Új privát üzeneted érkezett!

most már hozta a többi képet is!
Boni!
Zsigi olyan édesen mosolyog, a napozóban nagyon cuki. Mentek nyaralni vhová?

Szöcske!
Norbika és Kira nagyon aranyosak,, szépek vagytok! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsi eltűntünk, Gréti beteg volt,de már meggyógyult! Orsi itt isköszi a segítséget! :)

Közben eljött az idő,hogy a mi kicsi lányunk 1 éves lett...Gyorsan eltelt az idő,eltelt az 1 év. Nemrég született,most meg...itt mászkál,fel áll mindenhol,próbál lépegetni. Felmászik a kanapéra,csak lejönni nem tud még! :D Szereti a zenét,imád rá táncolni, szeret játszani,hintázni, mindenben benne van,kíváncsi nagyon. Néha hisztis,de az ritka. Jól alszik,sokat eszik,most nagy kedvence a Dörmi kismackó. Szeret fürdeni,kéri hogy fújjunk neki buborékot! Szavakat mond: baba,apa,nem,de, nana,vau,miau!
hát ilyen imádni való a mi Grétánk!

Rakok képeket!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Katica!
Köszönjük a köszöntést,nagyon aranyos vagy! Léna nagyon szép még mindig! :D

Boni!
Zsigi bőre helyre jött?

Fendike!
Jó nyaralást Nektek! Én is csak azt tudom írni,mint Donika. Próbáld meg a Sudocremet,meg ha jó idő van strandon mesztelen fenék,a levegőn biztos jobban gyógyul! :-)

Donika!
Örülök,hogy jól van Zsombi és nem volt semmi gond! Azta nemsokára félidőnél jársz! :shock:

Szöcske!
Nagyon szépek vagytok! :D Jó sokan voltatok a keresztelőn. 8)

Két hét múlva megyünk mi is a Balcsira 1 hétre,már nagyon várjuk,. Siófokra megyünk. Valaki lesz lennt akkor valahol? Tök jó lenne találkozni! :roll: :D

Többiek merre jártok? Irjatok magatokról!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Az összes baba dönöjűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Kisfóka
nagyon édes a Kis Szülinaposod! Olyan boldog babának látszik a képeken.
Mi Lellén leszünk 11-18ig, Ti mikor pontosan?

Véda
nincs vonalzód, de ha jól rémlik nektek is mostanság van a nagy nap ugye??? :wink: Képet!

Mi jól.Végre sikerült megtanulnia leülni felállásból Lénának, rengetegszer hanyatt esett. :? Kép Kép Kép ő így ultimaxozik Kép vagy így, és ha egyik sem akkor üvölt :(

Kép
katica_75
 
 


hihetetlen mekkora már a lányod!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


én is csak bámulom sokszor.Olyan nagyon édes korszak ez.Már tud pápázni, tapsolni, meg ugrál ha megkérdezem h.hogy táncoltunk a lagzin. :lol: na de nem ömlengek, úgyis tudjátok! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Szép napot!

Katica!
Tündér vagy! Vonalzó nélkül is remekül fejben tartasz minket :D
Köszönjük szépen!
Léna annyira drága! Puszilom! Mit csináltok ebben a nagy melegben?

Kisfóka!
Édes a kis Gétike!
Utólag is boldog első szülinapot neki!
Evett a tortából?

Fanni!
Te merre jársz, drága???
Ma gondolom nagy-nagy szülinapi kerti-party lesz Minek és Mának!
Nagyon sok boldogságot nekik, nektek!

Boni!
Zsigim jól van? Ti?
Lemaradtam a kistesó projektről: mikor mentek vissza?

Pandus!
Gyönyörű Dórikám hogy van?
Költözés?
Mentek valahová nyaralni hármacskán?

Zöldi már nem nagyon jár erre?
Hol lehet meglesni Hanna babát?


Köszönjük a köszöntéseket!
Nagyon szép volt ez az elmúlt év, sőt, azt azt megelőző 9 hónap is...
Ennek emléke:

http://www.youtube.com/watch?v=o0MCgQ4kvIU

Ezt férjem kapja tőlem a 40. születésnapjára - hétfőn - majd a nyaralásunkat, ahová kedden megyünk (Balcsi). Remélem, örülni fog neki!

Képekkel is jövök majd, de még nem töltöttem fel.

Mindenkit ölelek!
Vendég
 


sziasztoook!
azt hiszem, most már ide is írogathatnék... hisz "hivatalosan" is babás vagyok, otthon, együtt! :D
megnéztem a másik Kaális babást is, itt több ismerős nevet találtam, igaz Diócska 2009-es baba, ill. 2008-ban készült :)

indításnak beírom, amit a babavárósba:

mi egészjól vagyunk, Diunak nyafi éjszakája volt kicsit, de amúgy okés! nagyon örülök magamnak, tegnap rásegítettem egy kicsit az ürítésre, és sikerült, több na után megérkezett a csomag! :D
és vágtam lábkörmöt is! :)
és szívtam orrot, adtam puffot is már a kis pofijába! :D

ez a topic amúgy mennyire megy? na majd látom!
angel37
 
 


Sziasztok!
Bizony a mi szülinapunk is eljött, 1 éves lett Milán és Márk.
Nekünk is van videonk, íme:
http://www.youtube.com/watch?v=B90FrmTc02E

Néhány fotó:
KépKép
Kép Kép
Kép Kép

Kis beszámoló a képekhez:
Milán és Márk is stabilan ül már, mászik mindkettő és Milán fel is áll, bárhol. Lépeget is, de csak ha van támasza. Foglalkoznak olykor egymással kicsit, de-deznek és vigyorognak, na meg persze elszedik egymástól a játékokat és a cumit :lol: Alvás hullámzó, de azért többnyire már átalusszák az éjszakát, ha nem is nagy alvók, 8-9 óránál többet ugyanis sosem alszanak egyben. Milán bátor kis vagány srác, mindenkivel barátságos, igazi égedelem, a szeme se áll jól, Márkóm bizalmatlan mindennel és mindenkivel, társaságban eléggé bújós, magának való, de ha kialakult a bizalom, ő is mosolybabává válik :D Milcsim 10,8 kg és kb. 75 cm, Márkóm 12,3 kg és valamivel 80 cm felett lehet. Imádom őket :oops: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Gréti :P és Léna :P baba is csodaszép!
Véda :P , megnéztem a videotokat, itt pityergek.
Angel :P , Te pedig végre BOLDOG ANYUCI vagy!
Puszi mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok Lányok !

Mindig kukucskálok milyen szépségeket látok .Kaáli büszkélkedhet szép fiukkal -lányokkal :D

Angel!Örömmel olvasom már otthon vagytok ,a másik topicba láttam fényképet is .Édes a kislányod ,gratulálok .

Xandra !Kincs Fiaidnak Nagyon Boldog Születésnapot kívánok .Videó szuper .Ölellek .

Kisfóka !Grétának Nagyon Boldog Születésnapot kívánok.

Véda !Téged hagytalak utoljára mert nagyon tetszett a videó ,olyan szívbe markolóan szép volt .El is érzékenyültem .Nagyon Boldog Születésnapot kívánok Csaba királyfinak .

Mindenkinek hatalmas Ölelés .


Dalmi
dalmácia
 
 


Fanni!
Jaj, de jók a képek!!!
Én olyan lüke voltam, hogy nem adtam neki oda a tortát rombolni! :roll:
Bár, nem is nagyon érdekelte, ellenben a sok villa... 8) :lol:
Képekkel én még adós vagyok, de hozok mindjárt! Csak most muszáj volt írnom...

A videótokat is mindjárt megnézem, jaj, de izgatott lettem!

Angel!
Drága! Úgy sajnálom, hogy nincs több időm ennyi fórumra, ezért maradtam el a babavárós olvasgatásáól is, pedig miattad és pár régi ismerős miatt oly szívesen időznék ott is!
De jó, hogy itt vagy, ill. de jó, hogy otthon vagytok Diácskával!
Én még egyetlen képet sem láttam róla... Van valahol, ahol megnézhetném, :oops:

Dalmi!
Emlékszem rád!!! Jaj, szánj meg és mesélj valamit, mert oda, a Kaálisba sem jut időm benézni, és röstellem, de nem tudom mi van veled, babával, tobival, allegroval...
ÉS MIELŐBB GYERTEK IDE!!!
Vendég
 


Fannim!
Nagyon jó lett a video!
Olyan vidám, életigenlő ez a dal is hozzá, mint amilyenek ti vagytok négyen! 8)
A fiúk dönörűek!

Csabim jó alvó lett.
Továbbra is jól eszik és sokat. Ciciről leszokott, de én még fejek és belekeverem a Sinlacjába :lol: Ő nem tudja :wink:
Jön, megy, pakol, dumál: kájjá, hüjje és vevőőő. Mást nem mond, néha nekem, hogy ennyi-ánnyá... :lol:
Lilum szereti, de jobban elfoglalkozik egyedül vagy bárkivel, mint vele. Nem baj. Nem a játszópajtása, tudom. Belül azért szereti, több nem kell.
Röviden ennyi.
Imádom őket!

Ja, Lilu odáig fejlődött a suliban, hogy neki lett a legtöbb piros pontja magatartásból, valamint igazgatói dícséretben részesült kiemelkedő tan.eredményei miatt 8) Szorgalomból is első lett, ajándékot is kapott! Nagyon büszke volt magára, mi meg rá!

(Anyósom nemrég meghalt... Apus viszonylag túlvan rajta, de azért még vannak rossz napjai. Próbálom szeretgetni.)
Vendég
 


Szandra :D
boldog születésnapot a fiúknak!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Véda :P Dalmi :P Orsi :P
Köszönjük szépen! :D :D

Véda :P
Enyémek még csak de-deznek, mama és apapapa van :D
Őrület, hogy még van tejcid :)
Lilla meg nem semmi! Jól összeszedte magát akkor :shock: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT A KIS' ÜNNEPELTEKNEK!!

Viri babákról valami hír?? ha jársz erre mutasd már meg a csajokat, biztos hatalmasak már ők is!? :)

Véda,Fanni
nagyon jól sikerültek a videók, olyan jó nézni őket.Csodaszép családok.(Én is szeretnék majd gyártani,nem tudm h. kell, bonyolult?)

Véda
Csabid gyönyörű nagyfiú lett!
milyen kitartó vagy a fejéssel. :D és az első szavai?! :lol: :shock:
Lilunak gratulálok, nagyon ügyes! Ilyen sokat számított a különfoglalkozás?

Szandra
hatalmasak a fiúk és nagyon édesek, könnyebb már velük ugye?

Angel
üdv, de jó itt látni! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Köszönjük.
Sok időbe telik, de ha ráérzel az ízére, könnyen megy :wink:
Én windows movie maker-rel csináltam! Valószínű, hogy van a Te gépeden is!

Véda :P
Boldog névnapot Csaba királyfinak!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Minden Picurnak nagyon sok boldog szülinapot: Milánkának,Márkónak,Grétinek, Csabakirályfinak! Remélem, nem hagytunk ki senkit!

Rólunk: Kirácska 7,7 kg, Kisnorbi 7,3 kg. Forgolódunk, de úgy, hogy van nekünk egy nagy szivacs ebben a pici panellakásban, és ma reggel Kircsike legurult róla három hirtelen pörgés után. Egyébként ő az ügyesebb, Norbikát hordom Dévény-tornára, kb. 2-3 hetes késéssel ő is produkálja magát. Kacagnak, sokszor egymásra is. Az ágyukban farkasszemet szoktak nézni egymással és esténként lefekvéskor szórakoztatják egymást, persze a szülők nagy-nagy örömére. Fogunk még nincs, sőt hajunk se. Hát ennyi dióhéjban...

Angel: üdv közöttünk, próbálok majd átolvasni a másik topicba, ha van esetleg születéstörténetetek..

Katica, nagyon nagyok vagytok. Alakul már az evés? Súlyotok? Már felálltatok? Mire lehet számítanom? Kircsike úgy húzogatja időnként felfelé a fenekét, úgy gondolom, ez a kúszás-mászás előjele.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


szia Mindenki!

Xandra,
lassan most már elhiszem! :P
micsoda falánk tortaevés! :lol:

Dalmi,
köszönöm/jük! :D
nálad mi a helyzet?? teljesen kiestem az elmúlt 3hónapban... :oops:

Véda,
Csabidnak boldog szülinapot! :) Ügyes és okos Lillának óriás gratuláció! :)
párocskádat pedig szeretgesd nagyon!

Katica,
:wink:

Szöcske,
aranyosak lehetnek kicsijeid! :) :)
Dévényhez mi is megyünk, hó végre van időpontunk!
szüléstörténetet inkább nem, azt hiszem... :oops: pár szót írtam róla még régebben, talán egyszer megírom, de inkább rémtörténet lenne :roll:


Véda kérésére :wink: persze mindenkinek:

Kép
angel37
 
 


Dióka :P gyönyörűséges vagy! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel
hát tiszta pufi már ez a lány! :lol: Hajrá Dévény, hozzánk is járt.

Szöcske
ügyesen beindultak akkor nálatok is a srácok!Forgás után csak úgy kapkodod majd a fejed milyen gyorsan jön a többi. :) ja, már ilyenkor is lustábbak a pasik?! :)
Nálunk 2hónap telet el a felállásig az első forgástól.Közben a kúszás kimaradt, csak mászik.Már ül, térdel,áll egy kézzel kapaszkodva szóval ez ok. Enni is eszeget így: 20-10 szopi (kb.4szer) 10kor gyümi 50-80ml, alvás, 13 főzi 80-120ml, 14-15között alvás, 17 kor ha pép vagy sinlac, 20h szopi alvás.Közben ha szomjas vagy alváshoz még szopi.Amúgy meg imád vedelni :shock: :D babavizet. És szep.szorong is úgy 2 hete, ha hátatfordítok már üvölt. :? Nem tudom mekkora, hosszú és talán hízott is. Ja és a fogak száma=0.(Alvás újra káosz)

Szandra
köszi. :wink:

Kép
katica_75
 
 


Szorongás nálunk is van, ha kimegyünk a szobából és nincs bent senki, már sírnak.
Pasik biztos lustábbak, de inkább az evése borít ki, nem akarja inni a tápit a fiatalúr. Most úgy próbálkozok, hogy először adok neki tápit, aztán pótolom minden étkezésnél főzelékkel vagy gyümivel. Vedelni imád ő is, forralt vizet vagy teát adok neki.
Kircsike úgy étkezik, mint a nagykönyvben, 240 ml tápi 3-szor, 200 gyümi, 200 főzelék. Főzök is, meg üveges is van. A főzelékbe keverek én is sinlacot, meg sokszor a gyümibe is, vagy babakekszet.

Van egy táblázatom, amiben az áll, hogy 8 hós kortól lehet adni, joghurtot, kefírt, pici túrót, kis reszelt sajtot a főzelékbe. Aki előttem jár, mondana erről valamit, mert néhány helyi anyuka szerint a túró tiltott, stb. Joghurt ha mehet, milyen márkájú?

Orsi, ha majd erre jársz, Lilikének volt az a fehér téli füles sapkája. Nehogy azt hidd, ez a csaj hibbant, júliusban füles sapkát akar venni, de majd ősszel szeretnék kettőt beszerezni belőle. Annyi nyári rucink van, hogy lassan készülök az őszre, télre. Már tavaly is tetszett, de akkor még el voltam varázsolva a szülés után. Köszi előre is.

Angel, szülés nekem is horror, de már szerencsére csak volt, minden elhalványul. Nagyon szépek vagytok.

Talán írtam már, Kisnorbi a Dévényt végigsírja, a szívem szakad meg minden pénteken, úgy csorog a könnye. Ez már így marad, mert amikor belépünk a tornaterembe, biggyeszti lefelé a szájacskáját. Csütörtökön megyünk egy másik gyógytornászhoz, mert egy kicsit kötött a csípője, így éjszakára terpeszpelust hordunk. Kicsit későn vittem őket ortopédiára, mert senki nem mondta, hogy pár hetesen vigyem őket, majd ráérünk. Na ebből az lett, hogy júniusra kaptunk időpontot és beutalót, addigra meg már 6 hósak voltak.

Na jó sok volt belőlem mára.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske :D
mi a kérdés? :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

szülinapos képek fantasztikusak! az ünnepeltek is nagyon boldognak tűnnek, hogy hozzátok költöztek le :)


Angel Dió nagyon drága! örülök,hogy jól vagytok!!!!

Véda mi egyenlőre nem megyünk vissza, itthon próbálkozunk, a remény hal meg utoljára.bár most vettem a barátnőmmel az Operettbe bérletet! júniusban lesz az utolsó előadás, így annyira nem foglalkozok a témával

van 4 fogunk , jön a többi is.. anya A apa aa gyee gyere, Nem mama, baba papa ezek a szavaink jelenleg. Zsigi megtette első lépéseit, imádom, Oroszlános járássegítőt sikeresen eladtam pár hete, mert ő mindig pakolászni szeretett volna bele. így kapott egy bevásárlókocsit, no azt tologatja, ki be pakolgatja és csak töredékébe került! az ágyra felmászik, és minidg tolatva mászik le, nehogy koppanjon..írtó kis okos buksija van. a Peg perego etetőszékert húgomék megvették, mi a fa etetőszékben nyomulunk, ami hasonló elven működik, mint Orsiéké..

már izgulok az első szülinap miatt, a tortát én szeretném sütni túrós lesz, az biztos,

kap egy óriási bogyóhúzogató játékot, egy fakopáncs tologatós kutyust, anyuéktól kismotort és anyóséktól kisszéket kis asztallal. a több még titok számomra is... szeretném anyuéknál ünnepelni Zalában, remélem le tudunk menni....

Zsiga pöttyei elmúltak a Bhioderma krémektől! fürdetőkrémet úgy használom ahogy Orsi mondta, köszönöm, bevált.

Pénteken egy tündéri kicsi lány született a családunkba, a hugoméknál..imádom!

barátnőméknél
Kép Kép
Vendég
 


LÉna is gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű
Vendég
 


Orsi!
Bocs, a kérdés, hol tudom majd megvenni?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Boni
gratula a lépésekhez! Édes és ügyes Zsigid!

Szöcske
jesszus Léna 10 évesen fog annyit enni mint Kirád! :lol: :lol: nem csoda h. szépen hízik.
Érdekes L. nem sírt a dévény alatt, a terapeuta szerint azért sem, mert itthon megszokott közegben volt a torna.Nálatok nincs házhozmenő dévényes? A tejtermékekkel én még várok.

Kép
katica_75
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:20-kor.
seszi
 
 


[quote="szöcske"]O írta:szöcskersi!
Bocs, a kérdés, hol tudom majd megvenni?

h-m
tavalyelőtt is volt, mert van 3-6 hós és tavaly is volt, 9-12 hós méretünk is van. Gondolom, idén is lesz :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Minden baba csodaszép!

MandM-babáknak boldog első szülinapot!

Csabinak is boldog szülinapot!

Szöcske, mehet nyugodtan sima túró, sima joghurt, esetleg valami "jobb" gyümis joghurt, bár én magam kevertem neki gyümis joghurtot (sima joghurt plusz szezongyümi, nagyon fini).
Vendég
 


Orsi, köszi! Nem tudom, nálunk van-e ilyen üzlet, majd szétnézünk.

Hunci, ha tudnád, mit szenvedek a kicsi fiammal és a tápival! Én is a magam keverte gyümis joghurtra szavazok, majd augusztustól lesz aktuális a kérdés. Holnap tököt főzök kaporral, kíváncsi leszek, ízlik-e. Már ettünk brokkolit, cukkinit, krumlis almát, céklát, salátát, üveges husis főziket, eddig ízlik nekik. A kanalazással nincs gond, tátognak, mint a kicsi gólyák. Kisnorbinál a cumisüveg és a tápi jelenti a problémát, viszont szebben eszik kanállal, mint Kira. Egyébként hogy vagytok? Jó a másfél éveseknek? És a szüleiknek?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Pesten van meg Győrben, de lehet, hogy máshol is... nem tudom én sem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :D

Véda!
Csaba irályfinak nagyon sok boldog sszülinapot és névnapot kívánunk utólag is! Nagyon helyes kispasi! :D Lillunak gratula a bizonyítványhoz!

Fanni!
Milánnak és Márknak nagyon sok boldog szülinapot! Annyira helyesek! :D A videó szuper lett, kedvenc kép, amikor apa gitározik és fiúk nézik! Csúúúúúcs! :D

Katica!
Mi Siófokra megyünk, 14-től 21-ig! Jó lenne talizni! :D :D De jó lenne! Irok majd privit telcsi számmal!

Szöcske!
Nagyon ügyesek a gyerkőcök! Norbit miért kell Dévényre hordani? Szegény, biztos nagyon rossz lehet sírni látni. Adhatsz már nekik túrót, joghurtot! Gréta imádja a Danoninot! :oops:
Nekem egy ismerős mondta,hogy a tápiba rakjak pici vanilíás cukrot. Na,ezt nem próbáltam és pici kakaót rakok bele! :roll:

Seszi!
Kicsi fiad is ügyes, akkor neki is van szókincse már! :D

Boniko!
Gratul a Zsiginek a lépegetéshez, nagyon ügyes! :D Hugodéknak nagyon jó egészéséget kívánunk! :D Láttam képeket iwiwen, csoda szép kislány! :D

Angel,drága!
Üdv közöttünk, Dióka nagyon szép kislány! Milyenek az éjszakák? Szopizik? Mi az apuff, amit adtál neki? :roll:

Lányok!
Harcika férje beteg, kérlek benneteket Ti is küldjetek neki pozitív energiákat! Kaális párok fórumára írt,de biztos jól esne Neki,ha Ti is ,mint régi ismerősök gondolnátok rájuk!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Orsi!
Legközelebb Debrecenben van, meg persze Pesten.

Kisfóka!
Azért hordom, mert olyan bólogatós kutya fejecskéje volt, sokáig nem tartotta a nyakát. Most is gyengébb Kiránál, de óhatatlan az összehasonlítás, ha egyedül lenne, talán fel sem tűnne. Mindig emlegetjük itthon, hogy olyanok, mint a Frédi-Béniben Enikő és Benőke. Szerintem Kira hamar lerendezi majd a bátyust. Szépen mutatkoznak már a jellemek kettőjük között.

Kakaót nem javasolták mások, ezért nem mertem kipróbálni. Van olyan nap, hogy nincs kínlódás, mondjuk ez a ritkább.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske, ismerős a szitu.Hunornál ez 2 hósan kezdődött és 4 hósan tetőzött, volt nap hogy semmi tápit nem evett.sőt olyan hét is volt.Kevertem én mindennel, ezerféle tápot kipróbált, semmi.Más gyreknél is hallottam ilyent.Úgy látszik, vannak ilyenek.Kitartás, más nem tudok mondani.Túl lesztek rajta.Amúgy kakaót én raktam bele, nem lett jobb, sőt, rámhányta.Akkor nyugodtam le, amikor adtam joghurtot, hisz kell nekik a fehérje...De ezt leszámítva, túlparáztam a dolgot asszem...Bár mit tettem volna, se anyatej, se táp, akkor mit egyen, de túléltük, kinőtte, pontosabban nem kap tápot, eszik mást helyette, egy évesen meg tejet kapott, azt szereti.Ki érti ezt... :roll:

Másfél évessel jó.Más világ.Értelmes, okos, beszélni nem beszél, ő nem lesz a szavak embere, a védőnő drhoz akarja bevitetni, hogy tanuljon meg beszélni, de nem viszem, hisz engem nem zavar, őt nem zavarja és valahogy úgy gondolom, ez nem úgy megy, hogy Hunor beszélj, és Hunor beszél :lol: gügyög, megérteti magát és ennyi.Imádnivaló kisokos :lol: Úszik, eszik, rohan, motorozik, minden érdekli :lol: Két nyelven tanítjuk beszélni, és mindkét nyelvet érti, elkülöníti.
Szeptembertől megyek dolgozni,ő meg bölcsibe.
Ja és alszik, bár nem meglepő. ő jó alvó volt.Alszik kajcsi után 3ig, meg este 8tól 9ig.

Már rohan, szalad, sétál, vagy 3-4 hónapja babakocsi közelében sem jártunk.Rengeteget megy, és élvezi, nem akar felkéretszkedni.Pedig állatkertben voltunk pl. reggel8-17 között egy megállással nyomta végig az utat és tevék szájában turkált, juhokat, tevét, zebrát, zsiráfot és elefántot etetett.Tiszta nyál volt.De sikongott, élvezte...

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Köszönjük szépen!

Lányok!
Lécci szavazzatok Milcsimre (Bognár Milán) itt:
http://palyazat.picibaba.hu/2009-julius-szepe/


Köszönöm!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Hűha, mekkora már Hunci :shock: Nagyon cuki :D
És Zsigi is milyen szépséges nagyfiú már :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra, köszi.Szavaztam.
Vendég
 


Kisfóka
ok küldd a számod hátha össze tudjuk hozni! Lénával azért nem ígérem biztosra mert utál autózni :cry: de jó lenne a tali nagyon :),a babákat imádja!

Hunci
hatalmas Hunorod, nagyon szép szemei vannak!!! És milyen jó fej a tevével! :lol: Miért kellene egy másfél évesnek beszélnie!? :x szomszéd kisfiú 2,5 és most kezdett el, semmi baja, bár a védőnő szét idegelte már őket. Nyelvtanár valamelyikőtök?

Ma voltunk tanácsadáson végig sikítozott meg gagyarászott a babáknak, olyan édes volt, tőle volt hangos a váró. :lol: 7200 gr és 71 cm....és a dr szerint ne vigyem be a balcsiba. :shock: azt hittem simán lehet. :?:
A sikításra tegnap kapott rá.....cipőboltban jártunk! Igazi NŐ!!! :) :)

Tejtermék
én egyszer adtam neki humana joghurtot de órák múlva is felbüfizte, azóta nem mertem semmi tejest adni neki, pedig szerette. Utalhat ez allergiára? vagy csak szoktatni kellene hozzá kisebb mennyiséggel?

(((HARCIKA)))) öelés.

Kép
katica_75
 
 


Katica, ez nem allergia.Hozzá kell szoktatnod akkor.Balcsi, miért ne??????????????????Hunor tavaly ilyankor fél éves volt és Dagályban a nagymedencében pancsolt és a Balcsiban...El ne vedd tőle ezt az élvezetet!Egyikünk sem nyelvtanár, még csak nem is közelít :lol: egyszerűen csak tudok angolul és velem is ezt csinálták annó anyuék.köszi a dícséretet.
Vendég
 


Szandra! :D
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok picit megkésve!!!!!!! Gyönyörű család vagytok, a torta nagyon tetszik, és a fiúk, olyan édesek, látszik, hogy nagyon kiegyensúlyozottak, büszkék lehettek rájuk. Nagyon ügyesek, csak így tovább! :P :P

Véda!
Csabinap nagyon boldog szülinapot! :D

Kisfóka!
Grétinek is nagyon sok boldog szülinapot kívánok! Nagyon jók a képek! :D

Katica!
Léna gyönyörű kislány! :P

Angel!!!!!!!!!! :D :D
Éljen! Nagyon édes a kislányod! Ez a topik hol így megy, hol úgy. Gyere gyakran, kérdésekkel, képekkel. Nagyon örülök, hogy otthon vagytok, nagyon szurkoltam nektek!

Hunci!
Hunor milyen cuki, nekünk is pont olyan autós cipőn volt, de már kinőtte! :wink: Úszást irigylem, nagyon ügyes a fiad! Kistesót mikorra terveztek?

Lányok!
Képzeljétek kislányunk lesz :lol: , múlt hét szombaton voltunk Hajdú drnőnél, és rögtön látta, mi a szitu. Minden rendben van vele, olyan boldogok vagyunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mi most a Balcsin vagyunk, eddig nagyszerű időnk volt, ma viszont esős, remélem holnap ismét szuper idő lesz!
Én is fogok feltenni képet, amint tudok!

Kép

Kép
donika
 
 


Hunci! A tevés kép oltári! Nagyon nagyok vagytok! Babaúszást én is irigylem, szeretnénk mi is menni, de apa folyton építkezik, az egész hétvégéje odavan mindig, egyedül pedig nem tudok menni két picivel. Kajálásban sorstársak vagyunk, meg egyéb dolgokban is, de ezt már kiveséztük ezerszer :wink:

Katica! Hát nagyon nagyok vagytok! Nálunk nincs házhoz jövő Dévényes, így nekem kell őket autóztatni a város másik végébe, de nem bánom, talán addig kell hordani Norbikát, amíg el nem kezd járni.

Doni! Kislánykához nagy gratula! Hogy bírod a várandósságot?

Szandra, szavazok.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűséges minden baba!!!
Csabinak, Grétinek boldog szülinapot!

Szandra,
BOLDOG SZÜLINAPOT NEKTEK! :D
nagyon jók a képek, szépek vagytok és a fiúk már óriásiak (főleg Márkó :wink: )

Donika,
de jóóóóóóóóóóóóóóó! :D
drukkoltam nagyon, hogy kislány legyen, már múltkor be is kukucskáltam egy pillanatra, hogy írtál-e.. :D
és jól bírod Zsombi után a szaladgálást?? :oops:

Angel,
de jó, hogy már itt írsz!!
Dióka egy csoda, hogy már ekkora! :D

Nálunk:
Balcsi jól sikerült annak ellenére, hogy a szemfogai miatt volt furi a kaki és iszonyú piros a popsi, már visított ha hozzáértem + kijött a 15hós oltás minden tünete.. :D
de iszonyú sokat pancsolt, vizezés a nagy kedvenc bármilyen formában és bóklászott rengeteget
Máté egy tündér mostanában, már 16foga van, beszélni alig beszél de halálos pontossággal lehet tudni mikor mit akar :lol:
enni továbbra sem nagyon szeret, bár már 1-2szer előfordult, hogy mondogatja hamma és mutogat a hűtő felé, még mindig csak 10és fél kiló, tiszta izom, semmi plusz husi
alvása továbbra is jó, este 9- reggel 8-9, du. 2óra
most nagyon élvezetes az ANYASÁG, barátkozom a köv. baba gondolatával.. :D

Kép
fendike
 
 


Fendike
hajrá következő baba! :wink: Édes lehet Máté ahogy a hűtő felé mutogat, gondolom nagy öröm ez! :wink: én is akarom! :) Mutass képet a kis Nyaralósról!

Donika
de jó!! Mondtam én h. kislány! Menetk majd 4d-re? És hogy vagy amúgy?

HUnci Drága
már megint hová tüntél?? :cry:
a doki azt mondja a hattyúk, kacsák stb miatt biztos van benne szalmonella meg miegymás és nem biztos h. szerencsés ez ilyen kicsinek...de ö mindent így túldramatizál amúgy.sztem megpróbáljuk majd.

Kisfóka
privi ment.

Kép
katica_75
 
 


Donika, grat a lánykához.Nekem nem lesz 2. baba még vagy 5 évig, most karrier.

Katica, túlparázza :? Csak a szokásos hszeltűntetős módszer, nem tűntem el, csak eltüntetem magam néha :lol: nyugi, nem szabadulsz meg tőlem :lol:
Vendég
 


Szép napot!

Mi pénteken jöttünk meg a nyaralásból. Nagyon jó volt! Bár az eső végig esett, de szerencsére olyan szállodában voltunk, ahol van belső 2 jacuzzi és egy nagy fűtött medence.

Képek: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Névnapi és szülinapi köszöntéseket köszönjük!

Angel!
Diácska dönörű!!!
Most mennyi a súlya?
Fejés és szopi frnton mi újság?

Szöcske!
Kirácska és Kisnorbi súlya nagyon szép!
Kakaót én sem adnék még, de tejterméket (fermentáltaz) 8-9 hónapos kortól igen.
Mi is natúr joghurtot keverünk idény gyümivel. Még bolti gyümiset nem adtam. Egyszer elolvastam, mik vannak benne, aztán inkább nem. Nem nagy dolog ez a házi gyümijoghurt, meg krémtúró készítés, én inkább azt nyomom.

Boni!
Ez az operabérlet valami haláli! :lol: :lol: :lol:
Emlékeztetsz valakire! 8)
(Én anno a 3. sikertelen lombik után a 2000-es olimpiára koncentráltam :wink: )

Kisfóka!
Harcikáról köszi az infót.
Mindjárt írok neki privit!
Annyira sajnálom...

Donika!
Gratulálok a pici tündérkéhez!
Nevek vannak már, drága?

Sok képet láttam, minden baba gyönyörű!
Vendég
 


Sziasztok!

Vegre en is elokerultem,sajnos mostanaban kevesebb idom jut netezni a munka miatt,mert julius 1tol mar 80% ban dolgozom.

Igy utolag is Isten eltesse MI-t es Ma-t,Csabi kiralyfit,es Gretit is!!

Lena nagyon edes ahogy a kis labat akarja bekapni.Az autozas nalunk sem a kedvenc idotoltes...

Zsigi nagyon menu a crocs-ban.En is neztem Lauranak de mind tul nagy volt :shock:

Hunor a tevevel egyszeruen zsenialis.En a beszed miatt nem aggodnek mert ez ugyanolyan mint a jaras az egyik elobb elindul a masik kicsit kesobb de elobb utobb mind szaladni fog :lol:

Veda,
nagyon jok a kepek biztos jot pihentetek es feltoltodtetek..Csabi ugy latom elvezte a vizet..

Donika,
hatalmas gratula a kislanyhoz,oriasi boldogsag..HOgy birod Zsombival a pocakossagot?


Fendike,

meg mindig irigy Mate alvasi szokasai miatt :lol: Tenyleg olyan jo ez a korszak most naprol napra produkalnak vmi ujat..

Angel,
Dioka gyonyoru,a kis pufi arcocskaja.Gratula meg egyszer nagyon ugyes kislany es tenyleg nagy harcos!

Rolunk picit:

Mint irtam en teljes gozzel dolgozom,Laura bolcsis nagylany mar amikor nem beteg eddig kb 50% idot otthon toltotte.
Ket hete mar sirni tudtam volna mert egyfolytaban folyt az orra lazas volt nem evett..Annyira lefogyott szegenykem...
MOst mar sokkal jobb,hizott is egeszen kikerekedett de a 9 kilot meg mindig nem erte el.Viszont nagyott nott kb 6 cmt 3 honap alatt...
Nagyon ugyes mindent elmagayraz a kis nyelven,most itt vannak a nagyszulok is igy megy a kenyeztetes :lol: :lol:
Kb 2 hete egyedul eszik kanallal(ezt a tudasat a bolcsiben szerezte) es poharbol iszik...

Es hat van meg egy meglepetesem is:Csatlakozom Donikaek taborahoz....ugy nez ki meglatogat bennunket a golya jovo marciusban...Annyira boldog vagyok meg mindig alig hiszem el hogy ez spontan sikerult...Ket hete csinaltam egy tesztet mert mar kesett egy hetet,de nem gyanakodtam semmire..es lam hirtelen ket csik jott ki..A mult heten voltam dokinal el is sirtam magam az UH alatt...
Reggeli emelyges van de en ennek is orulok :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Drága, drága Petitpois!

Hadd gratuláljak elsőként!
Óriási örömöt élhetsz/élhettek most át!
Tiszta libabőr lettem! Micsoda klassz hír ez!!! :D :D :D
Nálatok mi volt a pontos ok, amiért IVF lett?

Lányok!
Mit szóltok ehhez a sok spontán babácskához???
Vendég
 


Petitpois :)
Gratulálok :D :D :D :D :D
itt lassan mindenki spontán babás lesz :D

hihetetlen, hogy hányaknál bekopogtatott a gólya :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="véda d."]
írta:
véda d.Lányok!
Mit szóltok ehhez a sok spontán babácskához???

nekem megjött :?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?