Új privát üzeneted érkezett!

panndi

dr no: janosfi eva (teglasirol valtottunk meg az elejen mert nem akart kijonni az ujszolotthoz egy het utan se :roll: )
vedono: kekesine

Netti
Kép
maumau
 
 


Hali!

Még nem volt időm v.olvasni, csak a blogot néztem meg!
Olyan édesek a babák!
:lol:
Szofi!
Cuki a játszószőnyeges videó!!!!! :lol:

Annus!
A blogba be akartam rakni egy videót, de csak a linket engedte....béna vagyok! :( :(
HELP!!!!!

Kép
mozza
 
 


Azt hitem, ugyanazok nekünk, de ezek szerint nem :roll:
Vendég
 

 
 

Na, lassan haladok:

Trixi:
Nekem is 2 napja, amióta nagy meleg van Lili nem hajlandó kiszívni a cicim. Ami nehezebben jön, az nem kell neki és elkezd hisztizni a másikért.
Én ananászlevet iszom, hogy édesebb legyen (doki javaslatára), így talán annyira fini lesz, hogy megpróbálja kicuppogni az összeset.
na, majd meglátjuk....

Böbi!
Van egy olyan oldal, ahol minden méretben lehet u.olyan cuccokat rendelni. Majd megkeresem. 1encucc babának-mamának-papának! :lol:
Ja, és mindenképp megérdemled az új rucit!!!!!
Nekem is has-csípő-derékon van még az az 5 kiló felesleg. :x
(a promódban most nagyon jó cuccok vannak, pont olyan fazon, ami ápol és eltakarja az említett részeket :wink: és iszonyat jó árban-leárazás már!)

Dóri!
Na igen, csak sajna, most a férjem is rengeteget dolgozik. Sőt ma elutazik.... :cry: ...de anyukám átjön hétfőig estékre, így azért most lesz egy nagy segítségem, házimunkába is besegít, meg vigyáz majd Lilire, ameddig én végre eljutok fodrászhoz-juhú, végre! :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza!

Sajnos utálom az ananászlevet, a csokitól meg csak hízok! :( Na erre a válogatásra mondjon valaki valami okosat! :D

Az az oldal engem is érdekelne,ahol "egyenrucit" lehet venni a családnak! :)

Rajtam is van plusz 10 kg, és mind a hasamon! :(

Maumau!
A mi dokink sem jött ki, mi vittük Petyát 2 hetesen.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


hitem=hittem

mi van ma velem :)
Vendég
 


Mi szombaton jöttünk haza a kórházból, azt mondta a dokink, hogy ha nem gond, mivel második gyerek, csak hétfőn jönne, de ha bármi van hétvégén, hívjam fel nyugodtan. Normális volt :) Zsófival péntek délutén jöttünk haza, szombat reggel jött is :)
Vendég
 


http://vampiregang.com/catalog/index.php

Na, itt vannak az egyenpolók mamának-papának-babának! (babáknak van rugi és body is u.olyan!)

Kép
mozza
 
 


Hűűű, ezek ám a vad cuccok :lol:
Vendég
 


Mozza!
Megcsináltam!
2 féle képpen lehet!Ha a youtubról akarod akkor ott van jobb oldalt h embed,azt a kódot kell másolni és a blogban a HTML kód szerkesztéshez(a bejegyzés írásnál jobbra fenn lapfül) kell betenni!
Vagy a gépről is felteheted,akkor meg mintha képet akarnál feltenni,mellette va h videó hozzáadása!

annus11
 
 


Sziasztok!Vagyunk mi is,csak a szokásos.Most jutottam el oda,hogy árajánlatot kértem a babaértesítőre. :oops: Ciki,de nincs mit tenni. Most itt leszek egy darabig,közben írom a dogát.
Vadak a cuccok Mozza!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus!

Köszi, nézem is.
Nem is értem én is a html-t xeltem be és illesztettem be a linket a szövegdobozba....vagy nem oda kellett volna....na ezt még gyakorolnom kell!

Panndi!
Jaja, nagyon vadak. Nekem a little vampire's mummy, daddy viszont nagyon bejön! :lol:
Vagy az on-off gombos bodyk! :lol:

Kép
mozza
 
 


Tali!
Remélem a köv talikon lesznek "új" arcok is! :wink: :lol: Aztán a kint lakók!Ha mi kimegyünk,ti is gyertek ám be a benti talikra! :wink:


Az elöbb megmértem Iza mennyit eszik!160at bevágott!!!! :shock: Nem semmi a kiscsaj!Kíváncsi vagyok h mikor ébred h fáj a poci és majd jön vissza emésztetlenül... :roll: :lol: :lol:

Ma takarítós nap van,már rendet pakoltam kbra,meg portörlés megvolt.Már csak a porszívózás van meg a miszobánk teljesen!3 mosás is lement már...köv etetés után Izát leviszi az uram sétálni!És akkor befejezem a takarítást is!
Délután meg barátnőm jön ha minden igaz!
Holnap lehet sógor...bár a múltkor is visszamondta! :roll:

annus11
 
 


Fruzsi kajáját egyik nap lemértem kíváncsiságból, és 200 gramm volt. Azt hiszem, be akarja hozni a lemaradását :)
Vendég
 


Zsófi áll az ablakban, és kiabál a kakasnak, akit egyik reggel hallottunk: "Ébredj, kukori! Légyszi, kukori!" :lol:
Vendég
 


Annus!
Dobj egy kis energyt át így az éteren. Nekem is neki kéne állnom a házimunkának, de annyira nincs kedvem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ááááááááááááá!!!!!!! :?
Fárinyügilustikimerült vagyok!

Kép
mozza
 
 


panndi

neked kik? :roll:
az elso dokit mar vagy haromszor hivtuk telon mikor jon,minden napra igerte. aztan aszisztense vette fel egy het utan es kozolte,h a beteg babak a fontosak. ha beteg az enyem,vigyem be :x
itt lett csere..
a mostani se kulonb :roll:
o az aki akkor ir tapot ha fogy majd.
holott tudja h napi 1-2 alkalommal eleg a tej mennyisegem :)
na de mindegy is.

mozza

Akartam mar multkor is irni,Lili hihetetlen cuki :D
hőlóóó :))))
mennyit van olben mostanaban?

Netti
Kép
maumau
 
 


Zsofi :D :D :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza!
Azt nem mondtam h mindezt örömmel csináltam/csinálom!

Az oldal jó,már ismertem.De látom vannak új dolgok!Most próbálom rávenni magam h rendeljek...de olyan smucig vagyok...... :roll:

annus11
 
 


Boró!
Hol laksz?
Ha kell egy jó gyerekdoki, akkor megadom a mienk számát.
(ő Kőbányán rendel, de Törökbálinton lakik és hozzánk is simán kijön Hűvösvölgybe- mi egy 10-est adunk neki ilyenkor)
Tapasztalt, idősebb nő, totál anyabarát elvekkel-én imádom!!!!
Ja, Lili már közel nincs annyit ölben, kb. fele időben már a járókában is jól elvan. Csak persze szórakoztatni kell. (de azért így sokkal könnyebb, néha már leszakad a derekam ha cipelem)
na, megyek bébikém sír.

Kép
mozza
 
 


Nekem Jánossyné Bea a védőnőm, és Gauland a doktor néni :)
Vendég
 


Én most rendeltem Scamp ruhákat :)


Jövőhéten meg beszabadulok a Kik-be, ott tök jó gyerekruhák vannak, én nem is ismertem ezt az áruházat, anyum találta :)
Vendég
 


Hűűűű,micsoda különbségek vannak Pest és vidék közt.A miénk 2000-ért jön ki! :shock: :shock: :shock: Amúgy se szívesen laknék Pesten(nekem túl nagy) de mikor a fenti árakat olvasom!!!Ihaj!!!
Panndi!De aranyos lehet Zsófi!!!!!
Becsatolom milyen értesítőt néztem ki.Kivi vagyok mennyiért csinálnák meg... :roll:
Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jut eszembe !Mutattam ami értesítőnket?Mi magunk csináltuk,és még az első 2 hétben meg is kapta mindenki!Na majd csinálok fotót!

Panndi!
Kk?Még én se hallottam...

annus11
 
 


A klippben benne van szerintem.Legalábbis rémlik.Mi nem tudunk csinálni,sajna nincs nyomtatónk. Azt is kéne beruházni,meg egy új hűtőt.Nem fagyaszt rendesen vagy mi,mert az 5-én betett tejet ugyanolyan folyós állapotban találtam,mint mikor betettem.De a többi fagyott volt.Nem értem én ezt.... :roll:
Nem is meséltem(mikor meséltem volna) most lesz a szüli és a névnapunk Danival egy nap különbséggel.(mellesleg anyum és a nagymamáim névnapja,Dani apjának és nagyapjának névnapja, sógor névnapja és nagyanyós névnapja-egyvagyon a július)És kaptunk a családtól egy új mosógépet.Klassz!Indesit Time for you.Jó dolgok vannak benne,csak azon morogtam,hogy hiába 1200-es centrifuga benne,ha csak centrizni akarok,akkor csak 800-on engedi.Az meg nekem ló...r.Megszáradnának a ruhák,ha lenne erkély,de az ablaktalan,szellőzetlen fürdőben csak bebüdösödnek.De a régi meg állandóan széttépte a holmijainkat. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mozza, hat mi ahhoz nagyon messze vagyunk,de azert koszii (dunakeszi)
fel hivom sztem a volt dokimat,gyerekorvosomat,o neki is ilyenek a tarifai,de ezerszer normalisabb es kedvesebb..
tobbek kozt a mostani is ennyit ker :roll: ES meg bunko is :shock:
ha meg mar fizetek h hazhoz jojjon .. legyen normalis. ez a minimum amit elvarok..

nalunk is kevesebbet van olben,van h felkel es nem is uvolt nekem, hanem magyaraz a fejvedonek :D
jarokaban konyvet nezeget,aztan feleteszem a babatornaztatot. azzal mindig veszekszik. ha ezeket megunta akkor kell olben lennie kicsit,de mar ugysem szeret sokaig lenni. o se tudja sokszor mit is akar :roll:

Amit akartam meselni, tegnap telibe kakilt.......
utana oldalra alltam es legalabb 1meterre elkakilt. ilyet o meg sose csinalt. :D normalis ? :shock:

masik:
ti pelenkazon pelenkaztok?
en sztem csak az elso napokban hasznaltam.....
azota egyszer se volt rajta a gyerek, mindig mellbe rug,nem is egyszer kozben. meg mi altalaban a lenti szinten vaguynk estig es utana mikor felmegyunk mar nem pelenkazom,hajnalban pedig az agyon..
sokkal kenyelmesebb. (es nem rugdossa a mellem)
majd irok egy listat mennyi felesleges dolgot vettunk eddig :D
es meg mennyit fogunk......
de pl a gyerekbutorait eltuloztuk elegge..
http://www.minimano.hu/termekeink/babab ... szoba.html
jobb lett volna vmi egyszerubb ennel..
na mindegy mar :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle
szerintem csinálj inkább. Van egy program, még karácsonykor töltöttem le, nagyon jó naptárakat csináltam vele. És van olyan része, ahol kártyákat is lehet (babakártyát is). Ha gondolod...
Persze ehhez az kell, hogy tudj nyomtatni, de szerintem még ha a nyomtatásért fizetsz, akkor is olcsóbban kijössz.
És ilyen rózsaszínt néztél ki? :-)

Böbi
én nem mernék gatyát venni látatlanban... Inkább menj vásárolgatni!

KIK. én már hallottam róla, de nem voltam benn még. KIK= Kunde ist König (ha jól emklékszem)

Kolosom 9.30-kor evett, azóta durmol. Most beraktam hozzá Maját, aki még magyarázott 10 percig, de nem zavarta.
Én férjem is ma sokat melozik, határidős munka, éjfélre ér haza. Még jó, hogy itt van anyum, majd segít lefektetni a gyerkőket.
pumuklii
 
 


Kutyafüle!
Igen,ott benne van,de aza digitális változat!Na mindjárt csinálok fotót!

Maumau!
Én pelenkázón pelenkázok,engem is folyton rugdos,főleg h közel kell húzzam,különben el se érem :lol: :lol: De máshol meg megint csak nem kényelmes...meg hely se lenne...marad a pelenkázó!
A bútorral mi a gond?Kicsi,nagy?Nem tetszik?Add el ha felesleges,bár vhova csak kell pakolni!Nekem ez a legnagyobb bajom...nincs helyem!Bár ha öcsém nem lakna itt...akkor lenne még egy komódom....

annus11
 
 


Helló!

netti, én is a pelenkázón! Csani kicsi, még nem tud mellbe rúgni!

Na, a talikkal a következő van: bárhova szivesen megyünk Pesten vagy a környékén! DE én beszari vagyok, egyedül nem merek menni Csanival a az autóban. Tehát, mi akkor megyünk, ha valaki (mondjuk Hean, Annus, Barbapapa, vagy más, aki gyorsan ide tud érni hozzánk) eljön a Kosztolányira a bébikéjével, és velünk jön a talira kocsival.
A helyzetet bonyolítja, hogy jövő kedd sajna kizárt Anikóékhoz, mert csípőszűrésre és tanácsadásra megyünk egyazon szent napon,m és ez már éppen elég. De a jövő hét utáni hétre várom a jelentkezőt Vannihoz, aki velünk jönne!

Panndi, reméltem is, hogy bóknak veszed!

Fejlődik a világ! nekem még a wc-be kellett mennem, ha kezelhetetlen voltam! És ez gyakran előfordult... A fél gyerekkorom a wc-ben telt. Lehet, hogy itt az ideje, hogy pszichológushoz forduljak...? De majd Csanit a fürdőbe zárom! :)

Mozza, köszi, sztem is tök cuki a gyerekem! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus,hat sztem nagy.
pakolas szempontjabol oke,bar nem egy helytakarekos megoldas,ezert jutott eszembe,h nem a legjobbat valasztottuk.
oke h kesobb atalakithato,de en biztosra veszem,h akkor mar nem ez lesz.. :roll:
eladni nem eri meg,meg aztan nincs is idom vele foglalkozni,meg akkor kene uj stb. vegulis csak megallapitas,h tok sok felesleges dolog van itt....
es biztos csak novekedik ezek szama :roll:
eleg sokmindent ram tudnak tukmalni a bababoltok....
de masodik gyereknel mar biztos nem lesz ezzel gond.
1.lesz minden
2.tudni fogom mi felesleges, mi nem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, jó az oldal, bár apára nem hiszem, hogy bármelyiket is rá tudnám adni! :lol:

Panndi, a férjem munkahelyének az adminisztrációs, sok számos begépelését végzem. nem egy csúcsmeló, de mellékesnek jól jön. Zsófi cuki! :-)

Annus, várjuk az értesítőt, még nem mutattad!

Pumukli, mivel ismerem a márkát és a méretek is fent vannak, így meg mertem volna venni, de lecsúsztam róla, több meg nincs. :cry: Várásolgatni meg nehezen jutok el.

Babatalisok! Kérném szépen azt, aki éppen szervezi, hogy jelezze már, hogy lehet-e vinni nagyobb gyereket. Az sem baj, ha nem, mert kicsi a lakás, vagy egyéb okok miatt, nincs ebből sértődés, csak tudjuk. Jó?
Vendég
 


Pumukli!Természetesen kékben képzeltem el. :lol:
A rózsaszín furi lenne.Igazából nem nagyon van időm sem kísérletezgetni ilyesmivel,mert így is tiszta ciki,már 10 hetes babáról értesítőt küldeni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én is fürdőszobába raktam be már Maját kb kétszer, amikor butáskodott. Wc-be nem akartam, más helyiség meg nincs szabadon :-)

Én a pelenkázón teszem tisztába, néha a nappaliban, ha Maja pont alszik benn. Meg én beviszem a pelenkázót a fürdőszobába, azon vetkőztetem meg öltöztetem.
pumuklii
 
 


Maumau!
Na ezért jó h smucig vagyok 8) :lol:

Szofi!
Én örömmel csatlakozom hozzátok!!!Főleg ha csak oda kell eljutnom!!!Szólj bátran! :wink:

Kutyafüle!
Betettem a blogomba a képeket a babaértesítőről!Amúgy nekünk is egy tök egyszerű nyomtatónk van!Abból a pénzből inkább vegyetek egy nyomtatót,10körül már kapsz!És csináljátok meg magatok! :wink:

annus11
 
 


Netti, én is pelenkázón, ameddig le nem fordul róla (kb 6 hónap)

Szofi, bátorság!! Így soha nem fogod elkezdeni a vezetést! Én is be voltam tojva az elején, de mivel előtte is vezettem közel 100.000 km-t, tukmáltam magam, hogy ha addig nem volt baleset, csak nem lesz ezután sem. Most már a 2 gyerekkel is bárhova elindulok. esetleg próbálj meg először "falun" vagy városon kívül vezetni.
Vendég
 


Szerintem Szofi arra gondol h közben a gyerkőcöt szórakoztassa vki!Ha sírna vagy egyéb akkor legyen ott vki aki figyeli stb,vezetés közben ne neki kelljen.Vagy rosszul gondolom? :oops:

annus11
 
 


Annus, szerintem jól gondolod, ez is oka lehet, de ezt is szokni kell. Nem lesz ott mindig valaki, hogy figyeljen! :lol:

Anikó, a Megyeri Híd közel van hozzátok?

Na, most már érdekel ez a KIK (először azt hittem, hogy Panndi elírta a KIKA-t. :lol: ). Merre van?
Vendég
 


Annus, akkor a találkozó Vanninál elkelt a számotokra! Tudod Izát hozni a villamosom hordozóban? nem nagyon nehéz?

Böbi, tök édes vagy, hogy bátorítasz! Igazából nem a vezetéstől félek! Attól, hogy ott ül menet közben a gyerek hátul, nekem háttal, és akár meg is fulladhat, vagy mittudomén, mire észreveszem. Ezt mondd meg, hogy Te hogy kezdted? Hogy nem féltél, hogy Gyöngy bekötve hátul, Te elöl, a vezetésre figyelsz... ???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


:D
akkor csak en hanyagolom a pelenkazot :roll:
de a napokban tenyleg tettem egy probat,es nem is fejeztem be ott a pelenakzast,mert a kislanyom elegedett mosollyal rugdosta VEGIG a mellem,mig ott tartozkodott.
meg aztan semmi kedvem rohangalni a lepcson fel meg le vele :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!Szeretnénk majd nyomtatót a közeljövőben,de olyat,ami tud fénymásolni is.Az pedig nem 10e.Na futok szoptatni.Kész a doga egik szakasza!!!Jupiii!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Öhm, úgy látom már közben kiderült, hogy mire gondoltam! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, a kedd eddig még csak fel lett dobva, változtatható! Többieknek mikor jó?

Böbi, lehet persze! Kertes ház, van hely!

Mi használjuk a pelenkázót, de napközben a kanapén pelusozunk, nem megyek fel az emeletre ezért.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi,miert nem teszed elolre az ulest ? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi, igen, lehet Budakalász felől is jönni: Bk, Üröm és Pbj. Kb. 10 km.

Szofi, nekem is fura volt, h nem látom a gyereket, de ha el akarok jutni vhova, be kell ülni a kocsiba. Vhol láttam tükröt, amit hátra raksz, így a visszapillantóból tudod ellenőrizni a gyereket. Csak már nem tom hol láttam. Vleg neten. Gondoltam rá, h veszek.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Biztos nem lehet kikapcsolni a légzsákot elől.
pumuklii
 
 


Gondolom légzsákos a kocsi. Nálunk Fruzsi elöl ül, Zsófi hátul, én szeretek velük hármasban menni :)

Mi vidéki Kik-be járunk, Pesten nem tudom, hol van :roll:

Én a földön pelenkázom általában, mert Zsófi is segít :wink:
Vendég
 


KIK van Tiszaújvárosban! Nagyon cuki zoknikat vettünk ott Blankinak. (Gondolom, most őrült iramban száguldotok le TUVba... :lol: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi!
Oké,majd egyeztetünk!Persze,max a 4-6os hoz is villamossal megyek ki!Onann meg max busz,de úgyis edzésben kell lennem! :wink:

Szóljatok ha végleges a tali!

Kutyafüle!
ja értem,hát akkor ha időd sincs rá marad a gyártás mással...Hátha nem lesz olyan drága...na meg attól is függ hány db kell!
Nekem is scanel,meg másol,pár éve kaptuk akkor volt kb 20.

annus11
 
 


brendonban biztos van.
bébé confort sima visszapillantosat lattam multkor.
de van tobb fele :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na egyre jobban érdekel ez a KIK.Weboldaluk nincs véletlenül? 8)

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: