Új privát üzeneted érkezett!

Ja és kedden 11-re megyünk 4Dre!!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Műxik a kezem!!!! :lol: :lol: nem mondom, hogy nem érzékeny, de tudom használni! Jesssz! :lol:

Sleepin :)
Hogy fogom megtudni, mi volt 4D-én??? :D Szocreál fatáborban nem lesz net! :lol:
Házassági évfordulót mi is elfelejtjük mindig! Kettő is van! Tényleg, most lesz az egyik 10-én! Hányadik is? Pill, számolok: 15+1+1= 17.
Fertőtlenítés megvolt! :D

Dike :)
Aszpirinhez nemtok hozzászólni, azt nem próbáltam. csajok majd leírják. Gyógyulgass!!!

Kata :)
Na, azt értékeltem volna, ha House vagdos!!! :lol: :lol: De nem is hasonlított rá..... Ha nem lenne bucikötésen, lefotóznám Neked!!! :wink:

Haga :)
Banyek. Ilyen van? :shock: :twisted:
Szúnyogos repcsi volt!

Fenci :)
Nagyon helyes! :)

Princzike :)
Te is megjártad a dokihozmenést? Nem értem én esztet.... Döbbenet.

Gröni :)
laptetü, laptetü??
:lol: :lol:

Na, előző oldal megint nincs meg....

Minnyá OFFolok a bútorképekkel. :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Na szóval...

Ez egy Németországban vásárolt, ápolt, megkímélt, nagyon szép bőr ülőgarnitúra.
Kép Kép Kép

Tükrös hálószobaszekrény
Kép

Ifjúsági bútor
Kép Kép Kép

Árakat csak priviben. Körbenéztünk, mit hogy adnak kb. Ahhoz igazítottuk. Alkudni lehet!!!
Ja, a cucc még Bőben van, de el fogjuk hozni Győrbe, valószínű....

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Hihi! :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


sleepin
na, akkor ti is megtudjátok, ki puposodik odabent! hihetetlenül megy az idö, ugy emlékszem még, amikor csodálkozva tezsteltél!
Boldog házasságit!!

gyugyi
wazz, ekkora kötés? :shock: egy gyulladt tüsző miatt???

D ma jön haza, szoriccsatok, hogy birjam idegekkel :lol: P most lett lázas, ö hétfön érkezik :roll: most má mindig beteg lesz valamelyik?

gizi
12 hetes uh kint lesz No-ban?
Vendég
 


Kata :)
Kitartás! :wink: Nem könnyű , tudom. Bár jó rég volt, de én is megoldottam valahogy! :D
Most már csak fedőkötésem van! Vasárnap kell mennem megint. Bazi nagyra dagadt ám az a pici tüsző! :shock: Jól kibaltáztam magammal. 8)

Na, megyek, összevakarom a lakást, este kártyaparti. :D

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi
Szép nagy kötés :shock: :lol: most már tuti nem fúj el a szél :)

Kata
kitartás!

Sleepin
Boldog házassági évfordulót!
Nekünk jövő héten lesz :)

Annyira dög meleg van ma. Voltam városban bent, hogy intézzem ügyeim, de mire haza értem, azt hittem aszalt gyümölcs lesz belőlem. :P

Kép

Kép
princzike
 
 


Gyugyi, ha nem felejtem el, küldök egy smst, ha gondolod! :wink: Ezen ne múljon. :) Szép kötés, 40 fokban nincs is jobb... :?

Tényleg rohadt meleg van, reggel Bendével kibumliztunk piacra, azt hittem egybeolvadok az aszfalttal. Aztán mártóztunk egyet itthon, most tente előtt meg megint, mert Bende úgy nézett ki, mint aki most lépett ki egy Hitchkock filmből (dinnyét evett). :) Dobok mindjárt képet róla. :D

Szombat-vasárnap is ilyen időt mond. Még jó, hogy nem lesz sok dolgunk... Csak Apa ne melózna. :(

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép Kép
Kép Kép

Komment: Azért néz ki így, mert miközben dinnyézett, fel-alá rohangált egy pocsolyában (amit Ő csinált a kutyák vizéből) és miközben evett, röhögött, ezáltal folyt ki a dinnyelé a száján. :)
Ja és ez az én trikóm rajta. :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Fiad! :lol: :lol: :lol:
csipcsab
 
 


Dike!
sztem 2x1?vagy napi 1?tesztig szedd :lol:
sok folyadék,!!!!!!!!!

Sleepin, Fenci!
édes kis csávók 8)

Gyugyi!
basszus....mekkora kötés :shock:

Gröni!
a ....-t nem értettem :roll: :oops:


jajj, most többre nem telik, már megy a hiszti(ez megy pár napja) :roll: :lol:
Vendég
 


Dike!
sztem 2x1?vagy napi 1?tesztig szedd :lol:
sok folyadék,!!!!!!!!!

Sleepin, Fenci!
édes kis csávók 8)

Gyugyi!
basszus....mekkora kötés :shock:

Gröni!
a ....-t nem értettem :roll: :oops:


jajj, most többre nem telik, már megy a hiszti(ez megy pár napja) :roll: :lol:
Vendég
 


:oops:
Vendég
 


Jaj Vicuska! Terhes vagy? :P Nézd vissza az elöző oldalt, a képek feletti szöveget különös figyelemmel! :P Ja, az én hozzászólásomnál! :P


Sleepin!


De vagány fiad van! :lol: A szeme tisztára, mint a tied! Ugye? Lassan súlyba is leköröz! :lol: Tényleg ilyen pici vagy? :shock: Keddre drukk, -ha addig nem jönnék- hogy megmutassa ketteske micsodája van!

Kata!

Sok enerdzsit küldök, most van bőven! Azt nem tom meddig, de addig szorgalmasan küldöm! :wink: Fiacskáidnak jobbulást! Minnyá itt van szeptember P megy suliba, könnyebb lesz! Vagy nem! :lol:

Ezért a szeptemberért Gyugyi lenyakaz! :lol:

Gyugyi!

Jobbulást! Nem semmi mekkora kötést kaptál! :shock: Méghogy bajban az eü! :lol: Nekem lapalj! Ha duplázok jön hármaska! Úgyhogy ne hagyjátok meg nekem, majd szólok mikor esedékes! :lol:

Dike!

Neked is jobbulást! Mikor mész uhura? Nem emlékszem! :oops:

Princzike!

Basszus, hogy mik vannak! :evil: Én ilyenkor általában megemlítem, hogy honnan kapja a fizetését, bejön! 8)


Haga!

Basszus! :evil: Ahogy ott is írta valaki, betegjogi képviselő! Neked főleg sűrűbb vizsgálat kell. Mi az hogy megbüntetik! Ne hagyd annyiban! Bár itt az a baj, hogy ezzel az orvossal már nem leszel kisegítve, sajnos. Nem számíthatsz rá, valszeg!

Kép

Kép
gröni
 
 


Képzeljétek! Kisbéren kb 100-200 méterre tölünk csapott a villám a lovardába! :shock: Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy megijedtünk! Persze Dóra végigaludta! :lol: Most kattog az agyam, hogy mi lett volna, ha..... :?

Kép

Kép
gröni
 
 


Isteni vagyok, fekve írok és nem látom a betűket. 1 mozdulattal kijelöltem mindent és ki is törötem. :D Wow, bezzeg ha ezt akartam volna...

Gröni, van villámárítótok, nem? Nálunk Apa fosós nagyon ilyen téren.
Na jó, az a trikó össze is ment a mosásban. Nekem kb. a köldököm felett 5 cm-vel ér véget. :D Már nem hordom.
Bendus szeme alapvetően az Apjáé (színre), viszont a nézése az enyém. :) Nem tudom, hogy hoztuk így össze. :)

Vicus, kitartás a hisztis napokért, sajnos van ilyen, Őt is gyötri szerintem a kánikula. :(

Kata, menni fog! Olyan stramm ügyes csajszi vagy!!!! Majd gyere és zúdítsd ránk a bosszúságokat! :) Persze csak ha lesz! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Dettó Dóra! Szeme apjáé, nézése enyimé! Érdekes egyveleg, nem lehet eldönteni kire hasonlít! Nem nálunk történt, a Penny parkolójában pakoltunk épp! De válaszolok azért, fogalmam sincs van-e villámhárítónk! :P

Na, végig kukkoltam pár oldalt (Gyugyi azt is, bosszantó :evil: ) megyek aludni!

Jóccakát!

Kép

Kép
gröni
 
 


jó reggelt!

Gyugyi!

Ekkora kötést!Jó ég!


Kislányok,kisfiúk nagyon édesek! :D :D :D


Valószínű benyeltem valami bacit.Fáj a torkom,folyik az orrom,tüsszögök.

Képzeljétek öcsikémnek gipszbe van a keze.Elesett a szobájába,de nem tört el neki,csak valószínüleg meghúzta,vagy elmozdulhatott kicsit a csont,de azért raktak rá gipszet.
Most gondba van nagyon,mert a ragtapaszt is nehezen viseli,gondolhatjátok hogy áll a gipszhez.Ráadásul mennének Balcsira,de így nem lehet fürödni.Szegényem.Az én drága férjecském meg megnyugtatta hogy : "nem baj majd arra írják a csajok a telószámokat."na innentől büszke a gipszre. :D
Vendég
 


Haga!

Hihetetlen ez a doki!Tényleg fel kéne keresned a betegjogi képviselőt.
Vendég
 


Kép

Kép

eddig csak a lufi landolt ági fején, meg megkinálta ropival és megnézte, dudál-e az orra. ja, és meg akarta furni a hátát. simogatja, csak néha durván, de nem dirket. amugy mosolyog, kacag neki, ismételgeti, hogy Ádi, Ádi (Ági), fel kell emelni, hogy belenézzen a kiságyba, nagyon édes eddig. aztán biztos lesz rosszabb is.

lili
öcséd nyáron visel kesztyűT? :?

sleepin
annyira édes ez a kissrác, bevállanán pár napra. tök bírom a huncut szemét. a haját vágjátok már? vagy ez a természetes fazon? D-nak csak hátul vágtam a nyakánál, hogy ne csikizze
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Csak bekukk, ezer a dolgom. (Na meg kellemesen másnapos vagyok... :oops: :lol: :lol: )

Az új pólómat azé' megmutizom. Tegnap kaptam a kollégáimtól a szülinapomra! :lol: :lol:
Kép

Pusszantás!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Zapáné
Vazze az a kéz! :shock:
Szeretem az ilyen pólókat. :lol:

Kata
De jó képek. :D Kitartás a 3 lurkóhoz!!! :D

Sleepin
Bendegúz a gézengúz. :lol:

Mi ma megyünk lagziba. :D Már itt ülök, a fejemen várom, hogy hasson a hajszínező...csak a szokásos világosbarna, ami sötétbarna lesz. :wink:
Miskolcra megyünk, párom haverja nősül, ő lesz a tanú. :) Neki még tegnap este levágtam a haját, most meg kocsit mos.
Remélem jól fogom bírni, nagyon meleg van már most...és remélem este sem alszom be. :)

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, mi a helyzet.

Gizi :)

Köszi szépen a navigálást, leírtam, és arra megyünk.
Csütörtökön 2-re hívott a doki,, időpont nélkül, metr azt csak 1 hóval később tudott volna adni, és most soron kívül fogad...
Már előre izgulok, apával ketten a fővárosban :roll:

Felajánlotta apu is, hogy elvisz, mégiscsak nagyobb a rutinja, és ismeri pestet, de én nem merek mellé beülni...
Pedig jó lenne, ha mindannyian mennénk, mert akkor el tudnánk menni a Tropicariumba is... De nem merek mellette ülni, plusz Albert is ott lenne, korán kéne indulni, nem tudna aludni, stb...
Van egy rakás üdülési csekkem, de nem tudom hol váltsuk be, merthát ugye én fürdeni nem fürödhetek, így az élményparkok kilőve. Az álltakertbe meg nem tudunk annyiszor elmenni Veszprémbe...


Sleepin :)

Huncut kis Bende "baba" :lol:
ő is szereti a dinnyét ezek szerint :wink:



Zapáné :lol:

Mekkora egy durung kötést kaptál :shock:
Mielőbbi felépülést :wink:
Tecc a póló, nekünk faliképen van meg a szöveg.


Gröni :)

Kisbéren laktunk, szeptemberben költöztünk el. Előtte a lovarda teteje gyulladt fel...
Szerencse, hogy nem történt semmi bajotok!

Az a pláne, hogy nemis a doki zavart el, hanem az aszisztens. A doki még ott sem volt...


Szerdán odatelefonálok rendelés elején, és az akkori aszisztensel beszélek, hogy átmehetek-e egy vizsgálatra... A doki is más akkor.
Beszéltem a védőnővel is, teljesen ki volt akadva :!:


Sajna, lehet hogy nem megyünk szerdán 4D-re :cry:
Meghírdettem valamit a Teszveszen, és amint lett rá vevő, én kértem időpontot 4Dre. Ugyanis az eladott termék árából mentünk volna. De a "kedves" vevő nem jelentkezett magától. Én hiába küldtem neki 3 emailt is, nem válaszolt. Hiába hívtam telefonon, nem vette fel. Önszántából meg nem keres meg...
Most ismét meghírdettem a cuccot, ha 3 nap alatt nem adom el, nem megyünk szerdán:(

És apa megy vissza maszekolni. Csak 1 napra ment volna,de én mondtam, menjen 2re. És utána hetente 2 nap, vagy 1 hét...
Nincs más lehetőség. Inkább egyedül leszünk Alberttel, de kell a pénz. Lejár a munkanélkülije, ami ugye eleve kevesebb, mint az én 40ezres GYEDem...

Tegnap végigkutattam a nagy turit Veszprémben, egy kismama gatyót sem találtam, de még olyant sem, ami jó lenne legalább 1 hónapig. Volt a miniméret (34) és az extra. A kettő közti átlagméret nem volt :evil:
Felsőt egyet találtam :) meg Albertnek egy vékony gatyót.
Utána elmentünk a C&A-ba, dehát méregdrágák a kismama ruhák...
A leértékelt ruhák közt találtam egy fekete gatyót, ami annyira sztreccses, hogy tán még a 9.hónapban is hordhatnám. Hosszú szárú volt, de levágtam térdgatyának :)
Utána benéztünk a TAKKO-ba. Kár, hogy nem ott kezdtük a nézelődést... Olyan jó kis leárazások vannak, és jók a cuccok is. itt egy ugyanolyan felsőt vettem, mint a turiban. Csak ez zöld, az meg rózsaszín :) Az ára meg ugyanannyi volt...

Vettünk még ezt-azt, popsitörlőt, pelust, de őrület, hogy azoknak is hogy felment az áruk :shock: :evil:
Hazafelé pedig dinnyét vettünk. Ma kóstoltuk meg, mennyei 8) :lol:

Az előbb medencéztünk az udvaron, Albert nagyon élvezte :lol:
Most meg kezd beborulni :twisted:

Na, jó hosszú lett :oops:
Pedig csak bekukkantottam :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


:oops: :oops: :oops:


Kép

Kép

Kép

Kép


Este levágtuk Albert haját 6 milisre...
Szegénykémnek a 18 milis haja is úgy izzadt, hogy inkább nyírtunk :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.04 12:40-kor.
Vendég
 


Krisz :)

Jó lagzizást :wink:
Vendég
 


Lili!
neked is jobulást!szegény öcsikéd! :roll:
elképzelem, h eccer majd elalszol az ágyon a boltban :lol:

Gröni!
basszus, már tegnap is filóztam a ...-n, de nem vágtam
:oops: , ma végre rájöttem az apjukos képnél :lol: :lol:
nagyon ciki...... :D :oops:

Krisz!
jó mulatást
8)

Kata!
annyira édesek együtt a gyerekek :D
hogy bírod?

Haga!
oltári a dinnyés kép!és milyen szép a füvetek
8) (nálunk a csajok mindíg kipisilik foltokban sárgára) :evil: :lol:
de így legalább a tuják túlélnek :wink:
na, ezt asszem csak az érti, akinek van mind2 ivarú kutyája :lol:
neked most hányas a méreted? :roll: ha jól emléxem, te is kis vékony vagy :roll:

na, ma már kevésbé hisztis Lilla :D
kár h nem most van a tali, itt vagyunk Kalászon.meg már tudom hol van a kopaszi gát :lol:
Vendég
 


helloka

Ismét kegyetlen meleg... Mi is fürcsiztünk egyet Bendussal, majd eltörtem a lábujjamat. Jöttem be az udrvarról és belerúgtam a falba tiszta erőből. Hallottam ahogy reccsent. Szép lila, be van dagadva. Borogatom. Nem megyek vele orvoshoz 1. úgysem röntgenezhet, 2. úgysem tud vele mit csinálni (gipsz és társai) mert a "gyűrűs" ujjam. Fáslizom és polcolom, ennyi. Ügyes vagyok? :)

Haga, nem szabálytalan, hogy nem jelentkezik??? Remélem sikerül eladnod, és mozizhattok egyet! :D Méghogy Bende huncut, hát Nálatok sincs hiány belőle! :) Nagyon édi a kis kopi feje Albertnek! :) Munkát megértem, de azért Te is óvatosan azokon a napokon, amikor egyedül vagytok!!!
Nem tudod eladni az üdülési csekket? Vagy az névre szól?

Krisz, jó mulatást! :)

Kata, nagyon édesek a gyerkőcök! :) Látom D tudja, hogy óvatosan kell simizni. :) Igen, vágom Bende haját már fél éve biztos. Muszáj, különben már a háta közepéig érne és ráadásul nagyon sűrű is a haja (Apájától örökölte). Most vettem észre, hogy megint koszmós, úgyhogy most még rövidebbre fogom vágni, csak úgy szeretem a gombafejét. :)

Gyugyi! Nagyon jó ez a poló! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haga: nincs mit, szivesen. :) átnőm tar

én ma az ügyeleten voltam mert éjjel véreztem :cry:
nagyon megijedtem, ráadásul 1dül voltam itthon, az ebekkel.
austráliában élő barátnőm tartotta a lelket bennm, ott már de volt:)
szerencsére Pöttömbabó jól van, ficánkolt az uh-n, de feküdnöm kell. csak uh volt, méhszájat nem néztek :shock:
magnéziumot és C-vitamint kell szednem.

ja, és 34 mm, 10+1 nek mérték, naptár szerint pont jó :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Vicus!

Már sikerül kikapcsolódni az ágyon.előbb utóbb még az alvás is bejön. :lol:

Gizi!

Vigyázz magadra,és pihenj sokat.

Kata!

Hát szegényem így járt ebben a melegben.Neki nyáron kell "kesztyű"
Vendég
 


Gizi :)

Sajnálom a történteket, de a lényeg, hogy babó jól van. Pihi, folyadék, magnézium, cvitamin... És nyugi!!!



Vicuska :)

Azért nyugi, ez még nem hiszti, amit Lilla csinál :wink: :P
Az majd csak később jön :P :P :P

Nekünk lány kutyánk van, és nem sárgul a fű. Az előző lánynál sem sárgult 8)
A fiúnál meg döglöttek sorra a tuják, amíg körbe nem lett kerítve az összes. De kis idő múlva átlocsolt a "kerítésen" a kutya...
Hát, vékony nem vagyok, vagyis az a csontvékony nem vagyok... De van mit fogni rajtam :oops: :?


Sleepin :)

"ügyes" vagy :lol: :lol: :lol: Sajnálom a lábujjad, azzal tényleg nem lehet mit tenni. Nekem a bal lábam nagyujja tört el. A mai napig néha rájön a fájás... Vigyázz rá :wink:
Drukkolok a 4D uh-hoz, kiváncsi vagyok Nálatok kisöcsi vagy kishugi lapul-e a pocakban.
Tényleg, msnen megkaptad az irományomat??
Vendég
 


Jó reggelt!

Dike!
millió drukk mára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Gizi!
jajj, a lényeg h minden oké.pihizz sokat :)

Haga!
igen, tudom :oops: :lol: most az a bajom, h nem tudom, mi a baja, ha sír(értsd:evett, büfizett, pukizott, aludt, nincs melge, nem fázik...és ölben sem jó neki...na, nem ez a hiszti? :roll: )

Sleepin!
focistának már ne menj :lol: :(
Vendég
 


Haga!
hogyhogy nem sárgul?nálatok mindíg esik az eső? :roll:
Vendég
 


kata! kitartás, sok erőt a fiukhoz! nagyon édik együtt a képen! :D

sleepin! cuki Bende!!! :D sajnálom, a lábad!:(

lily! jobbulást!én még köhögök, plussz nátha! :evil:

krisz! milyen volt a lagzi?képet! :wink:

haga! nagyon jó képek! :D

gizi! vigyázzzzzz magadra!

előbb értem haza a dokitól!szupi hireim vannak! jobb oldalon fél hold alaku 21*13mmes meg egy kisebb ami szerinte még múlt hónapról maradt(kis ciszta), balon csak aprók(de az lényegtelen). endo 10mm.kérdeztem h nem e kéne tüszőrepi, aztán adott is receptet( 10.000ft).ma este 6-7körül kell beadatni.kedd reggel inszem. ha a párom nem tudja elcserélni a napot a melóhelyén(mivel nappalos lenne)akkor be kell vinnem.annyira izgulok!és úúúgy félek az inyekciótól is! :D :D :D :D úgye az nem baj ha én fél 6kor adatom be, mert 6tól programunk van?keddre én meg veszek ki egy fél nap szabit délig.és aznap este rá kell még dolgoznunk. :wink:

KépKép
dike
 
 


dike
akkor kedden leszel babás? :lol: akkor most meg elökerültek a peték? :shock: ki érti ezt!! mindegy, lényeg, h ott vannak

sleepin
én is beliláztam a mutatóujjamat a lábamon, alig birtam hajlitani és ráállni, de én pont ezért nem mentem rtg-re vele, mert ugyse tudják begipszelni. rá egy hétre meg kiderült, h Ágit várom, ugyhogy a Jó Isten áldja meg az eszemet, hog nem mentem rtg-re.

haga
mekkora vagy? nekem van egy farmer kismamagaytám, amit odaadnék szivesen, bár az nem nyári, mert vastag, d ehüvösebb napokra jo. én 174 cm vagyok, 68 kg-rol indultam terhesen, de sztem te nem vagy annyi a képek alapján. amit krisznek küldtem, az még nagy rá, én meg talán 3 honaposan kihiztam. nemtom, hozzá képest mekkora vagy.
iwiw-en olyan édes apa és Albert!

gizi
jujj, ez rémisztő lehetett. de ha uh-n oké minden, akkor jóóó

én eddig jol birom, bár apa itthon van, és délután csak D-t viszi a játszóra. P holnap jön haza. Éjjel együt alszom Ágival, apa kiszorult, de igy legalább tud aludni, meg én s evagyok annyira fáradt, mintha oránként át kéne menni a másik szobába.
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska :)

Ha nem is esik az eső, esténként miután már nem tűz a nap, úgy 7 körül, locsolni szoktuk.


Dike :)

Ezek jó hírek. A szuritól ne félj, gondolj arra, hogy miért is böknek :wink:
Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk


Kata :)

Örülök, hogy jól bírod, csak így tovább :wink:

Nemtom Kriszhez képest mekkora vagyok :P
Én 173 cm vagyok, 63 kilóról indultam. Mérleg 2 kilóval mutat többet, de a hasam... :oops: Derekam elég magasan van, a csípőm is a hájtól szélesebb :twisted: :oops:


Ma megint medencéztünk, napról napra jobban élvezi Albert :lol:
Ha délután a strandra be tudnánk csak azért menni, hogy beleülős úszógumit vehessünk A-nek, akkor utána mehetnénk a kikötőbe pancsizni. Dehát ahogy ismerem a strand pénztárosát, még egyedül sem fog beengedni ingyen, csak hogy vegyek úszógumit... Máshol meg a közelben nincs olyan, amiet venni szeretnénk...

Húú, jön a paprikás krumpli illata, remélem nem ég oda :roll:
Rohanok is :shock:
Vendég
 


most értem haza... lányok az ügyeletes elbaszta és 2 ampulla helyett 3mal adott choragont(vagy mit).annyira parázok, h holnapra megreped!!!!nagyon nagyon szurkál a hasam, meg nagyon sok a tojcsi. :shock: :oops: lefogjuk késni.és nem merek ma apával együtt lenni mert azt mondta h akkor már keddig ne. :cry: kár h későn jöttem és ma már senki nem fog tudni válaszolni nekem. :(
ja és a szurit meg se éreztem :D utána fájt egy kicsit a fenekem, aztán ennyii.

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Csak búcsúzni jöttem.......

.... mert indulunk a Balcsira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jók legyetek, szoptassatok/szaporodjatok/alkeszkodjatok/stb! :wink:

Szombaton jövök!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Búcsútetűűűű!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


dike
wazz, ezt nem hiszem el :twisted: dolgozzatok rá sztem, vagy hivd fel a dokit, mi van ilyenkor. ne má emiatt legyen gebasz, amikor végre a jó oldalon nö a pete. ki volt az az okostojás dokker, aki nem tud számolni? :twisted:

haga pü ment

gyugyi
aztán jozanodj ki, mire ujra irsz nekünk! :lol:
Kép

kolbász :)
Kép

tegnap leesett a köldökcsonk, ott volt a pelusban. Végre, mert utáltam huzkodni, h alámenjen a hintőpor

gabyékkal mi van?
Vendég
 


gyugyi! de jóóóó neked!jó nyaralást! :D

kata! nem dolgoztunk rá nem mertem, meg fáradtak is voltunk meg nagyon reménykedek h még elcsípjük!remélem ma is szurkál még!!!szorítsatok h ne repedjen meg!!!!!a hőm 36.5 volt.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=3

már betette a pét, de hát még nem volt tudtommal!

KépKép
dike
 
 


ja és a lakhelyemen az ügyeletes rontotta el :evil: pedig a papírt is odaadtam neki, amin rajta volt h 10000ne stb.. ja és felhívtam a dokit, azt mondta nincs semmi gond! :? a fenekem érzem picit, ott egy lila folt! :)

KépKép
dike
 
 


Széép jó reggelt!

Dike
Sztem sem gond.A tüszőrepi lh csúcsot csinál, utána 24-48 órával van pé.Nem hozza előrébb a nagyonn adag.Vki eleve 2 adagot kap, hogy repedjen.

Haga
Én 170 cm-vel és 63 kg val indultam és már híztam vagy 5 kilót...szóval a Kata gatyója szerintem rád sem jó még. :?
Remélem el tudtok menni 4Dre!
Jók a képek. :D

Kata
Te meg egy született anya vagy! :D Ennyi gyerkőccel ilyen lazán, természetesen. :D
Jó az a kolbászos kép is! :lol:

Zapáné
Ragyogó napsütést nektek a nyaralásra!!!

Alexandra kisasszony egyre aktívabb.Mostmár többször érzem reggel, délben és este is. :D
A lagzi kicsit szervezetlen vagy túlszervezett volt.Minden késett, kezdve az anyakönyvvezetőtől, folytatva a kajákkal.De a haverokkal jól éreztük magunkat, fél 2 után hagytuk el a helyszínt. A fotósok ugyanazok a srácok voltak mint a miénken, majd tőlük lesz 1-2 képünk ami mi is rajta vagyunk. Mivel párom volt a tanu, én fényképezgettem, szóval 1 képen vagyok rajta.Itthon meg sajna nem csináltunk indulás előtt.

Kép
Párom balra, aztán a menyasszony és a vőlegény jobbra.(Orgonasíp. :D ) Kép
Rólam ez egy képet csinálta párom. :?

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz! igen és is 2 adagot, ampullát kellett volna h kapjak de 3at adtak. abszolut nem érzek már szurkálást. :evil:
nagyon csinik vagytok a képeken! :D

KépKép
dike
 
 


Dike!!!!!!!!!!!!!
biztos minden rendben lesz!!!!!!!!!!!ha doki azt mondta h nem baj a több adag, higgy neki plííííííz! :lol: ez szuper, h klassz oldalon van petikéd!!!!!!!a nyálkahártyád meg tökéletes!légy pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!drukkolok :wink:

Kata!
a kolbászos kép :D jó hamar leesett a köldökcsonkotok :wink:

Haga!
mi is locsoljuk..... :roll: na nem mindennap, mert nekünk sokkal nagyobb a fű és nem győznénk vízzel...vagyis pénzzel :shock:
hát, az én gatyóim tuti nem jók rád, én kicsit többről indultam :oops:
remélem tudtok szerezni uszúgumit 8)
8) 8)

Krisz!
csinik vagytok, mint mindíg :D megtáncoltattad a kisaszonyt a hasadban? :lol:

Gyugyi!
jó Balcsizást :)

én tegnap Corában a próbafülkében szoptattam :lol: :lol:
Vendég
 


Sleepin!
Annyira vagány kissrác Bende!

Gyugyi!
jó nyaralást!! Remélem jó idötök lesz! :wink:

Fenci!
Márk egyre szebb és milyen nagy már!!! :lol:

Gizi!
Vigyázz magatokra, pihizz amikor csak tudsz!!!

Nemsoká dobok pár fotót!
amúgy jól vagyunk, egyre csibészebb Vini! :P Próbálkozna már kúszni,de még nem jött össze! :P 8) Már ügyesen ül egyedül, nem is szeret feküdi, állandóan ülne.
susy75
 
 


Sziasztok csajok!

Csak olvastam az elmúlt napokban, írni már sosem volt időm.
Most is csak gyorsan, manóm már 3 órája alszik, nemtom mi történt vele, de tuti biztos mindjárt ébred, mert elkezdtem gépelni... :lol: :lol:

Dike :D Nagyon drukkolok az első és egyben utolsó inszemedhez, sikerülni fog! :wink:

Kata :D Nagyon szépek a lurkóid! :wink: Jót nevettem ahogy írtad a nagyok próbálkoztak mit tud a kicsi Ági. :lol: :wink:

Gyugyi :D Kértél Te eltávot???????? Nem emlékszem, hogy írtad volna, hogy mentek a Balcsira, irigy-irigy! Jó időtök is lesz, jó pihenést nektek! :P :wink: Sajnálom a kezed, remélem pancsolni azért szabad vele. :roll:

Vicus :D A próbafülkében???? :lol: :lol: :lol: :wink: hehe

Sleepin :D Kivi vagyok 2-eske nemére, majd siess a hírekkel holnap! Párod is megy? :wink:

Krisz :D Hogy bírtad az esküvőt? Táncoltál? Csinik voltatok nagyon.

Nálunk minden ok, én már meggyógyultam, Márknak azért még porszívózom az orrát, édes, egy hang nélkül tűri. (na már mocorog...)
Ma hívom majd a doktornőt, hogy mikor jön oltani, mert még a 3. havit sem kapta meg, csúszunk.
Jaj, nagyon meleg van ma is, pedig ki kéne mozdulnunk, mennem kell vásárolni, nincs miből főznöm. Meg akarok menni babakocsit nézni, meg majd nézek neten használtan járókát. Valakinek van? Használjátok? Szereti a gyerök? Valami elkerítősdig muszáj kitalálnom, ha elkezd forogni, nem hagyhatom magára 1 percre sem. :roll: Mióta oldalára tud fordulni, azóta csak úgy játszik, alszik, mindet úgy csinál, nagyon élvezi. :lol: Ja, szombaton egész nap levegőn volt, estére úgy kidőlt, hogy végigaludta a fürdetést. :lol: :lol:
fenci
 
 


Zapáné, jó nyaralást! :) Pontosabban hova mentek? vagyis mentetek, mert gondolom mostmár csak utána fogod olvasni.

Kata, minap Bende is így csinált a kolbásszal. :) Irtó édesek. Tök fűszeres a kolbász, de Ő nyomja befelé. Na meg a savanyúságot. :shock: :lol:

Mennem kell... majd még jövök...

Kép
Kép
sleepin
 
 


krisz
még a végén kiderül, h én vagyok a legkövérebb közülünk :wink:
Vendég
 


annyi tojásfehérjém van,mint még soha :D :shock:

KépKép
dike
 
 


Sleepin :)

Hogy van Bendus???
Lejjebb ment a láza???
+++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?