Új privát üzeneted érkezett!

Pumuklii!

Kíváncsi vagyok azokra a tippekre, mert mi mindent bevetettünk, mégis háromból három fiú! A kínai naptár szerint is lánynak kellett volna lennie, csak ezt ő nem tudja! :D

Egyébként megerőszakoltam ma Petyát, és én tűntem erősebbnek. Megint üvöltött a cici miatt. Kicsit becsaptam, mert a szájába adtam a teás cumit,aztán ahogy rákapott, kivettem, és betettem a cicimet a szájába. Üvöltés, majd újra játék, és a vége az lett, hogy szopizott. A következőnél már nem adtam teát, csak a cicit erőltettem, és evett. A mostani evésnél meg egyből rákapott!
Úgy látszik, ő már tudja, hogy okos enged,anya szenved! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Kutyafüle,szupi lett a játszószőnyeg.
Lívia nagyon szép és milyen szőke!
Ildi,mi is 5x eszünk egy nap.Napi 570-700ml között,de általában olyan 600 ml/nap.Az jó???Most 4550gr.
Én 4 hónaposan akarok neki adni tejpépet,meg neki való babaételt.Szép fokozatosan,aztán főzök is majd.Te?Amúgy most is dilemmában vok.Ez a kaja téma nagyon el van túlozva,mert ugye tea kéne a csak tápszeres babának.De a mecsektől megy a hasa.A hipp,milupa dobozán meg 4hó van.Akkor mit adjak neki??Mikor Gréti pici volt 2 hó volt a dobozra írva.Szerintetek adhatom neki????
Mennem kell,majd még jövök....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na ott az apja vele.Épp gügyög neki,erre kiált hogy menjek mert a picikénk azt mondta hogy Apa!!!! :lol: Mondom persze 2 hónaposan. :lol:
Annus,Iza szereti a kengurut??Én még most sem döntöttem,de addig gondolkozom,hogy kinövi.
megyünk sétálni.
ja,ma vagyunk 8 éve együtt apával!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szép napot.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Anita!

Lehet kapni pickwick gyerekteát,ami filteres. Forralt vízbe tökéletes. Egyébként a rendes teát is adhatod neki, persze gyenge változatban!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mi egész nap alszunk ma a prünttyel...

Petrus, látom már, hogy téged foglak hívni, ha lázas lesz a gyerek!

Pumukli várom a tippeket, akár priviben! 8) De ugye nincs semmi, amit Kolosról nem tudunk? - csak viccelek, gondolom Majánál használtátok. 8) :lol:

Anikó, sajnos nekünk nem jó a holnap továbbra sem. :cry: De majd jövő héten Vanninál!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anita, boldog évfordulót!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép az értesítő!

A lányok szépek! :) Kicsik, nagyobbak egyaránt! :)

Pumuklii, a trükk minket is nagyon érdekel!!! :) Mindenképp szeretnénk kislányt! :) Persze, nem megyünk a falnak, ha nem jön össze... :)

Kaja: én 3 óránként etetem Danót, éjjel már 9 órás kajcsi után, mikor elalszik közel éjfél körül, már nem akar felébredni, de akkos is etetem még 1x, mert kis adagokat eszik (100 g), és így a 7x evés sem túl sok... Azért 1-2 kajcsi van napközben, ami kicsit nagyobb adag.

Emese, tényleg nem becsapás a cumi! Szeretnek cumizni a kisbabák, nem a tej, hanem a cumizás miatt. :) Én elég sokáig szerettem az ujjamat szopni, hát biztos, hogy a baba is szeret szopni. Jó dolog az a cumi. :)

A holnapi talit nem tudom, már ezer program van, de Vki közel van hozzánk, lehet, hogy beugrunk. Ki lesz ott? (Pontos címet kaphatok?)

Adraci én úgy tapasztalom, hogy a kisbabák is meg tudnak szokni ezt vagy azt. Biztos vagyok benne, hogy nem érzi úgy Danó, hogy nem szeretjük, nyugodt, mosolygós, kiegyensúlyozott baba, pedig ő sincs sokat kézben, azért ügyelek rá, hogy ő is fontos legyen, Samu lefekvése után olyan, mintha ő lenne az egyetlen, szeretgetjük, meg mindenféle. De nem azt szokta meg, hogy mindenféle trükköket eszel ki anya-apa a szórakoztatására, elaltatására. Leteszem, elalszik. Játékot adok neki, játszik. Valószínű, hogy ő már a kórházban az 1 hét alatt azt szokta meg, hogy anya-apa csak bizonyos időközönként tűnik fel, bár a többi időt általában átaludta. De akkor sem volt testközelben mindig. Szóval, nem ellentétben azzall a véleménnyel, hogy igényle a közelséget - meg is kapja délután, meg késő este -, de szerintem szoktathatóak a babák is dolgokra. :)

Nagyfiam nem hajlandó aludni ma délután... Már 1 körül betettük a járókába, ahol mindne ebéd után alszik, még most sem aludt el... Nem tudom, miért...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, gyertek! Blogon van térkép! Házszám: 5.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


És amúgy ki megy még???Mert olyan messzire nem mászom el ha nem jön más.....

Anita!
Még szerintem szoknia kell neki,amúgy elnézelődik,de sírt is már benne...nem tudom h mért.Vagy mert már nagyon fáradt volt,vagy megijedt vmitől...passz!!!Ti meg ünnepeljetek apával!!!! :wink:

annus11
 
 


van valakinek cumis lázmérője? bejön? megmondom őszintén nagyon idegennek tartom a popsibalázmérőtől...én rühellném, nem szeretném a gyerek popóját "megerőszakolni" :oops: vagy hülye vagyok?

Kép
Kép
mniki84
 
 


cumislazmero sztem szr.

niki
ne gondolkodj igy!! de tenyleg.. total nem olyan :)
nem csak regen hasznaltak ezt,hanem most is a legtobben!
persze nekem sincs kedvem hozza, es ma kapott oltast,de meg nem mertem lazat :roll:
tuti h nincs hoemelkedese se, eszik is rendesen, mosolyog, meg minden.. jatszik is! nezelodik ezerrel meg miegymas
estere azert adok neki kupot...

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!

Írtam privit!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!
Cumis lázmérő nem ér semmit.Nekünk van homlok,fül lázmérő is.Nem nagyon pontos,vannak pici eltérések,de arra tuti hogy tudjam lázas e.Bár ez is furi mert van mikor tök pontos. :roll:
Iza tündéri az apukájával.
Pumukli,fiúra nincs tipped??Bár elvileg nekünk már nem lesz több baba.
Jó talit nektek!
Dóri,nagyon szépek vagytok!!!!
szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lázmérő
CSECSMŐNEK POPSIBAN!!! Homlok fos, cumi fos, nem mutat pontos eredményt!!!!! Még a fülhőmérő szóba jön, ha nem akarod megerőszakolni, de ez nem erőszak... meg sem érzi ;) Digitalissal ha lázas, pillanatokon belül megmutatja!
Vendég
 


Vki! Mikortól meddig? És ki megy??? Annus is kérdezte, csajok, feleljetek!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Halihó!

Nem nagyon van időm visszaolvasni.....dolgoztam hétvégén.
Vége a melónak egy ideig! :D :roll:

Nagyon édik a babók! :lol:
Hihetetlen módon karakteresednek a kis arcocskák! :lol:

Annus!
Imádom Iza sapiját!
Nem találok sehol Lilinek jó sapit.. :(

Ti hol voltatok csípőszűrésen?
Félek Lili reakciójától...hogy viselték a törpik?
(a láz óta olyan kis nyügi. :( )

Esztó!
Tök jól nézel ki az esküvőin! :D Nagyon cukik vagytok Álmival.

Pumukli!
Maja csodaszép kislány!!!!Olyan szép kis vonásai vannak! :)

Teszek képet az új hajamról.....nem mertem nagyon bevadulni végül. :lol:
Kép Pötyikémmel :) Kép Kopasz bandita :))))) Kép :)

Kép
mozza
 
 


Ja, még akartam írni:
Popóhőmérés tényleg elsőre furi...tökre féltem tőle....de aztán már Lili is megszokta...
Elsőre kikerekedtek a kis szemei..... :shock: :lol: :shock: :shock: :lol:

Kép
mozza
 
 


Nagyon szépek vagytok, Mozza!

Ja, és azt el is felejtettem, hogy persze Esztó meg Álmos is szépek! :) Mert csak a lányokat dícsértem... :oops:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na jó reggelt!

Mozza!
Nagyon szépek vagytok!!!!Csípőszűrésnél nem lesz semmi gond!!!Iza meg se mukkant!Ez nem fáj nekik!Akkor panaszkodott kicsit mikor a doki és az asszisztens is elmentek felőle :lol: Szerintem élvezte,azt hitte játszás idő van :wink: Szóval a végén kiabált neki,mert nem volt az se síxrás!Olyan édi volt,tényleg mint aki reklamál!De aztán ott termettem én,és ennyi!Nem kell tőle félni!!!!


Igen,a taliról mondjon már vki vmit!Elnapolva?Vagy mi van?Nekem5re haza kéne érnem,mert jönne nővérem,úgy volt h tegnap jön de közbejött vmi.De ha nem érek haza az se gond,majd jön holnap!
Felőlem lehet jövőhéten kettő is :lol: Úgy látszik most mindenkinek sok a program,vagy passz 8)


Iza fél7ig nyomta....most meg nem akar aludni...magyaráz a kiságyban....És nem kell neki a cumi...azt hiszem le fog róla szokni teljesen...napok óta alig tudom a szájába tenni,vagyis próbálnám de kidugja a nyelvét :lol: Most vhol azt olvastam h 3-4 hós kora körül elméletileg leszokik a cumiról,mert h a cumizási inger már kevesebb ilyenkor.....De sok szülő meg nyomja bele a cumit :oops: mert h eddig olyan jól bejött,és emiatt nem szokik le,hanem cumizik tovább1-2 éves koráig is.....szóval ha Izusnak nem kell ,akkor megpróbálom nem eröltetni....pedig tényleg olyan szépen elaludt vele....


na megyek,lányom nagyon magyaráz...megnézem most épp kinek!

annus11
 
 


Hahó!

Hát, nem nagy a tolongás a talira! :( Én itthon vagyok, jöhettek, amikor nektek jó!

(Sajna jövő héten nekem nem okés a tali, mert megyünk Balcsira.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jó reggelt!
Mozza szépek vagytok,Lili nagyon aranyos.
Annus nem bizti hogy leszokik a cumiról.Pl Grétike még mindig cumizik. :D
Képzeljétek,Sanyi piercingezni fog.Olyan jó.Csak én olyan fosos vok,pedig tetszene.
Na mennem kell,Hanna felébredt.
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Tali:
Én írtam Annusnak, hogy szívesen megyünk, el is visszük őket, ha lesz :wink:

Mozza!
Nagyon szépek vagytok!! :D

Annus!
Izának utólag is boldog névnapot! Nagyon csini a kenguruban :D

Ja és köszönöm a sok hozzászólást a nem alvásra. Most teljesen változó a helyzet, minden nap más......
Tegnap pl. aludt napközben sokat, így este nem akart elaludni, 1/2 11 volt, mire vére sikerült.
Előző este meg már 1/2 9-kor szunya volt, de éjszaka meg 2x kelt, amit pár naposan csinált utoljára. Szóval semmi rendszer. :?

Tegnap voltunk h&m-ben a leértékelést megnézni, hát semmi extra, vettem egy rózsaszín baseball sapit Lénának jövő nyárra 250 Ft-ért, meg a fiúknak is kalapokat ennyiért :P

Annus!
A next-ben a leértékelés majd csak valamikor hónap végén kezdődik, mindig július 2x-én szokták kezdeni :wink:
Arra már én is gyúrok :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Gyertek, gyertek! Pakoljatok össze és várunk!

Lányok, annyira happy vagyok! Felpróbáltam újra a farmereimet és feljöttek!!! Ok, h feszülnek, de nem akadnak el a combomnál! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


SZiasztok!

Szofi, nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél megtalálni a májusi pöttömöket! :D

Az én kis Manócskám Pintér Vilmos, 2009. május 18-án született Hudiksvallban 2720 grammal és 47 cm. Azóta épp tegnap voltunk a doktornéninél 4680 gramm és 57 cm. Belehúzott rendesen!

vki17, annnnyyyyiiirrrraaaaa irigyellek!! Rám még csak egy famerem jött fel, de masszív fél órás használat után a gombja megadta magát... :lol: :lol: :lol: na de ami késik nem múlik!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi!
Üdv itt!Gratulálok Vilmoshoz!!!Szép nagy baba!!!

Anikó!
Most menjünk 2en?Vagy nem baj ha csak mi megyünk???Jelentkezett más is?Dóri esetleg?

Mindjárt szoptatok,aztán ki kell ugorjak a patikába,de utána ráérek!majd akkor felhívom Barbit h mi a helyzet!

annus11
 
 


Annus, persze, h gyertek! Dóri azt írta, h lehet, h ők is jönnek! De menet közben jön meg az étvágy! Leszünk itt többen is!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


na mi megyünk akkor Barbival!!!!Többiek,gyertek ti is :wink: 11 körül indulunk!

Na léptem etetni! :wink:

annus11
 
 


Nozavi üdv itt! Gratula Vilihez! (Bocs, h így becéztem!) Hát, télleg nagy öröm a nadrág-helyzet! Gond már csak a felsőkkel van... :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Talira mi biztos nem megyünk. Messze vagytok Anikó. :(

Marha meleg van, kirakom a lányomat az erkélyre pancsolni. Aztán nem megyünk sehova, mert felforr az agyunk. A vásárlást elintéztem már.

Álmos, Lili, Lívia nagyon szépek! Mozza te is szép vagy!

Nozavi! Üdv itt! Milyen az idő Svédországban?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny sajnálom! :cry:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Helló Csajok!

Nozavi, király, hogy idetaláltál, nagyon jó a Csapat! Mi is gondolkodtunk a Vilmos néven, de végül Csanád lett! :wink:
Tegyél Vilmosról képet!

Anikó, én már írtam, de megint: annyira sajnálom, hogy ma nem jó...:(
Höh, mivel én is fogytam, rám is jó 6 régi gatám, yesss...

Na, ugyanis megvolt a csípőszűrés. Hát nem vagyok elájulva. A hapi tekergette a gyerek lábát (aki ezt marhára élvezte! 8) ), majd közölte, hogy 80 fok, kicsit kötött, reggel este 4-5 percig tekergessem én is neki. Most meg menjek fel az elsőre, ott kérjek (külön!!) csípőUH-ra időpontot, ha az megvan, akkor utána újra hozzá időpontot! Mi vaaaaan??? - mondom ez kicsit gázul van megszervezve, hogy 3x jövünk, mire kiderül valami. Na felmegyek az UH osztályra, ott közlik, hogy aug.3-ra van időpont. Mondom nem jó, mert Balcsin leszünk. Akkor szeptemberre (?????!!!!????). Erre nyilván elkezdtem botrányozni, mire lett hirtelen időpont holnap reggel 3/4 9-re! (????) Az ortopédiára meg jövő kedden megyünk vissza. Pofám leszakad. Na mind1.
Most meg du. 1-re megyünk tanácsadásra meg méreckedésre, mi egy más. Nem tom mit fogunk zsebretenni azért, hogy Csanád 3 hét alatt kb. 1 kilót hízott.

Mozza, tök jól néztek ki!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

g_reny: Hát elég változó! Most éppen 23 fok van, de tegnap szakadt az eső és 12 fok volt. Majd augusztusban megyünk haza 3 hétre, és bízok benne, hogy feltudok töltódni rendesen a hőségből. :lol: :lol:
Itt amint kisüt a napocska azonnal lódulni kell sétálni, mert kiszámíthatatlan, hogy meddig tart! A babakocsit mindig fel kell hozzuk,/2.emelet/ mert elég gyakran megesik velünk, hogy a séta az erkélyen zajlik le, sajnos. :roll:
Látom sokan raktatok fel képeket, én is megpróbálkozok egy kis Vilikéssel.
Ja! Anikó, semmi gond, mi is Vilizzük is, meg ami jön./Vilcsi, MAnó, Törpe!/ :lol: :lol: Kép Nagy az összhang a férfipártban....
Kép Kis csodafim!

Kép Vilcsi

Kép Kicsit megijedt a Picikém a lelógó oroszlántól. :)

Kép Első igazolványkép!

Már kész az útlevele, amivel haza vihetem, csak vissza nem hozhatom, ilyen ideiglenes valami. :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi, minden kívánságom így teljesüljön! Hahaha! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok,

még mindíg nem nagyon tudtam visszaolvasni, csak futólag.

Annus,
nagyon szép Izus, annyira jó ez a kép!

Mozza,
jó lett a hajad :) és Lili is nagyon tünemény.

Pumukli,
Maja még mindíg gyönyörű!

biztos kihagytam valakit, de bepótolom :)

Dóri,
megnéztem a blogon a képeket, nagyon szépek vagytok Ti is :)

Mozza,
a csípőszűrést Álmos nagyon jól viselte, egy nyikkanás se volt. annyira nem gyötörte meg a néni :)

mi most visszük oltásra Álmost, kiváncsi leszek hogy bírja. Ha felmegy a láza már tudom mit kell tenni, hála nektek :)
de remélem semmi gond nem lesz.

Akkor taliztok ma? ha igen várjuk a képeket :)

Netti,
kérdezted Álmi méretét, bocs a késői reagálásért :) már 62es rucikat hord,de azok is lassan kicsik.
Már 5800 gramm :D kis dagadtmadár. Voltam múltkor keszin a tesómnál, gondoltam Rád, meg Panndira is.

na megyek készülödni, ha tudok még jövök.

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nozavi,
üdv itt :) a tesóm is dolgozott svédországban.
hogy kerültél ki?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi! :lol:

Megszeretném kérdezni, hogy ti mennyivel szültétek a gyerekeket, mert olyan nagy gramm számokat írtok, hogy csak na. Vagy mi vagyunk kicsink?? Jó, mi 2720-szal születtünk :shock:

Képzeljétek itt kint nincs csípőszürés, csak még jó, hogy apánk röntgenorvos, így ő megnézi UH-val, otthon meg augusztusban elviszem ortopédushoz. A másik itt a BCG-t majd csak 6 hónaposan kapja, viszont augusztus 10-én kapja az első szurit, amiben már benne kötelező jelleggel a pneumococcus elleni. Összesen 8 betegség ellen véd, csak egy baj van vele, hogy egyszerre mindkét combocskáján kapja. :(

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


sz.eszter!

A férjem révén, ő orvos, és így kevert bennünket ki a sors. Én meg röntgenasszisztens vagyok, ha letelik a GYED idő, megyek én is mellé melózni. Idén február óta vagyunk kint.
Tesód melyik városban lakott?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mindig elfelejtem aláírni, hogy Nórinak hívnak. Így szerintem egyszerűbb, mert a klaviatúra minden irányában vannak a nozavi betűi :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szofi, szomorú is vagyok, h nem tudtok jönni... :(

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mozza!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok Lilinek! :D

A 9 napba még beleférek! :lol:

Szia Nóri

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri, neked is boldog névnapot! :)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


na Barbi most indult értünk!Iza alszik...beletuszkolom a hordozóba...szóval bizti nyügi lesz,de ezt már megszokhatta minden talizós! :wink: :lol: És mire megérkezünk lehet éhes is lesz :lol: :lol: Mazohista vagyok ne.!

Nóri!
Huuu,svédország....én bírnám a hideget!!Utálom ezt a nagy meleget...szörnyű!Cseréljünk :wink: :lol: Nagyon szép Vilike!!!
Mi 3270el születtünk és most 5200 ak vagyunk!De ez egyéni,szóval nehogy aggódj miatta!!! :lol:

Na megyek...
Anikó akkor tüzijáték legyen mire odaérünk 8) :lol:

annus11
 
 


Kép Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép



Na akkor én is három képecske! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Na, a mai taliról megint lemaradok... :? :? :? Nagyon sajnálom, annyira szerettem volna elmenni, de sajnos nem megy. Tegnap jöttünk haza a Balatonról (anyóslátogatás), a bébim teljesen kiesett a normális bioritmusból, alig aludt, megint felkelt éjszaka (itthon már egy hónapja nem!), végül hazafelé végigordította és sikoltozta az utat a kimerültségtől (persze a cicit sem fogadta el). :? :? :? :cry: :cry: Erre ma a nyakamba borítottak egy hatalmas adag, sürgős melót... :? :?

Megyek is vissza, mielőtt manó felébred... Jó talizást mindenkinek aki megy, készítsetek képeket! Jövő hétre igyekszünk mi is összeszedni magunkat...

Puszi,
Zs.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!
Dög meleg van,felmentünk méretkőzni.
Nóri üdv itt,nagyon édes kisfiad van!!!Mi 2250gr-al születtünk,és ma mértünk 4620grot.48-cm-el született és ma 59cm.De ez tényleg nagyon egyéni.Szopik még??
Lányok jó talit,képeket kérünk.
Ja,amúgy nekem sem kell vinnem csípőszűrésre. :shock:
Peti is cuki!!
Szép napot!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ok, Annus!

Trixi, Petya nagyon cuki!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anikó! Köszi, aranyos vagy! :*

Annus! A férjem dettó inkább hidegpárti, de most már ő is szidja, hogy legalább egy hétig lenne állandó 28 fok, nem több, mert az már neki sem jó! Bezzeg én elviselem még a 40-et is! Szokta is mondani, hogy én nem vagyok mérvadó hidegileg, mert én még a kazánban is fázok! : ))

Tudtok csuklás ellen valamit? Mert a Drágám amióta megszületett minden kajkó után csulik egy jó 20-30 percet, mire behergeli magát, és ennek hatására múlik el. Inni nem hajlandó ilyenkor!

Azért gondolom őt még ne ijesztgessem... :lol: :lol: :lol:

Nóri

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Csuklásra sajna nem tok semmit. :shock: Blanki csak néha csuklik, ha nagyot bukott. De mintha írta volna vki korábban, h citromlevet ad a babának?!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: