Új privát üzeneted érkezett!

nemlajos katt a www ikonra és odadob :):):)

én sem kaptam még szüléses fotókat :(:( de előbb utóbb meglesznek azok csak méd tanulnia kell picinek az anyaságot mint tudjuk nem könnyű az elején később meg még nehezebb lesz :D:D:D:D:D:D:D


Nócika egyre jobban tettszik a Regina név :):):) ha lesz egy lányom remélem nem bánod ha esetleg a zsófia helyett regina lenne :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


csajok nekem meg napok óta állandóan laptetőm van jó lenne ha már jelentene is valamit :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Drága Nika! Nem hogy nem bánnám! Sőt!! Örülnék neki! Meg különben is!!!!!! Ez hál istennek egy szabad ország!!!!!! Bár mondjuk nem is tudtam, hogy nektek a kinézett lányka név az a Zsófia volt!!!!
És hát igen! Ez a sok fránya lapostetüke meghozhatná a szerencséteket!!!!! Szívből kivánom!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

nika: de HOL van www-ikon? :shock: 8) :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Nika hozzászólásainak az alján. :D

Nócika!

Arra vigyázz majd, hogy ne ess át a ló túloldalára. Nem kell feltétlenül mindent megkapni egy gyereknek, mert akkor nem tanul meg küzdeni, és azt, hogy neki is kell tenni a dolgokért. (Sajnos már láttam ilyet.)

Én sem kaptam még Pici Dalma képeket. De türelemmel várom.
Vendég
 


Nika!

Nekem a Zsófia speciel nem tetszik annyira, de lehet, hogy csak azért, mert unokatesóm volt feleségét úgy hívták, és jól ki... vele.

Szerintem nekünk ha lesz harmadik és lány lesz, akkor marad a Zoé.
Ha fiú... Fogalmam sincs. De ha így haladunk, akkor talán Apa majd közli, mintha neki jutott volna eszébe, hogy legyen Botond. Mint Marci esetében.
Holott én már 10 évesen tudtam, hogy a fiam Márton és Botond lesz. (Benjámint Apa választotta.) Igaz, lánynévnek akkor még a Tamara és a Rebeka volt a befutó. Ezek most is jöhetnek, de a Zoé szintén Apa találmány...
Vendég
 


vazze, ha megöltök se láttam volna magamtól! :D
Az aláírásnál kerestem, ott szokott másé is lenni, de hogy nika ilyen profi! :shock:

Köszi! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Ha profilodban kitöltöd azt a mezőt, akkor így jelenik meg a hozzászólásaidnál. :)
Vendég
 


Cat! Igen erre már mi is gondoltunk, hogy azért mindennel csak csinnyán! De apácska se gazdag családból származik ugy ahogy én sem! De azért az a bizonyos gólya jó helyre dobott minket! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és a Tamara név nálunk is volt gondokodtatóban, de elvetettük!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok...én is megyek holnap :wink: mármint mi is :wink:

Asiye köszi a dicséretet...Lilit meg a ruha eltakarja és mikor fürdetem és megnyomorgatom egy kicsit akkor látszik a husikája :wink:
NAgyon édes Yasmine és Anika is gyönyörű :lol:

Cat remélem holnapra rendbe jössz :lol: :lol:

Itt olyan vihar volt az elöbb,hogy ki se lehetett látni az ablakon.

Csajok (aki csak szoptat)ilyen melegbe adtok teát vagy limonádét két etetés között vagy sürűbben szoptattok???
Úgy vettem ma észre,hogy Lili (szomjas,éhes)volt..elöbb mint szokott.de nem adtam neki teát inkább megszoptattam.

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Már bepakoltam az utazásra,kivasaltam..amit még elfelejtettem az talán vasárnap reggelig eszembe jut :wink: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!

Ha csak szoptatsz, akkor nem kell semmi más. Ha szomjas, akkor úgyis jelzi, és adsz neki cicit. Ha nem éhes, akkkor úgyis csak pár percig szopik, amíg a hígabb előtej jön.
Én Benivel is így csináltam és most Marcival is.
De ha bármelyik szoptatási tanácsadót megkérdezed, mind ezt fogja mondani.

Apa volt a háziorvosnál, és íratott fel nekem antibiotikumot. Szerencsére nem problémázott, hogy miért nem én mentem.
És ő is azt mondta, hogy ha lázam van, akkor kell az antibogyó. Persze még egyszer felírta, hogy mellete milyen homeós dolgokat szedjek.
Van közte egy olyan, amit szinte lehetetlen beszerezni, de azt mondta, ha sehol nem találunk, akkor neki van, menjünk el érte. :)
Vendég
 


Marci végre elaludt, azt hiszem pihenek én is egy kicsit.

Apa hozott nekem kínai kaját, így végre ettem is. Bár jó volt fogyni egy kicsit, de tudom, hogy szoptatás mellett nem tehetem meg, hogy nem eszek rendesen.
Vendég
 


Cat köszi,én is igy gondoltam :wink:

Jó pihenést...

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Na megjöttem. Ebédeltem, alukáltam, barackokat ettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, holnap hánykor lesz a tali???? UGye 11-kor??? Jól emlékszem????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Igen, 11-kor. :D

Én nem tudok aludni.
Vendég
 


Nekem majd leragad a szemem,Lili meg nyűgös..meleg van...megyek is zuhanyzom,mert kitikkadok.

7-re jön apa megyünk vásárolni... :lol:

Jaj Asiye anyira bunyesz vagyok,a fiacskádat nem dicsértem meg..nagyon vagány :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Jaj és Nika Gegéje is csuda édes :lol: :lol:

Remélem már ne hagytam ki senkit :oops: :oops:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Én meg nem fogok menni...
Iszonyatosan kimerült vagyok, és ez a mindennapos vihar :shock:
Szóval sajnálom, de én holnap tali helyett veszek egy kád fürdőt...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat!
Rendicsek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nemlajos!

Ez nem ér!

Én is megyek, pedig én aztán igazán pihenhetnék itthon. (Ha nem lenne itt holnap az egész rokonság...)
Vendég
 


Jaj Nemlajos :evil: :evil:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Akkor végül hányan leszünk holnap?

Asiye + Yasemin
Zsu és Benőke
Törpiri + Lili
Sissi
Én + Marci

Nemlajos!

Jól gondold meg! A végén Marci mindkét csajt elcsábítja, és akkor majd leshettek. :wink:
Vendég
 


Szerintetek Marcit már beletehetem a sportkocsi részbe akkor is, ha nem lehet vízszintesig döneni? Kb 170°-ig dönthető.
Vagy inkább a gyereküléssel vigyem?
A mózest nem fogom vinni. Ráadásul tömegközlekedésnél nem is tartom biztonságosnak, mert abban nem lehet bekötni.
Vendég
 


asssssssssszta!
itt úgy dörgött az ég, hogy többször is szó szerint felurottam, és a szívem ezerrel kalapál :evil: a gyerekek meg nyugiban becsucsultak :lol:

és most leszakadt az ég....szakad-csak szakad!

Cat!
Háát!
Én egy-két alkalommal 5 percre ültettem így a kislányt(majdnem vízszintesben), amíg a kertben voltunk, de elég hamar elernyedt a kis teste és akkor már láthatóan kényelmetlen volt neki. én maradnék a helyedben az autósüléses résznél. de te tudod! A Te kocsid másabb is, lehet hogy abban ellenne Marci! :wink:

Nemlajos!

Úgy bizony!!!!!!!!!!Majd a Marci fiúval fogunk hapsizni! :twisted: :twisted:
Döme meg lemarad a jóról! :) :) :) :)


MÁr várom a holnapi talit :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ja! A hugomék gépe is becart! :wink:
holnp vizsgázik!!Szorítsatok neki! :) :) :) :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Lányok, pontosan emiatt a hirtelen jövő viharok miatt sem merek elindulni.
Csak leszaladtam a kutyával, 5 perc alatt sikerült a házban találni valakit, aki vigyáz Dömére (akkor vettem észre a felhőket), mire kiértem a partra (újabb 5 perc) már itt villámlott felettünk, és bevallom őszintén, pici hiányzott, hogy össze ne pisiljem magam, annyira féltem :?
Éppen beértem a házba, és leszakadt az ég.
Elgondolni is rossz, hogy mi van, ha ez elkap engem Dömével.

Azonkívül babakocsit cipelni nincs lelki erőm, és bonyolult is lenne, kendőzéssel meg már nem bírok ki egy talit.

Szóval így alakult, és ha Döme emiatt marad szingli ( :D ) felnőtt korára, hát majd valahogy csak jóvá teszem :wink:

Nektek tényleg jó talit, asiye, Nektek meg jó utat!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Hát mi épp a legnagyobb viharban indultunk vásárolni.Mire "kiszaladtam"a lépcsőházból a kocsiig Lilivel (aki a hordozóban csücsült és le volt takarva) sz...rrá áztam...2 mp alatt :? :lol:
Még egy kis jég is jött :shock: :?
A kocsi meg beázott addig ért a viz az úton..apa még mindig azt "porszivózza" :roll:

Asiye az"egyforma "kocsinkba nem volt jó Yaseminnak???
Én a hordozó nélkül járok már vele,mert olyan jókat tud benne szunyálni :wink:

Tesódnak szoritok.. :wink:

NEmlajos sajnálom :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Úgy látszik, csak én nem félek a vihartól.
Sőt, kifejezetten élvezem.

Igaz, Marcival inkább bevonulnék fedett helyre, de ezt meg tudom tenni szinte mindenhol.
Vendég
 


Engem csak a dörgés zavar,de az is csak éjszaka :oops: :lol:

Lili meg ahogy beborul sírni kezd amig el nem kezd esni az eső :?

Lement a lázad???

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Délelőtt mértem utoljára a lázamat.
Majd elalvás előtt.
De szerintem most nincs, mert nem érzem úgy magam.
Vendég
 


Cat, alapból én sem, de ha közvetlen felettünk van, ha hatalmas villanások után jön a fülsiketítő csattanás majd dörrenés, akkor igen :?
Főleg, ha a Duna-parton megyek épp, nyárfák és toronydaruk közelében... 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


no, még egy program holnapra: állatorvos...
Mogyorónak valami vesebaja támadt :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat, mikor van Neked az elalvás előtt?
Csak mert megvárom a hőjelentésedet :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Még ébren vagyok. :D

De felmegyek a lázmérőért...
Vendég
 


igen...? :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


37,0°C :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Vagy ha igazán pontos akarok lenni, akkor 2 perc elteltével már csak 36,95°C. :D :D :D :D :D
Vendég
 


És most elmegyek aludni.
Holnap pedig kitalálom, hogy kell-e fizetnem telefonszámlát.
Vendég
 


hurrrrráááááááááááá :D :D :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Jó reggelt! :)
Nekem már 5óra 14 perc óta az van. :)

Este(délután háromnegyed 6 kor), elaludt mind a 3 gyerek, és volt egy csndes este :roll: :roll: :roll: :roll: leszámítva a dörgést :) de az már fel sem tűnik a gyerekek után :)

Cat!
Örülök, hogy lement a lázad. Remélem így is marad! :)

Törpiri!
Most olvastam el mégegyszer, hogy Cat 170°-ban dönti. ZTehát majdnem teljesen. Az jó! Úgy nekem is szuperál a kocsi! Csak a félig fekvő-félig ülő pozíció nem. Ahoz még kicsik!
Én azért viszem hordozóban, mert apa nem igazán enged bkv-zni babakocsival, taxiv al megyek az Örsig mindig, és hát amíg a taxis kiássa a kocsit a csomagtartóbólés én kinyitom, addig valahova rakni kell a kisit, mégsem nyomhatom a kezébe a sofőrnek! :wink:
de ha sétálunk, én is simán használom, nem autós üléssel!


nemlajos!
Megértelek, és igazad van. csak jó lett volna veled is talizni! :wink:
mogyorónak jobbulást! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


remélem nem hagyom itthon a fényképezőt! :roll: :roll: :roll: :roll: mert lencsevégre kaplak ám benneteket! :D :D :D :D :D

lehet hogy én addig mr nem is jövök, de Catnek megvan a száma. 11kor a főbejáratnál!!!(ami a metróval szemben van)

sziasztok! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nemlajos!
Sajnálom, hogy nem jöttök, olyan jó lett volna találkozni veletek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jó az új avatarod :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jobbulást Mogyorónak !!!!!

Asiye!
Jók lettek a vonalzók :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Na megyek fürdeni, apa már elment dódozni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye cipeled a hordozóba??? :shock:
Olyan nehéz mint a dög :roll:

Lili ismét alszik,úgy látszik majd kelthetem fel,hogy időbe odaérjünk és enn is tudjon :wink:

NEmlajos mi baja Mogyorónak???


Aniknak egy kalappal :wink: :wink: :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Na! Indulok! Mert előtte még egy két dolgot venni akarok!

11-kor főbejárat
dagi valaki, farmer szoknyában-barna-és piros babakocsival, kék kendőben.
ez lennék Én! :lol: aki nem talál meg., az valószínűleg nem az Árkádnál jár! :lol:

hellóóóóóóóó

Kép Kép Kép
asiye
 
 


jó reggelt

nemlajos jó az új avatarod :)

asiye jók a vonalzók :):)

cat örülök hogy lement a lázad :):)

picikém milyen éjszakátok volt??? tegyél ide is képet a kishercegnődről léáccike:)

um,( ez a gyerekem volt :):):))

fényképeket kérünk a taliról :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát lányok, még jó, hogy tegnap lemondtam a talit, 11-kor bírtam kikelni az ágyból, és még akkor sem frissen-fitten.
Rettenetes mód fáj a hátam-talpam, azt hiszem, ez most már nem mese, valamit kezdenem kell.
Ilyenkor először a házi orvoshoz kell menni beutalóhoz?
És orthopédus vagy reumatológus, vagy mi a talp-gerinc szakembere? :D

törpiri
: valami vesebaj lehet, séták végén, mikor már csak úgy jelölget, sötétpirosat csepegtet.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Na itt vagyok....
Tali jó volt,naggggggyon édes Yasemin és MArci :lol: :lol:

Zsuzskának szép nagy a pocija...Sissi meg naggyon csini lett,hogy nincs pocakja(bár azt mondta jobban örülne ha még lenne)..Atti is jól van :lol: :lol:
Képeket Asiye és Cat csinált majd felteszik ha lesz idejük...

Nemlajos sajnálom,hogy nem jöttél,jó lett volna veled is megismerkedni :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Nemlajos lehet,hogy valami "köve"van nem??

Tesómék kutyájának most volt..szegényt meg kellett műteni :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?