalábbis a városban....

t-pk
 
 


Nálunk egy része már elvonult, nem tudom lesz e 2. felvonás.
Mindenesetre 1 óra alatt a kinti hő 33 fokról 16 fokra csökkent (ugyanazon a hőmérőn mérve).

Most megint megyünk, majd beszámolok a scrapbookról...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Na, akkor én úgy döntöttem, hogy még élvezem a 30 °C körüli hőt a lakásban, ti meg csak fagyoskodjatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

T-pk, örülök, h Pároddal minden rendben!

Andi, jól teszed, ha begyűjtöd a csemetét!

Nagyon kíváncsi vagyok, h mit fog itt művelni a vihar... még egy sima mezei dörgés is bazi durván hangzik a hegyek miatt, frankón visszaverik .... izgi :) Csak jég ne legyen, s ha lesz is, ne ott ahol az autó van.... drukk.

vicger
 
 


Itt még 33 fok van árnyékban... a szobában 27...

Szegény osztrákok... pár hete az árvíz, most ez...
http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=135&cid=91761

Mindenki vigyázzon magára!
Vendég
 


Petra
Nagyon sok boldogságot!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Végre visszakaptam a laptopon, így tudok írni Nektek! nem is tudom, hogy hol kezdjem, már jó rég jelentkeztem. :oops: Június végén Matyival megjártuk Pestet, a gyermekklinikán meg kellett műteni, mert nem zárult el e bota (?) vezetéke és műtéti úton el kellett kötni. Három nap alatt meg is fordultunk, nagyon ügyesen viselte, a vágás a hónaljánál van és már most alig látszik. Szegény Málnácskát itthon kellett hagyni, de ő is ügyesen viselkedett nélkülünk. Rosszban a jó, hogy kicsit a férjemmel lehettem. Ja és a klinikán apuka is odajöhetett az inkubátorhoz és simizhette Matykót, szegény előtte 3 hétig nem is látta. Mire hazaértünk Málna kikerült az intenzívről, így Matyi is mellé került és már bármikor megnézheti őket.

Holnap leszünk 7 hetesek Matyi 1400, Málna 1220 gr, szépen nőnek és ami a legjobb, hogy úgy szopiznak, mint a kisangyalok. 18 ml az adagjuk kétoránként, Málna van, hogy 30-at is benyakal. :lol: :lol: :lol: Nagyon büszke vagyok rájuk. Ha így nőnek pár héten belül kikerülünk a rooming in-.be és végre egész nap velük lehetek.

Én jól vagyok, a kórházból néha nagyon elég, főleg a sok igen hülye anyukából... :evil: na de nem panaszkodom, örülök, hogy itt lehetek velük és leginkább, hogy itt vannak nekem és ilyen ügyes, erős babák!

Visszaolvasni persze most se volt időm, de mindenkinek pusszantást küldök!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


[quote="v.andi"]M írta:v.andianó, én csak dolgoztam a filmben,illetve benne vagyok,de csak én tudom hol :wink:


Pedig asszem láttalak. ;) Mikor az elején kiengedik a gyerkőket a teremből és ott a folyosón... Nem? Mondjuk még nem értünk a végére, csak közben uzsit gyártottam. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


Zsófi örülök, hogy minden rendben veletek. Nagyon erősek vagytok.

Sok-sok puszi nektek.

Kép Kép
manósziget
 
 


Zsófi
Sokat gondolok rátok!
Málna, Matyi ügyes és tudja, hogy nagyon szeretitek őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ductus Botalli...Botallo-vezeték :wink: )
Vendég
 


Hahó!

Gépem még mindig nem jó... de azért próbálok most jó sokat írni!

Kilók, férjek: Nálunk egyáltalán nem érzem, hogy kevésbé lennék nő és kívánatos a páromnak, mert nagy a pocim… sőt… amúgy sem vagyok darab. A mindenféle ezzel járó testi változásokat meg nagyon jól kezeljük!! Szex is eléggé oké, mindketten akarjuk!

Nem vizesedek, kilók is elvannak, 2 hét óta nem jött fel… csak én vagyok nyűgös, de küzdök ellene.

Név: nálunk is volt csodálkozás meg grimasz a név hallatán, de rövidre zártuk a kérdést… nagypapám hajtogatja, h legyen László, mert szinte mindenki az, de nem…

Aranynap: Bogi nagyon édes, iwiwen láttam!!

Mabe, boldog szülinapot!! Jól nézel ki!! És a torta is ;)

Bibi! Köszi!
A kép nagyon tetszik!!! Kávé nálunk bármilyen formában és állagban szívesen látott!!!
Nagyon csini vagy abban a ruciban!!!

UH adatok, most csütörtökről:
Fejfekvés, átlagos magzatvíz, hátsó falon tapad a placenta, BPD: 79mm, HC: 296mm, AC: 263mm, FL: 56mm. Súly kb másfél kiló.
3 hét múlva kell újra mennem.
Scooper: Nálunk is van egy béltágulat, aggódom is, bár azt mondta a doki, nem kell, de azért visszahívott újra kontrollra.

Manó: apaságit bármikor ki lehet állítani, megkérdeztem a héten én is!! Bárki bármit mond.

Madar, neeeeem viszel gépet? :D :D :D ;) Érezétek jól magatokat!!!

Móka, utolsó nap, juhééé!!!!!!

Nekem is 4 körülire saccolta Csokit a védőnő, biztos megküzdünk majd egymással :D

Petra, részvétem!! A házassághoz gratulálok, sok boldogságot kívánok!

Vicger, kitartás! Igen, elvileg Ferihegy nem fogad / indít gépet, most hallottam. Kép nagyon tetszik!

Zsófikukac!!! De jó, h itt vagy!! És hogy minden rendben!!!! Málna és Matyi nagyon ügyes babócák!!

Hétvégén szervez a párom egy nagy rendezvényt, egy rakás brazil srác lakik majd nálunk, nagy móka lesz, remélem, bírom majd cérnával! Édesek aranyosak, csak nekem nincs türelmem mostanában semmihez. És már most hergelem magam, hogy valszeg a párom nem lesz itt augusztus végén……………
És augusztus elején festünk, átrendezünk, még nyaralni is akarunk, ááá, mi lesz itt.

Aludni alig bírok a melegtől. Most lett vége a viharnak itt, most már tűrhető a klíma.

Elég sokat keményedek is mostanában.

Tepertőt ettem, és most palacsintát… vissza kéne fognom magamat…

Bocsesz lányok!
Akkor mikor is találkozunk és hol 28-án?
Illetve bocsi ismét, melyik pelusra is mondtátok, h jó? Babylove? El kéne kezdenem gyűjtögetni. Kaptam ajándékba egy csomi Huggies Newborn 2-t (2-5 kg asszem). És törlőkendő? Nem találom, hol írtátok.

Na, egész sokat írtam végül :)

floranan
 
 


Petra! Őszinte részvétem apósod miatt!!
Nektek sok boldogságot kívánok házasságkötésetek alkalmából!!!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Köszi Bibi, jól vagyok, csak esténként az ágyban a fekvés már nem túl kényelmes, illetve állandóan forgolódnom kell. Meg olyan feszülős lett a hasam... meg a hátam fáj, egyébként minden rendben! Remélem Veletek is minden rendben!!! Sajnálom, h. anyud nem tud segíteni, de ki tudja, addig még változhat a helyzet!!
Csini a pocakod! :wink:

Zsófi! Nagyon örülök, hogy jól vagytok mindhárman! Csak így tovább!! :lol: Jó lesz, ha tényleg egész nap a picikkel leszel!! :)

Viki! Köszi a dicséretet! Remélem a lábdagadásod javult kicsit!!

Andi, Süti, Manó, Bex - totál igazatok van, letojom a neves dolgot!! Elvégre ÉN mondom meg, h. mi lesz! He-he!!

Nálunk most nagyon kellemes hűvös van, egész nap döglődtem, vásároltunk is pont a forróság kellős közepén egy csomó dolgot Tomikának, úgyhogy örülök!! :)

Floranan! Akkor egy hajóban evezünk a 4 kg-val kapcsolatban! Jó erősnek kell majd lennünk! :wink: Persze ez még nem tutttti!!

Manó!
Szerintem most jól tettétek, h. nem mentetek Balcsizni, lehet, h. ott is ilyen randa idő van!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.07.18 17:20-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jelentem túléltük,igaz a nővéremék hintaágya a szomszédban kötött ki.De már összeszedtük,jó lenne ha hazaérnének,mert a kutya tök ideg,ráadásul kajaideje is van.És lehet mindjárt a itt a kövi vihar!!!Ráadásul áram sem volt!!!

sutimano76
 
 


Zsófi ,de jó hogy tudtál jelentkezni,És nagyon ügyesek vagytok mind a hárman!!!!Na jó négyen,hisz apcika is biztos ügyes!!!!További gyors gyarapodást!!!!

Ideért a második felvonás,megyek ablakokat zárni,nem hiányzik egy beázás!!!!Lakás 30-ról 27-re hűlt,de kevesebbnek érzem,szuper!!!!

sutimano76
 
 


[quote="manósziget"] írta:manósziget
[quote="v.andi"]M írta:v.andianó, én csak dolgoztam a filmben,illetve benne vagyok,de csak én tudom hol :wink:


Pedig asszem láttalak. ;) Mikor az elején kiengedik a gyerkőket a teremből és ott a folyosón... Nem? Mondjuk még nem értünk a végére, csak közben uzsit gyártottam. :oops:


Mano,igeeen,az első tanteremből én jövök ki,mint tanár :oops: Szinte az egész stáb benne volt a filmben :wink:

Zsófi,de örülök,hogy írtál.Még mindig szuperek a gyerekeid.A szopinak pedig nagyon örülök,igazán ügyesek.Matyi egy hős,hogy jól viselte a műtétet.Mikor kapunk róluk képet?

Mabe,nálatok nem is lesz kevesebb fok,csak ha már a klímát bekapcsoltad Kép

Itt lement a vihar,gyereket és a barátnőjét megmentettem a szarrá ázásól.Nálunk is lehűlt a ház,30ról 23 fokra.király!!!

Kép
v.andi
 
 


És fagyit csináltam ma,úgyhogy nemsokára jeges kávét fogunk iszogatni!!!!

sutimano76
 
 


Zsófi annyira örülök, hogy minden jól alakul, s csemeték is gyarapodnak!!!!! :) :) :) :) Képet majd tudsz mutatni a drágákról? Továbbra is drukkolunk ám Nektek nagyon!!!!




Vihar megjött, dörög, villámlik, bazi hangos :shock: Kíváncsi vagyok Ati hogy fogja bírni.... A virágokat már beszedtem az erkélyről, biztos ami biztos alapon.

vicger
 
 


Kellemes enyhülést Kriszti!!!!!!

Hát igen lassan nyithatunk egy albumot a picasan,gyermekeink ,vagy babák felirattal.

sutimano76
 
 


Süti,alig várom a babás albumjainkat :wink:

Addig pedig itt egy mai pocakfotó.Ha kilóg a hasam a pólóból,a párom csak IFA sofőrnek hív :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
v.andi
 
 


Andi ifa sofőr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez nagggggggggggyon jóóóóó! :)

Süti köszi :) volt egy kis szünet, most megint villámlik. Eső még egy csepp sem esett. Atit most tettem le, még nem alszik, remélem mire az égzengés jön, addigra bealszik szépen.
Atesz meg gyúr az éjszakára.. remélem azért nem kell egész éjjel káresetekhez vonulniuk...

Floranan végre vagy! :) Gratula az uhuhoz!!! A bulihoz majd kitartást!!! ;)

vicger
 
 


Most már szakad. A radar szerint a javát kapjuk....
Ateszék beálltak a kocsikkal a tűzoltó autók mellé, biztos ami biztos.

vicger
 
 


Sziasztok!

Nincs erőm visszaolvasni, csak gyorsan bejelentkezem:

Csodás napunk volt, ebédre 6 emberre főztem lecsót, előtte a 35 fokban elmentem bevásárolni, szóval délre kész voltam, mint a matekházi :)

Gyorsan megebédeltünk, és irány DOMONYVÖLGY !!!! :) ... még a vihar előtt, iszonyat melegben sikerült odaérni, de már fújt annyira a szél, hogy a napernyőket nem lehetett kinyitni ... így a víztől kicsit távolabb, a fák alatt telepedtünk le ... kb másfél órát voltunk kint, amikor jöttek szólni, hogy hamarabb zárnak, mert közeleg a vihar ... mi még kb 10 perccel a vihar előtt értünk haza, mindent be tudtunk szedni a teraszról, meg bezártuk az ablakokat, közben áramszünet lett ... a gyerek a kocsiban szinte végigaludta a vihart, pedig az áramszünet miatt a garázsajtót nem tudtuk becsukni :shock: ... .tiszta íitéletidő lett, de nem tartott sokéig: jól lehűlt kint a levegő, miden ablakot kinyitottunk, és elviselhető hőmérsékletű lett a lakás

íme egy kép a strandszerkómról :lol: :lol: :lol: (úgy bámulták a pocimat, mint egy ufo-t ... :lol: ... térdig én is bemerészkedtem a vízbe, még így is isteni volt !!!! :)


Kép

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi persze h bámultak, hisz irigykedtek! Csuda jól nézel ki! :) Örülök, hogy még csobbanhattatok egyet!


Nálunk vízszintesen esik az eső, ezért be kellett csuknom az erkélyajtót, ezáltal nem tudom átszellőztetni a lakást, s ezért mérges vagyok. uffffffffffffffffff. Ráadásul lehet majd újra ablakot pucolni. Illetve erkélyajtókat. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

vicger
 
 


Andi,Bibi jól néztek ki.

Kriszti,gondolom mostanra már nyithatsz ablakot és ha vasalsz azt már nagyon kellemes időben teszed.

sutimano76
 
 


Andi, bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: egoista disznó vagyok s elfelejtettem megdicsérni a pocakot :oops: :oops: :oops: :oops: nagyon céééééééép! :)

Süti vasalás sztornózva. Befutott /22:40kor, addig vártam rá/ sógornőm, meghozta rokonokat a reptérről eddig traccs, aztán most már lusta dög vagyok nem állok neki semminek. Meg vár holnap is, úgysem fog magától kivasalódni :twisted:

Tettem el őszibarackot a fagyóba Lucának :) Mert ugye 7-8 hónapos korában még nem fog érni barack.. május-júniba milyen gyümik is vannak? eper, málna, ribizli, meggy, csernyók... Szegényem ebből a választékból azért még elég szűkre szabottan kóstolgathat. Meggy, meg cseri. Úgyhogy bespájzolok barackból is :) Aztán persze az is lehet, hogy bőven esze ágában sem lesz még kóstolgatni, köszöni szépen elég neki a tejcsi is :lol:

Fúúú ma volt egy pillanat, mikor azt hittem, hogy megszülök :shock: :shock: Az Avasba becsapott valahova a villám, pont az erkélyajtóban álltam, majd frászt kaptam, akkorát szólt, hogy ihajj. Ati meg csak ennyit szólt, pedig felriadt az alvásából, hogy bumm. Ja, mondom, bumm volt kicsim... De a szívem még akkor is majd kiugrott a helyéről.
Egyébként ahogy nézem a dolgok állását, ide már nem jutott a jégből szerencsére, elég lájtos kis szellő is fúj, szóval nem nagy durr. Legalább Ateszéknak nyugodt éjszakájuk lesz.

vicger
 
 


Szép jó reggelt hétalvók!!!!

Én lettem az első ma!!!!
Pedog az én alvásom ma osztályozhatatlan volt.
...hajnali 3 -kor szúnyog vadászat volt....meghalt a jóllakott dög....kicsit később kutyaugatás....de esküszöm ez nem is kutya,hanem valaki vett egy betörőrisztót,ami ugat amíg ki nem kapcsolod,mert képtelenség így ugatni levegővétel nélkül.Végre visszaaludtam igen mélyre,erre nemrég kutyavonyításra kelek...ufffff.Asszem lassan ki kell vennem egy kis faházat egy erdőbe,vagy nem is tudom,régen a városban semmi bajom nem volt,pedig ott aztán volt zaj rendesen.

sutimano76
 
 


Már megint nem vagyok képben, jó sokat írtatok!

Zsófiék nagy -nagy gratula a babákkhoz, nagyon ügyesek már

Petra!

Sok boldogságot nektek, bár gondolom most beárnyékolja ez a tragédia.... :cry:

Bibi!

Szerintem is csini vagy, jól tetted, hogy elől hagytad a pocid, büszke lehetsz rá

Astrid!

Lepényt egyik doki közel látta a méhszájhoz(az ugye lent van). amásik meg a fundusban (ami fönt)

Fordulás: én bízom benne, hogy még befordul, nem izgulok, remélem szót fogad Lotti

Segítség: nagyon rossz lehet, ha senki sincs, és igazából még nekünk kell másokon segíteni....
Én tegnap óta extra fáradt vagyok, konkrétan állni sem bírok....

Vihar: hívnom kellett a társasház ügyeletét, mert a szobába ömlött a víz.2 éve estünk túl a panelprogramon, ablakcsere, külső szigetelés....

Hát, ennyit ért. Garancia is csak 1 évig van rá. Ezt mondjuk nem értem. Egy átlagos műszaki cikkre is több, de egy burkolásra......
De állítólag hétfőn kijönnek és megnézik.... :cry:

Szerintetek lehet érzéstelenítőt kapni terhesen? Jövő héten megyek fogorvoshoz, mert annyira érzékeny lett 2 fogam, hogy ki kéne cseréltetni az amalgámtöméseimet....vagy káros lehet?

Ma találkozom a szülésznővel is.....

Szép napot mindenkinek!

Kép
arvaerika
 
 


Erika,hát igen egy burkolásra,amúgy több évet kéne vállalni.A páromék átlag 10 évet adnak a szigetelésekre.Egy maszek meg 5 évet mindenképp.Szóval nem azzal kellett volna csináltatni aki csak 1 évet vállal!!!!!!!

Én kis terhesen kaptam érzéstelenítőt gyökérkezelésnél.Nekem akkor azt ,mondta a nődoki mega fogorvos is ,hogy többet árt kibírni a fájdalmat.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Andi, Brumi, nagyon csinik vagytok!!!!!!

Vicger, ijedtség :( remélem párodéknak nyugodt éjjelük volt!

Erika, beázás :evil:

Brumi (és bárki), a liliputi.hu-n kívül is láttam mei tai hordozót, vajon az is jó lehet, mit tudsz róluk?
Pl itt:
http://borameitai.gportal.hu/gindex.php?pg=29363761

Itt olcsóbb, sajnos nem mindegy...
Vajon be merjek-e vállalni ilyen házi készítésűeket?

Pelus-kérdésben van akkor valakinek javaslata? Melyiket érdemes? Bocsesz, de nem találom, amiket írtatok :oops:

floranan
 
 


Floranan,én vettem tescos lilát,mikor még akciós volt,így darabja olyan 25 forintra jött ki,meg most volt olcsóbban pampers,az olyan 36 ft/db,Én arra mentem hogy darabja minnél olcsóbb legyen.A dm-es babylove elég drága ha jól emlékszem 60 ft/db körül van,és nem biztos hogy neked is az fog bejönni.

sutimano76
 
 


No megyünk mozizni,megnézzük nővéremékkel a Jégkorszak 3. 3d-ben!!!!!Kicsit se vagyunk gyerekek ,mi???Négy felnőtt elmegy gyerekfilmre :lol: :lol: Csak egytől félek,hogy kibírom-e pisi nélkül????

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan,én vettem tescos lilát,mikor még akciós volt,így darabja olyan 25 forintra jött ki,meg most volt olcsóbban pampers,az olyan 36 ft/db,Én arra mentem hogy darabja minnél olcsóbb legyen.A dm-es babylove elég drága ha jól emlékszem 60 ft/db körül van,és nem biztos hogy neked is az fog bejönni.


Nem arra írta itt vki, hogy a gyerek vmi gombát v bőrfertőzést kapott? :oops: Vagy az más volt? De tuti vmi tescos lila.

Jó mozizást!! :D

floranan
 
 


Én pampers-t vettem, két fajtát, az egyik 2-5 kg-ig jó, a másik meg 3-6 kg-ig. A nővérem és a barátnőm is erre a márkára mondta, hogy jó.
Az elején én nem akarok kisérletezni tescos vagy dm-es vagy akármilyen pelussal. Én is kezdő vagyok, a gyerekek is :lol: Majd ha belejövük, akkor próbálgatom - és ha akkor kifolyik belőle valami, akkor már tudni fogom, hogy a pelus volt rossz és nem én bénáztam.
De hogy ez mennyi idő után fog eljönni .... :roll: :lol:

t-pk
 
 


Tescos lila: nekünk bejött, de most az akciósok között csak nagyméret volt.

Én szerencsére kaptam két csomi pelust egy játszótéri ismerőstől, ők idő előtt kinőtték.

Szülésznővel találkoztam, megkérdeztem amit akartam, viszont sz meglepett, hogy hálóinget vinni kell, azt nem adnak....

Süti!
Jégkorszak 3-at mi is megnéztük(itthon), nagyon jó....
sajnos nem mi mondjuk meg, hogy a lakásszövetkezet kivel köt szerződést, gondolom azzal, akivel megegyeznek a haszonban.....
Állítólag az ilyen panelprogramoknál rendesen működik a maffia...hozzánk pl. az ország másik végéből jött egy brigád, aztán félbehagyták és máshonnan jött egy másik csapat. Ja és télen történt a burkolás....
Meg bogarak is jönnek alóla....

Fogdoki tanácsot köszi!

Pénteken hazajött apa Angliából és egy csomó cuccot kaptak a gyerekek (rám nem talált semmit... :cry: )nem tudja, milyen méret kell.
De holnap utazik Németországba, aztán 2 hét múlva megint Birmingham...
Ráadásul nagylányom sincs egy hétig.... :cry:
Kérdezték, mi van, ha beindul a szülés????Hát, felcuccolom a gyerekeket, hívok mentőt, aztán bevonulunk.... :wink:

Kép
arvaerika
 
 


[quote="t-pk"] írta:t-pkn pampers-t vettem, két fajtát, az egyik 2-5 kg-ig jó, a másik meg 3-6 kg-ig. A nővérem és a barátnőm is erre a márkára mondta, hogy jó.
Az elején én nem akarok kisérletezni tescos vagy dm-es vagy akármilyen pelussal. Én is kezdő vagyok, a gyerekek is :lol: Majd ha belejövük, akkor próbálgatom - és ha akkor kifolyik belőle valami, akkor már tudni fogom, hogy a pelus volt rossz és nem én bénáztam.
De hogy ez mennyi idő után fog eljönni .... :roll: :lol:


Nekem is ilyen gondolataim voltak! :wink:
Valami középjóval kezdeni legalább!
Mondjuk Huggiest kaptam, szóval az adott, de azért veszek sztem még egy fajtát is.

floranan
 
 


Sziasztok,

pelus... nekem anno volt egy csomi 2-5 kg-s Babylove és egy 3-6 kg Liberó. Ezzel indultunk neki, majd meg is maradt jó pár hónapig ez a két márka. Most asszem a legkisebbet kihagyom és mindjárt a minivel kezdem, de az tuti, hogy ezekből a márkákból.
Aztán ki tudja mi fog beválni? Ezért mondtam, ha lehet ki kell próbálni többfélét. Én soha nem tudtam pl. rávenni magam a tescos pelusra... valszeg azért sem, mert magától a bolttól is hányingerem van és ha lehet messzie elkerülöm, de van akinek meg bevált.
Ami nekünk bevált az kis korban a Babylove és Libero, majd a dm-st felváltotta később a Huggies. Pamperst nem sokszor vettem, csak amikor spórolni akartam, de mindig megbántam, mert minden kifolyt mindig belőle.

T-pk... sztem jól gondolkozol, nem az elején kell kísérletezni. Ezt tudom ajánlani minden első anyukának.

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="arvaerika"]
írta:
arvaerikaPénteken hazajött apa Angliából és egy csomó cuccot kaptak a gyerekek (rám nem talált semmit... :cry: )nem tudja, milyen méret kell.
De holnap utazik Németországba, aztán 2 hét múlva megint Birmingham...
Ráadásul nagylányom sincs egy hétig.... :cry:
Kérdezték, mi van, ha beindul a szülés????Hát, felcuccolom a gyerekeket, hívok mentőt, aztán bevonulunk.... :wink:


Akkor te is sokat leszel egyedül... én mondjuk holnaptól úgy aug. közepe-végéig elvileg nem (kop kop kop)
És látom, te 3 héttel előrébb is vagy!
Apás szülés lenne elvileg?
Én nem tudnék így vigyorogni, ha nem lenne itt (vagy te is kínodban? :D ), nekem szükségem lesz rá, úgy érzem...
Nálunk, ha beindul, Liverpoolból kéne itt lennie villámgyorsan... mondjuk bizakodok, mert 3 héttel az időpont előtt jönne haza, csak nem jön korábban a bébike, tudja, h a lakás sem lesz még kész :D ... és ugye szeptember 17., Boboka? :wink: :wink: 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára floranan 2009.07.19 14:42-kor.

floranan
 
 


Itt nem is volt olyan nagy eső se...a levegő viszont lehűlt :cry:


Erika
Menjél el nyugodtan fogorvoshoz. Ha kell, kaphatsz érzéstelenítőt, ha kell röntgent is készíthetnek a fogadról!
(én kb. 1 hónapja voltam a fogászaton :wink: )
Vendég
 


[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan,én vettem tescos lilát,mikor még akciós volt,így darabja olyan 25 forintra jött ki,meg most volt olcsóbban pampers,az olyan 36 ft/db,Én arra mentem hogy darabja minnél olcsóbb legyen.A dm-es babylove elég drága ha jól emlékszem 60 ft/db körül van,és nem biztos hogy neked is az fog bejönni.


Nem arra írta itt vki, hogy a gyerek vmi gombát v bőrfertőzést kapott? :oops: Vagy az más volt? De tuti vmi tescos lila.



Nővérem csemetéjének lett gombás a feneke attól a pelustól...
Vendég
 


Andi, Bibi
Jól néztek ki :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mabe!

Köszi!

Floranan!

Nem kínomban írtam, de remélem addigra hazaér, ha meg nem, akkor sem esek kétségbe...elvileg apás szülés, de én csak akkor "szoktam" behívni, amikor már jön ki a baba, én jobban szeretek egyedül vajúdni....kakukktojás vagyok , hiába, na.....

Kép
arvaerika
 
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan,én vettem tescos lilát,mikor még akciós volt,így darabja olyan 25 forintra jött ki,meg most volt olcsóbban pampers,az olyan 36 ft/db,Én arra mentem hogy darabja minnél olcsóbb legyen.A dm-es babylove elég drága ha jól emlékszem 60 ft/db körül van,és nem biztos hogy neked is az fog bejönni.


Nem arra írta itt vki, hogy a gyerek vmi gombát v bőrfertőzést kapott? :oops: Vagy az más volt? De tuti vmi tescos lila.



Nővérem csemetéjének lett gombás a feneke attól a pelustól...


:? :? :?

floranan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?