Új privát üzeneted érkezett!

Ja, igen. Én dohányoztam. Nem voltam erős dohányos, de többé-kevésbé rendszeresen, mondjuk napi átlag fél doboz, 04mg-os. Mikor terhes lettem, természetesen abbahagytam, nem voltam annyira függő, hogy ez gond legyen. Most meg szoptatok, és úgy tudom azalatt se lehet cigizni. Plusz a férjem gyűlöli. Szóval nem kéne visszaszokni, csak az a baj, hogy én úúúúúgy szeretek cigizni... Hát, ez van. Nem tudom mi lesz, ha Csani majd nem szopik már. Remélem meg tudom állni, az lenne a legjobb...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szerintetek kell játszószőnyeg, pihiszék és babatornáztató is...? Miért...? :oops: :oops:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Befejeztem, mielőtt teleírom az oldalt... :D 8) :P :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Természetesen nincs harag, és azt is tudom, hogy még sok álmatlan éjszaka van előttünk :wink:
Vendég
 


Anikó édes a pihiszék, én is fiút vártam másodiknak :)

szofi dehogy kell, felnő nélküle is majd mi szórakoztatjuk állványok helyett :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi,
sztm azért jó a szőnyeg is a pihiszéken kívül, mert nálunk Bogi egy csomószor a pihiszékben már forgolódik, izeg-mozog, a szőnyegen sztm kötetlenebbül el tud lenni, főleg mikor picit nagyobb lesz. A pihiszék meg talán azért jó, mert elvan benn 20 percet, elszórakozgat, én közben mondjuk nyugiban megkajálok, letusolok, a baabkocsi uncsi neki és üvölt 2 perc után, ha nem mozog a segge alatt :)

Babatornáztató meg a játszószőnyeg sztm majdnem ugyanaz, viszont amit Netti belinkelt fa tornáztatót, abba én rögtön beleszerelmesedtem...
Hogy sózzunk el sok szart kezdő mamiknak :)

Panndi,
fiúkra gyúrtok majd? Vagy jöhetnek a csajok is? :wink: :)

emese1979
 
 


Pihenőszék sztem tök tuti, már ha szeretni fogja. Vihetem benne magammal a házban: főzni, teregetni, taposózni stb. Meg pl. ha elutazunk jövő héten a Balcsira, kint lehet velünk a teraszon. Feküdni hason szeret, úgy meg nem lát sokat a világból, nehezebb szórakoztatni.
De rengeteg baba felnőtt ezek nélkül királyul, az is biztos.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, és persze mindegyikhez kell, hogy én is szótakoztassam, egyedül nem megy még neki csak rövid ideig :)

emese1979
 
 


Emese, az tuti! Mindent megveszünk! De legalább tudjuk magunkról, h etetnek minket. :lol:
Ja, és nem az jár a fejemben, h az a ruci v szandi kéne... hanem pihenőszék, babatornáztató stb. :lol: (Azért jövő héten elnézek vleg az Arénába leárazásokat megnézni... :oops: Hiába no, fokozatosan kell gyógyulni...)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nekünk csak játszószőnyegünk van, akkor az jó a tornáztató helyett, ha még kötök rá cuccokat, és csak pihiszék kellene, ha jól értem. A pihiszék miben más, mint a hordozó (autós)? Mert arra is lehet szerelni játékokat? Annyi, hogy ne, lehet napi 2 h-nál többet benne, amíg nem tud ülni... Vagy mondjátok, ha hülyéket beszélek?!?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pihiszéket vízszintesre is állíthatsz, többet lehet benne a babó. Hintázik. De nem vagyok szakértő. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


szofi a miénkben jó sokáig lehet, ehhez képest ma még egy percet nem volt a pihiszékben csak az ágyon és Éduával szórakoztattuk, de a konyhába ki szoktam vinni a székkel együtt :)

én most jöttem rá, hogy ebben az évben nem kell bikinit vennem, mert úgysem megyek ki a strandra :), ennyit spóroltam, jövőre meg formába hozom magam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi
Szerintem elég lesz a kedd, ha nem vészesen sok, meg nem zavarja őt (nem viszket pl). Nekem meg pont azt mondta most a doki, h ne hintőporozzam... Irt fel testápolót. Kiváncsi vagyok a te dokid mit mond. Popsija is pöttyös?

Nekünk pihiszék meg tornáztató van, utóbbi szétesőben, kölcsönadtuk... Pihiszékben majd etetni is lehet, amíg nem tud ülni, amíg nem kap rendes etetőszéket.
pumuklii
 
 


Ildi
Bikinire én se költök, kaptam egyet hugomtól névnapomra:-)
Maja születése után vettem a régi bikinimhez egy számmal nagyobb felsőrészt :-)
Azért én fürödtem a Balcsiban, meg tervezem idén is. Meg tavasszal már valamilyen fürdős helyet is ki lehet próbálni a picikkel, akár előbb is.
pumuklii
 
 


ezt meg kell hogy mutassam...nem nem vagyok szerelmes a lányomba és nem nem vagyok elfogult :oops: 8)

Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szofi,
igen, a pihiszékben lehet vízszintesen is, késöbb pedig jó etetőszéknek, a mienk hintáztatható is.

Niki,
nagyon szép a kislányod!!! Jól összehoztátok :)

emese1979
 
 


hahó
nekünk van pihiszék, életmentő!! kilátnak belőle, nézelődnek, rezegnek :)
játszószőnyeg is van, ott az állatkákat ütögetik :) nekünk muszáj volt vmi, amivel legalább az egyiket le lehet foglalni, mig a másikkal foglalkozom

urtica urens
azt meddig lehet szedni? barátnőm most szült, 3 napja szedi, lett teje, meddig szedje?
tnx
Vendég
 


Na, Lili megkapta az oltásokat, a PCVt, meg a DTP/IPV/HIB-et is.
Szegényke! :cry: Visított, aztán pedig óriás könnyekkel sírt.... :cry: ....én is sírtam.... :cry:
Aztán kb. 1 óra alatt cici-ringatás után megnyugodott és most alukál fürcsiig. (néha felsikít álmában-tuti, hogy a szuriról álmodik! :shock: :cry: )

Csajok!
Ti babáitok hogy reagáltak rá? Láz? Borogatás a combikákra?
(doki szerint nem lesz láz és borogatni sem kell)

Szegény kicsi sajtim....ez csak 2 oltás volt és szivem szakad már ettől is.....én nem tudom mi lesz ha megfázik majd egyszer vagy valami baja lesz......NEMNEMNEM!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


jajj mozza, elhiszem...én már azon kivagyok ha kakinyomás közben elpityeredik... :oops:

ti mikor fogjátok ünnepelni Lili szülinapját? holnap vagy 27-én? (holnap ugye Lili, 27-én Liliána, Lilien, Lili) 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


MOzza, boldog 2 hónapot Lilinek! :-) Mi csak jövőhéten csütötökön megyünk szurira. Nekem eleinte alig sírt Gyöngy a szuritól a 15 hóson nagyon, a 18 hóson megint nem.

Niki, édesen vigyorog Lilid!

Petrus, amint belövell a tej, abba kell hagyni, de max egy hét után mindenképpen.

Szofi, nekünk a tornáztató azért jött be jobban, mert oldalt vannak a figurák és nem a feje fölött, így a játszószőnyeget vissza sem kértem. A pihiszék viszont nekünk is nagyon bejött, de a sima, vízszintesben is csak 3 hónapig vannak el, nem tudom, hogy érdemes-e még beruháznod. Ha mindenképpen szeretnél, akkor már inkább azt a fajtát vedd, ami tovább jó, rezgős, figurás, stb.
DE felnő nélküle is!

Panndi, majd kérünk beszámolót! Enni is lehet belőle? Nyalogatod a kezedet közben? :lol:
Vendég
 


Niki, névnapjára gondoltál? :roll:
Vendég
 


Mozza Lilije is Lilien, ha jól emlékszem. UGYI????
Vendég
 


Na gyorsan átszaladtam az irományon...kicsit sűrű volt a délután.

Ez a frizura dolog tényleg mindenkit lázba hozott!!!De mindenki csudaszép,akár hosszú akár rövid haja van/volt!Mozza!Várjuk azét rólad is a képet!!!

Szofi!
Nekünk pl nincs pihiszékünk.Iza nagyon jól elvan a kiságyban,csomó minden van körülötte,jól eldumálgat nekik!Ma meg aztvettem észre h a felhúzós tevét megfogja!Meg vlt h beleütött!!!Hihetetlen mennyit fejlődnek!!!Ami neked van játszószőnyeg az teljesen jó!Csak vhol tornáztatónak hívják,a funkciója ugyan az.A baba egyrészt nézi a cuccokat rajta,meg elkezd mozgolódni a dolgok felé.Szóval ezek is ilyen fejlesztők!Amúgy egyik se kötelező,meg lehet oldani másképp is,a lényeg h legyen vmi ami leköti,ami iránt érdeklődik,így tud fejlődni!!!

Maumau!
Nagyon jó az a fa!Én az ikeában láttam fát,gondolkodtam is rajta...de végül maradt ez a műanyag...és Iza is kezdetmebn csak oldalt játszott,aztán másnap már felül is!Most már egész jól eltalálja a dolgokat!És azt vettem észre h a lábát is egyre magasabbra emeli!!

Mozza!
M nem lázasodtunk be,nekem a doki azt mondta h borogassam aznap.

Lilienről nagyon jó ez a kép!!!Hozhatnál máskor is Niki!Szerintem minden anya elfogult :lol: :lol:

Holnap meg kiugroma westendbe,c&a ban is akció van!Apa megint melózik a havernál...de szerencsére vasárnapra nem tervezett semmit...pontosabban lebeszéltem róla :roll: :lol:

annus11
 
 


Mi meg vasárnap tartjuk Iza névnapját :wink:

annus11
 
 


arra hát :oops: dedinnye vagyok...bocsesszóóóó

Kép
Kép
mniki84
 
 


Helló, hát köszi az infókat... Egyszer, ha eljutok valami bababoltba levizuálom a kínálatot, és kiderül, beruházunk-e még valamibe...

Mozza Lilije Lilia-nak készült, de nem tudom, hogy végül az lett-e...?

Mi nem tudom mikor kapjuk az oltást. Az én stramm fiam jól fogja tűrni, úgy döntöttem! Különben az anyja is ki lesz borulva!
:cry:

Lilien nagyon cukorfalat!

Pumukli, érdekes módon a popsija nem pöttyös! csak a mellkasa, háta, combikája, karocskája. Sok apró, tűszúrás szerű piros. Úgy látom, hogy őt nem zavarja...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Lilia-nak készült...DE állambácsi megakadályozta! :evil:
Így Lili lett! :lol: Holnap ünnepeljük! Majd csapunk egy nagy cuppogó bulit a kiscsajjal! :lol:
Niki, ti akkor (kilogikáztam-hű, penge vagyok :lol: )nem most! :roll:
Btw, nagyon szép Lilid! :lol:

Farkas!
Köszi! Nektek is!!!!!!! :lol:
Olyan nagylányok már! :D

Annus!
Na, majd jövök a képpel, csak még kell valaki aki lefotóz....vagy majd Lilit ráteszem a shut gombra! :lol:

Kép
mozza
 
 


Nos, lányok, eddig csak a cumi volt az abszolút csodafegyver, de ma lett két nagyágyú, már linkelem is be.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Szóval, a mellékelt játékokat ma kaptuk anyósomtól (felbuzdulván azon, hogy láttunk hasonlókat a babatalin), és felszereltem Csani mózeskosarára, hogy mit szól. Már fél órája tök egyedül fekszik (hanyatt - pedig azt utálja), és bámulja meg hallgatja a kis játékokat, néha felhúzom neki őket. Ilyen sikert még a játszószőnyeggel sem sikerült elérni! Döbbenet! Vegyetek tehénnek látszó zsiráfot, meg azt a másikat... És a gyereketek boldog békén el lesz tök egyedül a nyugiban. Én tényleg nem térek magamhoz.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na csak velem lesz tele ez az oldal! 8) Jójó, megyek, és ma már nem jövök, ígérem...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


A fodrászokra visszatérve! Én is 10.000.- alatt dolgozok. Csak akkor szokott több lenni, ha festés, és melír is van együtt,és hosszú a haja vkinek.

MI most járókára, és a zenélő körforgóra hajtunk, de az utóbbi licitálását nem hajlandó lezárni a csaj. :(
Pedig expressz sürgős lenne, mert Petyának állandóan húzogatni kell,ami most van, így mindig rohangálni kell hozzá, ami miatt semmibe sem tudok belefogni! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 



Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szééééép képek,és viszonylag tűrhető árakon!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi,
sztm amit még esetleg érdemes csinálni, h pihiszéket stb., amiből az extra már drágább, teszveszen, vaterán nézni - így olcsóbb, ha esteleg nem jön be a lurkónak :) (pl. nekem sem vált be a Prémaxxos hordozó, már el is adtam, minek álljon itt??)

Annus,
a Chicco hordozót zseretitek Izussal?

emese1979
 
 


Csokis masszázs nagyon jó volt :lol:

Lányok alszanak, megyek, pakolok, holnap megyünk anyuékhoz egy hétre, hát van mit csomagolni... :)
Vendég
 


huuhh
mi meg megjartuk KIK-et,semmi extra. nem vettunk semmit.majd tesco (ott vettem par cuki rucit) aztan ugy alakult h be kellett szaladni a paromek irodajaba a felsomali utra.. bent hagyta a korforgot Boronak.. mert h megvette ma,mert surgosen kellett :D
aztan utana rajottunk h elem hianyban vagyunk.. auchan.
aztan vegre haza. furcsi. es MOST a kis hisztis kislanyom 20perce jokat vihoraszik a forgon.
nagyon jo valasztas volt azt hiszem,es megerte a penzet. eloszor nem ertettem mi kerul ennyibe rajtuk... de vegulis tenyleg megerte. remelem a pihiszek is bejon majd neki :D
ja amugy azert volt szempont az h 18 kg-ig mert ha kozben jonne a kovetkezo baba,de Boro is bele akarna azert ulni... mivel a kicsi is beleul,akkor neki is lehssen.. ne erezze h nem szabad :D
jaj majd hozok kepet, hat megzabalom...... sikingat a forgonak :D

Annus
Boro is egyre tobb minden figyel meg a tornaztaton!! olyan edesek,es tenyleg hogy fejlodnek.... el se hiszem neha :roll:

Emese
elso dolog a korforgo,amihez nem kellek h tenyleg jol elszorakozzon :D
meglepett most nagyon ez..

panndi
milyen volt a csokism? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziaszok!
Lili 4kor elkezdett nyüszíteni...belázasodott!!!!!!A tegnapi 2 oltástól.
4:30-kor beadtam egy fél kúpot, most alszik.Mikor kell újra mérni? Keltsem? Vagy hagyjam aludni?
37,6volt...úgy hogy fél fokot levontam, mivel popóban mértem.
Totál kivagyok! Azóta fel-alá járkálok....próbálok megnyugodni...de bőgőrohamaim vannak. :cry: :cry: :cry:
HELP!
Ha nem megy le, akkor kell az állottvízes borogatás szárad pelussal. Azt lábra, karra kell tenni? (mellkasra nem?????)
(ha 40 fok fölé megy, akkor jön a hűtőfürdő...remélem arra nem lesz szükség)
Tökre kész vagyok!
Szülés óta nem izgultam így!
Ugye lejjebb fog menni!?

Kép
mozza
 
 


Féjem persze pont most nincs itthon.....még jó, hogy anyukám a biztonság kedvéért nálunk aludt....most 2en figyeljük...meg ő engem, hogy ne kapjak idegösszeroppanást....

Kép
mozza
 
 


Mikor keltsem? Vagy hagyjam aludni, ameddig ő nem kel???????????????????????????????????????????????

Kép
mozza
 
 


Még indig olyan meleg a kis mancsa! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Édes kicsisajtim! :cry: :cry:

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Ez még nem nagy láz!!!Sőt!38 fok alatt nincs nagy gond!!!Szerintem 2-3 óránként mérd meg neki!Én hónaljban jobban meg tudtam neki mérni,arra fel se kelt!A kúpnak is meg kell várni h hasson!Hűtőfürdő az tényleg csak nagyon magas láznál kell!De szerintem ez a pici le fog menni a kúptól!!!!Nyugi!!!!!

annus11
 
 


És akkor boldog névnapot a Liliknek!!!!!Na és a Nóráknak!!!!

Szofi!
Igen,ezek nagyon jók!Nekünk ez van,úgy nézem most akciós is...hát igen,ez kifutó model lehet,mert tesómék minimum 2 éve vehették...
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
Én ezt a kiságy rácsára is fel tudom tenni,és Iza imádja!Dumál a tevének,meg mondom már megfogja,püföli!Zabálnivaló!!!!A babatornáztatóra is rá tudom tenni,meg lényegében mindenhova :lol:

Trixi!
Ezt már én is néztem....én majd akarok vmit csinálni,de megvárom míg nagyobb lesz.Amúgy ha elmegy az ember egy fotósszalonba ott is csinálnak ilyet...szerintem én majd Szolnokon fogom csináltatni,van ott egy jó fotós ismerős,az esküvői képeket meg a videót is ő csinálta nekünk,meg úgy általában mindenkinek a családban :wink: Szóval érdemes elmenni egy műterembe,szerintem ennél olcsóbban dolgoznak...(igaz fogalmam nincs most így,de majd rá is kérdezek)

Maumau!
Szerintem ez is a baba hangulatától függ!Mert Iza van h a kiságyban is olyan szépen elvan,sokszor volt h bementem,mondom lassa éhes lesz megnézem mit művel....erre a gyerek tele szájjal mosolyog malackának és dumálnak... :lol: :lol: Tegnap viszont ott kellett lenni vele,csak úgy volt el a tornáztatóval is...néha van ilyen apa-anya hiánya :lol:


Ja és Iza imádja a tvt.....a hálónkban van,és én nézem este a fürdetés,szoptatás alatt....és mikor büfizik olyan nagy figyelemmel lesi....sajna nem tudjuk más felé fordítani.....


Alig várom h kelljen...megyek a westendbe!!!!Mióta megszületett nem is voltam.... :lol:

annus11
 
 


Emese!
A kenguru jó!Picit szoknia kellett Izának,de pár perc alatt oké volt minden!El is tudott benne aludni...az már más kérdés h azért elég nehéz...szóval ha vki kengurut vesz,szerintem bőven elég a 9kilóig....így is,akkor csak apa fogja cipelni....nekem ez az 5 kiló is sok.....majd köv héten is beleteszem,had szokja meg rendesen!

annus11
 
 


Jó reggelt!

mozza: ez nem láz, nyugi! Én 38 alatt nem is csillapítom.

Netty: masszázs nagyon jó volt :wink:

Annus: én cipeltem volna tovább Zsófit, ha nem hízza ki a kengurut. A mostani kengurut lehet háton is vinni, 12 kg-ig jó :)

Na én elbúcsúzom, megyünk haza anyuékhoz egy hétre, ha tudok, benézek :)
Vendég
 


Panndi!
Jó uatt nektek,na meg jó szórakozást!!!!Azt gyere néha! :wink:

Ja én úgy gondoltam h később veszünk egy olyat amit háton is lehet,és akkor apa viheti Izát ha nagyobb lesz,én meg esetleg a kistesót :wink: :lol: Mert ez újszülött kortól használható!Na de ki tudja h Iza mennyire bírja majd a gyaloglást....

annus11
 
 


Mozza! Nyugi, nem lesz semmi baja. Ha alszik ne keltsd fel. Az jó ha alszik. A kúp biztos segít. Én is mindig parázok ha lázas a gyerek. Még mindig, pedig már 3 éves Amina.

Annus! Kettecskén mentek Izával a Westendbe?

Tegnap meg volt a 6 hetes kontrollom, minden ok. Mi is mekaptuk a zöld utat, lehet kexelni. 2 napja már nem is vérzek, de azt hittem sosem múlik el.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Sajna nem tudtam visszaolvasni,épp a képeket átfutottam.Minden baba nagyon cuki.
Mozza,ne aggódj,38fok felett van gond.Ez hőemelkedés.El múlik.
Mi jól vagyunk,csak kicsit sok a tennivaló.
Hanna 3 napja végig alszik éjjel.Este 9kor alszik és rggel 6 előtt soha nem kel.Van hogy fél 7jor,de olyan is volt hogy fél 9kor kelt elöször.Beállt a rend végre.Nappal nagyon sokat van fenn,de már nem nyafizik annyit.Beszél,mosolyog,nézelődik.
Volt barátnőm a kisfiával,aki 4 nappal fiatalabb.Hanna hátat fordított neki.Grétike meg rászólt,hogy mit csinálsz??Menj vissza a férfihez.Volt nevetés.
Enni már van hogy 180at eszik egyszerre.Kis dagim.
Most még alszik,megpróbálok addig képet hozni.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Fruzsi most kelt, fél tízkor :shock:
Vendég
 


Kép Levi és Hanna
Kép Hanna
Kép Mosoly
Kép Csajszik
Kép A két grácia a "férfival"

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lányok nagyon szépek :)
Vendég
 


Mozza ne aggódj,nem magas a láza.Figyeld,és azért a végtelenségig ne hagyd aludni,mérd meg neki a biztonság kedvéért.Meg esetleg ma adj neki gyakran vizet!

Tegnap nem tudom mi volt Rikivel.Eleve már séta közben a kocsibn sírdogált,amit nem szokott.Aztán este evést végigbömbölte,úgyhogy ciciből alig evett,üvegből kapta.Aztán az elkövetkező két órában folytatta és közben fokozatosan kihányta-bukta a tejet. Aztán álomba simogattam jóformán.Szipogott meg sírdogált közben,dde elaludt végül,és csak reggel 7 felé kelt.Igaz mikor bementem ébren volt,de meg se mukkant. Aztán mikor tisztába tettem,meg sem mukkant.Nyoma sem volt az estének.Nem tudom mi lehetett. Viszont megint ki volt takarózva,úgyhogy lehet elmegyek és veszek neki nyári hálózsákot.Mert ami van,az vastag,abba beleizzad.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: