Új privát üzeneted érkezett!

A nyakamba sózzák a szomszéd 3!!! gyereket... Szurkoljatok,
h bírjam, mert Oli is nagyon nyekergős kedvében van... :?

Nálunk gulyásleves + palacsinta volt. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


Kreiszi sajnos igen :( .. . örülök, hogy ma Alex jó baba :D holnap meg elutaztok... legalább kipihenitek magatokat! Ma kiborított a lányom... :? legyen már vége a serdülőkorszaknak :evil: :!:

Gjéti és egyedül vigyázol a szomszéd 3 gyerekére meg Olira? :shock: atya világ! Szólj ha nyugtató kell :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hááát még mindig nem tudok visszaolvasni :oops: na majd este nekiesek. Bááár, ha Ladmon....öööö....izé....khm, khm. :wink: szóval ha írnál pár sort, az agyad mint egy szerver olyan, biztos emlékszel mik voltak az utóbbi pár napban, léééciiii :wink:

Kép [img]megmacskakarmolt%20vadkvados%20(hú%20ezt%20tuti%20nem%20tudnám%20gyorsan%20kimondani%20%20)%20https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1247053528.3057.jpg[/img] [img]anya%20nem%20adott%20pénzt,%20csak%20egy%20használt%20buszjegyet,%20hátha%20azzal%20is%20elindul...%20(nem%20indult%20el%20%20%20%20)https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1247053540.7244.jpg[/img] Kép Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 

 
 

Na, öt képből három összejött...nekifutok megint.
Kép na szóval ez a buszjegyes téma
Kép ebből meg azért van három mert nem tudtam választani

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Tegnap mikor jöttünk haza a kórházból lekéstünk két buszt, úgyhogy bementünk a pláááázába :D Ott volt ez a nagy kvadozás. Olin meg a hurkákat figyeljétek :wink: Amelyiken olyan nagyon bámul azon a fűzfát nézi ahogy fújja a szél a leveleket, imádja, jobban elvan vele mint a játékokkal. Természetfotós lesz a gyerek :) Zéti meg politikusmérnök.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


http://www.youtube.com/user/76hel

Nem tudom mennyire látszik :D

Kép

Kép
hel29
 
 


bogi:ezt találtam neked,hátha találsz valami occsó és szuper gépet!

millye:mi tett a lányod,hogy kiakadtál?még sosem panaszkodtál rá!
sajnálom apukádat,nagyon szorítok,hogy jobban legyen!

zetibebi:el is hiszem,hogy nem tudtál választani4változatlanul édesek a srácaid!

julcsi:köszi Apa nevében is,átadom!miből lesz a cserebogár?igaz?Adélka gyönyörű kislánnyá fejlődött!jövőre már együtt szaladgálnak Marcibogyesszal!

kisfiam még mindig alszik!!!!!!!!!szerintetek ébresszem fel?ha most nem ébresztem fel és etetem meg,akkor nem lesz meg az 5 kaja mára!mit csináljak?

zsu:csavizni mentél?

Kép
nilabali
 
 


Jézus Máriám, Hel!!! :shock: Jól látok vagy haluzok? :shock: :lol: Tyűűű :D Csajok ezt nézzétek meg! Mi ettől fényévekre vagyunk OLival...

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


-Panna nem eszik, de Hannával strandolnak,
-Helga vadast főz és van medijük,
-Crocus tejbedarát főz,
-Amy meg lekvárt és csak egyszer égette meg az ujját közben,
-Zsufi Marci aludt már nagyon nagyon sokat egyszer éjszaka,
-Julcsi Marci az esküvők partiarca,
-Hugic meg melózik a tanulókutyáért, és Marcija mindjárt feláll
-Fügének kint van két foga,
-Andrea a Balcsin nyaral,
-Millye Andis fürcsizik a nagy melegben,
-Alex is a kertben fürdik és "MINDJÁRT FELÁLL!"
-Csenge viszont ül,
-Efe fejenállni készül, az anyja meg odavan miatta (demééér??)
-Óriási fejleményként Gjétit fotón megpillanthattuk,
-Stellyéknek a kertjébe szarik a szomszédcica, és van egy házisünük is,
-lkverus minnyá kikészül, de még bírja,
-Zsancy karaokézik és saját kis törökbasája van,
-Nilabali Bazsija cukipofa és valami állattal csókolózik,
-Mist is fület készül szúratni (na nem a sajátját...),
-Léna meg nem is olyan kicsi és mosdókagylóba pipil,
-Zsu Bencusa eltűnik a fejvédőben,
-Hajnski is néha megjelenik a színen és akkor egész nap nem tud megválni tőlünk,
-Zümis Mukit édi és reméljük megússza a betegséget,
-kaandi Botija húdenehéz,
-Erika Lilije nagyon édes kiscsaj,
-Andus, Nicko, Gabi, Monic, kangu és a többiek meg eltűntek vala...

ladmon
 
 


Zetiverát tessék nem felvilágosítani a "csalásról" :wink:

Hel, ez nagyon nagyon nagyon durva!! Kicsit jó a kiscsaj!! :D

ladmon
 
 


Hel29 nem semmi a kiscsaj! :shock: :D

Zetibebi nagyon helyesek a fiaid és olyan egyformák mind két tojás :D

Nilabali nem szokásom a panaszkodás és imádom, de amikor palira veszik és ő nem veszi észre magát én meg papolok neki, hogy nyissa már ki a szemét meg vegye le a szemellenzőt... akkor én vagyok a rossz mert beleszólok... :oops: pedig csak jót akarok neki... :( úgyhogy ma sikeresen összekaptuk... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


http://www.pixmania.hu/hu/hu/foto-video ... srcid=3664

bogi: fenti link az amit találtam!előbb elfelejtettem bemásolni!

közben Bazsalikom felébredt mgától!olyan kis okos,biztosan tudta,hogy nem tudom,hogy mit csináljak! :roll:

Kép
nilabali
 
 


Köszi Ladmon! :D

Hm, csalás?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Hel - hábazzz ez nem seámli :)

Zvera - Mi a párommal Zétirajongók vagyunk! Egyszerűen imádom a nagyfiadat, persze Olit is, de nálunk vmiért Z mindent visz :) és Oli mennyire hasonlít rá, azta.... naon jó

nekem tud vki válaszolni? kéne az a lánc de legfőképp a szúnyogriasztó (most nem fotózom le Mancúrkát h h néz ki de sztem emiatt kelt fel ma hajnalban is :()

KépKép
hugic
 
 


No Stelly: Nem nyugtatott meg a tejgond, de no para... lehet, máskor is voltak kisebb étkű napjai, csak nem vetted észre! Remélem ennyi az egész!

Adélnak boldog szülinapot! Hát az a kislány annyira bűbájka!

Vera:
Mondtam, hogy Zéti hamar túlteszi magát dolgon... Nem úgy néz ki, mint aki kórházban feelingelt! (szerencsére!) :)

Panna:
Megcsináltam a cukkinifőzit, klassz lett! Én kapor nélkül készítettem, mert azt nem szeretem. Kösz a receptet.

Nilabali: Hmm.. Esztike mindig jó gyerek, csak a fránya alvásidő ne jöjjön el!! :twisted:
Szegény Bazsalikom, extrapuszi a szurira!

ladmon
 
 


hel:aztaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!nem semmi a lány!

ehhez képest,Bazsaládé még csak kúszogat!de ma még azt se fog,teljesen kivan az oltástól!szegény!

Kép
nilabali
 
 


Én nem tudok válaszolni, de olyat még nem hallottam, hogy a gyereket szorította volna... Ezek úgy vannak tervezve, hogy még kicsit idősebben is hordhassák, nem?
Ergo: nem hiszem, hogy kicsi lenne rá.

ladmon
 
 


mai ebéd: párolt kápi + sült csirkecombi nyammnyammm

tegnap volt előző napról maradt rakott krumpli + frissen készült krumplis tészta (köszönettel anyósomnak :))

KépKép
hugic
 
 


Hugic köszönjük a rajongást :) azért ti sem panaszkodhattok, Marci kegyetlen cuki :D

Ladmon azon a képen pedig már dél elmúlt, fél hatkor kelt aznap és hulla fáradt volt, ha ki van simulva és vigyorog megpróbálom lefotózni, akkor egész más a pofija :)

És csak hogy mi is villogjunk egy kicsit a nemsoká cigánykerekező Barbi mellett :D ezt ma csináltam, nem tom visszaadja-e a fotó: Kép hivatalos négykézláb Kép szimpla hétköznapi vigyor :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Helga :shock: hűűűűha Barbi aztán ügyes kiscsaj!!! Na Adri messze nem ilyen céltudatosan, ügyesen és gyorsan kúszik! Az övé sokkal inkább hasonlít JulcsiMarci jegesmedve-akciójához, csak kevésbé van lefúrva a feje :lol: (lehet, Adri produkcióját csak én nevezem kúszásnak, mert tud vele valamennyi távolságot megtenni :oops:) na majd megpróbálom én is levideózni, csak remélem, még alszik egy órát.............. (takarítóidőért imádkozó smiley)
Gratula Olinak is a négykézlábazáshoz! :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Végre eljutottam odáig, hogy tudok írni is nektek, nemcsak kutyafuttában olvasni. :)

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket! Örülök, hogy Elif és Stelly (ha jól emlékszem :roll: ) is tudta hasznosítani a receptemet. Gratulálok Zéti negatív leletéhez!

Jelentem nekünk is kibújt egy fogacskánk (jobb alsó egyes). Nehéz szülés volt, időnként rátört a fájdalom olyankor rágcsált mindent, persze a mellbimbómat is :x Tegnap megint eljutottunk a babaúszásra (begyógyultak a piros foltok a nyakán), már delfines merülést is csináltunk ( ilyenkor magasról fejessel merül a gyerek) :)
Éééééééés! Tá-tám!!! Elértük a hatkilós álomhatárt! Viszont a csípőszűrés kontrollra hiába mentünk el, a doki nem jött, mert karambolozott Pesten. Tehát jövő héten újra játszunk. :twisted: Dina, szívesen szóltam volna neked (mi 8.55-re voltunk felírva), de nem tudtam a telcsiszámodat :oops: Sorry!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Barbi aztán nem semmi! Jól láthatóan azt sem tudta hova kapjon örömében, hogy elérte a könyveket! :lol: :lol: :lol: Mi még csak ejtőernyőzünk, meg púposítjuk a hátsónkat, de arra még nem jött rá, hogy a fejét is emelje fel ha kúszni akar :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Millye, lányoddal kapcsolatban: szerintem tizenévesen mindenki azt hiszi, hogy ő tudja a legjobban, mi a jó neki, és csak a saját koppanásból tanul... és ha nem is fogadja meg a tanácsodat, már az is nagy dolog, hogy egyáltalán elmond, megbeszél veled ilyen dolgokat (gondolom, pasi-ügyről van szó). Az én ismeretségi körömben sajnos nem ez a gyakoribb.
Ladmon, nem is gondoltam komolyan, hogy ettől megnyugszol :lol: de sajnos úgy tűnik, nem csak egynapos kilengésről van szó, hétfő óta csak kétcicizéssel tudom jóllakatni. Persze örülök, hogy egyáltalán jóllakik, csak kicsit bennem van, hogy mivel ugye nincs harmadik mellem, mi lesz, ha tovább csökken... :( node egy hónap, és gyümi-idő, hátha azzal együtt elég lesz neki :) mai alvásmérleg hogy áll?
(ja és persze hogy WC-pucolás és tükörmosás között is idelopózom... :oops:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Ó, ha én valaha is egy ciciből etettem volna! :roll: De megértelek a tejpapa ismerős! Hajrá fagyi és jégkrém!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


már vetettem Tomival jégkrémet 8)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly valóban mindent megbeszélünk és ez nagyon jó dolog mert úgy kezel mint ha a barátnője lennék... (és én mindig szentelek rá időt és leülök vele beszélgetni) eddig hallgatott rám... bár én úgy voltam mindig ezzel, hogy igyekeztem nem beleszólni az életébe csak tanácsot adtam neki, de ami most van az olyan átlátszó dolog ő meg olyan naiv kis hülye... és én próbáltam vele ezt reggel megbeszélni... de nem sikerült és vitába torkolt... :? Azt mondta, hogy engedjem, hogy tanuljon a hibáiból, de én nem akarok neki rosszat... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Persze, hogy nem akarsz neki rosszat, hiszen a lányod :D valószínűleg életében még egy csomó kisebb-nagyobb hibát el fog követni, amitől nem tudod megvédeni. Ne bosszankodj, legalább meghallgatott, hátha kis idő múlva ő is belátja, hogy neked van igazad. Vagy tanul a hibájából. Vagy minden jóra fordul, és kiderül, hogy te tévedtél 8) az öcsém 16 éves most, szóval van fogalmam róla, milyen helyzetben lehetsz... nem könnyű, az biztos. Az ember jót akar nekik, de öcsim is olyan önfejű csacsi tud néha lenni :roll:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


gratula hófordulós babáknak!

millye: pont ma volt itt az esküvői fényképészünk, megnézte
Fügét,örömködött hogy milyen jó fej, megnézte a gépünket és azt
mondta hogy nem olyan rossz gép ez, de körbe néz ő is. Árban 60 körül. Apukádat nagyon sajnálom. Kamaszlányok...nálunk kereszt 14, iszonyat flegmán beszél az anyjával,velünk is, máskor meg egy kiscica...ma azt kaptam meg a sórógnőtöl hogy a lányok bármikor lejönnek ha akarom, mondom az nem gyerekvigyázás hogy nekem is ott kell ülnöm mellettük. Ja és hogy én csúnyán nézek rájuk Mindig az a lényeg, hogy bennem van a hiba. HA a kereszt flegmázik nekem körbe kell ugrálnom? Dilisek most.

helga: ez nagyon komoly!!!!!!! gratula nektek Lacus nem hitt a szemének!

nilababa
: puszi az oltás helyére, remélem nem lesz lázatok.
Megnézegetem, köszönöm szépen.

hugic: szerintem nem érdemes kicsit rendelni, mert nagyon hamar kifogja nőni. Van bébibio szunyogírtó kence - én is tegnap találkoztam vele - addig amig szabin vannak babacsodások.

julcsi: csodaszép kislány, gratula nektek és testvérednek!

crocus: gratula a foghoz!!!! szegénykém úgy sajnálom őket a szenvedésért. és még mennyi lesz.. :cry:

zetibebi: királyok a képek

gjéti: bátor csaj vagy!

Amúgy a tali nem zártkörő csak villám ötletes, tehát ha vkinek van kedve és tud jöhet...szerintem.

Kép
budabo
 
 


Budabo: én is elhatároztam, hogyha nem értek valamivel/valakivel egyet gyerek kérdésben, igenis ki fogom nyitni a számat , legyen az anyós, édesanya, após, sógor, stb. Nem fogok tűrni a "családi béke" kedvéért.
Most ezt csak azért írom ide, mert a Te eseteddel kapcsolatban jutott most eszembe.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Sziasztok!

Hel! Bassz! Mit tud ez a csaj! Jó lesz odafigyelni rá! Hamar pakol majd mindent! :DDDD

Crucus: Engem felhívtak, hogy ne menjek. Ti már jövőhéten mentek? Nekem aug. 26-ra adott időpontot aki felhívott!
Azta! Fog? Csengő nyálpatakot ereget...

Zéti! Örülök, a negatív eredménynek!!

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


cserkészkolbász: nálunk az a gáz hogy hülye lelkis vagyok és anyuék meg ha kiosztom őket vérig tudnak sértődni, jön a felment a vérnyomásom,rosszul vagyok műsör és nagyon tudnak hatni a lelkiismeretünkre - férjemére is -. Én nem nagyon tudok senkivel haragban lenni, mert túl sok értelmetlen, gyors halált láttam magam körül és mindig arra gondolok ha vmi történik az utolsó emlék hogy veszekedtünk :oops: cikis vagyok mi? Ez van, szakmai ártalom, a tudatalattim kibabrál velem. Teljes mértékben neked van igazad, mert nem lenne szabad mindig meghunyászkodni és láss csodát mindig én vagyok a hibás, férjem szerint azt gondolom, hogy amit én adok azt vissza is kapom, de ez nem így van. Keresztlányom is táborban volt és amikor jött haza a pici mellett törtem magam sütivel neki, konirmálásra - anyja megsúgta hogy vár vmi meglepit - fénykép albumot csináltam neki, szerkesztettem, ragasztgattam, diszítettem és mi a köszönet...a nagy semmi. Na megyek inkább fényképezőgépet nézni :cry:

Kép
budabo
 
 


Hel, ez télleg durva. :lol:

Megszabadultam a gyerekektől... Egész jól viselkedtek, persze Oli volt a legrosszabb közöttük. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


Budabo: persze, hát a lelki terror nagyon hatásos fegyver, csak az a baj, hogy így az ember fejére nőnek...És mindenki jól érzi magát, kivéve Titeket.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Budabo a mostani fényképezőgépetek milyen típusú? A sógornőtök hol lakik? Messze tőletek? Na nekem a kamaszság a mai napomat sikerese elrontotta... én is voltam kamasz meg Naiv de ennyire? Ugyan már... :shock: :? komolyan mondom... áááá inkább nem mondom hanem magamba fojtom... :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


cserkészkolbász: ez így van, de sajna ezt nagyon elrontottuk és már idős embereknél ezt nemnagyon lehet megváltoztatni. Nekünk azt biztos hogy rossz, Lacim néha nagyon felspanolja magát én meg ott állok két tűz között. Ez hátránya az együttélésnek...

Kép
budabo
 
 


bogi:én nme tudnék senkivel sem együttélni már!nehéz lehet és én nagyon megszoktam az önállóságot4remélem azért javul majd a helyzet nálatok!

millye.úgy látszik nem tehetsz semmmit sem,hogy megvédd a csalódástól,csak annyit tehetsz majd,ha kell akkor megvigasztald és mellette legyél!

ma kerestem nickót,és ma vissza jelelölt a facebookon,írtam neki üzit,remélem válaszol!

Bazsinak már hőemelkedése volt,megint alszik 4-től!szegénykém,lassan fel kell ébresztenem őt!

millye:belladonna jó lázra is?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali na igen... ez van... én nem felejtem el, hogy én is voltam tini, de ennyire nem voltam makacs... :? A Belladonna lázra is van. Biztos az oltás elnyomta szegénykét! Gyógypuszi neki! Akartam írni, hogy oltás előtt adj neki Ledum 9CH-t mert ez arra jó, ha sokáig érzékeny az oltás helye... nem szokott neki becsomósodni az oltás? Mert akkor adj neki Apis-t! :roll: Ha nyugtalan, sírós az oltás miatt akkor Chamomillát... és amit már írtam helyi gyulladásra az oltás helyén valamint fájdalomra és lázra Belladonnát! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nilababa: hát ez így alakult, hol jobb hol rosszabb. Többször jó! Pl. laci szüleivel egyáltalán nem tudnánk együttélni. Annak idején én azért döntöttem így, mert nem szerettem volna anyuékat "öreg" korukra itt hagyni...ezt hajlamosak elfelejteni..bátyám lelépett és itt hagyta a két lányát,sogórnőmet, akiket a szüleim nagyon segítenek

Kép
budabo
 
 


millye:köszi!nem szokott érzékeny és csomós lenni a helye.erről jut eszembe,múltkor nézegettük Apával képeket és volt egy Andrásról oltás után,hol bekötötted lábát,erre azt mondja apa:nézd,sebesült baba!
chamomilla is van itthon,de még sosem adtam neki.úgy vettem észre,hogy ő inkább aluszékonyabb oltás után és így heveri ki,de mielőtt elaludt már hőemelkedése volt,most felébresztem,mert ennie kell és adok neki belladonnát,hogy ne menjen fel a láza!

Kép
nilabali
 
 


bogi:ez azért kedves a szüleidtől,hogy támogatják a sogornődet és az unokákat!

nemsokára hazaér apa is,tegnap nem ért haza fürcsire és úgy bántotta,hogy nem is látta Bazsaládét ébren!

Kép
nilabali
 
 


Budabo a mostani fényképezőgépetek milyen típusú? A sógornőtök hol lakik? Messze tőletek? Na nekem a kamaszság a mai napomat sikerese elrontotta... én is voltam kamasz meg Naiv de ennyire? Ugyan már... komolyan mondom... áááá inkább nem mondom hanem magamba fojtom... :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nilabali add be mihamarabb neki akkor a Belladonnát :roll:

Budabo basszus Bogi... ezt már egyszer leírtam mit keres itt? :oops: ezt nem értem... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


most értünk vissza szúríról nem rég....háát nagyon sírtunk...fájt nagyon szegénykémnek,de utána nagy mosollyal elköszönt a doktor bácsitól és a nővérnénitől.
67,5cm hosszú és 9,23kg :shock: (a legmagasabb határértékbe van a grafikon táblázatba....hol is máshol lenne :? )
megnézték a
-fülét
-szemét
-szívét
-tüdejét
-gerincét
-fogát(nagyon szépen bújik kifele)
-torkát
-hogy fog,és hogy nyúl dolgokért.
egyszóval tetőtől talpig átvizsgálták...ez még tetszett is neki,és ő is a dr bácsinak...ájuldozott töle mert Petrának be sem állt a szája.megmutatta hogy tud ő kis helyen is megfordulni :wink:
a szuri már nem tetszet :? keservesen sirt..megszakadt a szivem érte,2db szurit kaptunk.

millye dr bácsi üzeni nagyon ügyes ,praktikus,figyelmes anyuka vagy.
engem akart megdicsérni a cicibetétes ötletért,de mondtam nem az én érdemem...én is csak tanultam.Igaz nagyon meglepődőt mikor elővettem a betéteket.De tetszet neki az ötlet.
gyermekem itt ül az ölembe,bújik nagyon..eddig még nem lázas,de lefekvés elött mindenkép kap egy kúpot.

babaképek isteniek.
Hel Barbi nagyon ügyes,úgy kúszik mint egy kis kommandós :lol:
ennyi lettem volna....
pusza minden babónak,és köszönjük a gyógy puszikat és a sok +++++

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


millye ez nagyon nem jó.....anyumnak csak az egyik tüdejébe volt daganat,amit ki is operáltak...de annál rosszabb lett,csak csiki-csukit játszottak vele az orvosok(mert mikor felnyitották anyum olyankor erőre kapott....7évet szenvedett evvel a betegséggel...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


nilababa:persze hogy kedves tőlük, de itt a harmadik unoka...

millye:a sogornő a mögöttünk lévő telken...Mi volt a lányoddal? kodak easyShare Z740

zsancy:gyógypuszika!!! Szép súlyban van Petra! Ügyesek vagytok.

zsu:merre vagy??????

Kép
budabo
 
 


má megint panaszkodásnak tűnik...elvagyunk mi együtt,szeretem őket, csak én amikor a csajok kicsit voltak csomót velem aludtak,cipeltük őket lacival is, én előtte is...ezért furi nekem. Na de szeretek én mindenkit, legjobban Fügét és Lacit :lol: :lol:

Kép
budabo
 
 


bogi:őket is kell a legjobban szeretned,hisz ők a te kis családod!

zsancy:szép nagy baba Petra!gyógypuszi neki!

Bazsát felkeltettem,alig akart észhez térni,adtam neki belladonát és evett is,most egész jó kedve van!megyek,játszunk egy kis fűrészelőst,azt nagyon szereti!
Apa mégsem ért haza hamarabb,még most sincs itthon...remélem fürcsire megérezik!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Látom hiányoltatok egy páran! Itt volt a sógornőm, ezért nem voltam! :)

Most meg aggódom, mert Bencusnak 3. napja nincs kakija, és eddig minden nap volt 1x.! :cry:
zsu83
 
 


az én kakimra(vagyis a Petráéra valami ötlet)????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsu:
én úgy tudom(csak) anyatejes babáknál még nem nagy gond a 3nap nincs kaki....csak ha nagyon zavarják a szelek vagy esetleg fájna neki ahogy jön ki a kaki....
Épp jó múltkor mesélte azt hiszem Ladmon hogy volt akinek 2hétig nem volt....(de lehet rosszul emlékszem és nem ő mondta)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?