Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, aranyosak vagytok, de biztos vagyok benne, hogy nem a vérvételtől volt neki szívzöreje. Előtte lett vizsgálva, totál máshol nyugisan, nem is volt vele semmi gond, meg sem mukkant. Azt ő nem tudta, hogy mi az a vérvétel és hogy neki lesz egy ilyen esemény. Max szurira gondolhatott, mert azt mondtam neki lehet megszúrják a karját. Oltás előtt is szoktam mondani és nem is szokott olyankor sírni. Na mind1!

Álmosról is régen láttunk már képet! :)

KépKép
kora
 
 


Sziasztok

nem olvastam még vissza, talán holnap (bár akkor dokihoz megyek).
nem volt laptopom, mert elromlott a töltöje de most már jó.

Jól vagyunk, Álmos ma átlépte az 5 kg-t.

És akkor egy pár kép :)

Kép Kép Kép Kép Kép

jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti, ezek a képek hihetetlen aranyosak!!!:))))))))))) Szétkacagtam magam!!!:)))
Amikor mutatja a picúr, hogy OK, minden rendben! - az szuper! LÁtom, hogy bármilyen pózban, bármikor el tud aludni:)
És de klassz játékai vannak!!!

Kora, drukk, hogy ne legyen semmi baja a kicsinek!
Vendég
 

 
 

Twist,
köszi :)
igen,Álmi bárhol, bármikor, bármilyen pozícióban képes aludni :)
akárcsak én :)
azért raktam fel ébren levős képet, hogy lássátok, azért van szeme is :) (bár kb 2 percig volt nyitva :) )

én elmentem a 16-dik héten 4D uh-ra, ott mondták először, hogy fiú. és asszem a 18-dik héten éreztem először hogy mozog (amikor gazdasági jogot magoltam, és tetszett neki :) ) de gondolom ez alkat függő, hogy ki mikor érzi meg először.

Pocak képeket nem raktok fel? :)

nemsokára megyek 6 hetes kontrollra, engedélyt kérek a hasizom gyakorlatokra. Járok heti 3x kondi terembe, találtunk a cba mögött egy női fitness termet, király :) nagyon jól esik a mozgás.

Kora,
szegény Levi :( remélem csak félre hallották azt a szívzörejt.
hát ez a vérvétel...nekem is hulla szinem lett volna sztem...

Fanni annyira édes :) mindíg olyan kis mosolygós. szóval esőmániás? :)
hogy tetszett neki a beatrice koncert?

Gabi, hogy vagytok?

jövöhéten megyünk kiskunmajsára, hosszú 7végére :) hú de várom már. aztán augusztusban vmikor balcsi.

Ki hova megy nyaralni?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


megnéztem a két videót. nagyon nyomja a cangázást Fanni :)

én már nem nagyon emlékszem mi volt a jelem. Azt hiszem Egerben répa, de hogy Gödön mi azt már nem tudom (talán alma :roll: )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nem is dicsekedtem :
megvan az utolsó vizsgám is, vége a félévnek :) aaannnyira jóóó :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Elküldve: 2009 Június 26 Péntek - 13:52

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok lányok,

ezer bocsi, de fűtési rendszer átalakítás van és sok intézni való volt meg lesz is apa itthon volt egy picit így nem igazán ültem gép elé...

mi megvagyunk kb. reggel 7 től estig 2 felé szaladok...biztos bennem a hiba, de én egyszerűen nem tudom rávenni őket, hoy egy időben mind a ketten ugyan azt csinálják néha, Timci után meg mindig menni kell mert szana szét veri magát...tegnap az ágyról esett, úgy hogy szétnyílt az alsó ajka kívül...az ájulásairól meg nem is beszélve...

Tüncsi meg szintén nagyon aktív, egy percre sem tud leülni...amióta nincs ovi az alásal megint harc van...

szóval este beesek az ágyba csak az e-mailokat nézem néha meg, meg bekukkantok, azt annyi...

Eszter! Nagyon szép baba Álmos! Tünemény!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok Lánykák!

Nem olvastam most vissza csak jelet adni jöttem.
Eszméletlen elfoglalt vagyok most, anyum, hugom volt itt a napokban, most meg Szabolcsom 13 éves 2.unokatesója és hát egy kamasz lánykának kellenek programok :D Szóval most 1 hétig sztem nem nagyon tudok benézni, most is csak azért mert a Drágámnak be kellett ugrania a céghez és magával vitte a csajszit is.
Csak annyi még,hogy Andor szépen 4kézlábazik,himbáálózik, de még nem indult úgy el. Viszont rámmászik és kitolja magát, és ezt előszeretettel csinálja EGYFOLYTÁBAN a fürdőkádban is. Szóval elég "egyhangú" a fürdés most: ő feláll, mi lepakoljuk a fenekére, majd ő feláll és mi őt vissza :D

Most megyek,mert felébredt :)

Pusszantás mindenkinek!!!

Jah, Kora :oops: :oops: :oops: Erre a hétre beszéltük a talit :? :? :oops: :oops: ÚÚÚÚGY sajnálom!!! komolyan!!!! Ne haragudj!!!
Mentségemre legyen, hogy én ezt már mondtam Szabolcsomnak és mikor lent voltunk Tiszaföldváron, akkor ő szervezte le a lánykát.
Ahhhhhh, de csak összehozzuk a nyáron! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Álmos édespofa! Ahogy mutatja , hogy minen ok tényleg haláli és valóban micsoda pózokban tud aludni!! :D
Gratula a sikeres félévhez!!!
Melyik cba mögött és mennyibe kerül ha szabad kérdezni?

Prüntyi milyen ájulások???????????? Remélem semmi komoly!
Hát én nem véletlenül nem szeretnék mégegy gyerkőcöt, nem tudnék mind a kettőre külön-külön figyelni, ráadásul Levi nem az a tipus aki jónéven veszi ha nincs a középpontban. :? :roll:

Gabi nem gond, majd legközelebb! Beszámolót a konciról azért nem elflejteni!! :) Na persze és jó szórakoztatást!
Na akkor beindul Andor! Helyes-helyes!!! :)

KépKép
kora
 
 


Kora,
a csomád felöli cba mögött (jehova tanui ház mögött) ki is van írva.
Kireina szalon.A dézi kávézó felett. Mi érdekel? a fitness rész? mert van még body coach vibrációs tréner (állítólag hatásos, de az drága), akkor a fitness gépek, itt a napi jegy 1500 körül van, kedvezményes időszakban (11-15óra között) olcsóbb. Személyi tréner segít edzéstervet készíteni, ingyenesen. Akkor van még sóterápia (gyerkőcöknek is), jáde ágy és masszázsfotel. ja és álló szoli is.

Nekem tetszik. pici hely, de van minden, és tényleg jó. barátságos.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kora,
megnéztem, van honlapja:
http://www.kireina-szalon.hu/index.html

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kora, affektív apnoe-nak hívják, kb 1-4 éves kor közt jön elő, aki hajlamos rá...sírás közben vagy volt hogy sírás nélkül is egy ijedtség után egyszerüen kimarad a légzése és elájul...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!
Itt érintheti egy-két embert az alábbi pályázat. Prüntyit tuti, Gabit is lehet és még ki tudja... már ha jól emlékszem, hogy a Kehidában szoktatok nyaralni...

Családdal, gyerekekkel nyaral nálunk? Sok vidám percet szereztek már az apróságok? És netán még egy fényképezőgép is éppen akkor kéznél volt, hogy megörökítsék ezeket a pillanatokat?

Akkor azoknak nem csak az otthoni fotóalbumban van a helyük! Küldjék be hozzánk, és vegyenek részt a Családi Fotópályázaton!

A tavalyi pályázatra rengeteg felvétel érkezett, alig győztük válogatni. Még a fürdő folyosója is tele volt képekkel, biztos idén sem lesz ez másképp. Tavalyi nyerteseink: Szalay Ágnes, Galgovszki Zsuzsanna és Sallai Natália. Fotóik a honlapunkon is fent voltak.

Az első három helyezettet idén is megjutalmazzuk:
1. hely: 2 éj félpanzióval, 2 felnőtt és 2 gyermek részére
2. hely: 2 éj reggelivel, 2 felnőtt és 2 gyermek részére
3. hely: 1 éj reggelivel, 2 felnőtt és 1 gyermek részére
és mindhárom nyertes kap egy szép fehér plüssmacit a jóvoltából

Tehát, ha van egy-két jó képe, ami itt, a kehidai fürdőben készült,
ne gondolkodjon sokáig, küldje be a
csaladifoto@kehidatermal.hu címre
2009. augusztus 20-ig. Nevezni maximum 5 darab képpel lehet.
Az e-mailben ne felejtsék el megadni nevüket, címüket és telefonos elérhetőségüket.

A nyerteseket szeptember 30-ig értesítjük ki.
A pályázaton fürdő- és szállóvendégek egyaránt részt vehetnek.

A pályázaton való részvétellel Ön hozzájárul neve, valamint a beküldött fotók nyilvánosságra hozatalához, mindennemű ellenszolgáltatás nélkül, a www.kehidatermal.hu honlapon és a kiküldött hírlevélben, illetve adott esetben - név nélkül - a Kehida Termál szóróanyagain /prospektusain. Továbbá kijelenti, hogy a fotó(kon) szereplő személy(ek) a fotón való szerepléshez hozzájárulásukat adták.
Ha bármilyen kérdése lenne a pályázattal kapcsolatban, akkor a marketing@kehidatermal.hu e-mail címen állunk rendelkezésre.




Remélem mindenki jól van, sajnos most nincs időm olvasni és írni, talán 1-1,5 hét múlva. Szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Prüntyi,
ez az ájulás durva...semmit nem lehet tenni?
volt idő még tizenévesen, hogy én is nagyon soxor ájultam el.a vonaton (nyitott ajtó mellett), az utcán (mentő vitt el), a suliba, a dokinál, otthon. kivizsgáltak, és azt mondták majd kinövöm.egyszer... :? (kb 18éves koromra sikerült is)
de pici gyereknél elég rémisztő lehet.sajnálom!kitartás!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hahó Lányok,
most csak képekkel jövök. Álmos egyre többet vigyorog, teli szájjal és nyitott szemmel :D wow :)
ma őt is vinnem kellett a fitness terembe, végig bámészkodott és aludt, nézte ahogy az anyja égeti a zsírt. meg se mukkant :lol:

mindenki eltünt?

Kép Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok,

Nagyon édes Álmos baba, tényleg :) És azlvási technikája se semmi, de azért jól áll neki az ébrenlét, mert tényleg gyögyörű nagy szemei vannak:)
Kora: a szívzörej miatt szerintem ne aggódj, mert ha van is valakinek kiskorában, akkor is azt gyakran kinövik. Legalábbis nekem volt, de kinőttem. Az egyik öcsémnek még mindig van, pedig 20 éves, nála gondolkoztak a műtéten is, de szerencsére nem műtötték meg, most úgy tűnik, hogy nem is lett volna szükséges, mert semmiben enm korlátozza, mégcsak nem is nyüzöge fiú, nagyon bírja a fizikai megterhelést.

Én pénteken voltam dokinál, megmérték az ülőmagasságát, már 5,5 cm :) Iszonyúan nagyfiú, és olyn édesen csápolt. Látszottak a kis ujjacskái is, integetett, rugdalózott, forgolódott. A munkatársam megkérdezte, hogy oké, hogy ekkora, de hol tartom? Mert nekem még semmi sem látszik a hasamon :(, így a pocis képekre részemről még várnotok kell. A doki csinált kombinált Down kór tesztet is, az UH eredménye jó lett, a vérvizsgálaté még nincs meg. Ja és a csúcs az volt, mikor a tarkóredő mérést csinálták, akkor látszott a koponya is, és a férjem megszólalt, hogy: Már most látszik milyen okos gyerek lesz, két agyféltekéje is van.
Na mondanom sem kell, hogy az ápolónő meg a doki is röhögött kegyetlenül:)
Twist: nálatok minden rendben?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tényleg most jól eltűnt mindenki4

Álmosnak olyan kis édes feje van!!! A csíkos cuccban hogy rá van csodálkozva a világra! :)

Mérnökasszony köszi a biztatást, a védőnő sem parázott hogy finoman fogalmazzak...
Tényleg már jó nagy a lurkó! Gondolom a neme még nem látszott. Jó fej a férjed! Azt tök jó, hogy nem nagyon van (nincs :) ) még pocid! Nekem az elejétől nőtt és a végén gigantikus volt. Elég kényelmetlen. Na persze fog az még nőni is! 8)

Prüntyi ez az ájulás tényleg íjesztően hangzik! Nem emlékszem, hogy írtad volna, ugye? Reméljük minél hamarabb kinövi!!!!!

Jó lehet ez a pályázat, szerintem küldjetek be képet!

Menyasszony voltatok a gyerekszigeten? Úgy hallottam 2 koncit átraktak a köv hétvégére.

Gabi hogy sikerültek a programok?

Twist új avatarod meg vonalzód van? Mintha nem ilyen lett volna. Minden ok?

KépKép
kora
 
 


Eszter azért nagy mázlid van Álmossal! Levi a mai napig nem nézné nyugodtan ahogy égetem a zsírt! ( Na és köszi a linket!)

KépKép
kora
 
 



KépKép
kora
 
 


Sziasztok! Kép

Kora: Majd csak jövöhét hétfőn lesz a saját dokitok,igaz? Kitartás,nem lesz vele semmi baj!!!
Ezen a hétvégén nem szigeteltünk,helyette Szegeden voltunk a vadasparkba-szuper volt,nagyon klassz hely, 3.5 órát meneteltünk folyamatosan,egyszer sem ültünk le :) Utána ír koncerten veresen este + anyóssal, aztán Fanni ott aludt mi szülők meg buliban a barinőmékkel,aztán apa 2 óra alvással ment reggel focizni utána pedig kimentünk Fanniért és irány a vasútmodelkiállitás a Veresi suliban :)
Imádom a Veresi rendezvényeket meg a Kertesieket is !

Eszter: Tündériek a képek!!!Jó edzést,habár hogy milyen zsirfeleslegröl beszélsz azt nemtom igy a képek alapján ;)
Gratula a vizsgához!!!

Prüntyi: Hallottam már ilyen ájulásról,nagyon ilyesztö lehet,drukk,h hamar kinőljétek!

Mérnökasszony: Jófej a párod :lol: Nekem is csak 5. hónaptól kezdett látszani a hasam, de aztán hamar bepótoltam, nem hitték el,h nem ikrek :)

Fanninak este 38.7 volt a láza (levonás nélkül 39.2) ma mentünk vele de. dokihoz,valami virus, de pörög ,játszik,jön megy egész nap, mi viszont be*tunk rendesen mert a párom hugának a pasija sokat megy külföldre, múlthéten is angliában volt és már napok óta beteg (mi ezt persze vasárnap este tudtuk meg) és persze egyböl az új infulenzára tippeltünk, aztán még nekik nem tetszett,h mondtuk,h talán el kéne mennie dokihoz tekintettel arra,h épp világjárvány van...mindegy is.

A hétvégi progit ne adja ki a sziget oldala, de az Alam oldalán fent van még a koncert, ez a záróhét a gyerekszigeten, az Almára elmegyünk szerintem,vasárnap pedig ingyenes a Közlekedési Múzeum, habár apa dolgozik úgy néz ki hétvéghente ami azért is jó mert jövhétvégén meg szülinapi bulisorozat lesz Fanninak :)
De majd valahogy ellóg apa úgyis :)

Jó hetet mindenkinek!!!
Vendég
 


Hahó,
köszönjük a dicséreteket :)

Ildi,
hidd el van felesleg :) nem sok de van :) meg jól esik a mozgás, sokkal energikusabb vagyok.
Fanninak jobbulást. azért az jó jel, hogy pörög nem?
milyen az az Alma zenekar? sose hallottam még :)

Kora,
tudom hogy nagy mázlim van Álmossal :) nem is hiszem néha el :D

Mérnökasszony,
vicces, hogy "fiúzod" Nagyfiú :) csak nehogy identitás zavara legyen ha lány lesz :D
én is Nóriztam Álmost, amig nem tudtam hogy fiú, két hétig :)
örülök, hogy minden rendben.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter: http://www.almazenekar.hu/
Érdemes belehallgatni, imádják a gyerekek, de lehet,h kicsit nagyobbaknak való inkább, 2 év körültől, de babája válogatja, Fanni 2 hósan az ovis cédékre bukott,igaz tudja is az összes verset róla :D
Vendég
 


Sziasztok!

Igen az Almát nagyon sokan szeretik, igaz Levi nem nagyon van ráizgulva a nekivaló zenékre, apával mindig RHCP-t meg Madness-t meg ilyesmiket hallgatnak, szereti is őket rendesen! :)

Ildi az tényleg durva, hogy nem megy el dokihoz az ismerősötök, de az is, hogy nem figyelmeztetett benneteket előre ha már ennyit utazik és új világjárvány van... :?

Milyen ír zene volt? Honnan tudtátok hogy lesz? Lehet engem is érdekelt volna!

KépKép
kora
 
 


Kora: Mi is aznap este tudtuk meg, amikor hajtottunk el a főtér elött meg mikor anyós mondta, ez este 9-kor volt.
Az Irma együttes koncertje volt meg egy rocki buli a másik szinpadnál.
Az ismerösünk naon laza, beszéltük a párommal,h egészen addig mig nem lesz gyereke...
Vendég
 


Sziasztok!
Csináltam új vonalzót, mert szeretem váltogatni:)) Kiélhetem a kreativitásomat:)
Mérnökasszony, nagy-nagy gratula a szépséges eredményekhez és a hibátlan Down kór szűréshez!
Nálam is pont ez a helyzet, nagyon megkönnyebbültünk:) Tarkóredő 1,4-es csak:) És a babó 6 cm-es volt és nagyon járt a szája, azon nevettünk, aszem nem tetszett neki, hogy felkeltettük:) Túlvagyok minden laborvizsgálaton, csak kicsit vérszegény vagyok, de amúgy minden okés (cukor, máj, fehérvérsejtek stb. stb.). Sosem voltam ilyen egészséges!:) Sokat számít az is, hogy a terhesség óta nem vettem be semmilyen fájdalomcsillapítót, mondjuk szükségem sem volt rá, és egészségesen étkezem:)
Ja és azt mondta a dokinő az UH-on, hogy erősen kislány gyanús a picúr, ezért csináltam Dorottyás vonalzót! Hátha igaz, nagy meglepetés lenne, miután mindenki fiút álmodott és jósolt nekünk!:) Remélem, hogy kislány lesz! Én is odaírtam már a vonalzóra, hogy Dorottya, úgy mint Mérnökasszony azt, hogy Zalán. Aztán ha kukacot növeszt a picúr, átírom Márk-osra.)))

Lehet, hogy új járunk, mint Eszter és neked lányod lesz, nekem meg fiam:))))))))))?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist: Gratula a klassz eredményekhez! Nagyon aranyos a vonalzó :)

Én elsö perctöl lányt szerettem volna, mindenkinek azt mondtam,h biztos lány lesz,lányt is álmodtam és lány is lett :)
Amilyen akaratos vagyok nem is csodálom :)
De a fiút is hazahoztuk volna, másodiknak pl. azt akaratoskodom majd :)
De a lényeg persze,h egészséges legyen Ö is.

Egy ismerösünknek végig lányt mutatott az UH, szülés elötti napokban is lányt vártak, elvonultak rózsaszin cuki cuccokkal szülni majd jött az sms hogy "X kg X centi ,jól vagyok" + egy fiunév :D

Nálunk ugyan még csak terv de mint ahogy Fanni második neve is egyszer csak igy beúszott a képbe nem vicc,nagyon komoly élmény volt, igy most egy fiúnév sem hagy békén pedig amúgy sosem gondoltam rá ,egy ismerösöm sincs akit igy hivnak ,ez a Félix, amugy a Zétény lenne a befutó,az apja nevével, tehát Zétény Zoltán :)
Lánynak Laura Izabell az nem kérdés :)

Na átmentem kismamába ahogy Titeket olvaslak (Twist és Mérnökasszony) :)

Fanni első vonat és villamos rajza (ma rajzolta) :

Kép Kép
Vendég
 


Kora, én is imádom a RHChP-t!:)) És még a System of a Downt is. Én is biztos megmutatom majd a picúrnak.
De azért hallgatjuk majd az Music Tévét kialakul majd a saját ízlése is:) Lehet, hogy neki a 3+2 együttes csipkés kombiné c. száma fog tetszeni, jaj, mi lesz akkor!????

Menyasszon, én is koncentrálok a kiscsajra, hátha tényleg az lesz:) Van a 2010 januári kismamák fóruma és ott már többeknek, akinek fia lesz, látszik a kukaca is. Ezért reménykedem ezerrel, hogy nálunk marad a lányka:)
Nagyon szép különleges neveket választottatok. Mi Fanni második neve? Az első rajz nagyon élethű lett, király!

Ide is leírom: egyik szomszédunk elutazott a családjával és hivatalos őrző-védő szolgálattal, 5 emberrel őrizteti a házát. Én még ilyet nem láttam. Eddig az apukáját költöztette ide, ha elutaztak, ezek szerint most drágább cuccokat vettek és nagyobb őrzés kell. Az a baj, hogy ezek az alakok, akik őriznek, nagyon zajosak, a ház előtt parkolnak kocsival és teljesesen beöltözve, kommandós ruhában vannak a ház előtt. És amikor elmegyünk előttük kocsival, úgy bámulnak, mintha bűnözők lennénk, de mindenkit így néznek. A kutyáim most miattuk ugatnak egész éjjel, mert látják, hogy idegenek zajonganak itt és ugatják őket. Nagyon zavaró.
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter: Fanninak a második neve Hermina.
Köszönjük,Ti is nagyon szép neveket választottatok!
Nem hangzik túl jól a szomszéd dolog, az viszont biztos,h nem igazi kommandósok de még csak nem is hivatásos testörök lehetnek, mert azok nem viselkedhetek kirivóan (ismertem párat anno én is testőr akartam lenni ).

Nálunk a fölsö szomszéd hiperaktiv konkrétan 9-éjjel 3-ig rohangál,csapkod, délben meg 2-ig le van húzva a redönye mert valamikor aludnia is kell, nekünk persze nem...


Hihetetlenül idióta idöjárás van már nagyon uncsi.
Itt 40 fok van aztán egyik pillanatról a másikra hatalmas vihar randa és nagy dörgéssel aztán megen 40 fok és sehol egy felhő aztán megint zuhé.

Anyu a szomszéd kerületben lakik, nem volt áram az utcában fél napot mert becsapott pár házzal odébb...

Teljesen össze-visza van az idöjárás, nagyon ilyesztő.
Vendég
 


Sziasztok,

Ildi,
Fanni nagyon ügyi :)

Twist,
örülök, hogy minden OK. És ha már annyira kislányt szeretnél, remélem az lesz, de tényleg az a fő, hogy rendben legyen minden.

Többiek?

Mi jól vagyunk, holnap után megyünk Kiskunmajsára, két napra (3 napos kiruccanás lett volna, de apa holnap bevállalt melót..)
Álmosom vigyorog ezerrel, egyre többet, imádom.
szerdán volt a házassági évfordulónk, úgyhogy ünnepeltünk :)
viszont meghalt az egyik tekikatonám :(
a "gyúrás" is jól megy, látványos, és Álmos még mindíg nagyon jól tűri, ha viszem :)

na pár kép, aztán megyek aludni.
Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, huh már milyen szép hajas baba lett Álmos:) És nagyon cuki, milyen jókedve van!:)
Gratula a házassági évfordulótokhoz!!! Amikor a lagzi volt, akkor is ilyen kánikula volt? Mi az a teki-katona? Részvétem miatta!

Menyasszon, a Hermina nagyon különleges szép név!:)
Az időjárást én sem bírom, azaz a hideget szeretem:) Akkor legalább jobban vagyok és nem dagad a bokám. Jövő héten keddtől már csak 25 fok lesz.

A szomszédunk még mindig az őrszolgálattal őrizteti a házát, de ugye, nem engedi be őket és tegnap már sajnáltuk őket, mivel a tűző napon kellett kint ülniük egész nap a kocsiban és őrködni. Egy pólóval takarták el a kocsiablakot, de gondolom, attól még 70 fok volt a kocsiban. Ezért nekem nem tudnának eleget fizetni.....
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter: Tündéri Álmos, milyen szép nagy baba !!!

Twist: Nem lehet egy jó idö a kocsiban nekik az biztos.
A teki katona szerintem teknőst takar de csak tippelek :)
Nekem is nagyon dagadt a bokám egy piaci tépőzárs papucs legnagyobb méretre állitva alig fért a lábamra az utsó 3 hónapban.
Én is a hideget szeretem jobban, azaz az öszi időt a leginkább.
Ettöl függetlenül nem szomorodtam,h tegnap a Balcsin kellett lenni :D
Fannit beválasztották az Alma klipforgatására,szerdán megyünk, nagyon örül neki :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Ildi,
ez(is) nagyon jó kép Fanniról :)
irigy a Balcsi miatt. Merre voltatok?
Tök jó, hogy beválogatták. hol lehet megnézni ezt a klipet majd?

Twist,
a tekikatona teknős igen. Szárazföldi teknőseim voltak, egy mór és egy görög, most a mór halt meg.
Az esküvőnkön nem volt hideg, viszont be volt borulva. jellemző...egész héten kánikula volt akkor sőt két hétig, de arra a szombatra beborult :)
nem baj, ettől még szép volt, a nagypapám adott minket össze :)
Jól vagytok?

ma viszem Álmost dokihoz, tele van az orra állandóan, aztán meg a 6 hetes uh-ra (most kaptunk csak időpontot). De sztem ma nyügi lesz, itt a hidegfront..

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jók a fotók! A Fannis olyan nagylányos mint mindig, Álmos meg tényleg édes, úgy gomdolom már sokszor van ébren, ugye?

Úgy néz ki ránkjár a rúd motanság. Tegnap voltunk a dokinőnél. Jól összejött minden, mert reggelre belázasodott. :( A szeme is bedagadt (az egyik). A szivét meg sem hallgatta :roll: , írt beutalót Gödöllőre, a szülinapomra kaptunk időpontot: szept. 15. :shock: Azt mondta a dokinő kötőhártyagyüszi, valszínű homok ment a szemébe :arrow: szemcsepp, utálja mondanom sem kell. Láz van csak, egyéb tünet nincs, lehet ez a 3 napos lázas vmi lesz. Viszont nem akar lemenni a láza (eddig csak 1x volt lázas és akkor nem volt gond), éjjel lefekvés előtt kapott nurofent (képtelen vagyok kúpot használni :? ) a 38,9-es lázára, de egyáltalán nem ment lejebb, már azt hittem lángrakap a gyerek, fél éjszaka hidegvizes borogatás volt, nagy nehezen így lement hőemelkedésig, de már megint 38 fölött van... Nem is tudom mit csinálja, mert el is aludt szegénykém megint. :(

Remélem ti jól vagytok!! Álomosank mit mondtak?

Gabi nagyon eltűntél csak nincs vmi baj??

KépKép
kora
 
 


Eszti, gratula pár nap múlva 2 hónapos lesz Álmoska.)

Menyasszon, láttam, hogy az Alma az egy együttes, szuper, hogy Fannit beválogatták:)))) Tök nagy büszkeség lehet:)
Jaj, tényleg, ti szoktatok Medvre farmra menni. Van belépőjegy, mennyibe kerül?

Kora, hú, nagyon sajnálom a lázat és a kötőhártyagyulladást. Mondok egy jót, hátha jobb kedved lesz: szerintem van rosszabb is. Mégpedig, ha a fülébe menne a homok és akkor fülgyulladása és fájdalmai lennének. A páromnak mindig ez van és szenved.
Sajnálom a lázat:( Nincs másfajta lázcsillapító? Lehet, hogy a Nurofen helyett mást is ki kéne próbálni. Bár nem értek hozzá, csak drukkolok, hogy jobban legyen szegény babó!!
Vendég
 


jujj, tényleg pedig akartam is írni gratula Fanninak a beválogatáshoz! :oops: Biztos nagyon izgatott! :D Majd mesélj!

Van más gyógyszer pl germicid-c kúp (ha megszületik a baba alapból felírják) csak én írtózom a kúptól, de ha így folytatódik akkor apa este ad be nei egyet. Van még panadol is, de azt nem ismerem. Eddig jó volt a nurofen is.

eszti az mit jelent, hogy látványos? (torna) Már van redmény? Sajna nekünk nem fér bele anyagilag, pedig jó lenne. Kiszámoltam, hogy min. heti 2x el kellene menni így havi 12.000,- ft lenne és sajna nekünk az sok. :cry: :cry: :cry:

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora: Jobbulást Levinek! Érdekes, Fanni is most volt múlthéten igy lázas,h semmi más tünete nem volt, doki szerint piros volt a torka de nekünk most a Nufofentöl lement a nagyobbra (39-) éjjelre Cataflamot szoktam de agyon ritkán anno pedig kúpot. (még a kúp a legjobb mert az mégse a gyomrába megy mint a többi gyógyszer szerintem).

Eszter: Sajnálom a tekit :(
Balcsin Zamárdiban aztán Füreden voltunk,átmentünk megnézni egy énekes barinönket.
A klippet dvd-n megkapjuk dedikálva, meg majd ha játsza egyszer a Minimax akkor ott, egyenlöre az új dvd-jükön lesz.
Álmosnak is jobbulást!

Twist: 300 ft a belépő + a parkolás 200

http://www.medveotthon.hu/
Vendég
 


Kora,
sajnálom Levit :(
jobbulást neki. Azért a kúpot próbáljátok meg, hátha.
A hasamon és az oldalamon elég jól mennek le a dolgok.
én vettem 10 alkalmas bérletet, az volt 8000 (most nyitási akció van) a havi bérlet korlátlan alkalommal pedig 10ezer. én is kispóroltam. meg hogy itthon vagyok alig költök és élek a hobbimnak (ami apa nagy örömére a vásárlás :) ) így még tudok erre áldozni.
no meg a havi cigi adagom sincs már ugye egy jó pár hónapja így azt erre költöm :) egészségesebb egy csöppet :)
én heti 3x járok ezzel a bérlettel.

Álmosnál rendben volt az uh.
a doki délelött meghallgatta a tüdejét azzal rendben van minden. annyit mondott hogy a fej résznél emeljük meg az ágyat, mert mivel bukós lehet hogy azért szürcsög, meg a torka is piros emiatt picit. de semmi komoly.
jövőhéten meg oltás :?

Ildi,
pedig úúgy megnéztem volna Fannit :)
mi is füredre megyünk majd vszinű augusztusban. úgy várom már.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter: Fanni szerepelt már reklámban,csak az a baj,h nem tölthete fel ,jogdijas,stb.
De majd kiirom egy dvd-re és aki kivi rá, majd oda adjuk megnézni :)
Most vasatlam ki a kis cuccát,már be van sózva,h ott lesz Gábor bácsi :) (az énekes).

Én aki amúgy utálom a tv-t nem nézem ,stb, ám rákaptam apával egy magyar sorozatra, Tüzvonalban, este 10 után megy az M1-en, hát imádjuk, komolyan, szerintem nagyon jó :)
Stohl András a föszereplö az Alter nevű szereplö pedig a Bede Fazekas Szabolcs, olyan kis helyesek , de a csajok is benne, nagyon tetszik :)

Jah, meg a délelötti Szomszédok, na még azon tudok megülni 20 percet aztán ennyi nekem a tv :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak pár sor erejéig:

Kora: a Nurofen - véleményem szerint - nem nagy szám, sőt... akármennyire is rossz érzés a szülőnek és a gyereknek is egyaránt, akkoris a kúp a legjobb lázcsillapító. Mi most kaptunk egy más fajtát, ha nem felejtem el, akkor holnapra megnézem otthon Neked, ha érdekel. Receptes, de az Koppánynak nagyon bevált. Szemére meg - ha kötőhártyás akkor - szemcsepp meg kamillás borogatás ezerrel, nálunk a kötőhártya elején a kamilla elmulasztotta, ha már késő volt, akkor csak a szemcsepp.

Prüntyi: hogy van az ájulós lánykád? Megszüntek a problémák?

Ildi: grat. a beválogatáshoz. Mire felnő Fanni, már hírek ember lesz. :) Tök jó lesz - gondolom én legalábbis - visszanéznie majd 20 év múlva az emlékeket. Nekünk nem volt sajnos, pedig jó lett volna...


Mi nem megyünk nyaralni, illetve, ha lesz rá pénzünk, akkor augusztusban megyünk Kunszentmiklósra Kurultajra, 3 napos, majd kiderül, mert fát kell rendelnünk, meg szeretnénk kandallót venni, hogy azzal fűtsünk a gáz helyett és ne a pincéből kelljen felhozni a meleget...

Kopi elvan. Már szól, ha pisiline kell és akkor ráül a bilire. Visított először, de mesekönyvet adtam neki, viccelődtem vele és úgy ráült, majd belepisilt (eleinte sírni kezdett, mert megijedt a pisijétől). Aztán mondtam neki, hogy milyen ügyes, stb... most meg vettem neki ezt a bugyipelust és amikor szól, hogy "pisi", akkor mondom neki, hogy húzza le a pelust és üljön rá a bilire. Lehúzza és ráül, bár kakálni még nem mer bele (már bocsi)... majd idővel. Egyre több szót mond, már ideje!!!!

Valaki írta a konditermet, Keira v. mi.... a bérletek azok tényleg tök korlátlanok? Ha megveszem, akkor akár naponta is járhatok? Mert kinéztem azt a vibrációs kütyüt a narancsbőrömnek (:(), meg nem rossz hely. Sokan szoktak lenni este felé (6-7 körül)? Mert azt viszont nem szeretem, szégyellős vagyok nagyon... a hájas, pöttyedt testemmel ott a sok izmos csaj között... bláááááhhhh!

Mennem kell, sziasztok! MIndenkinek szép nyarat!!!! Úgy néz ki, hogy nagyon nincs időm bekukkantgatni... néha-néha olvasok, de írni már nincs időm, este meg már erőm nincs otthon írni...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


********

nem bunkó értelemben értettem az ájulósat, csak most hirtelen nem tudom, hogy Timike v. Tüncsinél lett írva, de ha jól emlékszem, akkor TImikénél... bocsi, ha félreérthető...


nem hírek, hanem híres....


:)


Jó nyarat, kérek szépen sok-sok képet, mert imádok gyönyörködni a babákban és nem mindig van időm a honlapokra kattingatni. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bogyó: gratula Koppány bilire szoktatásához!:) Édes lehetett, ahogy megijedt a pisijétől!:)))) Sokáig tartott megszoktatni?
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi: Gratula a szobatisztaság dologhoz,ügyesek vagytok!
Konditeremben ne legyél szégyenlős, mindenki azért jár,h sportoljon,szépüljön,már rég kiment a divatból a kondicicás kinézős klikkes dolog, hidd el!

A forgatás nagyon jó volt,tök jó fejek a zenekar tagjai, sirva röhögtünk ahogy hülyültek a gyerekekkel,Fanni nagyon ügyes volt,megdicsérték,lesznek profi képek is,majd ha megkapom öket,teszek fel. Összel lesz kész a dvd,kiváncsi vagyok nagyon :)

Kép
Vendég
 


sziasztok,

régen jártam erre, sajnos múlthéten lakásfelújításba kezdtünk, és persze mindent magunk csinálunk, mert szörnyen tehetségesek vagyunk.... Én csempéztem ki a konyhát, de azért nem lett rossz, bár látszik, h nem mester csinálta:)
Igazából csak azért ugrottam be, hogy szóljak Twistnek, hogy a József körúti Mammystic kismamruha boltban péntekig 50%-os leárazás van (http://www.kismamaruha.hu) Én tegnap beugrottam, vettem egy farmert, egy szoknyát meg egy felsőt. Tudom, h egy jódarabig még nem kell hordanom, de a csaj azt mondta, h ez idén az utolsó akciójuk, és előbb-utóbb úgyis meg kellett volna vennem a ruhákat. Szóval ha tudsz, érdemes benézni.
Ja és múlthéten megkaptam a Down-kór teszt eredményét: 1:13000, ami negatívank számít. Meg valami másik betegséget is szűrtek, annak a nevére nem emlékszem, annak a valószínűsége pedig 1:50000.
Mindenkinek szép napot!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Bocsi, nem szokásom fórumon (csak iwiw-en) ilyeneket küldözgetni, de most megteszem, hátha...

E L V E S Z E T T M E N T Ő K U T Y A MÉG NINCS MEG
2009.07.02-án hajnalban ismeretlen körülmények közt eltűnt Mályiból (Miskolc
mellett) egy személykeresésre kiképzett mentőkutya. Gazdája kórházi tartózkodása miatt ismerősök vigyáztak rá, de VALÓSZÍNŰ, HOGY HAZAINDULT BUDAPESTRE (egyszer már megtette 1 éves korában), ezért Miskolc és Budapest közt bárhol felbukkanhat!
Neve: Thor
Fajtája: malinois (rövid szőrű belga juhászkutya)
Kora: 6 év
Neme:ivartalanított kan
Színe: vörös, fekete maszk és fülek
Szőre: félhosszú, hosszabb az átlagosnál
Nyakában nyakörv bilétával, telefonszámmal, jobb fülében tetovált 7 szám, nyak bal oldalában mikrochip, petvetdata.hu-n regisztrálva. A kutya nem csavargós, nem vadászik, emberekkel, állatokkal barátságos, bár kissé tartózkodó.
Bárki látja, megfogja, hall róla, kérem, értesítsen!
3 0 / 5 7 9 - 8 8 1 8 vagy 3 0 / 5 7 9 - 8 7 8 7
komondip@freemail.hu

MÉGEGYSZER BOCSIIIIIIIIIIIIIII! :)

Kismamik: hogy bírjátok a meleget?

No és a többiek?

Majd reagálok, de most semmi erőm, fagyiznék és fürödnék. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Mérnökasszony, köszi a tájékoztatást a leárazásról!!!
A szűrési eredményeid nagyon-nagyon jók, nagy gratula hozzájuk!!!:)))

Bogyó, nagyon aranyos lehet az a mentőkutyus, ha hazaindult Pestre a gazdijához! Ez nagyon megható dolog.
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem ez a kedvenc kismamis ruhaboltom,itt is most leárazás van,most gyorsan megnéztem, hogy irtad,Mérnökasszony :)
http://www.bboom.hu/
Nagy gratula a klassz eredményekhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


És a mai mini szülinapi buliról egy kép (a kis cimbijéhez mentünk át ma csak játszani,majd szombaton lesz a party)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak ezért: Kép
Ezer bocs Fannitól, hogy nem voltam elég figyelmes!!! :oops: :oops: :oops:

Megyek, mert még hőemelkedés mindig van és extra hisztis...

KépKép
kora
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT FANNINAK :)
a partyról is kérünk képeket majd.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Köszönjük!
Íme,az egyi ajcsija (anyai mamától) :
Kép Kínai csíkos törpehörcsög

Fanni elnevezte Titoknak, etette, simogatta, együtt aludtak (a höri az ágy mellette egy széken egy üvegben).
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?