Új privát üzeneted érkezett!

Mi megyünk szeptemberben, Zsófi koszorúslány lesz :lol:
Vendég
 


trixi: hűtő :?
Vendég
 


Panndi
és vidékre mentek? Nekem ezzel van bajom, leutazni, alvást megoldani. Majával úgy voltunk, hogy Aggteleken volt az esküvő, lementünk előtte való nap, így lett belőle egy jó kis program. Az esküvő meg egy hotelben volt, babyphone elért az étteremig.
Egy szobában 4 -en még soha nem aludtunk :-)
Ja meg 5 éve láttam a srácot utoljára, menyasszonyt még soha, és nem ismernénk senkit rajta kívül az esküvőn. Annyira nem vonz.
pumuklii
 
 

 
 

Jaj a szomszéd házba jöttek a tűzoltók....hát remélem h semmi komoly...semmi kedvem az utcára vonulni a gyerekkel...aki most aludt el....

Esküvő:szerintem ha nem olyan közeli akkor nem baj ha kihagyod!Mi ugye voltunk mikor 6hetes volt,de ki nem hagytam volna az esküvőt!Amúgy mivel Szolnokon volt így az alvás is megoldható volt!


Szofi!
Akkor viszek én is vmit...még ne tudom mit...vmit inni az biztos.....

annus11
 
 


Vmi feszítő vasat vittek meg nagy fejszét :shock: de legalább nem tűz.... :roll:

annus11
 
 


Vidékre, de kapunk szállást, bébiőr vigyáz a gyerekekre :wink:
Vendég
 


Hali!

Hű, tegnap és ma nagyon nagyon nyügi napunk van....
Alig állok a lábaimon...éjjel kellett dolgoznom, mert nappal nonstop lefoglalt Lili. Márcsak ezt a hetet kell lenyomnom és vége a melónak egy darabig....
Úúúúúúúúúúúgy irigylem azokat, akiknek többet segít a férjük.... :oops:
Nálunk az volt most hétvégén a max., hogy addig vigyázott Lilire, ameddig elrohantam bevásárolni.... :( ...szóval nem nagyon vitte túlzásba......ááááááááá, na, mind1.....kicsit kiakadtam most......Durocell nyuszinak néz mindenki.....pedig végesek a határaim és most épp nagyon lemerültem..... :cry:

Netti!
Ari a kép apáról és lányáról. :lol:

Na, megyek....még csak most jön a házimunka.....meg enni is kellene valamit ma..... :oops: :?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

De elmennék a babatalálkozóra, de messze vagyok.

engem az borít ki, hogy hol sok tejem van, hol éppen elég, hol kevesebb. Tegnap csak 50-eket szoptak két óránként. A cumis üvegből kínált tápszert nem fogadták el. Olyan érzésem volt, mintha egész nap szoptatnék. Amikor elég tej van sokkal nyugisabbak a napok. Én szeretnék sokáig szoptatni, Aporral olyan egyszerű volt. Rengeteg tejem volt. A tápszert hírből sem ismeri. Én is ellenzem a tápszert, de ha nincs tej, valamit adni kell és a babának növekednie kell.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Nekem nagyon sokat segít a férjem, de muszáj neki, nem győzném a 3 gyereket. Aporhoz ő kel éjjel, ha szükséges, a lányokhoz én. Nappal is sokat foglalkozik Aporral. A lányokkal inkább én törődöm.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Hétvégén nem voltunk itthon, így lesz mit bepótolnom.
Addig is ameddig visszaolvasok, hoztam egy képet. Tudom, hogy normális, ha gennyesen fakad ki az oltás helye, de ennyire?????
Csütörtökön fakadt ki, de csak mára lett ennyire csúnya.

Na megyek olvasni, van mit.... :lol:

Kép
Vendég
 


Trixi, kár, hogy nem jössz... :(

Böbikém, én nem tudom... Jelenleg azon aggódom, hogy nálunk csak egy kis dudort tudok kitapintani, de nem is látszik... Valami gáz van, ha nem fakad ki, ezt tudja valaki, hogy mi a szabály? meddig kell várni, hogy szétdurranjon?

Annus, nem muszáj hozni, azért mondom, hogy én veszek mindent, csak ha valaki szeretne!

Dóri hol van? Meg Zsüci? meg Hean? Hahó, emberek!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Az én férjem is sokat segít, de azért kell neki mondani, hogy lécci csináld ezt csináld azt, de akkor szépen meg is csinálja... :roll:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza
nekem is kiveteles volt ez a mostani hetvege h ennyit tudott segiteni .. :roll:
nemtudom mi utott bele :D
de ma reggel is kesobb ment dolgozni ES lehozta magatol a gyereket az emeletrol aki mar nyoszorgott szopi utan es nem hagyott persze aludni. ugy bealudtam kozben h eszre se vettem,csak ket ora mulva ebredtem h ures fent minden.
lejovok,a gyerek a jarokaban alszik !!!
o meg a kanapen..
nem is ment volna addig dolgozni,amig nem kelek fel.
csak h pihenhessek.
sztem latszott rajtam h nagyon a kimerules szelen vagyok..
ennek oromore ma nagytakaritottam.
(rafert a hazra)
Boro is hagyott vegig. ennyi extra nyugis nap utan meg is erdemeltem sztem.
nekunk szornyu volt a multhet. vagyis szerdatol tegnapig. meg ejjel is felkelt,de nem enni.. pedig mar jo ideje nem ebredt ejjel.
Amugy sztem Boro is kezdi megszokni jobban az apjat es nem hisztizek neki mar annyit mint az elejen,ezert az apja is tobb idot tud vele tolteni.
Voltunk dedszuloknel,meg nagyszuloknel.
A kislanyom szepen bemutatkozott.
VEGIG uvoltotte.
Ebedelni is egymas utan tudtunk :shock:
Ezen kivul felidegesitettek rendesen,nemtudom mikor viszem legkozelebb "tarsasagba". Blogra majd leirom :twisted:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lányok!

Létezik, hogy szoptatás alatt minden előjel nélkül ilyen hamar megjöjjön a mensim?

Marci után 8 hónap múlva jelentkezett csak. Ez nekem még korainak tűnik...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


szofi: 6 hónapos koráig kell kifakadnia, Fruzsinak sincs még semmi.

trixi: létezik :)
Vendég
 


ANNUS!!!!

Nem küldtél meghívót, így nem tudom, hol lakik Szofi :P

Szofi!
Ne izgulj, nekem egyik fiúnak se fakadt ki, Noelt újra is oltották, de az se látszódott....Most Lénának egy apró kis dudort legalább ki tudok tapintani, a fiúknál ez se volt.
Vigyek esetleg sütit, vagy valami pogácsa félét?

Böbi!
Azért ez a BCG heg számomra ijesztő :shock:
Ugye én sose láttam még.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


lányok nekem miért nem olyan gyerekeim vannak, akiket lehet tömni? :), úgy etetném őket, erre nem hagyják :)

Böbi ez nekem is ijesztő, Larának is ki van fakadva, de neki csak mintha száradna le a bőr róla és kicsit piros.

férjem nekem is akkor segít, ha főzök, de csak ha sír a gyerek, és ha a kezébe nyomom, na ilyenkor együtt olvasnak és fekszenek az ágyon :), aztán Lara megunja és bealszik :)

Mensi nekem még nem jelentkezett, de az idegállapotom már hasonlít a mensi előtti napokéhoz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ja védőnő ma megint beállított, mikor elment, férjem megkérdezte tőlem, hogy tudtam hogy jön? én meg mondom nem szokott bejelentkezni :( :)
Szerinte be kell oltatni a meningococcus elleni oltással is a gyerekek, mert különben mire diagnosztizálják a fertőzést már le kell amputálni a lábát vagy valami ilyesmiket mondott, szerinte nem érdemes variálni néhány ezer Ft-os oltással :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


:shock: :evil: :evil: :shock: :shock: :shock:

edua, etikátlan ilyenekkel riogatni az anyákat.Tény, hogy a meningococcusveszélyes baktérium, de így ....Ez nem tájékoztatás.
zili
 
 


Jaj, most olvasom a BCG-t( visszafelé olvasok)Böbi, ez még belefér a normálba is, de a gyerekorvosnak mindenképp szólj.Hónalji nyirokcsomó is bedagadhat, kar mozgatása fájdalmas lehet.Ha a hónalji nycs tályogosodik, azt bemetszik, hogy tudjon ürülni. Ronda, de ne ijedj meg.

Pannidi, nem 6 hós korig, áés nem is kell, hogy kifakadjon. 4-8 hetes korig meg kell jelennie a reakciónak, beszűrődésnek.Ez lehet pirosság, göbcse a bőr alatt, kisebb is, nagyobb is, vagy fakadás, mint Böbiéknél. Ha nincs, akkor 6 hónaposan újra ltanak. a az sem látszik, utána már nem oltanak akkor sem többször.
zili
 
 


Annus!
Köszi :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ildi!
Meningococcus lábamputáció???? Ez hülye!!! És már vki leirta, hogy a meningococcusnak sok törzse van és pont az ellen nincs oltás, ami nálunk van...
Vendég
 


Netti!
Nyugi! Én úúúúúúúúúgy utálom, amikor Lili elkezd sírni és a vendégek meg kérdezgetik, hogy miiiiiiiii a baja...............na mi lenne, bébi...sír, ha fáj a hasa, vagy éhes, vagy nyügi, vagy rossz az idő, vagy büfiznie kell, vagy álmos, vagy unatkozik....vagy csak úgy.....
Tisztelet a kivételnek....mert azért van olyan is, aki bókokkal halmozza el, hogy milyen erős a tüdeje, hogy így tud ordítani. :lol:

Böbi!
Visszaigazoltalak facebookon!
Mizujs veletek? (ki az a latin lover a fotón melletted? :roll: :lol: )

Na, hazajött a férjem, lassan megyünk... indul az esti pancsi-szopi-ringatás menet.

Kép
mozza
 
 


Ja!

Ma Lili kimondta az 'igen'-t is!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Mondjuk ő öööööögeeeeeeeeen-nek ejtette, de absz. kivehető volt. Majd levideózom legközelebb.
Olyan ügyi, nézi a számat és megpróbálja leutánozni, hogy hogy ejtem a hangokat.
:shock: :D

Kép
mozza
 
 


Pár kép tegnapról és máról! :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Böbi!
huuu ,ez írtó ronda :lol: Nekünk most piros és van benne egy kis fehéres...tegnap lett ilyen.

Hát remélem h holnap jobb idő lesz...Iza ító nűgös volt ma...szerencsére csak szórakoztatni kellett,össze vissza evett...melege volt,nem tudott aludni...viszont már 1 órája letettem....remélem h éjjel nem fog kelni.....
Holnap lehet h kenguruban megyek vele...majd meglátom milyen lesz az idő! :wink:

Barbi!
Bocsi h csak most küldtem!Rövid az agyam :oops:


Nálunk öcsém szokta kérdezni h mért sír...

annus11
 
 


Mozza :lol: :lol:
Nálunk Iza azt mondja h hülye...persze vhogy úgy h hüleeee.Biz isten nem mondtam neki :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus :lol: :lol: :lol:
Na, ezek után kiváncsi leszek mi lesz a következő! :lol:
Ha vm. hasonló, akkor azért beszélnék a helyedben az öcséddel.... :lol: :lol: ....titokban betanítja a gyereket. :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


Köszi a BCG infót, nekünk göbcse van a bőr alatt, de ugye, mint írtam, nem látszik!

Barbapapa, megvan a cím, és a telefonszám? Megpróbálom priviben is elküldeni, de nem szokott összejönni... :?

Édes Jézus, még hányféle coccus van??? Mert valami ellen van a prevenar, azt beadatom, király, de mi ez a másik??? És van még?

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nekünk is göbcse van :-) Majának kis piros pötty lett, nem kellett újraoltani.

Annus
jó az új szerzemény, na meg Iza sapkája!

Meningococcusra én írtam az okosságokat.

Szofi
az a pneumococcusra van, azt én is beadatom majd.
pumuklii
 
 


Sziasztok!
Annus tényleg még én sem küldtem képet.Bocsi :oops:
Bcg,nekünk piros göb,jó nagy,meg olyan volt mintha patti lenne.Na ez tegnap 3x gennyezett,ma még nem.Anyum mondta hogy tesómnak 3 hétig volt olyan,mint Iringónak.
Holnapra jó talit.Hozzánk lehet holnap,vagy szerdán jön barátnőm,akivel a kórházban ismerkedtünk össze.Neki kisfia van.Már várom,majd hozok képeket.
Annus,Iza nagyon kis husi és csodaszép.Tetszik az új játéka is.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na mindig kimarad valami.Grétit újra kellett oltani,semmi nem volt neki.
Ma Hanna összesen nappal 23 percet aludt. :shock: Semmi.....már ki vagyok.
Szép álmokat

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


zili: ja, kifakadniua tényleg nem kell, de nekünk a doki 6 hónapot mondott :roll:

Voltam egyórás masszázson, nagyon jó volt :) Pénteken forró csokkis maszázsra megyek :lol:
Vendég
 


Iza szép :)
Vendég
 


Sziasztok!

Észrevettem, hogy bár Csani szép sárgát kakil, de eléggé híg. Kell ezzel valamit csinálni? Mitől lehet?

Köszi előre is!

Puszi

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szisztok! Jól eltűntem, de azért vagyok!

Teljesen el vagyok havazva a munkámmal, ráadássul a gépünk is rossz volt már megint. :x

Sajnos csak ezt az egy oldalt tudtam visszaolvasni, talán majd később...

Szofi! Mit látok? Holnap Nálatok szerveződik tali? Jól ráéreztem, mikor kell jönnöm! Szívesen mennék, ráadásul itt lakom hozzád közel. Megpróbálok találni valakit, aki vigyáz Alízra és akkor megyek, de mindenképp felhívlak holnap!

Böbi! BCG tényleg elég csúnya, de ne ijedj meg, szerintem normális. Áronnak egyelőre egy hatalmas piros dudor, de a doki szerint ki fog fakadni. Alíznak 8 hós koráig váladékozott és nagyon ronda volt.

Kép

Kép
hean
 
 


Áronnak is nagyon híg, minden nap eláztat egy-két garnítúra ruhát. Minden pelenkából kifolyik. Amíg gyarapodik a baba rendesen, nincs baj.

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk..
Szofi! Mi is készülünk holnap Hozzátok, de irtó sűrű napunk lesz, és nem tudom, összejön-e...
Reggel még be kell főznöm 10kg barackot, utána nagynénémékhez megyünk meggyet szedni. Aztán ha belefér még, Hozzátok... :) A számodat mindenesetre elmentettem...

A BCG oltás helye egyik gyerekemnél sem volt ilyen "csúnya", mit Bogyónál. Álltólag ez a jó. Olyan,mint egy ronda nagy pattanás... (A nagyoknál csak egy piros pötty volt...)

Csajok, én olyan béna vagyok! Az említett videókat hogyan lehet megnézni. (Én még csak itt tartok... :oops: )

Kép
szkitty
 
 


Jó reggelt!!!

Iza tegnap már 7kor aludt...gondoltam akkor hamarabb kel...erre fél6ig húzta :shock: :lol: Ki is pihentem magam!

Szofi!
Akkor megyünk mi is,de nem tom h babakocsival vagy nélküle...az időtől függ!Majd írok h Iza kb mikor evett és ahhoz mérten indulunk!


Kitty!
Videók a blogban!Anitáé a sajátjában!

Anita!
Te is feldobod a közös blogba is a videót!!!???

Panndi!
Csokis masszázs???Hmmmmitt is van a szomszéd utcában mindenféle...már gondolkoztam h a hátamat meg kéne maszírozni...de én még sose voltam ilyenen...amúgy az uram ugye Sopronban helyettem is volt,mert akkor nekem nem lehetett...úgyis jön a névnapom,legalább tudom mit kell kérni!

Hean!
te mit dolgozol :shock: Remélem tudsz jönni ma!!!

Mozza!
Neked meg kitartás erre a hétre!Aztán csak Lilizz!!!! :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt :)

Fruzsi olyan ügyes volt, este megetettem, aztán beettem az ágyába, elköszöntem tőle, pár opercig nyöszörgött és reggelig aludt :)

Annus: kíváncsi vagyok a csokis masszázsra :) Ha már nem ehetem...
Vendég
 


Jó reggelt!

Coccusok: hát sokféle van, ez a szó "csak " azt jelenti, hogy GÖMB alakú a baci...

Bacilus= pálcika alakú
coccus= gömb
diplococcus=dupla gömb
spirocheta= csavart stb....

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, köszi, ez sokmindent megmagyaráz!

csani se aludt semmit tegnap, de az éjszaka Isten áldása volt! 6-kor kelt, és szopi után visszaaludt, most ébredezik, végre aludtam 7-8 órát, el se hiszem.

Kezd pöttyös lenni a popsija - gondolom a rettegett pelenkakiütés. Kenem sudocrem-mel meg a gyógyszertárival, de egyelőre nem múlik... ötletek? :?

TALI: Hean, nagyon remélem, hogy tudsz jönni, szerintem ha gondolod hozd nyugodtan Alízt is!!!
Kitty, nektek is nagyon örülnék, szorítok, hogy összejöjjön.
MÉGEGYSZER: 3. emelet, és nincs lift, mindenki így készüljön. A babakocsikat is limitált számban tudjuk elhelyezni, úgyhogy aki teheti, kenguruban vagy hordozóban hozza a csöppséget.
A címem és a telefonszámom a blogban a profilomnál van fent!

Nagyon várok mindenkit szeretettel gyümilevekkel, meg fincsi ropogtatnivalókkal!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hanna éjjel elég rosszul aludt.

Eddig mindig 9-10-től szokott aludni 3-4-ig. De ma felkelt hajnal fél 1-kor, aztán alig akart szopizni, hamar bealudt. Így persze nem lakott jól és fél 3-kor újra fent volt és üvöltött. Akkor megint nem evett sokat, így felkelt 5 körül is enni. De akkor már belediktáltam többet.
Úgy hogy most alszik végre:) :)
Nem tom mi baja volt. Már kezd szórakozni velem :?
Én meg teljesen kivagyok :(

Tegnap nagyon aranyos volt napközben, alig sírt és sokat mosolygott, "beszélgetett" :D Ezt böjtöltük biztos éjszaka :D


Nálunk sem fakadt ki a BCG, csak kis pukli van a bőre alatt.

Mi is megyünk szombaton lagziba. Visszük magunkkal Hanncsit. Remélem jó kislány lesz és hagy minket szórakozni :roll:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Jó reggelt!

Szofi,
én nem tudok ma menni, egyfelől gyáva vagyok és nem merem még bevállalni az utat (ha bogi nyűgi, képes végogbőgni az utat...) , másfelől meg most jön anyum, el tudok rohanni vásárolni, délután anyósomék. :(

Kiütés a popin: Bogonak is volt néhány hete, én sudocremmel kentem akkor csak néhány napig, utána helyrejött. Most már napközben gyógyszertárit kap, éjszakára pedig sudocremet.

Panndi,
jó masszázsolást :) :)
még nekem is van egy kuponom, el kéne már majd menni, csak tőlünk messze van, 1 óra oda, ugyanynnyi vissza az út :(

emese1979
 
 


Hali!

Szofi!
Nekünk az jött be, hogy csak sudocremmel kenem Lili popóját. Gyógyszertári felejtős. A sudo-ból úgysem kell olyan sok, elég ha vékony rétegben fedi és Lili popóján 1 pötty sincs-koppkopp. Sőt, én a hajlatait is besudocremezem ebben a melegben.

Annus!
Tényleg király Iza kalapja. Honnan?????

Susy!
Nálunk pont fordítva volt. Tegnap absz. nem aludt, max. 15 perceket, eg. nap foglalkozni kellett a kiscsajjal. Estére nagyon fári lett és nyügi.
Letettem aludni f10-kor és reggel 8-kor kelt!!!!!! :shock: :shock: :D
Na, ezt el tudnám viselni, már az szupi lenne, ha 6ig minden reggel alukálna szépen. :roll: Na, majd meglátjuk....

Lili kezd ráállni a napi 5 kajára! :shock: Akkor viszont 150-160akat gurít be! :shock:

Többiek hol vannak?????????
Nem pörög úgy most a topic! :roll:

Esztó? Böbi? Kutyafüle?
Mizujs?

Na, megyek, lassan ö.kapom magam, ma van még egy meetingem, aztán kezdődik a promóm. Vasárnapig tart. Utána jöhet a heje-huja lazsálás. De várom! :lol:

Ja, még1: Volt már valaki usziban????? Nem 'ártott' a klór? Használtatok vazelint?? :oops:

Kép
mozza
 
 


Teszek fel néhány hétvégi képet Hannáról:
Kép Pöttyös Panna
Kép Meleg volt
Kép
Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Ja, még akartam írni, hogy én még szedem az Elevitet, meg a vasat. Remélem így megúszom majd a hajhullást.
(mennyire gyakori tényleg- azt hallottam, hogy kb. 2-3 hónap szoptatás után elkezd :? )

Kép
mozza
 
 


Szofi!
Akkor megpróbálok kengurúban menni!Remélem nem fog esni...de lehet akkor nem viszek semmit :oops: Mert még azt se tudom h Izának a pelust és társait mibe teszem...hátizsákom nincs....csak válltáskám...na majd megnézem!

Mozza!
Usziban nem voltam,nem is megyek szerintem...ahhoz fürdőruha is kéne,van,jó is rám...de a csíkjaimat nem mutogatnám....vazelin? :shock: Az meg minek??? :oops:

Pöttyös Panna haláli!!!!Nagyon aranyos!!!!!

Mozza!
Sapit kivételese kaptuk :wink:

Én egész eddig a blogomat költöztettem...az extra olyan sz*r :evil: felmérgelt :wink: Majd hozom az új címet is!

Igen igen,megint eltűnt egy csomó ember!!!!!Adjatok vmi életjelet magatokról!!!!!!!

annus11
 
 


sziasztok,

megjöttünk a két napos nyralásból, nagyon jó volt.
apára buktam csak ki mert megetettem Álmost este f9-kor,erre hajnal 4kor felkeltette szegényt h egyen, mert annyira aggódott h nem kel kajáért... :shock: :lol:
hát mondanom se kell h álometetés volt, a bgyermekemet nem nagyon izgatta az apja aggódása :)

nemsokára viszem dokihoz mert szívni kell még mindig az orrát. inkább megvizsgáltatom...
aztán meg 2re viszem uh-ra. ugyhogy majd du-este visszaolvasok.

remélem mindenkivel minden OK.

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Látom, többen megyünk szombaton lakodalomba. Remélem, jó idő lesz, legalább az eső ne essen. Kíváncsi leszek, melyik baba, hogy bírja majd. Reménykedem, hogy csak úgy, mint anno Iza :wink:

Nálunk szombaton falunap volt, az újszülöttek részére meg fácskaátadó. Ezzel a gesztussal jelzi a falu vezetése, hogy itt egy kis hont foglaltak a törpék. Kedves gesztus.

Mozza! A hajhullás Máténál engem is durván elért, szörnyen hullott a hajam. Szerencsére most még kerül (nehogy elkiabáljam ..)

Böbi!
Máténak is nagyon csúnya volt az oltása helye, és nagyon sokáig. Szerintem ez belefér, de ha téged megnyugtat, mutasd meg dokinak (vagy a védőnőnek).

Fácskátadós képek:
Kép Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Elvileg itt csepelen is van ilyen fa ültetés az újszülötteknek, (legalábbis a csepel újság szerint) de m még nem kaptunk semmit. :( Pedig jó lenne...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: