Új privát üzeneted érkezett!

Elvitték az orrom elől a gatyót. :twisted: Nincs is kedvem folytatni a munkát! :twisted:
Vendég
 


Még azt akartam írni, hogy nekem Áron baba tűnik a legnagyobbnak, ha jól emlékszem, a legnagyobb súlya is neki volt. Élőben is olyan nagy baba? Pedig amikor 4 naposan láttam, akkor nem tűnt olyan nagynak.

Az apuka ki? Petra apus?
Vendég
 


Várom h Iza felébredjen.....addig visszaolvasok!

annus11
 
 

 
 

Böbi!
Igen,az apuka Petrushoz és az ikrekhez tartozik :lol: :lol: :lol:
Gatyát sajnálom....

Igen,Áron volt a legnagyobb,ő már 6 kiló felett van,de ugye ő volt a legnagyobb topicbaba!Amúgy élőben nem olyan kirívóan nagy!
Viszont Marci baba!Hát ő kis húsgolyó!!!!Gyönyörűen ki van gömbölyödve!!! :wink:

Ja és Vanni!
Remélem éjszaka hagyod aludni azt a gyerkőcöt!Iza most is félig fenn volt 4kor,cumi a szájába...azóta is alszik! :lol: Akkor tuti nem éhes!!!!De már megint 10 órája alszik...a tegnapi 11 volt eddig a rekord! :wink:

annus11
 
 


Szofi!
Jók a képek amiket feltettél!
Én rájöttem h Iza mért sírt a közös babafotón!Nem tudott dönteni Csani és Bence között! :lol: :lol: Ahogy nézem Bencével össze is veszett! :lol: :lol:

annus11
 
 


Tök jók a képek :)
Vendég
 


Na Iza 6kor kelt :shock: Normális h ennyit alszik éjjel????Bár úgy veszem észre h cserébe többet van fenn nappal...

annus11
 
 


Annus, normális :)

Zsófi anno 1 órákat aludt :)
Vendég
 


Panndi!
Éjjel 1 órát aludt csak???? :shock: Vagy ezt nappalra írtad?Azért Iza nappal is alszik szépen,csak van h nem alszik el rögtön,akkor játszunk!Mg az esti fürcsi elött szokott fenn lenni!Most már összeszámolom h mennyit van fenn napközben....

annus11
 
 


sziasztok!

nagyon jók a talis képek és a video is, legalább hallottam Szofi hangját :)

annus én ha ébred éjszaka megetetem, legalább akkor is eszik, mert napközben katasztrófális a kajálás :(

ja és tegnap le...sztem a férjem, szegény gyerek már aludt majdnem 4 órát, ébredezett, hogy éhes, erre ő is, mint Édua a cumit dugdossák a szájába :(

tegnapi kajarekord 400 g :(, de este 1,5 óra alatt megevett 160-at :), és aztán cumi nélkül aludt el és éjszaka is meg most reggel is :)

anika, anyasági ikreknél szerintem majdnem duplán jár :) olyan 80-90 ezerre emlékszem, egy gyereknél 64.000

Ma én is reggel 6-tól fenn vagyok, nem tudtam visszaaludni mert ébredt először a kicsi aztán Édua, tegnap 9-kor keltünk :)

annus engem csak azért zavar ez a sok alvás, hogy nem eszik utána, nem hozza be még a saját átlagát sem, már rémálmaimban látom a bordáit :(

Úgy látszik a kovászos uborkát bírja a kiscsaj pocija :), imádom :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek! Most már legyen valahol közelebb is tali, hogy mi is el tudjunk menni. :lol: Vagy a margitszigeti babakocsis tali is jól hangzik, csak hétvégén legyen, hogy Apa el tudjon vinni. Olyan kiváncsi vagyok már a babákra élőben is. Persze az Anyukájuk is érdekel!

Böbi! Sajnálom a gatyát. :( Keress másikat! :)

Az én kislányom néhány napja éjjel kihagy egy etetést, és fél 4-kor ébred először. Nem akarom elkiabálni, de hip-hip-hurrá!!! :lol:
Nappal továbbra is sokat sír, leginkánn délután. Úgy 4 körül kezdődik nála az ordítás. Szerintem fájhat a hasa.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Edua!
Na emiatt nem aggódom!Iza szerencsére eszik!vagyis én ezt már zabálásnak nevezném :lol:
Larának meg semmi baja!Nem lehet mindenki bélpoklos!Amúgy ha hízik akkor biztos nincs baj!!!

Reny!
Mi neked a közel?Csak h tudjuk :lol: :lol: Margit sziget?
Azt nem tudom h melyik hétvége lenne jó...nálunk elég sok a program akkor,de vki dobjon fel egy időpontot!Hátha! :wink:

annus11
 
 


Annus: 11-et akartam írni :lol: Szóval hogy éjjel egyben aludt 11 órákat :)

Asszem rémfér még egy kávél :arrow:
Vendég
 


rémfér=rám fér

kávél=kávé
Vendég
 


panndi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Szuper lehetett a tali, megnéztem a "dokumentációját"! :lol:
Még jobban sajnálom, h elbaltáztam. :oops:

Továbbra is áll az ajánlatom jövő hétre, gyertek hozzánk! Mondjuk uígy kedden? :?:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó!
Ti merre laktok?Ha jól emlékszem ti is kintebb,nem?

Amúgy ilyen esetekre mentsd el az én számom nyugodtan!Ha a talin vagyok akkor azért,ha meg nem akkor úgyis itthon,net közelben,szóval tudok telefonos útbaigazítást adni! :wink:

annus11
 
 


Panndi!
Idd azt a kávét szerintem :lol: :lol: :lol: Akkor oké,a 11 óra normális!Én nem bánom mondjuk! :wink:

annus11
 
 


Böbi!
Én is vadászom az egyforma next rucikat a fiúknak :wink:
Léna meg csak velem tud ugye egyformában nyomulni :lol:

Anikó!
Merrefelé laktok? Nekem a kedd egyébként jó :wink:

Annus!
Ha gondolod, el is tudunk vinni kocsival jövő héten a talira :wink:

Léna még mindig alszik, tegnap ugye már 9 előtt aludt......Jó, egyszer 1/2 5-kor felkelt kajálni.......

Várom, hogy ébredjen, mert megyünk a fiúkkal az állatkertbe. Kíváncsi vagyok, hogy bírom majd a 3 gyerekkel. :roll:
Jön barátnőm is, szintén 3 gyerekkel :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


barbapapa, az igen, tök jü, hogy ennyien mentek :)

Kávét iszom, igenis!

Fruzsi veszekszik a játékállványával :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jó rég nem voltam már, csak nagyon felületesen olvasok vissza, de így is behozhatatlan a lemaradás... :cry: :cry:

Mi jól vagyunk Kamillával, élvezzük egymás társaságát... :lol: Ő már elég sokat van ébren nappal is, így evés után szinte mindig van legalább egy óra szerelmezés/játék anyával, mielőtt elaludna. :lol: Annyira imádom, gügyög, vigyorog, nyúl a játékokért, egy kis tündérmanó, csak az evés nem az erőssége (múlt héten volt 4800 gr, pedig ő az egyik "legöregebb" topicbaba, és nem volt koraszülött) :? , de megfogadtam, hogy amíg nem fogy, addig nincs tápszer!

Láttam volt tali múlt héten, annyira sajnálom, h lemaradtam róla!!!! Igazából nagyon hiányoztok mindannyian, meg a fórum is :oops:, de a melóhelyről elkezdtek újra küldözgetni melókat (eddig tartott a "kíméljük szegény kismamát"- program) :? , plusz elkezdtem készülni a szakvizsgámra (november), így amikor a béb alszik és nincs házimunka/főzés, leginkább ezzel foglalkozom, nem nagyon netezek. :cry: :cry: Azért ha összejön a jövő heti tali Anikónál, vagy akár a margitszigeti séta, dobjatok rám egy sms-t plíz! (számom a blogon) Köszi, köszi, köszi előre is!!!

És egy kérdés a végére :oops: : a talis képeken láttam, hogy mindenki cumisüvegből nyomja a tejcsit. Nem okoz ez gondot (cumizavar)? Én még nem mertem megpróbálni... :oops: :oops:

Sok-sok puszi minden maminak és a tündéri babáknak is!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


munkatársam most hívott, hogy a főnököm lehet meg fog keresni, ugyanis a menye, aki helyettem van már össze-vissza kavart mindent és nem végzi a munkát rendesen, szóval káosz van, és már a nagyfőnökök, a Pestiek is megelégelték a dolgot :)

erre jó leszek, helyrerakni mindent, gondolom míg nem találnak megint valakit helyettem :), azért nem akarok még visszamenni dolgozni, még 4 órában sem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


zsüci, jó hogy jöttél, kicsit megnyugodtam, hogy van még olyan baba itt a fórumon, aki nem "zabál" :)
Lara sem érte még el az 5 kg-ot :), ő ápr. 21-én született :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na jó, szóval a múlt heti és a tegnapi taliról is lemaradtam, és úúúúúgy sajnálom! Bakker!

Dobtam fel két képet a blogra a bébről, ha nem gond.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Édua, akkor egy cipőben járunk! Én most még minden héten viszem méricskélésre a védőnőhöz (ne tudd meg, már görcsben van a gyomrom, mikor elindulunk, hogy most vajon mennyivel múlta alul a tündér a múlt heti teljesítményét) :? , de ha betölti a három hónapot, egy-életem-egy-halálom, csak havonta viszem el. Ez a pararoham minden héten nem hiányzik! :? :?

(Btw: dokinéni reakciója a béb súlyára: biztos modellnek készül!) :shock: :shock: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


zsüci én ugyanígy voltam Éduával, na most már csak havonta viszem Larát, de 1 hónapig volt mérlegünk, most már nincs, és talán ezért is aggódom :), hogy most nem látom, hogy hízik :)

tápszert én is csak fogyás esetén fogom bevetni, pedig nekem üvegből eszik, csakhát ki tudja már mi a gond :), lehet nem is gond, csak családi vonás :)

Egyébként Éduának is kiállnak a bordái :), modell nem nagyon lehet, a magasságunk tök átlagos :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Helló!

Örülök, hogy jól sikerült a tali! csani ma 3/4 6 -kor kelt, tegnapi nap folyamán bezabbantott 800gr tejcsi után... Durva!

Zsüci, épp tegnap emlegettünk, hogy mi lehet veled!Jó, hogy visszataláltál, és a házimunka helyett tessék fórumozni!:)

Áron egyáltalán nem kirívóan nagy! Szerintem Csani volt kirívóan kicsi... Még a vele egy idős Léna is 70dkg-mal több... :oops: D annyit eszik, majd behozza! A nagyobb babák állítólag lassabban híznak!

Annus, és akkor Marci huncut pofijáról és Áron gyönyörű szeméről említést se teetünk!Nem csoda, hogy szegény Iza meg volt zaavarodva!

Anikó, merre laktok, lehet, hogy mi is mennénk.

Panndi, de gyagya vagy! :lol:

Nen tom mit akartam még...Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci, nálunk nem evett tejet üvegből senki.Csak az ikrek kaptak egy kis tápszert üvegből, mikor Petrának lemerültek a cici-elemei....

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hahaó

Annus!
Csani?Bence?Csani?Bence?Csani?Bence? : ))))))))))
Meg láttad, hogy elterpeszkedett kicsi fiam középen? ÚÚÚgy nyújtózkodott :)))))

Zsüci!
Mi nyomtuk az ikrekbe a tápot apával cumisüvegből, mert előtte mindketten szopiztak már felváltva és 1 óra múlva még kértek, de egyszerre... ikres szopipárna nélkül meg nem megy 1xre plusz esti nyűglődés kezdődött, amikor nem akarnak enni csak cumizni.... hazajöttünk, óránként felváltva rajtam lógtak :shock:

Cumizavar
Hát, igen, nem úgy kell enni a cumiból, mint a mellből, de hoába tanácsoltak más alternativ eszközöket, 2, egyszerre siró gyerek mellett számomra megoldhatatlan. Szóval kisebesedik a mellem,mert nem úgy kapják be :( de megyünk gyógytornára és remélem, javit rajtuk...

JA, alternativ etetés.. ami bejött kis mennyiségeknél, az a fecskendő. Pl. 5-10 ml Gripe watert úgy adom, hogy a kisujjam bedugom a szájukba, azt cumizzák, mint a cicit, és nyomom mellette lassn a fecsiből a cuccot és azt meg nyelik. És nem folyik mellé!!! ;)
Vendég
 


Pilisborosjenőn lakunk, a város határában. Kocsival pikk-pakk, busszal is 35 perc az Árpád-hídtól. Van hegy, erdő, jó levegő. Gyertek! Aki buszra felpattan, azt kocsival én fel tudom venni már itt! (Bár közel a buszmeg, csak felfelé kell tolni a babakocsit, kicsi torna...)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyagyaságot bóknak veszem :lol:

Zsófi hisztije nagyon sok, most épp hasal a földön és ordít :? Mikor növi ezt ki? Amúgy is hullik a hajam, na de így... :shock:
Vendég
 


Szofi, bocsánat a pongyola fogalmazásért, szóval a kérdés lényege a cumizavar lett volna, Petrus, köszi a választ! Nah, szóval ettől tartok én is, ezért nem is próbálkozunk üvegből etetéssel, pedig már nagyon kéne, legalább az esti utsó evést, hogy el tudjak menni edzeni. Muszáj lenne kicsit ledolgozni a súlyomból, mert az ízületeim elég tropák alapjáraton is, most viszont a térdem már úgy fáj, hogy alig tudok leguggolni-felállni. :? :? Grrrrr....

Na de nem panaszkodni jöttem! Olyan aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok, nem is gondoltam volna... :oops: :oops:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!
Én is itten...
Szofi, én is köszönöm a vendéglátást:) Szuper volt! És a párod is milyen segítőkész, és kommunikatív!
Szuperek a képek:)

Én is teszek majd fel, csak most szorít az idő..

Akkor lehet nálunk a következő tali, ha nem jövő héten, hanem utána való héten, bármelyik nap. Ide kocsival lehet igazán csak jönni, vagy hordozóval. a babakocsi kizárt sajna, olyan emelkedő van tőlünk a buszmegállóhoz, így akkor aki bkv-val jönne, valakinek el kellene ugrani autóval a megállóhoz, ami 1 perc...

most menek gyorsan, jön segítség, elmegyünk vásárolni, pihenőszéket szeretnék nagyon venni...

Marci is keveset evett tegnap, vagy 500grammot legjobb esetben, amikor 5650gr a súlya...

Puszi

Vanni
vanni
 
 


Zsüci!!!
Üdv itt!Örülök h bejelentkeztél!Tényleg emlegettünk tegnap :wink: Akkor ha tali lesz feltétlen dobunk smst!

Petra!
Igen,láttam a terpesztést!Meg Izának k is "behúzott" :lol: :lol:

Anikó!
És ez távolsági busz?Ami megy ki?

Barbi!
Lehet h elfogadom a felajánlásod és bepattanunk hozzátok a kocsiba :oops: :lol: De akkor majd beszélünk még h mi hogy merre,messze van még kedd :wink:

Iza olyan édin játszik a tornáztatóval!Már a lelógó dolgokat is eltalálja!Ma meg olyan vigyorgós kedve van! :wink: Vhogy be kéne izzítanom a videót....csak nehéz videózni miközben ott a gyerkőc is...de van állvány,végülis már mindegy,így is tele a lakás......

annus11
 
 


Na, felvarázsoltam a blogra egy térképet.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus, távolsági busz, vagyis sárga csuklós. Pár hónapja 200 Ft volt a jegy.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Zsüci!
Én néha adtam neki üvegből tejet amikor nem volt elég neki,szerencsére nem volt utána gond belőle!Szerintem ha nem sűrűn csinálod akkor nem bizti h baj lesz belőle!Pohárból szokták még...hát 1szer próbáltam,többet se...mivel akkor már ordított a gíerek h ő még éhes...még a cumisüveget is képes ilyenkor kilökni a kezemből!

Mi kiskanállal adjuk be neki a gripe watert!Nagyon ügyesen issza úgy!

Vanni!
Jó vásárlást!!!

Panndi!
Hajhullás :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus! Te közel vagy. :wink: Kispesten lakom.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anikó!
Nem a jegy miatt kérdeztem!Hanem h felengednek e babakocsival!Távolságin még nem utaztam!Ha a jegy árát nézem....hát 300 Ftos árnál....többször is át kell szállni,+ visszaút.Szóval én ezt már nem nézem :lol: Tegnap is 1szer lyukasztottam visszafelé,így csak 150 volt 1 út 8)
Szóval ilyen távolságba inkább betársulok vkihez és beszállok a benzinpénzbe 8)

annus11
 
 


Reny!
Oké!Akkor Köv hét Anikó,utána Vanni,aztán jöhetek én? :lol: Közben meg ha összejön a margit sziget akkor oda! :wink:

annus11
 
 


Annus, köszi előre is az sms-t!!

De ha már itt járok, akkor szeretném jelezni, hogy én is szívesen csatlakozom a jövő hét keddi programhoz! Sajnos autóm nincs, így marad a bkv, de mi többnyire úgyis kendőben közlekedünk, szóval nem gond.

Anikó, nagyon szép helyen laktok, jártam arra átutazóban 1-2x! Irigy, irigy! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok

huh,nekem nagyon suru napjaim voltak.
Volt egy kis csaladi banzaj is.
Parom occse idejott bnojevel kiabalni,mert mi csak az occset hivtuk h megnezheti a gyereket. Persze okkal,bnojet ismerem szuletesem ota kb, szarkevero,koszonesre se meltatjuk stb..
ugyhogy csodaaas volt persze.

Talis kepek nagyon cukikkkk :)

Annus!!
Iza megzavarodik a sok kis pasi lattan.. :D

panndi
Borot is dicsertek milyen hosszuu baba,legutobbi meresen 5140gramm,63centi.

hat kivancsi leszek mennyit nott :shock:
ugy no mint a gomba.... eddig 11 centit szuletese ota.
mikor lassul le a hossz noves ? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, azért írtam, h mennyi, mert jelzi, h baromi közel vagyunk. :D Városközpont nincs 15 km.

Zsüci, tavaly költöztünk ki és imádjuk!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hat hetesek vagyunk!

Kép

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Netti, Nektek ki a dokitok és a védőnőtök?
Vendég
 


jajj, Blanka de szép!

Panndi, igyad azt a kávét! :-) Nálunk is tombol a dackorszak., vannak jobb és vannak rosszabb napok. A múltkor már bezártam a szobájába, mert nem bírtam vele, 5 percig hisztizett, utána elkezdett játszani és aznap már nem is volt több hiszti.

Hű, ezt a sok talit már követni sem tudom, de olyan jó, hogy nem csak beszélünk róla, hanem teszünk is érte.

Képzeljétek, Iringó milyen jófej baby, hajnal 3-ig dolgoztam, majd odasúgtam neki, hogy nem bánnám, ha 4-kor nem ébresztene fel és negyed 6-ig aludt, majd visszaaludt és még 9-ig aludt. Gyöngyvirág is elvolt addig apukájával, így tudtam pihenni. Viszont kéééész vagyok az egész havi melóval. :lol:
Vendég
 


Panndi!
Máté még mindig van, hogy hisztizik, pedig sokáig "nem ismertük ezt a szót". Én beküldöm a fürdőbe, becsukom az ajtót, és mondom neki, ha megnyugodott, kijöhet. Bemegy, lefekszik a szőnyegre, bőg, aztán kb. 2-3 perc múlva kijön, mintha nem is lett volna semmi, tök normális, aranyosan beszél másról. Így gyorsan lenyugszik. De volt már egyszer egy kis hideg vizes arcmosás is. Az nem nagyon hatott.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Anika
szerintem a 72e ft körüli összeg úgy jön ki, hogy megkaptad az ikrekre a 2 hónapot: 16.000*2*2=64.000 Ft, és Aporra pedig a 16.000 és 12.200 (eddigi) közti különbséget 2 hónapra.
64.000 + 3.200*2 = 71.600 ft
Nem biztos, csak nekem ez a logikus.

A találka tényleg nagyon jó lehetett :-)
Már nekünk is kéne menni legközelebb :-)

Anikó
melyik napra tervezed? Csak mert szerdán megyünk oltásra és énnem vagyok olyan bevállalós, mint Annus :-)
Mit is írtál? Mennyi kocsival az Árpád hídtól?
pumuklii
 
 


Pumukli, keddről beszéltünk, gyertek!
Kocsival forgalomfüggő, de napközben én Béke téri rendelőből 20-25 perc alatt hazaértem.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Zsófi is a fürdőbe megy, ha kezelhetetlen :)

Jajjj, én nem tudom, miért vagyok fáradt, mikor mindkét gyerek alszik éjszaka :roll:

Böbi, biztos írtad, bocsi akkor, mit dolgozol otthon?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: