Új privát üzeneted érkezett!

450. oldal, csajok! Orosz regény lesz belőlünk. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Nozavi!

Mi 3020 grammal születtünk, tegnap voltunk 4750 grammok :D Valamint 50 centivel született Hanna, most kb. 60 lehet.

Anita!

Én Mecsek édeskömény teát adtam eddig Hannának. nem volt tőle baja. Most gyógyszertárit adok neki, az is jó.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Anikó,
Én sem tudok menni, nekem nagyon messze vagytok, meg ilyen melegben elindulni sem akarok a kisasszonnyal. Nektek nagyon jó szórakozást Csajok!! :wink:

Nóri,
üdv itt! Vili nagyon szép kiskrapek! Bogi május 21-én született 3000 gr-al, a kórházból 2800-al engedtek el, tegnap volt 4460. Szerintem Vili nagyon jó kis húsban van!!
A 23 fok miatt most jó irigy vagyok, itthon két hétig 30 fok felett lesz :cry:

Mozza,
csinik vagytok nagyon a Lánykáddal!!

Trixi,
nagyon szép Petya! Olyan, mintha zöld szeme lenne :)

emese1979
 
 

 
 

Csuklás: mi is néha kaja után csuklunk, amikor picit visszabukik. Néha bejön, hogy vissszateszem cicire, és akko még eszik egy picit, amitől elmúlik.

A citromlé nekem is rémlik.

Nem is írtam, ma 5-kor keltünk!!! Igza, olyan fél11 körül aludhatott el, de akkor is :)

emese1979
 
 


megjöttünk oltásról, hát engem jobban megviselt , még jó hogy velünk volt apa :) kis sírás volt vörösödésig aztán aludt tovább.
5800 gramm és 58 cm.

csuklás:
Álmos is sokat csuklik, a pocakban is állanóan csuklott. én nem csinálok semmit, vízzel kínálom néha de nem kéri és nem is zavarja.:)
a citromlére a védőnő azt mondta, hogy allergizáló lehet.

Nóri,
stockholmban dolgozott, vagy mellette, nem emlékszem :) meg vmi kis szigeten.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto

Almi nagyon formas kiskapis :wink:

Nori

ha nagyon erosen csuklik en cemibion cseppet adok (c vitamin) egybol elmulik.
jobb mintha annyira erolkodne,h bukik meg uvolt tole :roll:
szuletesi suly 3650
hazahozva 3430
8 hetes lesz csutortokon es 5410 gramm :)
es 64 centi korul van!
es 52 centi volt :wink:

mozza
nagyon szepek vagytok ti is Lilivel :)

majd a heten csinaltatok en is kepet.. nincs normalis kozos kepem Boroval :oops:

tegnap oltast kapott. nem volt hoemelkedes,ebbol adodoan laz se :roll:
borogatni se kellett. alig talaltam meg a szuri helyet is :shock:
alomkoros lett ... eszik alszik eszik alszik. ma is.
amikor fent van meg vigyorog. meg almaban is kaja utan :)
egyedul hajnali 5 korul volt kis nyuglodes mert enni akart, es 6kor szokott,de adtam neki .. utana szokasahoz hiven aludt ugyanugy 4orat! raszokott arra h 22tol 6ig alszik es 6kor eszik ugye de utana vissza alszik 10ig :wink:
szoval ha akarok en is aludhatok addig :D
es hat legtobbszor akarok :oops:

csiposzuresen meg minden ok.
mar nemtudom meseltem e, de bementunk apaval es kerdeztek volt e csladbagn vkinek gond a csipojevel. mondom igen. az apjanak. az edesapja pedig jo hangosan: "melyiknek?" neztek rank oriasi szemekkel. mondom melyiknek.. hat neked. te vagy az apja. mert h neki nem volt csak kis koraban :))))
hat arrol beszelunk mondtak neki.. na mindegy.
kotott volt mind a ketto oldal neki! ezert kontrollra meg visszamegyunk szeptemberben h biztos tokeletes e.
egyebkent csak annyi volt h uh-val megnezte mind a ket oldalt. Boro akkor ebredt. nem nyerte el a tetszeset. foleg h mind a ket combijaba kapott oltast elotte :x
bar engem biztos jobban megviselt ezekszerint mint ot :roll:

prevenar fizetos,nem ?

Netti
Kép
maumau
 
 


az apjanak volt kotott a csipoje nem Boronak :D
csak nem irtam egyertelmuen. nala minden OK.

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszönöm mindenkinek a csuklással kapcsolatos ötleteket. A citromlevet kipróbáltam, mert én is hallottam róla, de olyan fancsali grimaszt vágott hozzá, és tovább csuklott. Nem nyertem! :lol:

Annus, isten éltesse Izust névnapja alkalmából! :D
nem sokat csúsztam! :lol:

maumau- a pneumococcus ellenire gondolsz? Itt kint Svédországban benne van a kötelező védőoltásokba, Vilcsi augusztusban kapja is az elsőt! Most már otthon is ingyen adják, bár a mostani helyzetet nem tudom konkrétan, de szerintem a védőnénitek biztos elmondja.
Tavaly április előtt 16 000 ft volt, csak nem sokan tudtunk a létezéséről. Sajnos nekünk sem mondták el az első kisfiamnál!!! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nori, csak azert kerdezem mert hogy ingyen volt :roll:
en meg tok meglepodtem. azt hittem fizetos. na de nem mintha akkora gond lenne :roll:
arra gondoltam igen :D

Juhuu, megjott a pihiszek!!!!
de varom apat h majd o teszi ossze. meg kell goliat elem :roll:
de 4 korul mar tesztelem is... az amugyis alom koros lanyommal :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Oltás utáni kép :) úgy látszik csak engem viselt meg, Álmost annyira nem :lol: :lol:

Kép Kép

Netti,
a prevenar nem fizetős, most kapta meg Álmos is.
majd tölts képet a pihiszékről, meg persze magatokról is :)

Böbi,
merre vagy?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti,
akkor Boró ügyi volt az oltásnál nagyon!
Nekünk is majd a gyerek 3 hónapos korában kell visszamenni kontrollra a csipőjével.

Houtam megint 2 képet:

nézelődés a kiságyban (ritka pillanatok egyike :)
Kép

Hajrá Fradi.. (csak mert előző nap extra hisztis volt, így bosszultam meg :)
Kép

emese1979
 
 


Eszto, a heten mindenkepp toltok kepeket. kozoset is. mert sznte nincs is :shock:
Remelem Almi is ilyen jol fogja viselni mint Boro. vigyorog stb.
En meg felkeltem ejjel is nezni nem e meleg :lol:
Adsz neki majd kupot estere? vagy csak ha belazasodik?
ja es Alminak sztem nagyobb haja van mint Boronak,de mar novoget nekunk is ! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó,
csúcs Álmi! Hát Ő tán még élvezte is a szurit :) :)

emese1979
 
 


Emese én irigyebb vagyok hidd el. Már csak ha Vilikémet nézem is. Mennyi göncöt kell ráadjak? :lol: :roll:
Nektek meg egy kis vékony nyári sapi és kész! :D

Nem tudom ti mikor fürdettek, én legkésőbb 7-kor. Vilcsikém átlagban úgy 8 körül befészkeli magát az ágyikójába, és mire elpakolok a fürcsi után, már alszik is, és először hajnali 4 - fél 5kor kel. Ez úgy kb. két hete rendszeresre mondhatóan így van. Mindez nagyon szép, és jó nekem, főleg ha tudnék aludni, mert itt a melegen kívűl sötét nincs! Hulla fáradtnak kell legyél ahhoz, hogy éjszaka 1-kor ágynak ess! :shock: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti
tavaly óta nem fizetős.

Nóri
Üdv itt! Vilmosnak teljesen jó méretei vannak. Kolos 2990- vel született, 1 hónaposan 4600, 2 hónaposan majdnem 6 kiló.
Nekem unokatesóm orvos és kinn van a családjával :-)

Szofi
Mi is többet híztunk megint 1 kilónál. Maja 4 hónaposan nyomott annyit, mint Kolos most. :-)

Mi lányt akartunk először, mert a Maja nevet ezer éve kiszemeltük. Ezért stratégiát gyártottam rá.
Ugye a lány kromoszómát (x) tartalmazó hímivarsejt lassabban ér oda, de tovább él. A fiú (y) kromoszómát tartalmazó gyors, de hamar elpusztul. Ezért gondoskodni kell róla, hogy mindig legyenenek ott, hogy ha megérik a pete, akkor egyből x-szel találkozzon. Ez azt jelentette, hogy 2 naponta összebújtunk :-)

Másodjára fiút akartam, ezt nehezebb megvalósítani, mert tudni kell, hogy mikor érik a pete és akkor kell odaküldeni a gyors y-okat.
Mivel volt ekkor egy vetélésem és utána amikor már lehetett elsőre nem jött össze gyerek, ezért én vettem ovulációs tesztet, ami kimutatta a peteérést..... és Kolos lett belőle...

Persze biztos nagy hibaszázaléka van a módszernek, de nálunk bejött. :-)
pumuklii
 
 


Emese, Bogi mndig olyan kis csinos!!! :)

En a korforgot lehoztam a jarokaba, mert igazabol fent csak esti alvasnal van kb. vagy van h felviszem aludni mert epp ott akarok csinalni vmit es tudom h felkeltenem..
nalkozben bekapcsolom neki,racsodalkozik elmokazik kicsi es ennyi.
alvashoz neki nemjo,tokre felebreszti :roll:
de szorakoztatasra tokeletes. ideig oraig mint minden :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese,
Bogi is nagyon szép :)
még mindíg irigykedek a csajos rucikra :lol:
nagyon jó a pihiszéketek


(zümmög a gyerekem álmában :D )


Netti,
én most adtam neki fél kúpot, aminek sztem a fele a kezünkben elolvadt :) Zoli keresztszülei gyerekorvosok,ők ajánlották hogy oltás után meg este adjak neki felet. majd délután, este meg éjjel megmérem a lázát. Remélem nem lázasodik be ő se.
már kopaszodunk ám :) hátul a tarkójánál sok haja van, felette kopaszodik :D de mindíg olyan vöröses a képeken, pedig nem is olyan.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Pumukli,
micsoda stratégia :) de jó, hogy bejött :)

Nóri,
mi fél8-8kor fürdetünk utána apa megeteti és már alszik is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


pumukli :D
nagyon bejott akkor nektek.... egy fiut meg en is szulnek szivesen :roll:
de csak kesobb. majd raallunk akkor az ugyre :D

most agusztusban tetek fel mirenat.
dokim ajanlotta, reven h szinte az osszes nogyogyasz felesegnek ez van azt mondta,ugyhogy biztos jo.
hasonlo mint a spiral.de mar egy sokkal jobb valtozata.
mondjuk joval dragabb is.40-50 ezer kozott mozog az ara. plusz gondolom amiert felteszi.
de nekem muszaj ilyet valasztanom.
fogigatlo tobbet nem johet szoba. es a gumit utalom :roll:
ahogy olvastam a legtobbet fogamzasgatlo tabit valasztottatok :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


hello csajok,

jó talit!

Álmi csúcs! Petya, Vili és Bogi is édesek!
Mozza, szuper a hajad és Lili nagyon aranyos!

Szofi, mondtam én, hogy hülyék ezek... :evil:

Nóri, AndrisMarcim 2770 volt, amikor született, 2650 amikor hazahoztuk, múlt héten 4 kiló fölött, a héten még nem mértük.

Hogy van ez a meleg adni akartunk neki tegnap vizet. Olyan fejet vág, mintha citromba harapott volna. Kiskanálból kiköpi, a cumisüveget meg nem ismeri, csak nyalogatja. Most mit csináljak?!

Kép

Kép
adraci
 
 


Eszto,en is adtam neki,bar en nem oltas utan,hanem este utolso etetes elott,ami olyan 9 korul jott ki! Aludt kozben :D
annyira nem hatotta meg a dolog, egyszer visszanyomta a kezemben,aztan nem. utana kapott egy felet etetes elott 5 -6 kozott! ez a kup erdekes dolog, sztem nalunk is total elolvadt a fele mire bement........ dokineni nekunk azt mondta h adjunk ha gondolunk,de szte 5 kilo felett annyira nem gyakori a hoemelkedes emiatt :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri
megkaptad már a bogyót? feladtam múlt 7en.remélem igen...

Netti,
én azt a fogitabit kaptam amit a terhesség elött szedtem, nekem az jó volt.
tényleg, minden Ok volt a kontrollon?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Huu neha Boronak se kell a viz..... pedig o eleg sok vizet iszik.
de tegnap kulonosen soakt itattam.tetszett is neki. mondtak itassam, kinalgassam tobb vizzel az oltas miatt.
erre csak lestem... ilyen 40-50ml-ket cuppantott be a vizbol.
Es elegedetten aludt tovabb..
kb 3x toltottem tele a cumisuveget.

Adraci, es ha izesitened neki kicsit? akar vmi tea..
ilyen melegben sztem jol esne neki csak lehet nem izlik neki a viz :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto
Igen minden OK,halistennek :)
pedig en nem ereztem annyira ok-nak a dolgokat.. belul nekem meg mindig erzekeny. gondolom a mehnyakrepedesemnek tobb ido kell.. de a doki szerint nagyon szep.
Vittem Borot is amugy.. vegig alukalt.. a kocsi jol bealtatta :lol:
En azt a fogitabit nem szedem tobbet,masikat se. Vhogy nem hatnak nekem ezek.. es anyumnak se,gondolom vmi csaladi "vonas" :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Adraci
semmit. Max szopik gyakrabban. Maja nem kapott vizet, elvolt anélkül is.

Mozza
gyönyörűek vagytok a képeken!

Bogi is cuki, ahogy figyeli a labdát! Álmos mosolya is nagyon aranyos!

Netti
én is olvastam ezekről az új "spirál"okról, már a nevükre nem emlékszem. Gondolom a nőgyógyász feleségek már nem mai gyerekek, nekik lehet a tabletta már nem jöhet szóba.
Nekem az nem tetszett, hogy ugye belóg a hüvelybe a zsinór, amivel majd kiszedik. És az jó kis baktériumlétra, és sok mindent össze lehet így szedni.
Aztán lehet nekem is lesz majd egyszer...
pumuklii
 
 


pumukli, hat inkabb ez mint a spiral,arrol meg tobb rosszat olvasni, meg mondanak is sztem. de biztos ez is ember fuggo!
nekem mas nem igen johet szoba. csak az ovszer. azt meg biztosan nem fogom :roll:
gyogyszer mellett meg terhes leszek. szoval mas tenyleg nem marad :)
az en dokim eleg fiatal sztem,remelem szrt nem mondana,o most ezt mondogatja mindenkinek aki hasonlot szeretne.
majd beszamolok rola milyen amint megvan :roll:
azt is mondta nem fogom szeretni mikor felteszi :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, 40-50 ml vizet benyakal? :shock: Ízesíteni nem akarom, mert következetes akarok lenni, mert majd ha nagy lesz, csak vizet szeretnék neki adni. Hát még próbálkozom, hátha megszereti.
És mégis mennyi idő, míg rájön mi az a cumisüveg?

Esztó, megérkezett bizony, írtam is privit! Köszi!

Én még nem hallottam ezekről az új spirálokról, szerintem még fiatalka vagyok ehhez... :oops:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci :D
en 22 vagyok :wink:
de vhogyan vedekeznem kell...
Boro lehet azert szereti talan a vizet,mert o az elso napjaitol kezdve kap. az elejen a sargasag miatt..

Netti
Kép
maumau
 
 


Adraci,
Bogi is kiköpi a vizet többnyire, ma nagy nehezen 2 kiskanálnyit beszlopált... de utána üvöltött tovább, szóval nem csillapított a aszomját, úgyhogy cicire tettem, attól megnyugodott :)
Teát én édesköményt próbáltam, 2szer, de mindkétszer visszaköpte... ízesítni meg én sem akarom neki, ha szomjas, megissza a vizet is :)

emese1979
 
 


Egyebkent Boro is azert ivott annyi vizet tegnap mert gondolom oltas volt.. nemszokott ennyire rengeteget.
de o azert iszik minden kaja utan! van h ket kaja kozott is szomjas :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Nagyon cuki a babócák! :D

Teszek fel én is pár fotót Hannusról:

Kép Vigyorex
Kép Csini ruciban
Kép Balettozom
Kép
Kép Elhasaltam

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Hanna is gyönyörű!!!
az egyik lábáról letornázta a zoknit? :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Maumau!

Akkor egy cipőben járunk,azzal a különbséggel, hogy állítólag nekem nem lehet saját gyerekem. (ezért adoptáltunk)
A Spirálok felhelyezése(mert ez is olyasmi, csak éppen hormonokat bocsájt ki) nem kellemes, de nem is fájdalmas!
Engem is riogattak a felrakással is, meg a levétellel is, de nem rosszabb. mint egy mensis görcsölés. A levételt pedig meg sem éreztem!

Emese!
Petya szeme mélykék, de elvileg zöld lesz neki is.
Marciét szokták barnának nézni, pedig csak szürke, zöldes "beütéssel".

Mindjárt próbálok kicsinyíteni.,hátha sikerül, mert vannak édes képeink... :)

Eddig nem raktam fel, most elárasztom a topikot! Reszkessetek! :D

Kép Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


pumukli, és melyik városban vannak?
Mi Svédország középső részén Hudiksvallban! Kb. 15 000 fős városka. Amikor kijöttünk féltem, hogy mit fogok én itt enni, /sajnos, elég válogatós vagyok!/, DE.....................van McDonald's! Na jó vicceltem! Egész jó magyaros kajákat tudok főzni, csak a hozzávalók beszerzésével vannak problémák!
Na de rólunk ennyit!

NEM ALSZIK A GYEREKEM!!!! :? Pedig nagyon kellene neki, mert hisztike lesz nem kicsit! Most gépezünk, csak Ő a lábacskájával "ugrál" a klaviatúrán! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Igen, Eszti! Lerúgja mindig :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Amúgy mindannyian szoptattok? Mert sajnos nálunk már kifogyott a tejcsárda! Annyi van, hogy reggel meg este komfort szopizik, de aztán úgy megeszi a flaskából a 120 ml-t, mint a sicc. Már mindent kipróbáltam, valószínűleg idegi alapon nincs tejem! Túlon túl stresszes volt a tavalyi évem! :cry:

Jajj, de Drága! Röhög magán ahogy csuklik!!! :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Adraci,
Bogi is kiköpi a vizet többnyire, ma nagy nehezen 2 kiskanálnyit beszlopált... de utána üvöltött tovább, szóval nem csillapított a aszomját, úgyhogy cicire tettem, attól megnyugodott :)
Teát én édesköményt próbáltam, 2szer, de mindkétszer visszaköpte... ízesítni meg én sem akarom neki, ha szomjas, megissza a vizet is :)

emese1979
 
 


Én is próbáltam már a vizet, de utálja. Pedig nekünk kellene, hogy igyon, mert ugye másfél óránként cicizne, és a védőnő szerint is lehet, hogy csak szomjas. Aztán gondolkodtam mit lehetne adni ami finomabb, akkor kitaláltam a teát. Édesköményt nem adok, mert azt én Aminánál nagyon megszívtam, órákig üvöltött tőle olyan szelet csinált neki. Úgyhogy csipkebogyó-hibiszkusz teát főztem mindenféle ízesítés nélkül. Ebből nagy ritkán legurít úgy 10ml-t. Nem egy nagy teázós, és a cumisüveget is utálja.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti, akkor te még fiatalkább :lol:

na idehallgassatok, a Tommee Tippee-ből benyakalt 30ml vizet. Akkor szomjas volt? :roll: szerintem így nem is érzi az ízét, mert csak kinyitja a torkát és hamar lemegy :lol:

Nóri, én még szoptatok. Remélem még vagy 4 hónapig minimum... a sör és maláta kombináció nagyon bevált

Kép

Kép
adraci
 
 


adraci - én is nagyon, de nagyon szeretnék szoptatni, mert olyan kontaktusom az életben nem lesz több a gyerekkel, ezért is kínzom magam azokért a 10 mlkért amiket még kiszopókál. Én a laktoherb teától a rántott leveseken át, a sörig, meg a vitaminok tömk elege, még sima ánizs teát is ittam, na talán azt soha többé, sőt még a fejővel is stimuláltam, szóval amit tudtam mindent, és mégis egyik napról a másikra csappant meg a mennyiség de úgy napi szinten legalább 1.5 dl-vel. Amikor hazajöttünk a kórházból elkezdtem fejni is, olyan boldog voltam, mert egy hét alatt közel másfél liter tejci volt lefagyasztva, de már az is elfogyott!

A fogamzásgátlás nálunk is macerás téma... nekem nem szabad szednem bogyót a visszereim miatt, az óvszertől viszketek, a spiráltól meg nem tudom miért, de félek! Mondjuk tesóm amellett lett terhes kétszer! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na hali!

Én is vagyok.
Próbálom behozni a lemaradást....annyi házimunkám volt....és még nem végeztem! :(

De!
Lili napirendje kezd visszaállni. Ugye nálunk az oltás és a láz nagyon bekavart.....+ itt volt anyukám, aki egy élő durocellnyuszi :) ....Lili áll. ölben volt....
Tegnap eg. nap üvöltött....kicsi ölbebabám könnyen visszaszokott a vállra :lol:
De 'kemény' maradtam, tartottam magam a napirendhez....és mára-koppkopp visszaállt a rend!!!!! :lol: Juhuhuhúúúúúúúúúú! :D
Szóval reggel f8-kor én keltettem....vidáman ébredt...rekord 190-et szopizott...majd 12-ig durmolt! :lol:


Netti!
Boró még mindig ölbebaba?
Próbáltad már szopi és büfi után simán kicsit vinni magaddal?
Nem ölben, hanem ülésben?
Lili ma jött velem tusolni, teregetni,sőt vettem pár képet a szobájába, végigasszisztálta ahogy felszögelem! :lol: :lol: :lol:
Totál lenyűgözte...és NEM volt így végig rajtam.
Csináltass közös képet Boróval!
Nálunk is kvázi ez az első....családi meg még nincs is! :oops: :(

Nóri!
Jó hogy jöttél! Csak most bukkantál ránk?
Furi lehet világosban nonstop....én Lappföldön kaptam kvázi depit télen, amikor 2 hétig full sötétben voltunk! Szóval inkább folyamatos nappal, mint a sötétség.
Olvastam, hogy rö.assz. vagy. Lenne egy kérdésem: Lili izületei néha kicsit ropognak... :? Doki szerint no para.....tény, hogy a családban többen 'kattogunk' néha....de furi lenne, ha ezt örökölni lehetne...vagy lehet????? Szerinted? Ha megyünk csípőszűrésre mondjam az orthopédusnak????????

Babák még mindig hihetetlen szépek!!!!
Hanna milyen helyes kis barna csajszi. Lili haja is egyre sötétebb. Furi is lenne szőkén....férjem is, én is sötét hajúak vagyunk.
De a szeme most mintha zöldülne....hmmm....nem lenne rossz sötét hajjal. :roll:

Szegényke 'fradis Bogi'! :lol: :lol: :lol: Kemény volt a mami! :lol: :lol:

Esztó!
Álmival nagy mákos vagy! :wink: :D
Mizujs veletek?
Torna? Hogy állsz? Mennyire látványos már? (a fotód alapján jól belehúztál! :) )

Böbi!
Merre vagytok?

Kép
mozza
 
 


Nóri!
Köménymagos leves! Naponta 3szor!!!! Próbáld ki!!! Engem az hoz helyre, ha csappan a tejem!
Ja és csuklás (azt hiszem te kérdezted): Lili is áll. csuklik...már a pocakban is mindig....doki szerint normális.....
Próbáld meg, hogy közvetlenül kajcsi után kicsit paskolod a hátát, hogy többet és nagyobbakat büfizzen! Ettől hamar kimegy a levegő a pociból és nem (mindig) csuklik! Az esetek 60%-ban bejön...legalább valami.

Ja, és köszi mindenkinek a bókokat Lili nevében is! :lol: Majdnem kemény 7centivel lett rövidebb a hajam + fokozatos(abb) lett.
Na, és szerintetek ezt a férjem észrevette?????? :roll: :wink: :lol:

Kép
mozza
 
 


mozza
csinaltatok kepet a heten,tok durva,nincs kozos kepem a gyerekkel (normalis)
es csaladi kep sincs meg :(
amikor lehetne akkor mar mindig jatszos ruhaban vagyok..... es persze semmi kedvem osszekapni magam a fenykephez :lol:
de vmikor sort keritunk arra is.
Boro nagyon sokat javult,persze IMÁD olben lenni... de van h koveteli h letegyuk :wink: mert epp ugy kenyelmes neki.. a teregetest imadja! ha lakasban hajtogatok vagy ilyesmi azt is nagy szemekkel nezi...de meg mindig szeretnem ha megszokna jobban h legyen eleg ha ott vagyok. 20p utan koveteli h felvegyem.. de utana le tehetem ujra! csak kicsit akar olben lenni..
Mennyit hagytad sirni Lilit? hogy szokta ilyen jol meg?

Pihenoszek osszeszerelve. dobok majd kepet Bororol meg a szekrol,most 4-5 percet volt benne. eloszor vihogott tetszett neki,aztan olyan visitasba kezdett :shock:
kivettem es elaludt 1p alatt a kezemben, ugyhogy lehet az volt a gond h o hason szeret aludni en meg ugye ott haton tettem le..
ha felkel majd kiprobalom ujra es le is fotozom :D
ha nem jon be neki akkor lehet nem erte meg tulzottan :roll:
azt vettem eszre h a legegyszerubb jatekokat szeretni.. szoval lehet felesleges lenne neki felvasarolni mindent.
jatekokkal nemis foglalkozik.. a textil pelust cibalja csak. de azt elegge..bameszkodasra a jatekok csak par percig jok... bezzeg a fal es a fuggony.. meg a konyha..... azokat akar fel oraig is elbamulja! mindegy :lol: lassan ugysincs olyan dolog amit ne vettunk volna meg.....

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza :lol:
ez kb olyan h odaallok egy uj felsoben es megkerdezem tetszik ?! valasz: tetszik a hajad igen,fodrasznal voltal?
ilyenek a ferfiak :lol:
a kivetel pedig csak erositi :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Pasik! :lol:

Lilit akkor hagyom csak sírni, hogyha nyügi, vagy hiszti sírása van, vagy felébred álmából és még fári....ilyenkor megnézem sokszor, néha csak lopakodóban, hogy ne vegyen észre. :lol:
Azért ha folyamatosan sír (nem csak fel-fel visít), akkor max 15 perc.....aztán ölbebabázunk! :roll:

Ja, még akartam írni, hogy sztem tök jó cuccok vannak most az H&M-ben. Én jól kiköltekeztem magam. :oops: (pedig 700-2500 között vannak kvázi leértékelve....de jó sokat vettem! :oops: :lol: :lol: )
Rakok képet:(mostanában a fülét szereti markolászni! :lol: )
Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.07.14 16:11-kor.

Kép
mozza
 
 


Nem kell félni a spiráltól, nem annyira vészes. Ha valaki terhes lesz mellette,akkor azt szarul rakta fel a doki. Mindkétszer ugyanaz az orvos tette fel a tesódnak? (mert akkor ott lehet a bibi)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jajjj, szupik a képek!

Csani imádja az édeskömény teát, sőt a vizet nem is hajlandó meginni. Mi 1,5 dl teába teszünk fél kávéskanál cukrot - tudom, ez is minimum Isten ellen való vétek, de lesz#*°m. Csani imádja, jó szomjoltó, és nálunk a pukikon is sokat segít. Fél kávéskanál cukortól meg nehogy már baja legyen!

Trixi? Bocsi, én miről maradtam le? Adoptáltatok??Elmeséled, hogy hogy volt, ha nem titok?

Kúpot nektek felírt a doktor oltáskor? Vagy lehet csak úgy kapni?

Pumukli! Öhm... Nekünk elsőre összejött Csani, amikor is 1-2 naponta non-stop összebújtunk. Úgy látszik volt egy y, ami sokáig élt... Vagy fordítva működök...? :D

Zsüci, ne dolgozz! Tessék pihenni, meg babázni meg lazítani! Jövő héten jössz Vannihoz? Én megyek Annussal, ha áll még a dolog???

Nóri, az én gyerekem is naponta kb. 5ször csuklik (már a pocakban is így volt), de nem zavarja. Úgyhogy én hagyom.
Csani máj. 19-én született 305-nel, és ma 4800gr-ot mértek nála. Szerintem azért furi neked ez a sok kiló, mert sok a nagyobb baba, akik ráadásul korábban is születtek, mint Vili. Én a máj. 19-cel meg a 3050 gr.mal is a mezőny utolsó harmadában kullogok!
Amúgy én szoptatok hál istennek, kop-kop-kop.

Anikó édes vagy! Remélem azért jól érzitek magatokat. Csani különben totál készen van, füle-farka lóg.

Voltunk ugyanis 500 fokban a doktornőnél. Kiderült, hogy tök kötött az egész izomzata, még mindig sárga (kell intézni pisitezstet), és kell menni koponya-has UH-ra (ez mindenkinek kell???). Meg 4800gr, 54 cm és a feje 37 cm, mellkas meg 36.
Ja, meg kicsi a kutacsa. Azt nem értettem, hogy ez miért baj...

Na jó, befekjezem az orosz regény általam írt fejezetét!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


jajj de csini Liliii :D
Vegulis en is hasonlokepp csinalom :roll:
H&M :oops:
hetvegen voltam arenaban :oops:
parom meg a Boroval leultek addig kint miiig anya vasarolt "kicsit" :roll: :D
tenyleg nagyon nagy leertekelesek vannak. csak lestem :shock:
es hat vettem ezt azt :P

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Mozza nagyon ari Lili baba!
Nóri én is irigyellek a hideg miatt.
Mi meg azon gondolkozunk megyünk Svájcba,de félek nekivágni. :roll:
Nekem meg fáj a fogam,huzatot kapott. :( Begyulladt és megduzzadt,tényleg ki húzatom,miután szedtem rá gyulladás csökkentőt.Az előbb fújtam rá lidokaint,de szinte ugyanúgy éreztem.Ez van.
Hannust az előbb 1 órán át ráztam,szerintem a hasa fájt,de nem tom.
Mennem kell,Gréta hív.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti!
Hát, anyukám mesélte, hogy nekem a nájlonzacskó volt a kedvenc játékom, és egyébként is a csomagolás mindig érdekesebb, mint a benne levő játék! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: