Új privát üzeneted érkezett!

Viki
A jövő héten megyünk Tolna megyébe...Domboriba :wink:
Vendég
 


[quote="sutimano76"]A írta:sutimano76 magnézium-citritből nem is lehet 3×2 szedni,én úgy emlékszem a doki azt mondta????

sőt biztos,mert megnéztem és az egyik dobozra ez van írva.

Én mondjuk nem szedek csak reggel és este 2-t,főleg most hogy a hűs lakásban fetrengek.


Én sem azt írtam, hogy 3*2. Napi 3, azaz 3*1

t-pk
 
 


Süti!

Lehet, hogy ilyen természetes dolgokban Anna járatosabb... De azt tudom, hogy szülésig szokták inni.

Astrid

Kép
astrid
 
 

 
 

Akinek nincs veseelégtelensége, az szedhet napi 1-2 g mg-t is... ami a szervezetben felesleges, az a vizelettel kiválasztódik... meg a bélműködéssel... :wink:
Vendég
 


[quote="sutimano76"]h írta:sutimano76ttp://baboca.blog.hu/2007/11/01/felkeszules_a_szulesre_ii_teak

Fontos kérdésem lenne erről a linkről.Azt írja,hogy a 36. héttől kell inni,de meddig??????????????????????????????????????



A szülésig.... :wink:
Vendég
 


Minket ma megdicsért a doktor néni :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="t-pk"] írta:t-pk
[quote="sutimano76"]A írta:sutimano76 magnézium-citritből nem is lehet 3×2 szedni,én úgy emlékszem a doki azt mondta????

sőt biztos,mert megnéztem és az egyik dobozra ez van írva.

Én mondjuk nem szedek csak reggel és este 2-t,főleg most hogy a hűs lakásban fetrengek.


Én sem azt írtam, hogy 3*2. Napi 3, azaz 3*1


Napi 4g-ig lehet szedni...
Vendég
 


Voltam dokinál, minden a legnagyobb rendben, 2200 gr-nak saccolta a gép.

Kép
kata05
 
 


Kata
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Húúú, Imola látom jobb kedvre derítettelek téged, min mosolyogsz ilyen jól?

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"]V írta:kata05oltam dokinál, minden a legnagyobb rendben, 2200 gr-nak saccolta a gép.


ennek örülök....
Vendég
 


Akkor nem én írtam valami butaságot, mert ma nem vagyok a "toppon". :D

Kép
kata05
 
 


Süti: Ha tudna beszélni a sütőm :lol:
Sajna az önkéntes vegetáriánus gyerekeim kikotornak mindent, amiben hús van, így kénytelen vagyok kedvükre főzni, cserébe megeszik a főzeléket :lol: :lol: :lol:
Szerintem pizza is jogos lesz nemsokára, mert lassan egy hete nem gyúrtam, és a lángos sem volt még a héten! De az ebédet még be se mondtam, hiszen ezek csak délutáni nasik, arra külön főzök tápláló ételeket, friss zöldségekből olyan húslevest, hogy mire asztalra kerül kicsempésztem a húst, ne is lássák, szóval az egész délelőttöm a konyha és a délutánom a szabadtéri sütöde. (elnézést a nagyobbik fiamtól, ő jó étvágyú és húsevő is)

:? :? :?

Kata: Ez igen! Nem semmi méretek!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Imola... azt írja... "tablettánként magnézium tartalma 250 mg, B6-vitamin tartalma 2 mg."

Dombori jó hely... nyugis... apartmanba jöttök? Meddig maradtok?
Mi ott voltunk két hete... akkor voltak a Dombori-napok... voltak koncertek.... :)
vikiviktor
 
 


Kata szép nagy babó lesz,és a korának megfelelő volt, vagy idősebb???Nekem a saccolt súlya 1700g volt és ehhez a méretek alapján 31+3 mondott,de én csak 30+4 voltam.

Csunyeszka, a leírtak alapján mondhatni hogy még suerecséd van,hogy hasonlóan étkeznek(kivéve nagyobbik fiad),képzeld ha az egyik csak zöldséget enne a másik meg csak a húst,Akkor még a harmadik(éjszakai)műszakot is a konyhába töltenéd.
De most kicsit megszidlak,mert ugye neked még a kórházba kéne feküdnöd,erre kijössz és reggeltől estig a tűzhely mellett állsz.Kicsit többet kéne pihenned!!!!!!!!!!!!!!

Mabe köszi,de ez tényleg nem volt ördöngösség.Bár a hattyúsnál üvegre csináltam,most először de örülök hogy működött,mert a konyhába a tűzhely és a mosogató mögötti falra is üveget szánok,szalvétatechnikával díszítve.Így legalább tudom,hogy menni fog.

sutimano76
 
 


[quote="t-pk"] írta:t-pk
[quote="scooper"]
írta:
scooperEz a kétnapos görcsölés meg saját hülyeségem volt :S Ha szedtem volna rendesen a mgb6-ot, nem lett volna semmi. Csak hát elfogyott, pénzem meg nem volt venni másikat, és elfelejtődött.


Scooper:
nem akarok senki pénztárcájában kotorászni...
én magnézium-citricit szedek,napi 3mat, ami elég sok - ha felíratom a dokival, akkor 10 doboz(egyben 10 van) kb. 1500 forint - ez több mint egy havi adag.
Recept nélkül egy doboz 300-400 ft.
36 hétig lehet egyébként is szedni, addig már nincs sok hátra, de biztos jobb lenne, ha legalább naponta szednél belőle.


T-pk én a piros betűs rész miatt ijedtem meg,mert azt hittem rosszul szedem,de aztán a dobozra napi 3×2 volt írva,így megnyugodtam.Ha napi 2×2 szedek az biztos nem gond.

sutimano76
 
 


[quote="mabe86"]M írta:mabe86inket ma megdicsért a doktor néni :lol: :lol: :lol: :lol:


Miért,ha nem vagyok indiszkrét?????????????????????????? :roll:

sutimano76
 
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="sutimano76"]h írta:sutimano76ttp://baboca.blog.hu/2007/11/01/felkeszules_a_szulesre_ii_teak

Fontos kérdésem lenne erről a linkről.Azt írja,hogy a 36. héttől kell inni,de meddig??????????????????????????????????????



A szülésig.... :wink:


Köszi,
Astrid,neked is ,remélem ha jön Anna ,ő is kifejti a véleményét,főleg ha itta is már.

sutimano76
 
 


Ha nem jön senki teleírom egyedül az oldalt!!!!!!!!!!!!!! :wink:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak olvasó üzemmódban működtem eddig.

Madar, voltunk Bibiéknél, de csak pár percre ugrottunk be.

Lilla nagyon édes kis hölgy :)

A domonyvölgyi strand nagyon jól néz ki.

Babakocsi nagyon szíííp :)

Móka, kicsi Gubacs nagyon aranyos, télleg nagyon kis husi a pofikája :wink:

Süti, nagyon szépeket készítettél, gratula.

Én a magne b6-ból a terhesség eleje óta napi 2x2-t szedek, eddig még elég volt, hál Istennek semmi keményedés nem volt még (kopp kopp).
Igaz az ára miatt már sokszor gondolkoztam a magnézium-citriciten, múltkor vettem is egy dobozzal, de csak akkor váltok, ha keményedni fogok.

Múltkor volt szó a kalciumról. Enyim doki azt mondta, hogy az 500 mg-osból (béres van itthon) napi 2-3-at simán szedjek. Nem sok az egy kicsit?

Kata, gratula a szép súlyhoz, és, hogy minden okés :wink:

Én ma is nagyon lusta vagyok, kérem vissza a múlt heti hűvösebb időt :!: :!: :!: :x :x :x :x :x
Vendég
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76
[quote="t-pk"] írta:t-pk
[quote="scooper"]
írta:
scooperEz a kétnapos görcsölés meg saját hülyeségem volt :S Ha szedtem volna rendesen a mgb6-ot, nem lett volna semmi. Csak hát elfogyott, pénzem meg nem volt venni másikat, és elfelejtődött.


Scooper:
nem akarok senki pénztárcájában kotorászni...
én magnézium-citricit szedek,napi 3mat, ami elég sok - ha felíratom a dokival, akkor 10 doboz(egyben 10 van) kb. 1500 forint - ez több mint egy havi adag.
Recept nélkül egy doboz 300-400 ft.
36 hétig lehet egyébként is szedni, addig már nincs sok hátra, de biztos jobb lenne, ha legalább naponta szednél belőle.


T-pk én a piros betűs rész miatt ijedtem meg,mert azt hittem rosszul szedem,de aztán a dobozra napi 3×2 volt írva,így megnyugodtam.Ha napi 2×2 szedek az biztos nem gond.


A dobozra nem az van írva, hogy napi: 2*1? Bár most nincs elöttem, de a dokim azt mondta, hogy szedjek belőle 3-mat.

Most mondta be a híradó, hogy meghalt egy kismama a műtét után - miután ikrei születtek.

Mást mondanak az orvosok és férj...

Nagyon durva!

t-pk
 
 


T-pk, ezt én is hallottam :cry: Nagyon szomorú :cry: :cry: :cry:

És utána mutattak egy tavalyi orvost (legalábbis az esti m1-es híradóban), aki szintén hibázott, de másnaptól simán folytathatta a praxisát, nagyon gáz.... :twisted: :twisted: :twisted:

Nagyon ki vagyunk szolgáltatva :x
Vendég
 


A dobozra a gyógyszerész írta rá amit a doki írt a receptre.Nem a hivatalos kiírást mondom.De ha neked napi hármat mondtak,akkor annyit szedj.

Hát mostanában volt néhány rémisztő hír,---ezért nem szoktam híradót nézni.ezektől megijedek,a politikától kiborulok,akkor meg minek nézzem,ha csak rosszat mond.
Bár ezzel a véleménnyel lehet nem leszek népszerű,de szerintem ez választott(és sajna ebben benne van a jól megfizetett)orvosnál nem fordulhat elő,legalábbis remélem mert én az ilyenek elkerülése végett fizetek,mint a köles.

Boboka,jó neked hogy még nem volt keményedésed.Nekem se sok van,de mivel hajlamos vagyok túlhajszolni magam,ezért előfordul.Viszont Berni egyre többször nyomja ki magát,és akkor alul nagyon nyom valamimet,mert az mostanában már qrvára fáj.De neki megbocsátom,hisz imádom,de ezért sajna el kell majd viselni a folytonos puszilgatásaimat!!! :wink:

sutimano76
 
 


Boboka,jó lett volna ha tovább tudsz maradni,bár én végül nem jutottam ki,mert az unokaöcsémnek kellett kullancsoltás,és hát várni míg megkapjuk a receptet,aztán el a gyógyi tárba,aztán vissza hogy beadják.Hála az égnek 10 percnél nem vártunk többet,de azért macera volt.Pedig tök jó lett volna talizni!!!!

Na de sebaj nemsokára itt a 28-a,és mivel ez volt a befutó dátum,így remélem aki bejelölte el is tud jönni és akkor majd dumcsizunk!!!!Az előtte talit beszéljétek meg légyszi,mert nekem van még előtte progim és nem tudom biztosan hogy mennyivel előtte fogok odaérni.Bár nekem utána is jó még,akkor legalább már bizti hűvösebb lesz.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok visszaolvasni, mert ma költözködtünk. Már az új lakásban vagyunk!! Hát ezt is megértük! :P
Viszont tegnap voltam 4D uh-n, nagyon édes a kisfiunk arcocskája, tetszik! :D :D Mondjuk 15 perc volt az egész, de akkor is élmény volt. 2119,20 gr most a súlya. Azt mondta a Győrfi Mátyás, h. elképzelhető, h. 4 kg-nál nagyobb lesz!! Tejóég!! :o :o Azért ettől megijedtem kicsit...
Viszont a szülésznővel már megbeszéltem, elvállal. :) A 35. héttől kell hozzá és a dokimhoz járni felváltva szívhang hallgatásra.

T-pk! Az ikrek anyukája mitől halt meg?? Ez iszonyú!!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


[quote="sutimano76"]
írta:
sutimano76Bár ezzel a véleménnyel lehet nem leszek népszerű,de szerintem ez választott(és sajna ebben benne van a jól megfizetett)orvosnál nem fordulhat elő,legalábbis remélem mert én az ilyenek elkerülése végett fizetek,mint a köles.


Már bocs, de szerintem ez naivság! :D:D Nem hallottáról anno arról a MÁVos dokiról (nagy hír volt, bűntetőper indult ellene), akinek az egyik kismamájának ki kellett venni a méhét, a másik meg talán meg is halt? Állítólag azért, mert indított, hogy az ügyeleti idejére essenek a szülések (nem tudom, mi belőle az igaz). És ott is fizettek keményen szerintem, az a doki a MÁV egyik népszerű szülésze volt...
És még azt se lehet mondani, hogy persze mert indított, mert szerintem itt a topikban is lesznek páran, akinek a dokija azt fogja mondani, és még abban sem vagyok biztos, hogy minden esetben kivédhetetlen indokkal...
A fizetés nem tudom, mennyire megoldás, aki normálisan kezel valakit, az pénz nélkül is teszi, és aki nem, szerintem annak sem a pénz számít. Csak még fizethetsz is. (Lehet munkamotívációt pénzért venni???)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Hűűűűűűha Peppino,4 kg fölött????Hát ez nem semmi.
Viszont gratula és sok boldogságot az új lakásban,sztem tök jó dolog költözni,sajna én még csak 1szer tettem,és valószínű majd csak min.18 év múlva fogok újra.

sutimano76
 
 


Peppino, neked is gratula, húúú, milyen sokan voltatok ma uh-on, tök jóóóó :lol: :lol: :lol:

" Süti: Na de sebaj nemsokára itt a 28-a,és mivel ez volt a befutó dátum,így remélem aki bejelölte el is tud jönni és akkor majd dumcsizunk!!!!Az előtte talit beszéljétek meg légyszi,mert nekem van még előtte progim és nem tudom biztosan hogy mennyivel előtte fogok odaérni.Bár nekem utána is jó még,akkor legalább már bizti hűvösebb lesz."

Akkor utána dumcsizzunk. Hány órakor is kezdődik a tanfolyam?

Én is sajnáltam, hogy csak pár percet tudtunk talizni Bibiékkel :cry: De bepótoljuk még, főleg meg ha a gyerkőcök is itt lesznek :lol: :lol: :lol: Ők eljátszadoznak mi meg elfagyizgatunk :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


(Lehet munkamotívációt pénzért venni???)
--------------------------------------------------------------------------------
Astrid


Hát sztem lehet.És ez nem csak orvosra értendő,hanem BÁRKIRE.
Mindenki pénzből él.Meg lehet kövezni érte,de sztem sokan így vannak vele:Én vendéglátósként(és nem csak azért mert jattból van a fizum nagyrésze)bizony sokkal kedvesebb vagyok azokkal vagy körültekintőbben szolgálom ki azt aki jól jattol,mert hát minek nyalnám ki egy idegen seggét.Vagy vegyünk egy ügyintézőt akárhol!!!Ha csúsztatsz neki egy kis lóvét,akkor hamarbb lepecsétel egy papírt,ír meg egy adatlapot,gyorsítja meg az eljárást,a bezinkutas is pénzt vár ha megtankol és lemossa a szélvédőd!!!És ez teljesen normális,sajnos manapság.

sutimano76
 
 


15.45 kor kell bejelentkezni,szóval legkésőbb 15.30-ra jó lenne ha mindenki megérkezne.16-kor már kezdődik az előadás.

sutimano76
 
 


Amúgy csak nem fűnyírni mentetek a szadai birtokra????

sutimano76
 
 


Süti, ha nekem szólt a kérdés, sajna nem, nekünk nincs Szadán telkünk :lol:

Katáéknak van, ha jól emlékszem :wink:

Ok, akkor 15:30-ra legkésőbb ott leszek.
Vendég
 


Ja tényleg bocsi,hirtelen ez ugrott be.

sutimano76
 
 


Sziasztok.

Gondoltam bejelentkezek, és elregélem, hogy is telt ez a "pihenős" hétvége.
Pénteken a helyi sztk-ban kezdtünk, mert kell az ekg a háziorvosnak. (eddig kimaradt, viszont ha szeretnék táppénzre menni, muszáj ....)
Háááát kicsivel több mint 2 órát ültünk kinn, majd a vizsgálat után kb 15-20 perc várakozás az írásbeli eredményért. Délre értünk haza. Utána kicsit elszunnyadtam, majd du indultunk is 4d-re. Mire hazakeveredtünk, már csak beestem az ágyba. :oops:
A hétvégén viszont ment a kerítéskészítés. Lánykámat nem győztem visszafogni, hogy nem akarjon segíteni a nagy munkában. Persze a du-i alvás sem igazán akart összejönni....... Ko volt a nap.
Hétfőn berobogtam a dokihoz a papírokkal. Kicsit felment a pumpa, mikor közölte, csak mától tud állományba venni. (persze anno azért mentem be, és le is beszéltük az 5-ét). Visszamenőleg sajna nem lehet. Nem is vártam el, de gondoltam, mivel bementem, és megbeszéltük, ez nem lesz gond. áááá. nem tudom mi lesz azzal a 8 nappal. Remélem meg tudom beszélni a melóhelyen a szabit.
Utána rohanás Dokinénihez. Megjegyezte, az utolsó tali óta 2 kg ment fel. Picit oda kell figyelni. ( összesen eddig 6-7 kg-ot híztam az egész várandósság alatt. Nem is értettem. :shock: ) Amúgy nagyon jó fej, nagyon bírom. Csak most kicsit meglepett.
Du lelkesen elmentünk a bippa-ba, de mivel hétfő volt, zárva volt. :? Számomra ez volt a nap vége.
Ma a hétvégei romeltakarítás közben visszaolvastam azt az elmaradt 9-10 oldalt, amit kihagytam. Sajna csak most jutottam oda, hogy végre én is írjak valamit. Igaz, ez egy kisebb panaszáradatnak is mondható. :roll: Bocsi, ha valakit untattam.

spickey
 
 


Most viszont tiszta oldalra (panaszmentes) írom a lánykánk adatait. Egyébként meg van a név is: Nóra. :lol: :lol:

Fejvégű fekvés, közepes magzatvíz, placenta a hátsó falon.

BPD: 7,84
OFD: 9,74
HC: 28,13
FL: 6,02
AC: 27,34

Ekkor kereken 30 hetes voltam. Adatok alapján csúsztam előre 1 hetet.

És a lényeg majdnem kimaradt: 1745g. :lol: :lol:

Most viszont megyek aludni. Jó éjt mindenkinek!! :D :D

spickey
 
 


Spickey!


Gratul az uh-hoz és a Nóra névhez. Nekem nagyon tetszik, egyszerű, de nagyon "nemes"hangzása van. :D Mi a vezetéknevetek?

Kép
arvaerika
 
 


Kép
Vendég
 


Viki
Egy ifjúsági találkozó lesz Domboriban :lol:


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76
[quote="mabe86"]M írta:mabe86inket ma megdicsért a doktor néni :lol: :lol: :lol: :lol:


Miért,ha nem vagyok indiszkrét?????????????????????????? :roll:


Mert szépen növekszünk... :wink:
Vendég
 


Boboka
Kalciumot is lehet nyugodtan szedni!
Vendég
 


[quote="sutimano76"]
írta:
sutimano76Hát mostanában volt néhány rémisztő hír,---ezért nem szoktam híradót nézni.ezektől megijedek,a politikától kiborulok,akkor meg minek nézzem,ha csak rosszat mond.
Bár ezzel a véleménnyel lehet nem leszek népszerű,de szerintem ez választott(és sajna ebben benne van a jól megfizetett)orvosnál nem fordulhat elő,legalábbis remélem mert én az ilyenek elkerülése végett fizetek,mint a köles.


Választott orvosnál, főleg munkaidőn kívül több probléma adódhat!
A doktor is csak ember...otthon munka után megiszik egy-két sört, vagy 2-3 deci bort, vagy éppen egy buliban van, mikor szülni mész. Még ha nem is látszik rajta, hogy ittas, de nem olyanok a reakciói, mint normál esetben... esetleg halál fáradt... :cry:
(saját páromról tudom, hogy milyen állapotban van, mikor pl. operál egész éjszaka...utána dolgozik egész nap...és esetleg másnap megint mennie kell operálni... :cry: )

PÉNZ: csak utólag szabad odaadni...(és annak függvényében, hogy mennyire vagy elégedett) :wink:
Vendég
 


És számtalam olyan, akár magas pozicióban levő orvost is tudok, aki ellen folyt/folyik per... :cry: :evil:
Vendég
 


[quote="sutimano76"][ írta:sutimano76i] (Lehet munkamotívációt pénzért venni???)
--------------------------------------------------------------------------------
Astrid


Hát sztem lehet.És ez nem csak orvosra értendő,hanem BÁRKIRE.
Mindenki pénzből él.Meg lehet kövezni érte,de sztem sokan így vannak vele:Én vendéglátósként(és nem csak azért mert jattból van a fizum nagyrésze)bizony sokkal kedvesebb vagyok azokkal vagy körültekintőbben szolgálom ki azt aki jól jattol,mert hát minek nyalnám ki egy idegen seggét.Vagy vegyünk egy ügyintézőt akárhol!!!Ha csúsztatsz neki egy kis lóvét,akkor hamarbb lepecsétel egy papírt,ír meg egy adatlapot,gyorsítja meg az eljárást,a bezinkutas is pénzt vár ha megtankol és lemossa a szélvédőd!!!És ez teljesen normális,sajnos manapság.


És ha betért valaki, honnan tudtad, hogy mennyi jattot fog adni?
Vagy előre kérted? :evil: :evil: :evil: :evil:

Az, hogy a műtősnők, az anesztes asszisztensek paraszolvenciát kapjanak az nagy ritkaság :cry:
De akkor se voltunk a műtőben sose bunkók a beteggel...
Nekem sokszor volt olyan helyzetem, hogy legszívesebben megpofoztam volna, kinyiffantottam volna a beteget, de akkor is a saját érzelmeimen felülkerekedtem...és a beteggel aranyos, bájos Mabe voltam... :wink:
(Süti: ezt már többször beszéltük...ebben sose értettünk egyet :wink: )


Na....most jól teleírtam az oldalt.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Süti... ezt én sem értettem pontosan... hogy csak azzal vagy kedves aki jattol... és kérdezem... bejön egy idegen... honnan tudod, hogy fog/nem fog jattolni???? Akkor csak a törzsvendéggel voltál kedves? Hm? Vagy rosszul fogalmaztál....

Peppino... urmatyám... már két kiló fölött saccolják kisfiad???? És 4 kg-ra???? uffff.....

Spickey... gratula a méretekhez... és a névhez.... ez az egyik kedvenc nevem... mi is a Nóra nevet akartuk adni a kislányunknak... de a tesóm májusban beelőzött... :wink: :wink: :wink: (nem is beszéltük meg, hogy ők milyen nevet választottak... és mi milyent.... amikor meg kiderült, majdnem leestem a székről.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: )
Így mi választottunk másik nevet a kislányunknak... (remélem ezzel nem fog "sérülni" a mi kislányunk.... ) Most lehet azt fogjátok mondani, hogy hüle vok.... de anno nekem nagyon nehezen ment a matek a középsuliban... és egyszer a matek tanárom azt mondta, hogy délután ekkor és ekkor keressem meg.... megkerestem... és ő mondta, hogy segíteni szeretne nekem a matekban... elmondta, hogy ő kineziológus.... (elég szkeptikus voltam... nem igazán fogadtam el az ilyen dolgokat...)

Aztán kártyákat rakott elém... + olyan dolgokat mondott az életemről amiről egébként nem is tudhatott... nagyon régi gyerekkori dolgokat... + azt, hogy az én apám nagyon fiút akart... (Péterkét... :wink: :? ) és hónapokig nem bírta feldolgozni, hogy én lánynak születtem.... :? :? :? :? :? És ez tényleg így volt... Naaa a lényeg, hogy azt mondta, hogy a matek-nemértésem-nemtudásom nagyrészből ebből fakad....

Bocsánat mindenkitől, hogy ezzel untattattalak titeket... de ez engem nagyon foglalkoztat... mióta másik nevet kellett válasszunk....

Plusz azért is... mert mostanában egy csomóan azzal riogatnak a környezetemben, hogy az "utolsó két hétben még leszállhatnak a herék".... Naaa igenám... de mi egyfolytában egy kislányhoz beszélünk... gondolunk...stb... Ez miatt is sérülhet... szerintem.... :? :? :?
vikiviktor
 
 


Jaaa matekból addig mindig épphogy 2-es voltam... utána hősiesen csináltam a tanárnő álatal előírt gyakorlatokat (nem matematikai....) és 4-re érettségiztem.... :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


húúú lányok ez az éjszaka nem vlt semmi.... Az még oké, hogy a kórházban a múltkor közölték háton inkább nem kéne aludni ennyi pocókeményedéssel.., mert ugye maradt még 2 oldal... tiszta kényelem... ha erre nem jó az ember átfordul amarra....(hogy hogyan fordul meg mennyi ideig ekkora hassal:))) az most nem lényeg) Na de! Ha kihúzzák kismama bölcsijét akkor nem lehet ám azon az oldalon párnára hajtani fejecskét pláne olyan szögben, hogy a gyomorsav ne érezzen késztetést kifelé vándorolni......
Szóval egy teljes éjszaka bal oldalon, egy babóval aki persze hogy, jobban szereti ha anya a jobb oldalán fekszik ....hmmmm...... hát korántsem pihentető..:)))

ha még ehhez hozzáteszem, hogy mindezen állapotokban leledzve képes voltam huncutkodni párommal.... akkor asszem nem teljes egészében de egy olyan 30 százalékban megközelítettem manó tegnapi palacsintasütési akcióját:))))

KépKép
dorkamartini
 
 


Mabe... megtaláltam a "jó reggelt" képeket amikből csemegézni szoktál.... meg más képeket is... segíts légyszi...
Hogyan tudom ide beszúrni? Béna vok.... :oops: :oops: :oops:
vikiviktor
 
 


én is péter lettem volna:)))) lehet nem is a fiú lány dolog a gáz hanem a péterség:))))
ja és igen..szar vagyok matekból:))))

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka... megkapod a hős kitűntetést.... :wink: :wink: :wink: :oops: :oops:

Az éjszakai rossz alvásért pedig nem irigyellek... :? :? ekkora hassal már én is nehezen forgolódom.... :? :? Ráadásul ahányszor megmozdulok... férjecském megkérdezi, hogy "mi a baj?" .... :? :? és akkor jól felébredek... és nehezen megy a visszaalvás... Már mondtam neki, hogy éjjel ne kérdezgessen... mert felébredek... de ő meg aggódik... Mi lesz később???!!! :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vikiviktor
 
 


Naaa ja... a "péterség".... :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Később volt egy pasim Péter... na akkor volt ám nagy tiltakozás apám részéről.... (hál Istennek.... :oops: :oops: ) Akkor mondtam neki, hogy nnnnnne itt van péter.... akit annyira akartál... jól kitudtam ezzel akasztani..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikiviktor 2009.07.15 07:04-kor.
vikiviktor
 
 


és mi lenne ha harmadik névnek odabiggyesztenétek? akkor ha mégis annak kellett volna lennie akkor majd ő úgyis azt kezdi el használni ha nagyobb lesz....

Nálam ez úgy műkszik....mivel nem tudni mi lesz mintha ikreim lennének..... ha észreveszem, hogy billent a mérleg fiús cuccokba akkor lelkiiismeretfurdalásom lesz és gyorsan veszek lányosakat...akkor elkezdem lánynak gondolni...akkor meg egy idő után észbekapok..jesszusom....na de lehet fiú és akkor most hogy esik ez neki.......
szerintem ezzel én fogok kineziológushoz járni egy idő után....nem ő ......:))))))))

KépKép
dorkamartini
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?