Új privát üzeneted érkezett!

kata nem most majd :lol: tea..erre gondoltam.. :lol:


megnéztétek amit belinkletem? :roll:
Vendég
 


Halihó!

Zsuék: gyönyörű gyerek :-D

Princzike, Surmi: kitartás Csajok!!!!

Stephie: szépek vagytok! :-)

Babim: hajrá továbbra is, nagyon drukkolok a sok szép tüszőhöz és méhnyálkahártyához, meg mindenhez, ami most a babához vezet! :-)

Boni: próbálkoztam a videóval, de nem nyitja meg a Youtube, valami hiba miatt :roll: majd próbálom később is...
36. héttől málnalevél teát terveztem. :-) Mi van még amit lehet? Milyen homeos bogyók mehetnek, Boni doktornő? :-D

Bettike: jövő héten teszek fel pocakképet :-) Cuki a Kiscsávód :-)

Klarissza: utólag is boldog szülinapot! :-)

Gaby: meddig lesz itt Gabcsika?

Szilcsi: Lalinak jobbulást és jó nyaralást! :-D elvileg jó lett a cukrom, mert itt úgy műxik, hogy ha nem jó, csak akkor küldenek értesítést. De holnap megyek vérvételre, dokim mondta, kérjem a cukros eredményemet, remélem megkapom.
Ez az aceton dolog elég érdekes, mert 2 hete nem volt, 1 hónapja meg volt. Valamit nem jól csinálok az evéssel, többször kéne ennem egy nap, meg többet.

Kata: tőlem szülhetünk együtt :-D majd megmondom Bendinek, beszélje meg Lőrinccel :lol: én is félek a szüléstől...nem is tudom, menjek-e szülőszoba látogatásra - Apa szerint felesleges - néha jobb, ha tudatlan az ember...Ráadásul nekem a dokim nem jöhet be a szüléshez, így csak akkor van esélyem nála szülni, ha épp a kórházban van munkaidőben vagy ő az ügyeletes. Amúgy meg lutri :roll: ez frusztrál kicsit...mert ráadásul én itt már "elfogyasztottam" pár dokit, és van akihez kifejezetten nem szeretnék kerülni...
Amúgy is gáz, hogy mennyi mindent végigcsináltunk a dokimmal - lapar, inszemek, terhesgondozás - végül meg másnál kell szülnöm :roll: persze lehet szerencsém is...majd erre programozok :-D


Tegnap voltam dokinál, minden rendben, Bendegúz kb 1800 gramm, a hasamhoz képest normális méretű. Mert az nem túl nagy, kb 92 cm-es :roll:
Méhszáj 2000-es továbbra is. :-)
Dokim elutazik, így csak augusztus 8-án megyek legközelebb és utoljára :-) utána már jön az NST...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, drukkolok, hogy a dokidnál szülhess.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűazannya!
Gratulálóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók Zsúcsalád!
2 hete be sem kukkantottam, bocsi.
Lelle, anyós, fogzásos nemalvásos nyonyóság, építkezés, válság...
Amúgy jól. :)

Hatalmas cupp mindenkinek, ha tudok, jövök majd.

Kép
zölddisznó
 
 


Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Cuki malacka :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
Neked mikor jó hétfőn? Én délelőtt gondoltam, hogy bemegyek melóhelyre. Melóhelyen tudom megnézni a választ, még mindig nem jó a net otthon :(

Bettike
hát írtam magunkról is, hogy milyen szépen növögetünk :) Te Mátéd már szép nagy. Ma nyügös a manó, szerintem melegfront, alig aludt szegénykém, mindig felébred.

Kata
te tudsz jönni talizni westendbe?

Szezso
Hogyhogy nem mehet be a dokid szüléshez, ezt nem értem :shock:

Kép
gaby25
 
 


Babim: köszi :-)

Éééédes kis Cocamica :-)

Gaby: úgy, hogy itt nem jöhet be a kórházba, hacsak munkaidőben nem oda van beosztva vagy nem épp ügyeletes. Persze lehet olyan szerencsém, hogy épp kifogom :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Remélem Zsu és Bende már otthon vannak!
Gaby nekem jó a délelőtt, csak csörgess meg! Zöldi is jönne, de szerintem ők délelőtt neccesek

:roll:

Szezsó szép méretekkel rendelkeztek





:lol:

Hasznosságok Nektek!!!!!

homeopátiás 1247457782.4977.doc


homeopátiás 1247457813.8899.doc

kórházi lista babanetről 1247457841.4073.doc babakelengye1247457920.3042.doc babáknakbabanetről1247457950.0941.doc hasznosságok babanetről1247458001.8557.doc
én ezt szedtem1247458106.4134.doc realxáció,légzéstecnika1247458145.5362.doc
Vendég
 


Babim szuperek az eredmények nagyon-nagyon örülök neki!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara, köszi. Szerdán és a szerdát követő 8,5 hónapban számítok az összes drukkotokra :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim drukkjaim szálljanak felétek! :lol:

HAnna és Máté tüneményesek!

KAta ZSuék hazamentek? gondolom ott vagy náluk.
Vendég
 


Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, tegnap hazamehettek. Sajna én nem vagyok náluk, még dolgozom úgy jött ki a lépés.Utána meg már nem vállalom be h még megyek hozzájuk is! Pihentettem a szúnyog bokámat. 2 napja látom a bokacsontom megint!!!!!!
Köszönjük a hasznos infókat! Bár ilyen listám már nekem is van, de a homeos az jó.
Videót még nem néztem meg de pótlom. :oops:

Coca, nagyon szép Hanna!!

Taliztatok végül?

Holnap megyek este dokihoz!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Boni, vasárnap óta itthon vagyunk. Bende alapvetően jó baba, bár pályázna az ölbebaba címre. :lol: Ha nem alszik (ami igen ritka, mert tegnap is aludt 10től-fél 4ig napközben), akkor cicizik ezerrel, vagy foglalkoztatni kell. :D

Marci meg büntet ezerrel, én semmit nem csinálhatok vele, csak apa és a mama. Például mindig velem aludt el esténként, nos tegnap elutasított és APAAAAAAAA. Ez nagyon-nagyon rossz nekem, de csak túl leszünk rajta. :( Amúgy Bendét szeretgeti, simogatja, üvölt nekünk, ha sír.

Baba, összes drukkom összeszedtem neked!!!!

Boni, mit mondtam Skrisznek?

kispiskóta
 
 


Bende bölcsőben:

Kép

kispiskóta
 
 


Zsu hát hogy baba milyen jó fej..stb stb :wink:

Marci biztos megnyugszik ez teljesen normális, de ezt úgyis tudod..

jaj nagyon gyönyörűséges! és most így pár naposan lehet annyira más mint Marci? de élőben jobban látszik nem? a gödröcske az állán az ott van láttam :lol: bár Dani apuját nem láttam még, így lehet rá hasonlít de én most téged látlak benne :oops: míg Daniban apáját! és ez a fekete haj! azt hiszem ha majd már sétálgattok kinnt el kell BKV nunk arra hogy szemügyre vehessem majd babakocsin keresztül a kis pofiját! :roll: :oops: :lol:

tényleg éjszaka hogy kel?

császárvágás fáj még? nem prószáltad a homeóst?

Katám nekem ezeket a várandóság alatt gyűjtögettem, azé linkeltem be ide is , mert nekem is hasznosak voltak már egy csomó mindenki megkapta őket! hihi

GAby Zöldi egyébként bocsi hogy oly hirtelen..
mellesleg ha húgom tegnap hallotta volna Zsigát a Westendben azt mondta volna hogy na ugye? úgy visított hogy na.. apa fia frusztrálta a tömeg.. földhöz vágta a cumisüvegét( új szokása hogy a vizet csak abból fiam 11hósan kezdte el, hogy éjszaka csak abból. és tegnap azt vittem magammal..) ilyent még nem csinált de úgy hogy eltört.vehettem újat ! de aztán a tetőkertben volt egy kis játszórész és ott jól elmókázott.

Máté nagyon édes kis husigombóc! és nem tudtuk eldönteni kire ütött! alul biztos apja :lol: meg a szeme színe is! :lol:

Hanna pedig még mindig gyönyörű egyre szebb! imádom!

KAta Szezsó hajrá együtt szülés! :lol: Szezsó drukk,hogy dokid ott legyen bár a szülésznő többet segít! nem lehet választani?

Baba mai adag drukkjaidat dobom!

KLara szépek a fiúk!
Vendég
 


Zsú, gratulálok nektek ehhez a gyönyörű babához! (egyszer már megtettem, de elszállt az éterben :( ) Marci majd idővel megnyugszik, neki is szokni kell az új helyzetet, Réka is Adrienn születésekor lett nagyon apás. Egyébként Adrienn is ilyen nagy fekete hajzuhataggal született.
Annyira szép, formás baba és olyan édesen alszik, meg tudnám zabálni :)

Babim, én is nagyon drukkolok neked!

Én holnap szóbelizek, úgyhogy lécci nekem is drukkoljatok egy kicsit!

Megyek is tanulni, mert nagy elmaradásban vagyok :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Köszönöm!!!!! :lol:

Szerintem sem Marci. Bende apája, legalábbis nekem. Egy tuti nem tesó. :lol:

Boni, ma lesz az első sétánk, ha a sebem engedi. Nem szedtem homeóst, mert vasárnap olvastam és tegnap volt ugye gyogyitár, de akkor meg még nem járt arra felé az agyam. :D

kispiskóta
 
 


Robcsi drukkolok a vizsgához! friss képek?

Zsu ez a Dani?: hát nem mondta meg? :lol: :wink: jó sétát! ma nagyon meleg van baccus... asszem hugomék is ma viszik ki először... de nem tom mert azóta nem beszéltünk, eszébe sem jut :cry:
Vendég
 


Boni, sajnálom a tesód és a szüleid viselkedését!!! Nem is tudok, mit írni erre. :(

Séta: tegnap kint volt a védőnő és mondta, hogy 10 nap múlva ki lehet vinni. Mondom 10 naaaappppp???? Ilyen szép időben??? Ha nem lenne segítségem Marci miatt, amúgy is ki kéne vinnem, így lebeszéltem vele, hogy ma séta. Csak a sebem nem 100-as... . :?

kispiskóta
 
 


ZSu 10 nap? :shock: szüléstől számítva? :wink: én egy hét múlva vittem, de akkor nem volt ilyen jó idő...

tényleg használ ám az a homeos cucc, érdemes lenne kipróbálnod! :lol:

jövő héten megyünk nyaralni, így ősök közelébe sem megyünk ! jól megbosszuljuk :lol:

Képzeljétek a Kaális babák 2008as topikban sorba fogannak meg a spontán babák! :shock: én meg most kezdtem el nem rápörögni :mrgreen:
Vendég
 


Megjöttem az orvostól, babácskánkat 2200 gr-nak saccolta a gép. Minden rendben, most nem nézett méhszájat. Legközelebb 2 hét múlva uh, ellenőrizzük a többlet magzatvizet. Vérnyomim 145/90 volt, előtte itthon indulás előtt 115/70 volt. Egy hónapig méregettem minden nap reggel, délben , este, egyszer volt 124 a többi még a 120-at sem érte el. Így a doki is megnyugodott, mert már gyógyszert akart adni.

Kép
kata05
 
 


KAta örülök, hogy lábad is javul, és hoyg a vérnyomid is helyrerendeződik!

Nagyon szép súllyal rendelkezik Lóci :lol:
Vendég
 


Boni, igen 10 nap, dehogy a szüléstől-e azt nem tudom. De tegnap nem voltunk, mert estére fáj a hegem, így ma délelőtt megyünk.

Bende egy szopibajnok és nagyon jó fiú!!!! Gyakice délelőtt 11 és 3 között alszik. Majd onnan szopi maraton következik, egy kis alvás, 7kor fürcsi, szopimaraton, 10-11 körül bealvás és reggel 9ig alszik egy hajnali 4 körüli szopival megszakítva!!!!! :shock: Mintha tegnap óta enyhülne a büntim Marci részéről. Szoptattam Bendit és odafeküdt ő is. Annyira elérzékenyültem... .

És pár képecske:

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


ZSu annyira édesek együtt!Én vagyok a te nagy és okos bátyád! :lol:

annyira hajasbaba! annyira cukker! :lol: az utolsón olyan mintha egy játékbaba lenne !

az első képen viszont a nézésében van valami MArcis!

örülök az enyhülésnek :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem még mindig tiszta Marci, csak nagy hajjal! Éljen, hogy már kezd enyhülni a bünti!

Babim! Akkor mától ismét még több drukk! :wink:

Boni! "Ni csak ki beszél még?" :lol: Imádom azt a filmet! :lol:
Zsiga nagyon ügyi! :wink: És mindjárt 1 éves lesz! :shock:

Robcsi! Ügyi legyél ma! (Bár lehet, hogy már túl is vagy rajta!) :lol:

Zöldi! Még mindig igény tartunk mi is Hannára! :lol: :lol:

Gaby! Bírjátok a hőséget? Egyébként bővebb beszámolóra gondoltam rólatok! Napirend, kajálás stb., képekkel!

Szezso! Hét közepe van és pocakfotó?

Kép
bettike
Eger
 
 


Robcsi, na hogy érzed? Nagyon drukkoltam!

Baba, mizu? Mennyi lett végül? ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kata05
 
 


16 petesejtem lett. Kaptam fehérje infúziót is.
Köszi mindenkinek. További drukkokat a babáknak kérem.Puszi nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.07.15 15:11-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hű a mindenit, nem rossz, holnapra még több drukkot küldök!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Babim: naggggggyon szép az a 16, mindenféle drukkok mennek! :-D pihenj sokat, meg amit ilyenkor szokásos!!!

Boni: nagyon köszi a sok hasznosságot! :-D

Zsu: nagyon széééépek vagytok! :-) sebednek jobbulást!

Kata: azta, 2200 gramm :shock: hát hova nől ez a gyerek? :lol:

Robcsi: drukk a vizsgához!!! :-)

Bettike: igenis, pocakfotó! :wink:

32.hét

Kép

Ma délelőtt kivasaltam a babaruhákat és elpakoltam őket :-D Meg félig-meddig összeraktam a kórházas cuccomat :-) Most pedig rakott kelkáposztát fogok főzni :-D Hihetetlen, mert amúgy lusta dög vagyok :oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, szerintem nincs 2200 gr, de ez az én véleményem. A Bpd-je 81mm, amire a doki gépe kiírta h 29+5 napnak felel meg, mindenhol azt olvasom h 32 hetes ez az érték.
Szép pocid van!

Kép
kata05
 
 


Kata: igen, végülis ez csak "becslés" :-) a lényeg, hogy megfelelően fejlődik :-)
Itt egy súlykalkulátor, igaz, hogy olasz, de érthető:
http://www.gravidanzaonline.it/medico_r ... nline.html
Bendi BPD-je 82 mm volt szombaton és ehhez 1800 gr a kalkulált súly :roll:
Köszi a pocakdicséretet, Te nem teszel képet? :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nincs fényképezőm itt, Zsú csinált képet de azt meg még nem küldte el.

Lőrincnek, a combja volt hosszú.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, 5-ös lett ma a szóbelim, a múlt heti írásbeliek is, úgyhogy ilyen bizonyítványom sem volt még :lol: :oops:

Zsú, szerelmes vagyok a kisebbik fiadba, egyszerűen gyönyörű :)

Szezsó nagyon csini a pocid.

Babim, drukk a babáknak, legyenek ők is olyan ügyik, mint anyukájuk :)

Ígérem holnap teszek képeket!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Babim extra drukkok mennek babiknak! :lol: jaj de szorítok vazze!

Szezsó szép a pocakod! ügyi vagy,m hogy már bepakoltál!

Robcsi grt

KAtám majd hamarosan remélem lesz kép!

hihetetlen, hoyg mindjárt egy éves lesz!



:shock:

és elkészült Csigusz anya által készített ajándéka én mán szerelmes vagyok belé

Kép
Kép
Kép
:oops: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt! Babababákdrukkok!
Vendég
 


Babim ++++++++++++++++++++++++++++++++olvastam :wink:
Vendég
 


Babim hiper, szuper, mega drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robcsi hatalmas gratula neked!!!!!!!

Boniko még nem mondtam, de tudd meg! Irigy, irigy, irigy!!!!!!! vagyok!!!! Én végre egyszer kaptam jegyet a Rómeo és Júliára, de pont aznap kellett mennem missed ab-ra. Úgyhogy kissé rossz emlék is köt hozzá, de megnéztem itt a neten :wink: és lélekben veled fogom nézni az előadásokat és légyszi mindig megírni, hogy éppen ki volt a főszereplő (ugyanis van favoritom!)

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Aranyosak vagytok. Ma 14 baba kéri az erősítő drukkokat. Ha minden jól megy, akkor hétfőre várható a beköltözés.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim! +++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezso! Ez csúcs, nagggyon csini pocak! És olyan kis deformált, biztos izgett mozgott Bendegúz! :lol:

Kata! Megtaláltam a bogyókat is, lehet, hogy már csak a jövő héten tudom feladni! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kispiskóta! Marci mit szól a tesóhoz? Képzelem, mekkorára nyitotta ámulatában az óriási szemeit. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babacsaládnak babadrukk!
Vendég
 


Baba+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Nagyon drukkolok!!

Bettike, hűű de jó , köszi h küldöd. Az árát is küld vele!!! Nem baj ha csak jövőhéten adod fel!

Boni, mindjárt szülinapoztok! De eltelt ez az egy év, hihetetlen.

Kép
kata05
 
 


Aranyosak vagytok!Köszi. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
extra mega drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++ hányan költöznek be hétfőn??? kettő vagy három?

Szezso
jaj de csini pocid van :) a kalkulátor oldal szerint nekünk az utsó UH szerinti becsült súly 3300 gramm, dokinál 2700-at mondtak :lol:

Boni
ügyi csigusz anyu, hogy neked mi mindenre van időd :lol:

Bettike
napirend??? :lol: nincs olyan igazán, igény szerinti cicizés van, és így változóan alakul. általában 7-8 körül fürdés :wink:

Kata
nekem 80-as BPD-re 30+1 lett a leleten írva, 84-re meg 34

Máté baba kezd sokat aludni éjjel :P tegnap fél10-től alukált 5-ig, ma meg fél9-től 4-ig :D tegnap nem durrant be a cicim, ma igen, 3-kor fejnem kellett belőle, de maradt még neki is elég :P így a cicim nem hagyott aludni :? :lol:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok!

Úgy néz ki, hogy végre vége a kabarénak, ma voltam ultrahangon. Mondtam a doktornőnek aki megnézte, hogy tegyünk pontot a végére, mert két hetes eltérés látszik a két uh eredmény között és szerintem az tuti nem jó. Igazam lett!! :) :)
Kismanó nem 12 hetes, hanem csak 10hét 5 nap. Úgyhogy megint átírhatjuk a szülés időpontját, immáron harmadjára :)
CRL 41 mm BPD 16 mm. Nagyon cuki volt, fickándozott és kalimpált a kezecskéjével. Azt mondták, hogy szépen látszik a pofija, orrcsont is van, úgyhogy egyenlőre jónak néz ki, de bővebbem majd a 12 hetes uh-n
Holnap hajnalban indulunk Balatonfenyvesre nyaralni, én majd csak térdig fürdök, de sebaj, a cél érdekében mindent.

Baba: millió drukk +++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna még mindig gyönyörű
:lol:
Marci is egyre formásabb
Klara én inkább a fiaidra tartok igényt a két lányom mellé :)
Kata, szezso: jó kis pocaknövesztést :)
puszika mindenkinek, majd 25 után jövünk haza
stephie
 
 


Stephie, jó nyaralást!

Gaby, még nem tudom.Meglátjuk, mi lesz a helyzet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, drukk++++++++++++++++++++++++++++++

Marci szereti Bendét, simogatja, puszilgatja-és abszolút nem irigy már kolbásszal szerette volna etetni.

Hoztam pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Baba, mi a helyzet? Tegnap nem kaptatok hírt a babákról?

Zsú, nagyon jók a számok a vonalzókon Marci 2 éves 1 napos, Bende 1 hetes 2 napos! :D

Stephie, akkor megoldódott a rejtély. :D

Gaby, tök jó h ennyi tejed van! Kérünk képet Máté babáról!

Ma nagyon nyűgös vagyok! Érzem a frontot, utálom nem tehetek róla. :( Gyermekem inaktív, gyomorégés a tetőfokon, lábaim mint az elefántnak, vérnyomásom a padlón......na vége a panasznak.

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?