Új privát üzeneted érkezett!

Ja tényleg Vera: Szomorú hírt kell közölnöm... A "kis" Szalon már bezárt pár éve... Így maradt a park!
Hurrá a csak két ébredésnek!! :)

abencze: hát ezek a gyerkőcök gyönyörűek! Demost tényleg!!

Jópofák a talis srácok is újfent!! :)

ladmon
 
 


Kép A sereghajtó apróbabák :)

ladmon
 
 


valakinek van HBO-ja?tök szupi koncert megy,Bazsikával táncizunk!csak egészen enyhén izzadok......mégis jobb,mint vasalás közben izzadni,de már nekiálltam!

ladmon:örülök a boldogságodnak!édesek a lánykák a képen!te is csak babákat fényképeztél?

Kép
nilabali
 
 

 
 

http://www.pixmania.hu/hu/hu/vasar/1/1/foto.html

bogi:ezt még neked találtam,hátha aktuális még a fényképezőgép!

miért csuklik állandóan a gyermekem?

Kép
nilabali
 
 


Elif a török süti receptet felteszed? Vagy már feltetted? :D Nagyon helyesek a babócák!

Budabo Bogi melyik Andrásos képre gondolsz ami a közösben van az én mappámban? AZ jó ha lesz medecétek mert akkor megyek fürdeni.... A fiam annyira élvezi a pancsolást, hogy ki sem lehet venni... tegnap a kádban ilyen arcot vágott amikor ki akartuk venni még a szeme is könnyes lett :

Kép

tegnap vettem neki napszemüveget:

Don Corleone :D

Kép

Nilabali de jó neked! Házhoz megy a szépségszalon... óóóóóó ha nekem is ilyen jó barátaim lennének...
:? :D

Zetibebi mehetnékem nekem nincs... mert olyan meleg van.... :shock: de ha később hvi lesz akkor már lehet nekem is mehetnékem lesz... és hova szeretnél menni :D

Ladmon na végre, hogy neked is volt minitalid! Igazán bevállalhatnál egy másik következő talit... hátha apa elhozna errefelé! :D Nagyon jó lett a kép a két kiscsajról! Cukik!
:D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ÖÖÖÖÖÖÖöööööööööö Marci 9:10 óta alszik.....
Akkor most mi van?
:lol:

Na megyek teregetni... pááááá

Áááá kislányok nagyon édesek!!!! Zsuzsi, ugyan nem olvasod de Jó Utat Nektek :)

KépKép
hugic
 
 


Hugic na akkor te sem panaszkodhatsz az alvókájára... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:állat a kép a napszemcsis Andrisról!mondjuk a te fiadról nemis lehet kevésbé jó képet csinálni!

hugic:fiacskád rendesen kidőlt.....

még nem ért ide a fodrász,Bazsival kitomboltuk magunkat,most eszem egy kis fagyit....

Kép
nilabali
 
 


Nilabali köszi! :D HA kész van az új frizura akkor kérünk képet! Jaaaaaa és utána küld ide is a fodrászt hozzánk.... :D Nekünk nincs HBO-nk... de a gépen szól a zene :D fagyi? Már megint? :roll: ne cukkolj mert képes leszek ebben a melegben elmenni fagyiért... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Magdikám, van egy tippem: kialussza az elmúlt egy hónapot. :D És innen nyertek! :wink:

Ööööö, bocs, Kreiszi, szörfruha...Látszik, hogy nekem egyik sem volt. :wink:
30-50 milli.... :shock: Durva. Nekem fejve sem jönne annyi szerintem...

Zéti: Eszembe jutott valami... ne vedd belepofnak légyszi. A gyerek alvókája nincs szoros kapcsolatban a Te lelkiállapotoddal? (Én eléggé hiszek ebben, és mintha Oli - finoman szólva- hektikus lenne ebben a tekintetben... :? )

Bizony-bizony Ladmon, Pestet célba kellene venni végre.... :D Nagoyn szép apró Babákat láttam a füvön. :wink:

És bizony, Andi két szép kékszeműje... Nagyon bírom őket! Csonginak továbbra is javul az alvókája?

Verus, nagyon bírom a vagányságodat! :D

És büszkélkednem kell az én kis Manómmal kicsit. Elmentünk barátnőzni, és barátnőék kapanéján, egy szó nélkül, az alvósrongyával és egy kis bóbitázással elbóiskolt és aludt egy órát. :D Édes kis tündérem! Kinek mi? Szóval nálunk nem játszik a ringatás, de a cicimet tegnap este (hulla fáradtan), 40 perc után alig akarta elengedni. :shock: Nála így mutatkozik meg a ragaszkodás. :wink:
Látom Efe pár perc ringatásra váltott, biztos erre van most szüksége a kis Kacagónak. :) Utána majd elmúlik ez is biztosan.
Éjjel kétszer keltünk, ebből egy két perces volt, egy cicizés. Nem panaszkodom. :D
Szépen hazakenguruztunk és most újra bubukál.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andris, haláli! Ezek a cicik! :lol: Lányod miért nem akar újabb tesót, Millye? :o Annyira szereti Andrist!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:örülök,hogy Marcibogyesznak javul az alvókája!én fiam már megint aludna,ha hagynám4de nem lehet mindig csak alukálni,most fűrészelni fogunk..azt imádja!aztán következő kaja után mehet a szunya ismét!

millye:lehet,hogy fagyiból be kell tankolni rendesen otthonra!délután nekem is venni kell,mert etgnap óta majdnem megettem egy vödörrel egyedül.....

Kép
nilabali
 
 


Julcsi-79 Milyen ügyes Marci, hogy egyedül elaludt. :D és nem zavarja az sem, hogy nem a megszokott otthoni környezetben volt? :D Na nekem meg az új szokása a fiamnak, hogy a cicimen csiszolja az ínyét :shock: Marci csak enni kelt és már aludt is tovább? De jó, hogy már nem órákig szopizik :D A lányom azért nem akar még egy tesót mert neki egy elég... :shock: meg nem akar kislányt... áááááááá mondtam neki és ha fiú lenne a következő is... akkor azért ne mert nem fogunk elférni (na persze)... szóval ennyivel magyarázza... :?

Nilabali de jó neked, hogy semmi nem látszik rajtad abból, hogy nassolsz... :shock: :D 1 vödör fagyit megettél egyedül? :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Húúú, de irígylem az alvós babákat!!!! (sárga-zöld irígy szmájli)
Zéti ma 15 percet aludt.... És vígan danolászik...
Általában 3 x 30 perc az alvásigénye naponta.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Talis babák nagyon szépek! Mind-mind-mind!!!

Amióta megláttam pár perce Don Corleonét azóta vigyor van a pofámon és nem megy le :lol: :lol: :lol: Mindent visz! :D

Zsu is bizony hiányzik, csaviznak?

Bogi asszem szavadon foglak, csinálok inkább pancsit a kertben.

Julcsi én is ezen filózok mostanában mióta megint bedurvultak az éjjelek, tuti hogy Olinak kutya baja, és az idegrendszere sem lehet ennyire megzuhanva mert nappal meg egy aranybogyó...
Magamon meg azt vettem észre hogy mint egy valódi mazochista várom hogy ébredjen, és mikor felsír egy órányi alvás után akkor azt gondolom, hogy "na tessék, tudtam hogy ez lesz..."szóval mintha rendesen elvárnám tőle tudat alatt hogy ébredjen. Mintha arra vágynék hogy nehezebb legyen az életem! Hú de hülyén hangzik :oops: menjek el orvoshoz? :oops: :lol:
Úgyhogy a bibi velem van. :roll:
De viszont egy biztos, totálisan szerelmes vagyok mindkettőbe, és újra így csinálnám a családalapítást, és ezt a két nyavajást akarnám úgy ahogy vannak, nagyon szeretem őket és nem bánom az áldozatokat sem amiket hozok (bár egy kicsit több alvás és gyerektelen csavargás jót tenne :wink: ).
Ügyi Bogyesz hogy ilyen szépen elalszik :)

Na Oli meg most ismerkedik a nyálával, eddig ő nem fújt buborékot belőle, nade most behozza :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Ladmon, Zsuzsi: nagyon édesek a csajok! Gyönyörűek! :)

Millye: Andris marha vagány a napszemüvegével. :D Receptet tudnék tenni, viszont én nem épp úgy csináltam ahogy írva vagyon, mert volt egy szárazanyagkeverékem hozzá, amit még Törökből hoztunk :oops: (na sok minden nem volt benne, de mások az arányok). Így is tegyem a receptet?

A hétvégén meg Andus sütijét akarom megcsinálni, annyira rákívánkoztam... :roll: Sajnálom, hogy Zéti sem egy nagy alvó. :(

Kép
Kép
elif
 
 


Ó bezárt a szalon? Hát, igaz jó rég jártam arra :)

Tofifis jégkrémet valaki? :wink: Tegnap a szakadó esőben futottam a zenélős jégkrémes autó után :lol: Telefonált a sofőr és nem vett észre :twisted:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


De jó ez az avatar, Elif!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!

Mi szeretnénk másodikat, jó lenne jövőre. Tényleg rossz így, hogy időre kell, hogy kapjunk valami kis fizut...mondhatni nem ez számít, és a korkülönbség tényleg pici....Csak a munkáltató sem örülne néhányunk esetében, ha visszamennénk dolgozni, aztán 1 év múlva újra elmegyünk...más kérdés, hogy egyáltalán összejön-e a kistesó időben. Nekünk 2 hónapot kellett várni, de a következő nem biztos hogy ilyen gyorsan összejön:))

Na megyek, mert kozmetikushoz megyek végre fél év után és a férjemmel talizom, hogy át tudjam adni a babót. Senki rokonunk nem lakik itt Pesten...de eddig még megoldottuk...

Babó nálam ma hisztis, nagy sokára tudtam elaltatni délelőtt, és éjjel is sokszor felsírt...30 fok volt nála...és gyanítom, hogy szúnyog is van...

Pusza, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


hát csajok...megahiszti megin...most hagyom kicsit üvöltözni szomorú szívvel, de már elegem van!!!!!!!!!! Na meg a nagyok is alig tudnak magukkal mit kezdeni, most elküldtem őket csendespihire, bár ahogy hallom, nemigen csendes :)

Toffifis jégrém a kedvenc, de a hülye parasztos kocsi nemigen jár erre, így nehezen tudok hozzájutni...:) Na meg akkor mást is vennék...
Nah, már hasra tettem Vinnyót, de csak nyávog, mint egy macska, nemsokára oroszlánüvöltés lesz hallható.....anyám...már kezdi...világgá megyek! na, mejd jövök, ha sikerül csendet teremteni :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Mi is előre kerülünk ám végre-valahára...
Visszaolvasni meg sem próbálok! :D

Megyünk ide-oda, rokonokhoz, barátokhoz, fürdeni, kirándulni,
hozzánk is állandóan jön valaki, zajlik az élet.
Vasárnap megyünk Balcsira, remélem jó idő lesz!
Szerintetek be merjem Olit vinni a vízbe??? :?: :roll:

Látom nagyjából mindenki jól van, babucik nagyon édesek!
Irigy vagyok én is a talik miatt! :(

Olika nagyon jól van, mindenhol jól szokott viselkedni, elég
jól bírja meleget is, annyi h többet iszik mint szokott.

Csajok, nálatok most milyen bébiétel a nyerő? Milyen fajta,
milyen ízű?

Kistesós témát nem kommentálom, én csak imádkozni tudok. :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Kép pancsolás :)



Kép így szoktunk kifeküdni strandolás után :)



Kép mászásban már profik vagyunk :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


na, már itt ül őkelme, és pakolja apa papirjait...alvás nuku, inni nem kell.....de legalább csendben van még....

millye! napszemcsi tuti!!!!!! nekünk még nincs, de tavasszal voltun c&a ban, és próbáltunk, le is fényképeztük, édes volt,igazi maffiózó, a don corlevincis kalappal :) de apa telcsijén van, és még nem volt képes gépre menteni :(

ja Elif! szuperjó a kép!!!!!!!!!! azér csak rakd fel azt a receptet!
Vinci épp az ölembe rottyantott...peluscsere.....lehet ez volt az egyik hiszti ok :?: :roll:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


oli nagyon helyes!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nálunk cukkinifőzelék a nyerő

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zetibebi köszi! szerintem is jó lett a kép! :D Még a végén kiderül, hogy nem is a gyerekekkel van gond hanem az anyjukkal? :D Várod, hogy felkeljenek? :D Amikor Zéti a nagyijánál alszik akkor jól alszik ugye? :roll: Nem lehet, hogy félálomban te kelted fel őket? :D

Elif Köszi :D Így is kell a recept! Én is szívesen kipróbálnám... meg van az a mézes süti de most nem jut eszembe a neve na egyszer ettem de az olyan finom volt... igaz, hogy édes de finom... :D

Gjéti milyen nagyot nőtt a fiad :shock: :D most hány kiló?

Zsu83 csaviztok?

Hajnski nagyon eltűntél! :roll:

Nicko merre jársz? :roll:

Zümis gyógyulgat a nagylány? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zéti: Én mondjuk arra gondoltam, hogy nem figyelted-e meg, hogy amikor Apával mondjuk rosszabbul mennek a dolgok, vagy Te valamilyen más okból feszültebb vagy, akkor Oli is többet ébred? Mert szerintem a mi hangulatunk nagyon befolyásolja a Gyerkőcik viselkedését és fordítva (hiába, tényleg szimbiózis ez itt az elején... :roll: ) De persze ez is, amit írsz, ez is működhet, szóval pozitív hozzáállás! (Persze, könnnyű mondani, de talán ha nagyon kondícionálod magad, akkor hosszú távon működhet. Nem hiszem, hogy egyébként kezeltetned kellen Magadat.) Bocs, tényleg nem beleszólni akarok, csak gondolkodom Rajtad...

Gjéti: Oli gyönyörűséges! :D Apa továbbra is lelkes és éretten áll a dolgokhoz?
én kicsikét, rövid időre talán bevinném a Balcsiba... (Fiúknál ez amúgy sem olyan veszélyes talán...)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


És persze, hogy vágysz egyedül csavarogni, ZVera, egyedül vagy és be vagy zárva... Emiatt nehogy rosszul érezd Magad, inkább szervezd be a családot! :wink: :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


juhééééééééé! elaludt Vinnyogi Vinnyó!!!!!
végre ráérek vaslani...meg mosni....meg itt csücsülni...meg a nagyokat medencéztetni.... :):)

zetibebi! nagyon átérzem ami veled van...én is néha tök dinka vagyok, és olyankor mindig úgyérzem, kezeltetni kéne magam....na talán mégse. :D csavargás! Hát kell, nagyon...engem a tegnap úgy feldobott!!!! Bárcsak apával is el tudnék menni végre valahová!
a picikék nagyon nagyon függnek a mi hangulatunktól..ha én pl valahol nem érzem jól magam, kispöttöm tiszta nyűgike....vagy ha totál ideg vagyok....aztán van, hogy énnekem minden oké, és mégis dilizik a csemete...na akkor leszek én még hülyébb, hogy ez most miér csinálja énvelem, mikor aztán semmi bajom...szóval fordítva is műkszik :) És a nagyok ugyanígy érzik ezeket, veleük talán annyiból könnyebb, hogy nem egésznap sírnak, de viszont érthetelen a viselkedésük, és csak őrjöngenek.....szóval egy anyukasors nagyon nehéz!!!!!!!!!!!!!!! Rengeteg +++++ra van szükség, és valahogy meg kell találni azokat a pillanatokat, amiket megadják a + töltetet!!!!! :):) Csak pozítívan! És amúgy szerintem le a kalappal előtted, mert azér a sok betegség, meg minden, hát nem könnyű túlvészelni!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ha nagyon érthetetlen lettem bocsi.....:):) csak jözttek a gondolatok gyorsan :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Juhé! Megint betegek a kölkök!!! Most ment el a dokinéni, de a lényeg amit megtudtam: 6 hó felett nincs támogatás a tápszerre, hiába írják receptre. Kivétel a HA-s tápszer, de azt csak megfelelő indoklással lehet felírni. Mellesleg a babák a HA-st egy idő után megutálják,mert kesernyés :roll:

Kép
kangu
 
 


és ha előre felírják, és kiváltod??????? én így csináltam Ágival, hogy 5 hósan felirattam egy csomót persze külön receptre, és kiváltottam lejárat előtt...meg a 6 hós kor előtt, mert a recipén a szül. dátum van fenn, és szokták figyelni, hogy ez már nem jár...hiába van felírva!!!!De azért ha jóban vagy a gyógyszertárossal, akkor kiválthatod később is!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ja, gyógyulás a gyerkőcöknek! mi bajuk?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Köhögnek, lázasak (csak 38...). Naná, hogy felirattam és kiváltom előre a tápszert. Csak meg ne gondolja magát a fiatalúr, hogy mégsem ízlik, mert akkor a nyakamon marad.

Kép
kangu
 
 


gyógyulás!!!! Amúgy gyanus, hogy van valami a levegőben, neem is náthásodnak, meg köhécselgetnek....ebben a melegben megfázni!!!!Nem is kapnak hideg italt, fagyit se mostnaság...én is taknyosodok :( Milyen tápszert esztek?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Lkverus napszemcsit a patikában vettem. Kérd el apától a telefonját és mentsd le a képet Vincről. Bizti nagyon vagány vele... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


napszemcsit lehet kapni patikában??????Na de ilyet!Régen gályáztam már, láccik

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ladmon: nagyon jó képek! Helyes a két kiscsaj.

nilababa: köszi. Nem vettem még, nem kapkodjuk el.

millye: Ami a közösben van igen. Meglátjuk hogy lesz-e medi
mindenesetre laci most lelkes. Hol vetted a szemüveget?
Haláli akép, ahogy a kis törökbasa. Ínydörzsi..füge imádja, ha a
masszirozójával dörzsölöm, nyitja a száját.

elif:jó az új avatorod!

gjéti:nagoyn helyes Oli. Mi teázunk. Gyümiitalt most hanyagoltam, mert sok gyümipépet eszik.

hugic: ma mi is jól alszunk! De ti nagyon nyomjátok.

julcsi: ügyesek vagytok! Nem tudom válaszoltam-e, nekem mindegy melyik napra szervezzük Debrecent, úgy alkalmazkodunk. Remélem nem szól közbe semmi és senki..

zetivera: mi is megyünk, ha füge felkelt, aztán elmegyünk bolt nézőbe, felettünk a hegyen vmi elmeháborodott nyitott egy mini boltot...ezt meg kell néznem magamnak.

Szerintetek miért markolássza a fülét füge, és cibálja?
ja nekem még meg sem jött a gyed-gyes (fogalmam sincs mit kapok :oops: melyik jön előbb) papír, állítólag postázza a munkáltatóm.

Kép
budabo
 
 


Julcsi: szörfruha: én is csak onnan tudom, h rá volt írva :D
Bogi: tankini felvéve is biztos csini, csak nem rajtam. Végül is mindegy mit veszek fel, mert a bálna méretemet úgysem tudom láthatatlanná tenni, de befejezem a nyavalygást, mert így is eléggé frusztrál a kinézetem
Abencze: nagyon szépek a gyerkők!
Verus: utólag is boldog névnapot neked. Rád is rádfért már egy kis kikapcs!
Millye: kedves a lányod, majd a kövi talin megkapja Alexet is (gondolom ezért hiányolt :wink: ). Jaj de cuki a napszemcsis Andris! Nem zavarja? Alexet idegesítette, azért nem vettünk, felpróbáltuk rá, de tolta le és ordított :? .
Bogi, Nilabali: sajnálom a szoptatás dolgot, na amikor frusztrál a kinézetem, arra fogok gondolni, h cserébe szerencsém van eddig a szoptatással.
Talizós képek nagyon jók!
Ladmon: tejszínes csirkemell: szívesen! Lehet üdülésivel fizetni, na belinkelem ide : http://www.hotelkatalin.hu
Kangu: gyógyulást a betegeknek!
Mai kaja: csirkepöri tarhonyával, uborkasali
kreiszi
 
 


Lkverus nekem a patikus azt mondta, hogy csak patikában szabadna megvenni mert az tényleg jó... még papírt is adott hozzá, hogy nem hamisítvány :shock: :D

Budabo szerintem lelkes lesz annyira a férjed, hogy jövőre megcsinálja! :D megéri mert Füge is tud pancsizni... meg anyukája is persze Füge csak felügyelettel.... :roll: szemüveget a patikában vettem 4400,-Ft volt. :D Nem volt Füge huzatos helyen? :roll: a fülcibálás miatt kérdezem... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ÁÁÁÁ én is fagyit akarok!
Képzeljétek agyamra ment a meleg :D , 2 napja eszem a görögdinnyét. Megkívántam és finom.
kreiszi
 
 


kreiszi: látodlátod...nekem nincs is mire gondolnom. Ne hergeld magad én is igyekszem...persze nemsikerül.

Kép
budabo
 
 


millye: remélem marad a lelkesedés és persze hogy nem horrorból jön ki, meg persze anyós addigra vissza adja laci pénzét :oops: Nem hiszem hogy huzatos helyen lett volna. Én még a medire gondoltam, hogy a víz esetleg a fülébe ment. Attól is lehet?

zsu:merre vagy??????????????????????????????????

Kép
budabo
 
 


Kreiszi igen Alex miatt hiányolt főként meg szimpatikus voltál neki! :D Meglepő, hogy a fiamat nem zavarja a szemüveg... így azért jobb elmenni a boltba ha hétágra süt a nap mert nem süt a szemébe. Mire hazaértünk vele a boltból addigra elaludt... :D Nálunk is tarhonya van ma! A lányom köszöni a tejszínes csirkemell receptet! Az volt hétvégén csak nem csirkemell hanem pulykamell és nagyon bejött neki! :D

kaja lecsós tarhonyás hús :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo attól is lehet , hogy a víz a fülébe ment! :roll: Mész vásárolni? Milyen bolt nyílt felétek? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: és ha a víz a fülébe megy abból lehet baj? Annyira imád pacsálni, nem igen tudom elkerülni neki hogy ne menjen bele. :oops: Fölöttünk lévő részen a hegyen egy mini élelmiszerbolt nyílt. Tök meredek szűk utcán lehet felmenni, évekkel ezelőtt a kutya sem lakott ott, most meg be van épülve a hegy oldal. Csak megnézzük, végül is milyen messze van, mert ha kell vmi oda is fel lelet ugrani legalább.

Kép
budabo
 
 


Budabo ha hajlamos a fülgyulladásra akkor begyulladhat a füle... de ha kitörölgeted neki törölközővel akkor nem lehet gond... ha mégis begyulladna akkor kövirózsa levelét ki kell nyomkodni és azt kell becsepegtetni. Én ezért nevelek kövirózsákat mert a lányom fülfájós volt... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: kiszoktam törölgetni neki. Lehet hogy most fedezte fel a fülét. Ma 2*2 óra alvás. Most megyünk le pancsizni.

Kép
budabo
 
 


Budabo Szerintem is most fedezi fel a fülét! A fiam is szokta piszálni....jó pancsizást! :D Szerintem lassan mi is kimegyünk! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi: Enyimé is szokta tépni a fülikét, meg a haját húzni (na az zsír, amikor szopi közben csinálja...). Ha nem csinálja túl gyakran, akkor csak szórakozik vele. De tény, hogy a fülfájást is hasonlóan jelzik.
No, habtapi: számos, mint elifé (tudod, amiken betűk vannak... :wink: ), Tescoban 26 db-os 3980 Ft. Az akciós nem klassz, mert mini habtapik vannak benne.
Éppen ezerrel kapargatja, szóval tetszik! :D

Crocus:
a gombareceptért fél órát kavartam a hozzászólások között!!! De meglett!! :D
Büdös meleg van, kölökmaci nem alszik, csak max fél órákat, királyságos... (Tengerpartot akarok meg pálmafákat, meg koktélokat, meg minden egyebet....)

Megyek nyerni a Sopronis kupakkal! Jippijjéééé

ladmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?