Új privát üzeneted érkezett!

baba ezt a féltékenység dolgot nem értem.miért is? abszolút nem jellemző. nem tom honnan szedted...

a megbántása az már inkább igaz!

az alábbi sms-t kaptam tőle :

"majd elköltözünk, hogy hazajöhessetek!
Bocsáss meg hogy szülni mertem és hármasban akarunk lenni! "

( ezt eddig miért nem mondta? miért várt vele ? csak miatta mentünk volna előbb, mert ő nyavalygott hogy nem lesz segítsége.millió alkalma lehetett volna hogy szépen közölje ne haragudj de ne gyere..nem akkor, amikor be vagyok pakolva és akkor is így hoyg én kérdezek rá!csak ezen akadtam ki! )

és volt képe ezután azt mondani, hogy ő nem mondta hogy ne menjünk haza!

kérdem én ha hármasban lennének miért is anyuéknál tanyáznak?

szerintem egy ilyen SMS-re ti is összeomlanátok, és nekem ne mondja anyu hogy szegénykémnek olyan nehéz volt a végén...és mindf a ami napig aggódok amiatt hogy a fél arca a fizioterápia hatására is lassan de gyógyulj..) apukám ne kiabáljon velem, hogy érzéketlen vagyok... ez már nekem sok volt hogy a húgom hülyesége miatt aki így elbánt megint velem a szüleim se várják, hogy hazamenjek!majd később! mert ez nem mentség arra hoyg abba rúgjon bele, aki egész életében a legtöbbet segített neki!

egy testvér nem így viselkedik!

nem mentem le...összekaparom magam a romjaimból és jövök :roll:



Stephie szépek vagytok!
Vendég
 


Jöttem hozni a jó hírt, megszületett Bende baba 3450 grammal és 54 cm-rel, mindketten jól vannak!!!!!

Kép
kata05
 
 


Sok szeretettel gratulálok Bendéhez! :-D Szép méretek!!! :-D

-------------------------

Boni: remélem kezdesz jobban lenni...

Kata: frontot túléltétek? Én még ma éjjel is jó sz@rul aludtam...:roll:

Szomszédokat nézek, ez már a vég :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Szezso, túl, de holnap jön egy másik. :evil: Már nem szédülök annyira, de a tegnapi napomat senkinek nem kívánom!

Boni, nem egyszerű a helyzet, de én biztos nem mennék addig haza míg valaki bocsánatot nem kér. Mert egy ilyen helyzetet tényleg meg lehetett volna oldani másképp is. És szerintem az első időkben minden kéz aranyat ér!! Nem okoskodni mentél volna hanem segíteni. Simi neked!!

Kép
kata05
 
 


Kata sok szeretettel gratulálok Zsuéknak! sok sok tejcsit kívánok!

az a baj, hogy abszolút nem értik meg azt a lényeges dolgot, hogy min akadtam ki!

hiába mondtam el a 3 lényeges dolgot nem elsősorban magam miatt akartam hazamenni, nem szólt időben,hogy ne készüljek
és azt mondta húgom, kiköltözik, hogy hazamehessünk!

egyszerűen kötik az ebet a karóhoz, hogy én vagyok érzékeny! túlreagálom. befejeztem..nem hívom őket, majd ha akarnak valamit szólnak.
:twisted:
Vendég
 


Boni, most nem gondolkodnak hanem cselekszenek. Fogsz még nekik hiányozni! :(

Kép
kata05
 
 


Zsu, hatalmas gratula Bende babához!!! Soksok tejecskét, jó egészséget kívánok, Neked gyors felépülést!

Kata, kép nincs??? :( Sajnálom, hogy rosszul viseled a frontokat.

Boni, nem akarom tesódat mentegetni, mert csúnya dolgot tett veled. :( De tényleg vedd figyelembe, meg emlékezhetsz magadról is, szülés után az ember tiszta hülye, a hormonok tombolnak, vagy pityeregsz, vagy üvöltesz mint egy házisárkány, én egyfeszt bőgtem még a popsikrém reklámokon is. Lehet, valahol hugod is ennek az áldozata, még maga sem tudja, igazán mit akar, új neki a helyzet, fél mindentől, bizonytalan az anyaságában... Persze akkor is csúnya volt ez az sms tőle... de próbálj kicsit megértőbb lenni vele. Azt nem értem, szüleitek mért szólnak bele? Apukád mért hordott le téged? :(

Lali lázas két napja, az oltás most először nagyon megviselte. Illetve ma reggelre már nem volt, de tegnap is délutánra lázasodott be. Szerdán indulunk nyaralni. :D Egyre többet dumál, mondjuk rajtam kívül senki nem érti. :lol: Sok mindennek az elejét mondja utánam.

Szezso, te éheztett kismama! :lol: És most megismétlik a vizsgálatot? A terheléses cukrod jó lett? Nem emlékszem. :oops:

Step, jaj de szép helyen voltatok!!! Az utolsó nyaralás négyesben. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


zsuéknak hatalmas gratula ás várjuk a részleteket is!

((((((((((((((Bonikám))))))))))))))))))ölellek.

Szezso: aha, értem. Lesz kontroll?

Lalikának jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


SZILCSI HA ŐT ZAVARJUK, NE LAKJON OTT.. NEM TILTHATJA MEG HOGY MEGLÁTOGASSAM A SAJÁT SZÜLEIMET! BÁR ÚGY LÁTSZIK IGEN..MERT MOST MÁR ANYU AZT IS MONDTA HOGY ÉN MEG A NŐVÉREM IS NEM HAGYJUK HOGY A KISUNOKÁJÁVAL LEGYEN 1 HÉTIG.NA ITT BETELT A POHÁR! MINTHA NEM OTT LAKNA MAJD EGÉSZ ÉLETÉBEN MERT A HÁZUK EGY HAMAR NEM FOG ELKÉSZÜLNI :roll:

JOBBULÁST LALINKÓNAK!
Vendég
 


ZSUNAK NAGY - NAGY GRATULA , GYORS FELÉPÜLÉST ÉS SOK TEJCSIT BENDE BABÁNAK :D :!: :!: :!:
[/b]
surmi
kockasfulunyul
 
 


Boni
Gratulálok tesódnak ZOÉ babához!
Zsigmond első lépéseihez is hatalmas gratula :)
Hugodat szerintem ne vedd a szívedre. Majd egy kicsit később ő is rájön. :roll:

Stephie
Hogy állsz a pecsételéssel? Elmaradtak?
Jaj de nagyon szépek a képek :) irigy-irigy :) Szépek vagytok a kissé hiányos családi fotón :)


Zsu
Nem is látszik a +20 kg!
GRATULÁLOK Bende babához!

Surmi
Mi a helyzet?

Kép

Kép
princzike
 
 


halihó!

Megvolt a terheléses cukor, holnap már meg lesz az eredmény.
Volt egy anyuka, kb fél óra után kitaccsolt, örült neki, hogy nem kell újra csinálni. De ki voltunk akadva, mert annyi idősen mint én, ő már a 12.(!) terhességén van túl, ebből 6-ot elvetetett. Forrongtunk is, hogy a gyógyszert, gumit, nem ismeri? Elköttetni is fél magát, mert szégyen...Más meg szegény egy életen át vágyik gyerekre. :x

Ma végre találkoztam a nőgyogyimmal, szegény össze-vissza forgatta a korongot,mert ugye eddig mindig az uh méretek voltak a mérvadóak. Jelen állás szerint 12( :lol: ) hetes vagyok. Azt mondta, hogy persze majd jövő héten megyek uh-ra és utána akkor végre remélhetőleg kiderül, hogy hány hetes is vagyok. :wink:
Pecsételés teljesen megszünt, viszont amikor a Balcsin leszünk azt mondta, hogy inkább maradjak távol a víztől, mert nehogy valami fertőzést összeszedjek

boni: próbálj megnyugodni. anyukám mindig azt szokta mondani, hogy ne hagyd, hogy más bosszantson, mert csak magadnak okozol bosszúságot, próbáld meg kiengedni a gőzt, mert a negatív gondolatokkal csak magadnak okozol bajt. Ráadásul én is magamról tudom, hogy nagyon nehéz kedvesnek és higgadtnak maradni a szeretteinkkel amikor valaki más felhúz.

princzi: teszek egy képet, csak neked:) Ezt Eszter lányom készítette :) Kép

Kép
stephie
 
 


Stephie keramikus a dokid? :wink:

már lenyugodtam, bevettem a lecarom bogyót :lol:

apával és Csigával elmegyünk hosszú hétvégére a balcsira :lol:

ja ma délután húgom küldött kéett Zoéról..dönörű :lol: de nem válaszoltam..
Vendég
 


Sziasztok! Dani vagyok, Zsu férje. Nemsokára teszek fel képeket, most töltöm a gépre. Köszönjük a gratulációkat! Bende már szopizik, szerencsére tej is van.

kispiskóta
 
 


Sziasztok. Papp Benedek Nimród:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Van hasonlóság. Marci ilyen volt:

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Szia Dani!

Neked is sok szeretettel gratulálok a családodhoz! gondolom, már nagyon várod,hogy hazavidd őket! bennt lehettél? Marci mit szólt?

igen, nagy a hasonlóság! Mindkét fiatok gyönyörűűűű és Zsu is !

nagyon sok puszit küldünk nekik családilag, és már alig várom hogy élőben is megnyunyorgassam majd ha eljön az ideje! ! :lol:
Vendég
 


és ez a hajkorona fantasztikus! abban túlszárnyalta bátyust! :lol:
Vendég
 


Szia! Igen, bent lehettem. Igaz, a Péterfyben mindenki bent lehet, még a császárnál is. Gyors volt, és nálam volt többet Bende, mert a kiemelés után még gondoskodtak Zsuról. Most hívott, Bende szopizik gőzerővel.

kispiskóta
 
 


Neked is gratulálunk, szép baba és szép család! (Mondjuk gyönyörű Marci után mi mást is várnánk? :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dani! akkor ez tényleg jó! jó hogy ott maradtatok a P.ben ! :lol: akkor ő is apafüggő lesz :lol:

örülök hogy ilyen kis ügyes, csak így tovább! :lol:

Jó éjt és ha lesz energiád és új kép majd oszd meg velünk. :lol: én majd azt a képet várom, amin MArci is ott lesz velük /veletek! :lol:
Vendég
 


Hát , Bende GYÖNYÖRŰ CSODA SZÉP :D :!:
Zsu is jól néz ki, nem látszik rajta a szülés. De azért biztos ki van fáradva. Puszi neki és ölelés :D

Velem semmi különös. Várom a csodát :roll: De nem vagyok jó halász, mert igen csak elkerül :cry: És már érzem, hogy kezdek kifutni az ídőből. Ma találtam őszhajszálakat magamon, hát ez borzasztó :evil:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Stephie
Szépek vagytok együtt :) Jó kép nagyon :)

Zsu
Gyönyörű Bende! Bár nem látszik, gondolom eléggé kifáradtál!
Sok tejcsit nektek :)

Surmi
Akkor most offoljunk egy kicsit együtt :( Most én is egy kicsit mély ponton vagyok, de szerintem ennél már csak feljebb mehetek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike : remélem, hogy ennél már csak jobb lesz, csak tudnám, hogy mikor :roll:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Zsu és Dani: szívből gratulálok Bende Babához! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni, hogy vagy lelkileg??

Szilcsi, nagyfiúnak jobbulást, és jó nyaralást!

Stephie, szépek vgatyok, jók a képek!

Princzike, Surmi, fel a fejjel. Bízni, bízni!! (tudom én már könnyen mondom, de sokáig nem így volt).

Lányok, Bende gyönyörű, tegnap estig voltam a kórházban. Bár megállapítottam magamban h kiráz a hideg a kórháztól, főleg h belegondolok nemsokára nekem is ott kell lennem.

Kép
kata05
 
 


Katám kitartás! nekem is mindig kórházfóbiám volt! de amikor oda kerültem elvágták! neked is grt az új családtaghoz!

öö jobban! mert lecarom ...

úgy néz ki hogy megyünk a Balcsira apával Zsigivel 2 hét múlva..amikor ő egyébként is jött volna haza utánunk!

:lol:

kíváncsi vagyok húgom felhív e hogy a mózeskosarat mikor visszük haza? de se a sógorom se Balázs nem volt halandó hazavinni nekik... azt mondták vegyenek!
:oops: :roll:
Vendég
 


Hahó Lányok!

Itt a stikában olvasó :D

Tiszta szívből gratulálok a frissen jött babáknak, szépek :)

...és a teljesség igénye nélkül...

Szilcsi!
fiadnak jobbulást!

Baba, Puszi drukkolok nektek folyamatosan!!!

Surmi, Princzike!
Olyan van, hogy az ember elkeseredik, feladja, aztán felemeli a fejét, és megy tovább, újra bízik. Rendbe jön minden, meglátjátok :)

Stephie!
érdekes ez a találgatás, hogy mégis hol tartasz :)

Boni!
Az az igazság, hogy én teljesen megértem, hogy kiakadtál.
Engem is az dühít a legjobban, ha a legteljesebb jóindulatom és jó szándékom mellett, arra jutnak mások, hogy a végén én vagyok a "rossz" és nem jól látom a dolgokat! (tapasztalat sajnos) Előfordulhat, hogy az ember nem jól látja, vagy ítéli meg a dolgokat, de a jó szándék, akkor sem vonható kétségbe!!!
A lecarom tabletta jó ötlet, nálam is bevált, de azért a "tabletta" előtt jó pár napig füstölögtem, de már nem haragszom, mert a lelkiismeretem tiszta :) Remélem hamar rendeződtök!
sonjus
 
 


Sonjus, magadról is tessék írni!!!!A Z O N N A L!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba drága!
Írtam privit :)
sonjus
 
 


Hello

Stikában olvasó drága Sonjus mesélj!!!!!!!!!

Zsu és párja hatalmas gratula nektek gyönyörű hajasbabához!

Boni kitartás a nem telefonáláshoz!!

Surmi hány éves is vagy, hogy megjelent 1-2 ősz hajszál? Nekem már tele van a fejem pedig csak holnap leszek 35. Fúj kimondani is rossz! én is akarok még egy pár évet babázni! Most jelenleg ott tartok, hogy szeretnék egy kiscsajt lehet csak azért, mert az inga mindig jelőli. Tita hüle vadok megbolondít a korom :lol:

Princzike most jön a hullámvölgy felfelé ívelő ága!

Kata én is gyűlölöm a kórházakat!

Szilcsi jó nyaralást nektek hát igen néma gyereknek anyja sem érti a szavát, kisgyereknek meg csak az anyja!

Step én meg már azt hittem, hogy itt laktok!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Köszönöm lányok a bíztatást!
Azért megtette a hatását! Ma megjött! Már nagyon vártam Igaz késett, de a lényeg, hogy végre itt van Piri! Nem tudom mi történhetett, de majd kiderül :)

Surmi
Nekem már évek óta van ősz hajszálam :) De teszek rá. Valszeg ez nálam genetika, mert apu ágán elég sokan vannak, akik korán őszülnek - még sajna nők is. De létezik hajfestés vagy szőkítés :lol:
Akinek meg így nem tetszem, az tehet egy szívességet :)

Sonjus
Mesélj! Mind kíváncsiak vagyunk!

Kép

Kép
princzike
 
 


Aranyosak vagytok, de mi még várakozó állásponton vagyunk, ígérem megírom, ha lesz mit :)
sonjus
 
 


Én azért drukkolok neked! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sonj ajó hogy előbújtál, de gyere sűrűbben ha tudsz!

Anyukám ma felhívott a tegnapi nagy kiakadásos beszélgetésünk úgy látszik elgondolkodtatta... a háttérből meg húgom kérdezte mi van Bubussal(ZSiga)

hmmmm.szegény kicsi lány pocakfájós, sokat sír

:cry:
Vendég
 


Sziasztok! Friss képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsu köszöni a jókívánságokat. Jól van, bár rendesen fáj a sebe. Ma kap oxitocin-injekciót, hogy még intenzívebb legyen a méhösszehúzódás. Bende is jól van, eszik és alszik. Mindkettőből sokat.

kispiskóta
 
 


Szia DAni!

ZSunak üzenem.,hogy próbálja meg esetleg a STAPHYSAGRIA 30 CH napi 2x5 golyó, gátmetszés vagy császármetszés sebgyógyulását serkenti, javítja, és fájdalomcsillapító hatású.

persze ha már tud róla és szedi akkor bocsi

ezt szedte több ismim meg a gátsebre is jó,sitty sutty regenerálódik :lol:

most hogy jobban megnézem Bende egy kicsit jobban Zsu nem? míg Marci pedig te...

tetszik az Apa fia kép is! :lol: Marcival voltatok bennt? látta már öcsit? biztos hiányzik neki anyája!
Vendég
 


Boni, nem lehet gyereket bevinni az osztályra, így Marci csak holnap láthatja otthon Bendét. (ami szerintem nem is butaság)
Akkor kezd megoldódni a családi viszály?

Baba, grat a méhnyálkahártyádhoz, szép!! Drukk továbbra is.

Kép
kata05
 
 


KAtám azt nem mondanám..most épp azon vagyok készen,hogy a hugom ahelyett hogy tőlem elnézést kért volna szerzett máshonnan éózest amit beletett az én kocsimba..juj de felpofoznám! ja és tegnap a férje tesójáék fennt voltak nálunk B.látta őket . a fél éves a lányuk

erre enyim férj felkapta vizet és még a ZSigi utazóágyáért se akar felmenni, pedig megyünk a BaLcsira! :twisted:
Vendég
 


BAbim nagyon szépen haladsz drága! extrahipermega+++++++

és amit Zsu mondott Skrisznek én is így gondolom :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Kicsit hasonlít Bende mindenkire. A kórházban pl. azt mondták, hogy tiszta nagyapja. El is nevezték Kispistának. (Apum ott szülész-nőgyógyász, ezért elemezte ki Bendét mindenki.)

kispiskóta
 
 


Zsú
Gratulálok Bende babához :D sok-sok tejcsit kívánok

Boni
én megértem, min akadtál ki, szomszédom előrelátó volt, ő mindenkinek megmondta, hogy első héten hármasban akarnak lenni, és még így is volt sértődés. Hát ha még utsó pillanatban szólt volna.

Hétfőn bemegyek a munkahelyemre, valakinek jó tali a westendben? megnézném azt a baba-mama szobát :)

Kép
gaby25
 
 


Hát a korom? 37 -ik évet taposom :oops:

Kata: te is mész a FINALÉBA :D izgulsz :?:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!

Remélem még nem késő és hatalmas gratula Kispiskótáéknak, nagyon ügyik és tényleg tiszta Marci, kivéve a frizura! :lol: Sok tejcsit és hosszú életet! :wink:

Kata! Jövő héten térjünk vissza rá, akkor megbeszéljük a véglegeset, hogy mi legyen oké?

Boni! Tesód! :twisted: Én tuti olyan pipa lennék még most is! :twisted:

Szezso, Kata! Repül az idő igaz? Már nincs sok hátra! Bár még annyi legyen amennyinek kell! Friss pocak képek?

Kép
bettike
Eger
 
 


GAby! Mesélj már magatokról is légysziiii! Meg képek!

Babim! Még mindig mennek a drukkjaim! :wink: És ha "látod" Puszedlit neki is! :lol:

Jaj teszek már képet, hogy ne legyen nagy a szám, hogy csak kérek :lol:

Kép

Kép

Kép

Boni! Olvastam az iwiwen köszi! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, oké! Máté még mindig gyönyörű!!! :lol:

Surmi, hazudnék ha azt mondom h nem izgulok, most azért, h kihúzzam a 36.hétig, utána meg a szülés miatt, mert nagyon félek tőle.

Kép
kata05
 
 


Mátébaba csodahelyes kis pasi. Főképp az 1.kép fogott meg.

Kispiskóta holnap hazajöhet? Ez jó hír! Tejci?

Kata, izgulsz már? Nemsokára rajtad a sor :lol: :lol: .

Bonikám, ne hozz zavarba :lol: :oops: .
Remélem, rendeződnek az otthoni dolgok. Ismerős a szitu, ha másképp is. Otthon is mindig engem tartanak érzékenynek, de ezekről majd személyesen mesélek.(Nemsokára, terveim szerint.)

Többieknek: puszi.

Bettike, néha ír Puszedli, de most kissé eltűnt, én meg privát sme merem zaklatni, nehogy megbántsam.Olyan hülye helyzetben vagyok most. :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike Máté dönörű!

GAby mikor gondolod a hétfőt?

Katám ügyi leszel! homeósat szedsz? Szezsó?

hugom is szedte és a magzatviz elfolyástól 3.50 perc volt.

igazából nem is tágult lassan, csak a húgom volt türelmetlen.doki mondta
:roll:

Babim oké!

ééééééééééés ZSiga Csiga csúszdázik

http://www.youtube.com/watch?v=bBwcJtRK7cE


Szalai Borbála

Csiga Zsiga


Csiga család kicsiny fia,
a kíváncsi Csiga Zsiga
gondolt egyet nagy merészet:
„Megyek én és széjjelnézek,
ki lakik e bokor alatt,
kié az a fura kalap?!”
El is indult Csiga Zsiga,
lassan ment mint,mint minden csiga.
Míg odaért – azalatt
jókorát nőtt a kalap.

„Az én nevem Gomba Gábor,
gomba vagyok a javából!
Nagyot nőttem reggel óta,
így növünk mi – gomba módra!”
Nézte Zsiga a kalapot,
bánatosan sóhajtozott:
„Hej ha gomba lettem volna,
de nagy lennék már azóta!”
Míg így töpreng - azalatt
nyugovóra tért a nap.

„Hallod-e, te csigagyerek,
itt az este,mi lesz veled?
Éjszakára szállást ki ad?
Meglásd,félni fogsz itt magad!
„Dehogy félek,kedves Gomba!
Bebújok a házikómba!
Nem lehet itt semmi hiba,
azért vagyok Csiga Zsiga!
Mire felkel majd a nap ,
Jól kialszom magamat!” :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Milyen homeosat? Még semmit nem szedek. Igaz azt sem tudom mit kéne. Lassan szülésznőt kéne választani.
A tesód is olyan ügyi volt mint te! :D

Baba, Zsúnak van teje, már császár után rögtön szopizott az úrfi, azóta is. Úgy néz ki jöhetnek ma haza, de sárgul egy picit a baba...... meglátjuk!!
Először Szezson a sor, utána jövök 4 nappal. :lol: De szülhetünk együtt, vagy ha Szezso beleegyezik kinéztem az augusztus 30-át. :wink:

Kép
kata05
 
 


:lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?