Új privát üzeneted érkezett!

Kopee.....megnéztem a videót-fantasztikus..sikerült rendesen megpityeregtetned!!! Eliot egy csodálatos, vidám, boldog babuci akit rengeteg de rengeteg szeretet vesz körül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon nagyon különleges a kapcsolatotok amit csakis irigyelni lehet!!!

most csak ennyit....talán később majd jelentkezem...
puszi mindenkinek
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kopee: Így utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot Eliotnak!!!
A videó könnyfakasztó. Csodálatos kisfiad van, minden elismerésem. Tényleg egy kis hős, aki a sok megpróbáltatás ellenére is milyen szépen tud mosolyogni! :)
bobóbaba
 
 


Ginus! Én szentivánon lakom, ott van a fodrászom. De amikor 2 évet panelban lektam, akkor a Plázához közel, a sínen túl a fagyizó melletti Wellába jártam. Őket nagyon tudom dícsérni. Sose rontották el a hajam és nem belvárosi árakon dolgoznak.

Sziszkó! Jó utat! Vigyázzatok és érezzétek jól magatokat.

Vércukor mérés: Én miért nem ihatok inkább tejet???? Cukros vízből ok csinálok limonádét. De az mégse ugyan az. Vagy én keverek vmit?

Bocs a többiektől, olvastam, e annyira levert, fáradt vagyok, nincs türelmem. Este itt voltak a barátok 23.30-ig. Jó volt, de ma...mint a mosott sz..

Este még jövök és addígra összeszedem magam!
Vendég
 

 
 

Kopee csodálatos szívhez szóló a videó.
Boldog szülinapot Eliotnak :D :D .
Nagyon édes kisfiú.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok Csajok!

Feltámadtam hamvaimból. Újra van netem és 2 nap után a jelszó is eszembe jutott.

Néha be-be olvasgattam de nem volt pofám vendégségben babanetezni:)

Mi jól vagyunk
anyabebi
 
 


Kép édesdrágám:)
anyabebi
 
 


Eliot
Kép
Vendég
 


Sikerült felrakni a képet látom:)
Gömbölyödünk.
Eddig + 7 kg. 58-ról kezdtem.
Barnikámmal 24 kg-ot híztam anno, csak akkor 50 volt a kiindulósúly.
Előre félek, emlékszem 74 kg-osan már alig bírtam vonszolni a testem.
Lakótelep 4. emelet. Jó lesz:D
anyabebi
 
 


Sünci: Egyforma a kocsink és én is használtan vettem hordozóval, autóstalppal, mózessel. Bele vagyok esve teljesen:) Kép a járgány

Hordozásról: Én szeretném magamon cipelni:)
A mei-tai megfelelőnek tűnik. A teszveszen találtam készítőt 4500 Ft-ért adja, és nagyon szépek vannak.

Aki a kútvölgyiben szül: A nagyfiam ott született és nagyon rendesek voltak. Szerettem, hogy nem lehet bejönni a gyermekágyas folyosóra csak az apukáknak estefelé. Nem tudom így van e még. Én nem vagyok a "szobába beül az egész család a 6 ágyas kórteremben, én meg éppen 2 órája szültem" híve. :(. Szerintem jobb ha nincs vándorcirkusz abban a 4 napban egalább.

Előrébb olvastam a 4 D ultrahangról véleményeket, én Érdre gondoltam de azt mondjátok nem nagy szám. Szeretnék olyan helyre menni ahol értenek is hozzá. Savoya? Praxis?
Voltatok ott?
anyabebi
 
 


Koszonom lanyok a biztatast, most nagyon kell!

Mar kijottem magam alol ugy-ahogy, tervezem az etrendemet, kineztem a cukormerot meg a konyhai merleget.

Hat ha nekem annyit kell ennem ami a "nagykonyvben van" akkor eiiop leszek szulesre!!!!!

A mai kajam mar a cukorbeteg dieta szerint alakult, haaaaaaaaaaat...... vagy jot, vagy semmit! (Inkabb az adagokkal van a gond. Adagokkal? Inkabb adagocskakkal.....) JAJ de kevesket lehet csak enni!!!

Turoba. :D Bojlernek most jol begyujtott ez a cukorbaj!

___________________________________

ginuska:
Igen, probalunk setalgani picikeket, most voltunk a Camponaban, sajnos ugye az belteri seta, de legalabb jol birtam, az is valami. Hetvegente tudunk inkabb a szabadba menni, Dunapartra kicsit. :)

sziszko:
GRATULA!!!! Ez csodas eredmeny! Sok lanyet olvastam mar, de ez tenyleg jol sikerult! :D

kopee:
Turoba! Megvehettuk volna toletek is akkor a babakocsit. Nekunk is szurke-narancs, jol megneztem most a szinet, szerintem csak a foto tul sotet. Igy tuti hogy egyforma. (A fogojan van ora es homero is ugye?)

Eliot baba videojat vegigsirtam! Annyira meghato!!! A furdetos kep nalam a kulon favorit! :D Meg a zold szemellenzos-maszkos!!! Latszik hogy informatikus lesz a laptoppal. :D
... es tenyleg olyan a babakocsi, latom a videon, csak a talcaja fekete a tieteknek!...
Annyira szepen megcsinaltak a pici szajat! Nagyon ugyes az orvos, gyonyoruen begyogyult!
Nagyon nagyon sok erot es boldogsagot kivanok nektek! Koszonom hogy megnezhettem ezt a szep, meghato videot rolatok!
Nagyon boldog szulinapot Eliotnak!!!

sünciboglya
 
 


anyabebi:

TENYLEG, tok egyforma!! :D:D:D En az expresszen talaltam. Nagyon boldog vagyok egyfolytaban erte.

4D: Az erdirol inkabb lebeszelnelek. Nekunk nem lettek igazan jok a felvetelek, az Istenhegyin sokkal jobbakat csinaltak. Raadasul ott Dr Hajdu Krisztina az egyik legjobb a szakmaban.
(Mi igazan azert jottunk az erdibe mert ott lakunk, veszelyeztetett vagyok, igy hat kevesebb zotyoges.) Legkozelebb azert visszabumszlizunk az Istenhegyire, ez mar tuti :D:D:D

sünciboglya
 
 


Sünci: Merre van az istenhegyi? Mennyi volt az uh? és Mennyi időre előre kell kérni az időpontot?
Mi százhalombattán lakunk.

A babakocsit a teszveszen vettem:) És azóta még jópár dolgot
anyabebi
 
 


Kopee,
nagyon boldog szulinapot kívánunk Eliotnak! Csodálatos a video, nagyon sokat fejlodott és nagyon ugyes, eros kisfiú lett Eliot :!:

Sztercsi,
koszi a fodrászra a tippet, megkeresem oket! :wink:

Anyabébi,
udv. újra koztunk, szép nagy pocid van 23 hetesen!!! Az enyém lehet kb. ekkora most 27 hetesen! :wink:
Az a +7kg ezek szerint csak hasra ment, mert amúgy vékony vagy!!!

Csajok, rajtam +8kg van, de (a hasamon kivul) mind combra és csipore ment........ :oops: :roll: .... pfú, rettentoen zavar mekkora fertályam lett :shock: :shock: ......na de tudom, most nem ez a legfontosabb, majd lemegy! 8)

Képzeljétek, ma délelott visszajott a reggelim...... :roll: ..nemtom miért......de semmi extrát nem ettem, csak gyumit meg joghurtot.....érdekes,hogy tegnap délelott is volt hányingerem, de akkor szerencsére rókakoma nem társult hozzá....na de most ?! :evil:
foggalmam sincs mitol lehetett......
:roll:
ginuska
 
 


ginuska: nekem is volt már olyan hogy jól beettem aztán utána újra a számban találtam. Én jót röhögtem magamon.
Egyébként igen vékony típus vagyok, anyukám vasággyal vagy 38 kg.
Egyik nap a barátnőm átjött dumcsiztunk, mutattam a pocim erre meglátta a fenekemet és csak annyi csúszott ki a száját hogy "te jó isten". Tehát ebből arra következtetek hogy a pocimmal egyenes arányban nő a seggem is:)
anyabebi
 
 


Kopee: most nézem a videódat csak a netem lassan tölt. Csupaszív gyerek ez az Eliot úgy látom ti mókás kis család lehettek:)
anyabebi
 
 


kopee: Eliotnak nagyon boldog első szülinapot kívánok!!
A videó csodálatos. :D Azok az alvások.. :lol: :lol: Meg mosolyok. :D Gyönyörű. Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép esik eső

Csajok!

Ilyen gyönyörű eső esett nálunk 5 perce, verőfényes napsütésben
anyabebi
 
 


őzike a vérnyomim szerintem már jó......
anyababi nagyon helyesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én is az expressz.hu-n vettem a babakocsit......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok ismét!!
Anyabébi: milyen szépek vagytok a fiaddal-s mennyire hasonlít rád!!!! Ő már biztosan sokat ért az új babucitokkal kapcsolatosan!! Az én fiam még csak 2 éves s bár puszilgatja néha a hasamat és "tudja", hogy odabent baba lakik, nem hiszem hogy sokat értene a dolgokból.
A pocid is nagyon nagyon szép, s valóban a plusz 7 kg nem is látszik egyáltalán-sőt, ha 58 kg voltál még nőiesen ki is kerekített. :D

lányok!! már csak 1 hét és jönnek apuék látogatóba. Kicsit idegessé is tesz, hogy már csak ennyi nap maradt, mert rengeteg dolgom van addig még. Takarítás (ahol lakni fognak s a mi lakásunk), vásárlás, főzés...stb. A kicsimmel meg ma értünk a dackorszak csúcspontjára. Mindent ami a keze ügyébe kerül összetör, leszedi a huzatokat a kanapéról és a fotelekről, veszélyes játékokat játszik...stb még sorolhatnám. Nincs egy perc se hogy nyugodtan eljátszogasson mellettem. Fárasztó volt így a mai napom is-kb.6-kor sikerült letennem egy délutáni szunyálásra és 1 órát durmolt. Az is valami-gondoltam magamban, legalább ennyit tudtam én is pihenni. Persze így,hogy későn aludt, megint kb.éjfél tájt zuhanok majd az ágyba.


Ginuska: remélem már jobban van a gyomrod!! valami nem tetszett neki az biztos. Mivel viszont most minden falat számít nagyon vigyázz magadra!!!

látom ma sok helyen esett az eső Magyarországon. Itt is beborult most, bár nem tudom,hogy lesz e zuhi belőle. mindenesetre nagyon nedves a levegő. (mondjuk egész évben, ezért is olyan szép zöld ez a sziget)

Szép estét kívánok minden kismamának!!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty ne hagyd magad!!!!!!!!
zsarol is ezzel.meg fel akar bosszantani.....nekem is ezeket csinálja Máté....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kopee és Eliot!

Kopee nem véletlenül választott Téged, Titeket Anyukájának és Apukájának Eliot! :)

Nagyon boldog születésnapot Eliotnak!

Megkérdezhetem,hogy ki műtötte Eliotot?
pocok001
 
 


Sziasztok Lányok!

Kopee, Eliotot Isten éltesse nagyon sokáig, fantasztikus a fejlődése és tündéri a képsorozat! :)

Sünci, brutál a cukordiétád, még rágondolni is rossz, főleg a nyavalyás fekvés mellé.... :shock: grrrrr...

Hordozókendő: a héten a jógán megvizsgáltam testközelből. Ott olyat kíválnak, ami két darabból áll, nem kell megkötni, csak felvenni (belebújni). Nekem nagyon praktikusnak tűnik, tuti be is szerzek egyet, hisz én is azt vallom, hogy a pici baba számára nagyon fontos az anya közelsége + a bérház második emeletéről gyöszös lesz a 14 kilós babakocsit lerántani egyedül. Egyetlen parám, hogy amikor már kimozdulunk (kb. november?), akkor hogy veszek fel kabátot??? :?: :oops:

hasznos tanácsok juttatásokkal kapcsolatban: http://www.gyerekabc.hu

védőnő: nálam is egy barom, de legalább bejelentkezett jövő hétre. Remélem addig olyan állapotba kerül az otthonunk, hogy innen nem egyenesen a gyámhivatalba megy :evil:

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Életjelet adok magunkról!

Eliotnak boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!
Hatalmas erő van benne és bennetek is!Csak így tovább és minden egyre jobb lesz!


ZSrit!Kihez mentél dokinőhöz? Én is oda járok és vagy kedden vagy szerdán megyek a terhelésesre. Dóra a dokinőm.
Nekem ajánlották őt,úgy váltottam én is hozzá.

Ginuska!Kérj még egy UH-t.

Nita!Nagyon ügyesen nőttök!

Betty! Nem lehet most könnyű,nálunk szerencsére már a párom lánya túl van ezeken és vigyáz rám,mert a kistesó az első.Gondolj arra hogy hamar vége lesz ennek a korszaknak is és kitartás!!!

Anyabebi!SZép nagy a pocid!!!És a fiad is :wink:

Sünci!Kitartást! Már nemsok van hátra,tudod ezt fél lábon is kibírjuk!!!!

Twins! Édes a lila bocika :D

Velünk minden Ok,bár egyre több a munka a nyaralások miatt,de egyre nehezebben bírom,de ilyenkor kell dolgozni amikor van vendég.

Puszi Nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok! :P

Ma voltunk dokibácsinál, Apa is jött :P - minden rendben, Lencsike 3000-re "bezárkózott" és jókat rúgdalt az UH-s fejbe :lol: . Apának vvtelre kell menni a pozitív ellenagyag miatt, szegényke! :oops: :lol:

Visszaolvasok és jövök :P

tillidian
 
 


Lányok!
Én napi 1 gravidát, 3x1 magnéziumot, 1x kálciumot + még C vitamint szedek és estére így is keményedik a pocakom.
Nekem olyan érzés mintha órákig csak hajoldoztam volna.
Ez nem gáz?
anyabebi
 
 


Hello Lányok!


Most olvastam vissza 6 oldalt :evil: majdnem 1 hétig nem volt netünk :evil: amire emlékszem, arra reagálok:

Hordozó, kendő és társai: hát én nem vagyok oda értük...a kendő abszolút nem tetszik, szegény gyerekek olyan szerencsétlenül néznek ki benne, a mei tai egész jó, nővérem is nézegeti az ikreknek, a kenguru elöl cuki az apukákon :wink: és hasznos pl. nagy tömegben...de szerintem ez majd kialakul, kinek mi jön be.

4D: mi -ugye- a 15. héten voltunk, most lesz 15-én a férjem névnapja, gondoltam meglepem egy potya 4D-vel, de még nem bizti...én szeretném látni a Kicsimet, Ő meg BIZONYÍTÉKOT akar, hogy kislány tényleg :D :D :D

Babakocsi: nekünk Mikrus Wiking van, szerintem szupi lesz, de majd gyakorlatban kiderül!

Bútorok: mi még nem vettük meg sem a kiságyat, sem a pelenkázószekrényt (helyhiány miatt+még mindig nem tudjuk, hogy itt leszünk-e ahol most lakunk), viszont van már tapétánk :lol: :lol: :lol: a babasarokba...

Amúgy jól vagyunk, Simply Red isssteni volt, strandolunk, megyünk ahova csak tudunk kikapcsolódni, hoztam Nektek képeket is koncertest+strandolóst!
Kisbabám egy örökmozgó, én meg állandóan ennék valamit, próbálok gyümölcsökre koncentrálni, hogy ne hízzak, mert +7-néél tartok és most már vissza akarom fogni magam, mert nagyon nem tetszik a löttyedt seggem meg combom :roll: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Szép estét csajok!

Kopee: Végig sírtam a videótokat, nagyon aranyos Eliot és nagyon eleven kis fúcska lehet! Nagyon sok boldogságot, kívánok Neki így utólag is!(és Nektek is hozzá)

Sünciboglya:
Ha ez megvigasztal holnaptól én is visszaállok a napi 4-5x-i étkezésre és a CH diétára napi 150-200 g szénhidrát engedélyezett. (Nekem az inzulinrezisztencia miatt kellene.) Eddig nem tartottam be, de most...
Muszáj, mert olyan székrekedésem van, hogy megőrülök, és ezt még az ellenségemnek sem kívánom, és ehhez a hülye étkezésem is hozzájárul az 100%. Holnaptól, napi 1,5-2 liter ásványvíz, semmi cukor (max. gyümölcs), csoki egyáltalán semmi...
A párom csak annyit mondott, hogy kíváncsi lesz erre... :?
De mivel a Tamarinlax lekvár sem segített. (Sőt azt sem tudom hova raktam.) :roll:

Pocakok:
Szinte mindenkinek olyan szép kerek pocakja van, de én nekem nem kerekedik, hanem szélesedik..., jóóó hát tudom nem lehet olyan pocakom, mint ha pehelysúlyról indultam volna... :wink:

Most csak ennyire futotta tőlem, de Apa dolgozik, így biztos tovább bagolykodok fent. :P


Jajjj, még valami, ma ahogy feküdtünk Apának éppen panaszoltam, hogy érzem a picit ami oké mozogni, de nem olyan látványosan, inkább csak én érzem belülről, vagy mire oda nézek nem látom már a pocakom megmozdulását. Erre: Rárakja a pocimra a kezét és közben már mondta neki, hogy fogadj szót apának és mocorogj, meg bukfencezz...válasz ként jó nagyott rúgott ahogy odaérintette a kezét, Ő is érezte. Tuti, hogy tudta Panti, hogy neki mondta Apa. Mondtam neki, hogy látod milyen kis szófogadó fiacskánk van? :lol:

Na jó éjt Kismamik!

Hajni
hajnalocska
 
 


Nna, visszaolvastam :shock: :lol:

(Jó móka: jegyzetelni kell közben :roll: :lol: )

Sziszkó:
rugós matracot vettünk, de pehelykönnyű :P
Bababútor összesen:
15.760 kiságy+matrac
30.500 szekrény + polc

Védőnő hogy mer elszámoltatni??? :evil:

Hajnalocska,
remélem, jobban van az ujjad! :oops: (Te védőnőd is monnyon le!!! :? )

Ginuska,
kitartás a vizesedéshez, próbálj felpolcolt lábakkal pihizni!

Vcsibe,
tejjel ügyi voltál! :lol:

Bolhácska,
fantasztikus a sütid!!! :P

Sünci,
cukrot sajnálom!!! :( - de hogy érted, hogy csak keveset ehetsz?
Én inzulin rezisztens vagyok, ha gondolod, küldök Neked minta-étrendeket, ahol maximálisan be van tartva a megengedett CH!!! És zabálhatok :wink: :lol:

Kopee
Isten éltesse "Nagyfiadat" :D Igazi hős!!!!

Anyabébi,
olyan szépek vagytok Fiacskáddal!!! :D

Ginuska, Paris-Eszti, Anyabebi:
vigasztalódjatok: hátsó növesztésben verhetetlen vagyok! :lol:
mai adatok:
m: 88 cm
d: 93 cm
cs: 100 !!! cm :shock:
(magasság: 163, súly: 57,5 kg)

tillidian
 
 


Szép jó reggelt!

Na látom,ma csak én ébredtemem korán! :lol:

Kopee!
Így utólag is fiacskádnak Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!!!!
Nagyon édes a videón! :lol: Én is pityeregtem rajta! :oops: :oops:

Őzike!
Én úgy tudtam,hogy csak a bab közvetlen születése előtt jön ki egyszer a védőnő és utána,mikor már megszületett! :roll: Ezek szerint nem jól tudtam és ellenőriznek minket! :shock: :? :evil:

Sztercsi!
Köszi szépen,de addig még úgyis "beszélünk" ,még nem most megyünk,hanem aug 5.-én! :? Olyan messze van! :oops: :?

Anyabébi!
Végre!Már azt hittem elfelejtettél minket! :oops: :lol: :roll:
Nagyon szépek vagytok a kisfiaddal! :lol: :lol: És egyáltalán nem látszanak rajtad a plusz kilók!Csini vagy! :wink:

Mia!
Köszi szépen! :lol: Kívánom,hogy Neked is minél hamarabb ilyen legyen az eredményed! :lol: :lol: :lol:

Ginuska!
Azóta volt nálad rókakoma? :shock: :shock: :roll:

Betty!
Hú,akkor az elkövetkező hétben lesz melód bőven! :shock: De azért vigyázz magatokra!Mindent csak módjával! :wink: :roll:
Lehet,hogy már régebben írtad,Te hol nőttél fel?(Mármint úgy értem itthon hol laktatok?)
Iliászhoz sok türelmet kívánok!Biztos nem lehet könnyű! :cry:

Eszti!
Nagyon csini vagy és nagyon jóképű a férjecskéd! :oops: :oops: :wink: Félre ne értsd! :lol: :lol:
Strandra hova jártok? 8) 8) 8)

Hajnalocska!
Nyugi,nem vagyunk egyforma alkatúak!És ahogy néztem a képeidet,nem vagy egyáltalán széles! :D :D :D :wink:
Apa:Nálunk tegnap besértődött manóra,mert akármikor odabújt a hasamhoz,a mi kis fiacskánk rögtön abbahagyta a rugdosást! :oops: :lol: Mondtam neki,most biztos nem szimpatizál vele valamiért! :lol: :wink: De van amikor meg neki is csak egy szavába kerül és rögtön rugdos!Akkor meg páromnak dagad a mája! :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Tilli!
Nagyon jól kijöttetek anyagilag a bútorokkal! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ugye már Nektek a babakocsi is megvan!kezdem azt hinni,hogy én írtóra le vagyok maradva,mert még SEMMIT nem vettünk a babónak! :roll: :shock:
Van még valaki,aki semmit nem vett a manójának :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok,sehol senki????Hol jártok ebben a pusztulat melegben????
Én már kitakarítottam a lakásban! :lol: Majd megdöglök a melegtől! :? :? :? :shock: Mára asszem el is végeztem a teendőmet.Max ha lesz kedvem,később csinálok valami sütit! :P

Kellemes szombatot mindenkinek! 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó! A boltban voltam Én, ahol nem mehet a légkondi, mert levágja a biztosítékot. Anyu barátnője a pénztáros, előre is vett, nehogy elájuljak, mert ott tartottam már.Azt hitem most mentek nyaralni:oops:

De ma takarítás 1000el. Holnap jönnek a rokonok köszönteni a férjem. 30 éves lesz kedden. Kerti parti nagyban :)
Anyu jön segíteni majd a takarításban.
Még ebédet se csinálok, mert akkor a lakás jobban bemelegszik. :(
28 fok lehet itt nyugaton, bocsi, mikor megjöttem 1 órája, akkor volt annyi.
Végre jó a kovi ubi a konyhaablakban. :D :D :D
De érzem, rá fogok én még arra járni és hamar elfogy. Mint az 5 kg dinnye, amit 3 nap alatt megettem:

Eszti!! Üdv újra itt, hiányoztál! Pocaklakó is nőtt, ahogy így szemből látható vmi. Gondolom, hogy jó volt a koncert. És jó helyen voltatok.

Hajnalocska! Fog az még csúcsosodni! Már én is szélesedem. Előre is meg oldalra is megy! Áhh! Ilyennel ne is törődjünk!

Till! Örülök, a jó eredménynek, Apának pedig szorítunk, de ezt a pozitív ellenanyagot elmagyarázhatnád, mert ez nekem sötét :oops:

Azt hiszem veszek egy jó zuhanyt. Folyik rólam a víz.

Jó pihit!
Vendég
 


Nagy a pangás,látom! :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Sztercsi!
Azért óvatosan neked is azzal a nagytakarítással! :roll: :roll:
Akkor holnap Nálatok kerti party! 8) 8) 8)
Nálunk bográcsozás lesz.Párom tesójáék és uncsitesójáék jönnek.
És párom főz babgulyást! :P :P :P :lol:
Meg ugye fel van állítva a kertben a medence,szerintem lesz csobbanás is ebben a hőségben! 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Judy!
Most néztem vissza,kedd óta nem írtál és csütörtökön voltatok 4D-n!!!!!! Mesélj mi volt???????Ugye minden rendbe Veletek :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sztercsi, köszi a hiányolást! :D

Szisz, köszi a dicsit, férjem nevében is :D még jó, hogy jóképű, azért (is) mentem Hozzá! :lol: :lol: :lol:

Az én pocim sem éppen hegyes és előreálló, én is szélesedek rendesen oldalra is (ez mondjuk kislányra vall állítólag), a védőnénim is mondta, hogy úgy eltűnt a derekam :oops: :roll: hát ez van!

Én eddig anyukáméknál voltam, segítettem palacsintát csinálni, mert jöttek rokonok vendégségbe, meg az ikrekkel játszottam állatkertes Duplóval :lol: :lol: :lol: aztán összeszedtem a fiúkat (férjemet meg sógoromat), mert edzeni voltak, most ebédelünk, aztán megyünk Bodajkra Városi Napozni meg strandolni. Egyébként a strandos kép is ott készült, a bodajki tófürdőnél, most is oda megyünk, lesz főzőverseny meg strandröpi verseny, koncertek és PANCSI (szigorúan csak lábbelelógatós nekem :roll: )

Szép szombatot Nektek és a Pocilakóknak!!! 8) 8) 8)
Vendég
 


Szisz, 1 perc különbséggel írtunk :D
Vendég
 


sziasztok Köszönöm a dícséreteket Eliottal kapcsolatban. :) Reggel gyorsan átolvastam, és most gyorsan csak ami eszembe jut:
lehet olyan kabátot meg mellényt kapni, ami direkt kendős vagy kengurus hordozáshoz van kialakítva. Én mondjuk megoldottam apa kabátjával.
pocok, pécsre mentünk műtétre, és Vástyán Attila műtötte (akit amúgy tavasszal az év orvosának választottak, nem véletlen! :) szeptemberben megyünk a következő futamra... :( izgi lesz, három héttel szülés előtt egész nap a tíz kilós gyerekemet dajkálni. (az előző műtét után két hétig nem tudtam letenni, na például akkor jött baromi jól a kendő. különben ki sem bírtam volna... Úgy kötöttük fel, mintha a karom lenne eltörve és felkötve, és amolyan bölcső szerű helye lett. Így kibírtam. :)
na megyek készülni, nemsokára esküvőre indulunk... :) mindenkinek szép délutánt!

Kép
Kép
kopee
 
 


úgy tűnik, hogy mindenkinek sűrű hétvégéje lesz. Mi holnap ünnepeljük a szülinapot, kb. 15-en leszünk, és mi is kerti sütünk. meg persze a csobbanás sem fog kimaradni nálunk sem. :) (én már ma is megtettem... :) na tényleg húztam...

Kép
Kép
kopee
 
 


Kopee,

tudsz olyan weboldalat, ahol ezt a kabátot meg lehet nézni?

Sziszkó,

mi sem vettünk még semmit! :oops: Egy babakocsit + légzésfigyelőt kaptunk. Ennyink van. Jövő héten vagy azután megyünk a párom szüleihez és Nyíregyházán megnézzük azt a bababoltot, amit valamelyikőtök javasolt itt a fórumon.
De a festés viszont készen van! :lol: Juhéééééééj!

Mi is esküvőre megyünk Esztergomba. Szerencsére csak a templomi részre :lol:
Őrült meleg van. Reggel a piacon majd'elolvadtunk :x

Kép
screen
 
 


SZIASZTOK:)

anyabebi:

Istenegyi Klinika elerhetosege:
http://www.gendiagnosztika.hu/elerhetosegek.html
Itt le van irva az is hogyan juthatsz oda. :)

Nekunk a 18. heti genetikai UH 14 ezer volt.
Bejelentkezni max. egy hettel a vizsgalat elott, mi 3 nappal elobb telefonaltunk, volt hely gond nelkul. A lenyeg hogy a Hajdu Krisztina doktonohoz kell magad kerni, o a legjobb. :)

ESO:
nalunk is Erden, pont ilyen volt. Csodalatos napsutes es zuhogo eso. Gyonyoru egyszeruen!!!:) Mar csak a latvanytol boldog lettem. Imadom a termeszetet, foleg ha meghokkento dolgokat lathatok :)

Screen:
Nem is olyan rossz ez a dieta! Egesz nap csak eszem! Es nem is faj a pocim mert nincs tele. Lassan kezdem megerteni hogy Isten ajandeka volt ez nekem!!! Az egeszsegmegorzes (visszaallitas) mellett meg az "el-elefantosodastol" is megkimelem igy magam, raadasul mindig tel van a pocak, nincs ehsegerzet. :) Na jo, c@r cukrosnak lenni de megis aldassa tudott valni nalam. :D

Hajnalocska:
Hat ez nem lesz egyszeru akkor:( En is cukorfuggo vagyok, de nagyon, megertelek! Viszont igy egesz nap ehetsz:):):) A lekvar tenyleg jo szokott lenni a magas pektintartalom miatt. Nem tudom az altalad emliett lekvar diabetiku-e? Mert ha nem akkor azt sem igazan szabad sajnos. Viszont nekem van egy tippem szamodra a szekrekedesre. Anyu issza az "anyalevel" nevezetu teat, estenkent, (magas vernyomasos, a gyogyszer mellekhatasa miatt allando szekrekedese van.) De ez a tea klasszul rendben tartja, naponta 2x is megy "uriteni" amiota ezt a teat fogyasztja. Herbariakban, bioboltokban lehet kapni, egy zacsi 160 ft korul van. :)

Ja a vizbevitel: nagggggyon fontos!!!!! en normalban is 2 litert minimum megittam, amiota babas vagyok a 3 liter naponta! (igy nehezebbb hogy allandoan enni kell, de megoldhato.

Pocak: nekem is valahogy oldalra no a dolog, a derekamtol teljesen elbucsuztam mar, olyan vagyok mint egy Hajdu Bojler! :D

Tilli:
A recepteket nagyon nagyon elfogadnam:) Mivel en nem vagyok igazabol meg ott a topon cukros-fozes targyaban, jo lenne par recept:D:D:D Elore is nagyon koszi a segitseget!

Kopee:
Szoval akkor meg egy mutet lesz. Nagyon sok kitartast kivanok nektek!!!! A JoIsten vigyaz ratok majd!:)

No en most L:) Jok legyetek:)

sünciboglya
 
 


Halihó!!!!

Hogyan telik a hétvégétek?? Én ma már elkezdtem a takaritást a házban, ahol apuék laknak majd, már csak egy-két ablakmosás vár rám holnap délután. Délelőtt takarítottunk anyósommal és olyan légszomjam lett a melegtől, abszolút nem volt energiám, de hál istennek túl vagyok rajta és majdnem mindennel készen vagyunk.
Szisz: köszönöm, hogy aggódsz-azért vigyázok magunka amennyire csak tudok, bár utána még föztem, mosogattam, teregettem és a kisfiammal játszottam ill. veszekedtem egy sort, szóval kb. d.u.5-ig ez volt a "pihenős"programom. Annyira felhúztam magam, hogy aludni sem tudtam utána, ezért is jöttem ide egy kicsit.
Ja, amúgy Szentendrén születtem és ott éltem mielőtt kijöttem volna ide. Imádom azt a várost, hiányzik is néha. Ha otthon lennénk, biztosan Iliasszal is több lehetőségem lenne kiruccani. Biztonságosak a játszóterek, lehet sétálgatni a patakparton is, stb
Msparis: de jók a fotók, tényleg láthatóan sokat nőtt ismét az a kislány odabent!!! Jó neked, hogy ki tudsz kapcsolódni egy kicsit néha, jót tesz a babucinak is!!!

Sünci: szegénykém, annyira átélem a problémádat, mind a "kötelező semmitevéssel", mind pedig a cukor-diétával kapcsolatosan!!! Én csak egy napot kellett hogy feküdjek és 2 hetet pihenjek a vérzés után és majd beleőrültem, hogy nem csinálhattam semmit. A diéta pedig: a kicsifiammal én is csináltam 2 hónapig, de én nem voltam ennyire lelkes mint te. Az elején én is azt hittem, hogy sokat ehetek, de aztán elkezdett minden tiltott kaja hiányozni. Talán ezért is engedem meg magamnak most jobban az édességeket is, mert hátha megint cukros leszek és legalább addig lakjak jól velük :D :D !!! Én ráadásul inzulinoztam is és az meg megint egy borzasztó élmény volt nekem. Különben én kb.2 hét múlva megyek cukor terhelésre (az elsőre) s már előre félek tőle.
Nita: nem hagyom magam, csak annyira nehéz néha nem felidegesíteni magamat. Néha annyira ordítok már kétségbeesésembe, hogy utána hangom sincs. Néha meg úgy elkeseredem és azt gondolom, hogy mindenről én tehetek, hogy nem vagyok jó anya és ezért ilyen a kisfiam. Hiába , a gyermeknevelés valóban a legcsodálatosabb, de a legnehezebb dolog a világon. Első babások: jobb, ha ezzel már most tisztában vagytok.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


trixi: köszönöm neked is a bíztatást...nyilván egy nagyobb gyermek több dolgot megért és tud vigyázni is.

lányok!! Jovana hová tűnt? Valyon minden rendben van az apukájával??? már olyan régen akartam kérdezni, hogy nem látom itt....

KépKép
KépKép
betty76
 
 


most tettem fel 5 képet a gmail-ünkre. 2-őn rajta vagyok(az egyiken csak a pocim kb. 1 héttel ezelőttről), a többin a kis Iliaszom. ha érdekel valakit nézze meg őket!!!

szép hétvégét mindenkinek
puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!
Nagyon fáradt vagyok, egész nap a Balatonon voltam anyuékkal, utána meg épphogy hazaértem, mentünk Apával a tescoba... Nemrég értünk haza. :)
Mrsparis: Jók a képek. Szép színed van. :D
Betty: Meglestelek Titeket is. Tündéri a kisfiad. Te meg szépen gömbölyödsz. :D
Szisz meg aki még takarított: Irigyellek titeket, hogy van rá erőtök. Én nagyon lusta vagyok... :oops: :oops: :oops:
Ha valakit érdekel belinkelem a 4D-s videónkat. 3 részletben van fent. :D :D :D
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/k ... WByrQTevcZ
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/k ... llguLqM2su
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/k ... VvtwTSSf7r

Na, én megyek alukálni. Jó éjt mindenkinek!!!
bobóbaba
 
 


Paris nagyon helyesek vagytok!!!!!!!!!!!!!
bobóbaba a kicsi fiad pontosan ugyanugy van mint az enyém........ :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó estét!

Mi ma egész nap a strandon voltunk.
A párom húgának a kislánya itt van nálunk 4 éves és elvittük őket, hogy ne kelljen a melegben kínlódniuk. Nagyon szupi volt. Szerintem meg is fulladtunk volna ebben a melegben.

Sünci!!! köszi az infót.

Csajok!
Nem tudom kinek van székrekedése, de a teákkal vigyázni kell mert alhasi vérbőséget okoznak ezért nem szabad terhesség alatt használni ezt se meg az egyéb hashajtókat. Nekem a védőnő a Laevolac szirupot mondta azt lehet. A cukrosoknak nem tudom szabad e ezt mert ez egy édes cukorszirup.
Én alapból székrekedéses vagyok de a terhesség nekem áldás mert ilyenkor az ilyen problémáim megszűnnek :)
anyabebi
 
 


LANYOK:

Negyed 12. Fel oraja jottunk meg a bevasarlasbol. 8 ora ota talpon vagyok, asszem jol birok a kikepzest! Patrik onfeledten fickandozott bennem (mar amennyire a helye engedi) a vasarlas alatt.

Vettunk konyhai merleget, most mar ki tudom merni pontosan a kajaimat. Ra is csodalkoztam milyen sok a 100g kenyer!! (Hurra!!!)

A cukros dietam jol megy, nem is szenvedek egyaltalan. Egesz nap enni kell. Meg a vegen kiderul: az atok aldassa szelidult! :D

JAH!!!! Jelentem beutott a veg !!!! A mai nappal rajottem hogy tokeletesen illik ram a 126 kg-os, 2 meteres parom rovidgatyaja!!!!!!

_____________________________________________

betty:
Hat nem semmi, inzulinnal! Nekem 4 eve a korhazban, a hasnyalmirigy mutet utan kellett asszem 2 hetig adni a cuccost, akkor azt hittem igy is marad, de beallt, amikor a hasnyalmirigy elkezdett mukodni ismet.... hat az a szurkalas nem hianyzik az biztos!!!
Minel elobb menj arra a terhelesre, nehogy baja legyen a babonak! En nagyon magam ala tojtam amikor olvstam ennek a terhessegi cukorbetegsegnek a veszelyeit. Pont ezert fogom tudni maradektalanul betartani a dietat. Es jobban belegondolva, nem is rossz ez igy:) Mert meg le is fogyok egy kicsit a bojler testembol.... Ha megszultem es remelhetoleg elmulik ez a diabetes, akkor a gyumolcsoket visszaallitom azert mammut adaga, mert ez az egy ami iszonyuan hianyzik. (2 barck naponta, kette osztva???? Vicc!!!)

babobaba:
Szenzacios a 4D video! Mennyire jol latszik mindene a kicsinek!!! A kis talpa zabalnivalo es a profilja gyonyoru!! Szep baba lesz nagyon!
Profi aki csinalta a 4D-t. Kinel voltal?

anyabebi:
Hu erre nem is gondoltam! Fogalmam sincs hogy az anyalevel tea okoz-e ilyesmit..... az igaz hogy nincs rairva ilyesmi, meg az sem hogy terhessegben nem szabadna szedni, de tenyleg jobb utananezni szakkornyben, mert a Herbariasok nem sokat tudnak sajnos a cuccokrol amiket arulnak:(

Erdekes, nekem egyatlalan nem volt szekrekedesem terhesseg alatt. Ez az egy elkerult.... idaig:D

Joejt mindenkinek!!!

sünciboglya
 
 


Screen!
Esküvő milyen volt? :lol:
Én voltam az aki annó felrakta a nyíregyházi bababolt linkjét. :wink:
Júliusban menni akarunk a nyíregyházi állatkertbe és akkor mi is benézünk oda! :lol: Barinőmék itt nézték ki a babakocsit.Jövőhéten rendelik meg.Nincs rajta a bababolt oldalán,de belinkelem ide,hátha valakit érdekel!Amúgy nekem is nagyon tetszik,csak nekem almazöldbe! :lol:

http://aprosagokboltja.hu/shop_artdet.p ... ITON3_BLUE

Betty!
Megnéztem a képeket!Nekem az tetszik a legjobban,amin ketten vagytok és a kisfiad meztelenkedős képe!Naon cuki! :lol: :lol: :wink: :wink:

Bobóbaba!
Nem is csodákszom,hogy lusta voltál tegnap! :roll: :shock:
Sűrű programod volt! :roll:
Megnéztem a videót,nagyon aranyos a pindúrod!!!! :lol:

Székrekedés:Még nekem se jött elő! :roll:

Monica!
Most néztem a gmail-en nincs rajta Szmet és Cosmic Girl se!Észrevetted? :roll: :roll: :roll:

Anyabébi,Sünci,Kopee,Gmelcsi!
A Ti adataitok még elég hiányosak a gmail-en! :roll:
Vagy titkosak és nem is akarjátok kitölteni???? :roll: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Még egy kicsit ritkábban leszek, ert hülye vagyok. :lol: Vettem 10 kg ribizlit lekvárnak. Most szemezgetem ( szemezgetném ), de lassan megy, mert a férjemnek kell segíteni hol ebben hol abban, Lara tiszta gyagya 2 napja, Vivi legalább most nem nyafog.

2-3 dolgot akartam gyorsan.

Betty: Én nem csodálkozom Iliaszodon. :) Vivi ennyi idősen pont ilyen volt. Nem akarlak keseríteni, de miután Lara megszületett, icsit romlott a helyzet. Persze nem rögtön, hanem egy-két hét után. Pl kiszórta a ruhákat a szekrényből mikor szoptattam, a kukát kiborította a szoba közepére mikor szoptattam, pont éhes és szomjas volt mikor szoptattam. Szóval a gondok inkább akkor lesznek, ha szoptatsz. Mi úgy oldottuk meg, hogy szopi közben mesét olvastam neki, vagy beszélgettünk, bekapcsoltam neki a kedvenc meséjét stb. Hagyd, hogy segítsen majd. Kiválasztani a tesó ruháját, hozza a pelust, bekenheti a popsiját krémmel, segítsen fürdetni, stb. Ja és érdemes, miután megszületett a tesó a nagy bátyusnak valami igazán szupi kis ajándékot venni, mondván ezt a kistesó küldi neki. :) Persze nem lesz minden fenékig tejfel, de idővel jobb lesz. Pár hónap, mikor a picur is jobban ellesz magában, meg figyel a bátyusra akkor már jobb lesz. De Vivivel én is nagyon sokat kiabáltam Vivivel az első hónapokban. :cry: Rossz anyának éreztem magam, de ilyenkor nem szabad belesüppedni ezekbe a gondolatokba, mert ebből lesz a depi. Egy kis bőgés nem árt ilyenkor. ( baby blues ) Aztán minden jobb lesz. Szóval ha felkészülsz az ilyenekre akkor talán könnyebb lesz. :)

Szopiskabát: tökéletesen fölösleges! Baromi drága. Egy nagy méretű kabát tökéletes erre a célra. :wink: Tényleg. Tapasztalat. Vagy esetleg egy kis polár takaró a baba hátára terítve, és odacsíptetve a kendőre is tökéletes. :)

anyabebi, mrsparis: nagyon csinosak vagytok. :D

Na megyek rendet rakni, mert ne tudjátok meg mi van itt....... :shock:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Gyors bekukk, mert jön anyu, és kimegyünk a vásárba csavarogni egyet... :oops: :oops: :D :D
Nagyon szépen köszönjük a dicsiket, igazán jól esnek. Kevin melle is dagad a büszkeségtől, mindjárt kirúgja az oldalamat. :lol: :lol: :lol:
Sünci: Itt nálunk van egy magánklinika, és ott csinálta a főorvos dottojbácsi. :)
Na megyek, majd jövök, ha nem sül ki az agyam ebben a melegben. (habár az nem tud... :D :lol: :D :lol: )

Puszi
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Anyabebi! Te kihez jársz a Sote 2-ön? Néztem a tablit,hogy 10.27re vagy kiírva én meg 10.29. és én is ott fogok szülni.Lehet még szobatársak is lennénk...

Nagyon jók a képek mindenkiről a gmailon is.

Én kipurcanok ebben a melegben....babuci is aktív eléggé...
Ha a méhszájammal minden rendben lesz akkor megyünk csobbanni a jövő hétvégén valamerre,mert ez már nem megy így tovább....
Vendég
 


sziasztok:)

Mi is keszulunk ma egy eskuvore, de annnnnnnyira meleg van, lehet en nem megyek, felek hogy nem birom cernaval ezt a hoseget....:(

Gmail-es adatok:
sziszko, meg mindig nem ertem el odaig hogy megnezegessem a gmail-t. :( Szegyen gyalazat de igy van! Kerlek szepen ird meg milyen adatok kellenek, elkuldom neked priviben. Nagyon koszi! :)

sünciboglya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: