Új privát üzeneted érkezett!

Szofi, én is az anyósülésre tettem eleinte (feltéve ha kikapcsolható a légzsák), most már mindketten hátul ülnek.

Panndi, nekem jöhet vidék, én is az vagyok! :-)

Anikó, pont tegnap írtam Ildinek, hogy Tiszaújvárosról álmodtam! :-) Imádom, rengeteg szép emlék! :lol:
Vendég
 


Apropó zokni, nagyobb gyerekesek, ti hol vesztek NORMÁLIS zoknit a gyereknek?

Szofi, még annyit, hogy nekem az volt a nagy ütés a vezetésben, hogy ráadásként még az autó is új volt, előtte nem is vezettem. Gyöngyvirág 3 hónapos volt, amikor még nem mertem vele elindulni, ekkor közölte a férjem, hogy vagy elkezdek vezetni vagy holnap eladja a kocsit. na ne félj, már indultam is! :lol: Majd rögtön az első túrán elkezdett füstölni a motortér, be az első szervízbe, 4 órát vártam ott a 3 hónapos gyerekkel, jó, hogy volt nálam tartalék tápszer. Pont Trixinek meséltem ezt a talin.
Vendég
 


Jacko temetését nézem, a kislánya nagyon szíven ütött, meg is könnyeztem. Gyorsan be is tettem a videóklippjeit, most az megy a háttérben.
Vendég
 

 
 


Netti
Kép
maumau
 
 


http://www.kik-textilien.com/hu/

Az Új Buda centerben van, meg lenn a Balatonon, én oda megyek :)
Meg még nem tudom, hogy hol. A múltkor ott vettem Fruzsinak rugdalózókat, Zsófinak gatyákat, pizsamát, stb, és jó minőségűek is.
Vendég
 


Zoknit a kenguruban szoktam venni, meg most rendeltem a scamp-tól is.
Vendég
 


http://www.kik-textilien.com/hu/
nem találom a honlapon az üzleteket, biztos én vagyok a béna :)

Böbi
a duna plazaval szemben van egy zoknis bolt (kis- és nagyker), én ott szoktam.
pumuklii
 
 


Vendég
 


Ja, igen, hát ez a bajom: légzsákos a kocsi...

Netti köszi, majd beruházok egy ilyen visszapillantóba, és akkor pár hét múlva már merek. de Csani most még csak 7 hetes!!


Köszi mindenkinek a tippeket, meg a bátorítást!
Böbi ez azért metál szitu lehetett!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Új buda center nincs messze!Na lehet lesz arra egy köröm! :wink:

annus11
 
 


Böbi
csak Mo nincs ott...
pumuklii
 
 


szofi, vezess nyugodtan, semmi baj nem lesz! Amúgy a szervíz ki tudja kapcsolni a légzsákot, nem?
Vendég
 


Altatódalt kerestem épp a neten, de nem találok. Nem emlékszem a gyerekdalokra sem- de ilyen oldalt leltem.

Annus, sztem a közeledben lévő turinál nincs jobb és jutányosabb! KIK labdába se rúghat! :lol:

Melyik nap legyen akkor a jövőheti tali, lányok?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi, Blanka 3 hetes se volt, mikor beültem a kocsiba és lehúztunk anyuékhoz. Nagyon jól viselkedett! Csak bátran!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Pumukli

Köszönöm!

Vki
Szép helyen laksz nagyon. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anikó
Én a Könnyű álmot hozzon az éj-t énekelem neki, imádja. Már tud 2 sort belőle. El kell neki énekelni egyszer aztán alszik. :-)
pumuklii
 
 


http://www.mesedekor.hu/

nekem ezek tetszenek nagyon! Olcsó, és jó!
Mi is vettünk 4 db-ot,és Maci imádja. Kis ráfordítással, és fantáziával álomszépeket lehet varázsolni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi, ma már a legtöbb kocsiban kikapcsolható a légzsák, anyósülésnél ha kinyitod az ajtót, a műszerfalon slusszkulccsal. Na, majd megszakértem, ha talizunk! :lol:

Pumukli, tényleg!!!! :oops:
Addig nem jutottam el. :oops:
Vendég
 


Vendég
 


Pumukli, mindenkinek az a legjobb, ha én nem énekelek... :wink:
(Bár be kell vallanom, h kettesben már párszor lenyomtam neki a My bonnie-t. :oops: )

Anika, igen, szeretjük a falut!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Böbi
azért a honlapukon lenne még mit fejleszteni :-)
Váci úton is van egy, de hogy pontosan hol? Na mind1.
pumuklii
 
 


ÉN a Fülesmackót éneklem. :oops: :lol:

Itt vannak gyermekdalok, mondókák:

http://www.gyermekdal.com/?q=dalok
Vendég
 


Trixi
mit varázsoltál belőlük?
pumuklii
 
 


Szofi!

Én dettó, mint te!
1.
Nem merek egyedül még elindulni Lilivel. Nekem Rav4 jippem van, szintén légzsákos anyósülésen is (ráadásul oldalt meg függönylégzsák is van) és nem kikapcsolható.
Szóval Lilinek hátul háttal kellene utaznia....nem látok rá stb. tök para.....eddig ha menni kellett akkor anyukámat kértem meg, hogy tartson velünk és üljön be hátulra Lili mellé és sasolja hogy minden oks e.
2. Sztem baromi nehéz bekötni a gyerekülést egyedül....muuuuuuuuuuuuuszáj vennem egy dokkolót, amibe csak 1klikk módon bele kell raknom....de kvázi ez drágább, mint maga a hordozó! :shock:

KIK: Van még a Budakeszi StopShopban is! Elég jó, csak kicsit rövidek a méretek (ergo ami hosszban jó, az brutkó bő!)

Kép
mozza
 
 


Trixi, ezt fel kell ragasztani? Jópofa! A tiedet le tudod fotózni? ha elküldöd, én lekicsinyítem neked, hogy a többiek is lássák.

Pumukli, én is a Váci úton néztem ki, de egy házszámot tényleg írhatnának! Panndi, Balcsin hol van?
Vendég
 


Sziasztok!
KIK: azt olvastam a porontyon, hogy a Récsei centerben is nyílik. Azt nem t'om hol van :shock: :shock: :shock:
Keletinél??
Azt is olvastam, hogy nem jó minőség ruhákat forgalmaz, nyugaton az "alja" kategória... Ezt csak olvastam, nem ismerem...

Kép
Kép
zili
 
 


Mozza
a dokkoló tényleg jó, nekem van, de attól még azt is körbe kell tekerni a biztonsági ővvel. SZóval az se egy klikk. (aztán lehet az újabbak már olyanok...)

Én nem paráztam, vittem minden héten egy nap Maját nővéremékhez, jó volt kimozdulni. Volt olyan is, hogy Etyek-itthon távon (elvileg fél óra) 4x megálltam, mert úgy bőgött. Maja nem nagyon szeretett autózni.

Meg mi baja is lehetne az autósülésben? SZóval vállaljátok be, hamar hozzá lehet szokni!
pumuklii
 
 


Mozza, nem lehet kikapcsolni a légzsákodat??? Hogy lehet így eladni kocsit? Idióta Toyota. pedig enyimé is japanise.

Ezt muszáj megmutatnom, Gyöngyöm mai alkotása:

Kép
Kép
Vendég
 


Böbi! :lol: :lol: Fincsi volt a popókrém????? :lol:

Ja, bakker, nem lehet kikapcsolni, pedig pont ezért (is) szerettem volna ezt a kocsit....aztán amikor már beleszerettem, akkor kiderült, hogy mégsem lehet.... :x
Küldtem valamit facebookon.- Which sexy lady U R? Kivi vagyok rád mit dob ki. :lol: Én D. Day lettem, a sweet american girl! :shock: :shock: :lol:

Kép
mozza
 
 


Böbi, Gyöngyöd :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mozza, keresem, keresem, de nem találom!!!! :roll: Anniyra béna vagyok én ehhez!
Vendég
 


Gyv imádja a popsikenőcsöt, tavaly nyár:

Kép
Vendég
 


Kőbányán a Gyömrői-Sibrik kereszteződésében is van egy Kik. Én vásároltam már ott, szerintem jó cuccok vannak, és tök olcsó.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Akkor ez visszatérő dolog nála. Tudja, hogy nem lehet elég hamar elkezdeni a bőrápolást :-)
pumuklii
 
 


Pumukli, kattints a Böbi linkelt oldalán a Váci út alatti kérdésre.Ott kiadja, hogy a Váci út - Róbert K. körút sarkán- Rendőrpalotától nem messze. Ez nem a volt Sconto épülete?
zili
 
 


Én semmit sem varázsoltam, csak négy figurát vettünk. Süsü, dalmata, kisvakond, és vuk. Nálunk ezek a menők. Majd később akarok én is díszítgetni vele.

Egyébként igen, ragasztható, vagy szögbe bele lehet nyomni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


korforgokrol velemeny? babakat mennyire erdekli? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


maumau : Lili már nézegeti, pelusozás közben ,pedig ő még kicsi :) a zenéjét viszont imádja...mondjuk nem az a prünytyögös izé ami még jobban felhuzza, hanem lágy nyugtató kis zene...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Böbi: Gyöngy :lol: Szántódon van Kik.

Netti: Zsófit nem érdekelte a körforgó, Fruzsi egy órán át is el van vele :wink:

Én szeretem a Kikes gyerekruhákat, magamnak még nem vettem ott semmit-
Vendég
 


Na megint én...
Tudtok olyan oldalt,ahol maci grafikák annak?
Most két ajánlatunk van.Az egyik 600Ft 28db mindenestől.A másik ingyen nyomtat, kb 1540Ft a képek és hozzá még 1400Ft a boríték.De nekem kell megtervezni,összehajtogatni és a képet beleragasztani.
Még gondolkozom.Most ezt a grafikát keresném az elejére,de nem egyszerű.... :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na megint én...
Tudtok olyan oldalt,ahol maci grafikák annak?
Most két ajánlatunk van.Az egyik 600Ft 28db mindenestől.A másik ingyen nyomtat, kb 1540Ft a képek és hozzá még 1400Ft a boríték.De nekem kell megtervezni,összehajtogatni és a képet beleragasztani.
Még gondolkozom.Most ezt a grafikát keresném az elejére,de nem egyszerű.... :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zsófi bekent egy telefont popsikrémmel :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Megint nem tudok visszaolvasni.Sajna nekem nincs annyi időm mint szeretném :cry:
Holnap dm, aztán hétvégén apósék.
Most a kertet rendezzük a sok eső miatt annyi a gaz, hogy nem győzzük kapálni.Ráadásul ide oda szaladok a kert meg a gyerek közt.
Jók a képek, minden baba tünemény.
Örülök hogy jó volt a tali.Hát mi majd csak akkor csatlakozunk ha már nagyobb lesz.Egy pesti út még azért korai neki.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok Csajok!

Böbi, nekem mazda 3-om van! Azon tudod, hogy kell megszakérteni? Ha Te mersz vezetni, gyere már el egszer a gyerekekkel! :lol:
Mozza, hát na ugye! Paramamiságban még talán mindig mi vezetünk...?

Amúgy, ugye mi is voltunk a hétvégén Szegeden, szóval nem az autózással van bajom, tényleg. Csak azzal,. hogy messze ülök a gyerektől, nem tudok rá figyelni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Csani imádja a körforgót!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Riki is szereti a körforgót.Nézi meg pofozza a macikat.
Kikben nem tetszenek nekem a ruhák.
Mt csináljak?Hol csináltassam az értesítőt?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


hello csajok,


szuperek a talis képek! 8)

Mi kocsinkban is ki lehet kapcsolni a légzsákot slusszkulccsal és én simán megyek Marcival ketten, mert sajna nem tudok mindig valakit megkérni, hogy jöjjön.

Ma voltunk vásárolni a férjemmel, Marcit beadtuk anyáékhoz és írtam instrukciókat egy lapra, amit Marci fogott a kezében amikor megérkeztünk. Anya kivette és elolvasta. :lol: (megelőzendő pl. hogy a múltkor amikor pelenkázta nem fordította le a kukit, és a gyerek 2x is kipisilt=2 átöltözés... :roll: )

Ja, említette valaki, hol lehet Süsü plüsst kapni?

Marci egy ideig elvan a zenélő forgóval. Sztem jó.

Kép

Kép
adraci
 
 


Na pl ez KIK-es felső és nadrág :)

Kép
Vendég
 


Na, gyors bekukk....2ecskén vagyunk Lilivel....férjem elutazott...hétfőn jön.... :(
(holnap jön anyum éjszakánként 3asban leszünk-juhú, csajbuli! :lol: )

Netti!
Én ma vettem Lilinek egy játszószőnyeget....az Aldiban....iszonyat jó! És 5600volt csak! (a Brendonban amit néztem 15000-nél indul.....)Kipróbáltuk és imádta! :D
(annak ellenére, hogy már fári és nyügi volt, annyira lekötötte, hogy csak kapkodta a kis fejét...azt se tudta mit nézzen....persze a legjobban a tükrös bigyó tetszett neki- btw szereti magát nézegetni a nagy tükrökben is... :roll: ....kiscsaj...lassan dughatom el előle a magassarkúimat :lol: )

Panndi!
Király Zsófi szerkója.
Lilinek én is vettem már ott egy szettet (naci-top). A KIKes rugik sajna nekünk sem jöttek be- túl rövid és nagyon bő. Viszont a nacik, felsők szuperek.
(bár nekem még mindig a Tesco-s cuccok a kedvenceim- hiszen a 'legkisebb is számít!' :lol: )Na, jó, meg persze az H&M se kutya! :lol:

Kép
mozza
 
 


panndi
Zsofi nagyon edi, nekem a sapija is nagyon bejon :)

mozza
nekunk is van jatszoszonyeg,meg van kulon babatornaztato is, na az utobbi elegge feldidegesiti,magyaraz egy ideig neki aztan uvolt :roll:
jatszon pedig elvan,az tetszik neki h zorog csorog ahogy csapdossa a kezet maga melle! (ja es csak a nagy tukroket szereti,kis tukor neki nem eleg :D )

ruhacskakrol, hat hat a tescos bodyk meg ezek nekem bejonnek,kenyelmesek vagyis annak tunnek :D de nekunk tok sok nadrag kis elso,rovid-hosszu ujju meg cipzaros pulcsik meg mindenfele van. rugit boro nem is hord. engem idegestitenek :shock:
H&M-es a legtobb.. nekem nagyon tetszenek :oops:

Kép
Kép

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: