Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,hova tűntetek??????

Mindenki nyaral vagy kirándul???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Én vagyok, de a többiek???

Kép

Kép
picurka2
 
 


Szép jó reggelt!

Én már fél 5 óta kukorékolok! :lol: Ki kellett mennem wc-re,aztán már nem bírtam visszaaludni! :? :? :evil:

Picurka!
Mi a Kleopátra házba megyünk Pestre 4D-re.Ez a 13.-ik kerületben van.Itt a linkje,nézd meg!

http://www.4dultrahang.hu/

Már voltunk itt és meg voltunk Velük elégedve! :lol:
Ja,meg a Nicolék is itt voltak! :lol:

Mi jót csinálsz,csináltok ma? 8) :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Sziasztok!

Én sem nagyon pihentem az éjszaka, a kis picur maratonra készült.
Remélem mi is eljutunk majd 4D-s uh-ra, nagyon jó volna. Csak kicsit nehéz összeegyeztetni a napjainkkal. De remélem sikerül! :D

Egész délelőtt főzőcskéztem az én kis családomnak, csináltam husilevest, másodiknak rántott husi, rántott tök és rántott gomba és petrezselymes krumpli volt hozzá. Nagyon finom lett minden.

Délután meg Forma 1-et néztünk, ez nálunk családi program, mindenki nagyon szereti.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Itt vagyok, csak hulla fáradt vagyok. Nemrég jöttünk haza Gyöngyösről. előtte meg ugye Pesten voltam a tanfolyamon. Most már a gyakorlat volt, egész jól ment.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Én is vagyok még, csak nem jutottam eddig géphez.

Beuséknak a jó, most! Remélem a nyaralás alatt összehozzák a a kistestvért. Mi 29-én indulunk.

Hetti!

Pihenj már egy kicsit :lol:

Sziszi!

Remélem kapunk majd ide is a 4D-s képekből.

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!!!
Mi is nézni szoktuk a forma 1-et,persze mindenki másnak szurkol... :lol:
Holnap megyek NST-re,ultrahangra,meg dokihoz....utána vezetni,mert hanyagoltam mostanság...de jövök....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!!!
Hoztam adatokat...
BPD:84
HC:312
TAD:98
AC:325
FL:68
Ezek alapján 35 hét 2 napos vagyok.
Súlybecslés:2716 gramm.
Élő magzat látható.Fejvégű fekvés.A méhlepény a mellső falon tapad.A placenta érettségi foka Granus I.
Magzatvíz mennyisége átlagos.Az aorta abdominalison,valamint az a. umbilikalison norm. áramlási viszonyok.

Na ennyi,megyek dőlök,mert holnap távolságiba vezetek,Eger felé ne nagyon közlekedjetek... Laughing

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Hettie!
Mikor lesz a vizsgád pontosan? :lol:

Cini!
Persze,rakok fel majd ide is képet Manóról! :lol: :wink:

Melinda!
Úgy látom,nem lesz "sok" gondod a pici lányoddal!Úgy helyezkedik,ahogy kell!Kijön Ő hamar onnan! :wink:
Hú,már csak max 1 hónapod van!Hogy elment az idő! :shock: :roll:

Picurka!
Drukkolok Neked délutánra!!!!!!!
Majd írj,hogy mit mondott a doktornő!!!!! :roll: :lol: :lol:

Lányok,ha nem muszály,ne menjetek ki a lakásból!Pokol lesz ezekben a napokban!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Cini

:lol: Hát igen én így érzem magam jól ha rohanhatok. Ez olyan nyilas "betegség" Folyton csinálnom kell valamit meg menni.

Sziszi

Majd 2-án végzek, már várom. Néztem is kellékeket, meg díszítőket is. Fogok majd csinálni olyan különlegesebb dolgokat is, mint csipke, meg mindenféle szövetek, ilyet errefelé nem nagyon láttam, pedig tök szépek.

Láttam egy nagyon király fürdőruhát, csak nem tudom menyibe kerül, mert persze az ára nem volt kitéve, a bolt meg már zárva volt, ma majd megnézem, remélem megvehetem. :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Hetti,fürdőruha???
Sziszi,ma voltál a városban piros/bordó nadrágban???
Megjöttem a vezetésből,még nem fáradtam el,de majd estére...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ma megyek a dokihoz, kíváncsi vagyok milyen és hogy elvállal e?! Ha nem akkor megyek vissza Pestre, bár ahhoz nem sok kedvem van.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sajnos nem tud vállalni a doktornő. :cry: De sebaj, keresek akkor mást! Nem tudtok esetleg valamit Al Ghaoui Nadim-ról?

Kép

Kép
picurka2
 
 


Melinda

Hát nem elvitte valaki :evil: De azt mondta a nő hogy köv héten hoz nekem, pedig jo lett volna már most hétvégére. Na nembaj. Azt mondja csak az az 1 volt mert olyan egyedi de tényleg az.

Picurka

Majd Cini biztos ír róla. Sajnálom hogy az Adrienn nem tud vállalni.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Melinda!
De igen!Tomival voltam a Tescoba,a UPC-nél és a buszmeg környékén is.Éppen vezettél? :lol: :lol: :lol: Sajna nem láttalak! :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Nekem most ez a fürdőruci tetszik: Kép

Picurka!

Mire vagy kíváncsi?
Én nagyon kedves, és jó szakembernek tartom Nadim doktort.
Ezen a számon kérhetsz előjegyzést: 0670/402-0025

Nagyon sokan járnak hozzá, sokat dolgozik. Egy picit töri a magyart, de meglehet szokni. Jó ha jegyzetelsz előre, hogy mit akarsz kérdezni tőle. (Én mindent elszoktam felejteni.)
Fontos, hogy megfelelően tájékoztasd az állapotodról.
Biztos vagyok benne, hogy elvállal majd.

Szép napot!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Nadimnak hol van a magánrendelése, és mennyire pénzes?

Kép

Kép
picurka2
 
 


A munkaügyi központ mellett, a védőnői épületben. A régi kórház udvaráról is át lehet menni.

Egy vizsgálat még az év elején 5000 Ft. volt. De ez ki is van írva a vizsgálóban.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Közben fel is hívtam időpont miatt, jövő héten kedden megyek hozzá.
Kíváncsi vagyok ő vállalni fog e, nem sok reményt fűzök hozzá.

Szerintem a doktornő is azért nem vállalt el mert nem vagyok könnyű eset, az enyém nem csak egy sima terhesség. Bár ezt így konkrétan nem mondta ki, csak amikor megmutattam a papírokat akkor kezdte el a rizsát.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok :)

Zalánom most szenderült vissza, picit tudok most olvasgatni, irogatni.

Sziszi, a délelőtti program ugrott :( , mert bejelentkezett a gyerekorvos, Őt vártuk (tegnap kellett volna jönnie, de áttette mára :x ).
Ma látta először a kicsit, szerencsére minden rendben, szépen gyarapszunk. Nagyon helyes kislegény, eszik-alszik, néha nyekereg, ha fáj a poci, vagy nem tud kakilni, de összességében tényleg nincs rá panasz. Barnus eddig imádja, mindíg jön puszilgatja, simogatja, nevet rá :D Viszont Ő meg olyan kis hisztis, akaratos lett az elmúlt napokban, h csak így nézek, mikor mire mit reagál :shock: :shock: földhöz vágja magát, vagy megfeszíti, ha vmi nem úgy van ahogy Ő akarja. :? Hát, nem tudom mi lesz később.....

Picurka, üdv itt, gartulálok a picihez, nagyon boldog babavárást kívánok Neked! :D

Hettie, hogy szalad az idő, már mindjárt végzel is a tanfolyammal!! :o

Peppissimo, már le is telt a munka, ugye? :wink: 8)
Pepe végig jár majd bölcsibe? Vagy így, h otthon vagy ismét Ő is Veled lesz?
Sümeg :wink: mi is pont oda megyünk, de csak majd az ősszel, amikor már kicsit megerősödtünk. Ez lesz az első pihenésünk négyesben..kíváncsi leszek hogy fogom bírni a srácokkal :roll:

Aki nyaralni van, vagy megy a közeljövőben annak nagyon jó pihenést kívánok! :wink:

Jucus, gratulálok Nektek!! Nagyon jó egészséget és boldog pocakosodást kívánok! :wink:

Melinda, a 36. héten vezetni jársz? :shock: És az oktatód engedi? mikor lesz a forgalmi vizsgád? Pistike várja már a Hugit?

Puszi mindenkinek.
o.heni
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk!!!
Jaj, nagyon jó volt.
Holnap visszaolvasok és írok bővebben! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, üdv újra itthon! Várjuk a balatoni beszámolót! :wink:
Puszi
o.heni
 
 


Sziasztok!

Végeztem a visszaolvasással.

Picurka! Üdv köztünk! Csak azt tudom írni, amit Zsu. Szelva dokihoz járok és teljesen meg vagyok vele elégedve. Ezután sem fogok máshoz menni.

Heni! Nagyon szép kisfiú Zalán! Barnabással nagyon édesek. :)

A nyaralás nagyon jó volt. Szerdán és csütörtökön kellemes meleg volt meg egy kicsit esett, de pancsolni lehetett. Pénteken egész nap szakadt az eső, csak este tudtunk kimenni sétálni. Aztán szombattól nagyon meleg. A víz kb. 24 fokos volt, de tegnap meg már 26. Marci nagyon élvezte a vizet is meg a sétákat, a homokozást. Délutánonként aludt vagy 3 órát, szerencsére itthon is ennyit alszik. Este már nehezebben aludt el, mert még játszott volna. A kaja is jó volt. Szóval a lényeg, hogy még mindig nem mennék máshová és jövőre is megyünk ha tudunk. :) Képek vannak az iwiwen nálam is és Marcinál is.
Ja, azt még nem tudom hányan jöttünk haza... :wink:

Remélem, mindenki jól van!

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat és szupi volt minden! 8) :lol:
A képeket majd megnézem! :)
És nagyon drukkolok,hogy többen legyetek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni!
Majd ha párod megnézi a filmet,légyszi írd már meg,hogy oké volt e vele minden?Csak mert sógornőméknek írtunk a múltkor pár filmet és volt,amit nem tudtak megnézni,nem vitte nekik a dvd! :shock:

Képzeljétek,vettem ma a tesz-veszen egy baby Control-os légzésfigyelőt.Még 1 év garancia van rá.Néztem,újonnan 22 ezer ft.Nekem sikerült 11.550 ft-ért elhozni!Úgy örülünk neki!Hétfőn megyünk érte! :lol: Ez Martin első cucca,ami megvan! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Nem tudom mikor ír ki vizsgázni,de ha jól számolom én viszem majd be magamat szülni....a forgalmikor.... :lol:
Holnap Nagyréde-szőlőskert,vigyázzatok!!!Utána meg belváros....kék kis Kia rión vagyok..de 6-ra megyek,már végzek is,mire ébredeztek!!!
Beus,nem azt mondtad,hogy egyenlőre nem akarsz gyereket?????Lemaradtam valahol???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral?:)

Melinda! Egy kicsit lemaradtál. Hirtelen felindulásból rábólintottam a férjem kérésére. :D Meg más okokból is. Jobb most mint később.

Képzeljétek! Tegnap este óta hőemelkedése van Marcinak. Nem is eszik semmit. Nyűgös nagyon és egész nap ölben van. És ma már négyszer aludt 1-1 órát. Beszéltünk a doktornővel, szerinte a meleget nem bírja. Meg valószínű jön a hátsó foga, mert a cumit meg a jégkrémes pálcikát iszonyatosan rágja. A 16 foggal nem volt ennyi baja. Szegényt nagyon sajnálom. :cry: Remélem, holnap már jobban lesz.
Végre kicsit lehűlt a levegő. A lakásban 30 fok van. Nem is vagyunk itthon, kimenekültünk anyuékhoz napközben. :)

Ti hogy bírjátok?

Kép
Kép
beus.
 
 


Igen nyaraltunk :lol:
Most jöttünk meg Köréről. Hát nagyon jó volt ez a 2és fél nap:) Pénteken egy kicsit mefffáradtunk :lol: Szóval jó buli volt, tegnap kicsit lájtosabbra sikerült. Manó meg apánál volt.
Nálunk szerencsére a legnagyobb melegben is csak 26 fok van, de most egész jó, mert jo hüvi van.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is,csak a napokban elkezdtünk TESZ-VESZelni és állandóan azon lógunk!Pláne párom!Nem is gondoltam volna róla!
Ezeket sikerült beszerezni eddig:

http://www.teszvesz.hu/item677975275_ba ... ncias.html


http://www.teszvesz.hu/item678561160_ch ... szivo.html

http://www.teszvesz.hu/item678619069_va ... agyba.html

http://www.teszvesz.hu/item681073361_uj ... onyeg.html

Holnap meg megyünk Nyíregyházára az állatkertbe és egy bababoltba,amit már itt neten kinéztem.Olcsóak és nagy a választék a babakocsiból náluk.
Majd rakok képeket! :lol: Mármint az állatkertről! :wink:

Hettie!
Szóval akkor pénteken "jól" berúgtatok mint a csacsi! :lol: :lol: :wink:
Irigyellek is kicsit érte! :oops: :oops: :lol:
Nem baj,majd jövőre én is! :wink:

Beus!
Marci jobban van?Ugye nem lett semmi komolyabb baja? :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Marci jobban van, már evett tegnap pudingot, ma meg főzeléket. Voltunk tegnap az ügyeleten, persze semmit nem mondtak, ma meg a gyerekorvosnál. Szerinte vírus, de nem írt semmit, csak adjuk a Nurofent.
A Teszveszen órákat el lehet tölteni, legalábbis én eltudok. :) Nyaralás előtt adtam a sport babakocsinkat fél árban, mint amennyiért vettük. A macis garnitúrát tényleg jó árban vetted, de majd vegyetek a kiságyba fejvédőt is (saját tapasztalat).

Hetti! Mefffáradás nálunk is lesz a hétvégén! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszi

Én is szeretek nézelődni a tesz veszen, Laci szokott is venni meg eladni.

Beus

Marcinak jobbulást!
Hova mentek 7végén? Én is megyek szombaton Pestre mefffáradni kicsit megint, aztán másnap de jó lesz a tanfolyamon. :roll:
Kinéztem a Salsa palotát, hát nem nyári szünet van :evil:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Beus!

Örülök, hogy Marci jobban van. Már Emma is, mert időközben ő is beteg lett. Ma már Ő is evett :D
Jók a nyaralásos képek!

Hetti!

Jó lehetett a buli 8)

Melinda!

Én is most szeretném elkezdeni a jogsi megszerzését. Te hová jársz?

Picurka!

Hol vagy már? Nadim mit mondott????

Sziszi!

Jók a cuccok, de a mellszívóval nem tudom, hogy boldogulsz majd.
Az elején elég nehezen jön le a tejcsi (bár nem mindenkinek), és lehet, hogy fárasztó lesz a pumpával.
Nekem nehezen jött le, még a medelással is. Szegény Csabi is beleizzadt mikor Ő csinálta.
Én is sokat szoktam teszveszelni.

O.Heni!

Örülök, hogy minden rendben. Tudod beszélgettük, hogy lehet, hogy más lesz a vérmérséklete Zalánnak. Mit tapasztalsz?
Milyen két gyerekes anyukának lenni? Addig oké, hogy sokkal boldogabb vagy, de nem fárasztóbb? Gondolom még van segítséged.

Örömmel tudatom, hogy bilizünk!!!!!
Kaka, és pisi is a helyére megy. Nem gondoltam volna, mert Emma még mindig nem akar beszélgetni velünk. De magától oda megy és bele végzi a dolgát. Tök büszke vagyok rá!

Mindenkinek szép napot kívánok!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Hetti! A kollégámhoz megyünk kerti partira (grillezés, bográcsozás, iszogatás). Rég találkoztam már velük, hiányoznak. Lehet Marcit itthon hagyom, mert nem akarom húzni a nagy melegben.

Sziszi! Én is írni akartam, de aztán elfelejtettem. A mellszívó dolgot. Nekem Avent van kézi, de tuti le fogom cserélni elektromosra (unokahúgomnak is van mindkettő és neki az elektromos jobban bejön). A kézitől simán ínhüvelygyulladást lehet kapni. Én már a kórházban is szívtam vele, persze magamtól tanultam, mert a nővér semmit nem segített (nem érnek rá ilyenre). Itthon már kezdett begyulladni, amikor elmentem az anyatejgyűjtőbe. Ott mutatta meg a nő, hogy kell masszírozgatni és elkerülni a gyulladást. Nekem is segített Laci, az ő keze is belefájdult...

Cini! Gratulálok Emmának! Nagyon ügyes kislány! :)

Többiek?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!!
Én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam....elmentem az anyatejgyűjtőbe.....7 hónapig adtam oda le tejet....szóval a próbafejésnél rám tette az elektromos fejőt,maxra állította az erősséget,vagy 5 percig rajtam volt,el se indította...a pumpás???Tele lett a pumpa része is,egy levegőnyomásra....én arra esküszöm.....
Na Beus,akkor hajrá!!!!
Én a vaterát szeretem,nekem átláthatóbb...
Holnap mennem kell vérvételre,mert nagyon bevizesedtem,és majd az eredménytől függ minden,azt mondta Adri néni.Na egy császárnak nem örülnék...szerintem Melcsike se... :roll:
Még 5 napot kellene kibírni,hogy ne legyen koraszülött... :!: :!:
Emma nagyon ügyes,remélem nekünk is eljön hamarosan ez az idő....
Nicoval mizu???
Többiek???
Jucus????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Hát Cini,Beus most jól beparáztattatok! :shock: :shock: :shock:
De már mindegy,a kéziot fogom használni,max ha nem megy,akkor elmegyek az anyatejgyűjtőbe és megkérem,hogy sagítsenek.

De közbe,ahogy Melinda- t olvastam,azért megnyugtató,hogy Neked meg az jött be! Hiába,nem vagyunk egyformák! :roll:
Na,mi lett a vérvételed eredménye? A vizesedés még megvan,nem ment lejjebb? :shock: :roll: Na,ettől félek én is,hogy nem kerül el engem se a vizesedés. :? :? :roll:
Remélem jobban vagy és nem fektetnek be a kelleténél hamarabb a kórházba! :shock:

Cini!
Gratula a bilizéshez!!!!!!!Ügyes kiscsajod van! :lol: :lol: :wink:

Hát csajok,nagyon jó volt tegnap az állatkertben! :lol: Leszámítva,hogy kb 4 órán keresztül sétafikáltunk és a végére majd leszakadt a lábam.De nagyon édik voltak az állatkák! :lol:
Próbálok egy-két képet rakni:

Kép KATTA nevű kis édi állatka :-))))

Kép Őzike etetés Tomival :-)

Kép Várom a fókaetetést :-)

Kép És itt a fókaetetés,fókashow

Kép Anya - és babielefánt :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na én meg jo mérges vagyok :twisted: :twisted: :twisted:

Jövünk haza erre belementünk egy kátyúba amit nemrég moshatott ki a víz még jobban, mert előtte is ott volt, csak kisebb. Ugyhogy a felninek meg lehet a guminak is annyi. Fényképet csináltunk ugyhogy ajánlom fizessék ki mert ha nem olyan hepajt csinálok!!
Már tavaszra igérték hogy megcsinálják, meg persze a pénz is megvan, de biztos elsikkasztották. Vagy ki tudja mi a fenét csinálnak. De az biztos hogy ezen az úton többet nem megyek, inkább kerülök Vámosgyörk felé.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Sajnálom ami Veletek történt,de hidd el,az Adács-Vámosgyörk közötti út se jobb! Sőt,lehet még rosszabb! :evil:
Tényleg odafigyelhetnének az utakra.Tudjátok,hogy hol és kinek kell ezt bejelenteni?
Ott van a karácsondi úton a büfével szemben a KPM,szerintem ők a hunyók ebben! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Az Adács Vámosgyörki út első osztályú, nemrég csinálták meg.
Nemigen tudom kinek kell de apától majd megkérdezem, mert ő mondta azt is hogy kell 2 tanú stb.
Lemerném fogadni hogy a megyében ennél szarabb út nincs, olyan lyukak vannak néhol hogy ha belemész szétszakad az autó. Nem egy autót láttam már kitört kerékkel!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Merre vagytok?

Nekem meg fáj az oldalam, a bordáknál, de pár napja nagyon. Levegőt venni is fáj, meg is van duzzadva, mozogni meg... manó is folyton ugráltatna, meg minden de nem tudom felvenni se. Nem tudom mitől lehet. Hétfőn elmegyek a dokihoz, ha addig túlélem. :) Vasárnap meg Pestre is kell mennem. :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Sziszi, minden ok a filmmel, köszi még 1x!! Apa még aznap megnézte 8)
Jók nagyon a fotók :)

Sensi, Annának nagyon boldog névnapot kívánok! :)

Beus, Marci hogy van? fogacskák?

Hettie, lassan már vége a tanfolyamnak, ugye? Vagy már túl is vagy a vizsgán?
kátyú :evil:

Cini, szuper hogy már biliztek!! Milyen ügyes Emma! Pedig pár hete még nem is igazán érdekelte a bili, nem? :roll: Végül hogy sikerült elérni, h használja is?

Peppisimo, még nyaraltok, ugye? Jaj, de jó is most Nektek! Várjuk a beszámolót, és a fotókat a 4d-ről!! :wink:

Zalán úgy tűnik picit hasfájós..pár napja próbálkozom az Espumisannal, egyenlőre javulófélben van a dolog, de majd elválik. Egyébként nagyon édi kis mazsola, Barnus még mindíg oda van érte 8)

megyek készülődni, nagyobbik ébredezik, aztán megyünk kicsit csavarogni. puszi
o.heni
 
 


Heni

Igen lassan vége a tanfolyamnak, 2-án ha minden jól megy meg is kapom az oklevelet. :)

Manó még a közelében sincs a bili témának, hiába minden. :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Sziszi!

Jók a képek. Nagyon szép kismama vagy!

Hetti!

Mi van az oldaladdal? Voltál már orvosnál?

O.Heni!

Szegény kis Zalán... hátha jó lesz neki az espumisan. Barnabás szerintem imádni fogja mindig. :D

Hát a bilizés az tényleg nem érdekelte eddig. De már ott tartunk, hogy napi 2 pelus elég. 1 éjszaka, 1 meg a déli alvásnál. Tegnap felébredt délután, levette a pelust, és bele kakilt a bilibe (a pelus meg száraz volt).

Úgy próbáltam rávenni a, hogy ráültettem a plüssállatokat a bilire és mondtam neki, hogy a tigris most kakil, segítsünk neki nyomni 8) . És aztán Ő is rátette a plüsseit, még azt a nagy felfújhatós lovat is :lol: . Aztán már csak Ő ült rá, ha kellett neki, de néha még a kezében van egy-két plüss :roll: .

Mikor sikerült valamit alkotni, bevittük együtt a WC-be és pápáztunk a kakának (most is még), és engedem, hogy Ő húzza le. Aztán kézmosás, kéztörlés.

Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Beus, Marcinak a Némo tortát melyik cukiban csináltattátok? Tudom, h már írtatok róla kinek melyik cuki a kedvence és hol lehet finom tortákat kapni, próbáltam visszakeresni a hsz-okat, de nem találom.. :roll: :oops:
Segítenétek nekem, mert nálunk meg most aktuális a torta rendelés, Barnus nemsokára 2 éves lesz. A hatvani Rákóczi cukrászda tortáit ismeri vki?
köszi
o.heni
 
 


[quote="jucccy"]S írta:jucccyziasztok Lányok!
Újra itt vagyok és már pocakosan én is,bocsi hogy eddig nem jöttem de ugye nem voltam terhes mint itt szinte mindenki és nem akartam betolakodni ugysem tudam volna ugy hozzá szolni a dolgokhoz!De most már boldog vagyok nagyon nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Jucccy!
Ha a régi Judy-t vagy, akkor fogadd szívből jövő gratulációmat! Már olyan régen eltűntél, semmit nem tudok rólad. Ha van kedved küldj Pü-t vagy iwiw-en üzit, szívesen hallanék rólad.

Puszi,
Ágota :P
Vendég
 


[quote="zsu."]Szia!

Én még a másik fórum "aktív,, tagja voltam ide be -be nézegetek.
A napokban várom a 3.gyerkőc születését.

Szia Zsu!
Szívből gratulálok a kislányodhoz!
Oyan jó hallani néha a régi topikosokról! Én is csak be-be nézek ide, írni nem, viszont olvasni gyakran szoktam.
Olyan furi, az utcán láttalak nagy pocakkal, majd babakocsival is, de nem mertem odamenni hozzád, mert személyesen nem találkoztunk még soha.

Még egyszer gratulálok!

Puszi
Ágota :D
Vendég
 


Sziasztok,

pénteken értünk haza a nyaralásból! Nagyon-nagyon szuper volt!15-én fejeztem be a munkát, akkor dolgoztam utoljára, mert így még a régi 70%-os táppénzt kapom végig. Elég is volt!
De amúgy sem hiszem, hogy Jenő doki engedett volna még dolgozni, uganis eléggé keményedek, vannak görcsök is és a méhszájam kinyílt. Igaz még csak a külső, ez még nem olyan gáz, de Pepével is ez volt, csak most sokkal hamarabb... nem szeretnék kórházba menni! Mondta a doki, hogy most ne emelgesek, mg kíméljem magam... ha az úgy menne, persze próbálkozom és Peti is sokat segít, Pepét ő emelgeti, mer nem bírom. Szedem a magnéziumot.
Pocakom már nagyon nagy!!!
Terheléses cukor eredménye viccesen jó lett! 4,5 az éhgyomri és 2,9 a terheléses... mindegy, elofgadják! Leesett a vércukrom!
Holnap megyünk 4D-sre, már nagyon várom!!!!
Heni, te kérdezted Sümeget, Hotel Kapitányt?
Nagyon szuper hely, gyönyörű!!!

Most megyek, legyetek jók!
Vigyázzatok magatokra!
peppisimo
 
 


Pepissimo

Nekem is leesett a vércukrom. :)

Cini

Holnap megyek majd vele a dokihoz, majd kiderül mi van, remélem.

Ma voltam Pesten, tök jól ment az egész, még díszítgettünk is. Jajj már ugy várom hogy elkezdhessem. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Heni! A cukrászüzemben vettük: Gyöngyös, Csillés út. 18. Sajnos telefonszámot nem tudok. Nekünk 2.600 Ft/kg volt és a Némó kb. másfél kilós volt. Marci foga nem jön, legalábbis a dokinéni nem látta.

Sensi! Boldog névnapot Annának! :)

Ágota! Ti hogy vagytok?

Kép
Kép
beus.
 
 


Merre vagytok????


Tegnap voltam az orvosnál azt mondta hogy az ideg be van gyulladva, de most már jobb. remélem a nyaralásra teljesen elmúlik.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Mi holnap indulunk nyaralni, ezért még bejelentkezem.

Hetti!

Már azt hittem valami komolyabb, de örülök, hogy jobban vagy!

Jók legyetek lányok, és írjatok sokat!

KépKép
Kép
cinix
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?