Új privát üzeneted érkezett!

Esztó, igen, Mackósajtnak hívom meg az apját is... Így pl. amikor a gyerekhez szólok, hogy Macisajtocskám, apa is mondja, hogy tessék... :D

Most nézem, a Szentkirályinkra az van írva, hogy forralás nélkül is adható.

Hm, ez a shoppingolás engem most annyira nem izgat, annál is inkább, hogy van egy halom olyan ruhám, ami még 1x sem volt rajtam, meg mst hova venném fel? Jövőre meg már más lesz a divat. 8)

Marcellonak meg a majdnemtesóm annyi és olyan király ruhákat szállít, hogy szinte nem is vásárolunk neki. :oops:

Kép

Kép
adraci
 
 


Shopping - én is mennék, de 2 gyerekkel nem merem bevállani csak a nagy áruházakat, ahol ketten is beférnek a bevásárló kocsiba! :-) Az meg nem igazi shopping.....
Vasárnap elmentünk az Ázsiába, összesen 2 pár cipőt vettem Gyöngyvirágnak, egy tornacipőt meg egy Fisher Price bőrcipőt, szuper áron, 3600-ra volt leárazva.
Vendég
 


Igen, az adoptálások után lettem terhes de előtte még volt egy méhen kívülim is, ahol kivették az egyik petevezetékemet. Így sikerültek a bébik! :D
Most meg már el kellett köttetnem magamat, mert már nem bírnék több gyereket! :oops:
De csak mert fogamzóképtelen vagyok! :)

Lackó az adoptált kisfiú (már 10 éves) is elvileg velünk van, bár az igaz, hogy gyakorlatilag Anyuék nevelik. A miértje egy másik hosszú történet, a lényeg, hogy ő döntött úgy, hogy a Mamáékkal akar lakni. Minden nap találkozunk, és az ablakomból látom az ő ablakukat,uh igazán nincs messze tőlem.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

Trixi, ez igen! Akkor te bizony már megtanultad mi fán terem a gyereknevelés!

Kép

Kép
adraci
 
 


Hát egy kicsit!

Detti betegsége szörnyű volt, de egy valamit megtanultam belőle! Már nem esnék/esek pánikba, ha bármi történik bármelyik gyerekkel. Tudom mikor kell orvoshoz vinni, és mikor csak ijesztő a helyzet.
A doktornénink azt mondta, Petya első vizsgálatánál,hogy ő már nem mond nekem semmi, mert úgyis már mindent jobban tudok, mint ő! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Westendben baba mama szoba felül van a hol a mozi is...vmi ilyesmit olvastam a neten....múltkor néztem h mikor nyitnak a boltok...megdöbbentem h csak 10kor :lol: :lol: Tényleg gondolkozom vmin...ez elviselhetetlen...holnap turiba akartam menni....de nem bizti h jó ötlet :roll: Talán pénteken,akkorra talán nem mond ilyen meleget...de jövőhétre 38 fok lesz megint :shock:
Vizet picit itta csak....kb amennyit tudtam neki csepegtetni a cumisüvegből....szívni nem szívta...valószínű inkább kanállal adom majd neki....próbáltam itatni is,de annak az lett a vége h a fele mellé ment...ezt nagyon élvezte mondjuk,na közben is bizti nyelt pár kortyot! :lol: :lol:

Anikó!
Köszi a fényképezőgép típusát!Nagyon gondolkozom...lehet h lemondok arról h lehessen rá objektívet tenni...úgyse futná arra h azt is vegyek...most olyan 60 ér láttam egy nagyon jót......remélem a szülinapomon bőkezűek lesznek és akkor kevéssel kell kipótolnom :roll: :lol: :lol:

annus11
 
 


Megjártuk az első kontrollt! Blanka 4320 g és 58 cm (születési: 3295 g és 52 cm). Minden ok, terpeszpelust még azért hordani kell. Mondtam, h ebben a melegben csak éjjel van rajta, nem volt gond.

Na, kaja.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus :lol:
lehet majd megszokja es iszik tobbet is. de hat a tejcsi finomabb az teny :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anikó,
Blanka hogy viseli a terpesz pelust? az ismerősünk kislánya elég nehezen viselte.

Trixi,
durva sztori :( de tök jó hogy mégis lettek saját gyerkőcök.
mennyi idő alatt jött össze az örökbefogadás?

Adri,
nálunk is hasonló helyzet van, Zoli azt hiszi mindíg hogy neki szólok :)

Böbi,
merre csavarogtok?

Netti,
Álmi engem is levesz a lábamról teljesen :) az elöbb kaja után duma volt, elkezdtem puszilgatni a talpait és teli pofával vigyorgott, amikor abbahagytam odadugta a számhoz a lábát :)
és lefotóztam megint. teljesen szerelmes vagyok :)
Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ja, adtam vizet Álminak, vagyis próbáltam. hááát azt a fejet látni kell, lefotóztam ugyan de nem adja vissza azt az undort :D

Annus,
ilyen melegben inkább hűsöljetek turi helyett :) bár mi is megyünk ikeába holnap du. és nincs klíma a kocsiban...már előre izzadok :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, nem mutatja, h zavarná a terpeszpelus.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na, vendégek késnek.....eddig 1 órát.....Lilit pedig pont úgy szoptattam, hogy ébren is legyen kicsit még és jókedvű is (na ez kb. szopi után 1 óra)...szóval ezt bukták....gyerek az ágyikójában alszik....befáradt....
És már csak az esti szopi van, ergo vagy alvó, vagy üvöltő Lili fognak látni! :lol:
(és én még elruhantam cukormentes biosütikért, hogy a gyerkőcöknek legyen vm. édesség is.... :x :x :x

Böbi!
Mi ez a pörgés? Hol vagytok?

Esztó!
Álmit imádom! Cukipofa jó kisfiú! Na, a következő babánk előtt majd meg kell mutatni a férjemnek, hogy vegyen róla mintát... :lol: :lol: :lol:

Víz:
Ha Lili kevesebb vizet hajlanó inni és nagyon meleg van, akkor én beiktatok egy nagyon-nagyon lötyis tápis vizet- 1/2 kanálhoz kb. 90 víz- (ez kvázi nem számít evésnek, csak azért csinálom, hogy több vizet igyon)...és így dönti magába!!! :shock: :lol:

Kép
mozza
 
 


Esztó, ráadásul nálunk mindkettőjük Andris, úgyhogy később majd ketten isszák a szavaimat. :lol:

Ja és nekem is azt csinálja Marci ha vizet adok, mintha citromba harapott volna. :?

No mi elmenekültünk vidékre a nagymamához, kint 33 fok volt árnyékban, bent pedig 26 klíma nélkül. Na bezzeg a lakásunkban mennyi lehet. :evil:

Marci épp kint van a nagyanyjával, megyek én is.

Képzeljétek, a férjem gyerekkori barátjáék lombik ikerkislányokat várnak november elejére. A lánynak iszonatosan fáj a feje a beütetés óta. A doki mindig azt mondta, ez van, tűrje. :? Szinte folyamatosan hasogat a feje, semmit nem tud csinálni. Mondtuk is nekik, hogy menjenek másik orvoshoz. Hétvégén itt volt a srác és mondta, hogy a lány már duplán, néha triplán lát és szétmegy a feje, fekszik. Mondtuk menjenek másik orvoshoz. Hétfőn elment, kiderült, hogy 2 agydaganata van. Ma reggel megoperálták. Még semmi hír. :? Egész nap nagyon szorítok... :(

Kép

Kép
adraci
 
 


Az utolsó bekezdés betűméretét kicsire parancsoltam, de nem sikerült. Bocsi :(

Kép

Kép
adraci
 
 


Hú Adri, de durva :cry:
remélem rendbe jön! majd írj mi van vele.
szegény...

Mozza,
jól van, vegyetek csak mintát Álmiról :) ha valaki azt mondja nekem ilyen nyugodt gyerekem lesz, körbe röhögöm :D
miért késnek? vagy nem csörögtek?
milyen az a bio süti?
én bio csokit kaptam, de a betörők ellopták, így nem tudtam megkostolni :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Helló, csk gyorsan, mert Csaninak ez nem a top napja... De csípő UH-n minden ok volt, az jó hír hurrá...

Anikó, Esztó, tök aranyosak vagytok! A legnagyobb tetszért azzal a sztorival arattam, mikor indultunk volna a doktornénihez, és Csanád nyaktól bokáig lekakált. Kétszer.

Trixi, hát neked se lehet(ett) könnyű!Majd ha lesz még türelmed meg akarsz, majd mesélj még...

Adri, jézus, nagyon szorítok én is!

Na sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza
majd meselj a vendegek milyen Lilit lattak vegul :lol:

Eszto, betorook? :shock:
Almiert oda lesznek a nok :lol:
aztan el ne vigye az eggyik :lol:

Adraci,szegenyek..... hat ez eleg durvan hangzik azert. meg jo h elmentek masik orvoshoz is. remeljuk idoben :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Na a lány túl van rajta, gyerekek is jól vannak. Hála Istennek!

Esztó, a betörők mit akartak nálatok?

Mozza, milyen volt a vendégség? Guacamolét énis énis! (a sógorom kubai; olyanokat szokott főzni... :P )

Kép

Kép
adraci
 
 


Képzeljétek!

Elhoztuk a zenélő csodaforgót. Apa ügyesen megszerelte. Most már nem elemről, hanem 220v-ról megy! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk,és életjel.Ma is egész nap húzós volt.Csak pár gondolatot olvastam vissza.
Stella megkapta Steve pusziját!Fülig pirult és küld egy nyalást!!!! :lol:
Annus,igen megjött,ez volt a hormon célja.Eddig megette Riki a tejet,nem volt gond. Kopp-kopp,remélem továbbra sem lesz.
Mozza!Nekem minden barátnőm max kapcsolatban él,ill egy házas.Ők nagyon próbálkoznak a babával.Egyszer 1,5 éve elvesztette,aztán méhen kívüli miatt kivették a petevezetőjét.Azóta meg még semmi.Szóval vele ezért,a többieknek meg mások a gondjaik,velük azért nem lehet kakis pelusról beszélni.Szal totál megértelek.Remélem jól sikerült végül a tali.Na futok feküdni.Riki ma egyetlen nyikkanás nélkül aludt el mindkétszer.Juhéééé!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja megkaptam a baby björnt.Holnap kimosom,amgy hibátlan.6000Ft-ért szerintem totál megérte.
Csak ki kell találnom hogy kell felvenni,mert eddig nem sikeredett.
Jó éjt!!!!!
Álmi nagyon cuki!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafule!
egyszeru az a babybjorn,elvileg a belsejeben benne van egy utmutato!
legalabbis a milyenkben :roll:
amit eloszor elbenaztam,hogy nem neztem h azt is be lehet vagy be kell allitani h nagyjabol hany centi a baba. nalunk alegnagyobbon volt alapbol es Boro akkor total elsullyedt benne :lol:
persze akkor meg masfel kilovel konnyebb is vooolt :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Hát a mi napunk sem volt túl jó, elég nyűgös volt a kisasszony...

Adraci,
örülök, hogy a lánnyal meg az ikrekkel rendben van minden... az ilyen orvos meg praktizál tovább...

Mozza,
hogy sikerült a vendéglátás?

Bogi még nem alszik, nyüglődik... egyszer-kétszer egy héten bepróbálkozik, persze ölben bealszik, ahogy leteszem felkel. Épp ezért csak 1szer veszem fel, aztán ált. 30 percen belül belaszik, remélem ma is :?
Persze az esti nagy szopi vége felé, mikor már aludt be, jó nagyot bekakált, pelenkázhattam át, amitől totál felébredt... persze az átpelenkázást nagyon élvezte :)

Kép

emese1979
 
 


Trixi, Apa hozzánk is jöhetne a Tiny Love-ot szerelni, kb 2 hétig tart benne a 3 elem, legutoljára már aksit tettem bele.

Esztó, Mozza, Siófok, kerti party, tesóm, barátnőm, ilyen helyeken csaviztunk. Holnap megyünk oltásra, utána megint egy barátnőmhöz, mert ebben a melegben nehezen viseljük a nagyobb gyerekeket, így összeeresztve könnyebb. :lol:

Adraci, ez nagyon durva!! Remélem, hogy jóindulatú!!! Az orvosát meg kibelezném!!!!

Megyek aludni, eddig útnyilvántartást nyártottam.
Vendég
 


Sziasztok!

Emese, nagyon tutkó a kép Boglárkáról, már harmadszorra húzom vissza a képernyőre :lol:
Álmi sem semmi, Ő is csúcs ezeken a fotókon!

Adraci, ez extra gáz, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

Mi is elhúzunk most a nappalokra anyósomékhoz, mert a kecóban annyi üvegfelület van, hogy már reggel egy katlanná válik, és este is csak klímával viselhető. Náluk bezzeg a házban 25 fok van alapból, így ott remekül érzi magát a kisfiam. Az udvar is teljesen árnyékolt, még oda is ki lehet merészkedni.

Érdekes, amit írtok az itatásról, nem tudom miért gondoltam, hogy minden bébi szereti a vizet... Ákoskámnak ezekben a nagy melegekben kanállal szoktam Jana baby-t adni (ezt sem kell forralni) és nagyon szereti, olyan ügyesen kortyolgatja, hogy öröm nézni :D

Na lépek, mert mindjárt kezdődik ismét egy nap!

KépKép
novygirl
 
 


Csajok,
tök cuki rucik vannak itt:
http://gyerekshop.hu/index.php?id=7&catID=80

emese1979
 
 


Gyűlölöm ezt az időjárást!!!!Bocs h ezzel kezdem :lol: :lol:
Nálunk 30 fok illetve picit több is van idebenn...és sehova nem tudok menekülni :( kénytelenek vagyunk elviselni....Borzalmas...

És ami bosszant,Iza nem hízik!Sőt!!!Hétfőn 5200 volt,tegnap csak 5140 :( A férjem szerint kiizzadta...meg amúgy nem is eszik annyit :( Persze ettől meg parázok...így ma hajnalban mikor egy picit is megmoccant a gyerek vettem is ki és megetettem!Így fél5kor ettünk,úgy nyelte szegénykém!!!!!Utána meg vagy 20 percen át vigyorgott meg kacarászott a tök sötétben :lol: :lol: Én meg nem tudtam visszaaludni...aztán csak bekómázott!
Másnak is kevesebbet eszik a gyerkőc?Másnak se hízik?Vagy mindenki klímás lakásban van????



Adraci!
Örülök h sikerült műtét!!!!Remélem minden rendben lesz velük!!!

Bogi és Álminagyon édes!!!Az a vigyor Álmitól,én is elolvadok!Boginak meg pluszban az a séró...besza*ás :lol: :lol:

Különféle túlélőterveket gyártottam már pl felülök a 4-6os villamosra és körözgetek vele....vagy ugye egy bevásárlóközpont,vagy lemegyek a mélygarázsba 8) esetleg a folyosóra...mert h ott is jobb idő van mint idebenn.....amúgy nálunk a WC a leghűvösebb,oda azért nem költözök be :wink:

annus11
 
 


Eszter!

Az adoptálás viszonylag gyorsan ment, mert alapítványon keresztül történt.
Így nagyon hamar megtanultam az élet értelmét,és a szeretet lényegét. :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, csatlakozom, én is kivagyok már tőle, és még ott a jövőhét is :( Iza súlya miatt egyelőre ne aggódj, egyébként is heti adatokat érdemes csak összevetni. Nálunk is előfordult már, hogy egyik nap kevesebbet mutatott a mérleg mint előtte, de ez függ attól is, hogy mikor és mennyit evett, illetve mennyit pisilt/kakilt stb. Szóval no para, a leánykád gyönyörűen fejlődik! Egyébként szerintem a nagy meleghez az anyatej is alkalmazkodik és vizesebb (bár ezt csak úgy gondolom, javítsatok ki, ha tévedek).

Emese, látom éjszakázás volt ismét, remélem most azért tudsz pihenni! Ákoskám most ébredezik, előtte 4-kor kajált. Ebben a nagy melegben előrébb csúszott az első etetés ideje, eddig 5-kor keltünk. Mondjuk nem csodálom, mert éjjel is 27 fok volt a lakásban, annak ellenére, hogy este jó sokáig járattam a klímát. Nagyon gyorsan visszamelegszik a levegő...

KépKép
novygirl
 
 


Trixi!
Tényleg nem semmi amin átmentél!Mikor először írtad már akkor is "sokkolt".Ismerek itt egy lányt a babaneten,szintén örökbefogadtak még nincs 1 éves a fiúcska,aztán sikerült egy lombik közben lassan félidős,és közben az első fiúnak tesója született...őt is örökbefogadták :wink: Szóval ilyen híreknél én köpni nyelni nem tudok!Kész csoda ez számomra :wink:


a Iza evett megint,először 120at aztán 130at.Ma mérem,nehogy nekem ne egyen eleget.....bár talán nem lesz olyan meleg mint tegnap......Tuti h 6szor minimum eszik,akkor ezek a mennyiségek elegek is 1 evésre...

Na lemegyünk sétálni amíg ilyen "hűvös" van 8)

annus11
 
 


Jó reggelt,

Adri
örülök hogy jól vannak. Remélem jó indulatú...

Trixi,
azért kérdezem, mert a sógoroméknak nem lehet babájuk és már elindították az örökbefogadást, államit is és alapítványit is. Hát jó sok időt mondtak nekik. Ti támogattátok az alapítványt? mennyi idő alatt kaptatok babát?

Netti, Adri,
(ezen a betörők mit akartak kérdésen jót nevettem :lol: :lol: )
a betörők elvitték a frissen vásárolt fűtőpaneljainkat amit előző délután fizettem ki és hoztuk haza. de a buta barmok bent hagyták a kocsiban, és a rendőrök elkapták őket. Zoli figyelte, hogy amikor pakol milyen kocsik mennek el itt. ami többször jött és lassított annak a rendszámát megjegyezte a biztonság kedvéért (és milyen jól tette).Szóval kifigyeltek minket. Elmondta arendőröknek, akik ezen a szálon is elindultak. pár nap alatt elfogták őket és visszakaptuk a cuccainkat.

Annus,
micsoda túlélőtervek :wink:
bizti a meleg miatt fogy, meg nem eszik annyit, nem? most Álmos se eszik annyit.

Álmos megint jó sokat aludt. Nem tudom , hogy az idő e vagy ez már így marad (nagyon remélem hogy igen :) )de háromnegyed8-kor leratuk és 4kor kelt fel :)
viszont most napi 5x eszik csak és ez a harmadik nap, hogy nem kakilt. Ez normális? (apukám úgy szereti ha ezt kérdezem :) )
tegnap hőmérőztem ugye az oltás miatt, de attól se kakilt.

Emese,
ééédes Bogi :)

Kutyafüle,
nem olyan bonyolult a baby björn mint amilyennek látszik :) remélem beválik, nekünk nagyon bejött.

Novygirl,
nagyon nagyon tetszik Ákos sapija :) honnan van?
olyan édes :)

Böbi,
jó csavargást, néha azért adj életjelet :)
Tesód hogy van?

megyünk ma ikeázni, de Álmost itthon hagyjuk, mert nincs légkondi a kocsiban és így meg megizzad nagyon :(

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
szerintem se aggódj, nálunk is volt, hogy egyik nap mértem x grammot, rá 2 nappal meg 30 gr-al kevesebbet - és előfordult vagy kétszer. Nem mindegy, előtte mikor evett, mennyit, hogy pisilt-kakilt.
Igaza van Novygirl-nek, azt nézd, mennyit változik egy héten a súlya.
Nálatok meleg van most is? Itt Csepelen most kellemes az idő, gyereket gyorsan ki is tettem kicsit a teraszra, be van borulva, meg hűvi van :)

Hát este a gyerek hnegyed11 körül már aludt, de vanyek én 1-ig neteztem... Teljesen rácuppantam a webes babaruhaáruházakra :( Venni (még) nem vettem semmit...
A gyerek aludt fél6-ig, utána kaja óta nyüglődik, fáj a pocija, vagyis kakilnia kéne, mert tekereg...

emese1979
 
 


Na ennyit a hüviről - ahogy leírtam ki is sütött ez a hülye nap :(

emese1979
 
 


Esztó,
én úgy tudom, ilyen pici babáknál 3-4 nap is eltelhet kaki nélül. Próbálj neki adni kis kamilllateát, hátha attól megárad a lavina :)

A betörőtök meg igazi pancer volt akkor, szerencsére!
Hozzánk még egyszer anyumékhoz törtek be (még otthon laktam) a családi házunk pincéjébe 2 kaukázusi keverék kutya mellett - elvitték apám szerszámait meg a fagyasztóból a húsokat... (gondolom Topi és Lupi megkapta a maga jussát belőle :) :)

emese1979
 
 


Emese,
köszi, kipróbálom akkor. bár így is mindíg lavinát zúdított rám :)

Éhesek voltak a betörők? :)
tőlünk az alkoholmentes sört is elvitték no meg ugye a biocsokimat :) na jó, nem nevettem így amikor észrevettem hogy betörtek. De legalább elkapták pancserékat :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na sziasztok!

Tegnap annyi időm nem volt, hogy egy másodpercre bekukk. A gyerkőcöm úgy gondolta, hogy táncol egyet az idegrendszerem! Reggeltől estig sírtunk, vagy ettünk! Inni nem volt hajlandó, még játszani sem nagyon. Amikor délután elmentünk sétálni, mindenki azért nézett bennünket, mert üvöltött. Már mindent megnéztem rajta, hogy mi üvölt benne :lol: , de nem találtam semmi baj okozótt! Kivéve a felső ínyén egy kis fehér pöttyet, ami farkasfognak néz ki! Én nem tudom, hogy mi csinálok, ha 8 hetesen fogzunk! Az első kisfiamnak - ő sajnos már nincs velem, de ez egy hosszú történet, amit leírtam az én történetemben, csak még nem jelent meg - 3 hetesen lett farkasfoga.
DE MOST ALSZIK!!!!!

Annus ne aggódj, hogy nem eszik Izus, eszelősen meleg van felétek!
Na mondjuk most én sem panaszkodom, Skandinávia felső részén 32 fok????

Minden babóka gyönyörű, és kifogástalan!!! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na mivel - sajnos - nincs tejcike, és nem szoptatok, megfőztem egy jó nagy kondér babgulyást!!! :lol: :lol:

Annus: küldtem mélt

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annyira. de annyira irigyellek bennetek a vásárolgatások miatt! Itt kint annyira hülye szín összeállítású ruhácskák vannak, hogy óborzalom! De ez még hagyján, de rossz is a minősége. Ezért én még otthon bevásároltam Vilikének, és most abból "élünk" augusztusig! Na de akkor aztán beszabadulok rendesen! :lol:
Egy tuti kis cucc lesz Manónak, svéd zászló napozóban! Abban viszem haza! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sehol senki? Most bezzeg ráérek! :lol: Ez az én formám! :x

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jajj, de jó! Elkiabáltam a ráérést!! :? Felébredtünk, CSUKLANI!!! :D De büszke vagyok, mert a víz az nálunk is probléma volt, na nem azért, mert nem ízlett, hanem mert túl "híg" volt neki, és mindig félrenyelte, na de most beszlopált 20 ml!!! Juhéjjj!!

NA mentem, mert csak írnék, írnék....... :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi!

Tuti a vonalzód!!!!!Mindjárt nézem a mailt!!!

Eszter!
Nagy mázli h elfogták a betörőket!!!

Emese!
Most itt is jobb idő van,picit csepegett is az eső!Olyan kellemes volt kinn a levegő!Nemrég jöttünk vissza...remélem ma nem lesz ilyen meleg......

Én fürdés elött szoktam mérni,mostanában minden nap van kaki is,szóval ez relatíve valós súly...tudom h a meleg miatt van,de pontt emiatt aggódom...nehogy kiszáradjon...bár erre azért figyelek!

Most tiszta jó kedvem lett amúgy!A boltban olyan kis rendk!!!Egy kisebb CBA,ide járok évek óta.A biztonsági őr még a szatyrot is megfogta amíg pakoltam bele :wink: egy néni meg előre engedett,pedig mondtam h ráérünk,de ragaszkodott hozzá :wink: Az ilyen apró dolgok úgy fel tudnak dobni!

Meg vettem végre sűrített levegőt...ki kell takarítani a gépet,meg a varrógépemetis...aztán párnahuzatot varrok holnap!
Ma kovászos ubit teszek fel,meg télire egy kis csemege ubit! :wink:

De elöbb Izát megetetem,úgy hallom reklamál :wink:

annus11
 
 


Annus - a vonalzó alapja, egy rendszámtábla /babakocsira való, de most még a kiságyat dísziti, majd otthon lesz felrakva/, amit igazihoz hasonlóan csinálnak meg. Alapjáraton úgy kértük, hogy a magyar zászló mellett legyen a svéd is, de azért most már azt mondom, hogy jobb, hogy nem sikerült rátenniük! Az uniós jel alatt ott van, hogy S. :D ÚÚÚÚ, kovi ubi!!! Én is csinálnék, de sajnos itt csak kí"ny"óubi van!! :(

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi!
Igen,azt látom h rendszámtábla :wink: Viszont nem kaptam tőled emailt....hova írtál?Mert itt se kaptam privit.....

annus11
 
 


Ja és akartam mondani h ugye írtm h vennünk kell új fényképezőt...és h lemondtam a cserélhető objektívről....nekünk ez drága kicsit...és beérném egy 50-60 ezressel is!Erre apcim tegnap ilyen 100 feletti gépeket nézegetett....hiába mondtam h nem fussa erre,vagyis smucig vagyok és sajnálom rá,de ez mindegy 8) Mondtam h én inkább abból a pénzből egy fényképezőt és egy tvt is vennék,nem csak a fényképezőt.De h ő majd megveszi...meg h akkor most nem kapok semmit a névnapomra.....szóval most győzködhetem h nehogy vegyen vmi drága gépet..... :lol:

annus11
 
 


Annus - afancsali@freemail.hu-ra!

Mentünk sétálni, jujj de macerás!!! Hordóba kell levinnem, majd a babakocsit felhozni a tárolóból, a hordót oda be, majd ugyanez vissza! Utálom!!! De menni kell!

Ne sajnáld a gépre a manit, mert hidd el megéri! Nekünk is van egy nagy gépünk, meg most igaz vettünk egy kis 30000-t nekem, hogy csak kapom és fotózkodom Vilmosomat /na ez most jó Magdi anyusosra sikeredett! :lol: /

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi!
Akkor küldd már megint mert nem jött meg...
Kovi ubi kész!Mármint a felrakása,ebben a melegben szerintem a hétvégén már ehetem is!!! :wink:

annus11
 
 


Halihó!

Én is vagyok....eddig takarítottam...most szünet....ház romokban....a 2 gyerkőc szétszedte.
:? Gyerekek! Ez brutál volt (tegnapi vendégség)! Absz. szabad szellemben nevelik a srácokat...mindent szabad!
Ergo folyt a kubu a szőnyegen, kis koszos tappancsnyomok az egész házban, avocadókrém a kanapén.
Ami még oks...gyerekek....nade! Az 1 éves ette a teraszon a hangyákat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az apja meg hagyta...sőt bíztatta! :shock: :? Pedig mondtam, hogy HANGYAIRTÓval van minden befújva....ááááááááá....'nem lesz semmi baja...'........bakker 1 éves múlt!!!!Azért ez nem normális!?
És: Lili 8 felé elkezdett nyügizni...sírt....erre a kicsit odamegy és RÁCSAP Lili lábacskájára :evil: :evil: :evil: ....már 2szor is lendítette volna a mancsát, hogy rásózzon a lánykámra, mire odaértem és elkaptam....szülei rá sem szóltak! :shock: Én ültettem le a kissrácot és 'szidtam le', hogy nagyon csúnya dolgot csinált és a babának ez nagyon fájt....rossz kisfiú volt..... :x
Na, onnantól kezdve Lili végig az ölemben....sőt cicit adtam neki kivételesen 2 szopi között, hogy megnyugodjon.....
És este 3/4 9kor....miután már 600szor mondtam hangosan a férjemnek, hogy 'lassan fürcsi....'sikerült nehezen indulásra bírni őket!

Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű.....
Na, én tutira nem fogom így nevelni a gyerekeimet.
Ok, hogy havernek tekintik őket....de bakker én az anya vagyok, ergo fogadjanak szót és tiszteljenek....aztán emellett jó ha barátként is tekintenek rám....de nem ez az első!!!!
Főleg nem ilyen áron.....
Hangyát evő 1 éves.....őrület! :shock: :?

Kép
mozza
 
 


Ja és tanulságos:
NE TÖMJÉTEK a gyerekeket! Nem baj, ha nem hízik mindig.
A kissrác 1 éves és: 16kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :?
(a mamája meg kvázi alig 40kg...csont és bőr (+ óriási adag ürelem és végtelen szeretet).....még mindig szoptat......a gyerek totál legyilkolja a mellét....vérzik a sok foggal tépéstől!!!! :shock: :?
(pedig anno egy gyönyörű lány volt....most meg talán a szemeiből látszik a régi önmaga....a férje hülye nevelési hozzáállásának a levét issza....totál a fejére nőttek a kölkök.....úúúúúúúúúúúúgy sajnáltam! :cry: )

Kép
mozza
 
 


Mozza.
huuuuuuu ez durva lehetett...
múltkor nálunk is járt egy ismerős a kislányával.
Terrorizálta Álmost rendesen...a végére bedurvult, majdnem ráugrott, Álmos megijedt, úgyhogy én is inkább ölbe vettem...
mondjuk az anyja rászólt nem egyszer.

Hogy bírtad ezt ép ésszel? :shock:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
Zoli is csinált koviubit, 7végén mi is eszünk :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: