Új privát üzeneted érkezett!

Detty, hát ha nemcsak egy bébi lesz belőle, akkor Te jó eséllyel szülsz februárban!!! :D:D:D
Vendég
 


Nem jót mutat a vonalzóm, egy nappal előbb járok és hiába javítom ki, nem hagyja... :(
Vendég
 


Na most már jóóóó!
Vendég
 

 
 

Hali!

Detty!

Te jó éggggggg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratula!Én is azt kívánom hogy úgy alakuljon ahogy ti akarjátok!!

Márti!

Emlékszem amikor Kamillát vártad és összefutottunk az ÁEK-es topicban hogy mennyire szarul voltál...már a kórház befektetés is fenyegetett..hátha most megúszod.
A Canada Dry nálam is bevált :wink:

Kaviár!

Gratula!! :wink:

Vivi!

Már kezdődik az ovi?Hogy a fancba?Nálunk csak szeptemberbe...Ja,vagy összevont,igaz?!

Képzeljétek az egyikbarinőm az éjjel megszült(Kerepesen) 2 héttel korábban..úgy látszik ez a rohadt meleg miatt...minden OK velük :lol:

Krisy!

Én szedek Elelvitet minden másnap egy szemet és folsavat minden nap.A folsav fontos a baba miatt!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vivi: gratula neked is, nekem júni 16.-án volt az utolsó, szóval jó korai próbálkozás volt (de a kislányommal is ilyen korán teszteltem)
kaviar
 
 


Aha, én júni 13! De én megvártam a 31 napot.
Folsav... akkor az nincs is a terhesvitaminokban?!??!?!?! :evil: :evil: :evil: :evil:
Azt akartam még kérdezni, hogy akkor toxoplazmára nekem külön kell kérni, hogy megvizsgáljanak? Eddig sose kérdezett rá se a doki se a védőnő... :shock: :shock: :shock: bár, gyerekkorunkban rengeteg macskánk volt, agyon haraptak és csikartak, plusz kertesházban nőttünk föl, plusz vágtam nyers disznóhúst is. Szerintetek??
Vendég
 


Vivi!

Én nem voltam ilyen vizsgálaton pont azért mert azt mondta a dokim hogy mivel én is vidéken nőttem fel kutyák-macskák között,így tuti h már átestem rajta.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Megnéztem, amit én szedek, abban van folsav, 200 mcg!
Az Elevitben pl 0,80 mg van.
Vendég
 


Szép napot!

Látom Panni, sikerült a vonalzó.Ügyi vagy! :)

Kaviar, gratulálok!

Detty, gyere, ha tudsz!Írd ki a kételyeidet magadból, meghallgatunk.

Vivi, egészen a 3.gyerekig bejött, hogy mindegyik egyre kevesebb idő alatt született, ám a 3. után volt egy méhszájplasztikám (nagyon csúnya volt, azt mondták könnyen elrákosodhat), így heges méhszájjal a "tarsolyomban"azért nem bíztattak gyors szüléssel. Végül 5 óra alatt lett meg, oxi és rásegítés nélkül. De műtét nélkül ennél gyorsabban ment volna-elvileg.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Ja és ha már gyógyszer...szed valaki Magnerotot?Én egyszerűen képtelen vagyok elrágni mint ahogyan a tájékoztató írja, elhányom magam ha csak rágondolok, de lenyelni is nagyon nehezen megy...de inkább úgy. Lehet, hogy így nem hatásos??
Én is Elevitet szedek 2 naponta, és folsavat-de van nap, hogy elfelejtem :oops:

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit!

Ja-ja sikerült a vonalzó:)....megszenvedtem vele :oops:

Vivi+

Akkor lehet h neked nem kell külön a folsav..az Elevitben sztem kevés van,meg amúgyis csak 2 naponta szedem én is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

hu, mennyi minden történt mig nem néztem ide. Igy jár aki takarit. Hát üdvözlöm az újakat és gratulálokk nekik.
Már nem tudom pontosan ki mit irt, úgyhogy ahogy eszembe jut írom.
Én elevitet szedek, nekem azt mondták, hogy ez a legjobb. Mikor az elöző terhességem elment, a doki, meg a védőnő is mondta, hogy inkább ezt szedjem. De csak mikor megtudodm, hogy terhes vagyok. Elötte folsavat ettem. De most már azt nem szedem mivel az elevitben van elég. És ahogy a neten néztem nem jó ha túl van adagolva, mert bizonyos vitaminokat nem tud a szervezet feldolgozni.

Ma megkezdődött nálam is az émelygés. Még nem erős, de már itt van. egész nap kavarog a gyomrom, úgy érzem mintha valami fel akarna jönni.

4 baba, te jó ég, bár engem is cukkolnak az ikrekkel, de négy?? spontán?
Egyébként örökölhető a hajlam, második generációnként. a mamám testvérei ikrek voltak...

Az előző terhességemnél már volt a 6. hét elején szívhang. Remélem most sem feleslegesen megyek. Úgyanis nem a városban fogok szülni, ha nem 40 km-rel arrébb.

egyébként nekem sem jól számol a vonalzó, egy nappal idősebb vagyok már. (mintha olyan sokat számítana :P )

Kép
Kép

Első orvosi vizsgálat időpontja: július 23. 20:45
vadszi
 
 


Kaviár!

Gratulálok a + teszthez!

Boruska!
A terhesség bejelentésétől számítva felmondási védelem alatt állsz. Amennyiben kirúgnak Neked kell bizonyítanod, hogy te bejelentetted a kirúgás előtt a babavárást. A megoldás az, hogy írsz egy papírt, mely szerint xy vezető tudomásul veszi, hogy Te z-én bejelentetted a babavárásodat. Lehet még cizellálni, de a lényeg legyen benne. Remélem a párodat is sikerül megnyugtatni ezzel a megoldással. :)

Mmanya

Kép


Kép
mmanya
 
 


Szerintem elég a terhes vitamin is (gondolom úgy állították össze) sok ismerősom barátnőm csak azt szedte de én pl. paramami vagyok így az előző babánál is szedtem + folsavat a 12. hétig (Eurovit pl.) abban 3mg van.
kaviar
 
 


Egy gyors helyzetjelentés, aztán visszaolvasok.
Ma reggel el kezdtem vérezgetni - pont úgy mint Flóránál.
Berohantam a fehérvári úti rendelőbe, ahol szuper - soron kívüli ellátást kaptam.
Baba jól van, hatalmasat nőtt 1 hét alatt!! És már hallottam/láttam a szívhangot is!!
Kaptam napi 4 Utrot, + pihi - gyereket ne emelgessem! ( marha vicces!! )

CRL 11mm
Terminus: március 1. 7+1 napos

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


detty,
te jóóó ég!!! Rögtön 4 baba?! Spontán baba/babák?
Gondolom majd leestél az asztalról, amikor közölte veled a doki...


vivi,
én az Imrében szültem anno és a mostanit is ott tervezem szülni. Csak még nem tudom kinél.
Valszeg Dr. Raft Miklós lesz a befutó. ( nála szültem az ügyeleten, mert a saját dokim nem jött el a szülésre)
Én a toxoplazma vizsgálatot mindenképp javasolnám neked. Millió ismerősöm van aki kutyás macskás (pl Márti az itteni topicból) és mégsem esett át korábban fertőzésen.
Nem egy nagy truváj a vizsgálat, sima vérvétel. Szerintem megér annyit, hogy utánna nyugodtabb szívvel nyúlj pl egy szelet nyers disznóhúshoz!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ismeri valaki az imrés Nyulasi vagy Raft dokit?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hogy tudok topicot inditani?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey, gratula!!Lám-lám, minden rosszban van valami jó... :)
Flóra-emelgetés...hát igen... :roll:

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sajna nem tudom, de milyen témájút szeretnél?-bocsi, a kiváncsiságért :oops:

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit,
doki témájút. Hogy mit tudnak Nyulasi dokiról.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A szülészeteken belül van egy szt imrés topic, eléggé pörgős (legalábbis eddig az volt), esetleg ott is meg tudod kérdezni.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


igen, már néztem.
nagyon kevés info van róla. az is olyan semmitmondó...
na mind1... most más forumokon iszonyat rosszakat olvastam róla, úgyogy el is vetettem a gondolatot, hogy ő legyen a dokim

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Egy darabig úgy volt, h én is szt imrébe megyek és akkor a Bálint és Bardóczy dokikon kívül (álíltólag Ő nagyon jó de nagyon drága és sok kismamája van), ajánlottak valami fiatal dokit, aki az sztk-ban rendel, talán Tasi?vagy valami T-betűs...

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


judit,
igen Bardóczyn én is gondolkodtam... de 15 ezer egy vizsgákat nála amihez még +10 az uh!!! Ez nekem nagyon sok. Ráadásul hiába van időpontod a magánjára, 1-1,5 óra várakozás szinte biztos!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Judit! Köszi, jól esik, tényleg sok kétely és kérdés van bennem.

Igen, spontán jött a négyes. De hát még annyira az eleje, hogy bármi lehet (azért az UH-t megnéztem már ezerszer, de még mindig ott vannak :) ). Talán azért sikerült így, mert Alexa még kicsi, és sokáig nem volt peteérésem. Most, hogy lett, lehet, hogy egyszerre sokan szabadultak ki, és páfff. Azért már jó lenne a mai UH-n túlleni, és egy kicsit biztosabbat tudni (mondjuk annyit, hogy legalább egy baba biztos él és jól van).

Honeymoon! Csak azért nem estem le az asztalról, mert feküdtem, de nem tagadom, megfordult a világ egy párszor.

Este sokat beszéltünk a a férjemmel, és eléggé úgy néz ki, hogy ha mind a négyen megmaradnak, akkor igénybe vesszük az eljárást a babák számának csökkentésére. Nem csak anyagilag nem bírnánk 5 gyereket felnevelni, iskoláztatni, stb, hanem nekem is veszélyes lenne, mert már elmúltam 35 éves, plusz sem fizikailag, sem lelkileg nem bírnám a dolgot (a türelemmel én is hadilábon állok mostanság, de lehet, hogy csak a hormonok teszik). Azt viszont nem tudom, hogy tudnánk eldönteni, melyik babát tartsuk meg, és melyiket ne. Meg hát kockázata is van a dolognak, persze, mint minden beavatkozásnak.

Mindegy, még nem filózok ezen, majd az esti UH után okosabbak leszünk - remélem.

Viszont jó hír, hogy ma egyáltalán nem véreztem (remélem, ez tényleg jót jelent), és egy picit émelyegtem is (még most is néha). Nem mintha hiányozna a hányás. Nagyon rossz olvasni, hogy közületek mennyit szenvednek sokan. Borzasztó lehet!

Az unokahugom szült tavaly a Szent Imrében. Ha kell, megkérdezem, kinél. Azt tudom, hogy jó volt, mert nagyon dicsérte, és tuti, hogy nem volt nagyon drága, mert ők nagyon nincsenek eleresztve anyagilag.

Nektek a toxoplazmát nem csinálták automatikusan? Nekem Alexánál simán megvolt, kérni sem kellett, igaz, csak egyszer. És én is azok közé tartozom, ahol macska van (ráadásul lakásban), és negatív lettem toxoplazmára. Ettől függetlenül nem kellett 2 havonta mennem.

Én Elevitet szedek minden nap, de külön folsavat nem. Rá is kérdeztem a dokinál a rákszűréskor még júniusban, de mondta, hogy az Elevit elég. Meg hát az Utrogesztánt és napi 2 magnéziumot.

Majd este jelentkezem, és remélem, nem nagyon rossz hírekkel!

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok! Honeymoon, akkor Te is Szent Imrés kismami vagy! Jaj de jó! Megkérdezhetem, nem véletlenül Balogh Tibor volt, akihez bekerültél soronkívül? Ő a dokim. Illetve hát most nem tudom, mi lesz, mert azon filózok, hogy lehet, inkább csak szülésznőt választok.
És mikor én a 3. babával elkezdtem vérezni, én is oda rohangáltam (többször is), és mindig azonnal behívtak! Szoval ez tényleg jó!!!
Vendég
 


És mi az, hogy a választott dokid nem ment el a szülésre?!?! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Hogyhogy???
Vendég
 


Nyulasit, Raftot névről ismerem, Tasihoz volt szerencsém, de csak ügyeletben vizsgált, Faludy-t és Baloghot ismerem, elsőt Faludynál szültem, másik kettőt Baloghnál. Dr. Balogh T. állítólag most 60-ért vállal szülést. De lehet hozzá Sztk-ba is járni. Én így csináltam, és akkor a vizsgálatokért nem kellett fizetnem, Faludy is azt hiszem, még rendel sztk-ban, és Ő nem mond árat a szülésnél. Bálintok nagyon jók, de náluk 100 ezrek a szülés!!! És csak magánba járhatsz hozzájuk. Baloghot nagyon ajánlom egyébként, nyugodt 60-as. És mikor 4 ujjnyival bekerültem a 2-eskével szülni, épp rendelése volt és futott a kórházba! Még lihegett, mikor beért! Komolyan! :P :P :P :P
Vendég
 


Jó ég! 15+10 ezer??!! És még várni is kell?! Sztk-ban meg 10-ből 1szer kell várni max fél órát, ha csúszás van. De 5-10 percen belül bejutok. És nem futószalagként kezel!!!
Detty! Nagyon szorítok az uh miatt!!!
Vendég
 


vivi,
igen én is Imrés vagyok! :D
Nem Balogh volt, hanem Nyulasi aki ma megvizsgált. Gondolkodtam rajta, hogy ő lesz a választott orvosom, de iszonyat sok rosszat olvastam róla. ( volt aki majdnem meghalt babával együtt a kezei közt)
Komolyan mondom, erről az SZTK-ról példát vehetne a teljes magyar egészségügy!!
Hihetetlen, hogy így is lehet csinálni!

A dokim anno azért nem jött el, mert aznap valami konferenciára ment vidékre. Persze, amikor el kezdtem járni hozzá az volt az első kérdésem, hogy UGYE NEM MEGY SZABIRA ÉS BENT LESZ A SZÜLÉSEN?! Ehhez képest az ügyeleten szültem, pedig nem kevés pénzt hagytam nála a magánrendeléseken.
4 napig voltam bent, de egyszer sem jött felém, hogy megnézzen - legalább utólag... Szóval őt ezek után passzolom!
Az ügyeletes Raft doki volt akkor. Bírtam a humorát és a rendkívüli határozottságát és problémamegoldását! ( gyors én nagyon nagyon komplikált szülés volt, vákummal a végén)

Ha fizetni kell engem nem zavar, mert világ életemben magán dokikhoz jártam. De a Bardózci féle 15+10-et erős tulzásnak tartom.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Na lépek fogorvoshoz!

UH-soknak mennek a drukkok! +++++++ :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Vivi!

Az én választott dokim se jött be az első szülésemre az akkori MÁV-ban :x :x ugyanis közölte hogy épp egy buliban van és már ivott...köszi :evil: :evil: gondoltam magamban......kurva jó fej volt...és ráadásul aznapra voltam kiírva és 3 hetente csengettem neki a nem kevés lóvét..szal ezért váltottam én is dokit és direkt nem egy sztárdokit kerestem hanem egy földön járó normálisat ,akinek még van egy csepp hivatástudata is és nem csak a lóvé érdekli :? :? mostani dokim(Kisfalvi)igaz hogy a magánrendelésén 8000ft a tarifa,de nem kell csak 6-7 hetente menni ha minden OK ,és a szülésért meg nem mond konkrét összeget...mindenki annyit ad amennyit tud és akar.

Honey!

Klassz hogy van szívhang!Én mindhárom srácomnál leglább 4-5x voltam ügyleten a kórházban vérezgetés miatt.

Még hogy ne emelgess....jó vicc :wink:
Nekem se nagyon kéne mert a kezdeti barnázásra szedem az Utrot és hát pihizni kéne..de sajna a srácok miatt nem mindig megy..igaz most anyunál vannak a nagyok 3 napot,de a kicsi is épp elég sok(k) :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


fogorvos :( utálom..ne is mondd..a múlt héten a fogam 3/4-e letört és a dokim meg bírta menteni egy felépített töméssel...ja és a baba miatt érzéstelenítés nélkül...ilyen még velem sosem volt,nagyon büszke voltam magamra :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Hétvégén nem voltunk itthon, mára végeztem a romeltakarítással. Gondoltam végre becsülettel visszaolvasok, de nem bírtam :oops:

DETTY: én nem is tudom, hogy reagáltam volna :roll: :roll: :roll:
Mindenesetre nem semmi.

Már nem hányok...annyit :oops: :oops: :oops:

Judit, hogy vagy?
danyuci
 
 


Sziasztok, Lányok!

Csak bekukkantottam, jó nagy a pörgés!

Drukkolok az UHsoknak, drakula az újaknak :)

Arra gondolok, hogy jövő ilyenkor kis szerencsével egy 4-5 hónapos babával fogok dögleni Balatonon a nagymamámnál egész nyáron! :) Muszáj ilyenekre gondolnom, mert most megyek visza dolgozni, és hát, majdnem lefejelem az asztalt az álmosságtól.

Hajrá

B
boruska
 
 


Honey! És ki volt, aki nem ment be? Ugye nem Balogh? :shock: :oops: Hú hát igen, de tulajdonképp nincs olyan doki, akiről ne mondana senki rosszat. Viszont ha sok ilyet hallasz, akkor érthető, ha inkább mást választasz...
Panny! Hát a Te sztoridhoz nem tudok mit hozzáfűzni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: hihetetlen!
Vendég
 


Figyeljetek már, jól emlékszem, hogy a terhesség elején van valami teli hólyagos vizsgálat? Az miért is kell és kb mikor is van???
Most tudtam meg, hogy egész augusztusban nem is lesz a dokim. Én meg júli 31-én megyek Hozzá... :shock: :shock: :shock: Úgyhogy ellát mindenféle beutalóval aztán majd szept.ben találkozunk.
Vendég
 


Én rákérdeztem, az első uh-ra hogy menjek, azt mondták korai terhességnél jobb telt hólyaggal.
Én fehérvárra járok dokihoz. Nagyon jó, női orvos. Mindig odafigyel az emberre. Akármit kérdezek nem ráz le, nem sietett. Ált nincs csúszás, ha van akkor bocsánatot kér. Egy vizsgálat 6000 Ft és ebbe még az uh is benne van. Mindenféle vizsgálatot elvégez, nem küldözget sehova pluszba. Amit lehet, azt már megcsinál az első szobában az aszisztensnő is. Ha jól tudom még 4d-t is csinál, de erre nem esküszöm meg.

http://www.lapok.net/lapok-szekesfeherv ... zakacs.htm

Egyébként nekem juni 12.-én volt az utolsó mensi
A peteérésem meg juni 26-27.-én volt. Az ovu teszt 26. án este mutatott pozitivat. És be is jött...

A vonalzót hogy lehet átállítani, mert 1 nappal kevesebbet mutat?

Kép
Kép

első orvosi uh: július 23. 20:45
vadszi
 
 


Vadszi, nekem is kevesebbet mutatott, csak úgy tudtam kijavítani, hogy "csaltam", egy nappal írd előbbre a mensi első napját!
Nekem júni 13-án jött meg és márc 20-a a terminus, de 4 hetes 2 napost írt, pedig vasárnap hétfő kedd, az 3 nap, szoval 4 hetes 3 napos vagyok ma. Igen, akkor Te meg 4 hetes 4 napos! :)
Vendég
 


vivi,
Kovács Zoltánnak hívják. Nem egy sztár doki. Fiatal, nem pénzhajhász... ezért lepett meg

panny,
hu.. kemény a dokis sztorid! :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Vivi: és hogy csináltad? újat kellett csinálni, vagy valahogy át tudtad írni?

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Danyuci, köszönöm, elég rosszul és idegesen. Holnap megyek dokihoz.
Jó, hogy nem hánysz annyit!

Máááááááárti, Deeeeeetty!!!!Gyertek!!!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, mert nagyon éhes és nagyon fáradt vagyok.

Az égiek egyenlőre megkegyelmeztek, mert a mai UH-n már csak egy baba volt. Viszont a béta HCG-m iszonyú magas, pont a négyszerese a kor szerintinek, és nem tudják miért. Még nem tudják, hogy esetleg nincs-e méhen kívül még egy baba, mert ez magyarázhatná a dolgot, de a szimultán terhesség állítólag nagyon ritka. Most figyelni kell, hogy ha hirtelen nagyon fájna a hasam, és rosszul érezném magam, azonnal mentőt kell hívni.

A baba mérete a menstruáció szerintinek felel meg, napra pontosan, de sajnos a szíve még nem ver, ami a doki szerint még tök normális, mert még csak 5 hét 5 napos. Jövő hétfőn megyek vissza (sajnos most a magánba, remélem, nem az egész terhesgondozást - 7.000 Ft - kéri el), mert addigra már kell lennie szívverésnek is.

Szóval megnyugodtunk, bár az elején borzalmas volt. A vizsgálat előtt csak annyit mondott, hogy úgy néz ki, többen vannak odabent, mint mi itt kint. Erre rákérdeztem, hogy mi ketten, vagy a férjemet és Alexát is beleértve, akik kint vártak. Erre a válasz: ha őket is belevesszük, akkor pont egálban vannak. Ezt még a béta HCG miatt mondta.
Így nem maradt más, várni kell hétfőig és az Utrogesztánt folytatni kell.

Na, megyek kajálni, mert már fáj a gyomrom.

Kép
Kép
detty74
 
 


Vadszi újat kellett, mert hiába írtam át!
Detty! Hú aszta... nem is tudom mit mondjak!
Az 5+5-nél még tényleg normális, hogy nem láttak pulzálást! Biztos minden ok a kis mütyűrrel!
Vendég
 


Detty!

Én pont 5+5-nél voltam a múlt héten a dokinál és nekem se látta még a pulzálást,csak a petezsákot!!Szal ez teljesen normális!!!
Talán jobb is így hogy csak egy babóca van,nem?!

Locsoltam kinnt a kertben és komolyan mondom hogy agyon scíptek a rohadt szúnyogok mindenhol :x :x :x

Boruska!

Bizony.bizony, jövőre már mehetünk a picikkel is nyaralni...de jóóó lesz :wink: :wink:

Vivi!

Nekem is egy nappal kevesebbet mutatott a vonalzó...de miért???..aztán én meg úgy oldottam meg hogy egy nappal korábbra írtam a várható szülést..így mutat pont jót.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Detty!És akkor a tegnapi 3ra mit mondott a doki?Nem lehet, hogy miattuk magas még mindig a hcg szinted?
Szorítunk annak az egy Picinek!Meg Neked, hogy ne legyen szükség mentőre...

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Vivi!

Te nem csinálsz a többi lurkóról is vonalzót?

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja? Már gondolkodtam rajta. Hogy is kell???
Gyerekek én mindjárt hányok!!! :shock: :shock: :shock: Ez szerintem nagyon korai!!! És már a 27. naptól van!
Vendég
 


Csak azzal magyarázta, hogy az ő gépe nem ilyen profi, de egyébként most is megjelent az a négy gömböcske, csak most az is látszott, hogy azok nem petezsákok. Most egyértelműen kirajzolódott az EGY petezsák, benne az EGY szikhólyaggal, és az EGY kb. 2 mm-es pöttyel, amiből a baba lehet.
A HCG-t nem tudják megmagyarázni, és remélem, hamar kizárják a méhenkívülit.

Panny! Hihetetlen megkönnyebbülés. Nagyon nem szerettük volna eldönteni, hogy hányat tartsunk meg és főleg hogy melyikeket. Iszonyú döntés lett volna. Főleg ha valamiért a kiválasztott(ak) nem maradt(ak) volna meg később.

Panny, Vivi! Nektek mikor mutatott pulzálást az UH először?

Kép
Kép
detty74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?