Új privát üzeneted érkezett!

[quote="vicger"][ írta:vicgerb]scooper, egyetértek Bibivel, jó ha van szülésznőd. Ő melletted lesz végig, s ez azért nagyon sokat számít! A dokker csak a fináléra megy a kismamákhoz /általában/

Nekem jön a Párom szülni, így nem lesz fogadott szülésznőm. /azt már szerintem nem tudnám elviselni, hogy ketten ugráljanak körül :D :D :D/

az én párom is jön szülni... talán nekem is elég lenne, ha ő van velem, de azért majd beszélek egy szülésnővel pénteken

KépKép
Kép
scooper
 
 


csináltam én is pociképet :D
Kép pocak

csak a csíkokkal nem tudok mit csinálni, tele vagyok vele :S[/img]

KépKép
Kép
scooper
 
 


nyűglődöm én is. Szédülés, hányinger...

Szerintem terhes vagyok........... :shock: :shock: :shock: :shock:

vicger
 
 

 
 

Scooper, tök csini a pocid!!!
A csíkokkal ne foglalkozz, majd halványulnak. Nem szülés után, akkor hozzák a legrosszabb formájukat, hanem x hónap után.

Erika
Szerintem teljesen jól tetted a tejbepapit! néha kell egy kis nasi is ;)


Úgy ennék valamit, de nem tudom, h mit. Valami hideget, de ne legyen se édes, se sós, se semmilyen. He-he-he, lehet h jégkockát kéne szopogatnom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 


Erika,hogy kell így csinálni??? :oops: ,hogy utána csak ennyi legyen a cukrod?

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem ilyen nyüglődős napok vannak. Tegnap óta úgy érzem magam, mint egy óriási bálna. Semmi se jó. Ha fekszek, ha ülök, ha megyek. Most gondoltam úgy először, hogy elég volt már a pocaknövésből. Két hét alatt akkorát nőtt. Egy csomó pólómat kinőttem. :( Most anyukám pólóit használom, otthonra meg a páromét. Ja, de azér tudom, hogy ez nem kívánságműsor, csak most ilyenem van.
Marcell meg annyit mozog! Szinte egész nap. Remélem nem lesz hiperaktív a drága. Időnként szépen kérem, hogy legalább az oldalamat kímélje, ha lehet. Van amikor hallgat rám, van amikor nem.

Astrid: Köszi amit a gyümiről írtál.

Kicsit lemaradtam segítsetek: a babaruhák mosásáról miket irtatok? Külön vagy együtt? Mit lehet használni hozzá? Lassan el kéne kezdenem nekem is. Vasalni muszáj? Bocs, ha hülyéket kérdezek, nézzétek el nekem, hiszen terhes vagyok. :lol:

Enyim doki szerencsére júl. 27-től már van, úgyhogy onnantól szabad a pálya. Amúgy a pénzre még én se kérdeztem rá. Lehet, hogy kéne?

Kép

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


A babaruhákat a babó fél éves koráig én külön mostam, de azzal a mosószerrel, amivel a sajátunkat. Persze figyelni kell a babót, mert ha allergiás ne adj isten valami adalék anyagra, akkor váltani kell valami babamosószerre, vagy mosódióra. Öblítőt eleve szenzitívet használok :) Vasalás, dettó fél éves korig mindent. A vasalás fertőtlenít is, már csak ezért is. Na meg egy dolgot szeretek vasalni, az pedig a babaruha :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 


Én is úgy csináltam,mint Kriszti.6 hónapig külön mostam,de ugyanazzal a mosószerrel.Foltot pedig ezzel: http://www.magicmix.hu/termekek/528.jpg Vasalni én nem nagyon szoktam.Igyekszem nem megtömni a mosógépet,és azonnal teregetni,ahogy kész.

Taranee,sztem most nőnek igazán nagyot a babák,és talán inkább híznak is sokat,ettől nehezebb a "teher".Én is szenvedek.Hamarosan vége :wink:

Mi ma végre kipakoltuk Barnabás szobáját.Most teljesen üres,holnap jön a festő,mert újra lesz tapétázva.Az volt a használati utasítás a házhoz,hogy sokat kell szellőztetni.Abban a szobában mostanáig dobozok voltak.Most,hogy kiürítettük láttuk,hogy 3 helyen penészes lett a fal.Szóval holnap szép lesz megint.Újra tapétáznak,és festik.

Kép
v.andi
 
 


Ezt egy nagyon kedves ismerősöm állította össze.Felteszem a picasára is:

Szülésfelkészítő:
1247413117.6717.doc

Szülés-homeo:
1247413128.1758.doc

Relaxáció:
1247413136.7752.doc

Kép
v.andi
 
 


Taranee, én nem fogom külön mosni, csak ha allergiás lesz. Mi ruháink sem koszosak annyira, hogy ne lehetne együtt mosni.

Bobóka, nekem minden 4 hétben csinál flow-t a dokim.

Scooper, csini poci, sajna ilyen szörnyűségeim nekem is kezdenek lenni.

Andi, neked jó nagyot nőtt a pocid, vagy csak én látom így?

Nekem elkezdett fájni a derekam, mit tudok vele csinálni szerintetek?

Ma megrendeltük a bútort, végül ezt választottuk:

http://www.faktumbutor.hu/

Babakocsi is meg van:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/cam?cid=59497 a zöld színű

Kép
kata05
 
 


kata,nagyon jó ez a bútor,és az ára is elfogadható Kép
Igen,most kezdett beindulni Juniorkám a növekedésben.Én is érzem,hogy nő!

Kép
v.andi
 
 


Nagyon szép a bútor Kata! Így akciósan tényleg elfogadható ára van. A babakocsi is tetszik :) :)

vicger
 
 


Jövő hétre 35-37 °C-ot jósolnak... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

vicger
 
 


[quote="vicger"]J írta:vicgerövő hétre 35-37 °C-ot jósolnak... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dorka,pont pár napja volt a tévében hogy inkább menni és hazamenni,mint nem menni és otthon vagy a kocsiban szülni.

Vicger,jelentem én reggel szállítottam a nővérem helyett,utána meg ikea és praktiker.Vettünk pár dolgot Berni.De erről majd később.Aztán takarítás!!!Ráadásul nagyon nem működik a routerünk,úgyhogy valszeg cserés megint.

Szülés,szoptatás,én még szűz vagyok,vannak elképzeléseim,de majd jön magától.Az edáról azért szóltam a dokinak,hogy nem feltétlenül,de mentsvárként legyen,aztán majd meglátjuk.

sutimano76
 
 


Mabe:

Szemtelen vagy gyermek! :twisted: :lol: és kárörvendő is :twisted: :lol:

vicger
 
 


Süti ikea és praktiker miatt kicsit irigy, egyébként minden elismerésem a rohangálásért! Én nem lettem volna képes rá...

Képeket kérek a szerzeményekről! :) :)

vicger
 
 


ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ennyit a táppénzemről.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nyomozgatok ezerrel, nézem a számlámat, hátha jött már a pénz ( bár vasárnap van ) hátha el tudok végre ruhát venni a picinek... De úgy néz ki, kénytelen lesz beérni bodyval meg pléddel a gyesig, mert nem lesz pénzem ruhára. :evil: :evil:
NEM ADTA LE A KÖNYVELŐ A PAPÍROKAT!!!!!!!!!!! Sírva fakadok, mert ha hatályos időn belül le is adja, már csak szeptemberben lesz belőle valami... én meg szülhetek augusztus végén is, addigra azt akartam, hogy meg legyen minden. SOHA DE SOHA NE DOLGOZZ CSALÁDON BELÜL!! :evil: :evil: :evil:
Apa fizetése meg teljesen elmegy kajára, számlákra, se kiságyam, se babakocsim, mindent kölcsönbe, de ruhát azért már csak nem kérhetek a szomszédtól...
Bocsika a kirohanásért, de elszállt az agyam. Felment a pumpa, a hasam be is görcsölt.... Mély levegő... sz*rok má bele az egészbe :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


jaj Scooper nagyon sajnálom.Úgy látszik ez a mai nap nem az igazi.
Nekem is csak ruhák vannak,és mi is a pénzeinkre várunk :( :oops:

Sütikém,tartalmas napod volt.Vigyázz magadra.Berni hogy bírta?

Én most éppen azon sírtam el magam,hogy a franc egye meg,aki ezt a k..va diétát kitalálta.Éhezeeeeeeeeeeeeeem!!!Én ezt nem bírom. :cry: :twisted:

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]j írta:v.andiaj Scooper nagyon sajnálom.Úgy látszik ez a mai nap nem az igazi.
Nekem is csak ruhák vannak,és mi is a pénzeinkre várunk :( :oops:

Sütikém,tartalmas napod volt.Vigyázz magadra.Berni hogy bírta?

Én most éppen azon sírtam el magam,hogy a franc egye meg,aki ezt a k..va diétát kitalálta.Éhezeeeeeeeeeeeeeem!!!Én ezt nem bírom. :cry: :twisted:


Andi: két étkezés között ehetsz pl túrót ízesítve zöldpaprikával, vagy süss le husit, amit szeretsz, és azt kovászos, vagy sima ubival ... a húsban nincs CH, a túróban, sajtokban, sonkákban vagy nincs, vagy minimális ... zöldpaprikában is alig !!! ... és csinálhatsz limonádét édesítővel, citromban szintén alig van !!! .... én steviaval édesítek, ami egy növényi kivonat, nem mesterséges édesítő, ismered? .. ha édesre vágysz akkor pl túró édesítővel, fahéjjal, citromhéjjal ... bele fogsz jönni, csak az elején nehéz !!! kitartás !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi,de jó fej vagy,köszönöm.Annyira megoszlanak a vélemények arra vonatkozóan,hogy az étkezések között szabad e enni.Bár,ami 0 ch-s,azt miért ne lehetne.Remélem belejövök.Viszont a tojás sárgája is mehet,mármint a túróba,szóval köszi az ötletet! Kép

Kép
v.andi
 
 


Most kaptam egy szuper linket a kajákhoz:
http://www.marigizel.com/index.cukorbetegeknek.html

Kép
v.andi
 
 


Kata! Szuper a bútor!! És a kocsi is klassz!

Andi! Ha éhes vagy (én is állandóan :x ) egyél gyümölcsöt - ezt Kriszti javasolta -, azt talán ehetsz, nem??

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Andi,nyers tojást nem kéne enni mostanság,legalábbis én úgy tudom terhesek nem ajánlott!!!Valaki okosabb????

sutimano76
 
 


Én is úgy tudom, h. nyers tojást nem szabad enni!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


próba harmadszorra!!!

Kriszti ,szerzemények szobadekorok,majd ha kész a szoba dobok fel róla képet.

sutimano76
 
 


Scooper,én is ezt éltem át nov-és május között.De már beletörődtem,hogy mindenünk használt (12 éve,sőt 17 éve használt).Intézd inkább te az oepet és járj mindenkinek a fejére.
Poci szép gömbölyű!!!!Rólad is láthatnánk képet???Egy arc egy névhez társítva

sutimano76
 
 


Süti,a sárgáját a túróba teszem,sztem mehet.

Kép
v.andi
 
 


peppino a gyümölcs nem biztos, hogy a legjobb terhességi diabétesznél... általában lehet, de lehet, h ilyenkor nem, ehhez nem értek :oops:

scooper s nem döntötted rá az asztalt erre a tehetséges emberre?????? nagyon sajnálom ezt a helyzetet! :( :( DE ne keseredj el, biztos hogy lesznek ruhái a kislányodnak és holmijai! A hogyan meg majd kiderül menet közben! Fel a fejjel!

Andi
nagy simi Neked! A világon az egyik legszörnyűbb dolog az éhezés :( :( :(

Ma fél szemmel néztem a napló extrát..... tudjátok, egy szavunk sem lehet, mert egészséges babákat várunk, s mindjárt a kezünkben tarthatjuk őket!!!! Micsoda iszonyatosan nehéz sorsok vannak.... döbbenetes...

vicger
 
 


Pont most kerestem rá a neten,és elvileg valóban nem lehet.Amit találtam abban az is benne van,hogy házilag készített majonéz és tartár mártás is tilos.No én ezekből rengeteget ettem amióta terhes vagyok.

Kép
v.andi
 
 


Tojás nyugodtan mehet a túróba szerintem! Régebben a kecskesajtokat is ellenjavallták, aztán most már az megy, hogy mennyi fontos nyomelemet és ásványi anyagot tartalmaz.
Divat az egész, semmi más.

vicger
 
 


Scooper: Kérd el a könyvelötöl az összes papirokat,és ha tudod vidd be személyesen , ha nem tudod akkkor add fel tértivevénnyel! Kizárt dolog ,hogy csak szeptemberre lenne belöle pénz! De család ide, család oda én biztos ráboritanám az asztalt a könyvelöre még ha rokom is! :evil:

Kép
lipót beatrix
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76cooper,én is ezt éltem át nov-és május között.De már beletörődtem,hogy mindenünk használt (12 éve,sőt 17 éve használt).Intézd inkább te az oepet és járj mindenkinek a fejére.
Poci szép gömbölyű!!!!Rólad is láthatnánk képet???Egy arc egy névhez társítva

Csak már annyira elegem van abból, hogy minden kölcsibe van.... de nem baj, gyes, anyasági családi kiságyra fogom költeni :D Na meg ruhákra.... Az a baj, hogy intézném én magam a táppénzt, de foglalkoztatói igazolás nélkül nem megy, meg egy csomó dolgot csak a könyvelő tud. De a nyakára járok mostmár minden nap.
Köszi a poci bókokat...hát...kép rólam :roll: ronda vagyok én ahhoz, meg én nem 6-7 kilókat szedtem fel, hanem 20-at. No de nem bánom :D
Kép tavaly ilyenkor
Kép most [/img] Annamari
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára scooper 2009.07.12 19:46-kor.

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,de jó fej vagy,köszönöm.Annyira megoszlanak a vélemények arra vonatkozóan,hogy az étkezések között szabad e enni.Bár,ami 0 ch-s,azt miért ne lehetne.Remélem belejövök.Viszont a tojás sárgája is mehet,mármint a túróba,szóval köszi az ötletet! Kép


Andi: cukor szempontból igen, bááár, ebben a melegben nyersen, terhesen nem biztos, hogy jó ötlet ... 0 CH-sat miért is ne lehetne enni ??? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="vicger"] írta:vicger

scooper s nem döntötted rá az asztalt erre a tehetséges emberre?????? nagyon sajnálom ezt a helyzetet! :( :( DE ne keseredj el, biztos hogy lesznek ruhái a kislányodnak és holmijai! A hogyan meg majd kiderül menet közben! Fel a fejjel!
[


Telefonon nehéz lett volna :D De még benne van a pakliban, de inkább nem idegelem magam, már így is begörcsöltem, hasmarsoltam, szóval elég volt :S

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="lipót beatrix"]S írta:lipót beatrixcooper: Kérd el a könyvelötöl az összes papirokat,és ha tudod vidd be személyesen , ha nem tudod akkkor add fel tértivevénnyel! Kizárt dolog ,hogy csak szeptemberre lenne belöle pénz! De család ide, család oda én biztos ráboritanám az asztalt a könyvelöre még ha rokom is! :evil:


Nem a könyvelő a rokon, hanem a főnököm... Az a baj, hogy van valami nyomtatvány, amit csak a könyvelő tud kitölteni, ha az megvan, utána már a szelvényeket be tudom én is küldeni

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="peppino"][ írta:peppinob]Kata! Szuper a bútor!! És a kocsi is klassz!

Andi! Ha éhes vagy (én is állandóan :x ) egyél gyümölcsöt - ezt Kriszti javasolta -, azt talán ehetsz, nem??


Két étkezés között biztosan NEM lehet enni gyümit, és semmi olyat, amiben CH van !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


scooper bolond vagy Te, nem ronda :) Ejnye, hát hogyan lehet ilyet mondani!
Ja, h telefonon történt... na nem baj, akkor majd holnap döntsd rá! :) :) simán megérdemelné :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Én a helyedben holnap bemennék hozzá, és közölném vele milyen papírokra van szükségem, szépen leülnék az asztalával szemben s megvárnám. Valszeg kicsit megsürgetném a munkatempóját.
Azért döbbenet, hogy mit meg nem engednek maguknak emberek munka gyanánt.... :evil: :evil: :evil:

vicger
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="peppino"][ írta:peppinob]Kata! Szuper a bútor!! És a kocsi is klassz!

Andi! Ha éhes vagy (én is állandóan :x ) egyél gyümölcsöt - ezt Kriszti javasolta -, azt talán ehetsz, nem??


Két étkezés között biztosan NEM lehet enni gyümit, és semmi olyat, amiben CH van !!!


Gondoltam, hogy ch-s diétánál nem lehet ezt csinálni...
marad a túróval töltött paprika, az sem rossz :)

vicger
 
 


Scooper: Ha meg a fönők a rokon akkor végkép nem értem,hogy miért engedi,hogy a könyvelö üljön a papirodon!Kb 10 perces munka az egész a könyvelönek!!

Kép
lipót beatrix
 
 


[quote="vicger"] írta:vicger
[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="peppino"][ írta:peppinob]Kata! Szuper a bútor!! És a kocsi is klassz!

Andi! Ha éhes vagy (én is állandóan :x ) egyél gyümölcsöt - ezt Kriszti javasolta -, azt talán ehetsz, nem??


Két étkezés között biztosan NEM lehet enni gyümit, és semmi olyat, amiben CH van !!!


Gondoltam, hogy ch-s diétánál nem lehet ezt csinálni...
marad a túróval töltött paprika, az sem rossz :)


Igen,gyümiben van CH,így az sajna kiesett.

Kép
v.andi
 
 


Vicger teljesen igazad van ez a legjobb megoldás Scoopernek!! :D

Kép
lipót beatrix
 
 


Scooper,a "főnököt" nem érdekli,hogy nem kapsz pénzt a tb-től?

Kép
v.andi
 
 


[quote="vicger"] írta:vicger
[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="peppino"][ írta:peppinob]Kata! Szuper a bútor!! És a kocsi is klassz!

Andi! Ha éhes vagy (én is állandóan :x ) egyél gyümölcsöt - ezt Kriszti javasolta -, azt talán ehetsz, nem??


Két étkezés között biztosan NEM lehet enni gyümit, és semmi olyat, amiben CH van !!!


Gondoltam, hogy ch-s diétánál nem lehet ezt csinálni...
marad a túróval töltött paprika, az sem rossz :)


És még sonkát is tehet bele !!! ... meg a koviubi gyros-fűszeres sült pulykamellel :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


andi, ha érdekelné, nem hagyta volna rá... csak hát neki is ezer "dolga" van, és sose én voltam a kedvenc gyereke...
várok még egy-két napot, hogy mit intéznek, aztán borogatok csak, de akkor nagyon :D
vicger: köszi, aranyos vagy :D de azért sokat nyomott az a "pár" kiló. de majd csak leadjuk. Még egy-két kormányülés meg szavazás, és tuti :D kitalálnak nekünk még adókat meg megvonásokat......

KépKép
Kép
scooper
 
 


scooper, pont kérdezni akartam, hogy milyen minőségben rokon a rokon, de akkor gyanítom első ágú felmenő.... ssssssz elég gáz.... na nem Neked, hanem neki, már bocsi..
Tényleg ülj ennél a könyvelők gyöngyénél amíg el nem készíti a szükséges papírokat!
S nagy valószínűséggel én gondolkodnék majd egy másik munkahely keresésén a gyed vége felé. Mert így ez tök necces.

Bibi, bakker olyan éhes lettem, hogy megvadulok :D Ráadásul alsó szomszéd megint most sütött valamit, jönnek fel a kajaszagok.. muszáj valamit burkolni :oops: :oops:

vicger
 
 


nem lesz gyed, meg a bolt sincs már meg, ahol melóztam. Munkaviszonyom csak a táppénz végett tartottuk meg, meg a tb-m miatt, amint megkapom a gyes-t, ki leszek jelentve.
Gyedre visszatérve, 4 órás minimálra még annyit se kapnék, mint amennyi a gyes

KépKép
Kép
scooper
 
 


Scooper: Biztos,hogy bevagy jelentve? Lehet,hogy ezért nincs elkapkodva a papir leadás? Remélem,hogy igen!! :shock:

Kép
lipót beatrix
 
 


be vagyok jelentve, különben nem lenne tb-m, az meg biztosan van

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="scooper"]a írta:scooperndi, ha érdekelné, nem hagyta volna rá... csak hát neki is ezer "dolga" van, és sose én voltam a kedvenc gyereke...
várok még egy-két napot, hogy mit intéznek, aztán borogatok csak, de akkor nagyon :D
vicger: köszi, aranyos vagy :D de azért sokat nyomott az a "pár" kiló. de majd csak leadjuk. Még egy-két kormányülés meg szavazás, és tuti :D kitalálnak nekünk még adókat meg megvonásokat......


Scooper: án az elsővel 30-at híztam ... és 15 maradt rajtam ... de nem érzem magam csúnyának !!!

Istennők vagyunk, nemsokára életet adunk a babánknak :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?