Új privát üzeneted érkezett!

Hahóó csajok,

bocsi, de most nem tudok reagálni semmire, mert el kell mennem itthonról, de megmutatom mit alkottam ma.;)

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Ez a táblaKép ...amíg próbálkoztunk,soha nem gondoltam,hogy egyszer nekem is benne lehet a nevem :oops: :)

Kép
v.andi
 
 


[quote="arvaerika"]
írta:
arvaerikaSüti!

Kimutatták pl, hogy a házasságban élő pasik tovább élnek, mint az agglegények, viszont a szingli nők szintén tovább élnek, mint a házasok.



Akkor holnap beadom a válópert!!!!!!!!

Főzés:én imádok a kreativitás miatt ,és mert imádom ami a végeredmény lesz,ha meg még üres is lesz a tányér ,akkor minden oké.

Vicger,én soha sem sírok más előtt,de ha a gyerekeim meglepnének majd ilyen rajzokkal akkor nem fognám vissza magam.
Atesznak megy a drukk a melóhoz.

építkezés:én is a gyerekek miatt döntöttem a kertes mellett,Apa meg inkább panelba lakna,mert nem szereti a kerti munkát,stb.

KisAtit nem tudod lefoglalni egy mese dvd-vel,amíg szusszansz egyet???

Peppino,már bocsi de nagypapának mi köze a ti gyereketek nevéhez,én tuti megmondanám hogy a sajátját már elnevezte, ez most az én meg a párom feladata.

sutimano76
 
 

 
 

Sziasztok!

Na, én ma megtapasztaltam a hét legmelegebb napját. :shock: Reggel 10re kellett mennem a Munkaügyibe egy szép, hosszú két órás tájékoztató előadásra. Kereken délben lett vége, akkor jöttem el a belvárosból, gyalog. :roll: K...a meleg volt, már bocsánat. :oops:

Augusztus 12re kaptam időpontot, akkor kezdik csak el intézni az ügyemet. :roll: Hiába próbáltam előre kérni magamat, nem kaptam. :cry: Remélem Máté addig bentmarad. Rengeteg papícrt kell beszereznem addig TBtől, Apehtől. Az is jó kis móka lesz. :roll:

Reagálni most nem mindenre tudok, mert hamarosan jön a tanítványom.

Manó: Nagyon szuper az új tábla, ügyi vagy!

Vicger: De jó, építkezés! Kitartást hozzá! Nagyon irigykedem Ati alvása miatt és egyben gratulálok is neki. Andris simán elalszik az ágyában este egy mese után, aztán éjszaka (minden éjszaka) felébred és ha Gábor nincs bent a szobájában, akkor jön át hozzánk. Ez nem is zavart addig, amíg elfértünk, de így hárman+pocak már nagyon kényelmetlen. Így Gábor minden éjszaka átmegy, ott alszik mellette, és még így is felébred. :cry: Már nem tudjuk mit csináljunk, mert Gábor se nagyon bírja már a gyűrődést. Sokan mondják, hogy a kistesó úgyis mindent felborít majd, így hagyjuk.

Minden többgyerekest kérdezek, ti mit tennétek?

Minden csodaszép babó eredményhez gratulálok! Mi pénteken megyünk, már nagyon kíváncsi vagyok.

Tegnap eléggé fájdogált az alhasam, olyan mensiszerűen. Reggelre elmúlt szerencsére. Ez lehet jele valami rossznak, vagy csak a front miatt volt? Csak azért kérdezem, mert eddig hasonló sem volt. :roll:

Névválasztás: Nálunk is győzködött Anyós, hogy legyen babó Dániel, azután is, hogy megmondtuk neki a nevet. Valami kedvenc rokona volt Dániel. Gondoltam, akkor miért nem nevezte a két fiát annak, miért nekem ajánlgatja? :roll: :wink:

Én is néztem a Mei Tai-t, tetszik. Valakinek van tapasztalata vele? Vagy hallottatok róla?

Kép

Kép
hgrita
 
 


Én is minden nap megtapasztalom, hogy milyen nagy áldás, ha gyereke van az embernek. Andris is állandóan mond vagy csinál olyat, ami elfeledteti velünk, hogy milyen gondjaink vannak. (Nálunk "csak" a lakáskérdés és férjem munkája a probléma szerencsére, minden más eléggé klappol. Bár ez is elég.) Olyan kis dolgoknak képes örülni; ilyenkor látja az ember, mennyire szerencse, hogy ő még egyszerűségében látja a világot. És amikor alszik, mi is csak csodáljuk az angyali arcocskáját. :oops:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Dorkamartini: Én is megnéztem a képeket, de nekem is nagyon kicsik, pedig állítólag jól látok. :wink: Ikeás bútor? Nagyon szép egyébként. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok, lehet hogy később visszaolvasok, de egyenlőre nem megy. A gyermekkel minden rendben van, szépen növöget, csak az nem derült ki még mindig, hogy fiú-e vagy lány :( , pedig már előszedném a kisruhákat, de amíg nem tudom, hogy melyiket...

Én nem bírom ezt a meleget. Rosszul vagyok, szédülök, (cukrom rendben), fáj mindenem, álmos vagyok, de nem bírok aludni, de csinálni sem bírok semmit. Kéne takarítani, a kapálásról nem is beszélve, de képtelen vagyok...

Remélem ti jobban vagytok!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna, de jó, h meg vagy! már azon gondolkodtam, hogy jól megbombázlak egy sms-sel! :) :) khm... ez a kicsi csoda a pocakban nagyon szégyenlős!!! Lehet, h addig titkolózni fog, amíg ki nem bújik? :shock: :wink: Szerintem szedj elő a kislány ruhácskákból és kisfiús rucikból is egy kicsit :) Luca is kap Atiról rucikat, tök vagesz lesz :D :lol:
Kapálni eszedbe ne jusson!!!!!!!! Tegyél vizes törölközőt a tarkódra, s ülj le a tv elé, vagy irány a fürdőkád , langyos víz és egy jó könyv :)

Én sem tudok napközben elaludni....

Rita, kész szerencse, h nem kaptál hőgutát!! Nekem is fájdogált a hasam egész éjjel, még ma is, szerintem ez a baca idő nem jó neki, egyébként a hidegfrontra is így reagál...

Süti
csak ideig-óráig köti le a tv /szerencsére. De most már szunya van ezerrel. Én is lefeküdtem, de persze ilyenkor jönnek hozzánk... úgyhogy most mérgemben ettem uzsit, csináltam magamnak fürdővizet, usgyi bele, aztán utána egy kicsit lefekszem mellé, ha addig fel nem ébred :)

vicger
 
 


Süti és mindenki, a málnalevél teát szülésig kell inni, a PALÁSTFÜVET UTÁNA IS, napi 4 csészével, gyorsítja a méh gyógyulását (többet nem, mert akkor nagyon erős összehúzódásokat csinál, ami jó a méh szempontjából, de nem kellemes érzés :wink: )

Mabe, Csillagpont?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


[quote="vikiviktor"]M írta:vikiviktorabe... megtaláltam a "jó reggelt" képeket amikből csemegézni szoktál.... meg más képeket is... segíts légyszi...
Hogyan tudom ide beszúrni? Béna vok.... :oops: :oops: :oops:


Kép legyen teljes nagyságban... jobb egérrel rákatt....tulajdonságok/URL kijelölése-másolása (mozillánál: kép címének másolása)
Itt: Új válasz küldése... felső sorban vannak azok a kis négyzetek
Kép-re katt...URL beillesztése...megint képre katt...

Így fog kinézni: Kép
Vendég
 


Taranee, nagyon jó lett az új avatarod!

Manó, egyszerűen tök jó a táblázat!! Ügyi vagy!

Anna, megértem a meleg által fellépett problémáidat. Még tudsz kapálni? :shock: Pedig az nem neked való, nem tudsz mást megkérni erre a feladatra?

Rita, ma nekem volt most délután ilyen fájdogálás, de fekvésre elmúlt. Szerintem a meleg. Bár tegnap mondta a dokim (aki szegény lassan már majdnem 48 órája nem aludt), hogy tegnap, meg tegnap előtt 3 kismamájánál is beindult a szülés( 32-33 hetesek voltak), szerinte a front miatt.

Mabe, neked milyen orvos a férjed, tudom írtad már..... :oops:

Peppino, nem semmi az aposod. :? Jó nagy babával riogatnak, gratula az eredményekhez!

Dorka szoba hol van, nem láttam a gmail-on?

Andi, én sem hittem hogy nekem fog szerepelni valaha a nevem egy ilyen táblában, de látod mégis itt vagyunk! :D

Lehet gyenge vagyok, de én tudok sírni mások előtt...néha rossz tulajdonság

Kép
kata05
 
 


Én olyan jól alszom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ismerek nagyon rendes Pétert...és szuper matekos :lol: :wink:

Dorka
Én már a növekvő tüszőcskékhez beszéltem. Aztán a beültetés után apa vattával és egy golyóval modellezte a pocakomnak a beágyazódást... :lol: :wink:
És azóta is mindent megbeszélek a babácskámmal...

Kata
Az én táblázatom szerint a 30. héten 80-as a BPD :wink:

Vicger
Ati nagyon ügyes! :lol: :lol: :lol:
Építkezéshez kitartás!

Erika
Én is öregszem :oops: :wink:

Peppino
Család beleszólása :evil: :evil: :evil: :evil:
Nálunk ez mindig úgy történt, hogy aktuális anyuka-apuka eldöntötte...legfeljebb megkérdezték a véleményeket.

Andi
Őz :cry: :cry: :cry:
És eléggé cicós egy ilyen vaddal történt ütközés intézése... :oops: :cry:

Manó
Jó a táblázat :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna
Maradj a hűvösben, semmi munka...
Micsoda egy titkolózó babácskád van :wink:
Igen, Csillagpont :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kata
Fül-orr-gégészeten kezdett, de most arc-, állcsont- és szájsebészeten dolgozik...abból szakvizsgázott egy hónapja....
Vendég
 


Taranee,van pár bolt ott a környéken,nézelődj,de figyelmeztetlek,pocakom ezerrel nő és sokáig már nem férek oda géphez!!!

tali én sajna csak utána érek rá,de 15.30-kor a kórház előtt legkésőbb!!!!!!

sutimano76
 
 


Hát épp ez az, hogy nem tudok kapálni... :( se.

Én Sámuel lettem volna, épp ezért borzasztó rosszul esett, amikor apa nem keresztelte meg Samukát, mert megígérte az apósomnak a 7. után, hogy a következőt nem kereszteli meg :evil: :evil: :evil: Dolgozom azon, hogy megbocsássak nekik (nehogymá emiatt elakadjon a szülésem!), de még nem sikerült tökéletesen.

Én megtanultam, hogy világosan mondjam meg a férjemnek, hogy mit szeretnék. Nem gondolatolvasó. Így mindkettőnknek könnyebb. De hogy ő mit gondol, azt általában nem lehet előhúzni. Tudom, hogy nagyon szeret és én is nagyon szeretem őt, ezenkívül rengeteg könyvet olvasok, hogy jobban értsem általában a férfiak gondolkodását és a különbségeket. (a legújabb: a lányokat úgy nevelik: "muszáj együtt" - a legnagyobb panaszunk: "magamra hagysz", őket úgy nevelik: "bírd ki egyedül!", a panaszuk: "bekebelezel" - szerintem ezek nagyon-nagyon lényeges különbségek és nagyon fontos tudni)

Szép, enyhe estét!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Gyorsan készülődnöm kell... :wink:
Vendég
 


Mabe, és a 81mm?

Én párom Péter.....

Kép
kata05
 
 


Sziasztok,
most nincs időm mindenre reagálni .... bocsi

Hordozókendő: A www.mamami.hu -un sok fajta kendő, kenguru van és forum is , kinek mi jött be stb...
Én babasligs-et akarok venni. Itthon 15-16000 körül jönn ki, de úgy néz ki hogy Londonból vad újan 12000-ért meghozzák :)

Nevek: nálunk senki nem szól bele, legalábbis nem hagyjuk - véleményt azért nyilvánítanak.
A legdurvább, hogy még mi sem tudjuk. 5 név jön szóba, csak jutunk dülőre. Flóra, jázmin, Júlia, Veronika, Boglárka - Tóth névhez :?:

t-pk
 
 


Rita, én vagy hagynám, mert ha megszületik a kistestvér, úgyis borul minden, vagy megpróbálnám megbeszélni vele, és keresnénk valami olyan megoldást, ami a gyereknek is és nekünk is jó (Hetény egy ideje mindig mellettem aludt el, de ezt az apja nem díjazta (neki kellett aztán helyre cipelni), ezért mostanában én bújok hozzá, amíg imádkozunk, de aztán megyek aludni, mert én is fáradt vagyok - ez a megoldás mindegyikőnknek jó - de meg kellett beszélni).

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


T-pk, mindegyik nagyon szép! :wink: :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Megcsináltam a fürdőt, belelibbentem, 5 perc múlva hallom h Ati nyekereg.... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... ugrás ki a kádból, gyors törölközés, be Ati mellé /most a mi ágyunkba tettem le, ott jobban hozzáférek körömvágásilag/ s hosszú idő óta most aludtam el először napközben. Arra ébredtem, h szól a telefon.

Rita, az előbb kimaradt bocsi :oops: , gyerkőc alvás: én is hagynám, hidd el, el fog jönni az idő, mikor már nem fog felébredni éjszaka. A tesó jövetele pedig tényleg könnyen lehet, h borít mindent...
/remélem hogy azért nem feltétlenül, s h nálunk sem :roll: :roll: most fogjuk majd bevezetni h Atesszal indul esténként aludni, majd pedig az Anyuval.

vicger
 
 


T-pk, hűűű ez aztán jó húzós áron van.... nem ismerem ezt a kendőt, tudsz róla képet mutatni?

Annyira sok fajta kendő lett 2-3 év alatt, hogy csak na! :) És ez nagyon klassz :)

Nevek: mindegyik szép, bizony :)

vicger
 
 


Üdv Mindenkinek!

Nemrég értünk haza a Balcsiról,amint sikerült az elmúlt egy hét termését visszaolvasnom (amire szerintem csak holnap lesz lelkierőm) írok élménybeszámolót.

Addig is jók legyetek és hűsöljetek!
Vendég
 


Vicger:
www.babaslings.hu

Nekem az tetszik benne, hogy újszülötett bele lehet rakni és nem kell kötözgetni magadra. Először a premaxx félét néztem, de ezt többen dicsérik.

Igazából nekem arra is kell: kétszintes házban lakunk és sokat leszek egyedül - és hát az ikreket, főleg az elején, biztos nem tudom egyszerre le és felvinni. Így úgy gondolom, hogy az egyiket beledobob a kis kendőbe a másikat meg tudom fogni a kezemben.
Aztán ha tényleg jó, akkor lehet, hogy majd kell mégegy.

t-pk
 
 


Betöltöttük az áhított 32. hetet. :lol: :lol: :lol:

Következő kitűzött cél a 34. hét, majd a 36 és jó lenne a 38. héten szülni.

t-pk
 
 


Lina, üdvözlet újra itthon! Remélem jól éreztétek magatokat a Balcsin, és egy csomó képpel jössz ! :)

T-pk
, ez klassz egy herkentyű... én is keresek most kendőt, ami első pillanattól jó, de valami vékonyabb anyagút szeretnék, attól tartok, h melege lesz még szeptemberben a kiscsajnak rajtam... Nekem csak Nandum van, azt elég vastagnak találom...

vicger
 
 


Anyaság: Szerintem egyenesen arányos a gyerekek számával

:lol: :lol: :lol: , az elején még szerettem visszamenni dolgozni, aztán jól is esett, most ha vasvillával üldöznének sem akarnék.

A nyár nem csak eltengődik, most küzdök 2 gyerek olvasónaplójával!
Háááát a vizek vernek a melegtől alapban, de amikor a 6-osztályba lépő lányom olyan alapvető helyesírási hibákkal vágja elém a füzetet, amin fél órát kellett vitáznom, hogy írja le, amit olvasott, mert egy "Egri csillagok" nem egyszerű olvasmány és felét el fogja felejteni...Vicger én nem szégyenlem ma már másodszor sírtam a gyerekek előtt.
Egyszerűen az evéssel és az érdektelenséggel kiborítanak, mellette azt az energiát, amit ezekbe fektetek elvonom az ikrektől, akikkel tényleg feküdnöm kéne...és így bűntudatom is van, mert szegényekkel lótok-futok...ecccer csak kiesnek belőlem, észre sem veszem. :cry:

Fő a pozitív hozzáállás, most jönnek haza a lányom, nevelőapa és a lányom barátnője, így még nekem lesz 11 is, mire megmosakodhatom és reggel nekem korán kel a nap, Mabe-el vetekszem, de ebben éjszakai pisilés, savval küzdés minimum 3 ébredés.
Jó oldala??????...megszoktam, hogy alvás nélkül is lehet élni, már fáradt sem vagyok. Az ikrekkel nem lesz gond a váltott kelés, sőt jelentkezek ördögnek, mert az sohasem alszik...

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Most nézem Taranee,hogy milyen édes az avatarod.

sutimano76
 
 


Rita bár nincs gyerekem még,de én is megpróbálnám megbeszélni vele,hogy mostmár nagyfiú,és a saját ágyában alszanak a nagyfiúk.

Csunyeszka bár szintén nincs gyerekem,de nálam nem lesz válogatás,meg finnyáskodás a kajánál.Aki eszik eszik aki nem az éhesen megy aludni.csak egyszer kell ezt eljátszani soha többet nem akarnak majd válogatni,tök jó lesz amit eléjük raksz.Ne hagyd hogy "ugráltassanak".

Lina már épp akartalak hiányolni,hogy már vége a munkának,aztán mégis alig jössz!!!!Hol voltatok?Sajátba vagy kivettetek valamit???Ha igen mennyiért???Úgy szeretnék én is balcsizni,de apát még nem sikerült rábeszélnem a szabira.

sutimano76
 
 


még mindig 27 fok :twisted: :twisted: :twisted:

Süti,az evésre és az alvásra térjünk vissza úgy másfél év múlva :wink: :lol: :lol: .Azt most nem merem kijelenteni,hogy nem így lesz,de várjunk még ezzel.
Sztem a lényeg a következetesség,és az,hogy amit mondasz,az úgy is van.

Csunyeszka,sajnálom,hogy ma nem volt túl jó napodKép .Mi volt a baj a nagyokkal?

Kendő,nekem nem jön be egyáltalán.Én biztos nem fogok.Ettől még persze jó és praktikus lehet.

Mabe,te gondolom most érzed jól magad.Bekapcsoltad ma már a klímát? Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


Kép Bambino a 31. héten

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Csunyeszka, sajnálom a mai napot... esetleg a honlapi? Elvileg jönnek a frissítő zuhék :) Egyébként nem szégyenlem én a sírást, csak eddig nem szoktam. Nem ugyanaz :D :D

Süti,
éljen a következetesség ahogy Andi is írja :) Abban is egyetértek Andival, hogy a kaja és alvás témára térjünk vissza x idő múlva ;)
Mondják, az embernek vagy elvei vannak, vagy gyerekei ;) ;)

Peppino csoda szép Bambinotok van! :)

vicger
 
 


http://diabetikus.receptek.diab-pont.hu/

találtam nektek egy oldalt. Hátha segít valamennyit.


Én már úgy várom a szeptembert.... olyan nagyon kíváncsi vagyok már Lucára... persze azt nem szeretném, ha idő előtt jönne, de jó lenne már mondjuk aug közepén járni.... tök jó dolog időzített bombának lenni :D :D :D :D
Aztán ha jobban belegondolok, 15 nap múlva aug. 1. szóval azért az idő halad...

vicger
 
 


Erről jut eszembe.. most olyan nagyon nehezemre esik diétázni... úgyhogy rendesen bűnözök is... Azért igyekszem este 6 után nem enni, de néha elég necces a dolog :roll: Vissza is jött ami lement, hogy egye a fene, viszont az is igaz, hogy Luca meg nő a pocakban... na, ha más nem akkor szülés után újra kezdés... Atesz meg jól leteremtett, hogy mi a fenét foglalkozom ilyen baromságokkal, mikor lassan megyünk szülni. Még jó, hogy nem akarok 60 kilósan a szülőágyra feküdni. El is kussoltam...

vicger
 
 


Peppino!

Megint egy csudiszép baba....gratulálok!!!Úgy szeretem nézni az ilyen jól sikerült uh-képeket....

Süti!

Azért ne válj el.....hátha mi nem rontjuk tovább a statisztikát. :lol:


Anna!

De jó, hogy szépen növöget a baba. Lehet, hogy tényleg meglepi lesz a neme szüléskor?
Bár írtad, hogy fiút szeretnél, azért jó lesz a csajszi is, ugye? :wink:

Kép
arvaerika
 
 


Peppino,Bambino gyönyörű.Nagyon jól elkaptátok.

Kriszti,6 után jók a norbi update 1-es termékek.én is azt szoktam enni.Puding,joghurt,és még finom is.

Kép
v.andi
 
 


Andi, norbi már dúsgazdag nélkülem is :) Na nem ez a legfőbb bajom, hanem az édesítőszerek. Azokat kerülöm nagy ívben.
Behűtöttem egy kis dinnyét... lehet eszem belőle :D kacsingat a mocsok :D
Wcre meg így is úgy is ki fogok jönni.... :roll: :roll: :roll:

vicger
 
 


Dinnyét én is ennék,de majd holnap.ma elfelejtettem venni :oops:

Kép
v.andi
 
 


Köszönöm Kriszti, Erika és Andi a kedves szavakat!! :D

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Erika,ma nagyon jó kis hancurban volt részem,remélem eddig tartott a passzívitás,és igaza lesz Madarnak,hogy helyre áll a rend ,még akkor is ha 40 felett van. :oops: :oops: :oops:

Peppino,gyönyörű Tamás baba.

Andi,Vicger előreírtam,hogy bár nincs még gyerekem.De igyekezni fogok,mert azt tudom hogy a következeteség nagyon fontos.Még azt is el tudom képzelni hogy elolvadok Bernitől és ezzel fel is rúgtuk a szabályokat!!

Kriszti ne foglalkozz mostmár a kilokkal,mindenesetre én ma alig ettem,mert ebben a melegben csak a gyümit meg a vizet kívántam.Este jól megszívtam,mert töltött tojást csináltam és bár a tojásért nem rajongok,ez a fajtája kihagyhatatlan,pedig nem voltam éhes.Ettem egy keveset,aminek az lett az eredménye,hogy majd szomjan halok,de nem tudok többet inni,mert tele a gyomrom.Megjegyzem apa is így járt!!!


Szép jó éjszakát!!!!

sutimano76
 
 


Szép jó reggelt!

Köszi a dicséreteket!

Süti: Találtam a neten 3500-ért egy tündéri Thomasos falvédőt, ráadásul vil.zöld az alapja. Szerinted megéri? Miskolcon készíti egy csaj, és a barátnőm pont jövő héten utazik haza Miskolcra, el is tudja hozni nekem. Akkor nem kell anyagért rohangálnom ilyen melegben. Ja, a lustaság nagy úr! :lol:

Szobában levegő semmi, meg lehet fulladni, 5 óta nyitva minden ablak, tök gáz! :evil: :evil:

Jó lenne tényleg egy kis zápor!

Akkor 28-án fél 4-kor a kórház előtt? Madarász ugye?

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Kép
Vendég
 


[quote="csunyeszka"]A írta:csunyeszkanyaság: Szerintem egyenesen arányos a gyerekek számával



Ez nem volt szép megjegyzés.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vannak, akik önhibájukon kívül kerülnek olyan helyzetbe, hogy csak 1 gyerekük lesz. És nem hiszem, hogy rosszabb anya leszek... :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Kata
A BPD hetente 2-3 mm-t nő... :wink:
UH-s méréseknél meg azt kell figyelembe venni, hogy önmagához képest egyenletesen fejlődik az a beste kölke. Már a pocakban se egyformák, a testalkatuk más!!!

Nekem az egyik sógorom Péter :wink:
(ő lesz majd Imola keresztapuja)

T-pk
Nevek jók :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi
Klíma nem megy :oops:
Meleg elleni védekezés: hajnalban alaposan átszellőztetni a házat, utána ablakokat becsukni, redőnyöket leereszteni.

Peppino
Nagyon szép a bambinótok :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicger
Én is várom a szeptembert... :wink:
A 60 kg-t már én is túlléptem... olyan +15 kg-nál tartok...
Vendég
 


Mabe: Félreértések elkerülése végett!!!

Szóval mikor van egy gyermeked, mindent megpróbálsz, mindent akarsz, mindenen megrémülsz, de annyira akarod jól csinálni és annyi aggódás és félelem...jön a második, mikor már felismered azt, hogy jééé, talán azért bőg, mert szoros a patent a kombidresszin...aztán a harmadik gyerek már nem bőg...és ez így megy tovább...

Nem nem anya, akinek egy van,vagy nem kevésbé anya (akkor anyám és a mamám is ide tartozna mert én törtem egyke generációt meg egyedül) csak hidd el annyira kiismered a gyermeket, mire a sokadik jön, hogy rutinból csinálod és a gyereknek nincs ideje sírni, hisz előre tudod akár egy grimaszból mit akar!

Ezt akartam ezzel mondani!!!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Tegnapi nap egy átlagos nap, csak eddig nem panaszkodtam, most sem csak valahogy kiírtam, ez esett jól :wink:

Peppino: Nagyon helyes kispasi!!!

V.andi: Alapprobléma, nem esznek és nem szeretnek olvasni! Ez naponta eljátszott téma :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok!

Végre hűsebb van, mint tegnap: Lilla borzasztó volt egész nap, ennyit nem hisztizett az utóbbi egy hétben összesen sem ... délelőtt voltuk a védőnőnél, de szegénynek (is) felforrt az agya, mire hazaértünk ... jelzem, nekem is ... klíma be (26 fokra állítva olyan volt a lakás, mintha egy másik bolygón lettünk volna ahhoz képest, ami kint volt ... délután jött egy barátnőm hozzánk, akkor meg azért nem akart aludni ... de végül egy órát aludt ... 5ig nem mertem kiengedni a lakásból ,annyira foróság volt kint !!!!

Madar: istenien néz kia Domonyvölgyi-strand, hét végénkipróbájuk (addig még vmi fürdőruha-féleségre szert kell tennem, mert bár fürödni nem fogok, azért még kellene vmi a beach-re :):):)

Tara: szerintem a mei-tai-ban nem tudod vízszintesen fektetni, hanem csak függőlegesen lehet a hasadra kötni, ami nagyon pici babáknál nem biztos, hogy a legjobb ... én 3 hós kora előtt nem tenném
Premaxx-Babaysling: nekem a Premaxx jobbnak tűnik, nekünk olyan van, a babaslinget élőben még nem láttam

Van egy hordozókendőnk is, de azt nem szívesen használtam Lillával, lehet, majd most ...

Imola: a világ legjobb anyukája leszel !!! ...

én is magamra vettem vmelyik nap a súlyról, és nőiességről, meg az elhagyott kövér feleségekről szóló részt (azt hiszem, azt is pont Csunyi írta), de aztán rájöttem: ez egy fórum, ahol nincs személyes kontaktus, sok minden írásban félreérthető, biztosan én voltam túl érzékeny a kérdésben ... ezért is írtam akkor, hogy másnak nincs ilyen problémája, de van más, amit meg én nem kérnék ... szóval: NE VEDD MAGADRA !!! (és még az is lehet, hogy megpróbálkoztok később még egyszer, és akkor 2es vagy 3as ikreid lesznek ... ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="csunyeszka"][ írta:csunyeszkab]Mabe: Félreértések elkerülése végett!!!

Szóval mikor van egy gyermeked, mindent megpróbálsz, mindent akarsz, mindenen megrémülsz, de annyira akarod jól csinálni és annyi aggódás és félelem...jön a második, mikor már felismered azt, hogy jééé, talán azért bőg, mert szoros a patent a kombidresszin...aztán a harmadik gyerek már nem bőg...és ez így megy tovább...

Nem nem anya, akinek egy van,vagy nem kevésbé anya (akkor anyám és a mamám is ide tartozna mert én törtem egyke generációt meg egyedül) csak hidd el annyira kiismered a gyermeket, mire a sokadik jön, hogy rutinból csinálod és a gyereknek nincs ideje sírni, hisz előre tudod akár egy grimaszból mit akar!

Ezt akartam ezzel mondani!!!


Csunyi: már a második terhességben előjön ez, amit írsz ... és tudom, értem, mit akarsz ezzel mondani: egészen másképpen várjuk Lottit, az első 6 hét pedig nem fog részemről egy folyamatos rettegésben telni, hogyan is tartsam életben ezt a kis 4 kilós csomagot :) ... mert én bizony szó szerint pánikoltam, amikor kb 3 hét után eljött az első reggel, és se apa, se anyukám se senki nem maradt otthon, már csak én voltam vele ... és 1000 apró dologban magabizosabb leszek, közben meg majd érnek a meglepetések, hogy jéééé, ez Lillával nem így volt ;) .... de ettől még nem leszek "anyább" csak másként élem meg az anyaságot :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


sziasztok,

esélyem sincs semmit végigolvasni. Tegnap egésznap rohangáltam ügyintéztem a a 37 fokban, aztán este 6 után amikor hazaértünk neki álltam szétszedni az egész felsőszintet, mert reggel 7-re jöttek a festők. Ez lett a Balatonból :( de utána milyen szép lesz :) Manó, most irigyellek. :wink:

Szóval úgy éjfélig pakoltam, már akkor éreztem, hogy túlvállaltam magam. Mindegy, elhatároztam, hogy nem idegeskedek, minden meglesz, amikor meglesz. És tényleg 7-kor itt voltak a festők, a felső szint rendben volt, a bútorokat ők tologatták el, most már dolgoznak. Ráadásul valaki megkért, hogy vigyázzak ma a kisfiára is, úgyhogy mindehhez nyertem még egy gyereket. De nem tudom mitől, most maradt a "nyugodt vagyok állapot" :wink: Azért mára hívtam segítséget, hogy valaki mindig tudjon a gyerekekkel lenni, illetve a festőkre is figyelni, így ketten vagyunk a projektre. :wink:

Remélem, néhány nap alatt végzünk, a terv az, hogy hétfőn már lehet takarítani, pakolni vissza. :) Úgyhogy addig csak néha bekukk, és ne haragudjatok, hogy nem fogok tudni reagálni, de majd a jövő héten bepótolom. :)

Peppino: Bambinó nagyon szép, gratulálok. :)

Vigyázzatok magatokra, babákat tessék bent tartani és sokat hűsölni.
:wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Brumi: Nem tudom mennyire nyugtat meg, hogy nem a külsőről akartam beszélni, hanem a NŐRŐL, akit meg kell őrizni magunkban.

Az első férjem megcsalt folyamatosan a terhességeim alatt, utána meg olyan féltékeny volt, hogy vert.
Ez most konkrétan arra értendő, hogy elég jól tartottam magam szüléseim után, de terhesen mindenki inkább anya és nem nő. A mellettünk lévő férfin is nagyon sok múlik, hogy segít leküzdeni a komplexusainkat.

Most nagyon nyíltan beszéljünk, hisz nők vagyunk.

Ha már az aktus nem lehetséges, mert letiltottak kinyílt méhszájjal, nem mindegy a párunk hogyan áll például a más mennyiségű és állagú hüvelyváladékunkhoz :oops: , de ezekről senki nem beszél, mert túúúúúl ciki.

Én úgy gondolom, ha a melegek felvonulhatnak, akkor mi nők a hetero problémáinkat csak megvitathatjuk fórumon.

Ha valaki félreért valamit én úgy gondolom inkább kérdezzen rá, mert nem az a cél a fórummal, hogy egymást übereljük, baszogassuk, megítéljük, hanem segítsük, ha tudjuk. A fogalmazásmód lehet más, lehet a szöveget is máshogy érteni...
de amiről írtam, hogy a nő mennyire felfújta magát, az egyikünkre sem jogos, láttam képet majdnem mindenkiről, ezért is mertem e témát feszegetni!
(szegény nő nem a víztől ,de olyan lábakkal sántikált a gyerekkel, hogy nekem a derekam átmérője olyan és a mérlege a 164 cm-jéhez 135kg!!!! Na ez súlyos)

Mabenek is írtam, mert tényleg nem mindenki érti a félszavakat, nem anyaságát kérdőjelezi meg senki, de az ő munkájában is kiderül, minél tovább dolgozik benne, annál nagyobb a rutinja és nekem ezerszer inkább Mabe kössön infúziót, mint akár melyik orvos!!!!! :wink:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?