Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Most beszéltem Loissal, mindketten jól vannak, természetes szülés volt, a doki szerint IS tankönyvi MINDEN szempontból. Ha minden jól megy, hétfőn mehetnek haza. Igyekszik majd jönni és elmesélni Nektek részletesen.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nyulasz! Kíváncsi vagyok, mit mond a doki. :)
A jó hírt szívesen hozom. A számomat tudod. :wink:

Puszi! Köszi a jó hírt! Mikor született Zétény meg?

Rólunk: Olivér lázas. Délután 39 fokos láza volt.
Doki jött, minden oké vele. Akkor mi a fenétől lázas? :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois! Ez igen! Ezt a dolgot nagyon elegánsan odatetted! :D Irigy-irigy... :D :D :D :D

Vanda, cukorfalat kölkök! :D

Hanna, Olivérnek jobbulást! (Nem a front viselte meg? Vagy fogzás... :roll: Bár gondolom nem vagyok okosabb, mint a doki... :lol: )

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

 
 

Hanna-mami!!!
Olivérnek gyors gyógyulást kívánunk!!! :oops:

Nyulaszka,
én is szívesen hozok jó hírt! :wink:

Skrisz,
hogy vagy ma? :P

Loiséknak már dejóóóóóó!!! :D

tillidian
 
 


Hanna: 01.20kor. :D Jobbulást Olivérnek! :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Istenem, de irigy vagyok. :oops: Lois 8-ra bement, becsekkolt, gondolom burkot repesztettek és 4-5 óra alatt kész is volt. Szemben a rémhírekkel, hogy az első szülés legalább 12 óra. Nagyon ügyes kislány volt! A legjobbakat kívánom nekik! Úgy várom már, hogy jöjjön mesélni.

Hanna, szegény kicsi fiú. Mi lehet? Ebben a buzi melegben.....

Till, piszok nyűgös vagyok. Ahogy leengedem a lábam már kezd dagadni. Még a lábujjaim is megduzzadnak. Tök szar. Állandóan fel kell polcolnom. De akkor meg nem tudok semmit csinálni, csak dögleni a kanapén. Mint egy magatehetetlen teknősbéka.

Vanda, jó fejek a srácok!

skrisz72
 
 


Hanna!
Ha pár napig lázas és utána kipöttyösödik, háromnapos láz. Ha nem, akkor meg lehet, hogy a te gyereked is olyan, hogy szimplán ettől a rohadt melegtől be tud lázasodni. Enyémek spec. nem esznek. Még Dani sem... :?
vovanda
 
 


Hanna :!:
Enyémmel is ugyanez volt. Márkóval. Most 4. napos és kipöttyösödött. Eddig "csak" lázas volt és jókedvű, 3 napig. Láz elmúlt, viszont mostanra lett nyügös.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Hanna :D
a pici babáknak nagyon instabil a hőháztartásuk. Ha meleg van, és kevesebbet isznak, akkor azonnal fel tud menni a testhőjük.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Drága Lois anyuci!! :) [color=red][size=18]Nagyon, nagyon sok egészséget, boldogságot kívánok az egész családnak!![/size] [/color]:) Ahogy tudsz, gyere és mesélj!!!!!!!!!!! :)

Hanna
Jobbulást kívánok a pici Olivérnek!! A fog tényleg okozhat ilyen problémákat. :( Vagy a 3 napos láz. Az meg 3 napig tart! Remélem semmi komoly!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Miket tud meg az ember! Három napos láz.... :shock:

skrisz72
 
 


Köszi szépen Csajok!
A doki is ezt mondta. Szóóval, no para (annyira).
Hála szopizik rendesen, kezdi lassan elfogadni a vizet is, persze csak pohárból.

Nyulasz! Mi volt a dokinál?

Hétvégén nem vagyok.
Ha Krisz szül, írjatok sms-t. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Hanna,tényleg te számodat is tudom :D Olivérnek jobbulást!

Lois,nagyon ügyesek voltatok :D

Méhszájam még mindig 2100-as,ez jó hír,de valami olyasmit mondott a doki,hogy puha :roll:

Hétfőn lesz uhu a kórházban,és attól teszi függővé a doki,hogy hogyan tovább.
...ha a babák szépen együtt fejlődnek,magzatvíz,áramlás megfelelő,akkor kapok még két hetet,persze megesketett,hogy pihenek,szóval akkor aug 3-ig itthon,3-án viszont be kell feküdnöm az utolsó hétre,és aug 10 körül csaszi.És közben még lesz egy nagy vv,meg találkozás az anesztessel.
...viszont ha valamelyik baba elmaradt nagyon,vagy nem jó az áramlás akkor már a jövő héten befektet.
Vendég
 


Vanda,kúszó csapat édes :D
Vendég
 


Nyuszi!
Ez így egész barátságosan hangzik, de a pakkod legyen összerakva. Nekem Baluval egy kiadós nyári vihar majdnem beindította, és hétvégére hidegfrotnot mondanak. Szóval nem biztos, hogy kihúzzátok aug. 10-ig. Doki nem akarja megvárni, hogy legalább meginduljon a szülés?

Babák: Dani tegnap elkezdett kutyázni. Cukifalat és nagyon élvezi! :lol:
vovanda
 
 


Vanda,most hétvégén mindent összepakolok.Nem vár beindulásig,legalábbis nem mondta.Az se baj,ha nem húzom ki aug 10-ig,ez csak arra az esetre van,ha nem történik semmi...lehetne már hétfő,hogy lássam minden okés odabenn,és szépen nöttek az egy hónap alatt.

Biztos nagyon cuki Dani :D
Vendég
 


Vanda :P
Nálam egy örökkévalóságig várhatott volna a "spontán" szülésre a doki :lol: Meg őszintén, nem elég császár UTÁN szenvedni, még vajúdni is kellene? Mi a bánatnak?

Nyuszikám :P
Látom, nem tudsz aludni. Én sem tudtam már a végén :( Áááá, a kórházban már nem valami jó, mondjuk én nem igazán értem, minek fektet be még egy hétre? Ha 36. hétig meg otthon maradhatsz :shock: Kész vagy már mindennel?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyuszi, Te még nem vagy összepakolva? :shock: Nem kapkodod el :lol: Én már a 30. héten összekészültem :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra,félig már összepakoltam :oops: Látod,az esküvővel sem kapkodtunk :lol:
Igen,a 36.hétig itthon,ha minden rendben addig,és hát gondolom a kórházi protokoll miatt fektet be,így szokás a péterfyben.Legyek szem elött.

...te a fiúk nem sülnek meg ebben a melegben sapkában és kapucniban :shock: :D
Vendég
 


Ma is fen voltam 4-től,de apa beelőzőtt,és már a gépnél ült,ezért írtam csak ilyen "későn" :lol:
Vendég
 


Bakker,már most be kell kapcsolni a klímát :o hol az a lehülés :?:
Vendég
 


Kedves lányok!
ne haragudjatok, hogy megint így eltűntem. Tillel akartam értesítést küldeni, de nem írtam be még a számát a telefonomba és közbeszólt a sors. Nem sajnos még nem szültem, pénteken volt két hete hogy kórházban vagyunk. Most hétvégi eltávon vagyunk. Doki bácsim úgy programozta a dolgokat, ha 23-ig nem indul be a szülés akkor megindítják. ( Ezt a cukrosoknál előforduló gyorsabb méhlepény öregedéssel magyarázza). Körházba azért kerültünk, mert az első CTG-n rossz tachicard lett a baba. Még aznap be kellett menni a szülőszobára ott meg már minden tökéletes volt. Én azt gondoltam azért lehetett, mert a magánrendelőben egyszerűen nem kaptam levegőt abban a székben a szülészeten meg kényelmes ágyon feküdtem. Akkor még hazamehettem ( ez keddi nap volt) , de a pénteki kontrollon, amit szintén székben csináltak megint csak nem volt jó a görbe. Akkor két orvos is azt javasolta feküdjek be pár nap megfigyelésre. Na ebből lett a most már két hét. Azóta minden eredményünk jó. Vannak már pont két hete jósló fájásaim, és rövidül a méhnyak, de egyenlőre ennyi. Szóval ha minden igaz, akkor csütörtökre légyszi szurkoljatok nekem!!!! Félek az oxitocin szuritól, de azért már várom is hogy meglegyen Littike. Már mindenütt nagyon nyom. Kedden 2900 g-ra becsülték.

Be kell mennünk ma is CTG-re de délután visszaolvasok.
Annyit azért megnéztem, hogy érkezett-e kisbaba mostanság.
LOIS! SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÉS NAGYON BOLDOGSÁGOS BABÁZÁST KÍVÁNOK!!! :D :D :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nyuszi!
Atya-gatya, én is össze voltam cuccolva a 30. héttől, sőt, minden kórházi vizitre vittük a táskát is.

Szandra!
A vajúdás nem neked jó csaszi előtt, hanem a babának. Fontos a kicsi adaptálódása szempontjából. Nekem akkor is megvárták volna, hogy meginduljon, ha eleve császárra készülünk. Kb. 2 óra lett volna hátra a szülésből, szóval spontán is nagyjából akkor érkeztek volna, mint amikor végül kiszedték őket. De arra élénken emlékszem, hogy te mennyit kínlódtál már a végén, nem csoda, hogy nem bírtad tovább.
vovanda
 
 


Nyuszikám, csak Neked :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Katerina,jajj,szegénykém,két hete kórház :? Kitartás,csütörtökre meg nagyon-nagy drukkok mennek!!!! :D

Vanda,már én is régóta tervezem a bepakolást :oops:

Szandra,micsoda szemek :D :D :D ...így már sokkal jobb :wink:
Vendég
 


Kat,
küldtem sms-t, remélem, megkapod! :P
minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++

Skrisz,
kitartáááááááááás!!! :P
Figyu, a rémhírekre legyints, Te is gyorsan fogsz szülni!!! :wink:
(én is este 8ra mentem Vackorral - első baba :wink: - és hajnali 1.54-kor tették a pocakomra :lol: )

Nyulaszka,
én is a lehűlésre "gyúrok" :roll: :oops: itt Pesten a belvárosban semmmi jele :?

Vanda,
az ikrekkel voltál összepakolva a 30. héten, ugye? :roll:

tillidian
 
 


Katerina: csütörtökre nagy-nagy drukkok!

Én is a vihart várom, de nagyon lassan akar ideérni. Az előszele már mintha jönne. Én Pesttől kicsit nyugatabbra vagyok, úgyhogy kitartás, oda is oda fog érni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Velük IS... Balázzsal is összecuccoltam, biztos ami biztos.
vovanda
 
 


Katerina, sajnálom, hogy befektettek. De hát mindent a babáért. Drukkolok csütörtökre! Akkor asszem megnyered a kettőnk versenyét. :D

Nyulasz, de kár, hogy nem kedden jössz a Péterfy-be. Összefuthattunk volna.

Mi ma vendégségben vagyunk, én főzöm az őzpörköltet. :lol: Kicsit idekérezkedtem a nethez. :wink:

skrisz72
 
 


sziasztok!

Vanda,
cuki kis trió! :D

Katerina,
szegénykém, jesztő lehetett :(
drukkolok Neked és Littinek! :)

Xandra :P
új avatar? :wink:

Krisz,
most már rajtad a sor! :wink:
legyen gyors szülésed!

Nyulasz,
aztán te duplázol Nyúlbogyókkal! :wink:

Tilli,
aztán majd ti jöttök! :wink:
uyge ez a sorrend?

28-án megyünk mi is a Péterfybe!
szerintem vki tuti ott lesz! :wink:
angel37
 
 


Lois gratulálok, Kis Zének sok sok tejcsit, és jó egészséget.

Xandra alig ismertelek meg :roll: de jó nagyon az új külsőd. :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Angel :P
Igen, mert Nyuszi rámpirított és igaza volt :oops:
A Te képed szuper :lol:

Árnika :P
Köszönöm. Fél éves kép és akkor voltam fodrásznál :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Kat, Skrisz :D
nahááát, nekem nem is esett le, hogy Ti ilyen közel vagytok időben! :wink: Sok júliusi babánk lesz :wink:

Angel :D
óóóó, nekünk még sok van hátra :oops: remélem :roll: :)
Mekkora most Dióka? :) :) :)

Skrisz,
őzpörkölt, nyamiiiii :D (sajna mi nagy ragadozók vagyunk :oops: :lol: )

Jelentem: megjött a HIDEG!!!!! :D :D :D rég örültem neki ennyire :lol:

tillidian
 
 


Xandra-mami :P
tényleg nagyon jó!!! :D

tillidian
 
 


skrisz72 írta:Miket tud meg az ember! Három napos láz.... :shock:


És még mennyi mindent meg fogsz tudni, ami új lesz. :) Majd meglátod. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Istenien érzem magam ebben a "hidegben". Lécci, lécci maradjon így még pár napig!!!

skrisz72
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:18-kor.
seszi
 
 


Xandra :P
köszi, az nem én vagyok! :lol:
kisfiaid szép szeme a tiéd! :D :D

na fodrászhoz nekem se ártana eljutni, de esélytelennek látom :? na sebaj! :wink:

Tilli,
persze! :) de sorrendben te jönnél így :wink: v. nem? :oops:

2970g a mai állás 8) extrém mennyiségű kaki után
mióta hazahoztuk kb +600g

Hanna,
kicsi Olivérnek jobbulást!!
akartam már írni, de olyan hülye vagyok :roll:
angel37
 
 


Hanna!
Fülproblémával és húgyúti nyavalyával étvágytalanság is jár általában. Sajna mindkettőhöz volt szerencsém...
vovanda
 
 


Sziasztok,

...jó is ez a kis lehülés.
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz! Örülök, hogy minden ok.

Angel! Szép nagy már Dia. :)

Köszi Csajok! Tegnap egész nap 38,5-38,9 között mozgott.
Jó kedvű, szopik rendesen, de éjszaka rettenetesen sírt.
A doki szerint 5 napig is eltarthat a láz.
Azért aggaszt ez a fájdalmas sírás. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, jobbulást Olivérnek. Az azért jó, hogy szopizik.

Angel, kerekedik a kisasszony! De jó! Éjszakák milyenek?

Szandra, helyes vagy nagyon!

Seszi, köszi a bátorítást! :D

skrisz72
 
 


Hanna, persze, hogy így sír, hisz lázas.Te sem vagy épp vidám, ha lázas vagy.No para, plíz.Annyi meg annyi betegsége lesz még sajnos :cry: Én már egy lázat automatice kezelek, nem is hívom a dokit, megszoktam már a lázat és a doki sem mond mást, ha hány vagy tovább tart a láz 3 napnál, rögtön hívom.
Miket adat a doki neki?Germ-c és hűtőfürdő vagy más is?
Vendég
 


Hanna :D
amit Hunci írt én is csak annyit tudnék. Teljesen normális a sírás, és a betegség is ebben a korban. 1-2 nap és túl lesztek rajta.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hunci! Igen, ennyit mondott. Megvizsgálta, de semmit nem talált.
Igaz, mára egy kicsit szörcsög, de ennyi.
Csak azért parázok, mert nekem még 18 évesen is volt lázgörcsöm, pedig 6 év körül kinövik a gyerekek.

Orsi! Tudom..tudom.. Paramami vagyok.
A legfurább, hogy este és éjszaka sír. Napközben jókedvű.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Till :P Angel :P Krisz :P
Köszi!

Angel :P
Erősen sejtettem :lol:

Hanna :P
Én is csak bátorítani tudlak, az egész család beparázott Márkó lázán, engem kivéve. Mára minden OK, kicsit többet alszik a sok lázcsillapító miatt... 3 nap láz volt és 2 nap piros pötty. Mára teljesen elmúlt :shock: Meg is lepett, mert tegnap nyügi volt és totál vörös...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Hanna, mindenféle nyavaja este és éjjel jön ki a legjobban. Napközben mindig enyhülnek a tünetek. Gondolj csak a fogfájásra. Mindig éjjel kettőkor tör rá az emberre.

skrisz72
 
 


hanna30 írta:Csak azért parázok, mert nekem még 18 évesen is volt lázgörcsöm, pedig 6 év körül kinövik a gyerekek.

de akkor meg a legjobb, ha utánaolvasol és felkészülsz rá, hogy mit kell tenni - vagy már úgyis tudod -

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Köszi, hála azzal nincs gond! (gyerekszakos egészségügyistől mentse mentse meg a dokikat az isten)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois,
Gratula a Farkaslakból.
Farkasok
farkasok
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: