Új privát üzeneted érkezett!

mia, nekem nem volt átjárhatóságim csak laparom..
decemberben lenne?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nekem sem volt átjárhatóságim,mi gumiztunk.
UH kép: meg fog mert amikor a sajátodat csinálják akkor megkéred a dokid hogy mutogassa meg,de nekem is van olyan hogy másét nem igazán tudom hova tenni.

Ma voltam dokinál,Berni jól van,1700g a becsült súlya,de a méretei alapján 6 nappal idősebbnek tűnik.Hát ebből nem lesz szpet 21-e,örülhetek ha szept 14-ét tartja,de ha muszáj előbb jönni akkor legalább jöjjön a szept.5-én,akkor van az apukája névnapja

sutimano76
 
 


na csajok, LH csúcsom van, úgyhogy innentől apával nagyon szeretjük egymást :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Sziasztok, bejelentkezek, nem tüntem el, olvastam, csak semmi erőm.
Fáj mindenem és hamar fáradok.

Suti szép mérete van és ha idősebb, hát jöjjön annyival hamarabb.
Nekünk apa szülinapjára (nov.2. ) van írva a menstruáció alapján, de ő is méretek alapján idősebb, okt. 30.-ra!

Pussz mindenkinek!

Ranita Hanna gyönyörű még mindig! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


sziasztok csajok!

Bocsi, kicsit eltűntem, de elég sűrűek a napok.

Minden babó csudaszép :D :D :D

Piciboris,
hajrá kistesó :D Mi mindkét terhességemnél naponta voltunk együtt :oops: :D .

Mia!
Nekem 2* volt laparral átjárhatósági (2005, 2008), mindkétszer azt mondták, átjárható vagyok. A doki azt mondta, szűkületem volt, de ettől a folyadék még átment. Ez lehet, hogy már az előző terhességnél is megvolt, csak akkor mákom volt :roll: .
Amikor műtöttek a m.k-vel, akkor nekem megnézték a jobb oldali petevezetőt is, mert a dokim abban sejtette a terhességet. De azt mondta még most legutoljára is, hogy az teljesen rendben volt.

Nálam semmi különös, megvolt a 3. napi vv, + apának is kellett még egy kis anyagot adnia. Annak nem tudom az eredményét. Apának majd 20-án kell mennie még egy vizsgálatra + összegzésre, nekem meg 24- én kell mennek összegzésre, addig meg lesz minden eredmény, aztán majd elválik hogyan tovább.
De ez az utolsó ciklusom nagyon sz@r volt :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


angie, pihengess amennyit csak tudsz :lol: :lol:

ranita, na de jó, hogy már jössz, hiányoltalak :!:
köszi, összeszedjük magunkat apával :wink: minden nap együtt leszünk :lol: mit jelent, hogy rossz volt a ciklusod?

babszim?

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,
a 13. napon a magándokim látott egy 20 mm-es tüszőt bal oldalt, jobb oldalt pedig több 10mm-est, azt mondta, ezek már nem fognak megnőni. De az tuti, hogy a 20mm-es sem repedt meg.
A 21. napon voltam Tapolcán, ott a doki bal oldalt 10mm-es tüszőt látott, meg annál kisebbet, a jobb oldalt a legnagyobb 14 mm volt. Kérdeztem tőle, hogy mi van a bal oldali 20 mm-es, azt mondta az biztos megrepedt már. De az nem lehet, mert akkor lett volna egy kb 30 napos ciklusom, ehelyett 38 napra jött meg. Nem tudom, hogy egyáltalán lehetett e pé, mert én mindig megérzem, de most nem éreztem semmit. Pedig még clostit is szedtem és ha volt is pé, akkor az a 24. napon lehetett, mert nekem a luteális fázis mindig 14 nap. Ha meg a 24. napon volt, hát az elég gáz :cry:
Meg még a mensim is olyan fura volt. Először is barnáztam 3 napig, akkor 2 napig annyi volt, ami nálam nem megszokott, aztán megint inkább barnáztam. Úgyhogy szerintem valami most nagyon nem stimmelt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, ez tényleg nem az igazi..talán korábban írtam, hogy nekem is volt egy 37 napos ciklusom, persze, hogy nem találtuk el az ovut...most is a 21. napon vagyon és most lesz a tüszőrepim..jó későn...

neked akkor hogyan tovább?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ranita!

Amikor closty-t szedtem (én nagyon szerettem), akkor nekem általában csak 2 napig volt meg. Sokkal jobban tudtam behatárolni mindent. Tudom, hogy ez neked nem vigasz most, de sokszor én is azt hittem, hogy borult minden. Egyébként legyél bulldog, és ragadd nyakon a problémát, míg kielégítő választ nem kapsz rá!!! A dokik elég kényelmesre szeretnék venni a figurát!!!

Borcsa!
Neked ki írta fel a tüszőrepesztőt? Ha nem mész komolyabban dokihoz, akkor honnan van az???
babszi
 
 


babszim, nincs tüszőrepesztőm, LH tesztelek és abból gondolom, hogy ma vagy holnap van az ovum, tegnap teszteltem egy LH csúcsot és azt írják, hogy utána 24-36 órán belül reped meg a tüsző, nna és erre pályázok én, remélem némi eséllyel :lol: :lol:
bocsi, ha félreérthető voltam :roll:

te hogy vagy?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jaaaa, csak nagyon meglepődtem, hogy esetleg magadnak adnád a szurit orvosi javallat nélkül :) Jól van, megnyugodtam :)
Voltunk Kaposváron barátnőzni, sajnos ebben a hidegben a balcsin, éjszakára meg horgászni. Most meg esszük az éjszaka fogott halat, nyammi :)
babszi
 
 


jujj, nem is mernék így szurizni :oops: :lol:
halászlét főztél? imááádom :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nem halászlé, hanem halat füstöltünk. Egészen finom lett, de az őszi csuka utolérhetetlen, mert azon egy szem zsír sincs, ez meg egy kicsit elhízott másfeles potyka volt :o De megettük fr.salátával, ami nagyon finom volt hozzá. Augusztusban megyünk megint a balcsira több napra, addig csak látogatóba... De már alig várom.
babszi
 
 


füstöltétek? az grillt jelent? hogyan füstöltök?
hát a balcsi a nagy szerelmünk igaz :?: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


A balcsi örök szerelmem marad, és imádom a Liliomfit, mert azt az igazi balatoni hangulatot idézi, amit nagyon irigyelek és sajnálok, hogy ma már nincs. De van másféle hangulata, ami majdnem olyan, mint azon a filmen.
A grill teljesen más. A füstölőt olyan, amit magunkkal vihetünk bárhova, fűrészpor kell hozzá és denaturált szesz. A halat ráteszed, és kb fél óra múlva ehető állapotban van. Nagyon finom füstölt ízt ad, ahogy pl. külföldön is lehet enni tengeri finomságokat. Jó kis szerkezet.
babszi
 
 


babszim, de jó kis szerkentyű, és mást is lehet füstölni rajta?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csirkecombot is akár, de csak az auchan-os kisebbeket :) A csernobili csirkecombok nem jók, mert nem sülnek át :) Kép
babszi
 
 


babszi
 
 


Jesszus na de hogy kerülhetett oda????mert az tuti nem lehetséges hogy termékenyült meg ,nem????

Amúgy örülök hogy újra feléledt a topic.

Babszi ezt a füstölőt hol lehet kapni????És a hal milyen előkészítést igényel?????

sutimano76
 
 


http://www.mr1-kossuth.hu/index.php?opt ... 1_18:08:08

Semmilyen előkészítés nem kell azon kívül, hogy félbevágod gerinc mentén, és persze fej, belsőség és pikkely nélkül besózod. Tehát se pác, se semmi extra dolog nem kell. Olyan fűrészport lehet venni hozzá, ami eleve fűszeres, az járja át a halat. Nekünk borókás van. Horgászboltban lehet kapni, pl.:

WalterLand Soroksár

BUY-WAY üzletház


Cím: 1235 Budapest, Bevásárló u. 8.
Nyitva: H-Sz 10-20 óráig és Vasárnap 10-18 óráig
Tel: 361 285 9999
E-mail: info@walterland.net

Tudom, talán messze van, majd megkérdezem páromat közelebbi címért.

http://www.haldorado.hu/articles.php?articleid=960
babszi
 
 


köszike

sutimano76
 
 


ranita? angie?

babszim, mik vannak, durva...de velünk nem történhetnek ilyen szörnyűségek :!: :!: :!:
ma iszonyat meleg lesz és UVB riasztás van, csajok ne menjetek sokat napra, 8,3-as az uv....

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Érzem ezt a meleget rendesen, Boris!
Ma kellett mennem cukorterhelésre.
Egy élmény volt + még ez a dög meleg...
azért jól vagyunk, csak a derekam most már elviselhetetlenül fáj egyes napokon. Ez az én keresztem. Nekem ugye alapból is fáj sokat a porckopás miatt, de most....
Pedig igyekszem nem sokat hízni, mert a súlyfölösleg nem tesz jót neki. 3 kg-nál tartok. A múltkor a védőnő megkérdezte, hogy miket szoktam enni, hogy csak ennyit híztam!
Úgy kiakadtam. Ha sokat híztam volna, akkor azért baszogatnának. Már bocsánat. :wink:

Szóval kitartást ebben az időben! azért a meleg ne tartson vissza senkit a baba gyártásban!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Csak lejelentkezem :D
Nincs nálunk semmi különös, csak iszonyú hőség. Munka után tegnap is elmentünk fürödni, mert másképp nem lehet kibírni. Itthon szinte nem is vagyunk.
Mindenkinél annyi szúnyog van, mint erre felénk? Egyszerűen megesznek :twisted: .

Babszi,
az a hír nem semmi :shock: . Eszméletlen mik vannak. De hogy tudott odakerülni :shock: ?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nem tudom hogyan lehetséges ez, de beírtam ide a cikket, mert 'témába' vág sajnos.

Rani, nagyon sokat szoktam rád gondolni, mert annyi mindenben hasonlítunk sajnos. Én alig várom, hogy megjöjjön, mert akkor mennem kell vérvételre és konzultálni a dokimmal. Sajna úgy néz ki pont az esküvőn meglesz, és szeretném megbeszélni vele, hogy esetleg hamarabb szabályozzuk a ciklusomat...

Angi, nem csodálom, hogy nehezen viselitek a meleget - sima 7köznap is megvisel mindenkit ez a meleg... Kép
babszi
 
 


babszi
 
 


Nem úgy kerülhetett oda, hogy megtermékenyülve elkezdett átvándorolni a hasfalon keresztül, aztán egyszercsak bekerült és onnan meg elkezdett "megemésztődni" és így. Na jó érthetetlen lettem :)
Itt is rohadt meleg van és rengetek szúnyog, szerencsére éjszakás vagyok, nappal megőrülnék, azt hiszem.
Rani, merre jártok fürcsizni?
-m-i-a-
 
 


ranita, nálunk itt bennt 30 fok van :cry: nem viszem ki Lujzit mert iszonyat a hőség és nagy az uvb, etse felé szoktuk csak kicsit meghintáztatni, szúnyog...nálunk is nagyon sok a szúnyog, vapét használunk, Lujzinál este lecsapkodjuk őket de így is vannak csípései...utálom én is őket.

babszi, hát igen...ez is egy biznisz...

angie, hülye ez a védőnő :?: az az ideális, ha a terhesség alatt 10 kilónál több nem jön fel, akkor a striák sem alakulnak ki (öröklött sajna lehet), én pont 10 kilót híztam, a nagyrészét az utolsó harmadban.
ne törődj velük, az a jó ha nem hízol sokat mert a terhességi diabétesz sem fog elérni :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Az ideális így, az ideális úgy... én nem hiszek benne. Alkat kérdése az egész!!! És nincs ideális. Szakkönyvek 12-13 kilót mondanak. A környezetemben 20-at is híztak, meg 30-at is, cukorbetegség és minden nélkül. Az a gáz, ha nem adod le utána. Természetesen ügyelni kell arra, hogy mit eszel és mennyit, de nem hiszek az ideálisban!!!!!!!
A 'jó lenne, ha csak ennyit híznék'-ben jobban hiszek. Angi lehet olyan alkat, aki eszik rendesen, mégsem hízik. Alkati kérdés. Irigylem.
babszi
 
 


Maria del Carmen Bousada de Lara ikerfiúkat szült éppen 67. születésnapja előtt, 2006. decemberében. Meglehetősen nagy port vert fel, hogy a ilyen korban kezdeményeztek megtermékenyítési eljárást.

Az orvosok figyelmeztették Mariat, hogy az alkalmazott gyógyszerek, amelyeket a megtermékenyülés érdekében szedett, idősebb korban daganatos betegségeket idézhetnek elő.

hormonok és más szerek tömegét vetették be a terhesség megtartásáért. A hölgy már túl volt a menopauzán, ezért a felkészítő hormonkezelést követően egy előzőleg megtermekenyített petesejtet ültettek be a szervezetébe.

Maria szombaton hunyt el egy otthonához, Cadizhoz közel eső kórházban, Spanyolország nyugati részén. A halál oka - állítólag - mellrák, amelynek előidézői a hormonkészítmények lehettek.




A hírekben szerepel egy olyan nő is, aki kb. 70 éves milliomos, és ő is babákért küzd. Nekem ez kicsit sokk. Viszont ha nekik lehet... ahhoz képest fiatal vagyok :) Kép
babszi
 
 


Lányok sajna már nem vagyok olyan alkat, aki bármennyit ehet, mégsem hízik. Ez már elmúlt, Bence előtt már hízékony lettem.
Most nem eszem késő este, max fél 7-kor utoljára és kenyér féléket (imádom)csak délelőtt. Így jött össze a 3 kg eddig. Bencével én is 10 kg szedtem fel, aminek a fele rajtam maradt így kezdtem ezt a terhességet.
így is rettentően fáj a derekam. Onnantól, hogy kiveszem Benit a kiságyból reggel beleáll a fájdalom és estére már van hogy fel sem tudok állni. Nagyon nehéz megállni,és lehetetlen is, hogy ne emelgessem Benit, pedig a doki megtiltotta. De ezt nem lehet kibírni!

Más: Aki érintett, írja már meg mikor került ki a kicsi a rácsos ágyból?
Még mindig nem vettünk Beninek új ágyat, mert nem bírjuk eldönteni, hogy milyen legyen.
Valaki azt mondta, hogy nem szabad már rácsosban, mert ha megpróbál kimászni, nagyobbat eshet.
De amiről meg le tud mászni ágy, az azért nem az igazi, mert gondol egyet és már nem is alszik, elkószál, stb.
??????

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi!

Nem vagyok illetékes, és lehet nem is kellene kotyorásznom. De! A barátnőm kislánya most 3 éves, és legalább másfél éve normál ágyon alszik. Ez szoktatás kérdése, és akkor nem fog csámborogni alvás helyett!!! Az ő kislánya éjszakánként megjelenik, hogy a szülők ágyában aludhasson, de ezt szerintem 'elrontották', és nem az ágy függvénye. Nyugodtan vehettek neki normál ágyat, attól nem fog rosszabbul aludni. Meg kell vele beszélni, hogy már nagyfiú, ez az ő ágyikója lesz, tele kell tenni a kedvenc játékaival (plüss), és a kedves paplanjával, vagy ami az alvásnál körülveszi. Nem hiszem, hogy 'törést' okozna nála ez.

Bocs tényleg a kotyogásért!!!
babszi
 
 


Babszi, szia!

Rosszul írtam, természetesen mindenki illetékes, bárkinek szivesen veszem a véleményét!
Beni nagyon jó alvó volt mindig is. Sosem engedtük a mi ágyunkban aludni, ott csak párna csatáztunk, játszottunk, aztán irány az ő ágya. Minden este elmutogatja, hogy ki hol alszik és a kis ágy az övé, tudja.
Csak most még egy szobába vagyunk, ha kinyitja a szemét meglátja, hogy ott vagyunk, alszik is tovább. De mi lesz ha új szoba, új ágy?
Előbb megvesszük az ágyat, velünk egy szobában megszokja, aztán saját szoba.
Asszem így jó lesz.
Kicsit én is túl aggódom, hogy mit fog csinálni a szobájában egyedül, ha felébred? Vagy majd ha meglátja, hogy a kicsi velünk van egy szobában?
Ezeken túl kell esni.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Anyukámék nevelnek egy kínai kisfiút, aki olyan, mintha a mienk lenne. Másfél évesen kaptuk meg, 2 évig velünk volt. Akkor a szülők elvették tőlünk (kicsit belehaltam, gondolhatod), és most visszakaptuk. Csacsog kínaiul, csacsog magyarul. Mindegy, nem ez a lényeg.
Kicsinek anyuval is aludt elég sokszor, most meg önállóan alszik egyedül a szobában, és soem megy anyuhoz éjszaka. Amikor másfél éves volt, és felébredt egyedül akár egy délutáni alvásból, akkor hatalmas sírások volt, de nem kezdtük ajnározni, hanem mindig elmondtuk neki, hogy ne sírjon, hanem kiabáljon, és jön a 'mama'. Aztán később elmagyaráztuk neki, hogy nem kell kiabálni, hanem felhúzza a papucsát, és megkeres minket. Ezek lassan mentek, de nem volt gond belőle. Úgy értem voltak az elején sírások, de szépen el is maradtak. Ma már csak úgy fut ki nagy vigyoran, hogy mekkorát aludt. Csuda egy pofa ám, imádjuk.
Szerintem nem lesz olyan hatalmas gond az új tesó, mert kicsi még ahhoz, hogy hanyagolásnak érezze a dolgokat - bár ebben lehet másokkal nem fogunk egyetérteni. Szerintem figyelmetlenebb még ahhoz, és tudsz egyensúlyt tartani köztük. Sokkal jobban előjöhetne a testvérféltékenység, ha rögvest oviba dugjátok. Bár, mondom, én csak KOTTY-KOTTY.
babszi
 
 


Angie,
Hanna másfél évesen kapott másik ágyat. Apa csinálta neki, csak nekünk kellett rakni az egyik oldalára leesés gátlót, mert lekepesztetett. De nem volt semmi gond, nem volt neki fura.
Ő a kezdetektől fogva külön szobába aludt, így szerencsére ezt az átszoktatós dolgot megúsztuk. De áldom az eszem, amiért annak idején így döntöttünk, pedig vaciláltunk, hogy nem kellene e inkább mégis a mi szobánkba rakni. Soha át sem jön hozzánk, nem is akar velünk aludni, ha valami baja van, akkor kiabál :D
Én mindensetre a helyetekben kb egy hónappal kistesó érkezése előtt átszoktatnám másik szobába. Pici ő még, de ki tudja mi játszódik le a kicsi agyukban. Nehogy azt higyje, hogy a tesó miatt kellett mennie.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Angie,ha jól értettem eddig se aludt veletek,és szerintem az új ágy miatt se kéne betenni hozzátok!!!Én semmiképp nem fogom a hálónkba rakni az ágyát,meg van már most a külön szobája,oda be lesz téve egy ágy ,amibe majd én megyek inkább át aludni,ha muszáj.Én nem vagyok híve az együtt alvásnak,a hálószobánk csak apikáé és enyimé.Valahol kell egy meghitt hely nekünk is.Ebbe a szobába elsősorban férfi (férj) és nő (feleség) vagyunk,nem pedig szülők!!!

Kis ágy lesesés gátlóval a legjobb megoldás!!

sutimano76
 
 


ÉN mind a kettőtökkel teljes mrtékben egyetértek :) Elég hasonlót írtunk. Süti, jó a hozzáállás, főleg, ha majd tesót is akartok - nem kell oda plussz egy alvós baba közétek :) Kép
babszi
 
 


Köszi mindenkinek a véleményt.
Tegnap már néztünk is neki.

Ranita, igen, még tesó előtt lesz a saját szobájába, mi is úgy gondoljuk, hogy összekötné a kicsivel a dolgot.

Suti, egy szobában velünk, de külön ágyban alszik.
úgy értettem, hogy mindig a saját ágyában aludt el az elejétől.
Nem volt ilyen hogy altatás kézben, pedig anyum és anyósom ilyen földhözragadt emberek, hogy:
" Szegény gyerek, csak berakod az ágyába és ott legyen míg el nem alszik? El kell ringatni azt a gyereket!" Na nem is engedtem hogy ott éjszakázzon egyiknél sem, nehogy rászoktassák a ringatásra.

Sajna mikor Bence született egy szobás albiban laktunk, úgy hogy kérdés nem volt hol alszik. Mióta átköltöztünk az épülő házunkba csak a földszint használható, ahol 1 pici vendégszoba+ nappali van.A nappaliban nem akartunk aludni, mert így is zsúfolt a ház a bútorainktól, amik majd az emeleten lesznek, még mind itt vannak lent.
De nem bánom, hogy nagy pocakkal nem kell átmenni hozzá egy másik szobába, így is sokat apa kel fel.
Ugyanis éjszaka keresi a cumiját 2-szer minimum, aztán szomjas hajnalban.

Le is izzadtam írás közben! :lol: :lol:
Úgy néz ki megint jó meleg napunk lesz!
Pussz

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Na ,ja Angie,ez így kicsit más tészta,hisz hova is tennétek.

A nővérem is említette a ringatást,persze nem földhözragadt módon,csak mert addig lehet fogni a babát(lassan úgy érzem ő jobban várja ,mint én).Mondtam is neki ha rászoktatja,akkor készüljön,mert délutánonként és esténkét fix programja lesz,úgy 3-4 évig!!!!!Aki hüleséségre szoktatja az én gyerekem ,annak utána viselnie kell a következményeket!!! :wink:

sutimano76
 
 


Suti szia!
Ne is engedd!
Szerencsére nem bosszantottak ezzel sokáig, bár a nagymamák állandóan kényeztetnek. Akár milyen jó indulatúak, de sok mindennel nem értek egyet.
Mire Dani megszületik már felköltözünk az emeletre. Igaz ott is velünk lesz Dani, de én már így szoktam meg. Nem tudnám másik szobába rakni. Bencénél még légzésfigyelő is volt. Kölcsön kaptuk, most nincs és lehet hiányozni fog!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, jó a felvetésed mi si beszélgettünk a párommal, hogy mikor is kéne Lujzinak a sima ágy..nekem egy nagy aggodalmam van, hogy leesne, mert nagyon forgolódós, sőt van, hogy keresztbe fekszik az ágyban, vagy átfordul, szerintema védőrács sem tartaná az ágyában...szerintem is jót mondanak a csajok, elsőre én átszoktatnám a másik szobába, utána jöhet az új ágy, talán hirtelen a kettő sok lenne neki..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, szia! Én is félek, hogy legurul, mert Beni is hihetetlen pózban tud aludni néha. Van, hogy a lába fent van a rácson.
Amit néztünk ágyat neki elég alacsonyan van, de biztos oda fogok tenni neki az ágy mellé paplant, hogy arra essen, ha esik.
Igen, a 2 új dolog egyszerre nem jó. Nálunk szerintem hamarabb lesz ágy, mint szoba, mert még nem tudunk felköltözni. Most korlátot csinál apa, aztán még kell a mi szobánk erkélyére korlát és csak akkor megyünk fel. Jobb, ha minden teljesen kész, nem érheti baj. Na, meg lépcsőrács is kell, alulra-felülre, azt is apa akarja csinálni, sokkal olcsóbban jön ki.
szóval van meló! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, Beni is ilyen aktív éjjel :lol: képzeld Lujzi is felrakja a lábát, már olyan is volt, hogy keresztbe feküdt és kilógott az egyik lába...szegénykémet így találtam reggel :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Otthon nem jó a net, így melóból ritkában tudok benézni :(
Kedden lesz amúgy a kontrollom és a szövettan, utóbbin egyébként mi szokott szerepelni? Ráírják pl., hogy hány hetes volt?

Angi: unokatesómék ágy helyett egy sátrat állítottak fel a kisfiúknak, oda is lehet matracot tenni és még izgalmas is lehet neki, vagy ez már túlzás? Szerintem jó ötlet addig, amíg nagyon kis mozgolódós, csak hát picit komolytalan.. :)
-m-i-a-
 
 


mia, a szövettanon nem tudom mi lesz, de ha nekem ilyen eredményért kéne mennem biztosan kiakadnék, tarts ki :!:

ágy? sátor? szerintem ilyen pici korban pont az a lényeg, hogy hozzászokjanak az ágyukhoz, ahhoz, hogy előbb utóbb ők is 'rendes ágyban aludjanak, legalábbis én ezt szeretném elérni Lujzinál :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Mia,
Semmi különöset nem fogsz megtudni a szövettanból, szerintem azt sem tudják megmondani, hogy hány hetes volt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Apa holnap megy Tapolcára, még lesz egy vizsgálata meg eredményhirdetés :D . Drukkoljatok, hogy minden ok legyen!
Én meg majd pénteken megyek. Félek :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita rendben lesz minden! Tisztábban fogtok látni és ez jó!

Mia, biztos élvezik a kicsik az ilyen kuckós megoldást, a vaterán is láttam egy csomót. Csak félő, hogy ehhez szokik hozzá.
Nekem nem volt ilyen szövettan. Igaz nem a kórházba mentem vissza, hanem a saját nőgyógyászomhoz. Nekem pontos korát nem tudta megmondani, csak annyit, hogy 7-8 hetes.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


ranita, húúú gondolok holnap és pénteken is rátok :!: :!:
gyere holnap az eredménnyel, szeretném ha jó hírekkel jönnél, szorítok rendesen!!!
pénteken milyen vizsid lesz?

babszim? jó volt a hétvégétek?

angie, hogy vagy ebben a frontban?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Én nagyon élveztem a hűvös időt, de sajna eddig tartott.
Már megint meleg van. :cry:
Nektek is mutatok képet. Van pancsolós még a múlt hétről, aztán dolgoztunk fent az emeleten, a bordó a mi szobánk, a másik a Benié.

Kép Kép
Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?