Új privát üzeneted érkezett!

Annus, feltettem a blogra családos képeket, talán a 4. fotó jó lehet a montázsba, de ha neked vmelyik másik tetszik jobban, szabad kezet kapsz. :) Nem volt időm azzal is foglalkozni, hogy a fehér kitakarásokat eltűntessem, ha levágott képet választasz, akkor sajnos még lesz egy kis pluszmunkád is... :oops: Amúgy ha lehetett volna több fotót is küldeni, vlsz 1-1 "kettesben" fotót küldtem volna hasonló korú Samu-Danóval. Úgy látszik,hogy hasonlítanak egymásra. :) De nem baj, azt majd felrakom a blogba, ha vkit érdekel...
Köszönjük, hogy megcsinálod!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Oké,majd lesem a blogot!Hát igyekszem megcsinálni...most talán már van vagy 10 kép is! :lol:

Anyettka!
És a férjed is itt van akkor veletek?Vagy ő meg visszament?Remélem h most már megoldódnak a dolgok!A lényeg h szépen hízik és egészséges!

Képek a tegnapi névnapról a blogomban!!!Majd ha lesz időm kicsinyítek és hozok ide is!

annus11
 
 


Sziasztok!

lányom komolyan nem hajlandó este 7 után enni, hiába ébren van, és el-el alszik közben, aztán bealszik és csak reggel 5-6 körül ébred, pedig az az 1 kaja még kellene neki szerintem :)

Tegnap lementünk cukrászdába, meg játszóra :)

Újabb kendős story: kislány beszélget az anyukájával, és csak azt hallom, de vagy negyedszer, hogy nem nem az a baba már megszületett :)

Anita ti mikortól kezditek a hozzátáplálást?

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép
Sziasztók,jó reggelt!
Izusnak így utólag boldog névnapot!!!!!! Hoztam képeket,amiket ígértem.Most csak ennyi.Igyekszem ma még jönni később.
Szép napot mindenkinek!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Jó lett a babaértestő!!!!Rikinek meg jó a tornáztatója!Püfölgeti már őket?

Edua!
Iza se eszik utána!!!Ő olyan 7-fél8 körül eszik és aztán reggel 6 körül!!!Hányszor eszik így egy nap?Iza kb 5-6szor.Tegnap pl 5ször evett!Ha éhes lenne,gondolom reklamálna...

annus11
 
 


annus igen 5-6- szor eszik, jó esetben 110-et, így 550 körül van a napi kajája :), régebben felkelt, most már nem, most reggel is megevett 105 ml-t és elaludt magától, igaz hasra kellett fordítani, mert csak beszélt a baldahinjának :), meg boxolta a nyusziját :), de még azóta is alszik :)

Most olyan nyugis minden, gyerkők alszanak, férjem Miskolcon én meg babakocsit nézegetek a neten :)

kutyafüle szép lett a lap :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na végre végeztem mindennel!Reggeliztem.Kész a tökfőzelék,hozzá a fasírt,kitakarítottam a halaknál a szűrőt,indulásra kész a babakocsi!Izust várom h ébredjen,egyen aztán indulunk turiba,postára.Aztán kell még boltba menni,meg anyagot akarok venni,de ez lehet h a köv kaja után fér csak bele!

Én is dobok képet a névnaposról 8) Többi a blogomban!

És tegnap mit ajándékozott nekünk Iza...csak ámultam!Nevetett!!!Nem kis mosoly,nem kacagás.Nevetés!!!!!Ilyet még nem hallottam tőle!!!!Persze az apjával beszélt éppen....én meg csak tátott szájjal lestem h miket nem tud!Mintha egy viccen nevetett volna,annyira édes volt!!!! :oops: :lol:

Kép

annus11
 
 


Edua!
Milyen babakocsit akarsz venni??Én is folyton nézegetem őket...de nem tudom h kell e másik...vagy kihúzzuk ezzel....
És Lara amúgy hízik?Nem hangzik úgy mintha beteg lenne :lol: Nem baj ha csak ennyiszer eszik,szerintem.Bár Iza nagyobb adagokat nyom be,kb 160 körül,de ez is változó szerintem,csak nem mérem így fogalmam nincs.....

annus11
 
 


Annus,nagyon cuki Izus ebben a kis kalapban.
Igen,püföli őket rendesen,meg magyaráz nekik.De jó is lenne érteni mit mond nekik!! :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


annus gyönyörű Izus :)

na ez az, nem tudom, majd 21-én kiderül, de tutira nőtt, mert már majdnem végigéri a pihenőszékét :)

babakocsi: esernyre csukhatót, de lehessen majdnem vízszintesre dönteni és jó csajos színe legyen, és bolygósított kereke és könnyúű legyen, mert ami van ez a symbaba borzasztó nehéz, kereke is fix és kék, bár télen is lehet közlekedni vele a hóban, aki bírja tolni, meg van 2 lábzsákja is, de nem szeretem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


azért durva ezért ennyi pénzt elkérni: http://www.tulli.hu/product_info.php?products_id=8403

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 



ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a Falunap is, a Kocsitoló Fesztivállal. Hanna nagyon jól elvolt. Szinte végigaludta a délutánt, csak enni kelt fel. :D
Apáék csapata a 6.helyen végzett.

Jövőre már Hanna baba is szurkolhat apájának. :lol:

Most kisasszonyt apa letette hasra az ágyba és alszik szépen. :D
Mi meg várjuk a DIGI Tv-seket, de jöhetnének már...

A hétre már megint iszonyú meleget mondanak. Nem tom,hogy fogjuk bírni :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Jó reggelt!

Ildi, ez már télleg rózsaszín!

Turbó hétvégének vége, jó nagy vendégjárás volt. Szuper volt, szombati bográcsozás után tegnap grilleztünk. Ha elalszik Blanki, megyek is hajat mosni, mert jó kis bukém van... :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nem válaszolt senki múlt héten a talival kapcsolatban:

holnap vagy csütörtök legyen? Ki tud jönni holnap? (Nekem mindegy.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


JJJJJJaaaaaaaaaa, Emese, az enyám sincs el többet egyedül fél óránál! De előtte 5 perc volt... :D

Iza nagyon cuki!

Ildi, metál a babakocsi!

Annus küldtem képeket!

Na puszi lányok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


csajok, hol tudom letölteni a Kicsi sziv-et, én is kedvet kaptam és ezen a számon egyfolytában bőgök olyan szép :oops:

vagy emailban valaki átküldené akinek megvan?
előre is köszönööömmm

puszi

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hello csajok,

Emese, köszi a cikket. És amikor Bogi nem az egyedül ellevős fél óráját tölti, akkor mit csinál? A kezedben van?

Meg akarom terápiázni a gyerekemet, de az apja azt mondja, hülye vagyok, mert a gyereknek ebben az életkorban ez az igénye, hogy folyamatos testkontaktusban legyen az anyjával-apjával. Majd amikor már jobban elfoglalja magát, több időt fog tölteni egyedül. Meg kell erről kérdeznem egy másik szakembert is, mert apa sztem elfogult, de becsületére legyen mondva, hogy egész 7végén a gyerekkel foglalkozott, aki ennek hatására megtanult beszélni: eee, heee, heööö, óóóó, neeee, hi, meg ilyenek. :lol: Tinu! :idea: :(

Ja és a napközbeni altatást is próbálgatni fogom. Meglátjuk.

Zsuzsi, örülök, ha jól telt a 7vége.

A mi babakocsink is rohadt nehéz (10 kg), de szerencsére kaptunk egy másikat, ami könnyebb.

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Maja is volt Apával esküvőn, mi ketten maradtunk, Apa munkatársáé volt. Végre feladhattam rá az egyik csini ruháját :-)
Kép

Maja nem lesz bölcsis csak ovis majd, Kolos valószínű lesz, mert ha 2 éves lesz én megyek vissza dolgozni. Magánovi/bölcsi csak, ha az államiba nem veszik fel.

Tegnap grilleztünk barátoknál, így Izát nem is tudtam köszönteni. Igy utólag sok boldog névnapot!
pumuklii
 
 


Ááá, nagyon édes Maja! :D

Én is elfelejtettem: utólag is boldog névnapot Izának, a Liliknek, Nóriknak! :oops:

Kép

Kép
adraci
 
 


Köszönjük :wink:

Pumukli!
nagyon szép Maja!!!Mint egy angyal!!!!Jól viselte az esküvőt?Gondolom hajnalig ropta a táncot :wink:

Adraci!
Mit értesz ezalatt h terápia :lol: Én is a férjeddel értek egyet,igaz nálunk Iza elvan magában is,de amint ránk van szüksége ugrunk is! :lol:

Edua!
Azt hiszem ezt én is néztem ,csak nem ilyen vad csajos színben!Vmi pirosat néztem azt hiszem....


Zsuzsi!Szupi lehetett a falunap!!!

Anikó!
Részemről én a holnapra szavazok...csütörtökön kánikula lesz...szerintem bezárkózunk a lakásba és meztelenkedünk :lol: :lol:

Szofi!
Megkaptam!!!

Niki!
Én átküldöm neked,dobj egy emailt ahova mehet!


Turiban csak 1500at költöttem.Vettem 2 sortot magamnak,mert megérdemlem :lol: Az egyiken még a bolti cimke is rajta volt,vadi új!Hacsak vki nem hordta a címkével együtt :lol: És vettem Izusnak egy farmer kantáros nadrágot jövőre,meg egy piros elegáns ruhát...na arról dobok képet...kicsit brutál,de ha jövő májusban meglenne a névadó ezt adnám rá :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Negyed7-kor volt ma ez első kajcsink az esti 9-es után 8igaz, későn aludt el Bogi...) utána meg hnegyed10-kor ettünk, addig aludtam :) :)

Adraci,
megpróbálok akkor első körbn mellette lenni, magyarázok neki, éneklek, simizem stb... Ha ez is uncsi, akkor beleteszem a babakocsiba és tologatom, ált. ezzel is elvan egy darabig, van, hogy be is alszik (kb. 15-ből egyszer :). Ha már ez sem jó, akkor veszem fel, vagy felteszem a pelenkázóra, ott nagyon szeret lenni, ha nyűgi is, akkor is van, hogy 20-30 perceket elvan pucér fenékkel. Persze van, hogy csak 5 percig bírja egyedül, de van, hogy 45, válzozó.
És van, hogy hagyom sírni 15-20 percet, amikor tudom, hogy ez már fári-hiszti sírás, néha ettől is bealszik :shock:
Most éppen tologatom a kocsiban... Majd megpróbálkozom a cumival is, mennyire jön be, csak bennem az van a cumival kapcsoltabna, h átverem szegény gyereket, ő szívja, hogy jöjjön belőle a tejcsi, aztán nem jön belőle semmi :(
Ti mivel szórakoztatjátok ilyenkor?

Annus,
cuki Izus a kalapban, mindjárt nézem a blogban a többit is.

Susycat,
akkor Hanna is kis ügyi, hagyott Titeket kikapcsolódni :)

emese1979
 
 


lányomnak egy kaja 1 órába telik, nálatok is így van?
kaja büfi, kajapróbálás, aztán újra büfipróba, közben folyamatosan eszi a pólómat kaját nem kéri, aztán megunom, berakom az ágyába 20 percen belül jelentkezik, hogy mégiscsak enne :)
De a lényeg bevágott így 150-et :), már tegnap este is csak akkor 3x-ra sikerült :)

pumuklii Maja csodálatos :)

szofi :)

trixi sokszor már nekem is eszembe jut, hogy lehet azért nem eszik, mert unja a tejemet :), de aztán meghazudtol a kiscsaj :)

tudjátok mit nem értek még?, ha kifogy az üvegből, de még szívná, hozok gyorsan másikat, akkor meg már nem akarja :( :)
bár most sikerült újra rávenni, igaz közben már jött a büfi fölfelé, szóval majdnem bukott de mégsem :)
érdekes már mennyire tudja, hogy nem nyel félre és nem is jön vissza már semmi :)

susycat én is a digiseket várom, átkötik a parabolájukat a házbeli kábeljukra :)

Édua hízókúrán van: kacsazsíros kenyér hagymaszárral :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


joreggelt!

Boroka megkapta a ket oltasat :(
total nem voltam felkeszulve, apja vitte be. gondoltam csak suly meres stb.. mondtam neki h beszelje meg mikor jojjon ki a doki! mert hogy csutortokon lesz ketto honapos :shock: de a dok iszabin lesz 1honapig.. erre beadta neki..
agyon dicserte most a gyereket h mennyit nott, milyen szepen hizik stb........
(multkor meg ugye leugatott,pedig semmi se valtozott kb)
az nyugtat csak h az en ugyes kislanyom nem sirt... igaz ugy vetkoztette le az apja h aludt :lol: es ugy is vitte be. aztana akkor kezdett el sirni mikor az apaj ugy gondolta az oltoztetesnel h a gyerek azert tartja fel mind a ketto kezet mert egyszerre akarja beledugni a bodyban a fejet es a ket kezet is.... igy ha megprobaltak,de Boronak nem tetszett. Ugyhogy lett siras :)
utana elaludt. en meg aggodoaan alometettem,mert h 5kor evett es ez tortent 10kor.. ne aludjon mar 5 oranal tobbet kaja nelkul :oops:

mikor borogassam a combijat??
jajjajjj total izgulok meg nincs jo kedvem.
ES ma megyunk csipszuresre :cry: :cry: :cry:
annyira sajnalom szegenykemet h meg is mozgatjak.
doki szerint nem gond.. hat engem nagyon zavar.
de olyan nehez idopontot szerezni....... mennyi ido kb a csiposzures? mit csinalnak??

Izus nagyon szep es nagyon cuki a sapija :wink:
es hat Majarol ne is beszeljunk :) az a ruci.... gondolom nem surun lehet ilyet adni ra :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
nálunk kb. 5-10 perc volt a csípőszűrés, először a hátán, majd a hasán feküdt, és adoki ugy mozgatta a kis lábait - férjem attól parázott, h biztos fáj a gyereknek, meg eltörik mindjárt a medencéje. Bogi meg sem nyikkant alatta, igaz, aludt, mikor odaértünk, meg utána rögtön aludt tovább -szóval nem gáz.
Boró akkor nagyon ügyi volt a szurinál, az apukák meg már csak ilyenek :)
Bogi délelőtt kiadta a 3 alkalomnyi kakit, nemcsak a nyakáig lett kakis, de még a karja is olyan volt - férjem meg csak hűledezett segítés gyanánt :)

Pumukli,
nagyon szépséges Maja!!

Ildi,
nálunk is kb. 1 óra egy kaja...

emese1979
 
 


Netti, csípőszűrés nem sok idő, megvizsgálják UH-val a csontokat, meg manuálisan is.
Ja mi 2 csípőszűrésen voltunk: Dunaújvárosban és Debrecenben. Dunaújvárosban a doki hezitált, hogy kötött-e egy kicsit vagy sem, azt mondta tornáztassuk; ezért még elvittük itt is. Itt azt mondták nagyon szép, nincs semmi teendő. (ja és mindkét orvos ismerős volt... Most vagy az egyik hülye, vagy a másik vagy mindkettő... :evil:

Én nem borogattam az oltás helyét, nem tudtam, hogy kell :oops: és kúpot sem adtam, mert nem jelentkezett láz és előre meg feleslegesnek tartottam, de nagyon figyeltem Marcit és mértem a hőmérsékletét. (de miért oltotta be Borókát, ha még nincs 2 hónapos? a helyettese is be tudta volna, nem? Nekünk szervezkednünk kellett az elutazásunk miatt, mert a mi dokink nem olt 2 hónap előtt, sőt még rá is szokott hagyni 1 hetet)

Emese, én éneklek, csörgőt, játékokat mutogatok, a kinyomtatott ábrákat, de van amikor nem érdekli és sír, mert azt akarja, hogy járkáljak vele és ő meg nézegethessen. Ha felállok, egyből abbahagyja. Na Annus, erről szeretném leszoktatni, hogy játszunk úgy is, hogy nincs ölben és nem mászkálok vele. Hanem fekszik a játszószőnyegen és ott figyelget. Egyébként Marcimnak szerintem most az a legnagyobb élmény ha nézegetheti a színes könyveket, meg a kertben a mozgó faleveleket/színes virágokat.

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci,
Boginak is ez a kedvence - vállon lehessen, és mászkálni kell vele, hogy nézelődhessen, forgatja össze-vissza a fejét, meg gúvadnak a szemei :) :) és igen, ahogy megérzi h nyúlok alá, és emelem fel, már semmi baja, ahogy meg megérzi a mozdulatot, h teszem le, már sír :roll: :?

emese1979
 
 


na jó, akkor kérdezzünk meg valakit gyorsan, hogy lehet erről leszoktatni... :lol:

Mert 7 végén amikor még 3an vagyunk a gyereken kívül, akkor ok, de én nem bírom sokat cipelni, szóval hétköznap meg kell elégednie kevesebbel is. Csak ilyenkor meg sajnálom, hogy sír. (amikor már nagyon fájt a hátam, nem járkáltam vele, és egy idő után abbahagyta a sírást és megelégedett az énekléssel, játéknézegetéssel is...)

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, elvileg azert kapta meg par nappal hamarabb,mert h 5kilo felett van es h szepen gyarapszik meg ilyesmik.

Remelem jol fogja viselni a csiposzurest, csak az oltas miatt aggodom h jobban fog neki igy fajni ha mozgatjak :roll:

na mindegy, egyelore minden OK, telibe kakilt eppe s elegedetten vigyorgott, a nadragom a felsom a masik felso a szonegy miegymas lett kakis :shock:
apa itthon van ma :D o nagyobbat ugrott mint en..... de meg jo h nem arcon talalt...
mostnaban ezt jatsza :D

egyebkent Boro is vallon szeret nezelodni... kint a kertben nagyon. meg a fuggony az ablak tetszik neki :roll: meg van kiskonyve! azt imadja :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, mondd az orvosnak, hogy ma kapott oltást, meg ne fogja véletlenül a szúrás helyét, mert azt olvastam, hogy az fáj!

Kép

Kép
adraci
 
 


Maja nagyon tündéri abban a kisruhában!!!!!!
Adraci!Riki pont ilyen esténként.Néha elvan egy darabig azzal,ha fekszik a helyén és úgy játszok vele,de van, hogy ordít,hogy vegyük fel.Én egyelőre nem akarom erről leszoktatni.Kivárom néhány hónap alatt kinövi-e.Szerintem ilyenkor szüksége van a szülei fizikai közelségére.Egész nap sosincs kézben,csak mikor viszem pelusozni vagy ilyesmi.De még pici,ennyit tutira igényel.Elvan,leülünk nézzük a tévét vagy csinálunk valamit,és egy hangja sincs.
Nálunk az alvások előtt van még nyüszi.Nem mindig ért egyet azzal,hogy mikor szeretném,hogy aludjon.De egy szavam sincs.Mert max fél óra nyüszi,picsogás után elalszik szépen.Ritka,ha nem így van.Ezalatt is max simogatni kell kicsit,vagy ha nagyon sír felveszem pár percre,aztán vissza,vagy átfordítom hasra. Elmondhatom,hogy születésekor az egyik legnyűgösebb baba volt itt a fórumon.Mostanra olyan aranyos,nyugis kis kiegyensúlyozott pindur lett,hogy én is csak ámulok.Ezt gyorsan le is kopogom kopp-kopp-kopp.Tudja,hogy hagyni kell anyut pihenni meg dolgozni,mert kell az a diploma.Megyek is írom a dogát.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kép Kép Kép Kép
Lívia !

KépKép
anyettka
 
 


Lívia nagyon csini! Milyen szőke már!

Netti
hát igen, van olyan ruhája, ami nem is volt még rajta. De ez jó lesz még jövőre is.

Annus
EZ olyan esküvő volt, hogy 11-től szertartás a Zserbóban, kaja, aztán külön este buli a fiatalokkal. Maja csak 11-13-ig volt ott, Apa bulizott este egyedül. Én meg persze nem tudtam aludni, csak mikor végre hazaért. Addig füleltem, nem ébred-e valamelyik. Tiszta hülye vagyok... Jó fáradt is voltam tegnap.
pumuklii
 
 


Nekem sokszor lelkiismeretfurdalásom van, sokszor alig foglalkozok Kolossal. Átrakom a szobájába aludni, és játszok Majával.

Csomószor úgy van, hogy már nyüglődik háton, persze már fáradt, hasrafordítom és pár márodperc múlva alszik, Most is így volt.
pumuklii
 
 


sziasztok !
Apa még nincs itt majd 25,-én jön egy hétre de még visszamegy és októberbe jön haza ugy néz ki !Lívia már 65 cm és 4640 gramm tehát szépen nől !
néztem vissza képeket olvasni nincs időm minden baba nagyon aranyos és rengeteget nőttek ! :lol:

KépKép
anyettka
 
 


Sziasztok!

Gratula a névnapos leányzóknak! Iza csúcs a kis kalapjában :)

Szomszédasszony jól van, látom sikerült vmit aludni. Jó lesz ez meglásd! A cumi miatt meg ennyire szerintem se kell parázni, ha használ, ad neki nyugodtan.
Ugyan én még nem próbáltam ki, eddig sikerült mindig más módszerrel megnyugtatni, de mint végső ,,fegyver" nekünk is ott figyel a polcon.

Az alvás Ákoskánál teljesen változó. Vannak napok, amikor nagyon sokat alszik, és van, amikor meg alig fél órás pihiket produkál egész nap. Ő is többnyire vállon szeret lenni, ami persze csak úgy jó, ha folyamatosan sétálgatunk és nézelődhet.
Nálunk a baribőr is nagyon bejött, észrevettem, hogy azon nagyon szeret pihengetni/aludni. Kiteszem a nappaliba a kanapéra, és ha ott elalszik, simán zöröghetek, pakolászhatok mellette, olyan jót szunyázik, hogy nem zavarja semmi. Ha nem alszik el, azon akkor is többnyire tök jól elnézelődik én meg tudom csinálni a dolgomat, és közben vele is társalgok.

Az oltással kapcsolatban akartam kérdezni, hogy Ákos 20-án lesz 2 hónapos, de a rendelőben csak 31-re adtak időpontot. Szerintetek nem gáz, hogy közel két hetet csúszik? Kicsit aggódom miatta...

KépKép
novygirl
 
 


Novygirl
szerintem nem gáz, de így majd csúszik a többi is. 4 hétnek el kell telnie mire a 3 hónaposat kapja. De erre úgyis figyel a doki.
pumuklii
 
 


Adraci, írj Tinunak privit! Nekem mindig minden nyomoromra válaszol! :D De ahogy megismertem a pároddal egy véleményen lesz szerintem! :D

Emese, mi először játszószőnyegezünk - egyedül, majd velem, akkor már lökdösöm neki meg húzkodom a kis cuccait. Ha ez már nem jó, akkor két opció van:
1. megkapja a cumiját - ez még 20-30 perc a játszószőnyegen
2. felveszem, és vagy sétálunk, vagy leülünk és zenét hallgatunk meg beszélgetünk.
Ha szomjas, kap teát, és sokszor a cumijával elszundít a karomban egy picit. Hát ezek...

Ildi, szerintem azért csinálja Lara, hogy az üres cumit szívja, a teli meg már nem kell, mert már csak cumizni akar... Nekem cicivel ugyanezt csinálja Csani!
Ja, Emese, a szopóreflex kielégítésének az igénye sokkal hosszadalmasabb, mint az éhségé - ha jól tudom. Ezért nem baj, ha nem jön mindig tejcsi, mikor cumizni akar! Sőt, az enyém akkor már szétdurranna! :D

Lívia és Maja olyan szépek! remélem másodszorra lesz nekem is egy kislányom is!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anyettka!
Nézem a képeket,mondom ki ez a baba,nagyon nem ismerős! :lol: Szóval jó h Líviáról kaptunk végre képet!!!!nagyon szép kislány,és milyen hosszú vékony lábai vannak!!!!!Amúgy hogy bírod apa nélkül?Én mrá megbolondultam volna...októberig remélem gyorsan elszalad az idő...Amúgy mért döntöttetek amellett h hazajöttök?Már ha publikus :wink: :lol:

Szofi!
Max cserélünk!Én adok lányt,te meg fiút! :lol: :lol: :lol:

Nálunk is szeret Iza vállon lenni,de leginkább ezt délután,estére időzíti,amikro az apja már itthon van,így ha elfáradnék(ez 2 perc után megtörténik...)akkor apa mutogatja neki a lakást! meg csak nézi nézi!Szerintem ez fontos,kinyílik előtte a tér!Mondhatni a világ :wink: Hála az égnek ez nem tart órákik!

Mi kb 15-20 perc alatt befaljuk a kajcsit...vannak rendkívüli esetek pl ha fáradt akkor picit több!Szerintem ma megint 5ször eszünk....van más is akinek csak 5ször eszik a baba????Napok óta ez kezd beállni.....na majd ha jön a meleg akkor kíváncsi leszek!


Na mi van akkor a talival?Megy vki???


Mi amikor kaptuk az oltást akkor mondta a doki h vigyük ortopédiára,de mondta h ne aznap menjek,hanem köv héten mert még érzékeny lehet neki!
Ja és itt nem kel időpont!Igaz nem uhval nézték.

annus11
 
 


Annus, akkor döntsünk:
Várom a babákat-mamákat holnap!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok,

Jó rég nem voltam már én sem.
Nagyon aranyosak a babók.
És útólag boldog névnapot Liliknek, Nórinak és Izának! :D
Maja pedig tűndéri.
Kutyafüle, jó az értesitő!Riki meg édes a szőnyegen.

Edua, nagyon édesek a csajok az egyen ruciban.

Én most valami meghivón dolgozok mert 3 hét múlva keresztelő.

Nagyon édes Iza a kis kalapban!
Livi baba is nagyon aranyos a kis szőke hajával!Jó hosszu baba ő is.
Láttam a talis képeket is hát látszik milyen jól szórakoztatok! :)

Mi is voltunk ma méricskélésen és már 6400 gr és 62 cm :shock: .

Pumuklin én is pont igy érzem magam Árminnal kapcsolatban mintha nem foglalkoznék vele annyit mint anno Jázminnal és ezért tök lelki ismeret furdalásom van.

Jázmin múlt héten biblia orákra járt és hétvégén pedig be mutatták mit tanultak, olyan kis ügyes volt még meg is sirattam!Ármin pedig végig ébren figyelt de egy hangja sem volt.

Pár kép

Igy figyel...
Kép
Pihiszékben
Kép
Alvás,kifeküdve
Kép

Szép napot nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Annus : nem én döntöttem hanem apa ! Ő nem hiszem ogy pár hónapnál többet lenne velünk utána ujra útra kél s mi meg követyük ! Hogy hova ne kérdezd ez a jövő zenéje !Nehezen birom apa nélkül de mióta kint van a kisasszony könnyebb ! :lol:

Segítség hogy lehet vonalzót fentenni ( lilypie )-ről mit kell bemásolni ? :?: Én még mindig nem értek ezekhez ! :evil:
anyettka
 
 


Hahó!
Gyors bekukk, kivételesen mindketten alszanak...

Néhány dolog megütötte a szemem:
Láz: 38 C felett beszélünk lázról. Alatta nem szükséges csillapitani! Oltás után teljesen normális, ha belázasodik a gyerek! Nem kell egyfolytában orvost hivogatni, csillapitani kell tudni!
Hűtőfürdő, meleg vizbe bele és fokozatosan hűteni, de nem jéghidegre!!
Borogatás: Zili jól írta, nem csak csukló meg homlok, ahogy sajnos sokan gondolják, hanem sajna szadista módszer, de beválik, ha beletekerjük a hideg vizes lepedőbe .
Kúp: ez a leggyorsabb módja a gyógyszeres lázcsillapitásnak, mert kikerüli a máj lebontó enzimeit. Szájon keresztül sokkal lassabban hatnak.


Ja és a lényeg!
Zili, 39.5-nél már olyan lázgörcs lehet :shock: SOKKAL HAMARABB kell elhezdeni hűtőfürdőzni, mivel fizikális lázcsillapítással gyorsabban le lehet vinni! A lázgörcs a láz felszálló szakaszában jelentkezik, ezért fontos a gyors lázcsillapitás!

Gyakorlati tanács paramamiknak: nem kell rögtön orvost hívni vagy orvoshoz rohanni, ha belázasodik a gyerek! Hangsúlyozom, hogy a LÁZAT KELL CSILLAPÍTANI! Pár órás láz alapján nem lehet diagnosztizálni a betegséget, még vérvételből sem! És lehet, hogy 2 lázcsillapító után elmúlik! :wink: Ha mégsem, akkor jöhet az ügyelet :wink: (kivétel ha nagyon szarul van a gyerek!!!)
Vendég
 


Pumukli, köszi az infót, ezt nem tudtam, de majd figyelek rá én is!

Annus, Ákoskám már elég régóta beállt a napi 5x kajcsizásra, gyakorlatilag június közepe óta nem igényel többet. Igaz, nálunk nem megy ilyen gyorsan egy étkezés. Az első intenzív 10 perc szopi után jön a komótos folytatás, ami gyakran akár egy óráig is eltart. (Közben cicit is váltok, mert mindkettőből szoptatok minden alkalommal.) Hallottam már véleményeket, hogy nem szabad ilyen sokáig rajta hagyni, de Ő így igényli, ezért nem zaklatom. Egyébként úgyis kiköpi magától, amikor jóllakott, illetve elégedett.

A kánikulától én is tartok, nem tudom mennyire fogja megviselni. Mindenesetre betankoltam babavízből...

KépKép
novygirl
 
 


ági, nagyon szép Ármin :)

anyettka Lívia is tündéri kislány :)

pumuklii én meg bealudtam úgy, hogy Édua mesét néz a kicsi is alszik, egyszerűen beájultam :), a szerelő ébresztett fel :)

Édua mondja, hogy anya nem érzed milyen büdös van? mondom neki, hogy ez a bácsi :)

annus nekünk is most jön majd a 3. kaja ha felkelne a kiscsaj :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus nekünk a büfizéssel megy el az idő, meg azzal, ha keveset eszik és utána még ki kell várni, hogy mikor hajlandó a többit megenni, főleg ha beijesztem, hogy most akkor pihenjen a kiságyban ha nem eszik :), jó lenne, ha egyben megenné, aztán ki is mehetnénk a világból :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anyettka!

Az utolsó oldalon - miután mindent kiválasztottál - felajánlja a különböző kódokat. Találsz köztük egy olyat, hogy fórum aláírások és mellette ezt: PseudoHTML, UBBCode and BB Code
Erre ráklikk, majd az alatta található ablakban megjelenő kódot másolod a profil aláírásodhoz.

Sok sikert!

KépKép
novygirl
 
 


Ármin nagyon ügyesen tartja a fejét :-)

Unatkozom. 2 gyerek alszik, már sütöttem, kajáltam interneteztem, lehet el kéne kezdenem egy könyvet olvasni.

Szofi
majd ha rákerül a sor, addok tippet, hogy kell lányt csinálni. Nekünk bejött :-)
pumuklii
 
 


:lol: :lol: Szerintem ugyan úgy kell lányt csinálni mint fiút 8) 8)

Ármin milyen hatalmas már!!!!Igazi vasgyúró!Jázmin hogy viszonyul hozzá?Nem féltékeny?"segít" neked sokat? :wink:

annus11
 
 


köszönöm !

KépKép
anyettka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: