Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rég jártam erre..
..a héten még visszaolvasok és jövök...

Jól vagyunk... Levi lassan alvási rekordot dönt..
(mostanában 12 órát is alszik éjjel :lol: )

Néhány képecske... Balaton és esküvő (ahonnan csak a menyasszonytánc
után indultunk haza - jól bírta Levi :P )

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép ..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Betty jó nyaralást! Tetszik a fekete fehér fotó. Édes rajta a csajszi.
Anna nekem jó a jövő hét, de inkább kedd-csüt. mert h-sz-p angolon vok du fél 5-től-fél 9-ig.
Szép Párizs, csak nekem nincsenek róla jó emlékeim. Az Eiffelre én sem mentem fel. Nekem a Notre Dame tetszett, meg a Louvre-ban a görög rész. Azt hittem vittétek a Levit is, azért kérdeztem, hogy milyen volt a repülő út. Hihi
Snoopy jöhet felőlem tali, akár ma vagy holnap is, kinek van hozzá kedve? Csak mint irtam az előbb, pénteken csak fél négyig jó nekem. Felfújhatnánk a kismedencét is, a kertben, vagy az erkélyen is.
Kia egyem meg. Levi párnán alszik? Nagyon szépek vagytok a közös képen.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, hát akkor marad jövő hét...mert ma nagyon fáj a fejem, nincs kedvem kimozdulni ebben a nagy melegben. holnap pedig párom szabin lesz és valószínűleg kimegyünk szüleimhez...amúgy csak délután lett volna jó alvás után, neked meg angolod van.
de majdcsak összehozzuk...nem egyszerű. :)
snooopy
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon jól a képek (Flóra és a tyúkok :lol: , Panna, Levi és a duplacumi :P - szép a pocak Anna)

Apa most ismét azt mondogatja, hogy még nem akar tesót :roll:
...de majd "véletlenül besikerül" :roll:

Nyafi
...Levi nem alszik párnán, csak Balatonlellén aludt a helyemen az ágyon :wink:

Anna
Gratula a lakáshoz!
Majd hozz 1-2 képet!

Levinek utólag is Boldog Szülinapot!
..és Hunci - Neked is!!!

Erika
...jó nektek, hogy nincs messze a Balcsi...
Mi Lellén voltunk..

Rólunk:
Levinek még most is 12 foga van.. ahogy érzem a két alsó hátsó kezd beindulni..
Rengeteget beszél (már szépen összerakja a szavakat
pl. anya keze bent - ez azt jelenti, hogy a ruha alatt van a kezem :lol: )
Már szépen tudunk beszélgetni , ügyesen mondja a szavakat
(most a kedvenc a dindin = dinnye :P )
Cici még most is van - este...

A lakásra még nincs vevő :( de jelenleg az egyik kolléganőnk költözik be néhány hétre...
Reméljük aztán jön egy vevő is :roll:

A múltkori kis fogyózásom alatt lement 4 kg és aminek nagyon örülök, hogy nem is jött
vissza a Balcsi alatt :lol:
1-2 nap múlva elkezdem a 90 naposat... jó lenne még fogyni... :roll:

Ma kaptam néhány képet - rakok fel, ha nem gond...
Templomban (uncsitesómék esküvője):
Kép
Néhányan énekeltek, ő pedig:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Ezt nem gondoltam volna, hogy míg nem vagyok itt addig senki nem ír egy sort sem. Na gondolom nem azért mert nem jöttem.. :lol: :lol:

Jelentem visszajöttünk és nagyon jó volt egy kicsit lazítani. Nagy élményekről nem számolhatok be, de Panka tulajdonképpen nonstop kint volt, játszott, szerencsére végig jó idő volt. Mi tetőtérben élünk, úgyhogy nekem ez sokat jelent, hogy 8 napig ennyit levegőzött. Fürdött is sokat kis medencében és rokongyerekekkel játszott. Délben 2-2,5 órákat aludt.
Mi pedig lábat lógattunk. Rejtvényt fejtettem és olvastam(végrevégre!).
De már újra benne vagyunk a mókuskerékben és csak most jön majd a fekete leves, mert mindenki megy szabadságra, így minden nap mennünk kell és ez nem könnyű, mert egyrészt Panna nem jár már a Tagesmutterhez, mert szeptembertől bölcsi, másrészt nagyon gyakran keményedik és fáj a hasam, így jó sokat szenvedek. Voltam ma dokinál, mindent rendben talált. Kicsit lassítsak mondta..oké. :D
Még mindig kislány Lili, ami időközben felvetődött, h ne legyen-e Fanni..tetszett, h Panni-Fanni. De azt hiszem Lilihez nőtt a szívem. :D

Gyertek gyakrabban!
Puszik

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Hát újra itt... Nem tűntünk el végleg, csak nem volt gépem :( Sajnos alaplap hibás lett, így jó sokat kellett rá várni amíg megjött az alkatrész. Szóval több mint 5 hétig nem volt gépem :twisted:

Nagyjából azért olvasgattalak benneteket, csak írni nem írtam, mert este amikor megjött Apa, akkor már vacsi van, fürdés, alvás és az írásra már nem maradt idő...

Kicsit rólunk! Patrikot felvették a bölcsibe, nagyon örültünk neki, úgyhogy én megyek vissza dolgozni. Szeptember 28-án megyünk először, mert szept. 11-én kimegyünk 10 napra Londonba a barátnőmékhez. Hazajövünk, Patrik kipiheni magát és jöhet a bölcsi. Idén az lesz az igazi nagy nyaralás. Azért a Balatont sem hagyjuk ki, megyünk pénteken is és csak jövő hét szerdán jövünk haza. Szerencsére van a férjem családjának ott egy nyaralója, így csak a kajára kell költeni... Lent voltunk múlt hét hétvégén is, hát a gyereket alig lehetett kirángatni a vízből. Állandó hiszti volt amikor ki akartuk hozni, de még nem volt valami meleg a víz....

Amúgy minden oké vele, nagyon édes, huncut, beszélni még nem beszél csak pár szót, de remekül megértetni magát... Van 16 foga, szerintem most jönnek a második őrlők... Már csak pohárból hajlandó inni, más nem is kell neki. Most épp a cumiról való leszoktatás megy, már 2 napja nem kapott cumit, de elég jól bírja. Ugyan régen is csak az alvásnál cumizott, de már leszokóban van :)
Bocsánat, hogy nem írok külön mindenkinek, de olyan sokat írtatok amíg nem voltam, hogy kicsit sok lenne visszanézni.
Most már leszek remélem :)
Csatolok pár képet ha nem baj:

Kép Kép
Kép

Jaj! Ezt majdnem elfelejtettem :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy örülök hogy írtál!!!!
És nagyon cseles vagy ám!!!!! Hatalmas gratula írj majd róla egy kicsit többet, hány hetes vagy meg ilyesmi. Nagy cseles csajszi vagy ám. AKKOR NEM FOGSZ SOKÁIG DOLGOZNI ÉS MÉG PATRIK IS BÖLCSIS LESZ!!!! Irigy!!! :D :D :D

Lányok én nem várok tovább mi lenne ha pénteken lenne egy babatali nálunk. Kinek jó???? Jelentkezzetek, addigra már a nagy hőség is lemegy. Ciccről tudom hogy nem tud olvasni minket aki tudja a számát szóljon neki is.

Kép
KépKép
:D :D :D
boganna07
 
 


Sziasztok!

Még pontosan nem tudom, hogy hány hetes, mert csütörtökön megyek csak dokihoz, de 6 hetes kürül lehet, szóval még iciri-piciri :)
Valóban nem fogok sokáig dolgozni, de szeretnék addíg ameddig csak bírok, jól fog jönni a pénz...

Majd a doki után írok.... Mikor lenne a tali pénteken?

Kép
zuzmara08
 
 


Gratulálok Zuzmara!!!

dhbetty
 
 


Zuzi, azta micsoda hírek, szívből gratulálok nektek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: már csak a kislány kell a teljes boldogsághoz, igaz??

én holnap megyek UHra, drukkoljatok hogy megmutassa magát. :D

Anna
A péntek attól függ milyen idő lesz, mert ha meleg mi inkább pancsizni mennénk a szüleimhez, de ha elviselhető akkor ok. amúgy hánytól lenne?? és dobsz egy címet priviben vagy emialben? köszi
snooopy
 
 


Nekem mindegy mikor jöttök csak szóljatok hogy nektek mikor jó. Ma döbbenet hogy milyen meleg volt. Írjátok meg hánytól legyen mi itthon leszünk egész nap, ja és pancsi itt is lehet a teraszon van egy kis medence.

Nyafi, Cicc, többiek? Kinek jó?

Orsi nagyon drukkolok majd írj hogy mi volt.

Zuzi mi volt az Uh-on?

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Drukk Snoopy! anna nem jó sajna, mert egyre megyek kivételesen angolra.

Kép
nyafi
 
 


Zuzi nem gratulálok, csak örülök és megy a drukk

Kép
nyafi
 
 


Nyafi akkor gyertek át ma!!:-)))

Kép
KépKép
boganna07
 
 


hát úgy néz ki fiúnk lesz. :lol: :cry: igazából nem egyik szemem sír a másik meg nevet, mert nagyon akartam a lányt és csalódott vagyok, de tudom, hogy tök jó lesz Kolosnak. tök jól el tudnak majd játszani, nem kell lányruhákat vennem (bár ennek párom örül csak, és mindig nézegetem a tescoban a kislányos holmikat...annyira édesek)
snooopy
 
 


Ne szomorkodj, majd a 3. lány lesz. :)
Nekem sem jött össze a vegyespáros, bár én örültem neki, h így alakult..
Szerintem 1 év mulva már semmi pénzért nem adnád a srácokat.. :P :wink:
Fel a fejjel és barátkozz meg a gondolattal, hidd el jó lesz nektek így négyesben.

dhbetty
 
 


Orsi fel a fejjel, Kolosnak így jobb lesz majd együtt csintalankodhatnak a kisöcsivel. Tudom kislányt szerettél volna, d így legalább tényleg fenn áll a lehetőség hogy legyen egy harmadik babóca is.:-)
Holnap várunk szeretettel mindenkit, bár eddig senki nem mondta biztosra, mindenesetre a kis pancsoló medencét ma feltöltöm és lesz ami lesz.
Lányok én már 8 kilót híztam és elkezdett a szám szépen kerekedni, a hasam meg nagyon nagy. Tegnap voltunk dokinál és mondta hogy nem lesz egy kisbaba, így nagyobb az esély az újabb császárra, de nem baj. Csak pozitívan

Ha valaki tudja Cicc számát priviben el tudja nekem küldeni?

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Zuzmara:Gratulálok én is!


Képek!
Vivi
Kép Kép Kép Unokaöcsém motorján:)

Kép
aniko...
 
 


Köszi lányok!

Anna ha nem haragszol elnapolhatnánk?? tudom, hogy már régen szeretnél egy babatalit, de talán mások ráérnek...mi a szüleimhez megyünk, ott tudunk fürdeni, mert én elég nehezen viselem a meleget, állandó fejfájás...stb
hát...én iis elég sokat híztam, pedig azt monják nem látszik, de már 5nél tartok és még csak a 18. héten vagyok.
snooopy
 
 


Sziasztok! csak gyorsan....otthon nincs netünk ugyhogy nem tudlak benneteket olvasni.

Amint tudok jövök, puszi mindenkinek!!!

Anna nekünk a jövö hét jó!!! majd hívlak puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Nem baj lányok akkor jövő héten lesz a babatali, remélem jó időnk lesz.:-)
Akkor beszéljük majd meg a pontos időpontot.
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat és Nyafinak az örülést :lol:
Tegnap voltam UH-on, hát még nagyon picuri a picike :) nagyjából 5 hetes. Jó helyen van, 2 hét múlva megyek újra, akkor már lesz szívhang is.

Orsi, megértem, hogy mit érzel, én is kislányt szeretnék nagyon, de már most mondogatom magamnak, hogy ha fiú lesz az is szuper, legalább tök jól eljátszanak majd eggyütt ls ha nagyobbak lesznek majd mennek bulizni :)
Különben meg teljesen mindegy, egészséges legyen a többi nem számít :!: :!: :!: :D

Sajnos Anna mi sem tudunk menni, még ma délután lemegyünk Balcsira, ugyan nem lesz túl jó idő a hétvégén, de csak jövő hét 2. feében jövünk haza. Ha akkor lesz a tali, akkor szívesen elmennénk.

Anikó: nagyon édes Vivi, Patrik megnézte e képeket, hangosan kuncogott és 1 ujjal simizte e képernyőmet :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Anna most olvastam…Bocsi. Összejött a tali ma? látom nem.Nektek nem lenne kedvetek átjönni? Vettünk másik medencét, az előzőt szétnyúztuk. Nekünk a kedd és a csütörtök jó.
Orsi én nagyon sajnálom, hogy nem kislányod lett. Tudom hogy nagyon akartad.
Anikó! Micsoda frizkója van a csajnak!!!

Kép
nyafi
 
 


Én is sajnálom, de mit lehet tenni..
ezt nem mi döntjük el...illetve még nem járunk ott.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Zuzmara
ÖRÜLÖK én is!!!
UH után pedig GRATULA!!! :P

...kicsit eltűntem... :roll:
Pár napig otthon / a másik mamáéknál "nyaraltunk" Levivel, most pedig Apa hugáék
vannak itt(hon). Levi nagyon élvezi, hogy van játszótárs... bár ő már 5 éves múlt...

Manó sokat fejlődött beszédügyileg..
Már neveket is mond... vezetéknevét, Apa nevét, Papák nevét...
Pl: Levente helyett Vente , Levi helyett Jevi... :lol:
Olyan jó, hogy már lehet vele beszélgetni :P

Foga még most is csak 12, a kaka - pisi szavakat nem akarja mondani...
de néha magától megy és felteszi a wc-re a szűkítőt... (főleg kaki után :P )

A fogyás...
Már több, mint 5 kg... (de még esténként most is van cici) így nem tudok más trükköt bevetni...

Majd visszaolvasok, csak felkelt LEVI.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

A héten csinálják a kertünket,de azért szívesen várunk benneteket.

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én kezdem nagyon nehezen tűrni ezt a nagy meleget, úgy örültem a lehülésnek de most újra meleg van. Pedig én napimádó vagyok egész nap képes voltam régen a napon lenni. De így terhesen megőrülök, ha meg víz közelében vagyunk Levit ki sem tudom szedni és mászok utána mint egy BÁLNA. Ma is megyünk strandra, de az a gond hogy nekem ez egy ámok futás míg Levi élvezi ezerrel elég nehéz így ekkora hatalmas pocakkal a gyerek után futkorászni. Ja itthon meg Thomas mérgezésben fogok kinyiffani, vettünk 3 dvd-ét és állandóan azt követeli. :oops: :oops: :oops:

Levi már 12,7 kiló és van vagy 17-18 foga. Annyit beszél hogy csak na és nagyon eleven, autó és traktor őrült lett belőle, na meg persze a motorok. Szinte mindent megpróbál kimondani amit én mondok kisebb nagyobb sikerrel de ilyenkor nagyon boldog. Olyan szavai vannak hogy elájulok. Na meg persze ha a kocsiban netalántán felhúzom magam egy bénázón, és mondok valami szépet, azt is utánozza ám. Na ilyenkor mindig elszégyellem magam.

Kia Levi manó nagyon ügyi. Hogy álltok a lakás eladással? Építkezés , kistesó?

Vivi baba nagyon édes a motoron, na és a kis fürtjei imádni-valóak.

Zuzi Örülök hogy minden ok, majd írj hogy érzed magad. Én esküszöm hogy ha kisfiút vár az ember sokkal rosszabbul van az elején, de lehet hogy ez csak az én véleményem. Orsi is elég vacakul volt szegénykém. Nekem meg most a kis Pankával szinte hányingerem sem volt Levivel meg iszonyúan ki voltam. Szóval mennek a drukkok ezerrel!!!!

Niki olyan rég írtál jó lenne hallanni felőletek. Hogy álltok a lakással, Rékával mi újság, mennyire tud Kornéllal babázni?
Képek?????

Kingi, Hunci, Zsuzsi, és a többi eltűnt merre van!!!
Olyan kíváncsi lennék kivel mi újság. Írjatok!!!!

Na, jó sokat írtam, eldugulok!!
Szép napot mindenkinek!

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Akik már lecsérélték a kiságyat hogy sikerült?
Csak azért mert én ma csak 2 rácsot vettem ki és nagyon is élvezte Panka, h ki-be szaladgál az ágyban, de amikor alvásra került a sor akkor sem akart mást csak rohangálni, pedig nagyon fáradt volt már.
Így visszatettem a rácsokat, persze megsértődött, fél óra hiszti és most alszik.
Ha most veszünk neki ágyat, márpedig kell, mert a kiságyra szükség lesz majd, akkor sem hiszem, hogy ott fog heverészni az ágyában.. :?

dhbetty
 
 


Boganna, elméletben én is ráérek valamikor a talira, akár jövő héten akár ezen a héten.

Zuzi, óriási gratula!

Kia, Levi édes!

Anikó, Vivi kiskirálylány :lol: és az a moci :shock: nagymenő :lol:

Orsi, majd a 3. lány lesz :wink:

Betty, én már úgy negyed éve vagy fél éve nem tudom pontosan akkor raktam nagyágyban, nincs leesésgátló sem rajta, hanem megfordítottam az ágyat.Kezdetben le-lejött (néha most is) és van egy módszer, azt csináltam, macerás és szívszorító, de beválik.
Lejön, hallod, hogy nem alszik, megfogod, nem felememeled, hanem megfogod, mondod, alvásidő, aludj, megint kijön, ugyanez, harmadikra, már nem mondasz semmit, megfogod, beteszed, nem nézel rá, így tovább végig, kezdetben tízig mentünk el, mára már 3ig néha csak 2ig.Most pl elsőre bent maradt :lol:
Vendég
 


Hunci köszi!
Én 20x raktam ma vissza...aztán a rácsokat..
Pocakkép:
Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Akkor mit szóltok a csütörtökhöz, az Nyafinak tuti jó, Zuziék is hazaérnek szerdán. Zsuzsi, Hunci neketek jó???? Ja és Ciccnek is szeretnék szülni de sajna nem tudom a telcsi számát, ha esetleg valaki meg tudná kérdezni, vagy a számát privibe elküldeni?? Többiek kinek jó még nem akarok senkit sem kihagyni.

Betty mi már kb. 3 hónapja kiságyban alszunk az Ikeába vettük nem is volt drága. Elküldöm a linket ott meg tudod nézni hogy milyen. Szóval nekünk nagyon bevált, eddig még egyszer sem esett le róla, és nem is mászik ki belőle csak a délutáni alvás után néha, de ő azt szereti ha bemegyek hozzá és még babusgatom őt az ágyacskájában míg teljesen magához nem tér. Lehet hogy nektek is jobb lenne egy kiságy mert így ha kiveszel egy két rácsot az tök buli hogy ki tud bújni és azzal eljátszadozik. Remélem tudtam segíteni.
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S59851606
Ez az ágy az, csak kék színben.
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Köszi, az ikea eszembe sem jutott.
Te még csak ne nagyon akarj szülni akár Ciccről van szó, akár nem.. :lol: :lol: (bocsának, de úgy felvidítottál ezzel az elütéssel).

dhbetty
 
 


..és akkor természetesen én is belehibázok a gépelésbe.. :wink: :D 8)

dhbetty
 
 


Sajna nekünk nem jó a csüt. Megyünk Balcsira, csüt- pénteken, egy babanetes barátnőmmel, egy másik babanetes barátnőmhöz. Már nagyon várom, 3 gyerek, 3 anyuka. Nagyon jó lesz. Majd teszek fel képeket. Kiságy nagyon jó, nekem fehérben is tetszik. Nekünk viszont nagyon jó, hogy olyan a kiságyunk, ami átalakítható gyerekággyá, de nem úgy, hogy kiveszel két rácsot, hanem le lehet szedni a rácsokat. Majd valami leesésgátló kell neki, ha már ki tud mászni. Egyenlőre a nyakáig ér, ha feláll, remélem még jó darabig jó lesz, mert utána az jön, hogy átcsattog hozzánk és nehezen bírnám ki, hogy visszaküldjem a szobájába.

Kép
nyafi
 
 


Betty neked sincs kis pocakod, én már azt hittem csak én vagyok megáldva ilyen nagy hassal. De szép vékony maradtál. Én is ilyen török bugyogó szerű nadrágokat hordok jól takarnak:-)))
Nyafi sajnálom, majd akkor jövő héten.;-) Ja és olyan leesés gátlót ami a Levi kiságyán látható azt külön is meg lehet venni és bármilyen szélességűre lehet állítani, szóval szerintem a ti ágypatkátokra is jó lenne, nézzétek meg!!
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Betty, szép pocak!A módszer lényege a kitartás,ezért írtam, hogy szívszorító.Mivel feladtad, visszatetted a rácsokat, "ő nyert", és egyre nehezebb lesz, pont mint a hiszti, ha nem fogod, meg, tudja, kis lemászás, kis hiszti és nyert.Kitartás, hidd el, meghozza a gyümölcsét.CSak a 3. után ne nézz rá, ne beszélj hozzá, csak tedd vissza, egy ismerős 50x tette vissza és utána már egyre kevesebbbet, 1 hét után már 2x kellett neki.Kitartás.

Boganna, én várom a dátumot és aszerint szólnék, mert nekem általában mindig mindegy, de rendszeresen közbejönnek mostanában a dolgok.

Nyafi, ezzel én is így voltam, hogy átjött éjjel, kezdetben nem raktam vissza, de muszáj volt, és elő kellett vennem a fenti módszert, mert én szeptembertől dolgoozm, 5.50-kor kelek, aludnom kell, neki meg meg kell szoknia, hogy nem jöhet át.
Vendég
 


Látom mindenki balcsire megy a héten. amilyen meleg lesz
mi csüt reggel indulunk és vasárnap jövünk. már ma pakolnom kell mert holnap anyáékhoz megyek ki, elkérem a kocsit (azon van matrica meg légkondis is. :)).

Zuzi, tényleg hogy vagy? rosszullétek?

szerintem lánnyal is rosszul lehet lenni, ez alkati kérdés...mint minden más is. anya pl. egyikükkel sem volt rosszul (2lány 1 fiú), de van egy ismerősöm 2 lánya van, most fogja szülne heteken belül a 3.-at és ő még nálam is rosszabbul volt.

unci, migrénnel hogy állsz? remélem ritkábban jön elő.

Betty, tényleg ari pocid van. én is keresek vlmi képek magamról. :)
snooopy
 
 


na akkor megnézem a leesésgátlójukat...

Kép
nyafi
 
 


aha van 2500ért végőkorlát. akkor nem esik ki a felett? Snoopy hova mentek balcsira?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi nekünk hála az égnek ( le is kopogom) egyszer sem esett ki eddig, pedig a láb részénél nincs is korlát, és ő nagyon forgolódós éjszaka. nekünk nagyon bevált.
Levi teljesen sötétben alszik nincs ilyen éjszakai fénye sem, és az ajtaja sincs nyitva. Ha valami baja van akkor kicsit nyöszörög és mi bébiőrön keresztül hallgatjuk, és átmegyünk. De mióta átköltöztünk egész este alszik, egyszer sem kell fel.

Hunci úgy néz ki senkinek nem jó ez a hét szóval akkor megint áttesszük jövő hétre. Remélem addigra jó lesz mindenkinek.

Betty, neked nem szokták mondani hogy mekkora a pocid. Mondjuk én már kezdek hozzá szokni hogy mindenkinek kikerekedik a szeme hogy csak októberben szülök. Az elején zavart de már csak legyintek egyet. :wink: :D
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezik az egyik eltűnt bárányka. :D

Köszi a hiányolást jól vagyunk,hétfőn jöttünk haza a nyaralásból(Balcsin voltunk)szuper jó volt,gyerek imádta a vizet.Mondatokban beszél mindent és mindenkit utánoz,nagyon cuki,kétszer meggondolom mit mondok előtte. :D


Kia:képek mind aranyosak.12 órát alszik éjszaka???Váúúúúú....nagyon irigy vagyok!!!Flóri minimum 2x felkel.

Zuzi:gratulálok!!!

Aniko:motoros Vivien :D :D :D :D :D

Betty:csini a pocid.

Ágyikó:Flórinak kb másfél hónapja új ágya van.80x160 interneten rendeltem,nagyon szuper imádja.

Tali mikor és kinél lesz??
kingiii
 
 


Kép -hűsölés

Kép -pancsi a medencében

Kép -Balaton és a csoki

Kép -Tihanyban

Kép vavi-azaz magyarul fagyi
kingiii
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


off

dhbetty
 
 


miért irtál offot?
snoopy milyen volt a nyaralás?

Kép
nyafi
 
 


Mert ez az üzenet a kisfiúval teljesen fagyasztotta a topikot..
Nem is szeretnék megnyilvánulni ezügyben, biztos megoszlanak a vélemények. De remélem javult a helyzete. Ennyi és nem több amit ezzel kapcsolatban írni akarnék.

Anna boldog névnapot!
Mi voltunk állatkertben ajándékként. Meg kapott virágot a szívszerelme apukájától. :)

dhbetty
 
 


Sziasztok,

megjöttünk balcsiról. jó volt, de jó itthon lenni.

Nyafi, köszi, jó volt ez a pár nap kikapcsolódás! káptalanfüreden voltunk.
2x is átmentünk balatonfüredre, annyira jó volt sétálgatni a sétányon és a strandot is felujították, én vagy 10 éve voltam ott utoljára. mióta papa nem él, mama nem megy le, és mi sem.
sokat voltunk strandon, fürödni inkább Kolos fürdött, élvezte, hogy leér a lába a kisvízben, néha nyakig ért neki de akkor is ment előre és ő sem engedte, hgy fogjuk a kezét.

képzeljétek: vagy 10en nézték lánynak Kolost! nem értem, szerintem tök fiús. meg volt egy bácsi, kérdezte mennyiért adjuk, mert olyan édes megveszi.
dobott neki K. puszit, meg integetett! mindenkit levett a lábáról, a fagyizóban az eladócsajt, kapott tőle egy ostyát. :lol:

És nektek hogy sikerült a balcsis babanetes találka? milyen korú gyerekek? hányan is voltataok? 3man?

Kingii, jók a képek, majd ha alszik megpróbálok én is feltenni! fagyit eszik Flóra? van egy hasonló képünk! :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi, mi is Káptalanon voltunk :) de kár, hogy nem futottunk össze :(
Csütörtökön este hazajöttünk mostam gyorsan és pénteken délután mentünk is vissza. Sajnos szombaton fújt a szél, így nem strandoltunk, de remélem hétvégén újra jó idő lesz és akkor megyünk vissza. Az igazi nagyobb szabink az augusztus közepén lesz, remélem kedvez majd az időjárás...

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi, tényleg kár! mi már nem hiszem, h megyünk, a sógornőmék szüleié ez a nyaraló, ők szoktak menni.
és aug közepén hova mentek? ide?
snooopy
 
 


Igen Orsi, oda megyünk akkor is... :)

Kép
zuzmara08
 
 


Orsi végül csak az ottani barinőmmel voltunk, a másik nem tudott lejönni. Egyidősek, a 3 gyerek között 3 nap van. Írtó édik voltak. Az én lányom meg mindenki fiúnak nézi. evvan. Kicsit rosszul esik.

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?