Új privát üzeneted érkezett!

Lois, gondolok rád és gyors szülést kívánok neked.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Juuj Lois!! :) Nagyon-nagyon drukkolok és gondolok Rátok!!! Minden rendben lesz, hamarosan kezedben tarthatod pici fiadat és meglátod mennyire jó érzés!!! :) :) Várom a híreket!!!! :lol:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Nyulasz: felkaptam párom pólóját, ami combközépig ér, meg egyébként a pizzafutár egy csaj volt. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Timi!
Teljesen érthető a helyzeted bár azt ne feledd hogy egyenlőre munka mellett is jár a gyes. Kvázi amikor az enyémek mennek oviba kapok fizetést, családit és gyes-t is így már egész szép összeg jön ám össze.
De tény a családdal lenni a legjobb. Bár mikor közösségbe kell őket adni én már nem szeretnék itthon lenni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Lois,már biztos nem túinvan :D

Timi, 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Lois! Már biztos anyuka vagy. Várjuk a híreket.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


LOIS!

Nagyon várom a híreket!!!!!!!!!
dalmácia
 
 


Nyuszika!
Nem tudsz aludni? Cseréljünk. Én végig bírnám szunyálni az egész napot...
vovanda
 
 


Most telt le a 12 óra, most már tuti, hogy Lois és Zétény egymás társaságát élvezi. :D Jaj, úgy várom a híradást! Kíváncsi vagyok, végül mekkora súllyal született kis Zé.

skrisz72
 
 


Vanda,sajna már nagyon rosszul alszom...útálom már az éjszakákat,ma 4-kor keltem,és inkább nekiálltam kávézni.Annyiszor fenn vagyok,arra ébredek,hogy iszonyatosan fáj az a lábam,amelyik oldalon fekszem...fordulás,majd kelés a másik láb miatt :evil:

Ma megyek este nőgyogyihoz,kérnék egy kis drukkot,hogy még szabadlábon maradhassak.Gyorsan eltelt az előző vizit óta 3 hét,és remélem nem nyíltam tovább.
Vendég
 


Sziasztok!!

Lois nagyon várjuk a híreket!!!!!
Sokat jártatok a fejembe tegnap és reggel is veletek ébredtem!!!


Én tegnap bejelentkeztem az Istenhegyi klinikára Hajdú doktornőhöz nagyon kedvessek voltak.
Augusztus 6-án 1-re megyünk!!! (pont a házassgiévfordulónk!! :lol: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, szép ajándék lesz nektek, hogy megtudjátok egészséges a babátok!

Nyulasz, hol fáj a lábad? Zsibbad vagy mi? Gratula a 34. héthez!

skrisz72
 
 


Rani,szuper :D

Skrisz,combtőtől a térdemig végig,nyilal,hasogat meg minden...de ahogy a hátamra fordulok,kezd enyhülni,2-3 perc alatt teljesen elmúlik,akkor felkelek pisilni,visszafekszem a másik oldalamra,majd úgy két óra múlva ismétlés...
Vendég
 


Nyulasz, akkor az nem olyan fájás, mint amit én érzek. Enyém combtőtől fáj lábujjig, de csak érintésre, nyomásra. Gondolom az ereim akarnak szétdurranni. Hát egyik sem jó!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Még nem írt Lois smst, amint ír, megírom! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Biztos otthon hagyta a telefonját a "nagy kapkodásban". :wink:

skrisz72
 
 


Nyuszi!
Nekem zsibbadt egy idő után... De fel a fejjel, már nincs sok hátra! Követeld a tüdőérlelő szurit. Amúgy akár ma is szülhetnél, innentől már nagy baj nem lesz. Szerintem tök felesleges lenne befeküdnöd. 8) De szorítok nagyon!
vovanda
 
 


LOIS HÍREK
Sziasztok Anya Barátai!
Megérkeztem, Onody Zétény a nevem és nagyon úgy fest, hogy innentől kezdve én leszek a szüleim szeme fénye. Óriási nagy legény vagyok, 3370 ramm és 54 cm.... és természetesen nagyon jóképű :shock: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra, köszi!

ÉLJEN, ÉLJEN! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK A LOIS CSALÁDNAK. ISTEN HOZOTT ZÉTÉNY!

skrisz72
 
 


Lois Anyuka, Clark Apuka! Nagy gratula!
Sok boldogságot, jó egészséget kívánunk!!!
Zétény baba Isten hozott a nagyvilágban!


(na, most itt picsogok)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois sms:
[size=18]"Sziasztok Anya Barátai!
Megérkeztem, Onody Zétény a nevem és nagyon úgy fest, hogy innentől kezdve én leszek a szüleim szeme fénye.Óriási nagy legény vagyok, 3370 gramm és 54 cm...És természetesen nagyon jóképűSurprised)"[/size]

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lois család! Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok nektek! Zétény baba Isten hozott!


(Hanna: én is bőgök örömömben, ne aggódj! Olyan megható!)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kép

Katerina, versenyezzünk! Szerintem te szülsz hamarabb! :wink:

skrisz72
 
 


Drága Lois!

Drága kincs Isten hozott .Anyának legnagyobb boldogsága .
Gratulálok !!
Kép


Dalmi
dalmácia
 
 


Lois,Isten hozta pici fiatokat!Gratulálok tiszta szívből,és sok boldogságot kívánok Nektek!!!
Vendég
 


Krisz,rólad kitől hallunk?Én vállalnám,de lehet együtt szülünk :D

Vanda,köszi,napról-napra nyugodtabb vagyok,hogy eddig húztuk már :D ...a zsibbadás sem lehet túl jó :x
Vendég
 


Krisz! Nyulasz! Lassan ti is babáztok. :)

Timi! Még jobban elérzékenyülsz, ha a babáidat a karodban tartod.
Az anyaság sok mindent kihoz az emberből. :wink:

Katerina vajon babázik már?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois!
Hatalmas gratula, szép nagy baba lett Kis Zé! :wink:

Nyuszi!
Innen már jutalomjáték! Kitartás, tudom, hogy nagyon szar, hogy nem alszol!
Szandra talán még emlékszik, hogy sokszor én is milyen agyatlan időpontokban neteztem... 8)
vovanda
 
 


Drága Lois Anyuci!
Nagyon sok szeretettel gratulálok a kicsi Zétény érkezéséhez!
Vendég
 


Lois :)
Gratulálok!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois, szívből gratulálok! SOk tejcit és gyors felépülést, Zének boldog életet kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna: valamikor régen ilyen kis érzékeny voltam, bármin tudtam bőgni, aztán jöttek a gondok és megerősödtem az évek alatt, na most amióta babás vagyok megint olyan vagyok,mint régen. Napjában többször is potyog a könnyem, szegény párom ki van teljesen, mert nem ilyennek ismer. :lol: Szép kilátások, ha a babákkal meg ez még fokozódik! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Én nem tudtam sírni. Nem tudom miért, de nem ment.
Mióta itt van Olivér, azóta tudok.

Baba! Mennek a drukkjaim! Mihamarabb ebbe a topicba írogass. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


LOIS!!!!! :D :D :D
Isten éltesse az Újdonsült Családot!!! :D :D :D Szívből gratulálunk!!!! :lol: (Xandra, Puszi, köszi a híreket! :D )

tillidian
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Lois,
Gratulálok és minden szépet, jót kívánok nektek! :D
Vendég
 


Lois!
Gratulálok. Remélem mindennyian jól vagytok. Sok örömet a picifiúhoz és erőt és minnél több átaludt éjszakát. :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi!
Én terhesen is sírós lettem és azóta sem múlt el sokszor ha együtt játszanak most is elérzékenyülök és hihetetlen még néha mindig hogy ők a mieink. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


LOISANYU, ZÉTÉNY, CLARKAPA!
GRATULÁLOK! :D :D :D
szép méretek, hogy jóképű, az természetes! :lol:
jó dolga lesz, sok a kiscsaj a topicon!

na, és ugye nem kezdték el nélküled? :wink:

Xandra, Puszi,
híradózást köszi! :wink:


Rani,
jó lesz majd a mozi! :)


Maki születés óta én is sírósabb lettem :roll: , na ez azelőtt nagyon nem volt jellemző :?
angel37
 
 


Lois hatalmas gratula nektek!!!

JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK ANYÁNAK ÉS BABÁNAK!!!!

Millió puszi nektek!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Drága Lois!!!!! gratulálok Nektek és nagyon jó egészséget!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Isten hozta a kis Zétényt!!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!!!! Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zétény babának egészséget, boldogságot és örömet és hosszú életet kívánunk!
Vendég
 


Nyulasz, majd Baba jön a hírekkel! De ha a szomszéd szobában leszel, akkor átslattyogok és személyesen mondom el. :wink:

Hanna, egyenlőre semmi jele, hogy Eszter jönne. A hasnak muszáj leszállnia? Azt mondták a kolléganőim szerdán, hogy még nincs lent. Pedig én azt hittem elég lent van. :oops:

skrisz72
 
 


Krisz,okés :lol: ...most volt itt egy ismerős pár,szerintük a hétvégén szülök :shock: azt mondják tökre látszik rajtam,és a feleségén is ezt látta mind a két gyereküknél...őszintén,van ilyen :?: :?: :?:
Vendég
 


Drága Loiskám!
Gratulálunk és nagyon sok boldogságot kivánunk nektek!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Nyulasz, fogalmam sincs. :roll: És akkor most jól nézel ki, vagy rosszul? :wink: :lol: :lol: Te kinek küldesz sms-t?

skrisz72
 
 


Nyulasz+Skrisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pálgi :P
Most olvastam vissza, lemaradtam az UH-dról. Gratulálok a kistesóhoz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Krisz,látod azt nem is kérdeztem...remélem jól nézek ki :lol:

Én még nem tudom kinek hiradozók,Szandra,Till és Dezsina száma van meg.Ja,meg a tiéd :D

Valaki akar jó hírt hozni? :lol:

Most megyek dokimhoz,remélhetőleg még este megírom mi volt...vagy küldök sms-t :lol:
Vendég
 


Skrisz!
Nem muszáj. Nekem fent volt a pocim, mégis szültem...

Mai "termés":

[törölt kép]
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: