Új privát üzeneted érkezett!

Konak!
Nagyon sajnálom. Hátha mégis...

Nyuszika!
köszönjük. El sem hiszem, hogy már ekkorák....
vovanda
 
 


Lois,én is akciósan vettem a matracokat :D ...bizony,még az is lehet,hogy 36 hetesen shoppingolok egy utolsót :D

Vanda,bizony mintha most lett volna,hogy Pasid jött naponta a hírekkel,mi van veletek.Én pont akkor kezdtem ide irogatni...most meg minnyá szülök :shock:

Rani,kérj most időpontot akkorra.

Ja,nem is írtam,meg van a születési anyakönyvim,apa ma elhozta,szerencsére meghatalmazással lehetett,így volt a leggyorsabb.Voltam én meg itt a helyi önkormányzatnál időpontot kérni az esküvőre,és képzeljétek egyedülnem kérhetek :shock: ...kell hozzá egy hímnemű is :roll: ilyen hülyeséget,mit gondolnak,jól átverem őket,és egyedül megyek házasodni :?: :evil: ...így hétfőn délután tudunk menni,de azt mondta 17-e a leghamarabbi időpont,de nyugodjak meg,ő a hármasikreit a 38.hétig hordta :shock: azt hittem fejberugom :twisted:
Vendég
 


Nyulasz: és majd hétfőn jókat fognak kérdezni tőletek! Mese nincs, két hetet még mindenképpen egyben kell lennetek! Ja, a tanúk minden adata legyen nálatok, még személyi ig. szám is (szül. hely, idő, lakcím, teljes név)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Konak!
Rettenetesen sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Nyulasz!
Szóval 17-e lesz a nagy nap?Vagyis az egyik nagy nap....a legnagyobb az lesz,amikor megszületnek az ikreditek! :wink: :D

Az ikrekkel én is megvártam a 2. uh-t a Kaáliban és utána a saját nődokim és a védőnő.A védőnőhöz kb. a 13. héten jutottam el. :oops: (Mondjuk nekem volt redukcióm a 11. héten és addig babonából nem akartam menni.)
Magát a szívhangot valamikor csak a 23 héten hallottam először amikor 4D-n voltunk mozizni.Hatalmas élmény volt. :D

Pussz mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Nyuszika!
Még vagy 3-4 hetet húzzatok ki 3 az 1ben! :lol:
vovanda
 
 


Nyuszikám :P
Az esküvődig most már feküdjél, hogy addig egyben maradj :lol:
Gratula a 32. héthez. Nekem azt mondta a dokim, hogy a 32. hétig mindenképp maradjak egyben, de onnantól biztonságos a szülés :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Timi,nem mondod,hogy a tanuk adatai is kellenek előre??? :shock:
Ez azért gáz,mert az időponttól függ,hogy kik lesznek a tanuk.Ha mégis jövőhétre sikerül időpontot kunyizni,akkor a sógoromék,ha utána levő hét,akkor más,mert nyaralni mennek a tanúink.Ha három hét múlva,hú de bizakodó vagyok,akkor már visszajönnek a nyaralásból. :roll:

Köszi lányok,igyekszem egyben maradni,de mi van akkor,ha mégsem?Na jó,erre nem is gondolok...

Tényleg innen biztonságosabb a szülés?Jaj,ez megnyugtató.
Vendég
 


Már két adag babaruha megszáradt,holnap kezdem a vasalást...ülve :lol: a plüss dolgokat is kell,ugye?Két pontossal?
Vendég
 


Nyuszi!
Én meg pont az akció előtt.... morci is lettem hirtelen.... :evil:
Én is most mosok, vannak rugijaim amiket 40 fokon, 50-en(??) és vannak amiket 60 fokon lehet mosni. Én a 40-et választottam. Ha kivasalom utána, akkor az is elég nem?? Tescos Cherokee rugijai vannak valakinek?? Élénk színű, piros stb. Engedte a színét??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


teljesen felesleges babaruhát 40 fok felett mosni. Simán ki kell mosni, és annyi elég is.
Majd ha tényleg koszos, akkor jöhet a 60 fok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Köszi :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Az én gyerekeimnek is van sok Cherokee-s rucijuk.Én egybe mosom a fehér ruhácskákat a színesekkel, :oops: de soha nem fogott egyik sem.A foltok is ki szoktak jönni. :P

Jó készülődést,mosást,vasalást! :D

Szép jó éjszakát mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Lois, ezt kaptam:
Kép
Szerintem 60-as a fájás a 100-as skálán. :roll: Méhösszehúzódást éreztem közben.

Nekem is vannak tesco-s ruhácskáim, összemostam simán a fehérekkel 40 fokon.

skrisz72
 
 


Nyulasz: nekünk előre kellett mondani a tanúkat, mert a hivalatos papírokat előre megírják és a szertartáson csak átadják.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel
De gyönyörűűű!! Nagyon örülök, hogy otthon vagytok végre!! :) Biztos Dióka is jobban érzi magát! További jó egészséget!!

baba
Már megy a gonal??? Huu akkor drukkolhatok ÉRTED???? Juuuj HAJRÁÁÁ!!! Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!

konak
:cry: :cry:

Lois, nyulasz :)
Izgulok értetek!!!

Téli babáknak (főleg lányoknak), rengeteg ruhácskám van!!! Gyönyörűek, olcsók!!!! :)

Pocisoknak további jó pocinövesztést. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


skrisz
Te is közeledsz a nagy naphoz!! :) Érted is izgulok!! Igen, ezek még nem fájások. Erős fájásoknál felmegy 100%-ékra és fent is marad kis recékkel. Nálunk azon a napon meg is érkezett Kincs. :) Huu látom jó sokat mocorgot, nagyon aktív Eszter baba. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Konak :cry: :cry: :cry:
ilyenkor nincsenek szavak!!! :cry:
Sok erőt kívánok Nektek és szívből kívánom, hogy két gyönyörű Gyerkőcötök adjon annyi vigaszt, ami átsegít ezen! :cry:

(én mindig 1000-rel feledkeztem bele Vackorkám nevelgetésébe, mikor nem sikerült egy-egy állomás :oops:)

Kiscsillag,
hol lehet megtekinteni az eladó rucikat? :)

Nyulaszka,
megnézem az ágyakat! :P

Skrisz,
hűűűha!!! :P Jujj de izgis ez már! :D Doki mit mond? :P

Lányok,
szülésznőt fogadtatok? :roll:

(Mi ma voltunk dokibácsinál, Apa is jött :P - minden rendben, Lencsike 3000-re "bezárkózott" és jókat rúgdalt az UH-s fejbe :lol: . Apának vvtelre kell menni a pozitív ellenagyag miatt, szegényke! :oops: :lol: )

tillidian
 
 


Szandra,nagyon boldog szülinapot kívánok a Fiúknak :D :D :D

Kiscsillag,köszi,aranyos vagy :wink:

Till,neked is köszi,hogy megnézed :D
Vendég
 


Ja,én meg vasalok,de senki nem válaszolt,szóval a plüssöket is kell,ugye?És a színén,vagy kifordítva???
Vendég
 


Nyulasz, én kivasaltam mindent a színén. Kivéve a rávasalt matricásokat, azokat kifordítva.

Tilli, doki igazán még nem mondott semmit. Már ami a szülés időpontját illeti. Gondolom hétről-hétre okosabbak leszünk. Én választottam szülésznőt, tegnap ismerkedtünk meg. Farkas Adrienn. Nagyon szimpi.

Ja, és egy változás a Péterfy-ben: nem adnak semmilyen pelenkát, sem popsitörlőt. Vinni kell. Babáknak kórházi ruciban kell lenniük, míg haza nem viszed.

Szép, nyugodalmas hétvégét kismamik! :D

skrisz72
 
 


Skrisz,köszi,akkor vasalom...
...és a kismamáknak adnak valamit?Hálóing?Betét?Milyenek a szobák?
Vendég
 


Csajok,normális,hogy minden nap legalább egyszer csuklik Balázs is meg Nonó is?
Vendég
 


Nyulasz, igen, normális. Eszter is majdnem minden nap csuklik. :D
Hálinget is vinni kell, meg betétet. Valami olyat olvastam a neten, hogy még többet vonnak el a kórházaktól július 1-től. Gondolom azért vannak ezek a megszorítások.

skrisz72
 
 


Skrisz!
De aranyos vagy, hogy bescannelted nekem :D
Igen enyém is ilyesmi, csak nekem több hegy van rajta, és eddig is ment fel....de én semmit az égvilágon nem éreztem belőle :shock:

Kis*!
kösziiiiii :D

Till!
Nagyon elszánt voltam szülésznő-téren, hogy lesz, ki is választottam valakit, ő aztán vagy 3 hete mondott nemet, utána meg feküdnöm kellett, látatlanban nem akartam választani, és végül a dokimmal abban maradtunk, hogy akkor én már így maradok "szülésznőtelenül". De azért hozzá kell tenni, ez egy kis kórház, nem futószalagon mennek a szülések, szóval simán és bőven benne van a pakliban, hogy mikor szülök magamban leszek, szóval az ügyeletes szülésznő csak az enyém. A dokim váltig győzködött, hogy higgyem el, mindegyik nagyon kedves-aranyos.

Itt nálunk a babának mindent adnak, ez többször elmondták nyomatékosan, a szüléshez is ők adják a hálóinget, amit el is várnak hogy felvedd, de van is benne ráció. A többi cuccban önellátás.

Nyuszi!
KisZé is csuklik majd minden nap :D Én vasalni még nem vasaltam, de nekünk nem is nagyon van még plüssünk, csak minimális.
A Férjem közölte reggel, hogy a szárító mikro-cuccokkal van tele, akkor hol vannak az ő zoknijai?? Mert amit talált pont jó volt a nagylábujjára :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, de jót röhögtem a férjeden! :D Jó fej!
Nem is kell még érezni semmit! Majd a szülésnél érezni fogod. :wink:

skrisz72
 
 


Kiscsillag, köszi.
Hű, Nyulaszom, mége sküvő is lesz? Nem aprózod el a dolgokat. (Mintha magam látnám:mindnet egyszerre.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi,akkor megnyugodtam csuklás ügyben :lol:

Lois,én is jót nevettem a férjeden :lol: :lol: :lol:

Én megkérdeztem a dokim,hogy mivel csaszira készülünk,érdemes-e szülésznőt választani.Ő azt mondta mindenképp,aztán megkérdeztem jó,akkor kit ajánl,és kiderült,hogy az aszisztensnője a szülésznő.Na,innen kicsit kezdtem úgy érezni,hogy nem véletlen mondta,hogy érdemes...sebaj,gondoltam ennyin nem fog múlni a boldogság,meg éjjel-nappal riasztható,meg ha elöbb bekerülnék a kórházba,talán több figyelmet kapnék...


...meg is beszéltük a mai napot szülöszobalátogatásra,meg elmondja mit vigyünk,mit ne,megmutat mindent...de megkért elötte csörögjek oda egy órával,hogy nincs-e bolondokháza.Na nemrég jött tőle egy sms,hogy 8 vajúdó van a szülőszobán,halasszuk el...és jó-e nekünk a 14.-e...hát remélem még egyben leszünk.

Baba,bizony jól a végére maradt,hát ez az én formám...azért rákérdezek,ha addigra szülnék,akkor mi van,mert még nincs időpontunk se :roll:
Vendég
 


Lois: na, párom kifeküdt a röhögéstől, aztán közölte, hogy alig várja, hogy ilyenekkel cseszegethessen. :lol:

Az én dokim is az asszisztensével szeret szülni, de én nem nagyon akarok választani szülésznőt.

Ma megvolt az uh! :D Mindkét baba 10 cm+lábak. Egyik nyuszika, másik boxbajnok. Olyan jó volt őket látni!És napok óta jól éreztem, hogy a jobb oldalamon vannak, mert ott jobban dudorodott a hasam, meg fájt is, ahogy nyomták. Hát tényleg jobb oldalon vannak mindketten. Aztán a doki közölt valami nagyon meglepőt! Egy méhlepényük van, vagy annyira egymás mellett vannak, hogy nem látja a választót. Valaki mondja meg nekem, hogy amikor már az 5. héten két különálló petezsákot, később külön burokban láttuk a babákat, akkor most hogy lehetnek egyben???? :shock: Mert ezt nagyon nem értem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Konak - nagyon sajnálom, van egy élet a vetélés után topic itt a babaneten, nekem az segített, fel a fejjel, tudom, h most nagyon rossz és még annál is rosszabb, de ki fogsz belőle lábalni is neked is lesz egy olyan édes babád, mint nekem!!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Timi, szépen nőnek a Kisszundik. Lepényhez nem tudok hozzászólni. :roll:

Nyulasz, pénteken is teltház volt a szülőszobán. Öten vajúdtak. Én sem nézhettem meg. De remélem szerdán szerencsém lesz. :wink:

skrisz72
 
 


Timi,képet kérünk ám :wink: Azt én sem tudom,mi van lepény ügyben :roll: nekem egyik mellsőfalon,másik hátsó falon tapad,ennyit tudok...viszont ők akkor egy "tányérból esznek"?

SKrisz,az igen...sokan szülnek.
Vendég
 


Timi,
passz :roll: talán csak nem látszott rendesen :roll:

Nyulasz,
Vackor ilyenkor már naponta többször csuklott :P

Szülésznő:
köszi a tanácsokat! Nyulasz, 8 vajúdó? :shock:
Mikor én bementem anno, szombat este 8-kor, csak egyedül voltam...aztán éjfél körül jött még egy mamijelölt, de őt nem is láttam, mert csaszira vitték...szal naon meghitt volt! :P
Épp erre vágytam!!! Mikor előtte voltunk bent NST-n, emlékszem, délután többen vajúdtak és borzalmas volt hallgatni, egyik-másik hogy jajong meg nyög :? - Apa, emlékszem, ki is ment :?
Én előre tudatosan "gyúrtam"c rá, és egy hang nélkül csináltam végig, most is így szeretném :P

Szóval nem adnak pelust
:roll: - de szülés közben azér' adnak kórházi hálóinget, vagy vinni kell olyat, amit nem sajnálsz :roll:

tillidian
 
 


Nyulasz: az elején nekem is az egyik az első falon volt, a másik a hátsón, most meg jobb oldalon vannak és nem látszott az elválasztó. Azt mondta a doki, hogy most olyan, mintha egy nagy méhlepény lenne, de utánaolvastam, ha nagyon közel vannak egymáshoz, akkor összenőhet a két méhlepény.
Képfeltöltéshez elég béna vagyok, de egy róba, ha nem sikerül, akkor az aláírásomban van az albumban az utolsó három kép.
A baba-Nyuszika
Kép
B baba-Boxbajnok
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára timi76 2009.07.04 16:39-kor.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


A fehér semmire kattintva ott a kép. Nem tudom, hogy most ez miért nem megy. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jajj,nagyon kis cukik. :D lábuk közé nem néztetek :?:
én ezt nem érem,a lepény ennyit vándorolhat?Lehet csak a doki nézte el :roll:
Vendég
 


Még nem látta, hogy mi van a lábuk között, meg aztán egyik sem egy magamutogató gyermek. :lol: Azt hozzáteszem, hogy nagyon sietett már a doki, de így is visszatette az uh-fejet, amikor nagyon értetlenül néztem rá, de nem látta elkülönülni. Majd 23-án az Istenhegyin biztosabbat tudunk, meg aztán a nemüket is akkor már remélem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Átlóztam, hulla vagyok.

Szülésznőválasztás: nekem mindkétszer ugyanaz volt és nagyon jó volt. Segített NST-t meg egyéb vizsgálatokat szervezni és jó volt egy ismerős arc, biztos pont mindkét szülésnél. Azért a doki nincs ott végig (kivéve a császárt) a szülésznő viszont igen. És nem mindegy, hogy azt az x órát kivel tölti a zember.
Amúgy az én dokim is finnyás, nem hajlandó akármelyik szülésznővel dolgozni... :lol:
vovanda
 
 


Timi,a genetikán reméljük megmutatják milyük van :lol:

Vanda,na most megnyugtattál te is,hogy nem felesleges dolog a szülésznő.

Szandra,nagy buli volt?Tortás képet,ahol épp beletenyerelnek tegyél majd :D

Tobi,nem ér ám eltűnni :wink:

Lois,életjelet! :D
Vendég
 


sziasztok!

Xandramama,
boldog szülinapot kisnagy MM-jeidnek! :P :P

Lois, Krisz, Nyulasz,
nagyon készülődtök már a nagy attrakcióra! :wink: :wink:
csak ügyesen majd! :)
remélem nem maradok le A HÍRRŐL!

Tilli,
gratu Lencsihez és a zártsághoz - is! (én bocs, erre vagyok kihegyezve)

9-én megyünk kontrollra a Péterfybe, nem jár vki arra? 8)

Timi,
gratu a 2 kicsidhez! :) :)
hátha vegyespár! :wink:


mi egészjól vagyunk, Diunak nyafi éjszakája volt kicsit, de amúgy okés! nagyon örülök magamnak, tegnap rásegítettem egy kicsit az ürítésre, és sikerült, több na után megérkezett a csomag! :D
és vágtam lábkörmöt is! :)
és szívtam orrot, adtam puffot is már a kis pofijába! :D
hú, lehet, hogy most már tényleg babásba kéne cstalakoznom... :oops:
angel37
 
 


ja, és elnézést :oops: , akartam írni, de lemaradt:

Konak,
nagyon :cry: :cry: :cry:
angel37
 
 


Nyuszi :P , Angel :P
Köszönjük szépen! Fotók és video a 2008-as topikban!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel,de jó olvasgatni rólatok :D Mi az a puff? :roll: Azért ha át is mész a babásokhoz,nekünk is írj! :wink:

Szandra,megnéztelek titeket,jajj,oyan édesek vagytok.A videó is szuper,csak túl gyorsan mennek a képek,nincs idő gyönyörködni...
Tortát végül az újháziból rendeltétek?És mit kaptak a srácok szülinapra?
Vendég
 


Nyuszi :P
Köszönjük!
Igen, onnan :wink: Nagyon köszi még1x, a 2 autó összesen volt 4.500 Ft. És még finom is lett :D
Járássegítőt, meg egy csomó ruhafélét, de a legjobban a tortát élvezték :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel!
Pasim szerint a körömvágás mikrosebészeti beavatkozás (Szandra, urad ebben a témában kicsit felvilágosíthatná a drágámat) az orrszívás meg egyszerűen kínzás, szóval csinálja csak a gyerek anyja. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Isten éltesse az 1 éveseket! :D :D

Timi!
A kövi uh-n már látniuk kell a csöppök nemét! :D Nekem a kisfiamat már 12! hetesen 70%-ra megmondta a genetikus dokinő,aztán a kislányomat majd egy 16. heti bónusz 4D-s mozin mondták meg. :D Drukkolok egy vegyespároshoz Neked is!De végülis mindegy milyen neműek,csak tényleg fő az egészség! :D
Ja,ebben a lepény ügyben én sem tudok segíteni. :cry:

Angel!
A puff-ozás én sem tudom,hogy mit jelent. :oops: :?:
Körömvágás :arrow: ááááá,de útálom Nekik levágni. :oops: Főleg a lábujjakon.Most már nem is olyan vészes,de pár hónapos korukban..... :roll: (főleg úgy,hogy az enyémek is elég minik voltak)

Nyulasz!
A szülésznő szerintem is hasznos és jó dolog.Főleg,hogyha sima szülésre készül vki.Nekem nem volt,császáros voltam....mondjuk visszaemlékezve nem is láttam volna értelmét,ha ott van.A fejemnél így is ült egy kedves nővérke vagy nem tudom,hogy kicsoda és folyamatosan mondta,hogy mi történik,mikor figyeljek jobbra....mikor viszik a kicsi lányt. :D Meg folyamatosan nyugtatott,hogy ne ilyedjek meg,hogy nem sírt fel rögtön Panni.Na,mindegy,én akkor,ott nem éreztem hiányát,viszont egy pár órás vajúdásnál tuti jó lehet.

Till!
A zárt mészájhoz gratula! :D Nekem is ez volt állandóan a parám... :roll:

Lois?

Velem minden okés,tegnap reggel a fogmosáskor megtalált 1 pici róka. :P Ma már a mellbimbóim is érzékenyek kicsit.Jajj,még 1 hét az uh-ig.Addig megőszülök. :lol:

pussz mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Nyulasz,
ja, a puff az olyasmi, mint amit az asztmások használnak, kis tölcsérszerű maszk a pofijára és bele kell nyomni egy fújásnyit, és megvárni, hogy belélegezze. hörgőtágító, kell féléves koráig a kis tüdeje miatt, napi 2x.
olyan nagyon nem csípi, hihetetlen ideig visszatartja a levegőt, csak hogy ne kelljen szippantani :roll: :)

Vanda,
na képzeld, Maki tökjól tűri a porszívóst, még ásítani is szokott közben! :shock: :D

Pálgi,
kitartás az egy héthez! :wink:

Lois,
csak nem? :wink:
angel37
 
 


Angel!
Enyémek ilyen piciként vigyorogtak közben, sőt, Réka egyszer bele is aludt. Majd nézd meg pár hónap múlva.... :lol:
vovanda
 
 


Xandra :D
Isten éltesse M&M Ifiurakat!!! :D

Angel :P
nehogy má' ide ne írjál!!!! :roll: :D :D Alig vártuk, hogy végre megint hallhassunk Rólatok!!!
(Meg nem számoltam utána, de lehet, hogy Te még most is 2in1 lennél "hivatalosan"? :roll: )

Nyulasz, Skrisz,
szülésznőnek mennyit szoknak adni? :roll: Vagy erre illik egyáltalán rákérdezni, ha fogadott szülésznőm lesz? :oops: Jöhet priviben is!

Mindenkinek kitartást a hőséghez! :oops: :)

tillidian
 
 


Halihó!
Nem, semmi meglepi, Lois még túinvan.
Bár a tegnap estémet meg a a mai egész napomat a kórházban töltöttem, de nem saját jogon, az itt vendégeskedő barátnőmnek sikerült egy jól sikerült sasszéval este ripityára törni a bokáját, már meg is műtötték azóta itt helyben, nála voltam/vagyok, megyek nemsoká vissza, őt gyámolítom.
Majd még próbálok jönni este és visszaolvasni rendesen
Cupp!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Xandra: boldog szülinapot a nagyfiúknak! :D

Lois: szegény barátnőd! Mielőbbi jobbulást és fájdalommentességet kívánok neki!

Angel: köszi, olyan jó lenne egy vegyespáros, dehát tulajdonképpen az már csak a második adag hab lenne a habostortán. :D Nagyon ügyes vagy, meg biztos Dió is nagyon kis ügyes, ahogy eddíg is az volt.

Plági: kicsit csalódtam, hogy most még nem láttuk, hogy mi van a lábuk között, de már csak 2 és fél hét és tudni fogjuk! :D Annyira kíváncsi vagyok! Nagyon várom!

Mivel a doki rendben talált mindent és engedélyt is kaptam, ma megúsztattam magam és lebegtem is egy jót. Annyira jól esett és a víz hőfoka is jó volt-bár nem terhesen ez nekem már meleg lett volna, de így pont jó volt. Csak a viziszörny-páromat sajnáltam, mert most ugye hamar ki kellett menni a vízből, de megvígasztalódott azzal, hogy majd jövőre meg főleg utána a gyerekekkel ki sem fog jönni a vízből. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: