Új privát üzeneted érkezett!

Boldog névnapot utólag, Nila!!!! (Bocsi, hogy csak így jutott eszembe...
Bazsa tényleg állandóan csajozik. :lol:

Elif, Kaandi: A 26-os vonalán vannak alacsonypadlós jáművek is, ami probléma szokott lenni, hogy eléggé tele vannak...
Infó: www.bkv.hu
Hogy legyen?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bazsalikom de tündéri, nagyon jó a babakocsis kukucskálós kép! :lol: Nila, te is nagyon jól nézel ki! :)
zsu83
 
 


Panna, akkor valószínű hogy nálunk is a rotától van a hőemelkedés tényleg! Szerdán jött volna az uncsitesóm a kislányával, de lemondtuk, nehogy elkapjon valamit Bencustól! :roll:
zsu83
 
 

 
 

Kép
Kép

Kép
kangu
 
 


nilababa:kitartás, első pár alkalommal nálunk is így reagált.
A játékok és a kukucska kép király!!! A többi is jó, de az a kettő..
ja és a veled kép is nagyon jó!

millye: köszke. Jó volt, nem voltunk túl sokat, de jó volt.
Most csak Füge volt és Zoé. Zoé harcolta le múltkor a cumisüveggel.
Most mivel csak Füge volt, megint szeretgette...egyszer eltört
Fügénél a mécses pár másodpercre, de akkor éppen a fülét és szemét tépte-nyomta

kangu: húúúúúúúú nagyon helyes Hunor!

na én is képet! -középen pihent agyu keresztjeim szombat estére fügére vigyáztak, alsó kettő Zoé barinővel ma.
Kép

Kép
budabo
 
 


Nilabali: én is irulok-pirulok, de azért boldog névnapot kívánok!
És bevallom Bazsalikomra lecsaptunk volna, de még gondolkodunk a dolgon... Mert:
a) már most csapodár a lelkem, minden nap más csajjal? Ihajcsuhajj!! :D
b) ráadásul, amilyen kupit csinál... Hűha!! Aztán majd Esztike pakoljon utána, mi? :lol:

Kangu: Aztaaa! Hunor igazi cukorfalat! :)

ladmon
 
 


Hunor milyen kis huncut! :lol:

Bogi, örülök, hogy jól sikerült a barátnőzés, nagyon jók a képek! :D
zsu83
 
 


jó estét,
hát nem tudom most mi lesz, mert elif nem jelentkezett be du óta! Julcsi, leírnád priviben,h hol van az a parkoló lehetőség?? Te mikor indulnál otthonról? és gyalog mennél, mennyi idő??? hú kérdés az van.

Sajnos plédet nem tudok vinni,na mindegy majd lesz vhogy! Gyümit viszek neki,meg lesz innivalója, meg cici is, ha nagyon muszáj. Magamnak vmit veszek útközben,mert gyanítom,h nem lesz időm reggelizni otthon.

Kép
kaandi
 
 


Kangu, Hunor fiad nagyon gyönyörűűűűűűűű,jók a képek!!! (magadról nincs :lol: :lol: )

Kép
kaandi
 
 


Holnap elvileg mi is érkezünk :) Persze ez akkor tuti, ha már odaértünk.....Azért a biztonság kedvéért Julcsi a számod kiírom, ha nem baj 8)

Kép

Kép
hel29
 
 


jó estét!
Megjöttünk balcsiról....még káosz van...idő me volt végre tutui strandos,amúgy nagy szél, és sok eső...Vinci egész csúcsjófej volt...írok majd holnap nagy beszámolót!!!!!!!!!! olvasni se igen tok most vissza, sok a apkolnivaló, de már nagyon hiáynoztataok!!!!!!!!! :):)
Mindenki rnedben van? Babócák, anyukák?
Van sok fénykép...majd rakok azt is! Vinci igazi vízöntő kacsa, pacsált, úszott a balcsiban rendesen :)Ja és igen kiakasztott a "babakocsiban nincs kedevem" hisztikkel :) volt cipelés sok, meg majdnem ruhástul dobtam a balcsiba :twisted: aztán volt latin retro party is, éjjel 11 ig roptuk Vincével, nagyon élvezte a bulit...azóta, ha mondom neki, hogy buli-buli-buli...kacag :):) Imádom!!!!!!!!! Nagyok nagyon jól érezték magukat! Na majd mesélek! Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jajj de jó verus!!! majd írj,holnap nem jöttök??? :lol: :lol:

Utólag is boldog névnapot Nóri!

Kép
kaandi
 
 


Hunor eszméletlen helyes!

Bejelentkeztem, de lehet már későn... :( Volt egy napunk......... most nem részletezem.... éljen a bürokrácia. :evil:

Kép
Kép
elif
 
 


Ahha mégse volt az olyan későn... Andiiii, bocsi hogy csak most írtam!

Ujgurokat majd kifejtem igérem, ha egyszer eljön a nap újra amikor több mint 5 órát tudok aludni vagy legalább napközben sikerül leülni egy órára. :wink:

Kép
Kép
elif
 
 


Nóri, nagyon boldog névnapot! Ég a képem, és tudom, ez csak kifogás, de a múlthéten volt eszembe, hogy emlékeztetőt írjak a telcsimbe, hogy riasszon szombaton, hogy kívánjak neked....aztán filmszakadás... szóval isten éltessen! (virágnyújtós szmájli)

De jó, milyen sokan leszünk holnap, és de kár, hogy Zsu, megint nem jöttök. A te helyedben én is így döntöttem volna... :cry: Jobbulást a rota után!

Épp fejés közben vagyok, bosszankodok itt a hülye vírusok miatt, pénteken hozta vissza a gépünket a koma, azóta 4 újabb trójai l.sz.r, de unom őket, szerencsére ezeket már elhárította a vírusirtó cucc! :twisted: De néhány buta kérdésem lesz hozzád holnap Ildi, pihenj rá!

Na csak hiányolni kellett az eltűnt báránykákat, Jázmin és Andabella jó, hogy jöttetek, gyertek azért egy picivel gyakrabban, és a tündéri Hunorról, aki szerintem már most egy szívtipró, kérünk méééééég fotót!

Kreiszi, neked -nektek meg jó nyaralást, mégha ezt nem is olvasod... :wink:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


.szegény Elif! Mi volt?...bár kb sejtem... Efe herceg csak ölben, vagy még úgyse, Apóca dolgozóban, Éjszaka minimum 5 ébredés, nehézkes visszaaltatés. :roll: Foga?

Bogi, viszem neked a liberó kódot, de szólj rám, ha elfelejteném.

Julcsi, írtam választ neked!

pihis éjt mindenkinek...

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


nilababa: isten életessen sokáig!!! 8 napba még benne. Nem is tudtam hogy Nóra vagy :oops:

gerenda zsu: köszönöm, figyelmes vagy, hogy eszedbe jutott.

Kép
budabo
 
 


na megint nyitok zárok. Remélem alszik mindenki egy nyugis éjszaka után (és nem helyett).

Na szal Ladmon, miattad ragadtam tollat e korai órán! Mert kisütöttem, hogy hol leszek pénteken 10 órakor! KECSKEMÉTEN!!!!!!!! de ott legyél ám te is, mert csak 40 percet időzök, és már hussanok is tova. Valami tuti szoptatóshely köllene nekem, méghozzá a buszpályaudvar közelében!

Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy mindez csütörtökön fog megtörténni, de azért lehetséges. majd még pontosítom.

Szóval? :wink: :D :lol: 8) :P

futok a mai talira...(ez a rengeteg tali! :shock: :wink: )
Sziasztok!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Bogi, Ti jönnétek ide? Dagály utca, merőleges a Népfürdőre, Dagály strandnál nyílik.

Kaandi, ezt Neked írom elsősorban, én 9 körül elindulnék a Manóval, mert Ő addigra elfárad... Viszont tudok csak sétálgatni Vele egy fél órát mondjuk és találkozhatunkaz utcában, ha az úgy Nektek jó. Vagy a Szigeten, és hívjuk egymást vagy az uszinál összefutunk.

Hogy legyen?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi: nem tudom még, de szerintem sziget lesz belőle. Odaérünk Fügcsit kap gyümit, aztán besétálunk az usziig, utána apa elmegy kicsit intézni a dolgát és úgy jön vissza. Nem tudom akkor hova parkol, már mondtam neki az utcátokat, lehet hogy oda fog, majd eldönti. Ma éjszak légzésfigyelő bejelzett, reggel 6-kor ámában felsírdogált - én meg egyből ugrok - és még egy hét késésel meg is jött. :twisted:
Szigeten találka!

Kép
budabo
 
 


köszi Julcsi,de most beszéltem eliffel és ők nem érnek haza 9 nél előbb semmiképp sem, tehát fél ó alatt nem biztos,h hozzád érünk. Sztem majd befutunk akkor,még az is lehet, h ott parkolunk. na most nézek vmi térképet, h merre is menjek :lol: :lol:

a számod azért lementem! :lol: hátha eltévedünk :shock: és nehogy Szlovákiába kössünk ki!!!! :lol: :lol: (viccccccccccc) :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Zsuzsi: Jejejejeeee!! :D Szopi hely necces, de valamit majd kerítek!
(Ááá, pedig már szedtem össze a gondolataimat, hogyan fogok sipákolni, hogy ti megint tali, én meg megint itthon. :)) Ó, de boldog vagyok!

A mai napi bejelentenivalóm: tegnap, 8 havi betegeskedés után... a szobabicajom meg lett szerelve... Tehát irány a sportolás!!! (Persze a legnagyobb kánikulában lett megszerelve, de én azért ifjonti hévvel vetem bele magam újra a bicajozásba! :) )

Valaki izgul esetleg teli Tescos pontgyűjtő füzetre? A Tefalos serpenyőket lehet féláron megszerezni vele.

Lépek is, megvárom, míg Nila vagy Andrea megjelennek a színen. Más úgysem jön erre délelőtt! :cry: :cry: :cry:

ladmon
 
 


hello csajok!

köszi a névnapos köszöntést!

a legirigyigyebb irigy vagyok,mert nem lehetek veletek a szigeten!

ladmon:szóval:a kicsi fiam nem csapodár(ezt kikérem magamnak szmájli),csak nyitott,és nem is rendetlen,sőt szívesen odaadja a játékait másnak is!az a kép amin tele van játékokkal,egyik hülye haverunk műve,nem szerette volna,hogy Bazsa unatkozzon,amíg én kávét főzök neki!tehát,Esztikét szívesen venném,és mostmár más kifogást kell találnod!

kangu:Hunor édeeeessssssssss!

bogi:hát Zoé tényleg szereti Fügét!

julcsi:köszönöm kérdésed,már egészen jól vagyok!fájdalmaim csak peteérés környékén vannak,de minden hónapban kisebbek,sebész szerint el is múlnak majd!étvágyam sokkal jobb és talán a fogyás is megállt!aa fejem,azért eléggé megviselt még,de hát sose voltam egy szépség....pár hónappal ezelőttihez képest viszont,tényleg jól nézek ki :roll: tehát van remény,hogy egyszer még a régi leszek!

tegnap végre valahára majdnem egy év után elmentem bicózni!egyszerűen szuper volt mozogni kicsit és az a szabadságérzet,amikor a szél belekap a hajamba...hmm.nagyon jó volt!és sikerült kikapcsolnom,nem egyfolytában arra gondoltam,hogy a Balázsok mit csinálnak otthon!

elmegyünk ügyeket intézni,később benézek még,talán lesz itt valaki....

jó dumcsizást a szigeten csajok és soksok képet kérünk!

mindenkinek szép napot!

Kép
nilabali
 
 


jajajj!előtte kávéra valaki?

Kép
nilabali
 
 


Nila :) nekem bicózás nélkül is belekap a szél a hajamba :) Marcival a karomon egész nap :lol:

Éljen a kecskeméti minitali meg a szigeti nagytali :) Én meg megint lemaradok mindenről.... ez az én sorsom :(
(na Ladmon, sírtam helyetted is)

Szép Napot!

KépKép
hugic
 
 


Éljen a KV. Épp itt van előttem :)

KépKép
hugic
 
 


egészségünkre,hugic!sírhatunk együtt!

Kép
nilabali
 
 


Áááááááá Nila hát nem lehet ennyire feledékeny: BOLDOG - BOLDOG NÉVNAPOT!!!! (asszem 8 napba fér bele az utólagos köszöntés :roll: )
velem lesz tele ez az oldal a béndzsaságom miatt

KépKép
hugic
 
 


jéééééééé,most nézem,hogy középhaladó lettem!erre is igyunk egyet!

Kép
nilabali
 
 


köszi,hugic!
meg velem,mert még mindig nem indultunk el!most már tényleg lépek,mert Bazsaládé berityizott!

később jövök,remélem lesz itt valaki!

ladmon:elkerültük egymást,asszem csak 1perccel!de még jövök!

mai kaja:paprikáskrumpli és hagymakrémleves!

Kép
nilabali
 
 


Nyitott mi.... Hahahaa.... Na, jó, majd meglássuk! :D

No, én itt leszek... Vagy legalábbis a környéken... :)

Fúrnak!!! Ááááá....

ladmon
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki Bencus most jobban van, így lehet hogy elmegyünk kirándulni, de még megvárjuk míg felébred, megnézzük hogy milyen kedve van! :roll: Ha már talizni nem mehetünk, akkor legalább kimozduljunk valahova!

Ikverus, szuper, hogy ilyen jól éreztétek magatokat a Balcsin! :D

Gerendai Zsu, sajnálom, hogy nem talizunk, de mivel Ti nagy utazók vagytok Lénával, ha gondolod egyszer eljöhetnétek hozzánk! :wink: :)
Semmiképpen nem akartam megkockáztatni, hogy valamelyik baba elkapja a vírust! De ha előbb mondja a doktornő, akkor egy héttel később adatom be, és akkor nem kellene ilyenen paráznom! :roll:

Bogi, sajnálom, hogy megjött! Nagyon kíváncsi vagyok, nekem mikor jön meg legközelebb, remélem megint egy félév múlva! :wink:

Nila, örülök, hogy mostanába jobban vagy, és látszik is a képen! :)
zsu83
 
 


Micsoda izgalmak...
Én csak itthon savanyodok...
Megyek is a zöldbabfőzimhez...

ladmon
 
 


hello!

ladmon:hát,nem erőszaka disznótor! :lol:
jó volt a zöldbabfőzi?

nemrég jöttünk meg,iszonyat meleg van,Bazsika ki is dőlt!

nekem is főznöm kell,meg mosogatni,stb....

ekkora pangást!még jövök!

Kép
nilabali
 
 


Hohohóó, azért még tessen velünk számolni!! :)

Amúgy meg valaki hazaérhetne már, milyen dolog ilyen melegben szigetelni???!! He? (mégmindigirigykedős szmájli)

ladmon
 
 


Sziasztok!

Mennyi tali! Jó mulatást mindegyikhez! Zsuzsi, te tényleg nagy csavargó vagy! Elugrassz 50 percre Kecskemétre :lol: :lol: :lol: (tudom, hogy csak átszállsz...) Ladmon, már előre reszketünk, hogy utolértek bennünket a növekedésben!!! :wink:

Mi hétvégén Csongrádon jártunk a bátyáméknál (halkan írom, nehogy Ladmon meghallja :wink: , hogy elmentünk Kecskemét mellett is) megnéztük az uncsitesót, hogy mekkorát nőtt. Ma babauszin voltunk. Julcsi, örülök, hogy nektek is bejön a babaúszás! Holnap meg irány az ortopédia!
Hoztam néhány képet, hogy ne csak az unalmas szövegemet olvassátok:

Kép

Így jár a kezünk, lábunk.



Kép

Kaptunk egy nyuszis zoknit, aminek az a lényege, hogy a nyusziban csörgő van.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


[quote] írta:(halkan írom, nehogy Ladmon meghallja :wink: , hogy elmentünk Kecskemét mellett is)


Ladmon meghallotta... :) Azért remélem, legalább integettél!! :wink:
Viszont nem kell nagyon aggódni, nálunk még csak az 5,2 játszik kilogrammban mérve, de ha így haladunk!!! Juhuhuuuuu!!! :P

Attila meg haláli! :D

ladmon
 
 


crocus:nagyon tuti a nyuszis zokni!!!!!!!!!hol lehet hozzá jutni?talán ezzel háton tudnám tartani Bazsalikomot,mert állandóan hason van és négykézlábazik és nagyon pipa,mert nem jön rá,hogy hogyan kell mászni és állandóan beveri a fejét a földbe!Attilának akkora vigyora van,hogy csak na!

ladmon.okés,akkor Esztibaba felkerült az első helyre! :wink:
szerintem is piszok meleg van és ők még mindig szigeteznek!
Bazsa pedig alszik,de én nem csináltam semmit,hanem olvastam..kaptam egy könyvet névnapomra és nekiálltam...hát kár volt,mert nehéz letenni :oops:
most már tényleg felteszem a kaját,vacsorára kész is lesz,de hát apa úgysem jön hamarabb!

nemsoká jövök,addigra talán a csavargó brigád is megérkezik és dobnak nekünk képeket!

jut eszembe.zsuzsi:még lógsz a finnországi beszámolóval és a képekkel!

Kép
nilabali
 
 


Pedig Attila régimódi pasi, így csak a nála könnyebb lányok jönnek be neki. Tehát vagy Eszter vagy Léna :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Nem olvastam csajok, iszonyat szívok a kölkökkel, tegnap előtt kicsi Oli 6x, Zéti 2x ébredt éjjel, tegnap Oli már csak 5x, Zéti stagnál úgyhogy 2x. Na asszem mostmár nagyon kivagyok :( Délben Zétit alig tudom elaltatni, szerintem lehet hogy mostanában akar leszokni a déli alvásról. Oli meg hát...nem tudom. És nincs megoldás!!! Már ott tartok hogy sz.rok az ősbizalomra és sírni hagytam éjjel, de nem hagyja abba, képes addig üvölteni amíg bereked :shock: és nem tudom miért! Ennyire vacak az idegrendszere? Tényleg minden feltételt megteremtek neki az alváshoz. Bele fogok dögleni ebbe. Meddig lehet ezt csinálni? :roll: Erre már én is azt mondom hogy durva. :?

Annyi jó azért van, és ez is nagyon fontos, hogy hááála az éjszakai sűrű cicizésnek visszajött a tej, mostmár csak vacsira adok tápit hogy na majd attól hátha jót alszik. De nappal megint elég. Almából iszonyat mennyiséget képes megenni Oli, és a savanyúbbat jobban szereti mint az édesebbet :shock: Ezen kívül őszibarit eszik még, meg sütőtököt, bár azt még csak egyszer mert itt a faluban nehéz beszerezni, városon meg ritkán járok.
Meg még az is jó hír, hogy mostmár szeptemberben tuti hogy lekapjuk a tetőt a házról és lesz lépcsőház meg új tető. Tök jó lesz :)

Megyek, még most csinálok kaját, rántott parizer meg rántott sajt, meg pucolok krumplit és pucolás közben kitalálom hogy főzöm vagy sütöm.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Nilabali: A zoknit az uncsitesótól kaptuk, aki szintén ajándékba kapta. Csak éppen akkor már négykézlábazni és járni kezdett, szóval el lehet képzelni, hogy mennyire segítették ezekben a tevékenységekben őt a nyuszikák! :wink:

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


ezt a pangást :)

Zéti - Nem irígyellek, nekem csak 1x kelt ma Marci, de az is elég volt.... Gondolom, Te egy ébredésnek örülnél, mint más a Messiásnak

Crocus - Attila nagyon helyes :) És nagyon irígy vagyok a szép patxhworkos játsziszőnyegre :) nagyon szép! Csináltátok vagy vettétek?

Ladmon - képzeld! Most jutott eszembe, h nekem volt egy kecskeméti pasim anno 1880 éve valamikor hamvas csirkehusi koromban :)

Kínlódok evvel a gyedigénylő lappal... kis útmutatót azért csatolhatnának hozzá :( egy csomó mindenre nem tudom a választ.... csak én vok ilyen béndzsa és mindenki másnak ez megy mint az ágybac.rás :( áááááááááááááááááááááááááá pedig kell a lé és holnap reggel mennem kell az OEPhez beadni, mert a THGYÁS minnyá leketyeg :(

Talisok, Ti még szigeteltek, vagy most van mindenki úton hazafelé?

Marci alszik! Ma harmadszor és most már 2 óta 8) jeeejeeejeee (a'la Ladmon :lol: )

KépKép
hugic
 
 


Megjöttünk Vácrátótról! Hááááááááááááááát inkább nem részletezném............................ menekültünk a szúnyogok elől! :twisted:

Nagyon édes Attila! :) Marha jó a csörgős zokni! :D

Zétivera, nagyon sajnálom a rossz éjszakákat! El is szégyelltem magamat, mert én attól is kivagyok, ha Bencus egyszer felkel! :oops:

Hugic, ezek szerint Marci a javulás útjára lép alvás terén!? :wink: :)
zsu83
 
 


Megvagyok énis, igyekszem jönni. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


na,kaja félig kész,Bazsika megkóstolta a baracklét,ez egy picivel jobban ízlett neki,mint az alma,evett egy kicsit játszott és már megint alszik4szerintetek nem gáz ez a sok alvás?

hugic.én sem boldogulok jobban a gyed-es papírral!

gjéti:ez aztán villám jelentkezés volt a javából!

ladmon:hová letteéél4rámférne egy kávé,mert szörnyen fáj a fejem!

zsu:szegények!és ki nyert?ti vagy a szúnyogok?

lehet,hogy a többiek nem tudnak elszakadni egymástól!sosem érnek már haza!

Kép
nilabali
 
 


Hazaértünk a taliról. :) Baromi meleg volt. :( Nagyon jól éreztük magunkat! :) Nagyon elfáradtunk! :( Efe alszik. :) Rengeteget vártunk a buszra Kaandival és Zsuzsival kifeléjövet a szigetről. :( Szuper és közvetlen volt a hangulat. :)
Megyek most mert még főznöm kell. :(
De csináltam ám sok képet most én is. :) Efét többen is megdajkálták, a bemutatkozás sem maradt el, és fiacskám tündérmackó módjára tűrte a kenguruzást. :)

Örülök, hogy megismerhettük élőben Bogiékat és Heléket is, azthiszem a többiekkel már találkoztunk korábban. Barbi és Füge nem semmi mozgássorokat produkáltak. :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.07.14 15:14-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


elif:na végre!
gyorsan főzzél és kérjük a képeket!örülök,hogy jól éreztétetek magatokat és,hogy Efe uraság csípte a kenguruzást!

szombaton mi is felavattuk a kengurut és Bazsinak is tetszett,5perc után alukált is!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali: Hazafelé Efe is elaludt benne. :) Na tényleg megyek, aztán majd szemezgetek nektek egy-két képet, lettek naon tuttik! :wink:

Kép
Kép
elif
 
 


Vedd úgy Nila, hogy kávéztam veled! Iszok egy pohár vizet, okés? :D

Na, kafa, hazaért valaki, én meg minnyá ellépek, talán már kibírható az idő az utcán... Vagy még nem?

Csak azért ugrottam be, hogy elújságoljam, hogy végre az én gyekőcömet is az asztal alól kellett kiszedni!! Olyan boldog vagyok! (most még, ugyebár...) :D

ladmon
 
 


Nilabali, Bencusnak nagyon bejött az almalé, lehet hogy nekünk a barack nem lesz nyerő! :roll:
Mi győztünk, bár sikerült egy pár szúnyogcsípéssel gazdagabban hazaérnünk! :evil:

Elif, örülök, hogy jól éreztétek Magatokat! Várjuk a képeket! :D
zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?