Új privát üzeneted érkezett!

Baba,igen csaszi lesz.De a vonalzóm meg nem mozdul :shock:

Till,itt is jó pihit,és te is vigyázz magadra,Lencsire meg Vackorra...apára remélem nem kell :lol:
Vendég
 


Baba,igen csaszi lesz.De a vonalzóm meg nem mozdul :shock:

Till,itt is jó pihit,és te is vigyázz magadra,Lencsire meg Vackorra...apára remélem nem kell :lol:
Vendég
 


Till, köszi a ránkgondolást! Jó pihit!

Babácskáknak boldog névnapot!

Mindenkinek pocaksimi!

skrisz72
 
 

 
 

sziasztok!

Lois,
hűűű, ez már igzán a célegyenes! :wink:
mindjárt kézben, cicin lesz kisZé! :D

Krisz, Nyulasz,
utána sorban jön a ti időtök! :wink: :wink:

Orsi
Lilibabának boldog névnapot! :D

Van Nórababánk? :oops: :oops:

Till,
érezzétek nagyon jól magatokat! :) :)

Rani,
progihoz drukk!!! +++++++++++++++
angel37
 
 


Én is jelen, továbbra is túinván :roll:
Pedig a mai napot néztem ki magamnak szülésre, de mindegy, messze még az este :wink: Addig még bevethetek sok tuti receptet... Tegnap este is volt pár olyan erős jóslóm, hogy csak na, néztem az órát is, de elmúltak :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, jó utat, vigyázzatok nagyon! (Hova lesz az utazás?)

Lois, jó lehet már a napokat számolgatni... :roll: (Igaz, most én is azt teszem, csak más okból.. :D )

Csajok, lehet egy prózai kérdésem? Ti hogy oldottátok meg / tervezitek megoldani a szőrtelenítést? Elsősorban a kórházi tartózkodásra gondolok, bár úgy néz ki, ti szerencsések lesztek, és csak pár napot kell bent töltenetek... De engem most mindenki azzal riogat, hogy a 30. héten befektetnek mindenképp (persze imádkozom, hogy addig is kihúzzák odabent a csajok) de ha aztán meg a 40. hétre születnek végül (mert azért ilyen is van), addig ősember leszek, mert a gyanta se tart ki addig, borotválni meg hogy fogok óriáspocakkal 2 naponta?? :roll: Ráadásul attól is félek, hogy a vége felé nem indítja-e meg szülést a gyantázás...?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Lois, nagyon-nagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rana: én azt tervezem, hogy nem fektetnek be előbb, itthonról indulok szülni és barátnőm előtte valamikor legyantáz. Ő magát gyantázta egyébként teljesen 3 héttel ezelőtt és még vígan egyben van, 2-3 hete van hátra, úgyhogy nem indítja be a szülést. :wink:
Nagyon remélem, hogy a babák is így gondolják majd, de minden nap elmondom nekik, hogy meddíg kell bent maradni és mikortól jöhetnek bátran, ha úgy gondolják! Szerencsére a dokim nem az az idő előtt befektetős típus és nem célja, hogy a kismamák megőrüljenek a kórházban a hosszú hetek alatt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,ma szülsz?Hajrá,csak bejön valami :lol:

Rana,már miért fektetnének be a 30.héten?De a kérdésed jó :roll:

Csajok,én még sosem gyantáztattam,borotválni szoktam,de mostmár nagyon bonyolult,szerintetek gáz,ha most kezdem el gyantáztatni?Nagyon fog fájni?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést!

Lilinek is boldog névnapot kívánunk!

Kiscsillag! Nem becézgetjük a nevét. Miért kell becézni?
Soha nem értettem, ha valakit 40 évesen is pl Zsoltikának hívnak.

Gyantázástól nem indul be a szülés. Nyugi!

Lois! Hajráááááá! (Ha holnap szülsz, akkor Zé és én egy napon ünnepelünk)

Angel! Hogy vagytok?

Till! Jó pihenést!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,beleléptem a blogodba,és látom tegnap ünnepeltetek :D Sok boldogságot!!! :wink:
...enyém naptárban nincs benne a tegnapnál :roll:

Neked meg holnapra! :D
Vendég
 


Nyulasz! Köszi szépen! :wink:
Az évben több alkalommal van Olivér névnap. (március 5., július 1., július 11., november 21.)
A kisfiam mázlista. Mennyit ihat majd a haverjaival. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz: nekem kegyetlenül fájt még az 5. alkalom is amikor borotváról váltottam gyantára. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hanna,és mindegyiket megtartjátok? :lol:

Timi,és már nem fáj?Szerinted gáz most elkezdeni?
Vendég
 


Nyulasz, Rana, én csak a bikini vonalat gyantáztam, vagy szálanként kitéptem csipesszel. De ott lejjebb csak borotva. Most úgy csinálom, hogy először végigmegyek géppel (rendes női borotva), aztán meg a maradékot sima habos borotválás követi. Szép csini kopasz. 8)

Lois, te már szülni akarsz? Nem vársz meg? :wink:

skrisz72
 
 


Nyulasz: nem tudom, ha jól bírod a fájdalmat, akkor gyantáztass szerintem. Kényelmesebb is, mint a borotva, mert pár hétig le van róla a gond. Mondjuk nekem 3 hetente kellett az elején, mert gyorsan is nő, meg úgy kibírhatóbb volt. Én most már az epilátort is végigtolom magamon, annyira megritkult pár év alatt.

Lois, Skrisz: izgalmas napok ezek azt hiszem! Nektek is, meg nekünk is. De jó érzés lehet, hogy mindjárt a karotokiban tarthatjátok a babátokat! Imádom a pocakom növeszteni, de szeretnék már ott tartani, ahol ti!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hű,most elbizonytalanodtam...pedig találtam is már itt közel egy helyet,2000-ért csupaszítanak. :roll:
Vendég
 


Nyulasz: csak a szőrödet veszítheted! :lol: De te tudod, hogy mennyit bírsz! Az első tényleg gyilkos tud lenni, de utána egy öröm, hogy nem szúr amikor nőni kezd!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na eddig még semmi........ Kisfiam tesz nagy ívben a szülési terveimre........ :lol:
Skrisz, megvárlak, de akkor húzz bele, mert én max. hétvégéig húzom.... :roll:

Én a lábamat simán szedem még mindig géppel (epilátor), elérem, nem is kényelmetlen. Feljebb nem egyszerű, egyáltalán nem látok "oda" már sehogy, tükör és borotva nálam a megoldás. A gyanta..... nos ott igazán nem mindegy mennyi az ember fájdalomküszöbe, na meg az sem mindegy kinek mennyire erősen nő. Mert ha valaki amolyan mediterrán típus, és kb. minden szőrtüsző vérezne és begyulladna gyanta után, akkor nem hiszem, hogy ezzel kellene pont terhesen kísérleteznie. Meg hát ugye nem elég csak a bikinivonalat szőrteleníteni, legalábbis az én fogalmaim szerint a "szülés kész" állapot, az alul csupasz, vagy teljesen mindenhol :roll: Azt meg gyantával elérni, ha még nem próbáltad... aki azt mondja hogy nem fáj, az nem kicsi csúsztatás. Mintha azt mondaná hogy nem fáj a szülés :D

Hanna!
Boldog névnapot Olivérnek!! Téged pedig Isten éltessen!!!! :D
Enyémgyereket is ma "lezétikézték" pocakon belül :shock: Mondtam is, hogy enyémgyerek ennél sokkal macsóbb .... 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz! Nem tartjuk meg mindet. Ezt választottuk. A novemberi túl sűrű lett volna. Névnap, karácsony, szülinap. Jó ez így.

Lois! Zétike. Hűűű... Engem a hideg ráz, mikor becézik.
Én rájuk szólok simán. Miért nem lehet egy gyerkőcöt normálisan szólítani? Becézésben Hunor vezet. Hunorka. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nekünk kettőből lehet választani, lenne egy Zétény dec. 23.-án a'szem, értelemszerűen kilőve, így febr. nemtudomhányadika maradt :roll: Na szép kis anya leszek, ezt se memorizáltam még.... :oops:
Én sem vagyok egy nagy becézőbajnok, főleg a kicsinyítőképzős változatok überbénák. Én sem becézgetek így senkit, a gyerekeket sem a környezetemben. Akkor már inkább valamilyen a nevétől független becézés.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Igazad van. :wink:
A 2. nevét sem lehet nagyon becézgetni, csak kicsinyíteni, de akkor ahogy írod überbéna.
Lábad hogy van?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mióta nincs meleg azóta őzikelábak (jaj de kis szerény vagyok....), de holnaptól szerintem megint befigyelnek az elefántlábikók, dögmeleg lesz :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ha a második nevét szokványosan becézitek akkor konkrétan lánynév lesz nem?? :D Viktor, igaz?? (...ha mégsem akkor irulpirul, tudd be az állapotomnak :oops: :oops: ......nem tudom meddig foghatok még erre mindent )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nekem is jobban tetszik az Eszter név, mint az Eszti. :D

Lois, ne várj rám! Semmi jele, hogy Eszter jönni akarna. Se jósló, se semmi. Kíváncsi vagyok a szerdai méhszáj vizsgálatra. Jó lenne, ha egy picikét nyílna már.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Nekem is szerdán lesz bekukk. Én is kíváncsi vagyok haladtunk e valamit a 1.5 ujjnyiból. Legalább 3 ujjnyit szeretnék.... :roll:
Az Eszter szerintem is nagyon szép úgy ahogy van, én minden e néven leledző ismerősömet így hívom, nem is jön számra az Eszti verzió. De tényleg nem vagyok az a becézgetős fajta :oops: De biztos én vagyok defektes........ebben is :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: ha te defektes vagy, akkor én is! Útálom, ha becézgetnek egy nevet, a kicsinyítőképzőt meg már gyerekkoromban kikértem magamnak. :lol:

Olyan jó hűvös van most még! Bezzeg amikor lehetne, nem tudok sokáig durmolni, na nem baj, majd délután pótolom! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Lois,látom este még itt pörögtél :lol:

Becézés,én a kicsinyítőképzős ka,ke becézést nem szeretem.És ha a gyerek az apja nevét kapja,akkor egész életében ő lesz a kis ...ka.Kérdezte anyós,miért nem lesz a gyerekünk is Zoli,mint az apja...mondtam,mert nem lesz ő egész életében a kiszolika. :x

Persze a Balázst is próbálták már Balázskának hívni,én is szoktam szólni érte,lehet Balu,Bazsi bármi,csak nem Balázska.
Szerencsére a Noémit nem szokták így becézni,inkább Noi,Nono,Noncsi,így tetszenek nekem is.

Pálgi,gyere ma az uhu után,kiváncsian várjuk a létszámot :D

Hanna,értem,így jobban jár Olivér :D Neked mára nagyon boldogat!!! :wink:
Vendég
 


Rani,megy a drukk!

Angel,milyenek otthon az éjszakák?
Vendég
 


kicsinyítő képzős történetben a Mátéka nálam minden vitt... nem bírom.
(feltehetőleg azért sem, mert családom egyes tagjainak még mindig Orsika vagyok... így lassan 30 évesen is :wink: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois! :lol: :lol: :lol:

Nyulasz! Nagyon szépen köszönöm!

Orsi! Az is elég kemény lehetett. És a Leventécske? Mert már ilyet is hallottam. :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! Végigaludtam az éjszakát és hajnalban sem kellett felkelnem pisilni. Köszönet érte Eszternek! :D Egy angyal.

Málnalevél teától nem lett rosszabb az emésztésetek? Én már joghurttal és sok folyadékkal segítgetek magamon. :oops:

skrisz72
 
 


Krisz! Rám nem volt hatással a tea.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, van a császár után drén cső? Ha igen, meddig van bent?

skrisz72
 
 


Krisz! Nekem nem volt. Császi után 6 órával már séta. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

hát én se vagyok egy becézős! vagy ez már nem is igaz? :roll:
kiscsajomat is inkább teljes nevén hívom vagy Makinak :D , de azért befigyel egy-egy Diócska, Diababa...
pedig engem még a pulcsi-féle dolgok is idegesíteni tudnak :roll: nehezen barátkoztam meg a lombikos petike, tüszi szavakkal is.

Olivér Olivérként a legszebb :) , Eszter Eszterként :) (ez ám nálunk is jelölt volt :wink: ), Zétény is Zétény, max. Zé :) , bár erre mondta kolléganőm (kisfia Zétény) hogy majd nehogy Zé, a hangya legyen...


Lois, Krisz,
izgalmas napok, most már bármikor lehet esemény, nem? :wink:

Krisz,
nekem spec. volt drén, elég sokáig, de ahogy emlékszem, sima császárral nem adtak a csajoknak!
hólyagkatétert azt mintha láttam volna a többieknek is, de másnap nekik kihúzták asszem.
este 9 kor volt a császárom, miután a kiscsajt kivették még kb egy óra műtenivaló, de hajnali 5-6 körül fel kellett állni, mindegy milyen cső lógott ki! :?
angel37
 
 


Sziasztok!!

Bocsi, hogy csak így bekukk de mindíg van valami.
Járok továbbra is szurira következő vérvétel és UH szerdán lesz.
Vissza jöttek a rosszullétek és ma elösször sikerült meglátogatni rókakomának.

Tilli nektek jó pihit!!

Nyulasz köszi a drukkokat!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, legyél is rosszul, akkor bizti jól van a baba! Bocs, hogy ezt mondom. Már a 9. hétnél tartasz. Kitartás, mindjárt megvan a 12. is! Akkor már túlvagy a nehezén. Pihenj sokat!

Angel, Hanna, akkor már nem is félek annyira a császártól! Csak a csőtől féltem, a laparnál borzasztó emlék maradt.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Megint csak egy helyzetjelentésre tudok jönni,gyerekeim szana szét.... :lol: ....,de azért látom,hogy utólsó idős kismamik még egyben. :D Nagyon drukkolok Nekik! :D

Nyulasz!
Neked gratula az asszonysághoz! :D Ezt jól összehoztátok még a kistörpök kibújása előtt,ügyik vagytok! :wink:

Na,szóval megvolt az uh. és 1 tökéletes kisbabám van,dobógó szívecskével! :D Megkönnyebbültem,hogy most nem ikrek. 8)
Most 6+3 napos kismama vagyok,28-án kell mennem legközelebb uh-ra.Akkor "kidobnak" és megyek vissza a szülészorvosomhoz és folyt.köv. :D
Amúgy még türhetően vagyok,reggelente émelygek,meg öklendezem kicsit,de kibírható. :D

Na,megyek,mert összevesztek a nagyok. :lol: Megyünk ki pancsolni,meg popsit szellőztetni,azt imádják. :D

Mindenkinek puszi

Ági
pálgi
 
 


Rani,drukkok mennek ám folyamatosan!Minden rendben lesz,ölelgesd csak a csészét :wink:

Skrisz,miért,te császáros leszel?

Lois,még az is lehet,hogy belefértetek a tegnapi napba?Bár háromnegyedóra alatt nem hiszem :roll:

Most ment el a védőnő,képzeljétek 19 hetes terhes.Csak szept végéig lesz,sajnálom,mert normális,ma össze is tegeződtünk és megbízható,ha azt mondja jön,akkor jön,és nem várat.Aki helettesíteni fogja,jajj,az meg egy kiváncsi,minden lében kanál,nagyon ellenszenves :x Enyémmel a babák születése után találkozom már csak,ha hazajöttünk másnap kijön,két nap múlva meg a gyerekdoki.
Vendég
 


Ági,gratulálok :D
Vendég
 


Krisz! No para!!!!! A 2.-3. napon egy kicsit s.arabb, akkor húzódott a seb, de amúgy nem fáj. Nekem a laparos mhkívüli jobban fájt.

Angel! Pedig ez trendi. :)
Ubi sali csiri pörövel. :)

Ági! Gratula!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois??????????????????????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Ági: gratulálok a babához! :)

Rani: kitartás! Túrógombóc erős baba! :wink:

Lois: szülsz vagy azon munkálkodsz, hogy minél előbb szülhess?Hmmm???

Nyulasz: kár, hogy a jó védőnőd elmegy!

Egész nap csikiznek belűről a babák! :D Tök jó! Már pár napja érzem, de most már biztos vagyok bennük! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hanna,
jujj, vááááááááá :roll:
trendi, ja, ezek szerint én nem :D

Pálági,
gratu az egy szívecskéhez! :)

Nyulasz,
új banya :?

Krisz,
most vmi nagyon fura volt a drénnel, oda volt öltve a bőrhöz, na az bizonyos mozdulatoktól csillagokat láttatott velem! :shock: de öt napig sajna tűrnöm kellett...
régebben egyszer volt 2 is egyszerre, az nem fájt így, viszont az egyik helye vagy 2hónapig nem akart rendesen összeforrni :?

szal jobb ha nincs, szerintem komplikációmentes császárnál nem jár! megúszod :wink:
de neked még a császár sem biztos, enm?


Nálunk járt közben gyereorvos néni, Maki rendben van, szépen szedegeti a grammokat, mióta itthon van, kb 450g :D
angel37
 
 


Kiscsillag! Köszi szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timi! Hajrá babákok! Csikizzétek csak Anyát!

Angel! Örülök, hogy minden oké Dia babával.
Mi ma megjártuk a védőnőt, aki közölte, hogy a fiam gebe. :twisted:
Na, jó, azért a védőnéni jófej.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, neked szülinapod van? Akkor az istenke éltessen sokáig! (bocs a kicsinyítőképzőért!) :wink:

Kép

Nyulasz, Angel,, nem leszek császáros, ha minden jól megy, csak érdekelnek a részletek mindenről. Hátha sor kerül rá. Természetes szülést terveztünk. Ilyen pici babát remélhetőleg meg tudok szülni. :D

Ági, nagy gratula nektek! Komplikációmentes, boldog babavárást kívánok!

skrisz72
 
 


Hanna: boldog születésnapot! :)

Szerintetek az hogy hangzik, amikor a párom haverja még a rokonokat is tudja becézni roxinak? És nincs olyan mondata, amiben nem gügyögne! Én már néha otthagyom, mert nem bírom hallgatni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Krisz! Kösziiiiiiiiiiiiii! Bizony az van. Öregedtem megint. hüp-hüp...

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: