Új privát üzeneted érkezett!

Pattogo
Mekkora a pocid :roll: :roll: :roll:
Hisztis Lara-kép?????

Mrsparis
Csinos kismami vagy!
Szép a hercegnőtök!

Screen
Szépen növöget a picurod!

Till
Vackornak boldog szülinapot!

Kopee
Jobbulást Eliotnak!
Nataniel egyértelműen fiú! :wink:

Hajnalocska
Ne hagyjad, hogy más elrontsa az örömödet! Szép, fiatal kismami vagy!!!!

Betty
Most vidámabb a hangod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Itt mostanában olyan 30-32 fok van...szombatra viszont mondanak 15-öt!!!!!!
Vendég
 


Jó estét mindenkinek!!!!

Ez a mai nap igen TERHES volt a számomra. Majdnem megdöglöttem a melegtől. Nem is nagyon csináltam semmit.

Sziszkó:
Én is nagy teszveszes vagyok. Szerintem érdemes, borzasztó olcsón kifoghatsz dolgokat, én a babakocsinkat is ott vettem.

Sünci: Ha olyan a bőröd akkor kenheted akármivel úgyis csíkos leszel. Az első terhességemnél a Milupa krémtől elkezdve az olajon keresztül kentem mindennel, 3 héttel a szülés előtt egyik éjszaka oldalt mindkét csípőmön szétszakadt a bőr. Estéről reggelre!!! A hasamon hála istennek nem. Mostmár csak testápolóval kenegetem és igyekszem nem hízni 40 kilót :).

A hastetkódra van egy ötletem, remélem tetszik neked is!!!

Kép Ganesha


Eszti: Legyél kedves annak a helyes kis diétás kenyérnek a receptjét közölni velünk is :lol: :lol: :lol:

Ennyi voltam ma, megyek eldöglök.
Kevés szúnyogot nektek :)
anyabebi
 
 

 
 

Sünci: A Ganesha tetkó nekem különösen a kedvencem. Annyira aprólékos és gyönyörű szép. :)
anyabebi
 
 


sziasztok......
most nem tudok vissza olvasni...készülődök,,,,,holnap irány balcsi!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:)

Tuleltem a salgotarjani eskuvot! Most rekuperalodni probalok, tobb-kevesebb sikerrel...

:mrgreen:


kopee:
Fiad kukac-szerkezet merete nem egyszeru!!!! :D Asszem nem marad szegyenben a lanyoknal ha nagy lesz :D:D:D:D:D:D

mrsparis:
A dietas kenyer brutalis!!!!! :D
De a szalonnacska se semmi mellette ugy szepen megbujva :D

Hercegnod gyonyoru! Csodalatosn latszik a kis arcocskaja.

hajnalocska:
Tenyleg!!! Az idosek (70 es feljebb) tenyleg a mai kismamaviseleten sapitoznak! De en is ugy latom hogy a bo ruhakban inkabb csak balnaszerunek latszik az ember mint a polo-nadrag verzioban. :( Az az illeto aki megszolt teged meg sz@rjon sünt!!! (tarajosat, csaladostul!!!)

anyabebi:
Ez a stia dolog faj is vagy csak csunya? (Mert ha nem faj akkor igazan nem is erdekel a dolog. Nekem mar mindegy szerintem a kismillio varrat melle mi lesz....) :D
Eddig nem volt csikozodas, most sincs , de hat ki tudja mi var ram?
Hehe, beallitanek ezzel a keppel egy tetkoshoz hogy ilyet kerekszepen, ennyi szinnel, szerintem visszaadna az ipart:D EGyebkent allati jo a kep!

sünciboglya
 
 


Köszi Twins, köszi Mia, már kezdtem magam levegőnek érezni, hogy rám senki nem reagál... :roll: :roll:
Terhesség elleni krémre én írtam régebben, hogy a lush-ban lehet kapni olyan csak természetes anyagokból készült krémet, ami úgy néz ki, mint egy szappan, és ahogy kenegeted a hasad, úgy a testhőtől leolvad annyi, amennyi kell. :) Én nagyon élveztem amikor a férjem kenegette.
Nita, jó nyaralást!
Eszti, tényleg nagyon guszta volt az a sütögetős kép, a lányodért meg nem csoda, hogy odavagy.
Betty, nem semmi, hogy még most is szakítasz ránk időt. :)
Sztercsi, remélem a MagneB6 segít máskor is. :)
Nekünk a 18 hetes uh-n csuklott amúgy a gyerek. :) De nekem Eliot is rengeteget csuklott. Főleg a végefelé volt vicces, amikor az egész hasam beleremegett. :)
Twins, lehet, hogy még jól is fog most esni az a 15 fok is... :)
Na megyek, vízszintbe dobom magam.

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok Kismamik! :P

1000 bocsánat, de csak 1 gyors életjelre van erőm...itt 30 fok van a szobában légkondi mellett, eccerűen nem bírok géphez sem ülni :shock:

Remélem, Mindenki jól van!!!!

1 kérdés: mit csináltok visszerek ellen???? (ma döbbenten vettem észre a térdhajlataimban, hogy bár eddig nem voltak, most vannak :twisted: )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Kopee: Én is hiányoltalak képzeld el, csak épp aznap amikor kérdeztem volna hol vagy megjelentél. :)

Tilli: A visszérre én Cetebe-t szedek napi 1-et reggel. Elvileg erősíti az érfalat. Azokat a visszérkrémeket nem javasolják terhesség alatt.

Sünci: Stria: Nem fáj amikor kialakul, inkább szíven üt amikor meglátod egy szép reggel. Az elején nagyon csúnya volt nekem, ujjnyi vastag vörös hurka hosszában a csípőmön, de így 7 év után megpróbáltam lefényképezni de annyira nem látszik, gyöngyházszínű, áttetsző. A párom mindig azt mondja, hogy neki még szexi is. :oops: :lol:

Jó izzadást, megyek boltba :)
anyabebi
 
 


Till,
visszérre: szőlőmagolajjal kell kenegetni, de fontos, hogy alulról felfelé és óvatosan. Tehát csak a gyengéden simogatni!

Iszonyat meleg van, tegnap a kocsiban leégett a bal karom. Ma reggelre vicces a kontraszt. A melltartó merevítője meg kidörzsölte a mellem alatt, aszittem besz@rok, mire hazaértem.
Holnapra jön a vihar aszongya a tévé...

Kép
screen
 
 


Vcsibe köszönöm kérdésedet,férjemnek azt mondta a doki,hogy meg emelte magát és becsípődött valami a hátában és azért fáj.Voltunk röntgenen is annak az eredménye is jó lett.2 féle izomlazító és gyulladáscsökkentő gyógyszert kell neki szedni.remélem pár nap és renbe jön.De legalább nem tüdőgyuszi.
Még a kiságyat sem tudtuk emiatt összerakni. :?
Talán a hétvégén :D
Nagyon jó a munkahelyed,hogy még fagyit is kaptok. :D


Nitácska jó lubickolást a Balcsiban :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Hova tüntek a töbiek? Ja, aki tud nyaral :) jaj, de irigylem őket.

Screen! Már jöhet az a lehülés. Este is jöhetett volna vmi szellő, mert izzadtam mint egy....

Éjjel aztán nem aludtam sokat. A sőgoromék laknak közvetlenül mellettünk, pontosabban egy telken vagyunk és nyaralnak. Éjjel 3 kor pisiltem, morogtam is, hogy a francba alig tudok vissszaaludni. Szerencsére sikerült. Erre megszólalt a risztójuk. :evil: :evil: :evil:
Csakhogy én eléggé beszari vagyok. Van egy disz baseballütőnk, azzal a kezemben másztam át. Na gondolom a szomszédok szidtak, mert mire észbe kaptam mi van, na meg feöltöztem, átsétáltam....
Jött a kutyám is(németjuhász) őrizni engem. Látnotok kellett volna :lol: :lol: :lol:
Mozgásérzékelőnek a hátránya, hogy ha ki van teregetve a ruha az egyik szobában és leesik vmi , akkor puff, Éljen a riasztó!!!!
Ha pedig én nem vagyok, nem kapcsolom ki, akkor mindenkinek ébresztő lett volna.

Till! Kérünk több életjelet! Még ha csak ennyit is. Viszérre vmi gyógykészítmény is van, én a Rossmannban vettem. De sajna ahogy hallottam olyan mint a "csíkjaink". nem tudsz védekezni ellenük, kijönnek, aztán el se tűnnek.(max plasztikai op, vagy viszéreltávolítás)
Az utcában lakik egy csaj, ikreket szlt(császár) 3500 g-al 2 héttel korábban, na neki állítólag kataszrófálisak a viszerei, meg is kell műteni. Ha láttátok volna mekkora hasa volt és a végén is sétálgatott a boltba.

Hűha, azt hiszem agyamra ment a meleg, jó sokat írtam!

Éljen a dinnyeszezon! Kitartás, hamarsan vége a kánikulának pár napra!

Puszi!

Sztercsi
Vendég
 


Sztercsi én is észrevettem,hogy nagyon eltünt mindenki. :? De majd azt nézd meg hétfőn mennyi olvasnivaló lesz :D
Jó azoknak akik nyaralnak. :)
Legalább holnap nem lesz olyan meleg akkor talán nem szenvedünk annyira.
nekünk is van riasztónk és én is megjártam már vele.tök jó volt mondhatom :? :D
Én is nagyon félős vagyok,szomszédaim azon nevetnek,hogy ha lehetne akkor én még a riasztót is beriasztóznám ezt találták ki.Jó mi?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok Kisamamik!

Köszi a bíztatást, mármint a kilók miatt, de tudom én vagyok az egyik legfőbb hibás, mert a sok-sok édesség, de már lecarom. :lol:

Nekem kezdenek kijönni, ill. előjönni a piros kis csíkocskák, de nem a pocimon, hanem a combomon, jobban mondva a csípőmön oldalt, meg hátul, biztos a medencém tágul és nő a kerület is... :D :lol:

Ma apa direkt itt hagyta nekem a kártyát(bank) ,hogy akkor menjek és pancsiztassam meg a Pantikát csavarogjak plázázzak, de 25 km-rel arrébb kell menni, busszal, mert az autó apóséknál van, és fürdőruhát, ill. bikinit sem találok megfelelő méretűt (ha a felső jó, az alsó szűk, vagy fordítva van vele probléma), de igyekszem összeszedni magam mert kell a mozgás... :roll: :wink:
Meg most egy picit szurkál alul a pocim,, ill. a szemérem csontom alatt a méhem...pihi lesz egy picit....

Eszti:
Köszi az infókat, és nagyon édes a babó!

Olyan furi, hogy a mi kicsi fiacskánk is, majdnem ennyi idős, és ilyesmi lehet a képeken ő is. Majd aug. elején meglessük mi is 4D-n. :lol:

Nita:
Merre mentek pihenni? A Balaton melyik részére?

Fúúú, most csak ennyit bírtam, majd még jövök, de most muszáj lepihiznem mert olyan álmi vagyok, hogy ráesek a laptopra... :roll:

Szép napot!


Hajni
hajnalocska
 
 


Sziasztok !

Jó-jó,jöhet az a hidegfront,de csak egy-két napra,mert ha jövő héten a Balcsi mellett cidrizünk,akkor nagyon begurulok!Legutoljára a nászutamon nyaraltam.....

Till,én is észrevettem pár érdekes dolgot a lábamon,bár nem tudom eldönteni,hogy visszér-e vagy sem.

Kismamaruha:már alig várom,hogy beszóljanak a ruhatáramra(én sem hordok bő ruhákat).Azt nem teszik zsebre amit tőlem kapnak

Kép
Kép
zanikó
 
 


Eszti,szalonnasütős kép oltári!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Kicsike, ehhez hasonló nekem is volt néhány éve, a dokinő semmit sem akart rá adni, de végül kaptam egy ideg-gyulladáscsökkentőt és egy izomlazítót én is és az kb. egy hét alatt helyrehozott.

A melóhelyemen most éppen egy nagy dinnyét pusztítottunk el. Tegnap annak volt köszönhető a fagyi, hogy a meleg ellenére rekord mennyiséget termeltek a sorokon. (hajtunk, hogy a két heti leállást meg lehessen valósítani)

Nekem mindig az jut eszembe éjszaka, amikor leballagok a töksötétben wc-re, hogy ha valaki most akarna betörni, hogy pofára esne. Olyan sallert kapna tőlem, hogy mentőt kéne hívni hozzá. :lol:

Hajnalocska, nekem tavaly olyan mázlim volt a fürdőrucival, hogy a Hervisben kifogtam egy olyan adidas bikini, aminek a felsője 38-as a bugyija 40-es volt. Mintha rám tervezték volna. És emiatt a hiba miatt harmadáron vettem meg!!! :D (ebben voltam a pancsolós fotókon is)

Nekem nem visszereim vannak, hanem egyre több pici hajszálér pattan meg a combomon. Lövésem sincs, hogy ezzel mit lehetne tenni, anyunak is ilyen a lába… :(

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Betty, gratulálok a kislányhoz, örülök, hogy lelkileg is jobban érzed magad!

Kopee, Eliot jobban van már? Lement a láza?
Nataniel képe nagyon jó, elég egyértelmű, hogy fiú.
Nem tudom Te írtad-e, hogy ha császárral szül az ember lánya nem számít annyira, mennyit hízik. Miért? (Lehet, hogy hülyének tűnök, de még nem szültem császárral és így nem gondoltam végig ebből a szempontból a dolgot.)

Eszti, nektek is gratula a kiscsajhoz! Nagyon klassz lehetett sütögetni! Talán a jövő hét végén nekem is lesz benne részem. Mi a baj a veséddel, hogy nem fürödhestz miatta?

Hajnalocska, ne törődj a szomszéd nénikkel, meg a bántó beszólásokkal! Valószínűleg, akiktől kapod bele sem gondolnak, hogy bántó lehet, amit mondanak.

Tilli, Vackornak így utólag is boldog szülinapot!
Visszereket pedig Varázsdió krémmel szabad kenegetni terhesen is, de a nőgyógyászod biztos fog tudni hatásosabbat is, amit szabad.

Nita, jó nyaralást! Férjed jobban van már?

Tetkó, én is szeretem nézni MÁSOKON. Magamnak nem csináltatnék, mert nem tudom, mi az, amit egy életen át jó lenne látnom magamon, ha tükörbe nézek.

Striák: hiába kentem magam, már akkor kialakultak a hasanom, amikor nagyobbik fiam trónolt a pocakomban, a ráadás két hétben. Egyébként Milupa krémet használtam, manapság már csak testápolóval kenegetem.

Kicsike, jobbulást a férjednek! Nagyon rossz lehet, hogy egy hétköznapi mozdulattól is hasogató fájdalmat érez.

Mia, kösz, hogy megnevettettél.
Az az illeto aki megszolt teged meg sz@rjon sünt!!! (tarajosat, csaladostul!!!)


Na , megyek, erőt veszek magamon, pakolódok meg sütök egy kis csokis muffint.[/quote]

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kicsike!

Na akkor egyformák vagyunk. Én már másfajtát rakatnék fel, olyat ami ablakzáras. Na de mi van nyáron????Megkukulnék a melegben, ha nem nyithatnám ki az ablakot.
Régen, mikor a szülői házban laktam nyitott ablaknál aludtam.
Most meg....

Zaniko! Jövő héten újra meleg lesz. lehet kánikula! A hideget se szeretem én legalábbis, de ez már sok..

Szegény Betty! Neki a jó meleg görög klímát kell megszoknia.
na ilyenkor inkább nem is panaszkodom.
Vendég
 


datolya, köszönöm kérdésed, már semmi baja szerencsére. :) Most épp egy szál pelusban nyomja a délutáni alvását. :) De ahogy hallom, már nem sokáig... A dokim még a vele való terhességnél kédezte mindig hogy mennyit híztam, mert ő ha túl nagy hízás van, akkor császároz. Nem tudom már miért, de azt hiszem, akkor mondta. De mivel most nekem alapból az lesz, erre mondta, hogy akkor most nem is érdekli hogy mennyit hízok. :)
Na fel is ébredt... Mindenkinek szép délutánt!

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is,csak néha olvasó üzemmódban!
Olyan pokol van,hogy nincs sok erőm írni! :oops: :oops: Meg a hátam is fáj,sokáig nem tudok görnyedni a gép fölött! :oops: :oops:

Kismamaruhák:
Én konkrétan egy darab halásznacit vettem,ami kismamanadrág.
Nem is szándékozok mást venni,mert sok rövidnadrágom és felsőm rámjön.Pontosabban a rövidnacik gumisak.Ezért tudom hordani.
Erre valamelyik nap megszólal anyósom:"Miért nem veszek már magamnak kismamaruhákat?" :evil: :roll: :roll: :shock:
Ha ad rá pénzt,szívesen! :shock: Imádom az anyósom! :oops: :lol:
Azt az egy gatyót is 6 ezerért vettem.Húztam is a fogam,mikor ki kellett fizetni! :oops: :?
Max októberben,ha bejön a rosszabb idő,akkor kell még egy hosszú nacit venni.Mert az egyáltalán nincs!Október közepén meg csodálkoznék rajta,ha elég lenne egy rövidnaci! :lol: :lol: :wink:

Screen!
Sajna nekem is vannak visszereim! :cry: :cry: :cry: Igaz,nem fájnak (még :shock: ),de elég látványos,mind a két térdhajlatomba.
:shock: :shock: Sajna nem tudom,mi lenne rá hatásos.Van kimondottan visszérkrémem,de valaki itt azt írta,hogy kismamiknak nem lehet ezzel kenniük.
Szóval szerintem el kell viselnünk! :? :roll: Az öregség jele!Ahogy drága párom mondaná! :? :? :? :evil:

Nita!
Jó Balcsizást!!!! 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Sztercsi!
Szerintem szedem a Magne B6-ot a tehesség végéig!Bajom nem lesz tőle! :roll: Bár most megcáfolom saját magam,amit valamelyik nap írtam.Tegnap este óta fájdogál alul.Lehet meg kellene emelnem az adagot? :shock:

Anyabébi!
Meg még valaki írta,hogy szokott Tesz-Veszelni.Azt hiszem Scrren vagy Kopee.
Képzeljétek,most nagyon beleéltük magunkat párommal!Tegnap sikerült beszereznünk egy Baby Control-os légzésfigyelőt és egy Chicco mellszívót! :lol: :lol: :lol: Hétfő-kedden kapom meg. :lol:
Ha látnátok páromat,állandóan a gép előtt ül és licitelget meg keresget! :lol: :lol: Nagyon bele tudja élni magát,nem is gondoltam volna róla! :lol: :lol: :lol: :wink: Ezt az oldalát még nem ismertem! :D

Kedden meg megyünk Nyíregyházára.Állatkertbe meg megnézzük azt a bababoltot,amit már említettem Nektek.
Már nagyon vásárolnék! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sztercsi nekünk is olyan ,hogy a nyílászároknál is van érzékelő ezért nem lehet nyitott ablaknál beriasztózni ,de legalább van klíma és így tök jó :D

Datolya köszönöm szépen. :D


Vcsibe köszi a nyugtatást.remélem 1 hét és rendbe jön. :shock:
Igen így már érthető a fagyi,és a dinnye is. :D
Te meddig dolgozol még?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na kialudtam magam 2 felvonásban. :D


Az előbb szaladtam le a boltba és belenéztem, hogy milyen a fejszerkezetem alvás után nem e ijednek meg tőlem a gyerekek az utcán, erre...Látom, hogy a fülem alatt ill. a pajeszom alatt hosszú sűrű szőke szőrök vannak, a mellem között már láttam, hogy hosszabbak, de az hogy a fejemen is. Én nem gondoltam, hogy a terhesség alatt ilyenek előfordulhatnak, ha így folytatom októberre nem kismama leszek, hanem kispapa... :cry: :wink:

Előtte is csak a Meforal tette helyre a hormonjaimat, de azért rákérdezek a dokitól, hogy ez ilyenkor normális-e, bár tudom, hogy ilyenkor felbolydulnak a hormonok... :x :roll:

Ha minden jól megy megyek le Apáért ma éjfélkor Tihanyba mert éjfélig dolgozik, és este pancsizunk egy kicsit a Balcsiban, bár ő lehet elalszik olyan fáradt.:) És a bikinimet sem látják sokan.:D

Én úúúgy ennék valami édességet, pedig az előbb ettem egy kis dobozos tiramisut, de meg sem kottyant... :oops: :roll:
hajnalocska
 
 


Csajok, én is vagyok, csak strandoltunk, mert állítólag elromlik az idő hétvégére, nem akarom elveszíteni a négerségemet :D
Hazafelé meg lőttem a Tescoban 150-ért 1 kg szilvát meg 59-ért a kukorica darabját NYAMI !!!
Ja strandolás után 3-man benyomtunk 2 margarita pizzát, utána meg lecsúszott még 3 gombóc fagyi...

Visszér: sajna nekem is van, anyukámtól örököltem, terhességem előtt is volt már, annyira nem vészes. Érdekes módon nekem télen szokott előjönni az az igazi égő-zsibbadós visszeres érzés éjszakánként. Én Liotont szoktam használni, mert könnyen felszívódik és tényleg használ, de állítólag a vadgesztenye tartalmú krémek is jók (csak nekem azok túl zsírosak).

Hajnalocska, szanaszét röhögöm magam az írásaidon :lol: :lol: :lol: kispapa :lol: :lol: :lol:

Nekem nincs türelmem teszveszhez meg vaterához :oops: de van nálunk egy szupi babaáruház (BabaCity) jó árakkal, meg van 2 bababizományi is, ott is körül akarok majd nézni.

Kiváltottam én is a Felicitasos várandós mama csomagot, tök örültem neki, olyan kedves dolog ez szerintem! A kislányom első cumija is benne van!!! :D

Datolya, most már 3 éve, hogy egy nyáron elkaptam egy bakteriális húgyúti fertőzést, ami csomó ideig lappangott, illetve terjedt a veséim felé, aztán krónikus vesemedencegyulladásom volt 2 évig, most kb. 1 éve vagyok majdnem tünetmentes, de pl. ha megázom és átázik a cipőm, pár órán belül már véreset pisilek :roll: plusz van egy születési rendellenességem, egy sövény a vesémben, ami másoknak nincs és mögötte faszán meg tudnak telepedni a baktériumok, így nekem a "normál" baktériumszámom egy egészséges emberének többszöröse :roll: ha csak magamról van szó, akkor nem vagyok azért ENNYIRE elővigyázatos, de így, hogy Szaffika a pocimban van, elég durva lenne, ha vesemedencegyulladásom lene, vagy akár csak egy durvább húgyúti fertőzé, mert hát minden ott van egy rakáson plusz nagyon durva antibiotikumokat kellene szednem. Hát ez van!

Na eldugulok, azt hiszem mást nem akartam írni, ne hari, ha valamire nem reagáltam, kiszívta az agyamat a napocska. Ha tényleg nem lesz kánikula, azt hiszem még egyszer visszaolvasom az utóbbi napok termését :wink:

Kislányommal együtt (na és a férjemmel) köszönjük a dicsiket!!!
Vendég
 


Sziasztok! :P

Sztercsi,
igenis, értettem! :lol: Igyekszem bővebb életjelt adni! :D
Baseball-ütős sztori tetszett :lol:

Hajnalocska,
az jó, ha csak szőke szőrök!!! :lol: (nekem feketéim vannak, a mellbimbó és a köldök környékén kezdtek most a terhesség alatt kijönni, hogy az íz enné meg őket! :evil: :lol: - sebaj, van borotva! :wink: )

Datolya,
Vackor köszöni :lol: (ma kérte, hogy legyen ma is pót- szülinapja, estére pizzát süssek - 36 fokban sütöttem :shock: - és a maradék tortával ismét köszöntsük föl :lol: megtettük! :wink: )

Kopee,
remélem, Kisfiad jobban van már!!!!!

Visszeres tanácsokat köszönöm! :P Szerzek akkor mondjuk varázsdió krémet, hol lehet venni?

tillidian
 
 


Tilli, már látom, hogy mi egy húron pendülünk. Ma én is sütöttem a 36 fokban, igaz nem pizzát, hanem csokis muffint (Szabi névnapjára), tegnap meg csokitortát a másik két fiú kedvéért. Remélem Vackor értékelte az erőfeszítéseidet és mind elfogyott a pizza.
Varázsdió krém: én anno drogériában vettem (DM-ben), de gyógyszertárban is kapható.

Eszti, sajnálom, hogy elkaptad ezt a csúnya és igen makacs fertőzést és nem tudsz miatta fürödni!

Evés: ma egyfolytában ettem, kivéve azt a másfél órát, amikor nem voltam itthon :oops: . Bízom benne, hogy ebben a hőségben a nagy részét kiizzadom.

Jó éjszakát!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok kismamik!

Megjottunk a Balcsiról, nagyon jó volt, de furodni nem furodtunk, mert eléggé hideg volt a víz, csak 23C°-os :!: Így csak pihiztunk, husoltunk a strandon a fa alatt és néha vettunk egy zuhanyt :lol: :lol:
Hát ezt a meleget, kánikulát en is nagyon nehezen viselem, de holnap, holnapután lesz egy kis lehulés, úgyhogy kicsit felfrissulunk csajok :wink:
Képzeljétek, mégis megyunk Horvátországba, Zadar mellé, kedden hajnalban indulunk és vasárnapig leszunk! :D
Nagyon orulok neki, de kicsit azért aggódom is, hogy nehogy valami probléma legyen! Eppen a 30. hétben leszek :roll: Párom aggodalmaskodik a legjobban, hogy nincs-e nagyon késon elmenni, de a dokim azt mondta, hogy nem lát semmi akadályát annak, hogy elmenjunk :!: Azt mondta, repulogépet már nem ajánotta volna, de így, hogy autóval megyunk, nyugodtan elmehetunk, csak hajtsam hátra az ulést és úgy utazzak!

Hétfon megyek UH-ra hozzá, akkor még megnéz indulás elott, hogy minden rendben van-e ?! :wink:

Lányok, valószinuleg nem lesz idom visszaolvasni benneteket, mert nagyon sokat írtatok a héten, de azért megpróbálkozom vele 8) Ha lesz még idom indulás elott, akkor írok nektek!

Legyen nagyon kellemes a hétvégétek és vigyázzatok magatokra!
ginuska
 
 


Sziasztok!

Till! Ha egyedül vagyok mindíg ott van melletem a baseballütő :)
Eléggé betoji vagyok ám! :oops: :oops:

Eszti! Köszi, hogy írtad a Felisitasos csomagot. Már ki is töltöttem a kupont, vszinű jövő héten mi is kiváltjuk.

Lányok! Ti nem vagytok "nyomik"? Mármint nekem eléggé rossz a közérzetem. Sem a reggeli, se semmi nem segített helyrerakni ma. Törpi se olyan aktív. Lehet az időjárás?

Datolya! Le a kalappal előtted, hogy ilyen melegben sütsz. Még főzni se nagyon akarok, mert jobban bemelegszik a ház. Így is tegnap 26 fok volt bent. Este meg kinlódás ezerrel, annyira melegem volt már. Meg is mostam a hajam

Megyek, anyu jött látogatóba.

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Kis éltejel, aztán megyek a dolgomra. Vergődünk a melegben. Holnap jönnek sógornőmék, sütök-főzök és már ma elkezdtem. 13-an leszünk holnap. 2 torta, 1 süti és egy kondér leveske. Varrtam Bencusnak egy zsebes tárolót, meg egy paplant is. Ha eljutok odáig akkor felrakom a képet róluk. Már csak egy fejvédő hiányzik. Hétfőn jövök, visszaolvasok és reagálok. Pusz

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja nem tudom ki de itt a Larahiszti kép.

http://3.bp.blogspot.com/_4Nv3EXURZWc/S ... hiszti.jpg

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó néztem a Larahiszti képet.
Próbálom magam felkészíteni mindenre. :wink:
Hugom kislányánál 1 pohár hideg víz segített a hisztinél.Ezt 2x meg kapta azóta nem hisztizett és nem vágta magát a földhöz. :D :D
Jó sütést főzést ebben a szuper jó időben.

Evés:ebben a melegben nincs igazán étvágyam, és keveset eszem napközben.De a mai lehülést nagyon várom már,az idő miatt is és,hogy este bográcsozzunk,vagy grillezzünk valamit. :lol:


Hajnalocsak annyira csak nem változol át?! :shock:
de tetszett amit írtál még,hogy "kispapa" :D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szép napot mindenkinek, csak egy csöppet hűvösebbet :) !

Rakok fel pár képet, tegnap elmentünk 4 D-re. Imádom.
Pisze kis pöcsös.
Kép éppen ásít
Kép Talpacska
Kép integetős
Kép nevetős (ez a kedvencem :))

Mindenkinek punnyadós napot!
Sünci bírod még?
anyabebi
 
 


Méreteink:

BPD: 6.13 cm
HC: 22.8 cm
AC: 19.58 cm
FL: 4.77 cm

Egyenlőre medencevégű, tehát a posiján a medencémben üldögél, mint egy török basa. Nagggggggggyon-naggggggggggyon ajánlom, hogy megforduljon!!!!! :)
anyabebi
 
 


Bocsi, mindig lemarad valami :)

756 gramm a lelkem.
anyabebi
 
 


Anyabébi,
sajna nem látom rendesen az UH felvételeket, de biztos ééééédes! :D Gratula! :D
(Még korai lenne megfordulni! Én lassan betöltöm Lencsivel a 29. hetet és keresztben van - dokin azt mondta, még bőven ráér "befordulni" :lol: )

Bolhácska
hiszti-kép tecc :lol: (pohár víz és apa-féle erős "lefogás" nálunk is mindig bejött :wink: )

Ginuska,
jó nyaralást Nektek! :P

Datolya
:lol: :lol: :lol:

Lányok, légkondis szobában 28,9 fok :shock: - nem csak ígérték ezt a vihart? :roll:

tillidian
 
 


Anyabebi,nagyon édes a kisfiad.Kis mosolygós!

Sztercsi,én nem érzem magam "nyomi"nak,de láttad volna a lányom mit össze kínlódott a déli alvásnál...............máskor 5 perc alatt elalszik,most másfél óráig idétlenkedett.Mondjuk szegénykémnek kereken 30 fok volt a szobájában.

Ginuska,jó utat!!

Hajnalocska:Kispapa!! :D

Akkora szél van itt!Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó,
hol van széééél??? :roll: :D Ideis-ideis!!!!!
Merre laktok? :D

tillidian
 
 


Hajnalocska!
Naaaaagyon vickes "kispapa" vagy!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Mrsparis!
Négerség :?: :?: :?: :?: :?: Gratula hozzá!Bár ez a képeiden látszik,szép barna vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én inkább most Hófehérkéhez hasonlítok! :? :? :? :? :? :? :?

Ginuska!
De jó Nektek!Most értek haza a Balcsiról,de már Horvátországba készülsz!Jövőhétre megint meleget mondanak úgy szerdától!Érezzétek jól magatokat! :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8)

Sztercsi!
Nálatok már "hideg" van?????Azt mondták,hogy Nyugat-MO.-on sokkal hűvösebb van! :roll:

Anyabébi!
Nagyon édi Kenéz!Pláne a mosolygós képen! :lol: :lol: :lol:

Tilli!
Tudom,ez nem vígasztal,de még nálunk is van vagy 36-37 fok! Lakásban 29 :!: :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nálunk már ITT A VIHAR!!! Úgy tépi a fákat és úgy dörög-villámlik, majd összesz**om magam! :lol:
De végre egy kis enyhülés, már én is nehezen bírtam :roll:

Ahhoz képest, hogy napközben megint ezer fok volt basszus, nem gondoltam volna, hogy tényleg lesz belőle valami!
11 után vettem rá magam, hogy nekiálljak a tojásos nokedlinek, de így is majdnem megrohadtam a konyhában, pedig minden nyitva volt! Most meg kukoricát főzök, már olyan jó illat van!!!

Sztercsi, hétfőn Győrben leszünk! :D Majd integetek! :lol:

Pattogó, Lara még hisztizve is gyönyörű kislány!!!

Anyabebi, gratula a szupi 4D-s képekhez!

Csajok, én ma 9-ig aludtam, aztán 1-től még negyed 3-ig :oops: ez egy igazi pihis nap :D
Úgyhogy remélem mindenki csak lógatja a lábát!!!
Vendég
 


Eszti!
Nekem délelőtt volt egy kis vasalnivalóm.Azóta én is dettó lógatom a lábam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ezt is kell néha! :wink:

Kukit küldjél légyszi,imádom!!!!!! :P :P :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!!!!
nagyon jó volt Siófokon...........a víz isteni volt!!!!!!!!!!!
de csúnyán leégtem elől-hátul annak ellenére hogy a tiltott időbe nem tartózkodtam a napon....amikor vízbe voltam jól be voltam kenve mindenhol és többször is.........
haza éjfélkor értem mert nem jöttek a vonatok csak jó nagy késésekkel.......
de akkor is megérte lemenni!!!!!!!

Anyabébi nekem is medence végű Barni!!!!!!!!

itt is megvolt a jó nagy vihar!!!!!!!!!!!!!!szuper volt.....csináltam képeket is......én nagyon élveztem!!!!!!!!!kb 100km-es szél volt...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Till!Gödöllőn,de szerintem már hozzátok korábban odaért a vihar.

Kép
Kép
zanikó
 
 


JUDY!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!


Kép :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Pár napig nem jön az ember, és majd egy órán keresztül csak olvashat! :wink: :D
Csütörtökön délután gondoltam egy merészet, felültem a vonatra, és elmentem anyumék után a balcsira. Húúúúú, szupi volt. Igaz fürdeni csak délután négy után mentünk le, de a víz isteni volt. :) Ma reggel indultunk haza egy "kis kerülővel", ami azt jelentette hogy először felmentünk pestre, és onnan haza. :lol: :lol: :lol: Délután 3 körül értünk haza, én rögtön bevágódtam az ágyba, benyomtam egy fél pizzát, aztán aludtam egyet. :D :D :D Az idő az nagyon szar volt. Hazafelé bementünk az ikeába, amikor onnan kijöttünk még 36 fok volt... :shock: Nem egész egy óra múlva már csak 15-16... Oltári felhőszakadás kapott el minket a Kőröshegyi völgyhídnál. Azt hittem sosem lesz vége. :evil:
bobóbaba
 
 


És akkor most a válaszok!

Sziszkó: A cicijeim nőttem, de rájuk is fért... :lol: :lol: :lol: Így el bírnám viselni őket mindig.
Judy:Simán lehet csuklás, én is többször éreztem már. Kérdésed köszönöm, azóta jól vagyunk. :) És BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
Kopee: Örülök, hogy Eliot jobban van. Sok puszi neki. Nataniel pedig egyszerűen tündéri!!! És tényleg igazi férfi!!! :D :D :D
Anyabebi: Gratula a kisfiadhoz, nagyon aranyos! :D

A tejcivel kapcsolatos hozzászólásokat mindenkinek nagyon szépen köszönöm!!!
Na, mára bedugulok. :lol:
Ha esetleg valakit kihagytam, attól ezer bocs, de az én "agyam" is szita. :oops: :)
bobóbaba
 
 


Hahó Lányok :P

Itt elmaradt a vihar :roll: - esegetett, meg dörgött vagy kettőt, de a lényeg: HIDEG van!!!!! :D :D :D (szobában végre 26 fok :lol: - ma már rendesen tudok majd aludni!!! Tegnap úgy szunyáztam, hogy egy vizes törölközőt terítettem magamra - a pocimat kihagytam - de 30 fokban másképp nem lehet :oops: )
Nem gondoltam volna, hogy pocakosan ilyen cudarul viselem majd a melget :roll:

Én csirkecombokat sütöttem egy nagy tepsivel, küldök szívesen :wink:

tillidian
 
 


Judy,
Isten éltessen! :D

Lányok,
elküldené nekem valaki priviben a gmail-es felhasználónév+ jelszót? Nem találom... :roll:

tillidian
 
 


Tilli, küldtem privit.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok Csajok!

Most este jó sokat mocorgott a fiacskánk...:D Behozta a du.-i pihijét. :D

Mivel roppant kíváncsi vagyok a szülésre és várom is már az október elejét próbáltam a netről 1-2 dolgot lelesni...mint, pl.: videók a szülésről, vagy viták, tapasztalatok a szülésről (nyögni, ordítani, stb.)

Mivel hát egy jó pár hete anyóspajtás, az az áldott lélek, és a párom nővére, tartottak egy kis "szülésfelkészítő tanfolyamot". Ami dióhéjban az volt, hogy: "Úúúú, ajaj majd meg fogod látni mennyire fáj, +olyan mint a menstruációs görcs csak 100x rosszabb, azt hiszed majd, hogy le akar szakadni a derekad, meg majd ha szopizik a baba, akkor is nagyon fog fájni, ahogy húzódik össze a méhed...és jókat röhögtek, hogy én ezektől megrémültem...

Kontra képpen, rákérdeztem az én családom nő tagjaira (Mama, Anya, Keresztanya), hogy valóban ilyen borzasztó, ahogy ők lefestették...a Mamám az kiakadt, hogy hogy lehetnek már ilyen hülyék egy kismamát nem elrémiszteni kell, hanem biztatni, persze mondta, hogy oké, nem kellemes, de ki lehet bírni, a Keresztanyám, is kiakadt, hogy hát azért nem olyan kibírhatatlan abszolút, Anyukám az más tészta mert neki alacsony a fájdalomtűrő küszöbe...őőő szintén azt mondta, hogy neki nagyon fájt, de én nem vagyok olyan "hisztis", mint ő... :oops: :roll:

Szóval, ha van valakinek kedve és ideje szivesen várom, hogy az első szülés az milyen volt, akár a kórházi ellátás, a vajúdás, kiabálós-e volt...stb. :)

Till: Asszem én is küldtem még Datolya előtt privit, de nem vagyok biztos abban, hogy át is ment... :D

Még egy kérdés:
Nálatok a család, hogy fogadja, ha panaszkodtok, hogy itt szúr, ott fáj, ilyen fáradt, meg olyan gyenge vagy a terhesség miatt...
Csak mert nekem ma nagyon rosszul esett, hogy a férjecském, egyre többször hangoztatja, hogy lusta vagyok, mert nem mosok pl. olyan sűrűn, vagy nem mosogatok...meg a Mamám is mondta, hogy jajj ne legyek már olyan kényes, mert amikor Ő vagy Anyu terhes volt akkor ezt, meg azt csinálta...de csak én érzem, hogy mit bírok, és elhiszem, hogy sokan dolgoznak még bőven ebben a terhességi időben, de nem mindegy, hogy milyen munka az a munka...és ha azt érzem, hogy nem bírok görnyedni a mosogató felett, vagy porszívózni, akkor én nem szeretném, hogy a babának ebből kifolyólag ne legyen "pihentető" bent.

És rendszerint ilyenkor az jön (a páromtól szintén), hogy nekem nincs semmi dolgom ezeken kívül, és Ő dolgozik helyettem is (jó nyáron tényleg sokat), és nekem csak ez a dolgom...meg mondja, hogy látott ilyen meg olyan kismamákat és milyen fittek, meg gyorsak voltak, nem úgy mint én és ezek engem nagyon bántanak, mert én azt gondoltam, hogy ha egyszer babát várok a férjem majd óvni fog...
Biztos rá tesz egy lapáttal, hogy 162 cm-hez 90 kg körül mozgok és előtte sem sportoltam semmit, így nem is lehetek olyan fitt, mint egy előttie is aktív életet élő kisebb súlyú nő. :oops: :?

Bocsi a panaszkodásért. :roll: :D


Jóóó, éjt!

Hajni :roll:
hajnalocska
 
 


Szépjóreggelt.

Judy: Boldog szülinapot! :D

Hajnalocska: Marha rendes anyóspajtás... :evil: Az igazság az, hogy 50-50% esélyed van arra, hogy fájjon és ne fájjon. :D Az egyik volt munkatársam iszonyúan be volt tojva a szüléstől, meg a fájdalmaktól. Győzködte a dokiját, hogy csaszizza meg előbb, mert bizti nem fogja kibírni. Aztán elfolyt a vize és a közel 100-as fájásoknál is röhögve beszélgetett a férjével. Végül tényleg csaszi lett, mert nem tágult. :D Én Vivinél nem féltem a szüléstől, mert jó tudtam, hogy fájni fog, de nem tudtam, hogy milyen, így mitől tartsak. Aztán elkezdődött, és nem volt vészes. 5 Perces fájásokat erősebb összehúzódásokként éltem meg. De tettem egy rossz döntést ami miatt 9 órányi nyöszörgős vajúdásom lett alig tágulással. Feküdtem, és valahogy tiltakoztam. Túl akartam élni a fájásokat, nem vártam a következőt, és fájások alatt folyton az járt az eszemben, hogy mikor lesz már vége. Ilyet még véletlenül se csinálj. Utólag, meg Lara születésénél rájöttem, hogy ez volt a legrosszabb amit tehettem. Fáj. Nekem rohadtul fájt, de Laránál már labdán ülve hintáztam és fájások közt ismételgettem, hogy laza száj, laza méhszáj. Amennyire lehetett próbáltam lazítani és nem túlélni a fájásokat, hanem megélni őket. Tudom mindenhol ezt olvasni, meg a csapból is ez folyik, de a 2 szülésem között óriási volt a külömbség ezek miatt. Vivit 14,5 óra alatt hoztam a világra úgy, hogy a 14,5 óra az 5 perces fájásoktól volt. Ha vele is lazább lettem volna akkor lehet, hogy 8-9 óra lett volna az egész. Lara 4 óra alatt kinnt volt, és abból is csak az utolsó 2 óra volt gáz.
Tehát egyetlen egy tanácsom van a szülésre, hogy ne testileg készülj fel a vajúdás alatti fájdalomra, hanem agyban. Ha elkezdődött a folyamat csak visszatartod azzal, ha belül ellenkezel. :D És ha tudsz ülni, állni, sétálni közben akár apába kapaszkodva is, mindegy csak ne feküdj! Persze van akinek az jött be. Majd meglátod. :D Remélem segítettem valamennyit.

Húzok takarítani, mert nemsoká itt a vendégsereg. jaaaaaajjj :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: