Új privát üzeneted érkezett!

Én is meglepődtem. Gondoltam is rá, hogy talán a gép számolt el valamit. De majd szülésnél kiderül.
Amúgy fejfekvésű, lepény is jó, minden maga a tökély, csak a tágulat. Remélem, idővel tényleg elmúlik.
A másik, ami számomra furcsa, hogy gép szerint 34+1 a kora. Ezt mi alapján számolja ki a gép? Számított idő szerint 32+6. Csodálkoztam is mikor doki mondta, hogy 34.

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="kata05"]S írta:kata05cooper, enyém babának is a combja hosszú, szerintem azért adott nekem ki 2200 gr-ot(amiben én nem hiszek). Keményedéseid h vannak?
Nekem most délután jöttek elő, érzem a front előszelét.


Keményedéseim vannak rendesen, sajnos. Bár nem görcsölök, nem fáj, de érzem, hogy húzódik. Noncsibaba nagyon ki akarhat jönni :S Pedig mondtam neki, hogy maradjon még legalább 3-4 hetet, utána jöhet. Kedden megyek tehesgond.ra, majd szólok, hogy mi a helyzet. Ha az összehúzódásaim nagyon erősek, azt ctg-n látni lehet majd, ugye? Vagy azt nem mutatja a ctg? :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 



Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Anyakönyvezés
http://ugyintezes.debrecen.hu/ugyinteze ... ugyek.html
Debrecenben 30 napnál nem régebbi kell...
Érdemes a kórházban megkérdezni, ahol szülni fogtok, hogy helyileg milyent fogadnak el...
Vendég
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Scooper
Hogyan mérték le a baba hosszát? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Súlyra nem szabad adni!!!!!!!!
(nem akarlak stresszelni, de általában az AC a nagyobb, nem a HC és az az AC adat lényegesen kisebb, mint ami a terhességi hetednek megfelelne...:roll: :wink: )

Bibi
Nagyon csinos pocikád van! :lol:

Erika
Pontosan ua. adatokat akkor se kapsz UH-n, ha ua. orvos, ua. gépen egymás után leméri a babát :wink:
(nem szabályos alakú a gyerek, ahogy mozog, esetleg más sík ábrázolódik az UH-n... és a mérőpontok letétele se egyszerű... néhány mm belefér)
Lepény :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nyaralóknak jó pihenést!
Mindenki vigyázzom magára!
Holnapra erős hidegfrontot jósolnak!!!!!!
Vendég
 


[quote]S írta:cooper
Hogyan mérték le a baba hosszát?
Súlyra nem szabad adni!!!!!!!!
(nem akarlak stresszelni, de általában az AC a nagyobb, nem a HC és az az AC adat lényegesen kisebb, mint ami a terhességi hetednek megfelelne... )

????????????????????????? és mi lenne ha stresszelni akanál? :) A doki csak mondta volna ha valami nem oké

KépKép
Kép
scooper
 
 


Sziasztok!

Mabe, nagyon boldog születésnapot kívánok, így utólag :) :) :) :)

csak jelenteni jöttem, h megvagyunk, a holnapi frontot már érzem, jelenleg párolgok.


Lehet h este jövök, az is lehet, h nem és ennek az ellenkezője is. Visszaolvasás megtörtént, reagálni már nem vagyok képes...

vigyázzatok magatokra!

vicger
 
 


Manó! Nálam is bejött!! :lol:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sikerült végre leülnöm a gép elé.

[quote="madar"] írta:madarjelentem, gépet most nem viszek :wink:

Ne fenyegess minketKép Nagyon jó pihenést kívánok,érezzétek jól magatokat.

Süti,én is egy kis hülye kutya ugatását hallgattam egész éjjel.Nem aludtam én sem jól.Majd ma.Ha kész a medence,szeretettel várlak.

Mabe,nagyon boldog születésnapot kívánok!!!! Szép vagy a képen,a tortád pedig....nyammmmmm.

Viki,sajnálom a lábdagadást.Használ a polcolás? Vadgesztenye krém nagyon jóóóó!

Brumi,de jó nektek.Habár,hétvégére 10 fokkal hidegebbet mondtak.Fürdőrucis képeket is bírjuk ám :wink: A házassági nem lehet 300 napnál régebbi.Tehát,ha a házasságkötésetek és a szülés dátuma között több,mint 300 nap telt el,akkor sajnos kérni kell frisset.Pocifotó Kép A rucid milyen?Tetszik ami látszik belőle.Nincs egész alakos?

Scooper, 2460 gramm Kép Kép Kép abetyármindenségit,de jó kis súlyban van. Kép Kép Kép remélem a tágulatnak nyoma se lesz a következő UH-n.

Én ma egész nap kocsiban ültem a drágámmal,és ügyeket intéztünk.Nem részletezem,hogy és mennyire folyt a víz rólam.Amúgy egész jól bírtam.Nálunk is szauna van itthon.Jól fog esni ez a pici hűvös hétvégén.
No,lefotóztam a mutyit.Nem vettem ki a zacsiból,de rácsvédő,kis paplan,mini párna,zsebes tartó van benne.
Kép

Kép
v.andi
 
 


Andi, nagyon aranyos amit vettél :)

Scooper, ezek a mérések a legkevésbé sem fontosak, másrészt nem a baba méretétől függ, hogy egy szülés mennyire nehéz vagy könnyű. Ha tartasz tőle, befeszülsz, jobban fáj. Ha nyugodt vagy, bele tudsz merülni, el tudsz lazulni, elengeded magad, akkor nem fáj annyira. És a CTG részben pont arra való, hogy kimutassa, ha összehúzódások vannak.

A kínai szerint lányom lesz (Lilla meg fiú lett volna :wink: )

Mi jövő héten megyünk a Balatonra 8)

Imola, akkor ezért álmodtam veled! Isten éltessen sok örömben egészségben szeretteiddel együtt!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Nekem a kínai nem jött be.Daninál is és most is kislányt ír :shock:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok,ma nem volt erőm írni,csak olvasni,de ez nektek csak jó!!!!!!!

Andi szerzemények aranyosak.Ma még a szomszéd medencéig se bírtam elmenni,kicsit szúrt a szívem,Berni meg állandóan ki akart egyenesedni,hiába mondtam hogy nem fog elférni.

Manó,sajna nem beszél angol ilyen jól,a utsó menses hónapját és az élet koromat kéri a kínai?????

Brumi ,jó ruci,pocit én láttam élőben is ,bibibiiii!!!!!Strand miatt irigy vagyok én is!!!!

Meg volt a vasalóval a szorosabb kapcsolatsőt még a mai mosást is kivasaltam!!!!Holnap takarítok,mert jön a férjem haverja és felrakja a maradék szúnyoghálót,van remény(1 éve készen kéne lenni)

sutimano76
 
 


Andi köszi a medence meghívást!!!!!gyerekszoba festés kész???Milyen lett????

sutimano76
 
 


Andi: szuper cuccok, nagyon tetszik minden :):):)

Ruha: tettem fel egész alakost a pic-ra ... ez egyébként nem terhesruci: egy C&A-s tavalyi nyári ruhám, csak elasztikus anyaga van, és pont belefér a pocim :) ... már ebből is látszik a diéta eredménye: valószínűleg tényleg csak a hasam ,meg "mai" benne van van rajtam pluszban :)

Vettem fürdőrucit: vagyis, pont akciós volt a kismamafürdőruha, nagyon megörültem, mert a 40es méret jó volt, és abból volt még 2 színben ... DE a felső része nem tartotta rendesen a szoptatásban kissé megfáradt melleimet ... pedig volt egy betétje is, első látásra szupinak tünt, ára is jó volt (akciósan 4500,- és tankini fazon volt, lila-fehér és fekete-fehér színben) ... de nem éreztem benne jól magam, meg belegondoltam, hogy nem akarok a 35 fokban ennyire beöltözni ... van 2 szuper strandkendőm, az egyik fekete-fehér mintás (ez triumph, évekkel ezelőtt vettem, igazi minőség, nagyon megérte az akkor borsos árát ... ) meg egy átmenetes színű kék, világos türkizből sötétkékbe ... na, gondoltam, azt úgysem veszem le, csípőn megkötöm, vízbe nem megyek, sonkákat nem mutogatom ... viszont a pocit szívesen szabadon hagyom: így vettem egy nagyon csinos, jól tartó fekete-fehér mintás bikinifelsőt, és lesz a strandkendő, alatt meg egy fekete terhes pamutbugyi ... ez lesz a strandszerkóm ... :)

majd fotózok :)

időjárás: én is láttam a lehűlést, de ki tudja, mi ér ide holnapra belőle, vagy mi marad itt vasárnapig ... ha nem holnap, akkor lehet vasárnap, de remélem egyik nap kijutunk Domonyvölgybe :)

Akvi: ezt hol kell beszerezni ???

Scooper: nyugi !!!!!!!!! ... a doki BIZTOSAN mondta volna, ha valami nem stimm ... nem lesz semmi gond! ... Lillám is kb ekkora volt ilyen idős korban, 4 kgval és 58 cmvel született ... de nekem akkor azt mondta a dokim: a 32 hétben még nem lehet tudni, mekkora lesz a végére, lehet, lelassul a növekedése, lehet, tényleg nagy lesz :)

Viki, Kriszti,Süti,Anna, Boboka, Flora, Csunyi, Peppino : hogy vagytok? Imola te mit csináltál ma ?

Reggel nagyon durva jóslófájásaim voltak, és keményedett a hasam rendesen: bevettem 2 MgB6-ot ... aztán szépen elmúlt ... biztosan én is a közeledő frontot éreztem ... :shock:

Tara: igen, volt Premaxxom, csak azt most Boboka elvitte :) .. de jól szemügyre vettem :)

Köszi a pocidicséreteket, én most nagyon jól érzem magam (eltekintve a 3.trimeszter "áldásaitól " :? :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Anna, Balcsi. :lol: :lol: :lol: Pihenj majd!
Süti, vasaló ilyen melegben??? Úgy, hogy ráadásul szúrt a szíved?
Te sem vagy semmi.
Bibi, jó lesz a szerkód. :wink:
Én kimerészkedtem a zöldségesig, bevásároltam, hogy ne holnap délelőtt kelljen. Aztán megcsináltam Bibi által megkívánt gyrost, friss salival és tzatzikivel. Olyan gyorsan kész volt.
Aztán megvolt a nagybevásárlás is.
Sikerült beszélnem a pénzügyesünkkel is. Úgy járok jobban, ha hó végéig táppénzen vagyok, aztán augusztusban kiveszem a 16 napomat és onnan megint táppénz. Mert 1-étől változik és onnantól 60%, nem 70%. Nagyon durva. De így augusztusban csak pár napot kell és szeptemberben attól függ mikor szeretne kibújni kicsi fiam.
Húzódik a hasam rendesen, már vettem be mgb6-ot, meg nospát. Remélem csak a front miatt, picikém is alig mozog ma.
bex13
 
 


Bex,vasalást nem akartam tovább gyűjteni,mert jövőhéten nekiugrok a babaruháknak is.A szívem utána szúrt,de lefeküdtem mozizni(Kaméleon,Made in hungaria,Ausztrália),három filmmel később már teljesen elmúlt.

Brumi ,ez kinek szólt vagy miről? " Akvi: ezt hol kell beszerezni ???"

sutimano76
 
 


T-pk,rólad lehet fotót látni esetleg,akár a picasan,akár esetleg az iwiwen??????

sutimano76
 
 


Én most megint csak "beszólok"! :D:D

Végül meglett a lista és be is vásároltunk. Csak nem mertem több boltba is bemenni, annyira meleg volt, és féltettem a vásrolt hűtött árukat, nehogy a csomagtartóban megbuggyanjanak. Pedig kellett volna még dolgokat venni...

Anyakönyvi: meg kell kérdezni a kórházban. Van, ahol 300 napot van, ahol 30 napot mondanak. Ott kell intézni, ahol házasodtatok. Mi csak 4. alkalommal váltottuk ki, de az is felesleges volt (abban a kerületben szültem Bp-n, ahol házasodtunk, így nem kellett kikérni, csak 4. alkalommal úgy volt, hogy más kerületben fogok, de aztán mégis visszamentem az előző kórházba). AMúgy poénos, hogy ilyenek miatt egyszerre több házassági kivonatunk is van itthon... :D:D Igaz valamelyiknek több születési anyakönyve is, mert épp egy hivatal rajta ült az eredetin (MÁK?), amikor kellett sürgősen valamilyen ügyintézéshez, és ki kellett váltanunk egy újat.
Ja, és igen, minden szülésnél be kell mutatni és mindig frisset!

Erika!

Pedig a lepény tuti nem vándorol ennyit, valamelyik vagy elnézte, vagy rosszul mondta. Kérdés, mit értett a doki "lenten", mert esetleg ő is a méhfeneket, azaz a fundust értette...
És érezted, hogy keresztbefordul? Változott a pocid?
(Húúú, nem szeretném, ha Dóra az elmúlt 7 hétben valamikor fenekére fordult volna... Azt érzem, hogy függőlegesen van.)

Móka!

Hazajövőset valami (apa számára) jól megjegyezhető helyre tedd, de már az egész cuccost szatyorba, ne kelljen külön keresgélni. (Baba- és gyermekruha mérete, színe, "mi is ez" kérdés nagyon nem apukáknak való, az én párom így négy gyerek után nagyon ügyes, de azért még nála sem 100 % a kérdés, ha valamit adni akarok valamelyikre, akkor ált. pontosan elmondom, hogy melyik szekrény, melyik polc, melyik oldala... :D:D)
Nálunk a kórházban elvileg mindent adnak a babának, én popsitörlőt fogok vinni, mert az belefér a táskába, nem foglal sok helyet, meg látható helyre teszem itthon a pelenkát, az kellhet (ált. ha adnak is, akkor is sok helyen csak x darabot egy babának naponta, és kellhet több).
A meleg nem babásan is rossz, legalábbis nekem, neéhz bármit is csinálni. Tőlem mindig kérdezik, hogy hogy bírom, de a rendszeres válaszom, hogy nem más, mint nem terhesen, úgy sem szeretem az ilyen meleget. A legnagyobb bajom, hogy a nappali hőség után a pici esti lehűlést se lehet kihasználni, mert ha kinyitom a dolgokat, és átszellőztetnék este, akkor meg szúnyoginvázió van :(:( (idén még nem írtottak, nem is tudom, fognak-e (tavaly ilyenkor már kétszer is tették), és a Csepel-szigeten lakunk...). Szóval lehet választani, hogy megsülünk, vagy összevissza csípkednek.

Süti!

Vígasztald magad azzal, hogy pl. nekem sokkal többet kell vasalnom! :D:D (Bár ez általában nem jön be, hogy nekem miylen jó, mert a másiknak rosszabb...)

Alvás: nálunk a legkisebb velünk alszik. Aztán időnként előfoldul, hogy az eggyel nagyobb is... Bár ő télen nagyon szépen aludt a saját ágyában, külön szobában, de most a melegben a ventillátor mellett alsznak egy szobában 3-an. Nekem jó, hogy a legkisebb szopizóshoz nem kell kelnem, hanem ott van kéznél, ha csak 3-an vagyunk egy ágyban, jól elférünk (kb. 250 cm széles faltól-falig ágyunk van).

Tara!

Adhatnál ötleteket kreatív dolgokra! :):) 2-10 év közötti vegyes társaságom van hetente egyszer kb. 3 órányi eltöltendő időre, nekik kellene kitalálnom. Ráadásul most előre, mert nem leszek aug. végétől jópár hétre.
Egy csomó mindent csináltunk már (3 év alatt), de azért nehéz ennyire vegyes korosztálynak kitalálni dolgokat (többnyire a 6-7 éves korosztályt célzom meg, a kicsiknek meg vagy segítünk, vagy elkészítjük helyettük), de az se mindegy, mennyibe kerül az alapanyag. (kb. 15 fővel szoktam számolni, de az érdekesebb dolgokból mindig többet kell csinálni).
Szóval vadászom a jó ötleteke minden mennyiségben!

(Megyek is, még van másfél órám pakolni, aztán scrapbook (kreatív album) tanfolyamra megyünk (a párommal :D:D), már várom. És gyerekek nélkül! :D)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!

Bár Bibi engem kihagytál a sorból (ha érzékenyebb napomon lennék biztosan rosszul esne, hogy én nem hiányzom), de azért köszönöm, jól vagyunk! :wink:

Tegnap mi is voltunk UH-n. Máté is szép nagy babának ígérkezik, Astrid táblázata alapján is. Doki 2150 grammra becsülte, combja, karja, feje pont átlagos, de jó nagy pocója és fütyije van. :lol: Doki mondta, hogy rég látott ilyen méreteset és hogy végülis minden, ami egy férfinál lényeges (pocak, fütyi) nagyon rendben van.

Képet már nem kaptunk, mert nem nagyon lehetett volna jót készíteni. Áramlás is tökéletes, és sajnos Máté is keresztbefordult. :roll: Most próbálom rábeszélni, hogy forduljon csak szépen vissza. Olyan szögben feküdt tegnap, hogy pont a méhem tetejét leste.

Scooper: A babád hosszát én is sokallom. Andris 34 hétre született, nagy babának számított és akkor volt 2500 gramm és 47 centi. Most is elég magas, így az 51 cm egy kicsit soknak tűnik. Egyébként gratulálok a szép eredményekhez!

Astrid: Én is scrapbookoztam régen, szeretnék is majd megint. Hova mentetek tanfolyamra? Hogy-hogy szoktál ennyi gyerkőccel is tevékenykedni egyszerre? Valami klub?

Mosás-vasalás: Tündéri Anyukám átvállalta Máté ruháinak és pelenkáinak rendbetételét. Így majd csak helyet kell csinálni nekik, és betenni a szekrénybe. Aztán persze a jövőben rám vár a vasalás, de most ez nagyon nagy segítség a részéről. :lol:

Premaxx: Én pont tegnap láttam egy csajt ilyenben vinni a babát. Kb 2-3 hónapos volt. Éppen aludt, úgy tűnt jól érzi magát. Még én sem döntöttem el mit vegyünk, még várok az isteni szikrára.

Köszi a hozzászólásokat az altatással kapcsolatban. Próbáltuk már többször megbeszélni Andrissal, hogy mi a helyzet, de sajnos ez nem hatja meg. DE: Képzeljétek ma éjszaka Gábor nem ment át, és Andris mégis csak fél6kor ébredt, akkor jött át közénk.

Süti, Andi: Nem volt időm bemenni megnézni az osztályt, mert nagy csúszás volt az UHn, de majd elsején kifaggatom a doki feleségét a helyzetről. Olvastam az Uzsokis topicban, hogy van akinek nem annyira rémisztő a véleménye, így ez azért megnyugtatott. Azóta sajnos rengeteg borzasztó személyes történetet hallottam baráti körben (direkt nem írtam le ide, nehogy bárkit is megijesszen), így egyre fontosabb a doki személye.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Jó reggelt!

Astrid: Szívesen adok ötleteket,csak írd meg miket csináltatok már. Amúgy tudom, hogy az ár is sokat számít. Én általában fél évre terveztem előre. Most a tanév végén a jövő évet megterveztük a kolleganőmmel aki átveszi egyenlőre helyettem.
Mi minden évben gyakoroljuk a régi technikákat és általában egy újat veszünk. Az idén tűnemezeltünk.
Scrapbook miatt irigyellek, arra sosem volt időm, de már régóta szeretnék. Meg ahogy nézegettem az árak elég húzósak.

Brumi: : belenéztem az ebay-ba amit mondtatok, ott vannak premaxxok, de én totál nem értek hozzá. A párom unokahuga ott dolgozott pár évet, most jött haza, megpróbálom megfűzni, hátha maradt ismerőse, ha nem megyek segítségért hozzád.

Kép

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok!

RITA: ég a fejem, NE HARIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!! .... te is hiányzol, persze, hogy hiányzol !!!! .... megbocsátassz most az egyszer ? :oops: :lol: ... Mátékád jó kisfiú, és szépen szót fogad és megfrodul :)

Tara: szívesen segítek, komolyan, nekem ez semmi :)

Süti: akvi = anyakönyvi kivonat ... ezek szerint nekünk Demjén községben, Eger mellől kell kikérni ???? :shock: (az egri Korona Borházban volt anno az esküvőnk, oda jött ki Demjén az anyakönyvvezető ... ) ... ezt annyira nem értem: miért nem ellenőrzik le az elektronikus rendszerben, hogy házasok vagyunk-e?

Astrid: úúúúúgy szeretnék én is ilyen összeszedett lenni, mint te ... hogy csinálod ??? :)

Bex: köszi;)

Segítség: pont tegnap akadtam ki: nekem nulla segítségem sincs, sem a szüleim, sem a férjem szülei részéről ... állnak kupacban a babaruhák, és arra várnak, hogy végre Lilla ruháit átselejtezzem, átpakoljam az új szobájába, és akkor meglesz a hely a kismanó ruhácskáinak ... sajnos a szüleim túl messze vannak (vagy csak 58 évesen olyan leküzdhetetelen a Gödöllő-Békéscsaba táv, nem tudom ...) ... anyának tavaly ilyenkor megszűnt a munkahelye az EÜ-ben, és ott nem találta semmit több, mint fél évig ... most pénztárosnak tanul, a MÁVnál van ... gondolhatjátok: 30 év az eü-ben, ilyen idős fejjel meg tanuljon meg számadást könyvelni, pénzzel bánni, kilométerszámítást végezni stb ... nagyon becsülöm ezért, de közben semmi másra nem marad energiája: nem érzi úgy, hogy segíthene nekem, legalább egy kicsit ...

pont tegnap mondta: neki szeptember elején lesz egy 2 napos tanfolyamja, nem tudja, hogy lesz majd a szülésem körül .... hááááát, ezen annyira KIAKADTAM: így most fasírtban vagyunk, mert baromira rosszul esett, hogy egyáltalán felhozza, hogy esetleg nem tud eljönni segíteni azon a héten, amikor megszülök ... nem vagyok önző, ne gondoljátok, de egy baba születése olyan esemény, ami az életben nem sokszor adatik meg (nekünk legalább is nem valószínű, hogy még lesz több babánk), én azt gondolom: oldja meg, hogy el tudjon jönni ... vagy, ha meg akrja oldani, akkor nekem ne is mondja így a 8.hó elején, hogy ilyen meg olyan problémás a dolog ... nem akarok ezzel foglalkozni :(

bocsi, hogy ezt így rátok zúdítom: de annyira rosszul esik, hogy nem számíthatok a saját anyámra (mert eddig ez nem így volt ... )

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi,segítség,ne aggódj,nekem egy nagyon segítőkész anyósom van,csakhát szerencsétlen annyit dolgozik hogy eszébe se jut mostanában megkérdezni hogy tud-e segíteni,mondjuk amilyen fáradt lehet meg se kérném.A nővérem ,na arról ne is beszéljünk.Ő nagyon várja a picit,de még akkor se jött segíteniu,amikor ágyhoz voltam kötve,se főzés,se takarítás.Bezzeg mikor elmentek most nyaralni,mi foglalkozzunk a kutyával,meg locsoljuk a kertet.A legszebb,hogy a múltkor senki nem volt itthon,mert gyerekek fesztiváloztak.Most meg itthon voltak,legalábbis a 18 éves lány,csak hát délutánonként bement barátnőzni a városba ,az utolsó vonattal jött haza,így megint ránk maradt a kutya meg a kert,mert hát felelősségtudat az ablakba!!!
Ha hazajönnek a nővéremék ma,akkor sztem holnap szerét ejtem egy felvilágosításnak,hogy innentől én sajnos semmilyen segítséget nem tudok adni,sőt nekem lenne rá szükségem.
Gondolhatjátok,tegnap 60 fokban kétszer kellett a vasútállomásra mennem a lányért(egyszer oda egyszer vissza,du. mondtam neki hogy ( aznap harmadszorra)nem megy,mert ki vagyok--mindez a vasalás után.És ezt is ki fogom jelenteni,hogyha jönnek mennek és a nővéremék nincsenek itthon,engem fel se hívjanak,mert nem megyek.

Hűűűűűűű,de sok lettem bocsi.

sutimano76
 
 


Na mindegy az előbb csak azt akrtam kihozni,bár nekem lenne ki,azt még sincs!!!

Astrid,már a múltkor is írtam hogy elismerésem a vasaláshoz,bár akkor épp azért mert hogy olyan korán kész voltál,de a mennyiség se lehet semmi.

Rita,köszi a kórház jelentést,mostmár valamikor tényleg be kéne mennem körülnézni.Talán a jövőhéten,ha hűvösebb lesz.
Gratulálok a méretekhez,hát nem lesz kicsibaba,gondolom.Összehasonlítva az én múltheti 1700g-hoz.

sutimano76
 
 


Ma se volt jó éjszakám,4-kor egy buzi szúnyogra keltem,kéthelyen meg is csípte a kezem,reggel meg egy fűnyíróra.

Úgyhogy erre most nagy szükség van:Kép
Megyek vásárolni,azuram hideg ételeket kért,és a szendvicset én már unom.
Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki túlélte valahogy a tegnapi napot! Nekem nagyon gáz volt, főleg este, tiszta hiszti voltam már, nem kaptam levegőt, ülve is szédültem, ilyen még nem volt :shock: :shock: :shock: Várom a mai lehűlést, na meg a zuhét, kíváncsi vagyok mire ér ide.

Madar, jó pihenést a Balcsin! :) /én is akarooooooooooooooook/

Andi nagyon klassz dolgokat vettetek! nagyon tetszik ez a mackós minta! A szoptatós párna kitalálóját pedig áldja meg az Isten, amíg csak él!!!

Viki vízzel hogy állsz? Bírtad a tegnapi napot?

spickey nálunk is alakul a szauna

Bibi érezzétek jól magatokat a D-strandon :) Bár várom a lehűlést, azért jó időt Nektek! :) Ja, a pocakkép csoda csini! A bikini pedig szerintem nagyon jól állhat, tessék büszkén feszíteni! :) :)

Manó, akkor hajrá Nektek is! Lehet, hogy nekünk is el kell adni a lakást, nem tudom, hogyan fognak alakulni a családi viszonyok/hitelek, egyelőre átlag magyarként /értsétek: üres zsebbel/ fogunk bele vágni, ha lesz pénzünk akkor veszünk téglát, ha nem akkor nem. A tatár egyelőre nem hajt. Nálunk a tervek még csak most alakulnak :) Hitelt nem akarunk felvenni. Drukkolok, h elmenjen a lakás, s jó áron!
Ákos, szerintem tökéletes választás!!! :)

Bibi nagyon tecc ez a házterv! Sajnos a mi telkünkre ez kivitelezhetetlen, s a hasonlók is, mert hegyoldalban van. Az alvásra visszatérve, az a lényeg, hogy mindenki jól érezze magát, helytől függetlenül :)

Móka gratula az uccsó munkanaphoz!! :) Most aztán nincs mese, jönnöd kell gyakrabban! :)

scooper gratula a méretekhez! Igaz az 51 cm már-már születési hossz, de majd ha kibújt akkor kiderül ;) A tágulatok miatt ne aggódj nagyon /tudom könnyű mondani/, de jobbára ezek el fognak tűnni!!! Atinak vesetágulata volt, de eltűnt a kontroll uh-ra. Az is lehet, h csak valami folt volt, s nem is tágulat a babádnál, hisz ezek csak gépek. mármint az uh gépek :)

Erika, beszéld meg a drágával, hogy szépen forduljon a helyére, ahogyan azt kell! :)

Taranee, míg dolgoztam minden nyáron játszóházakat/napköziket csináltunk a gyejó keretein belül, nagyon szerettem! :) Gyerkőceimet is vittem mindig, így Vicámat ha megkérdezik, h az anyja mit dolgozik, akkor szépen elmeséli, h játszik, agyagozik, meg stb :D :D

Süti, ilyenkor vasalni.... a tegnapi nap Hőse cím a Tiéd! Nekem is szépen összegyűlt, de ma éjjel fogom eltüntetni, Atesz ma szolgálatos, s ha ketten vagyunk Atival itthon, akkor elég gáz a vasalás, mert állandóan a vasalódeszkához nyúlkál, pakol, mászik alatta. Éjjel meg nyugi van, s elvileg hűvös is lesz. Na majd meglátjuk.

Bex, biztos a frontot érzed Te is. nyugi, és pihenés sok!

Astrid scrapbook, nekem nagyon tetszenek! Jó szórakozást Nektek! :) :)

Rita gratula a szép méretekhez! :) :) Jó fej a doki, pocak fütyi, rendben :) Szerintem Andris majd egyszer csak napi szinten majd átalussza az éjszakákat mindenféle megbeszélés nélkül is :) Bízz benne! :)

Bibi Gödöllő - Békéscs tényleg jó messze van... Igaz, ha nagyon akarja az ember, akkor megoldható minden. Anyudat nagyon sajnálom... valóban nagyon nagyon nehéz ilyen korban ekkora éles váltást megcsinálni. Lehet egyáltalán? Lehet, hogy pánikban is van emiatt nem? s a pánik miatt pedig egy kicsit kvázi csőlátása van, tehát a tanfolyam, s a váltás kitölti minden gondolatát... Ami valamilyen szinten érthető... csak éppen nem egy az utolsó hetekben járó kismaminak... Szóval teljesen megértelek, s remélem, hogy meg tudjátok majd beszélni! De ne legyetek fasírtban, mert az olyan nagyon rossz!!!!


Aranynap
én is megnéztem Bogit, csak nem voltam biztos benne, hogy Bogit nézem :oops: Gyönyörűséges! :D

Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen, akkor mea culpa!!!

vicger
 
 


Süti sajnálom... valóban beszélned kellene Tesóddal! Lehet, hogy amiért ilyen helyre egy csaj vagy, Tesód úgy gondolja, h nincs is szükséged segítségre, nem? Szóval meséld el neki, hogy már kezdesz nagyon várandós lenni ;) Biztos vagyok benne, hogy segíteni fog!

vicger
 
 


[quote="sutimano76"]T írta:sutimano76-pk,rólad lehet fotót látni esetleg,akár a picasan,akár esetleg az iwiwen??????


A picasa-ig nem jutottam el, mindig csak nézegetem. Az iwiw-en van egy-kettő, bár már 2-3 évesek , igaz most is úgy nézek ki, csak most lenyeltem egy óriás labdát.
Ha tudok, akkor rakok fel párat a picasa-ra is, de addig is ott van az iwiw a kiváncsiaknak :lol:

t-pk
 
 


Sziasztok!
2-3 hete gép közelébe sem kerültem, úgyhogy sajnos le vagyok maradva,hogy kivel mi van.

A házunkba 2 napja beköltöztünk,a babavárás örömét és a boldogságunkat beárnyékolja az,hogy 2 hete váratlanul meghalt a kedvesem édesapja.

Ma férjhez megyek, de nagyon szűk családi körben.

Ha lelkileg kicsit sínen leszek, akkor írok!

vigyázzatok magatokra és a babákra!

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, sok boldogságot kívánok! Párod papája miatt részvétem. :( Ti is nagyon vigyázzatok magatokra, és gyere amint tudsz.

Vicger, engem kihagytál, de üsse kavics. :wink:

Rita, szép súlya van a picinek.

Mabe??

Bibi, ez a ház gyönyörű!

Ma nem vagyok a helyzet magaslatán.....

Kép
kata05
 
 


Petra éppen a minap nézegettem a picasát, s akkor gondoltam Rád, hogy jó régen voltál....
nagyon nagyon sajnálom a történteket, őszinte részvétem!!! :(

Az esküvődhöz pedig sok sok boldogságot Nektek!!!!!

vicger
 
 


Kata :oops: :oops: :oops:
Nálatok mi újs időjárásügyileg? Elérte már Pestet az állítólagos lehűlés? mert Pestről, mire ideér, az minimum 2 óra 8)

Velem a helyzet lényegesen sz@rabb, mint tegnap, már bocsánat. De ha nem a ventillátor előtt vagyok, akkor hányinger, szédülés, majdnem ájulásig. iszonyat mennyire nincs levegő ez még a tegnapinál is rosszabb...

Rákattantam a hasábkrumplira... kéne sütni. na de az is melegít :evil:

vicger
 
 


T-pk,az iwiwen már be voltál jelölve,de hogy miért nem néztem meg a kéápeket az ne kérdezd,Nagyon helyes vagy!!!terveztem még idén lemenni a veszprémi/városlődi rokonokhoz,de sztem ez majd talán jövőre marad!!!!Majd akkor talizhatnánk!!!

Vicger ilyen melegbe hideg dinnyét-fagyit egyél ne sültkrumplit!!!!!Hányigerre amúgy se hiszem hogy jót tenne!!!!!Maeadj a ventilátor előtt!!!!
Vasalás,hajnalba képtelen lennék felkelni a vasalás miatt,éjszaka meg már hulla vagyok ,mert a szarul alvás miatt nem bírok éjfélnél egynél tovább fentmaradni.De szembefújt nekem is vasalás közbe a ventilátor.
Én is kezdek egyre nyűgősebb lenni.Főleg a derékig érő gaz zavar ,már nagyon ott vagyok hogy nekiállok levágni,mert a férjemet nem zavarja,a szomszédokat és engem meg annál inkább!!!Csak azt éjjel nem lehet,mert nem látok semmit.

Petra,nagyon -nagyon sok boldogságot,Após miatt meg részvétem,de tudod egy lélek elmegy és jön egy másik.Talán a kisbabátok apósét kapja!!!!

sutimano76
 
 


Vicger, nem érte el még Pestet, de iszonyatos párás meleg van(én imádom de most szédelgek már), baba meg nem akar mozogni.

http://www.idokep.hu/?oldal=radar itt tart még

Kép
kata05
 
 


Hát a horvátoknál,már vihar van,nővéremék el is indultak haza,itt pécelen elviselhetetlen a meleg!!!!!

sutimano76
 
 


Na ,megyek Kép

sutimano76
 
 


Kép
Vendég
 


Itt még meleg van, én viszont érzem a hidegfrontot...fáj a fejem :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Kitartás csajok,Fertőd fölé már megérkezett a vihar,a balcsiban se lehet már fürdeni,sőt a velencei-tóban sem.Sztem ne irigykedjünk már a balcsisokra!!!

sutimano76
 
 


Az Anyu is telefonált, hogy megjött a vihar, szóval másfél óra és Pesten lesz! Onnan még kettő és Miskolcon... Addig megvadulok. Bár most már szél van, de Ati olyan szinten fáradt és melege van, hogy konkrétan a sz@r sem elég büdi, már bocsánat. Mindenért visít, meg "nem nem nem" semmi sem jó. Én meg szép lassan meghülyülök. Az, hogy belerakjam a kádba kicsit pancsizni meg lehűlni kemény 5 perc gyilkos visításba került /nem én visítottam/ Pedig alapból szeret fürdeni :? Szóval a felmondás szélén állok.
Egyébként szerdától megint kánikula. Atesz szoliban, szegényem telefonon próbálja tartani bennem a lelket, s beígért egy debreceni fürdést jövő hétre... na majd meglátjuk. Ma simán mennék :D
ennyi volt a csend és a nyugi, megint sírás van. Mentem

vicger
 
 


Hahóóó,

már itt is tiszta felhő minden, bár még kuka meleg van, de szerintem (remélem) nemsokára esni is fog. Jó lenne ha már kicsit felfrissülne a levegő.

Végül mi úgy döntöttünk nem megyünk ki a Balcsira. Páromnak is be kellett néznie még reggel a munkahelyére, meg anyuék mondták reggel, hogy már elég nagy szél van a Balatonon. És hát mindez egy nyűgös pocakossal meg egy 2 évessel... kösz, de inkább nem.

Ááááá, itt a hurrikán!!!!! És jesszus micsoda fekete lett az ég!!

Petra, a mai esküvődre sok minden jót és szépet, párod apukája miatt meg részvétem.

Kép Kép
manósziget
 
 


Ja, és felettünk a másodikon ma elkezdtek lakást felújítani! :twisted: De annyira, hogy dobnak ki mindent... ajtót, bútort... Most ebéd óta kopácsolnak. :twisted:

Menek, apika hozott fini fagyikát. :P

Csajok, kitartás!!!! Ahogy itt ülök a nyitott ablak mellett, már érzem, hogy van remény egy kis felfrissülésre. :lol: Nemsokára mindenkihez elér!

Kép Kép
manósziget
 
 


Kriszti, kitartás! Pár óra és hozzátok is elér a vihar. KisAti biztos azt érzi. Egyébként Míra is ma übernyügi volt. :S

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó biztos, már együtt bőgünk :evil:

a lakásfelújítás miatt részvétem :(

vicger
 
 


Esiiiiiiiiiik és olyan jó hűvős jön be!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Örömmel jelentem, elaludt az ölemben végre!

Manó esik is már, vagy "csak" feketedik? Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a beharangozott viharból... :shock: :?

Rokonék ma jöttek volna törökből, most fordították vissza a gépüket :shock: Ez is az időjárás miatt lett volna? Mert akkor bizony lesz haddelhadd ...

vicger
 
 


Kép


Micsoda fantasztikus kép!!!!!!!!!!!

madar, remélem jól vagytok!

vicger
 
 


Huh, ez de durva kép. :shock:
Nálunk már vége... háát, nem volt egy nagy szám. Már újra süt és nincs sokkal hűvösebb mégse. :(
Ahogy néztem főleg a Balatoni rész kapott belőle... Madarék csak nem voltak vízen... hmmm....

Kép Kép
manósziget
 
 


Az időkép.hu -n irogatnak befelé,és b.almádiban meg tatán 15 fok van!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Én ma ultra hisztis voltam délelőtt,nagyon nem bírtam a meleget.Sehogy sem volt jó,asszem én így éreztem a frontot.TAlán jobb,mintha bármim fájt volna.Barnabás se nagyon érezte meg.
Csömör city: nagy szél,érkeznek a sötét felhők,de a hőfok nem mozdult a 30 ról a nappaliban.

Petra,részvétem apósod miatt.Remélem azért "jól" sikerül a mai nap.HOsszú és boldog közös életet kívánok nektek.

Süti,nem egyszerű a helyzet.Ha szólsz,hogy mostantól másképp lesz,remélem nem lesz sértődés.

Kriszti,ez a kép gyönyörű.

Kép
v.andi
 
 


Mindenkit kitereltek a Balcsiból, biztosan nem voltak vízen.
Manó Sajnálom, hogy nem hozott sokkal hűvösebbet a zuhé.... Biztosan csak a széle kapott el benneteket, ami viszont nem biztos hogy baj, mert rendesen osztotta a jeget mindenfelé.

Süti, én is gyakran megnézem mizujs, merre jár a vihar.

Huhh.. alsó szomszéd brassóit készített :shock: :shock: :shock: :shock: jajjjjjjjjjjj csorog a nyálam :roll:

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?