Új privát üzeneted érkezett!

Kalloni!
Igen olvastam már róla,csak nem tudom h Budaörsön pontosan hol van,lehet h nem nagyon tudnánk Izával elmenni...ha túl sokszor kell átszállni az macerás...már pedig 2szer tuti át kell.....De majd megnézem pontosan!Remélem h bejön vmelyik pelus!!!Majd írj h milyen volt!!!

Na nekem az adobe photoshop cs3 van meg. Úgy szoktam h nyitok egy új lapot,itt be lehet állítani a méretét.Aztán megnyitok képeket,kicsinyítem őket aztán kijelölöm-másolás-majd beillesztés az új képbe.Ha csak egymás mellé akarom,akkor szépen elhelyezem,külön külön mozdíthatóak aképek,így lehet egymásra is átfedéssel pakolni!Különböző layerek vannak és a háttérnél is be lehet állítani az effekteket!Én azt szoktam h össze vissza állítgatom a dolgokat(kissé hiányos az angol tudásom... :lol: )és aztán kijön belőle vmi új!
A fekete fehr beállítást meg egy másik progival csinálom,de szerintem ezzel is lehet...csak nekem amott egyszerűbb,már tudom h hol van 8) Na ha ebből vki ért egy szót is.....de ha gondoljátok össze is ülhetünk esetleg és akkor megnézhetnénk.

Anika!
Pont a múltkor néztem a blogodat!A lányok szépen híznak!!!!Örülök h Apor jól van már!!!


Ja a klippben nem tudom mire gondolsz h egymás mellett vanak...szerintem ott is csak egy effekt van.Nálam be lehet állítani h a képváltás milyen legyen,meg a képen is lehet efektet állítani(belenagyít pl,forgatja ilyesmik)

annus11
 
 


mozza Lili haláli:)

én windows movie maker-rel csináltam videot tök jó lett :) kicsi szives nekem is

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus, valahogy majd megoldjuk azt az eljutást, de ezt Neked látnod kell :). Most épp a coolababy futja a tesztmenetet S-on, J-bal még megvárom, hogy megjöjjenek a papírbetéteim.
kalloni
 
 

 
 

Edua!
Lássuk lássuk!!!!

Kalloni!
Hát el tudom képzelni h csak ámulnék és bámulnék!Lehet h vhogy megoldom az odajutást..... :wink: Jó tesztelést!Figyelj rá h jól illeszkedjen,bár ezt nem kell mondanom 8)

annus11
 
 


annus hogyan tudom feltölteni a youtubra?

mert csak a gépemre mentettem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus vagy lehet felrakom a blogra :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Szerintem a blogra is csak úgy lehet ha elötte feltöltöd vhova!Youtubra regisztrálsz és akkor fel tudod tenni!Úgy megnézném!!!!!

annus11
 
 


Kalloni!
Most nézem a pontos címet!Végül is nem gáz,mert 6ossal a Móricz és onna a 40es busz.Kicsit messze van...vhol bizti szoptatnom kéne közben.....mrt nem hiszem h megjárnánk oda vissza plusz a nézelődés :wink: de legalább a busz is alacsonypadlós :wink:

annus11
 
 


kész vagyok :), mondjuk nekem így szakadozik egy kicsit :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus simán felment a gépemről a blogra, csak nem kép feltöltése, hanem video :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ja oké!
Nézem!!!!

annus11
 
 


Nagyon jó lett ez is!!!Furi h ugyan az a szám,és mégis más!Na persze,mert más baba van rajta :lol: :lol: :lol:
Aki csinál még az mutizza meg plíz :lol: :lol: Annyira jók ezek!!!!!

annus11
 
 


ja nekem nem szakadozott!

annus11
 
 


köszi annus, és jó, hogy jól jött, ki a szöveghez a kép véletlenül :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus gondolom ilyenkor lassan tölti le a gépem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó,
igen, köszönöm szépen!

Ildi,
tök jó lett a klip! mennyi idő volt kb. összerakni, mert engem is most már egyre jobban érdekel :) :)

emese1979
 
 


Annus, ott lehet szoptatni simán. Csak odáig jussatok el :). Az autót nem tudom felajánlani nagyon, mert már csak egy hely szabad, de ha tényleg szeretnél jönni majd, akkor szoktak szerveződni autós fuvarok is, még az is lehet, hogy úgy is ki tudtok jönni. Szólok majd, ha van időpont :)!
kalloni
 
 


helló, jaj már én is be vagyok sózva, én is szeretnék klippet!

mINDEN OK, SZERENCSÉSEN IDEÉRTÜNK, cSANI VÉGIG ALUDT. mA LEKOPOGOM MEGINT VISSZAÁLLT MINDEN A RÉGIBE: 6-KOR KELT, SZÓVAL 7 ÓRÁT ALUDT (bakker capslock, bocs);

És mivel ma mindig 100 felett evett bőven, szerintem megpróbálkozok újra a 6 szopival 7 helyett. Tök gáz, de nem tudtam kiságyat szerezni, így egy éjszakát a babakocsiban fog ma aludni... :?

Jaj, és a pofija valamiért tegnap óta elkég csúnya pöttyös lett, olyan, mintha kidörzsölte volna valami (de nem dörzsölte, szóval kiütés). piros, egyenletlen méretű pöttyök, van ahol szinte egybefüggő. Ötletek pls? és mit csináljak vele...? Sudoccrem ideiglenesen használt...

Emese, Isten éltessen sokáig!

Esztó, hogy ment el a tejed? Egyik napról a másikra, vagy fokozatosan?

Na, mgnézem a blogot is. Pusz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, én a tejjel vagy az általad elfogyasztott étellel tudnám összefüggésbe hozni. Más tippem nincs. (meleg?)

Én meg észreveszem időnként, hogy Marci bőre olyan márványos. Nektem volt már ilyen? Asszem inkább akkor, ha hűvös van. Nekem szoli után szokott olyan lenni a combom. Nmtom nála mi ez. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi,
fokozatosan, de az is elég gyorsan zajlott le.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Mesi,boldog névnapot!
Képek nagyon jók mind.Olyan nagyot nőttek már a babáink.
Kutyafüle gratulálok a forduláshoz,nagyon ügyes Riki baba is.Nekünk pici kell hozzá hogy átforduljon.Egyszer már sikerült volna de közel volt a kiságy rácsa. :)
Ma kipukkant a Bcg oltás helye,hát elég csúnya.Mi jól vagyunk,csavargunk,sokat vagyunk anyuék.
Esztó,az én tejem is elment,fokozatosan. :(
Annus,Ildi,Panndi ezek a videók nagyon jók.Én is akarok!!!!Annus,Ildi,én nem ismertem ezt a számot,de már meghallgattam egy párszor,sírni is sikerült.Baj lenne ha én is erre csinálnék???De ha titeket zavar,akkor nem.Mondjuk csinálok többet is.Egyszer anyuéknak csináltam,sírtak rajta.Furi hogy nem ismerem,mert Szekeres Adriennt szoktam hallgatni.
Mozza,Lili nagyon kis ügyi a videón.
Majd hozok új képeket.Hanna újabban olyan cuki pofikat vág.
Sokat változott.Meg rettenetesen folyik a nyála.Nem korai még???
Szép álmokat.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus

Köszönöm.

Pöttyök
Tudtommal teljesen normális, magától elmúlik. Tejkiütés vagy a meleg, nem kell hozzá semmi rosszat fogyasztani.

Anita, Eszter
Hogy ment el a tej? Szoptattatok és mégis? Engem az borít ki, hogy hullámzó a mennyisége.
Most olvastam Eszter, hogy Szofinak válaszoltál is. Én ma éjjel kezdem a bogyókat megint.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika,igen szoptattam és úgy.Elöször csak kevés volt neki.Aztán egyre kevesebb,meg az is nagyon lassan jött.Majd napi 160 ml körül tudtam eleinte fejni 2 mellből neki.Aztán ez is csökkent szépen.Meg szinte áttetsző volt a tejem.Hanni megette és fél óra múlva éhes volt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kicsit visszaolvastam.
Harhaj,fájdalomra benuront napi 3x lehet.Bent a kórházban is ezt adták.Semmit nem csinál a tejjel.
Esztó,sajnálom a menzeszt.Nekem mikor megjött,aztán kezdett a tejem csökenni.Meg elég össze vissza volt meg.Most megint fájdogál a hasam,de pont következik.
Most már tényleg alszom.
Jó éjt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Helló!

Most akkror jól értem? Ne csináljak Csani kiütéseivel SEMMIT? Szegény elég tré módon néz ki... Kicsit aggaszt, na mind1...
Még egy infó_ szopi közben mindig jobban kipirosodnak...

Éjjel minden OK volt! Sőt, olyat csinált, amit még sose: HÁTRAFELÉ mászogatott a kosarában álmában. Hatkor sírt fel, aztán ettünk. Mondjuk utána szintén olyan történt, ami még sose: egy akkorát bukott, hogy szerintem visszajött a fele - nem értem. Ilyenkor hamarabb lesz éhes, vagy ellenkezőleg, pihentetni kell a gyomrát? Bukós gyerekek anyjai, tapasztalatok?

A márványos bőr nálunk hidegtől szokott lenni. a combikáján meg a kezecskéjén...

Pusza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jah, és tegnap először végre elég volt neki a 6 szopi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus, bkv jegyről találtam még infót, hááát, említik az elején, hogy felszíni járatokon is lehet áttszállni 60 percen belül, de amivel alátámasztják, sántít- jegy hátulján szöveg- ezt lehet értelmezni így is úgy is...._Na hogy van ez tényleg????

Kép
Kép
zili
 
 



Kép
Kép
zili
 
 


Jó reggelt!

Szofi,
Bogi arcocskája is tele van pötyikkel, én nappal szopi közben bekenem tejjel, éjszakára pedig sudocremet teszek rá, ezektől úgy-ahogy javulgat..én is azt hallottam, hogy magától majd elmúlnak (ill. az anyatejtől van), csak szegénykém olyan, mint egy pattanásos kamasz...

A keddet én nem igérem, meglátjuk majd mennyire tudom magam rászánni a nekiindulásnak :) :oops:

emese1979
 
 


Sziasztok!

Az alábbi videót megnézve, csak azt mondja a srác, hogy egyes felszíni járatokra is vonatkozik! De melyik felszíni járatokra? Ha az Örsről csepelre akarunk jönni, ami metró, villamos, és hév,akkor mindegyiken kell jegyet váltani, vagy sem?
Ez azért érdekelne!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Csak gyorsan, mert rahedli vasalnivaló vár.

Hazaértünk rendben, bár jó fárasztó volt (álmosan) vezetni. Nagyapámhoz is beugrottunk útközben, rettentő boldog volt. Nagyim pont kórházban van, így különösen örült a látogatásnak.

Itthon nekiálltam a házimunkának, de van még...

Videók, klipek jók!!!!!

Szofi, ha úgy alakul, lehet, h én is mennék a talira.

Na, dologra!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


sziasztok

Emese nem tartott tovább 30 percnél, inkább a válogatás, meg az effektek variálása volt az időhúzás, de tök egyszerű ez a program most használtam először és látod mi lett belőle :)

Anita dehogy haragudnék, hiszen bárki használhatja :)
Nekem terhesség alatt okozott pár sírásos percet ez a dal :), én is egy csajszinak a blogjában találtam rá :)

tegnap Lara össze-vissza evett volt, hogy 1,5-2 óránként, de így sem evett többet egész nap, úgyhogy ma vizezés lesz, nem kap csak 3 óránként kaját közte vizet :), aludni jól aludt este fél10-től reggel 5-ig aztán 9-ig :)

Anika, Esztó nekem is kevesebb a tejem és nehezebben jön le, tutira ez a nagy meleg, mert ugyanúgy fejek és mindent ugyanúgy csinálok mint eddig, már a tápszeren gondolkozok, hiszen nem fejhetek örökké, lassan azért sokkal többet kell foglalkoznom a kicsivel, és a nagy is elhagyagoltnak érzi magát az állandó fejés miatt :(

Szerintetet abból lehet valami baja a gyereknek, ha több napon keresztül csak fagyasztott tejet kap?

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Csajok,
akinek Kistarcsa útbeesik:

http://www.teszvesz.hu/item675174344_pa ... akcio.html

(nekem sajna nagyon nem...)

Anita,
köszi Neked is!

emese1979
 
 


Anika!Lánykádnak is nagyon sok boldog névnapot!!!
Hanna ma extra nyafis. :(

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi!
Pöttyök Lucának is voltak, nagyon csúnya volt és ki is vakarta, ezért én fertőtlenitő kenőccsel, majd alkalmanként szteroiddal is kentem. Sokára múlt el.
Hány órában maradtunk? Mert rájöttem, h. nem hétfőn hanem kedden jöna védőnő, 11-13 között vmikor :?

Márványos bőr:
hidegtől van, fázik
Vendég
 


Ez aztán a nagyüzem! Alig bírtam visszaolvasni! :wink:

Emese, boldog névnapot!
És természetesen a legifjabb Emesének is puszi a buksira!

Blankám alig alszik napközben, 20 perceket, ha bír. Most bealudt, hátha. :) Bár ebben a melegben nem csodálom...

Vendégeink voltak, egy 3 hét híján 1 éves kislánnyal. Nagyon cuki volt. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó délelőtt nekem sem aludt többet 30 percnél, most déli kaja után elaludt rögtön és aztán meg kb 1 óra múlva felébredt, hasrafordítottam és kis nyafi után újra elaludt, azóta is alszik :), délután tutira nem fog majd megint aludni, már nagyon sokat nézelődik és magyaráz :)

petrus a dinnyével mi a helyzet? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


petrus ja és a fagyasztott anyatej több napon át tartó adásával?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, most néztem a klipedet, szuper! De hogy mekkora hasad volt! :D Nosztalgia tört rám, néha hiányzik a pocak, olyan gyorsan elrepült az a 9 hónap... :cry:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó nekem is hiányzik és a várakozás, és hogy lássam Uh-n, de valahogy a sok para nem hiányzik :)

Na ezt a fejés dolgot soha nem tudom jól időzíteni, most is fél 4 óta várom, hogy felkeljen, már túl lennék rajta, erre még mindig alszik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anikó én majd most várom mindig, hogy unokatesómnak hogyan nő a pocija, el sem tudom képzelni kismamaként :), már rakosgatom neki el a kisruhákat, pedig még csak 7 hetes :)

Olyan melegem van :(, férjem és Édua kimentek a strandra, pedig délben még dörgött meg csepergett az eső, de nekik nem számít, a meleg vízben elvannak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Termálba mentek? Tényleg, mintha azt mondták volna, h a TVK strand bezárt- kár érte.

Igen, igen, a várakozás nagyon izgi volt. Meg olyan felemelő várni, növesztgetni a picurt. Unokatesódnak lesz tanácsadója! Egy csomó parát letudhat így! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, Sajóban kínaiban 600 Ft-ért vettem szoptatós melltartót. (Igaz nem volt 80D, ezért 85C-t kellett venni.) :lol:
Te sima melltartóban nyomod, h fejsz? Vagy azért a szopis melltartó praktikusabb ehhez is?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Raktam cumis képet Grétiről a blogomba,meg persze Hanniról is vannak újak. http://gretahanna.blogspot.com/

Ildi,mivel csináltad a videót???Én csináltam de nem jó a formátuma,nem rakja fel a blogra.Mit csináljak vele?A konvertáló progi nem megy.Az uram meg csak röhög rajtam,én meg már kitéptem az összes hajam. :lol: Ráadásul elég szar egy progival csináltam,de azt mondta az van a gépen ne kínlódjak már.Na igen... :twisted:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Annus, ügyi vagy, hogy így összhoztad a videót...

Mozza, tündéri Lili:) Az enyém még csak próbálgatja a hangját, 1 hang per perc átlagban, mikor aktív és van szemkontaktus....

Ma extra nyűgös Marcibaba... mondjuk nrkrm hasmenésem volt tegnap este és ma délelőtt... és fájt is a hasam... gondolom emiatt kevesebb a tej... és neki is fáj a pocija... :(ű


fejés 2 ciciből etetéskor:
Edua, te hogy fejsz? 2 ciciből etetsz?
Lányok, asszonyok, aki 2 ciciből etet hogy fejtek? Azt lehet, hogy érerintetlen legyen a 2 ccicim 2szer 5 óráig egy nap, se szopi, se fejés? Csak mert én tudom eltalálni, mikor fejjek... többször belefutottam abba éjjel, hogy lefejtem mindkettőt, aztán fél óráraí rá kelt Marci.... Ő így alszik általában...

Edua, nekem is az a bajom, hogy egyre többet kellene foglalkozni a babóval, nem csak a tej megtermelésén dolgozni, és etetni... tornáznia is kellene, de így nincs idő rá... a párom már rég tápszert adna neki, akár annnak árrán is, hogy elmegy a tejem hamar utána, vagy cumizavaros lesz, és leszokik a ciciről.... :(

Szofi, végülis hánykor lesz nálad a tali?
és te hogy fejsz 6 etetés mellett?
Pumukli, tündéri a pici lányod is... olyan nagyon szép!!!!
vanni
 
 


Sziasztok!
Annyira sajnálom,hogy nem tudok rendszeresen jönni.Remélem azért nem zártok ki.Most sem tudok visszaolvasni sem,mert mindjárt fürdünk. Csak gyorsan magunkról.Voltam tegnap dokinál és megjött a szövettan is.Minden ok,semmi kórosat nem találtak. De megint 2cm-es a méhemben a nyálkahártya.Szal most hormont kapok,és megpróbálunk előidézni egy mensit. Amúgy kaptam engedélyt mindenre.Tegnap már fürödtem is egy nagyot a kádban.Annnnnyira jóóóóóóóóóóóóóóó volt!!!! Aztán ha Dani is úgy gondolja..... :oops: :lol:
Riki jól van.Most játszadozik a szőnyegén.
Annus!Képzeld,sikerült csinálnom olyan klippet.Persze nem olyan profi,mint a tiéd,de szerintem fog tetszeni a keresztelőn.Még nem fejeztem be,mert kell még néhány kép.
Jajj,megint mondják ezt a pedofil botrányt.Szóhoz sem jutok tőle....Nem is tudom mit lehetne csinálni az ilyenekkel,ha igaz!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Vanni,
fejés: én is hatszor etetek, ált. este az utolsó kaja után fejek két cicit (7-7,5-5, 3-3, 1-1 percig) - így lejön kb. 40 ml, ezt a rákövetkező esti adaggal fagyasztom le.
Hajnali etetés után akkor fejek, ha csak 1 ciciből evett, akkor a másikat.
Amúgy ált. mindkét cicire ráteszem szopinál.

Kutyafüle,
örülkök h negatív lett a szövettan!!

emese1979
 
 


Kutyafüle,de jó hogy minden ok.Az mit jelent hogy 2cm???Okoz valami panaszt???
Vanni,hidd el tápszer mellett is megnő.
Hanna most aludt el,180ml-t evett.
Mennem kell.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Édua!
Dinnyét te ehetsz nyugodtan, csecsemőnek nem tudom, mikortól lehet adni :roll:
Tejet meg sztem nyugodtan odaadhatod. Persze úgy, hogy a felolvasztottat 24 óránál ne tárold tovább, tehát 1 napra csak annyit vegyél ki, amennyit megeszik ;)

Vanni!
Férjedet megértem, valamennyire igazat is adok neki. NEkem a szopitanácsadó azt mondta, ne fejjek, 2 mellből szoptatok mindig, ugye a 2 babót, vmikor az egyikből nem jön annyi és még a másikból is eszik az éhesebb gyerkőc, miután a másik befejezte :lol: Sok idő, inkább pihenj ;) Sokszor szivtam én is, hogy lefejtem és fél óra múlva éhes volt vki... Kereslet-kinálat beáll ;)
Mostanában az esti uccsó evés tápi, mert 5-9-ig nyűglődnek és csak rajtam nyugszanak meg, esznek+cumiznak folyamatosan.. Én meg annyira kimerülök fürdetés után, hogy nem tudok ráhangolódn, akkor egyszerre megetetjük őket és hajnali 4-ig kb. alhatunk... Múltkor hajnalban kellett fejnem, mert miután ettek, még mindig feszült és még 80 lejött..

Szofi!
Mikor? Délután v délelőtt?
Vendég
 


Anita!

Ez a méhnyálkahártya vastagság alkalmas a megtermékenyült petesejt befogadására. Ha nincs, lelökődik mensi formájában. Vsz Kutyafülének nem lökődik le, ezért kap hormont.

Tápszer
Ne érezze magát rosszul az, akinek tápszerezni (is) kell a kicsit! Néha olyan hangulatú hsz-eket olvasok, amelyek azt sugallják, hogy a tápszer a lehető legrosszabb dolog, ami történhet az emberrel. Ez sztem bűntudatot kelt az anyában, lelkiismeretfurdalással egybekötve. Én is sokáig küzdöttem ellene. Este is lenne elég tejci, de mivel bealudtak, nem ettek eleget és felváltva 4x ébredtek... Szóval semmit nem aludtam/tunk... Most kicsit tovább kihúzzák, 4 körül ébrednek, vagy csak 6-kor (ritkán), és picit tudunk pihenni. Ja és azokkal az LLL-es szopitanácsadókkal sem értek egyet, akik gyakorlatilag azt veszik természetesnek, hogy a gyerek uralja mostantól az életedet... Mindent hozzá igazits, minden igényét rajtad töltse ki, akár 20 percenként szopizzon... :roll: Könyörgöm, nem kis zsarnokokat akarok nevelni :) Imádom a gyerekeim, sztem mindenki igy van ezzel és mindenki legjobb tudása szerint neveli őket. De úgy kell kialakitani a rendszert, hoyg az mindnekinek jó legyen. És ha nem fér bele az etetések utáni fejés, hát ez legyen a legnagyobb probléma ;)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: