Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, Boginak de édi a 2 kis lukacska a popója felett! :D
Egy pasi barátunk mondja mindig, hogy az igazi szexi csajok ismérve ez!!!!!!!!! :lol:

Papás képek frenetikusak!!!!!! Úgy látom ők tévézni tanítják a babákat....mamákra marad az összes többi. :lol:

Esztó!Csak nem playstationt látok a képen? :wink:

Adraci!
:? ....hááááááááát, így már valahogy érthető. Én nagyon morcos leszek, ha nem azt csinálják, amit kérek....pláne, ha a gyerekre úgy vigyáznak, hogy én nem vagyok ott....de hál'Istennek nálunk a 2 nagyi maximálisan betartja amiket kérek! :D

Netti!
Nálunk is a KIKA és a Retz 1-2 darabja még a nyerő....illetve a nagypapa örökségéből pár antik artdeco és tonett darab (amiért én nem nagyon lelkesedem-de sikerült pár minimál bútorral vegyítve kimondottan stílusosan elrendezni....na mind1....családi cucc....)

Kép
mozza
 
 


Mozza,
neeeeem,az kéne még :) az egy erősítő, mert anélkül nem élet az élet... :) pasik...:)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kutyafüle!
Ne kombinálj! ;) Nyugi ;)
Vendég
 

 
 

az ülőgarnitúra nálunk is retz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anyukamra en is siman ra merem hagyni.. meg tudja is mit mikor kell .. vegig nezett mar egy par napos turnust. de en csak ra hagyom ha nagyon hagyni kell vkire. akkor is O jon at. :roll:

en nagyon morcos lennek ha edesseget adna vki is a gyerekemnek..foleg h ha anyum.... a szabalyokat en hozom mert en vagyok az anyja,masok tartsak be. nem?
adraci, anyuddal beszeltel errol? vagy felesleges? :shock:

mozza,ha sikerult elrendezni akkor minden oke :lol:
megjott a kedvem az ikeahoz :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


nalunk a gyerekszoba az ami nem ikeas.
mar megbantam tokre... minden ilyen atalakithato faktum kolibri.. de ugyse lesz meg 6 eves koraig. majd olyan lesz amilyet szeretne. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Szuperek az apukás képek! Mr G.-nek meg külön örülök, hogy láttam! :-) Gyöngyvirág a mai napig nézi apjával vasárnap a Forma1-et, együtt alszanak el rajta! :lol:

Én 4.5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, most is így fogom. 8 hónapos korára már csak a reggeli és esti tápszer maradt, közben gyümölcs, főzelék, később husi is.

Netti, az édességre én is harapok. Ha vendégek jönnek vagy mi megyünk, főleg ha több gyerek is van, akkor engedem, mert nem szeretném kizárni, de otthon egy átlagos napon tabu. Máig vita van ebből anyósommal. Ameddig kórházban voltam, 4 nap alatt a gyerek fél kilót hízott a sok édességtől!!!!! :twisted:

Mi vasárnap a Dunára készülünk hajózni, ha az idő is engedi. Én csak egy órára, addig az ott lakó barátnőm vigyáz majd Iringóra.

Mozza, Iringónak is van lukacska, amit írtál inkább nem mondom meg az apjának! :lol:
Vendég
 


Most fotóztam:

Kép
Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Blanka de szép!!

Tündéri az áprilisiak klippje! Tényleg nézzétek meg, linkelem még egyszer:

http://www.indavideo.hu/video/2009_apri ... 2cc09eceff

Adraci, mi van az agydaganatos lánnyal?????

Ti is kaptatok mailt, hogy a blogunk esetleg spam küldő oldal?????
Vendég
 


Nem ertem miert hiszik azt sokan h a kisgyerekeket edesseggel kell tomni :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Bobi
megneztem! tenyleg nagyon jo lett a videojuk
nekunk is kene :roll:
az a resz nagyon tetszik "akiknek megadatott.. es a kopaszok" :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi, köszi!

Vmit enni kéne, de a gáztűzhely ne kelljen hozzá. Elég a melegből! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, én nem kaptam ilyen mailt.
Basszus, már az agyam is kiszikkad.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na jelentem étvágy rendben.Becsapott a manóm 160-at. A pelusban meg volt pici szép színű kaki,meg volt pisi is,és amint levettem róla,jött még egy adag pisi. Remélem nem lesz baj!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, tök jó neked, hogy mind2 nagyira rábízhatod...

Netti, anya mindent merő jószándékból tesz és azért, mert azt hiszi, hogy az jó Marcinak. Csak máshogy neveltek az emberek gyereket 26 évvel ezelőtt, mint ma. :? Abban azért bizonyos vagyok, hogy csokit nem merne neki adni. :D

Szuperek a képek nagyon: Bogi sérója még tegnap, az apás képek és Blanki :lol:

Böbi, a lány jól van, a gyerekek is. 4 cm-s volt az egyik tumor, a másikat 2 hét múlva veszik ki gamma késsel. Utókezelést nem kaphat a gyerekek miatt.

Én is kaptam mailt, hogy ellenőrízni kell a blogunkat. Ilyenkor mit kell tenni?!

Az áprilisi klip nekem naon tecccik! Mi is csináljunk máááár!!! (vagyis Annus, mert én nem tudok... :lol: :? )

A férjem art deco és tonett rajongó... :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Köszi Böbi, hogy újralinkeltd.Én csak idegeskedtem itt,meg bénáztam.
Anikó,Blankának csudiszép kis pasifogó pofija van!!! :lol: Tegnap taliztam kolléganőmmel,ő is gyeden van.Még nem látta rikit.Megnézte,és közölte, hogy gyűjthetünk abortuszra,mert nagyon szép arca van a kölöknek.Én meg visszavágtam,hogy gyűjtsenek a lányos anyák,nem a mi problémánk.(neki két lánya van!) :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na még egy a pasijaimról,nem rakok fel többet ígérem!!
Szóval fürdés után kócosan. Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na!Kiszaladtam a lurdyba és nem győzök visszaolvasni!!!

Én kaptam emailt a spam miatt...nem hiszem h gond lenne amúgy...de muszáj felülvizsgálatot kérni különben törlik...én ilyet még nem is hallottam...na mindegy.

Egyen tornáztató szupi!!!Ezek a fa gyöngyök nem fognak leesni róla?Tuti paráznék miatta :lol: :lol:

A fotók nagyon jók!!!!Iza is imádja a tvt...ez van!

Lakások is csodaszépek,hát nálunk azért nem minden ikea,én a fenyő bútorokat imádom,szóval amiből nem volt fenyő azt máshonnan szereztük be :wink: Nálam inkább a kiegészítők ikea pl szőnyeg,függöny,törölköző stb.

Kalloni!
Persze,moshatózunk!!!Te melyiket használod végül???


Képeket a mail címemre lehet küldeni...akkor várok még egy hétvégét....
Áprilisiak klippje szupi!!!Meg is számoltam,30 baba képe van benne...Nekünk a tabló se készül el soha,azzal a 13 képpel... :lol: :lol: Bele se merek gondolni mennyi idő alatt jönnének össze egy ilyen klipphez a képek 8) De ez rajtatok múlik,a megcsinálással nincs gond ha vannak képek hozzá :wink: :lol: :lol:

vmit akartam...de elfelejtettem.... :roll:

annus11
 
 


Blog!
Én rákattintottam a felülvizsgálatra.Valószínű semmi spam nincs,csak a rendszer náluk kidobta véletlenül!Vmi automatikus a szűrő rendszerük és van h olyan blogot is kiszúr ami nem spamos...na mindegy!Tennivaló ezzel kapcsolatban már nincs!!

Ja tudom!Eddig csak mi vigyáztunk Izusra.Mármint vagy az apja vagy én.Max még itt volt öcsém,de ő csak nézte,szóval nem volt nagy felvigyázás....Altatás:nekem eddig sose aludt el kézben,mindig csak a kiságyban.Leteszem és ott "kell"elaludnia.... :wink:

Ja és megyünk le vidékre!!!Aug első hetében!!!1-2 hétig maradunk!!!!Még nem tudom h örüljek vagy sem :lol: :lol:

Adraci!
Mint írtam,rajtam nem múlik!!!Képeket kérek!!!!!!!

annus11
 
 


Annus, mi is megyünk, jövő hét csütörtöktől 5 napra a szülőfalumba. Elvileg a tesóméknál van net, de szerintem nem fogom használni, inkább a családdal leszek. Éppen most vadászok a teszveszen heverőt Gyöngyvirágnak, mert csak egy franciaágy van meg egy kiságy.
Örülj Te is, hogy a családdal leszel a jó levegőn! :lol:
Vendég
 


Hát ez a gyerek folyton bukik.Kaja után 2 órával is jön még belőle rendesen.Mi a franc lehet?De már úgy idegesít!!!! :twisted: Szinte a kezdetektől így van.Most meguntam,csak pelus van rajta.Hiába adtam rá szép napozót barátnőmék tiszteletére,lehányta. Ők meg késnek.Mér fél órája itt kéne lenniük.Ez gáz,mert bizony riki fél 6-kor legkésőbb enni fog ha tetszik nekik,ha nme.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Nekem is bukik Iza...ha nem büfizetetk kaja közben akkor egészen sokat...amúgy mostanában már csak akkor szokott ha nagyon folyik a tejem és csak nyelnie kell,szívnia nem...na ekkor sok levegőt is nyel a drágám....

annus11
 
 


kutyafule
mennyiket eszik egyszerre?
Boro is ha tobbet eszik akkor bukik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!

Megcsinálnád? Hú, tök szupi lenne.
Kvázi kellene mindenkitől ( az áprilisiakból kiindulva):
- pocakoskép
- Ultrahangos babakép
- Szobakép
- Babaképek
- Baba-mama képek

Mi más?

Adraci!
Na, akkor ti is antikfan-ok vagytok! :lol:
(a dédim hagyatéka még raktárban pihen....na, azt már nem engedem be a lakásba (dupla-kihajthatós artdeco fésülködő asztal és hasonlók...batár nagy mindegyik, kb. a fél szobát elfoglalná!)....megy majd vsz. antikosba, vagy árverésre.... :roll:
Aztán abból felvásárolhatom az ikeát! :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Én amilyen elvetemült vagyok megcsinálnám persze!!!Lehetne egy egyen körforgós és tornáztatós kép stb :wink: :lol: :lol: Lehet h írni kéne egy emailt és mindenkinek elküldeni...így akinek nincs ideje olvasni minket,vagy csak hébe hóba olvas,az is értesülne róla :wink:

ja igen,ez a másik!Ha túleszi magát...na akkor még emésztetlen tej is jön vissza neki 1,5-2 óra múlva....

annus11
 
 


Mozza,kell még apa-baba,családi,fürdős,alvós.
Ha tényleg valaki megcsinálja,szóljon priviben,és küldök.
Annus,Riki mindig bukik.Pedig most nem volt tejcsorgásnyi tejem pl,meg 160-at evett és büfizett kaja közben 3x.És mégis...

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Panndi, ha olvasod: milyen a scamp zokni?
Vendég
 


Na nézzétek!!!

Kedves májusi Anyukák és Babák!!!

Közkívánatra csinálnék egy összeállítást, egy kis klipet a babákról, mamákról, papáról!

Aki szeretne benne részt venni kérem küldjön képeket az email címemre: afancsali@freemail.hu

A következő kategóriákban várom a képeket: megszülettem(kórházas kép), anyával, apával, fürdés közben, alvás közben, játszom(tornáztatóval vagy körforgóval), családi kép, még pocakos kép, babaszobáról kép, ultrahangos kép illetve egyéb pl „szépen tartom a fejem” , vigyorgok teli szájjal, ordítok stb.
Nem baj ha vki nem tud minden kategóriába küldeni képet, ha csak a felére küld az is jó természetesen!!!!!

Ötleteket várnék h milyen zenére legyen az egész!

Képek beküldési határideje: 2009.júli 27.!!!!!!!!


A tabló
is készül közben, várom a képeket ahhoz is.(vagy csak a baba, vagy baba-mama, vagy baba-mama-tesó(k)

annus11
 
 


Annus,jelentem küldtem a képeket.A tablóhoz családit küldtem,de találsz az újak közt baba-mamát is,majd Te tudod mik kellenek. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus,én is küldtem most

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Húúú, Annus, feltétlen küldök képeket!

Nálunk is apa szakállas,de hosszabb, nem szúr!

Focit én is nagyon szeretem!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Igen,igen.Kapom sorba a képeket!!Küldtem elméletileg emailt mindenkinek,kitettem a blogra is,itt is...remélem mindenki értesül róla aki szeretne bekerülni!!!majd még ide kiteszem jövőhéten is,hátha vki csak itt olvas és véletlenül nem ment neki email se...igyekeztem nem kihagyni senkit se....de sose tudhassuk :lol: :lol:

És az emailnél elfelejtettem aláírni h Annus :oops: bunkó dolog,utána jutott eszembe :roll: :lol: De csodálkoznék ha vki nem ismerné az email címemet 8) :)

annus11
 
 


Vettem most picurnak elektromos bébi hintát ! :lol: Vigyázat hányós hasmenéses vírus ! Kép

KépKép
anyettka
 
 


Annus én is küldhetek ?

KépKép
anyettka
 
 


Kutyafüle!

Ha más nincs,postán, bár nem tudom, az mennyire érné meg... :(
Nincs senki rokon, vagy ismerős,aki mostanában pesten járna?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anyettka!
Persze h küldhetsz!Nagyon jópofa ez a hinta!Ahogy nézem élvezi a gyerkőc! :wink:

Trixi!
Írtam neked!!!!

annus11
 
 


Rakosgatom a képeket, aztán küldöm. Kb vasárnap-hétfő, ahogy hagyja Petya! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Annus én is küldök majd,csak összeszedem a képeket,mert ezer fele vannak.
Hú,ma voltunk 11 hetesek.Repül az idő!!!
Aranyos a hintában Lívia.
Nálunk Apa volt már csupasz,szőrős,mindenféle.A lányok már megszokták! :lol:
Bukás:Hanna sokat bukott míg Ha tápszert kapott.Most csak akkor ha sokat és hirtelen eszik,kis mohóm.Viszont ugye nekünk napi 2x2 csepp Cebion kell,és azt vettem észre,hogy mindig a beadás utáni hami kijött belőle.Szüneteltettem 1 napot és minden ok.Létezik hogy savat csinál nála????,Vagy csak véletlen egybeesés volt???
Mindegy,már ok minden.
Hanna naponta 600ml és 700ml között eszik,bár 4550gr.Ez elég???De tömni nem tom.De nagyon jól hízik,még sokat is. :oops: :roll: :lol:
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja mi meg 12 hetesek vagyunk!Végül 150et hízott 1 hét alatt....az nekem megfelel! :wink: Így 5270 g volt ma este!

annus11
 
 


Helló!

Még annyi, hogy holnap elutazunk a hétvégére Mohácsra, így csak vasárnap tudok jönni, vagy legkésőbb hétfőn!
Annyit írjatok, hogy vissza tudjam olvasni! :wink: :lol:
Puszi mindenkinek. Csani holnap lesz 2 hónapos nagyfiú!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Párom szabadságon van most először idén... nálunk születéskor nem volt itthon csa 3 napot, mert amikor itthon volt, mi a kórházban rostokoltunk... ,MOst nincs szivem géphez ülni, olyan keveset vagyunk együtt.... így sem sokat, de többet, mint ha dolgozna... Ha visszament szertnék miondent résztelesen visszaolvasni... de addig is,:

Én is küldöm a képeket! :)
Annus, szuper, hogy megcsinálod a klippet! :)

Szuerp, hogy ennyien elutaztok! mI nem merünk, csak nagyszülőlátogatás lesz vasárnap... Viszont voltunk az Aquaworldben Újpesten... nagyon klassz, és Marci is jól bírta, vittünk baby sittert, amíg mi csúzdáztunk, Marci aludt a szitter mellett a babakocsiban. Sikerült egy jó zugot találni, 3 nyugággyal, így a szopi is ott volt... jó drága volt, de megérte.. 13ezer ft volt a 3 jegy...

Mindenkinek puszi!

Vanni

UI. Zenélő forgó- mami sír:)
ma a párom elrontotta a zenélő forgót, majdnem végig sírtam, amíg javította :) komolyan, annyira kiakadtam... Ez számunkra pótolhatatlan, mert azokba az állatokba van belezúgva Marci, ami ezen van, és használtan vettük, üzletben már nem lehet kapni... ki tudja, más figurára hogy reagálna... és különben is, az én szivemhez is odanőttek:) Mepróbálta hálózatra csatlakoztatni, hogy ne a 3 góliát vagy milyen drága elemmel menjen,,, aztán majdnem nem lett forgónk... a zenélője meghalt végérvényesen, de legalább forog... a zenét letöltöttem netről, így most az cd-ről megy a manónak... :roll:
vanni
 
 


Jó reggelt!
Szofi jó pihenést!
Vanni neked pedig jó Apázást!!!
Sanyi is most jelentkezik egy helyre,ott 1 hétig oda van,1 hétig itthon.Jól keresne,de elég rossz lesz míg nem szokjuk meg. :?
Annus,köszi hogy megcsinálod.Most még ezer a dolgom,de ma legkésőbb holnapra összeszedem a képeket. :)
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vanni,sajnálom a forgót.Milyen zenét játszott???nekem van fölöslegben egy zenélőkém forgóhoz.
Hanna is nagyon szereti a kis macikat ahogy forognak.Pedig semmi extra,hagyományos körforgó.De neki bejön. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Nem bírom már ezt a meleget, aludni is alig tudtam. Mikor érkezik a mai lehűlés?!

Annus, próbálok én is fotót küldeni, remélem, határidőre befutnak. :D Bakker, nincs még közös családi fotónk. 1 éves szülinap előtt össze kéne egyet hozni. :lol:

Jó utat az utazókak!
Mi hétfőn megyünk Balcsira 2 hétre. Elő is vettem a 62-es pakkot, h abból is viszek magunkkal- nehogy ott álljak csupa kinőtt rucival. Ki is derült, h rövid ujjú body nincs- hiába, tesóm srácai téliek, Pannija meg aug. közepi. Szóval még be kell szerezni párat indulásig. (56-os meg annyi van, h egy csomó nem volt rajta. :roll: )
Párom most ment el tesómékhoz utazóágyért (kölcsibe) meg a 68-as pakkért. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Mi még lenn vagyunk anyuéknál Balcsin, ebéd után indulunk haza.

Visszaolvasni nem tudtam, csak átfutottam az elmúlt egy hét termését:)

Babák a képeken szépek :) mozza haja jó lett :)

Meg pár dolog, ami megakadt a szemem.

Böbi: Scampos zoknit még nem tudom, elvileg majd a héten hozzák a csomagomat. De majd beszámolok :)

Forgás: Zsófi hat és fél hónaposan felállt, és ekkor még nem tudott hátról hasra fordulni :wink: Már tud :lol:

Hozzátáplálás: én kb 5 hnaposan kezdtem, amikor éreztem, hogy nem elég neki a tej. Vagy 4,5 hónapos volt, nem tudom. De kapott tápszert is, egy éves koráig. Ő nyolc hónaposan úgy döntött, nem kéri a mellemet, akor még volt tej, én próbálkoztam még egy darabig, aztán nem erőltettem.

vanni: Aquaworld szerintem is jó, mi is voltunk ott, Fruzsi nem volt hajlandó elaludni, annyira lekötötte minden :) Zsófi meg nagyon élvezte!

annus: képek majd küldök!

Mi amúgy jól vagyunk, rengeteget voltunk a Balatonon, Zsófi nagyon jól érezte magát, be nem áll a szája, és elindultunk a szobatisztaság felé :lol: Délelőtt egyelőre nem hajlandó a WC-re ülni, de déltől igen. És tegnap szólt a vízben, hogy pisilnie kell, és tartotta a partig, olyan kis ügyes volt :)

Fruzsi meg kerekedik, eszik, ma reggel több mint 300 grammot evett :shock: Kíváncsiságból lemértem, mert éreztem szopi közben, hogy nagyon szííííív :lol:

Ja, és megszületett Fruzsi keresztszüleinek a kisfia :lol:

Na igyekszem őjra felvenni a fonalat :)
Vendég
 


Na kivagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ezt nem kell elolvasni csak gondoltam kiírom magamból.

Borzalma séjszakám volt,alig aludtam...Iza persze aludt,hála az égnek.Én hülyeségeket álmodtam pl h Törökországba mentünk egy kenuval...nem vittünk pénzt és amikor váltaniakartunk közölték h 60 millió letét kell,különben nem váltanak...meg hasonló badarságok...amúgy egyáltalán nem akarok a törökökhöz menni...nem tudom honnan jött a baromság...
Aztán Iza nem akart visszaaludni az első szoopi után...kb még 1 órán át vogyorgott a kiságyban,mostanában ezt játsza :roll: Közben az apja is hazaért,éjszakázott...megy ma is....Na végül tudtam aludni kb 1,5 órát,közben viszont elaludtam a nyakam.... :evil:
Aztán szopi,és gondoltam lemegyünk boltba,csirkepaprikáshoz kellett husi,aztán DMes kör,meg egy kis zsömle reggelire.Mindez itt 1 utcára,tehát kb 5 perc közelségebn.Erre Iza a húsboltban elkezdett visítani!!!De szó szerint.És nem hagyta abba.Hiába vettem fel,ringattam a babakocsiban,cumit is adtam...néha elhalgatott 2 mpre,aztán kezdte a visítást torka szakadtából!!!!Ilyet sose csinált!!!!!Böbiéknél sírt utoljára nagyon sokat és vigasztalhatatlanul,de az ehhez képest kutyafüle volt :(
Azért csak bementem a DMbe,fél perc alatt végeztem,meg a boltba is csak gyorsan lekaptam(volna)a zsömléket...erre itt elkezdtek okoskodni h biztos melege van,szomjas,éhes és egyéb ...hiába mondtam h fáj vmije,valószínű nem jön neki a büfi vagy a puki.... :evil: Erre h vegyem fel :roll: Mondom már felvettem,de nem segített....na meg a hideg légkondis boltban nem fogom kivenni a gyerkőcöt...Na sikerült elszabadulnom, mentem haza(amúgy ez mind itt történt az utcasarkon,szóval bizti örültek nekünk,csak úgy visszhangzott tőlünk az egész mester utca 8) Aztán itthon is visított még...de gyorsan próbáltam orvosolni a bajt....végül egy jó nagy büfivel jött vissza egy kis kaja :roll: Biztos voltam benne h megint túlette magát....
Azóta alszik,én meg mosok,majd főzök és közben várom a beígért jóidőt!!!!Mert h itt már 9kor 30 fok volt!!!!!!!!!!!!!!!!Szóval elegem és melegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És front is van és nyűgös vagyok és amúgy is ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!
Csak gyors bekukk,ma tényleg írom ezt a nyavajást.
Panndi,jó lehetett a pihi,örülök, hogy klasszul éreztétek magatokat!
Riki este egész gyorsan elaludt,nem volt sírás se,csak picsogott 5 percet. Szegénykém,már csak pelus van rajta semmi más,hogy bírja a meleget. Én is szenvedek. Kínlódok a kutyával.Kétségbeejtő a szőrhelyzet,nem is tudom mit tehetnék....

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szegény Annus!!!!Nagyon kellemesek ezek az okoskodó emberkék.De hát a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi!

Előre is bocsi,most láttam h azt írtad h annyit írjunk h vissza tudj olvasni :oops: :lol: :lol: Amúgy jó szórakozást nektek!!!

Vanni!
Biztos jó lehetett pancsizni!!!Na meg az is h apa otthon van végre!!!Amúgy hogy jön ki Marcival?Imádják egymást,mi :wink: :lol:

Panndi!
Irigy irigy a balcsiért...én is akarok fürödni!!!!Igaz nincs fürdőruhám,de én ruhástul is bemennék!!!!! :lol: Kár h a babakádba nem férek bele...pedig a nappaliban pancsolhatnék :lol: :wink:

Anikó!
Szerintem is vidd a nagyobb rucikat!!!Mi csak 4 napra mentünk le és pont közben nőtte ki az 56osokat....2 hét az meg sok idő!Tuti kelleni fog a 62es!

Kutyafüle!
Mennyi van még abból a hülyeségből?Vagy lassan végzel vele?


Na Iza felébredt és magyaráz a rácsvédőnek......Aludt vagy fél órát,hurrá :evil: :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, Blanki is hamarabb ébredt ma, úgyis értve, h a n7-es szopi után nem tud rendesen visszaaludni, nyűgi. (Pedig tegnap napközben is csak max. fél órákat aludt.) Azt hiszem, érzik a frontot. Azt írják, h 100 km/h szél is lehet, vihar stb.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: